Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'

6/09/2011 Davy Deckers Categorie: Reportages

De 'Golden Lady' van Bart en Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout wint de vierde nationaal La Souterraine 3.562 oude duiven.


De 'Golden Lady' van Bart en Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout wint de vierde nationaal La Souterraine 3.562 oude duiven.

Dit is tevens de vierde prijs provinciaal van 600 oude duiven.

De geschelpte witpen duivin 'Golden Lady', BE08-6131083 wint de vierde nationaal aan een gemiddelde snelheid van 1.520,973 m/min voor een afstand van 620,202 km.

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

31/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Voeten (Oud-Turnhout)
28/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1st Olympiad Pigeon Category C for Belgium Brussels 2017
25/12/2016 Uitnodiging Kampioenendag Fondclub Oud-Turnhout
19/12/2016 Jos Daans (Schriek): 3e Nationaal La Souterraine 3/09
18/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Olympiade-duif Categorie C voor België Brussels 2017
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Filip & Kris Smits (Berlaar) 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.756 jaarse
2/11/2016 Roger Keynen (Nijlen): 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.382 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B & 1e Provinciaal Montelimar 26/06
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07 van 537 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Johan De Belser (Berlaar): 1e Zone B1 & 3e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Carl Lambrechts (Berlaar): 1e Provinciaal Bourges 6/08 van 1.453 jaarse
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e Provinciaal Bourges 6/08 van 742 jonge
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e La Souterraine Zone B2 3/09 van 3.447 jonge
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
1/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Souppes 14/05 van 1.800 jaarse
1/11/2016 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/10/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 6de Nat. Kampioen Fond 2015
31/10/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Prov. Kampioen oude en jaarse Grote Hafo KBDB PE Antwerpen 2015
31/10/2016 Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout): Keizer Noyon 2015-2014-2013 samenspel Turnhout
9/09/2016 La Souterraine Nationaal Controle overladen
7/09/2016 La Souterraine OVV Nationaal 3/09: Zonale. uitslagen
6/09/2016 Bourges Nationaal Jeugddubbeling
3/09/2016 La Souterraine OVV National 3/09: lâcher 8h30
23/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout)
19/08/2016 Rik Hermans (Pulle): 1e Nationaal Bourges 6/08 van 28.078 jonge
15/08/2016 Bourges: Nat. & Zones resultaat
10/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 6 augustus
6/08/2016 Bourges EB 6/08 lâcher 7h30
6/08/2016 Hans Mariën (Denderhoutem): 1e Provinciaal Bourges II FVOV van 6.736 jonge
6/08/2016 Johnny & Magda Jonckers (Drieslinter): 1e Bourges 6/08 van 1.010 jonge
27/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht (Oud-Turnhout)
25/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 22-23-24 juli
23/07/2016 Team Gevaert-Lannoo (Meigem): dubbel 1e Provinciaal met 'Prinses95' & 'Rambo Junior'
10/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 1-2-3 juli
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luk Blockx (Oud-Turnhout)
7/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: La Souterraine 3/07
6/07/2016 La Souterraine DH: Nat. & Zones
4/07/2016 Verschuivingen Bourges – PE Vlaams-Brabant
4/07/2016 Entente Belge: Limoges 9/7/2016 & Bourges 6/8/2016
4/07/2016 Belgische Verstandhouding: Limoges 9/7/2016 & Bourges 6/8/2016
3/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
3/07/2016 La Souterraine DH 2/07 premier annonces
30/06/2016 Limburg: wijziging vluchtprogramma
13/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
10/06/2016 Bourges AWC 1 10/06 Lâcher 8h15
5/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
3/06/2016 Fondsamenspel Ruiselede-Wingene
1/06/2016 Bourges BU 28/05 Nat. & Zonale uitslagen
30/05/2016 Bourges BU Provinciaal Vlaams-Brabant 28/05
30/05/2016 edl Viane/Moerbeke - Bourges & Limoges toppers 28/05
29/05/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Bourges 28/05 prov. uitslagen
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal West-Vlaanderen 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Limburg 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Antwerpen 28/05
28/05/2016 Bourges UB 28/05 Vainqueurs Nat.
28/05/2016 Danny Van Dyck (Pulle): 1e Bourges 28/05 van 649 jaarse
28/05/2016 Tandem Bjorn Haak & David Soen (Moerbeke): 1e Provinciaal Bourges I van 4.032 oude
26/05/2016 Dirk & Bart De Lodder (Waregem): 1e Provinciaal Bourges 26/05 van 2.227 jaarse
21/05/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Chalon 21/05 van 556 oude
8/03/2016 Vluchtseizoen 2016: alles staat op punt
16/02/2016 Kampioenschappen 2015 Hafo Oud-Turnhout
5/01/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1ste Nationaal Issoudun 29/08 van 2.212 oude
31/12/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
9/12/2015 Kampioenschappen 2015 De Prijsvlucht Oud-Turnhout
5/11/2015 Nationale kampioenschappen KBDB 2015
9/10/2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2de Nationaal Issoudun 29/08
5/10/2015 NPO Van elke uitslag een certificaat
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Stessens (Oud-Turnhout)
18/09/2015 Karlo Van Rompaey uit Sint-Truiden: 2 nationale zeges Bourges in 2015
6/09/2015 Nice results: Niels Broeckx (Antwerp)
