Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'

31/08/2011 Davy Deckers Categorie: Reportages

De 'F-16' van Bart en Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout wint de 1e nat La Souterraine 3562 oude nadat deze vorig jaar ook al de 10e nat La Souterraine 4788 oude won en in mei de 5e nat Bourges 24676.


De 'F-16' van Bart en Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout wint de eerste nationaal La Souterraine 3.562 oude duiven nadat deze vorig jaar ook al de tiende nationaal La Souterraine 4.788 oude duiven won en in mei de vijfde nationaal Bourges 24.676 oude duiven.

Dit is tevens de eerste prijs provinciaal van 600 oude duiven.

De blauwe duiver 'F-16', BE09-6107016 is dus niet aan zijn proefstuk toe en wint de eerste nationaal aan een gemiddelde snelheid van 1.548,312 m/min voor een afstand van 620,202 km.

Hij werd dan ook ingekorfd als eerste getekende en ontgoochelde niet als snelste duif op La Souterraine van 20.227 duiven.

Klik hier voor de pedigree

Klik hier voor zijn prestaties

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

31/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Voeten (Oud-Turnhout)
28/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1st Olympiad Pigeon Category C for Belgium Brussels 2017
25/12/2016 Uitnodiging Kampioenendag Fondclub Oud-Turnhout
19/12/2016 Jos Daans (Schriek): 3e Nationaal La Souterraine 3/09
18/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Olympiade-duif Categorie C voor België Brussels 2017
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Filip & Kris Smits (Berlaar) 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.756 jaarse
2/11/2016 Roger Keynen (Nijlen): 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.382 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B & 1e Provinciaal Montelimar 26/06
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07 van 537 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Johan De Belser (Berlaar): 1e Zone B1 & 3e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Carl Lambrechts (Berlaar): 1e Provinciaal Bourges 6/08 van 1.453 jaarse
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e Provinciaal Bourges 6/08 van 742 jonge
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e La Souterraine Zone B2 3/09 van 3.447 jonge
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
1/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Souppes 14/05 van 1.800 jaarse
1/11/2016 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/10/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 6de Nat. Kampioen Fond 2015
31/10/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Prov. Kampioen oude en jaarse Grote Hafo KBDB PE Antwerpen 2015
31/10/2016 Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout): Keizer Noyon 2015-2014-2013 samenspel Turnhout
9/09/2016 La Souterraine Nationaal Controle overladen
7/09/2016 La Souterraine OVV Nationaal 3/09: Zonale. uitslagen
6/09/2016 Bourges Nationaal Jeugddubbeling
3/09/2016 La Souterraine OVV National 3/09: lâcher 8h30
23/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout)
19/08/2016 Rik Hermans (Pulle): 1e Nationaal Bourges 6/08 van 28.078 jonge
15/08/2016 Bourges: Nat. & Zones resultaat
10/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 6 augustus
6/08/2016 Bourges EB 6/08 lâcher 7h30
6/08/2016 Hans Mariën (Denderhoutem): 1e Provinciaal Bourges II FVOV van 6.736 jonge
6/08/2016 Johnny & Magda Jonckers (Drieslinter): 1e Bourges 6/08 van 1.010 jonge
27/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht (Oud-Turnhout)
25/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 22-23-24 juli
23/07/2016 Team Gevaert-Lannoo (Meigem): dubbel 1e Provinciaal met 'Prinses95' & 'Rambo Junior'
10/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 1-2-3 juli
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luk Blockx (Oud-Turnhout)
7/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: La Souterraine 3/07
6/07/2016 La Souterraine DH: Nat. & Zones
4/07/2016 Verschuivingen Bourges – PE Vlaams-Brabant
4/07/2016 Entente Belge: Limoges 9/7/2016 & Bourges 6/8/2016
4/07/2016 Belgische Verstandhouding: Limoges 9/7/2016 & Bourges 6/8/2016
3/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
3/07/2016 La Souterraine DH 2/07 premier annonces
30/06/2016 Limburg: wijziging vluchtprogramma
13/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
10/06/2016 Bourges AWC 1 10/06 Lâcher 8h15
5/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
3/06/2016 Fondsamenspel Ruiselede-Wingene
1/06/2016 Bourges BU 28/05 Nat. & Zonale uitslagen
30/05/2016 Bourges BU Provinciaal Vlaams-Brabant 28/05
30/05/2016 edl Viane/Moerbeke - Bourges & Limoges toppers 28/05
29/05/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Bourges 28/05 prov. uitslagen
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal West-Vlaanderen 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Limburg 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Antwerpen 28/05
28/05/2016 Bourges UB 28/05 Vainqueurs Nat.