21/08/2015 Rampvluchten: goed nieuws want heel wat duiven keren terug
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout)
23/07/2015 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): de '306' 3 weken op rij Nationale top
22/07/2015 Jarnac nationaal : Analyse per inkorvingslokaal Oost-Vlaanderen
20/07/2015 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Zone B2 La Souterraine 6/07 van 864 jaarse
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
9/04/2015 Libourne Nationaal inkorving op woensdag
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
13/02/2015 KBDB dagorde nationale algemene vergadering
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
19/01/2015 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem): 3 Nationale asduiven in 2014
18/01/2015 Paul Wijns (Herenthout): Nationaal Kampioen jonge duiven KBDB 2014
13/01/2015 KBDB voorlopige dagorde Nationale Algemene Vergadering 25.02.2015
28/12/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2014
22/12/2014 NPO Prijsuitreiking nationale kampioenen en nationale overwinnaars
21/12/2014 Ameel-Vanlake (Dadizele): 1ste Nationaal Gueret 7.681 oude
1/11/2014 Nationaal Algemeen Kampioen: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Halve Fond: Gino Clicque (Wevelgem, West-Vlaanderen)
30/10/2014 Nationale kampioenschappen KBDB 2014 - Definitieve uitslag
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
27/10/2014 Gaby Vandenabeele (Dentergem): 1ste Nationaal Tulle 5.735 jaarse
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
24/10/2014 NPO: Nationale kampioenschappen 2014 gecontroleerd
24/10/2014 Willy Francois (Serskamp Oost-Vlaanderen): 1ste provinciaal La Souterraine II oude duiven
22/10/2014 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout 2014
20/10/2014 Nice performances Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerp)
20/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
20/10/2014 Hok Liliane Demely (Moorsele) : 1ste Provinciaal Châteaudun & La Souterraine
11/10/2014 Gino Clicque (Wevelgem): Algemeen Provinciaal Kampioen KBDB West-Vlaanderen 2014
9/10/2014 NPO: Nationale Tentoonstelling
8/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout op vrijdag 17 oktober
3/10/2014 Team Freddy De Jaeger (Knesselare): 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap Halve Fond Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC
2/10/2014 Marc Peirs (Anzegem): 1ste Provinciaal La Souterraine II 236 Westvlaamse oude duiven
1/10/2014 KBDB: Nationale kampioenschappen 2014 (voorlopig resultaat)
1/10/2014 Kampioenschappen duivenbond Oud-Turnhout Hafo 2014
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
29/09/2014 NPO: Nationale Kampioenschappen
24/09/2014 Gueret Nationaal 06/09/2014 - Zonale uitslagen
22/09/2014 Geert Maroy (Heestert): Twee provinciale titels op rij
18/09/2014 Thienpont-VanLaecke (Semmerzake): 1ste Provinciaal Bourges 3.497 Oostvlaamse jaarse duiven
16/09/2014 Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge): 1ste InterNationaal Marseille 12.158 oude duiven
15/09/2014 Bourges II Nationaal 2/8/2014 - Uitslag Jeugdclub
14/09/2014 Wouters-Wouters (Tremelo): 1ste Provinciaal La Souterraine 2.437 Brabantse jonge duiven
13/09/2014 Wilfried Vandemaele (Heule): 1ste Provinciaal Bourges II 4.071 Westvlaamse jonge duiven
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Veulemans-Perilleux (Vissenaken, Vlaams-Brabant)
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Jimmy Van Kerckhoven (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
6/09/2014 Willy Corteel (Oostduinkerke): 1ste Nationaal Jarnac & 1ste Provinciaal Agen
5/09/2014 La Souterraine II 30/8/14 - Nat. uitslagen
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
3/09/2014 KBDB: Criteria nationaal kampioenschap jeugd
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
31/08/2014 Lionel Vermander (Oekene): 1ste Provinciaal Bourges II 621 Westvlaamse oude duiven
25/08/2014 Tours Nationaal 23/08/2014 - Zonale uitslagen
24/08/2014 Luc en Hilde Sioen (Moorslede): 1ste Nationaal Poitiers 14.094 jaarse duiven
22/08/2014 Eric Vermander (Oekene): 1ste Nationaal Montauban 5.933 oude duiven
21/08/2014 Remy Speltdoorn (Winksele): 1ste Nationaal Barcelona 8.674 oude duiven
21/08/2014 Nationale zege uit Argenton: Kristin Ryks (Donk, Limburg)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Baert-Debusschere (Ere, Henegouwen)
19/08/2014 Jos en Jules Engels (Putte): 1ste Provinciaal Bourges 4.438 Antwerpse jonge duiven
18/08/2014 Argenton Nationaal 16/08/2014 - Nat. uitslagen
15/08/2014 Kobe+Kato Herbots (Velm): provinciale zege Bourges jonge duiven
14/08/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1&2de Nationaal Zone B Limoges 2.174 oude duiven
13/08/2014 Frans en Gert Van Beirendonck (Zandhoven): 3de Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
11/08/2014 Chateauroux Nationaal 9/08/2014 - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
11/08/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
10/08/2014 John Bruneel (Merkem): 1ste Nationaal Libourne 1.589 oude duiven
8/08/2014 Bourges II jaarlingen - Zandhoven boven
8/08/2014 Mooie prestaties: Louis Verheyen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Andrea Morren (Geetbets, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Van Paesschen (Humbeek, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen)
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
5/08/2014 Tulle Nationaal 1/8/2014 - Nat. uitslag
5/08/2014 Tulle National 1/8/2014 - results
4/08/2014 St-Vincent (oude) InterNationaal 11/7/14 - InterNat. uitslag
4/08/2014 Bourges II National 2/8/2014 - National result
4/08/2014 Bourges II National 2/8/2014 - resultat Nat.
1/08/2014 Jarnac Nationaal 26/7/14 - Nat. uitslag
31/07/2014 Nationale zege uit Jarnac: Guy Wauthier (Mont-Sur-Marchienne, Henegouwen)
31/07/2014 Nationale zege uit Jarnac: Willy Corteel (Oostduinkerke, West-Vlaanderen)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
27/07/2014 Louis Verheyen (Scherpenheuvel): 1ste Nationaal La Souterraine 7.245 oude duiven
25/07/2014 Brive Nationaal 19/07/2014 - Nat. uitslag
24/07/2014 KBDB: Deelnemingsformulieren nationale en provinciale kampioenschappen 2014
24/07/2014 InterNationale zege uit Marseille: Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: familie Schreel (Zedelgem, West-Vlaanderen)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: mevrouw Decock en zonen (Diksmuide, West-Vlaanderen)
22/07/2014 Bourges Provincial 19/7/2014 - resultats
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
20/07/2014 La Souterraine Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - results
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - resultats
19/07/2014 Gilbert Decherf (Bredene): 1ste Provinciaal Bourges 3.080 Westvlaamse oude duiven
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen)
17/07/2014 Nationale zege uit Libourne: Guy Delfosse (Mazee, Namur)
17/07/2014 Nationale zege uit Libourne: John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen)
16/07/2014 Libourne Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
16/07/2014 Argenton Nationaal 5/04/14 - Nat. uitslagen
13/07/2014 Limoges Nationaal 5/07/2014 - Nationale uitslagen
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
10/07/2014 Nationale zege uit Argenton: Saban Saatduzen (Tessenderlo, Limburg)
10/07/2014 Nationale zege uit Barcelona: Remy Speltdoorn (Winksele, Vlaams-Brabant)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: Stefhan De Sloovere (Gullegem, West-Vlaanderen)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: G. Backelandt-Bartel (Roeselare, West-Vlaanderen)
10/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Francis Franssen (Bolland, Luik)
8/07/2014 Provinciale zege uit Limoges: Gerard Vanbrabant (Nieuwerkerken, Limburg)
5/07/2014 Philippe Dobbelaere (Olsene): 1ste Nationaal Chateauroux 17.984 oude duiven
4/07/2014 Gueret Nationaal 28/06/2014 - Nat. uitslagen
3/07/2014 Montelimar Nationaal 28/6/14 - Nat. uitslagen
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Ameel-Vanlake (Dadizele, West-Vlaanderen)
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Bert Van Den Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
27/06/2014 Montauban Nationaal 21/06/2014 - Nationale uitslagen
25/06/2014 Montlucon Nationaal 21/06/2014 - Nat. & Zonale uitslagen
23/06/2014 Ierland Nationaal - Penzance Race 21/6
22/06/2014 Cahors Nationaal 14/06/2014 - Zonale uitslagen
19/06/2014 Bestuur NPO feliciteert de winnaars van Nationaal St. Vincent
18/06/2014 NPO: Melden duiven Nationale Concoursen 2014
16/06/2014 Poitiers Nationaal 14/06/2014 - Nationale, Zonale en Provinciale uitslagen
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
12/06/2014 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 3.819 jaarse Antwerpse duiven
10/06/2014 Valence Nationaal 7/06/2014 - Nat. & Zonale uitslagen
9/06/2014 Limoges I (31/05/2014) - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
9/06/2014 Chateauroux I Nationaal (07-06-2014): Nationale Top-100 online!
8/06/2014 Astere Vergotte (Aalter): 1ste Nationaal Chateauroux 21.403 jaarse duiven
8/06/2014 Gaby Vandenabeele (Dentergem): 'Benji' excelleert op Bourges I van 31/5
7/06/2014 Bourges I (31/05-2014): National, zonal & Provincial results
7/06/2014 Bourges I (31/05/2014) - Nationale, Zonale en Provinciale uitslagen
6/06/2014 Pitts stelt voor: "Overvlucht"
5/06/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen) - UPDATE
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Bourges I
4/06/2014 Bourges I (nationaal) 31/05/2014 - Louis Mattheus (oude) en Veulemans - Perilleux (jaarse) nationale winnaars
3/06/2014 Veulemans - Perilleux (Vissenaken): 1ste nationaal Bourges 24.067 jaarse duiven
3/06/2014 Louis Mattheus (Baal): 1ste nationaal Bourges 22.654 oude duiven
2/06/2014 Bourges I (nationaux) 31/05/2014 - resultat
31/05/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Mattheus (Baal, Vlaams-Brabant)
27/05/2014 Verenigingsnieuws Union Oostkamp (West-Vlaanderen)
27/05/2014 NPO: Toelichting op schrijven van PigeonVillage en reactie van bestuur NPO
25/05/2014 Bourges Provinciaal WVV 24/05/2014 - resultaat
22/05/2014 Provinciale Bourges van het W.V.V.
28/04/2014 KBDB: Inkorvingsburelen nationale en internationale wedvluchten 2014
28/03/2014 A en R De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen): Ijzersterk seizoen 2013 voor deze kolonie
25/03/2014 Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Bourges II 2013
18/03/2014 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): Topseizoen met 3 provinciale en 2 zonale zeges
5/03/2014 David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen): Algemeen Nationaal kampioen KBDB 2013
25/02/2014 Kampioenendag Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenschappen Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
17/02/2014 KBDB Limburg: prijzen Bourges
3/02/2014 NPO: Prijsuitreiking Nationale Kampioenen 2013
12/01/2014 Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen): 1ste Zonaal A1 oude Chateauroux 3/8/13
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/01/2014 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
4/01/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Hafo: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge Nationale Vluchten: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
20/12/2013 Foto's Nationale Jeugddag 2013
14/12/2013 Jacques Verschuere (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal La Souterraine & Brive
4/12/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West Flanders): 1st Nat. La Souterraine
1/12/2013 Nationaal Kampioen jaarse Grote Halve Fond KBDB: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 Nationaal Kampioen jonge KBDB: Gustaaf De Bisschop (Asse, Vlaams-Brabant)
21/11/2013 Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Nevers 31/08/13
6/11/2013 NPO: Nationale Jeugddag 2013
5/11/2013 KBDB: Mededeling
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
26/10/2013 NPO: Aanmelden Nationale Jeugddag 2013
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
16/10/2013 Nationale kampioenschappen 2013
16/10/2013 Nationale kampioenschappen 2013 Definitieve Uitslag
15/10/2013 Tandem Roelandt-Mille (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Paul Mille is van ons heengegaan
9/10/2013 Topforum Fondclub Gewest Turnhout Vrijdag 18 oktober 2013
9/10/2013 KBDB stelt nieuw nationaal vluchtprogramma 2014 voor
4/10/2013 Joël Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen) : Superlatieven schieten tekort !
4/10/2013 Voorlopige uitslag van de nationale kampioenschappen 2013
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
28/09/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): Een kwestie van superlatieven uit eenzelfde familie !