28/05/2016 Danny Van Dyck (Pulle): 1e Bourges 28/05 van 649 jaarse
28/05/2016 Tandem Bjorn Haak & David Soen (Moerbeke): 1e Provinciaal Bourges I van 4.032 oude
26/05/2016 Dirk & Bart De Lodder (Waregem): 1e Provinciaal Bourges 26/05 van 2.227 jaarse
21/05/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Chalon 21/05 van 556 oude
8/03/2016 Vluchtseizoen 2016: alles staat op punt
16/02/2016 Kampioenschappen 2015 Hafo Oud-Turnhout
5/01/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1ste Nationaal Issoudun 29/08 van 2.212 oude
31/12/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
9/12/2015 Kampioenschappen 2015 De Prijsvlucht Oud-Turnhout
5/11/2015 Nationale kampioenschappen KBDB 2015
9/10/2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2de Nationaal Issoudun 29/08
5/10/2015 NPO Van elke uitslag een certificaat
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Stessens (Oud-Turnhout)
18/09/2015 Karlo Van Rompaey uit Sint-Truiden: 2 nationale zeges Bourges in 2015
6/09/2015 Nice results: Niels Broeckx (Antwerp)
21/08/2015 Rampvluchten: goed nieuws want heel wat duiven keren terug
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout)
23/07/2015 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): de '306' 3 weken op rij Nationale top
22/07/2015 Jarnac nationaal : Analyse per inkorvingslokaal Oost-Vlaanderen
20/07/2015 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Zone B2 La Souterraine 6/07 van 864 jaarse
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
9/04/2015 Libourne Nationaal inkorving op woensdag
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
13/02/2015 KBDB dagorde nationale algemene vergadering
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
19/01/2015 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem): 3 Nationale asduiven in 2014
18/01/2015 Paul Wijns (Herenthout): Nationaal Kampioen jonge duiven KBDB 2014
13/01/2015 KBDB voorlopige dagorde Nationale Algemene Vergadering 25.02.2015
28/12/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2014
22/12/2014 NPO Prijsuitreiking nationale kampioenen en nationale overwinnaars
21/12/2014 Ameel-Vanlake (Dadizele): 1ste Nationaal Gueret 7.681 oude
1/11/2014 Nationaal Algemeen Kampioen: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Halve Fond: Gino Clicque (Wevelgem, West-Vlaanderen)
30/10/2014 Nationale kampioenschappen KBDB 2014 - Definitieve uitslag
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
27/10/2014 Gaby Vandenabeele (Dentergem): 1ste Nationaal Tulle 5.735 jaarse
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
24/10/2014 NPO: Nationale kampioenschappen 2014 gecontroleerd
24/10/2014 Willy Francois (Serskamp Oost-Vlaanderen): 1ste provinciaal La Souterraine II oude duiven
22/10/2014 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout 2014
20/10/2014 Nice performances Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerp)
20/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
20/10/2014 Hok Liliane Demely (Moorsele) : 1ste Provinciaal Châteaudun & La Souterraine
11/10/2014 Gino Clicque (Wevelgem): Algemeen Provinciaal Kampioen KBDB West-Vlaanderen 2014
9/10/2014 NPO: Nationale Tentoonstelling
8/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout op vrijdag 17 oktober
3/10/2014 Team Freddy De Jaeger (Knesselare): 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap Halve Fond Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC
2/10/2014 Marc Peirs (Anzegem): 1ste Provinciaal La Souterraine II 236 Westvlaamse oude duiven
1/10/2014 KBDB: Nationale kampioenschappen 2014 (voorlopig resultaat)
1/10/2014 Kampioenschappen duivenbond Oud-Turnhout Hafo 2014
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
29/09/2014 NPO: Nationale Kampioenschappen
24/09/2014 Gueret Nationaal 06/09/2014 - Zonale uitslagen
22/09/2014 Geert Maroy (Heestert): Twee provinciale titels op rij
18/09/2014 Thienpont-VanLaecke (Semmerzake): 1ste Provinciaal Bourges 3.497 Oostvlaamse jaarse duiven
16/09/2014 Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge): 1ste InterNationaal Marseille 12.158 oude duiven
15/09/2014 Bourges II Nationaal 2/8/2014 - Uitslag Jeugdclub
14/09/2014 Wouters-Wouters (Tremelo): 1ste Provinciaal La Souterraine 2.437 Brabantse jonge duiven
13/09/2014 Wilfried Vandemaele (Heule): 1ste Provinciaal Bourges II 4.071 Westvlaamse jonge duiven
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Veulemans-Perilleux (Vissenaken, Vlaams-Brabant)
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Jimmy Van Kerckhoven (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
6/09/2014 Willy Corteel (Oostduinkerke): 1ste Nationaal Jarnac & 1ste Provinciaal Agen
5/09/2014 La Souterraine II 30/8/14 - Nat. uitslagen
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
3/09/2014 KBDB: Criteria nationaal kampioenschap jeugd
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
31/08/2014 Lionel Vermander (Oekene): 1ste Provinciaal Bourges II 621 Westvlaamse oude duiven
25/08/2014 Tours Nationaal 23/08/2014 - Zonale uitslagen
24/08/2014 Luc en Hilde Sioen (Moorslede): 1ste Nationaal Poitiers 14.094 jaarse duiven
22/08/2014 Eric Vermander (Oekene): 1ste Nationaal Montauban 5.933 oude duiven
21/08/2014 Remy Speltdoorn (Winksele): 1ste Nationaal Barcelona 8.674 oude duiven
21/08/2014 Nationale zege uit Argenton: Kristin Ryks (Donk, Limburg)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Baert-Debusschere (Ere, Henegouwen)
19/08/2014 Jos en Jules Engels (Putte): 1ste Provinciaal Bourges 4.438 Antwerpse jonge duiven
18/08/2014 Argenton Nationaal 16/08/2014 - Nat. uitslagen
15/08/2014 Kobe+Kato Herbots (Velm): provinciale zege Bourges jonge duiven
14/08/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1&2de Nationaal Zone B Limoges 2.174 oude duiven
13/08/2014 Frans en Gert Van Beirendonck (Zandhoven): 3de Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
11/08/2014 Chateauroux Nationaal 9/08/2014 - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
11/08/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
10/08/2014 John Bruneel (Merkem): 1ste Nationaal Libourne 1.589 oude duiven
8/08/2014 Bourges II jaarlingen - Zandhoven boven
8/08/2014 Mooie prestaties: Louis Verheyen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Andrea Morren (Geetbets, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Van Paesschen (Humbeek, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen)
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
5/08/2014 Tulle Nationaal 1/8/2014 - Nat. uitslag
5/08/2014 Tulle National 1/8/2014 - results
4/08/2014 St-Vincent (oude) InterNationaal 11/7/14 - InterNat. uitslag
4/08/2014 Bourges II National 2/8/2014 - National result
4/08/2014 Bourges II National 2/8/2014 - resultat Nat.