27/09/2013 KBDB: Nationale algemene vergadering 23 oktober 2013
23/09/2013 NPO: Informatie over voorlopige uitslagen Nationale Kampioenschappen 2013
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen)
14/09/2013 Wouters - Coremans (Langdorp), 1st and 2nd zonal B2 Bourges old birds
13/09/2013 Nationale Asduif 2013 'De Gouden Veer’
11/09/2013 NPO: Nationale Kampioenschappen Vitesse en Midfond
9/09/2013 34e NPO Nationale Manifestatie
8/09/2013 Gueret Nationaal 5/09/13: uitslagen
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Anthony Maes (Waregem, West-Vlaanderen)
3/09/2013 Nevers Nationaal 31/08/13: nationale resultaten
3/09/2013 Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Bourges 28/07/13
1/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Op de Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: team Freddy Dejaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Jan Pappens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Van Muylder-Noel-De Mul (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Roelandt-Mille (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen)
31/08/2013 Nationale zege uit Gueret: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Van Roy-Rochtus (Hemiksem, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Lannoo-De Clerck (Tielt, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Nationale zege uit Nevers: Michel Vanlint (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
30/08/2013 La Souterraine Nationaal 24/08/13: nationaal resultaat
30/08/2013 Michel en Gunther Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
28/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
27/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (24-08-2013)
26/08/2013 Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Argenton 10/08/13
25/08/2013 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellingscommissie
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Derwa-Luxem (Herent, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Issoudun 17/08/13
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterainne: Joel Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen)
24/08/2013 Seizoensovericht 2013: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Leo en C. Van Horenbeeck (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Gevaert-Van Schoorisse (Ronse, Oost-Vlaanderen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: gebroeders Van Der Gucht (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Antoine en Rudy De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen)
22/08/2013 Georges Vancraeynest (Klerken W-Vl.): 1e prov. Bourges II
21/08/2013 Bourges 27/07/13 Nationale Jeugddubbeling
20/08/2013 Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal en Internationaal oude Narbonne 26/07/13
19/08/2013 Henri en zoon Jos Heylighen (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
18/08/2013 Issoudun Nationaal 17/08/13: uitslagen
17/08/2013 Zonale zege uit Issoudun: Van Houdt-Serre (Diest, Vlaams-Brabant)
16/08/2013 Rufin en Luc Buyl (Nieuwenhove, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
15/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Yvan Van Den Bossche en Eddy Van Den Steen (Asse, Vlaams-Brabant)
12/08/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/06/13
12/08/2013 Argenton Nationaal 10/08/13: uitslagen
12/08/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude La Souterraine 6/07/13
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Luc Christiaens (Ooigem, West-Vlaanderen)
9/08/2013 Jerome Morisse (Wervik, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Souillac 20/07/13
9/08/2013 NPO: Voorlopige eindstanden Nationale Kampioenschappen Vitesse en Midfond Bokaal NK
8/08/2013 Roger Stoop (Rupelmonde) took a great start with the youngsters!
8/08/2013 Chris De Backer (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Poitiers 8/06/13
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
7/08/2013 Bourges Nationaal 27/07/13: Nat. resultaat
7/08/2013 Tulle Nationaal 3/08/2013: Nat. resultaat
7/08/2013 Roger Stoop (Rupelmonde) sterk op dreef met zijn jonge duiven!
7/08/2013 Antoine en Cindy Benoot (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 06/07/13
6/08/2013 Zonal results Belgium (27th & 28th of July)
6/08/2013 Chateauroux 3/08/2013: uitslagen
6/08/2013 Guido Loockx (Tessenderlo) stuurt alle weduwnaars naar Argenton
5/08/2013 Frank Neven (Wellen, Limburg): 1ste Provinciaal Orleans en La Souterraine
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ivan Van Vuchelen (Grazen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Caro en Noel Pintens (Liezele, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Chris Debacker (Beveren, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Geert Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Omer Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Dirk Speybroeck (Vinkt, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marnique De Witte (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Nationale zege uit Chateauroux: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
2/08/2013 National and provincial results Belgium (27 & 28/07/2013)
2/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Bourges (28-07-2013)
31/07/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
30/07/2013 Bourges Limburg: zege voor Buvens, Loockx en Serré
30/07/2013 Souillac Nationaal 20/07/13: uitslagen
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude La Souteraine 6/07/13 van 845 oude duiven
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Daems en zoon (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: M. en G. Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Brive Nationaal 13/07/13: nat. en zonale uitslagen
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lucien Gurickx (St-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Tony Lievens (Sint-Laureins, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: De Vroe-Van Gaver (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Freddy Van Sterthem en Kurt (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Martin Dhooge (Ursel, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
25/07/2013 Bourges National 27/07/13: info
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
24/07/2013 Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Gueret 22/06/13
23/07/2013 Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal oude Orange 30/06/13
23/07/2013 JCA Nieuwsbrief 36
23/07/2013 Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen): 1ste prov. Bourges en La Souterraine
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Erik Denijs (Beveren, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Bourges Region Wallonnes 20/7/13: lâcher 7h
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Jerome Morisse (Wervik, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
19/07/2013 NPO: Uitbetaling nationale/sectorale wedvluchten d.d. 14-06-2013, 21-06-2013
19/07/2013 Ereprijs uit Marseille: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2013 Libourne Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
15/07/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude & 1ste Nationaal jaarse Libourne 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
14/07/2013 La Souterraine Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Jacques Verschuere (Beveren, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Nationale zege uit St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
12/07/2013 NPO: Voorlopige eindstanden Nationale Kampioenschappen Vitesse - Senioren
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