1/08/2014 Jarnac Nationaal 26/7/14 - Nat. uitslag
31/07/2014 Nationale zege uit Jarnac: Guy Wauthier (Mont-Sur-Marchienne, Henegouwen)
31/07/2014 Nationale zege uit Jarnac: Willy Corteel (Oostduinkerke, West-Vlaanderen)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
27/07/2014 Louis Verheyen (Scherpenheuvel): 1ste Nationaal La Souterraine 7.245 oude duiven
25/07/2014 Brive Nationaal 19/07/2014 - Nat. uitslag
24/07/2014 KBDB: Deelnemingsformulieren nationale en provinciale kampioenschappen 2014
24/07/2014 InterNationale zege uit Marseille: Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: familie Schreel (Zedelgem, West-Vlaanderen)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: mevrouw Decock en zonen (Diksmuide, West-Vlaanderen)
22/07/2014 Bourges Provincial 19/7/2014 - resultats
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
20/07/2014 La Souterraine Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - results
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - resultats
19/07/2014 Gilbert Decherf (Bredene): 1ste Provinciaal Bourges 3.080 Westvlaamse oude duiven
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen)
17/07/2014 Nationale zege uit Libourne: Guy Delfosse (Mazee, Namur)
17/07/2014 Nationale zege uit Libourne: John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen)
16/07/2014 Libourne Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
16/07/2014 Argenton Nationaal 5/04/14 - Nat. uitslagen
13/07/2014 Limoges Nationaal 5/07/2014 - Nationale uitslagen
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
10/07/2014 Nationale zege uit Argenton: Saban Saatduzen (Tessenderlo, Limburg)
10/07/2014 Nationale zege uit Barcelona: Remy Speltdoorn (Winksele, Vlaams-Brabant)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: Stefhan De Sloovere (Gullegem, West-Vlaanderen)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: G. Backelandt-Bartel (Roeselare, West-Vlaanderen)
10/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Francis Franssen (Bolland, Luik)
8/07/2014 Provinciale zege uit Limoges: Gerard Vanbrabant (Nieuwerkerken, Limburg)
5/07/2014 Philippe Dobbelaere (Olsene): 1ste Nationaal Chateauroux 17.984 oude duiven
4/07/2014 Gueret Nationaal 28/06/2014 - Nat. uitslagen
3/07/2014 Montelimar Nationaal 28/6/14 - Nat. uitslagen
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Ameel-Vanlake (Dadizele, West-Vlaanderen)
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Bert Van Den Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
27/06/2014 Montauban Nationaal 21/06/2014 - Nationale uitslagen
25/06/2014 Montlucon Nationaal 21/06/2014 - Nat. & Zonale uitslagen
23/06/2014 Ierland Nationaal - Penzance Race 21/6
22/06/2014 Cahors Nationaal 14/06/2014 - Zonale uitslagen
19/06/2014 Bestuur NPO feliciteert de winnaars van Nationaal St. Vincent
18/06/2014 NPO: Melden duiven Nationale Concoursen 2014
16/06/2014 Poitiers Nationaal 14/06/2014 - Nationale, Zonale en Provinciale uitslagen
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
12/06/2014 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 3.819 jaarse Antwerpse duiven
10/06/2014 Valence Nationaal 7/06/2014 - Nat. & Zonale uitslagen
9/06/2014 Limoges I (31/05/2014) - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
9/06/2014 Chateauroux I Nationaal (07-06-2014): Nationale Top-100 online!
8/06/2014 Astere Vergotte (Aalter): 1ste Nationaal Chateauroux 21.403 jaarse duiven
8/06/2014 Gaby Vandenabeele (Dentergem): 'Benji' excelleert op Bourges I van 31/5
7/06/2014 Bourges I (31/05-2014): National, zonal & Provincial results
7/06/2014 Bourges I (31/05/2014) - Nationale, Zonale en Provinciale uitslagen
6/06/2014 Pitts stelt voor: "Overvlucht"
5/06/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen) - UPDATE
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Bourges I
4/06/2014 Bourges I (nationaal) 31/05/2014 - Louis Mattheus (oude) en Veulemans - Perilleux (jaarse) nationale winnaars
3/06/2014 Veulemans - Perilleux (Vissenaken): 1ste nationaal Bourges 24.067 jaarse duiven
3/06/2014 Louis Mattheus (Baal): 1ste nationaal Bourges 22.654 oude duiven
2/06/2014 Bourges I (nationaux) 31/05/2014 - resultat
31/05/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Mattheus (Baal, Vlaams-Brabant)
27/05/2014 Verenigingsnieuws Union Oostkamp (West-Vlaanderen)
27/05/2014 NPO: Toelichting op schrijven van PigeonVillage en reactie van bestuur NPO
25/05/2014 Bourges Provinciaal WVV 24/05/2014 - resultaat
22/05/2014 Provinciale Bourges van het W.V.V.
28/04/2014 KBDB: Inkorvingsburelen nationale en internationale wedvluchten 2014
28/03/2014 A en R De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen): Ijzersterk seizoen 2013 voor deze kolonie
25/03/2014 Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Bourges II 2013
18/03/2014 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): Topseizoen met 3 provinciale en 2 zonale zeges
5/03/2014 David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen): Algemeen Nationaal kampioen KBDB 2013
25/02/2014 Kampioenendag Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenschappen Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
17/02/2014 KBDB Limburg: prijzen Bourges
3/02/2014 NPO: Prijsuitreiking Nationale Kampioenen 2013
12/01/2014 Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen): 1ste Zonaal A1 oude Chateauroux 3/8/13
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/01/2014 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
4/01/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Hafo: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge Nationale Vluchten: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
20/12/2013 Foto's Nationale Jeugddag 2013
14/12/2013 Jacques Verschuere (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal La Souterraine & Brive
4/12/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West Flanders): 1st Nat. La Souterraine
1/12/2013 Nationaal Kampioen jaarse Grote Halve Fond KBDB: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 Nationaal Kampioen jonge KBDB: Gustaaf De Bisschop (Asse, Vlaams-Brabant)
21/11/2013 Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Nevers 31/08/13
6/11/2013 NPO: Nationale Jeugddag 2013
5/11/2013 KBDB: Mededeling
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
26/10/2013 NPO: Aanmelden Nationale Jeugddag 2013
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
16/10/2013 Nationale kampioenschappen 2013
16/10/2013 Nationale kampioenschappen 2013 Definitieve Uitslag
15/10/2013 Tandem Roelandt-Mille (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Paul Mille is van ons heengegaan
9/10/2013 Topforum Fondclub Gewest Turnhout Vrijdag 18 oktober 2013
9/10/2013 KBDB stelt nieuw nationaal vluchtprogramma 2014 voor
4/10/2013 Joël Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen) : Superlatieven schieten tekort !
4/10/2013 Voorlopige uitslag van de nationale kampioenschappen 2013
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
28/09/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): Een kwestie van superlatieven uit eenzelfde familie !