9/07/2013 Guido Loockx (Tessenderlo,Limburg)
9/07/2013 Argenton Nationaal 29/06/13: Zonale uitslagen
6/07/2013 Nationale zege uit La Souterraine: Davy Verleije-Amber (Damme, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Souterraine: Robert Martin (Limal, Brabant Wallon)
6/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Libourne: vve Marcel Caro (Verviers, Liege)
6/07/2013 Victoire Zonale de La Souterraine: pere & fils Nihoul (Senzeilles, Namur)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Julien Vaneenoo (Wingene, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit La Souterraine : Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Zonale zege uit Libourne: Marc De Cock (Temse, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Joni-Caro-Benny Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 La Souterraine National 6/07/13: Lâcher 6h30
5/07/2013 Nationale zege uit Barcelona: Luc Wiels (Roosdaal, Vlaams-Brabant)
5/07/2013 Ivo Renders (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
4/07/2013 Orange Nationaal 29/06/13: nationale uitslagen
1/07/2013 Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Agen-Bordeaux 30/06/2013
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Nationale zege uit Orange: Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Orange: Guy Vanermen (Vosselaar, Antwerpen)
29/06/2013 Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
26/06/2013 Montauban Nationaal 22/06/13: nationale & zonale resultaten
26/06/2013 Gueret Nationaal: nationale en zonale resultaten
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: W. en W. Van Elsacker ('s Gravenwezel, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Moeraert-Stand en Gunther (Lochristi, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Van Cauwenberghe-Ally (Ruiselede, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Jo en Robert Bernaert (Middelkerke, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Pau
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Montauban: Hendrik Mortier (St. Kruis, West-Vlaanderen)
19/06/2013 Julien Vaneenoo (Wingene, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/12
19/06/2013 Cahors Nationaal 15/06/13: Update Nationale uitslag
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
18/06/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 1/06/13
17/06/2013 Montlucon Nationaal 15/06/2013: uitslagen
17/06/2013 Jacques en Gino Mispelaere (Moorsele, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Poitiers 8/06/13
17/06/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Poitiers 1/06/13
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Deno-Herbots (Leefdaal, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Lucien Meurysse (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
12/06/2013 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
12/06/2013 Poitiers Nationaal 08/06/2013: Nationaal resultaat
11/06/2013 Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal jaarse Poitiers 8/06/13
10/06/2013 Montelimar Nationaal 08/06/2013: Nationaal resultaat
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Jacques en Gino Mispelaere (Moorsele, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Patrick Lismont (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Marc De Beule (Waasmunster, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Paul Beckers (Budingen, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Zonale zege uit Montelimar: Jean Collet (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
7/06/2013 Wouters-Wouters (Tremelo, Vlaams-Brabant): 1ste provincaal oude Bourges I 25/05/13
6/06/2013 Limoges Nationaal 01/06/2013: Nationaal Resultaat
6/06/2013 Zonal Results Bourges (25/05/2013 - Belgium)
5/06/2013 Chateauroux Nationaal 01/06/2013: Nationaal resultaat
5/06/2013 KBDB: aanmeldingen nationale vluchten
4/06/2013 André Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
4/06/2013 Onder de loupe: de nationale vlucht uit Bourges
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Limoges Nationaal van 1-06-2013
3/06/2013 Niels Broeckx (Oud - Turnhout) - 1st Provincial Bourges yearlings (Antwerp) and lots of top prizes!
1/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Chateauroux: Dany Dusausoit (Beloeil, Hainaut)
1/06/2013 Nationale zege uit Chateauroux: Masao Kitano (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Declercq (Everbeek, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Paul Volckaert (Ooigem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Van Bost (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
31/05/2013 Bourges Nationaal: Nationale & zonale resultaten 2013
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
29/05/2013 Nabeschouwing: Bourges in de provincie Oost Vlaanderen
29/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges I 25/05/13
29/05/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
28/05/2013 National and Provincial results Belgium (25/05/2013)
28/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
27/05/2013 Het leven zoals het is op een tophok - Episode 9 (Bourges - nabeschouwing)
27/05/2013 Bourges Nationaux: résultats
27/05/2013 Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/2013
25/05/2013 Victoire provinciale de Bourges: Patte Putseys (Houtain-le-Val, Brabant-Wallon)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Walter Roziers (Berlaar, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Wouters-Wouters (Tremelo, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Nationale zege uit Bourges: Dr. Dirk Moens (Grimbergen, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Lars Boje Henriksen (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
24/05/2013 Het leven zoals het is op een tophok - Episode 8 (Bourges - deel 2)
23/05/2013 KBDB Vlaams-Brabant: mededeling
19/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
16/05/2013 Ronny Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen): 2de nationale asduif fond jonge duiven KBDB 2012
10/05/2013 De nationale vluchten komen stilaan in zicht
2/05/2013 NPO: Aandachtspunten Nationale Hok- en Duif- kampioenschappen 2013
1/05/2013 NPO: Poster nationale concoursen
12/04/2013 Johny Van Haverbeke (Maldegem, Oost-Vlaanderen): 4de Nat. Asduif Fond KBDB 2012
30/03/2013 KBDB: nationale reglementen
9/03/2013 Yves Van De Walle (Mont de l'Enclus Orroir, Henegouwen): 1e Nationaal Zone A Limoges 2012
8/03/2013 NPO: Huldiging Nationale Kampioenen
25/02/2013 1e Nationaal Perpignan: Piet Van Nijnatten (Roosendaal, NL)
18/02/2013 1e Provinciaal jaarse Bourges II: Andre en Thierry Vercruysse (Anzegem)
18/02/2013 Limburg reikte de Bourges-prijzen uit
18/02/2013 Jean-Paul & Bjorn Vankerckvoorde (Lovendegem): 7 maal Top 100 nationaal in 2012
6/02/2013 Kampioenschappn De Oostduif Oud-Turnhout 2012
1/02/2013 Wilson Dekens (Zingem) 1ste provinciaal Soulliac en 1ste nationale asduif fond
26/01/2013 Uitreiking ereprijzen Bourges 29 juli 2012 Oost-Vlaanderen
23/01/2013 NPO: Programma Nationale Sectorale concoursen
19/01/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: ereprijzen Bourge
8/01/2013 4° nat. kamp. Zware Hafo KBDB 2012: Robert en Bart Declercq (Berchem)
4/01/2013 Provinciaal winnaar jaarse Bourges: Pierre De Waele-Verstraete (Heestert)
27/12/2012 1e nationale asduif Grote Fond KBDB: Etienne Devos (Deerlijk)
26/12/2012 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
24/12/2012 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2012
20/12/2012 Kampioenendag Turnhoutse Fondvrienden
19/12/2012 Kampioenschappen Turnhoutse Fondvrienden 2012
7/12/2012 NPO: Uitslag Nationale Tentoonstelling 2012
30/11/2012 Met het oog op de 33eNationale Manifestatie van 24 & 25 november a.s.
7/11/2012 Winnaars nationale vluchten 2012
30/10/2012 100 jaar De Prijsvlucht Oud-Turnhout
18/10/2012 KBDB: NATIONALE ALGEMENE VERGADERING 24.10.2012
16/10/2012 Provinciaal winnaar jaarse duiven Bourges II: Adrien De Munter & Zonen (Zarlardinge)
15/10/2012 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
12/10/2012 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellingscommissie
6/10/2012 Provinciaal winnaar jonge La Souterraine 25/08: Ronny Van Reet (Mol)
2/10/2012 Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke) winnen de Argenton II Nationaal met Devils Daughter tegen 4774 oude duiven
15/09/2012 Nationaal winnaar oude Gueret 8/09: Andr Roodhooft (Pulderbos)
12/09/2012 Nationaal winnaar jonge Gueret 08/09: Soetewije en Zoon (Tremelo)
12/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Rik Cools (Ruiselede)
10/09/2012 Gueret Nationaal: aanmeldingen Nationaal + uitslag Brabant
9/09/2012 Nationaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Davy Tournelle (Rummen)
8/09/2012 KBDB: Nationale kampioenschappen
7/09/2012 La Souterraine: Nationale uitslag
3/09/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Karlo Van Rompaey uit Sint-Truiden
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
28/08/2012 Jos Thon uit Niel-bij-As
27/08/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
26/08/2012 Internationaal Barcelona, Bordeaux & St-Vincent + Zonaal Argenton & Bourges.
22/08/2012 La Souterraine National 25/08
17/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
15/08/2012 Bourges: Nationale uitslagen
14/08/2012 Nationaal winnaar jaarse Libourne 07/07: Gerard Samyn (Rumbeke)
14/08/2012 Nationaal winnaar jaarse Tulle 04/08: Jozef en Georges Comyn (Kanegem)
13/08/2012 Argenton: Uitslagen Vlaanderen & Wallonie
12/08/2012 4 Provinciale zeges & 1 nationale overwinning in 2012: Jos Van Olmen (Broechem)
9/08/2012 Visschers en zoon uit Maasmechelen
8/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
8/08/2012 Lucien Zecchinon (Lixhe): 1e nationaal Bourges oude
8/08/2012 Lucien Zecchinon (Lixhe) 1er national de Bourges vieux pigeons
7/08/2012 Tulle: Uitslagen
7/08/2012 Provinciaal winnaar oude Bourges 29/07: Alfons Hens (Nijlen)
7/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Bourges 29/07: Scheers-Lodewijckx (Beerzel)
5/08/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
2/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
30/07/2012 Vos-Jennes (Webbekom-Diest) winnen Bourges Nationaal
29/07/2012 Center Heusden schittert op Bourges
29/07/2012 Bourges Limburg: Visschers en Greeven winnen
28/07/2012 Limoges Nationaal: Nationaal resultaat & zones
28/07/2012 Souillac Nationaal: Uitslag Nationaal & Zones
28/07/2012 Een tweede nationale overwinning voor A&R Desaer (Ruiselede)
26/07/2012 JCA Nieuwsbrief 22
24/07/2012 Bourges National 28/07
24/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
23/07/2012 Nationaal winnaar jaarse Limoges 16/07: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk)
17/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
14/07/2012 Libourne Nationaal: Nationale & zonale uitslagen
14/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
12/07/2012 Nationaal winnaar oude Brive 7/07: Oscar en Koen Brackenier (Oosterzele)
12/07/2012 Brive Nationaal: Uitslagen UPDATE
11/07/2012 Hulde Nationaal winnaar Barcelona Descheemaeker & zoon (Ooigem)
7/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Alfons & Wim Hendrickx (Berlaar)
6/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
4/07/2012 Inschrijven voor de provinciale en nationale kampioenschappen
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
2/07/2012 Orange Nationaal: resultaat Nationaal & Zonaal
2/07/2012 Argenton Nationaal: Uitslagen UPDATE 1
1/07/2012 Rik Coppens uit Stekene wint Bordeaux(Agen) Oude duiven Internationaal.
28/06/2012 Montauban: Alle uitslagen UPDATE 3
27/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
25/06/2012 'Whithering Hope Star' wins the NEHU Bourges
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
23/06/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen Monltuon
22/06/2012 NPO: VACATURE Begeleider Nationale Concoursen
22/06/2012 Nationaal winnaar Bourges 26/05: Gebroeders Gaie (La Bouverie)
20/06/2012 Cahors: Uitslagen UPDATE 4
20/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 4
20/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
18/06/2012 Nationaal winnaar Montlucon 17/06: Wim Storms (Berlaar)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
11/06/2012 Louis Bellen uit Halen
10/06/2012 Montelimar: Uitslagen UPDATE
8/06/2012 De �New Jens� - B10/3020896 � van A & R Desaer (Ruiselede) wint 1ste Nationaal Limoges tegen 13.789 oude duiven.
8/06/2012 NPO: Eerste sectorale/nationale wedvlucht 2012 achter de rug
8/06/2012 Van de ZLU
8/06/2012 Mooie prestaties: Jo & Raf Herbots (Halle-Booienhoven)
7/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
4/06/2012 Limoges Nationaal: Nationaal resultaat UPDATE
3/06/2012 Chateauroux Nationaal: Officile uitslagen
1/06/2012 Nationaal & Zonaal Resultaat: Bourges 26/05
1/06/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Jo Claeskens (Willebroek)
31/05/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
31/05/2012 Duivenliefhebbersclub VIJFDAAGSE - Gent
31/05/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Op de Beeck-Baetens (Putte)
30/05/2012 Provinciaal Winnaar Bourges jaarse duiven: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
30/05/2012 Provinciaal winnaar Vierzon & Bourges: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
29/05/2012 MOLSE FONDCLUB BOURGES 26 MEI
29/05/2012 Oost-Vlaanderen: Nabeschouwing Bourges en Orleans
28/05/2012 Maurice & Grgory Casaert (Nchin) winnen Bourges nationaal!
28/05/2012 Provinciaal Waals-Brabant: Bourges 26/05
28/05/2012 Provinciaal Henegouwen: Bourges 26/05
28/05/2012 Provinciaal Namen: Bourges 26/05
28/05/2012 Bourges: Uitslagen Provinciaal UPDATE
27/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Bourges 26/05
26/05/2012 Bourges Limburg: Vanhertem en Bellen winnen
25/05/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
24/05/2012 Bourges Nationaal 26/05
24/05/2012 Bourges: Communiqu de presse UNION BRABANCONNE
24/05/2012 Bourges: Persbericht BRABANTSE UNIE
17/05/2012 KBDB: lijst met alle vluchten
10/05/2012 Nationale vluchten door de KBDB
6/05/2012 Nationale vluchten KBDB
26/04/2012 Vargues & Van Helsdingen (Portugal) Nationale Kampioenen 2008 Halve Fond
23/04/2012 KBDB: inkorvingslokalen nationale vluchten
13/04/2012 Louis Bellen uit Halen
22/02/2012 Kampioenendag duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Kampioenschap duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Stickers-Donckers (Lille) Opnieuw top Nationaal, provinciaal en in de Vanrobaeys- en Duivenkrantkampioenschappen 2011 !
15/02/2012 Norbert De Keyzer (Etikhove): Sterk op de fond!
29/01/2012 Uitslag Nationale Manifestatieloterij 2011
14/01/2012 Casaert-Senechal (Russeignies) spotlights op enkele duiven
14/01/2012 Casaert-Senechal (Russeignies) bevestigen ook weer in 2011 !
14/01/2012 Leo Heremans (Vorselaar) Opnieuw top Nationaal, provinciaal en in de Vanrobaeys- en Duivenkrantkampioenschappen 2011 !
3/01/2012 Rene Van Aerschot (Rillaar) 3de Nationaal Asduif en 6de Nationaal Kampioen Fond
23/12/2011 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenendag Fondvrienden Gewest Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap Fondvrienden Gewest Turnhout
20/12/2011 Mededeling KBDB - kampioenschap Kleine Halve Fond jonge duiven
17/12/2011 Happy end voor Johan Bleyen uit Lommel
10/12/2011 Uitzonderlijke verkoop van de schenkingen van nationale kampioenen KBDB 2011
5/12/2011 Kampioenschap De Oostduif Oud-Turnhout
22/11/2011 NPO: Nationale Kampioenen 2011
11/11/2011 Heb je je al opgegeven voor de Nationale Jeugddag? Stuur snel je inschrijfformulier op
11/11/2011 Laatste kans om u in te schrijven voor de Nationale Tentoonstelling
5/11/2011 NPO: Besloten in AV
3/11/2011 Nationale Jeugddag 2011
31/10/2011 Critrium National des Clubs de Jeunes 2011 (provisoire)
27/10/2011 KBDB voorlopig Nationaal Criterium Jeugdclubs 2011
23/10/2011 Kampioenendag Hafoclub Turnhout en Hafo Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenschappen Hafoclub Turnhout & Hafo Oud-Turnhout
9/10/2011 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellings- commissie
23/09/2011 KBDB: Overwinnaars van de Nationale vluchten 2011
14/09/2011 Gueret Nationaal resultaat
14/09/2011 Bourges Nationaal jeugd & beginnelingen resultaat
14/09/2011 Perpignan Internationaal resultaat
12/09/2011 Marc Vlaeminck (Ramsel) 1e Nationaal Gueret oude
10/09/2011 Gueret Nationaal: Aanmeldingen + uitslagen
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 5e nationaal La Souterraine jonge met de 'Bronze La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 4e nationaal La Souterraine jonge met de 'Silver La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 3e nationaal La Souterraine jonge met de 'Golden La Souterraine'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
6/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 1-2-3e provinciaal / 3-4-5e nationaal La Souterraine jonge
5/09/2011 Verreckt-Arin uit Tessenderlo
4/09/2011 Barcelona Internationaal resultaat
31/08/2011 La Souterraine: Officile uitslagen UPDATE Nationale uitslag!
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
31/08/2011 Nabeschouwingen La Souteraine Nationaal in Oost Vlaanderen
29/08/2011 La Souterraine Proinvicie Antwerpen
29/08/2011 MOLSE FONDCLUB LA SOUTERRAINE 28 AUGUSTUS ( zondag )
27/08/2011 Nationale Derby der Junioren
25/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 27/08
25/08/2011 Tarbes (Agen) Internationaal
24/08/2011 Brothers cooing after big race win
24/08/2011 NATIONALE BOURGES(31.719 jonge duiven) ONDER DE LOEP.
23/08/2011 Edwin Verstappen (Booischot) 1ste provinciaal Bourges 06/08 jaarse
16/08/2011 Albert Wils & Ronny Faes (Mol) 1ste provinciaal Bourges II jaarse
15/08/2011 Kevin en Nick Ceulemans (Booischot) 1ste provinciaal Bourges 06/08 jonge
15/08/2011 Argenton Nationaal: Officile aanmeldingen + uitslagen
11/08/2011 Bourges II Antwerpen (30/07/2011) - onder de loep
11/08/2011 INTERNATIONALE, NATIONALE & INTERPROVINCIALE VLUCHTEN 13/08
11/08/2011 Marina Van De Velde (Grobbendonk) 1ste provinciaal Bourges II 4.555 jonge
8/08/2011 Bourges 6 augustus provinicie Antwerpen
8/08/2011 Tulle Nationaal: Nationale + Provinciale uitslagen
8/08/2011 Perpignan Internationaal: Aanmeldingen & uitslagen
7/08/2011 Bourges Interprovinciaal: aanmeldingen
7/08/2011 Nabeschouwingen Narbonne Internationaal in Zeeland Nederland
7/08/2011 Nabeschouwingen Bourges Nationaal in Oost Vlaanderen
6/08/2011 Bourges Brabantse Unie
6/08/2011 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout) 1ste provinciaal Bourges II oude
4/08/2011 Souillac Nationaal: uitslag online
3/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 06/08
2/08/2011 Bourges Nationaal: uitslagen
2/08/2011 Marseille: nationale uitslag online
2/08/2011 Tarbes/Agen: Nationale uitslag online
1/08/2011 Andr Allemeersch (Pottes): Sterk op Bourges... maar...
1/08/2011 Bourges 30/07 provincie Antwerpen
31/07/2011 Bourges: 2 nationale zeges in Limburg
29/07/2011 Inkorving Bourges Houtvense Fondclub
28/07/2011 Evrard De Rijck uit Rillaar wint S.Nat Jarnac
27/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal in Zeeland
27/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 30/07
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
26/07/2011 Souillac nationaal: Uitslagen
26/07/2011 Nabeschouwingen Bourges in Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Tarbes ZLU in Zeeland
25/07/2011 Marseille internationaal: Officile aanmeldingen
24/07/2011 NARBONNE international: vieux et yearlings
24/07/2011 Barcelona nationaal: Uitslag Online
23/07/2011 Tarbes/Agen internationaal: Officiele uitslagen
21/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten weekend van 21-23/07
19/07/2011 Derby Hainaut: annonce de concours sur Bourges
16/07/2011 Limoges: aanmeldingen Nationaal, uitslagen
16/07/2011 Nationaal resultaat Bordeaux Online
12/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 16-07
12/07/2011 Doublage national gratuit POUR LES JEUNES et POUR LES DEBUTANTS sur le concours de BOURGES du 30 juillet 2011.
12/07/2011 Dubbeling voor de jeugd en de beginnelingen - Bourges 30/07/2011
11/07/2011 Genemuiden: Arjan Beens maakt gehakt concurentie op Montpellier
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
10/07/2011 Winnaars Gouden Vleugel 2011
9/07/2011 Nabeschouwingen Bordeaux ZLU in Zeeland Nederland
9/07/2011 Brive: aanmeldingen
8/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 8, 9 & 10-07
8/07/2011 Barcelona: Los om 10u
7/07/2011 Boe. Lacher de pigeons voyageurs
7/07/2011 Nabeschouwingen van Bordeaux in Oost-Vlaanderen
5/07/2011 Nationale en zonale uitslagen Orange online
5/07/2011 Mark Gilbert (Windsor) wint 1ste Internationaal Bordeaux 2011 jaarse en duivinnen
4/07/2011 Geoff and Catherine Cooper (Peasedown St John) win 1st International Bordeaux 2011 old birds.
4/07/2011 Mark Gilbert (Windsor) wins 1st International Bordeaux 2011 yearlings and hens.
3/07/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden) 1ste nationaal Argenton jaarse duiven UPDATE
30/06/2011 Puttense duif verslaat 18.500 andere duiven
29/06/2011 BORDEAUX-TELEVIE 2 juillet 2011
24/06/2011 Peperga: Duiven vliegen naar hoofdprijs
19/06/2011 D Bullen and Son (New Addington UK) win 1st International Pau 2011
19/06/2011 D Bullen en zoon (New Addington UK) 1ste internationaal Pau 2011
18/06/2011 Peter Symaeys (Brugge) 1ste nationaal Pau 2011
16/06/2011 La Souterraine nu ook op erelijst familie Scheele
15/06/2011 Johan Bleyen uit Lommel: stuntwerk op Bourges en Chateauroux
3/06/2011 Rik Hermans (PUlle) 1ste nationaal Bourges oude duiven
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
2/06/2011 De Olympiadeduif Miss Poznan van Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
30/05/2011 Eerste sectorale/nationale vlucht van 2011
15/05/2011 Nationale Kampioenschappen 2011
27/04/2011 NPO: Boekje Nationale Postduiven Top 2010
28/12/2010 Andr Moonens (Strombeek-Belgique)
6/12/2010 Provincie Antwerpen: winnaars van een nationale wedvlucht of een nationaal kampioenschap
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Halve Fond
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Noyon
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Quievrain
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
7/09/2010 Sabrina Brugmans (Halen): Knalt op La Souterraine!
2/09/2010 Vanavond inmanden Derby, speciale prijs voor zelfstandig spelende jeugdleden
28/08/2010 Sittner-Premier UK: 2 provinciale zeges in 2010
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
24/08/2010 Louis Keirsmakers: 1ste nat. La Souterraine oude duiven
23/08/2010 Jos Verberck (Nijlen) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jaarse duiven
5/08/2010 Vleugels-Wuyts (Geel) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jonge duiven
5/08/2010 Marcel Van Oosterwijck (Rijmenam) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jaarse duiven
5/08/2010 Johan Donckers (Grobbendonk) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jonge duiven
30/07/2010 Andr Moonens (Strombeek) wint Bourges Nationaal
28/07/2010 55.565 pigeons lchs vers la Belgique
14/06/2010 Nationaal St. Vincent 2010
26/05/2010 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout): Provinciale winnaar tegen 3471 oude duiven
23/05/2010 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) wint 2 nationaals op rij
24/08/2009 Gebroeders Van Landeghem (Kruibeke): 1ste Nationale La Souterraine jonge duiven 2009
23/08/2009 Baertsoen L&M verlengen provinciale eer met een week!
5/08/2009 Gunter Gijsen (Berlaar) 1e prov Bourges

Advertenties

 

 

Poll