27/09/2013 KBDB: Nationale algemene vergadering 23 oktober 2013
23/09/2013 NPO: Informatie over voorlopige uitslagen Nationale Kampioenschappen 2013
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen)
14/09/2013 Wouters - Coremans (Langdorp), 1st and 2nd zonal B2 Bourges old birds
13/09/2013 Nationale Asduif 2013 'De Gouden Veer’
11/09/2013 NPO: Nationale Kampioenschappen Vitesse en Midfond
9/09/2013 34e NPO Nationale Manifestatie
8/09/2013 Gueret Nationaal 5/09/13: uitslagen
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Anthony Maes (Waregem, West-Vlaanderen)
3/09/2013 Nevers Nationaal 31/08/13: nationale resultaten
3/09/2013 Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Bourges 28/07/13
1/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Op de Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: team Freddy Dejaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Jan Pappens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Van Muylder-Noel-De Mul (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Roelandt-Mille (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen)
31/08/2013 Nationale zege uit Gueret: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Van Roy-Rochtus (Hemiksem, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Lannoo-De Clerck (Tielt, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Nationale zege uit Nevers: Michel Vanlint (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
30/08/2013 La Souterraine Nationaal 24/08/13: nationaal resultaat
30/08/2013 Michel en Gunther Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
28/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
27/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (24-08-2013)
26/08/2013 Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Argenton 10/08/13
25/08/2013 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellingscommissie
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Derwa-Luxem (Herent, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Issoudun 17/08/13
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterainne: Joel Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen)
24/08/2013 Seizoensovericht 2013: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Leo en C. Van Horenbeeck (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Gevaert-Van Schoorisse (Ronse, Oost-Vlaanderen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: gebroeders Van Der Gucht (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Antoine en Rudy De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen)
22/08/2013 Georges Vancraeynest (Klerken W-Vl.): 1e prov. Bourges II
21/08/2013 Bourges 27/07/13 Nationale Jeugddubbeling
20/08/2013 Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal en Internationaal oude Narbonne 26/07/13
19/08/2013 Henri en zoon Jos Heylighen (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
18/08/2013 Issoudun Nationaal 17/08/13: uitslagen
17/08/2013 Zonale zege uit Issoudun: Van Houdt-Serre (Diest, Vlaams-Brabant)
16/08/2013 Rufin en Luc Buyl (Nieuwenhove, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
15/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Yvan Van Den Bossche en Eddy Van Den Steen (Asse, Vlaams-Brabant)
12/08/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/06/13
12/08/2013 Argenton Nationaal 10/08/13: uitslagen
12/08/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude La Souterraine 6/07/13
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Luc Christiaens (Ooigem, West-Vlaanderen)
9/08/2013 Jerome Morisse (Wervik, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Souillac 20/07/13
9/08/2013 NPO: Voorlopige eindstanden Nationale Kampioenschappen Vitesse en Midfond Bokaal NK
8/08/2013 Roger Stoop (Rupelmonde) took a great start with the youngsters!
8/08/2013 Chris De Backer (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Poitiers 8/06/13
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
7/08/2013 Bourges Nationaal 27/07/13: Nat. resultaat
7/08/2013 Tulle Nationaal 3/08/2013: Nat. resultaat
7/08/2013 Roger Stoop (Rupelmonde) sterk op dreef met zijn jonge duiven!
7/08/2013 Antoine en Cindy Benoot (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 06/07/13
6/08/2013 Zonal results Belgium (27th & 28th of July)
6/08/2013 Chateauroux 3/08/2013: uitslagen
6/08/2013 Guido Loockx (Tessenderlo) stuurt alle weduwnaars naar Argenton
5/08/2013 Frank Neven (Wellen, Limburg): 1ste Provinciaal Orleans en La Souterraine
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ivan Van Vuchelen (Grazen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Caro en Noel Pintens (Liezele, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Chris Debacker (Beveren, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Geert Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Omer Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Dirk Speybroeck (Vinkt, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marnique De Witte (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Nationale zege uit Chateauroux: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
2/08/2013 National and provincial results Belgium (27 & 28/07/2013)
2/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Bourges (28-07-2013)
31/07/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
30/07/2013 Bourges Limburg: zege voor Buvens, Loockx en Serré
30/07/2013 Souillac Nationaal 20/07/13: uitslagen
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude La Souteraine 6/07/13 van 845 oude duiven
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Daems en zoon (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: M. en G. Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Brive Nationaal 13/07/13: nat. en zonale uitslagen
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lucien Gurickx (St-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Tony Lievens (Sint-Laureins, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: De Vroe-Van Gaver (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Freddy Van Sterthem en Kurt (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Martin Dhooge (Ursel, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
25/07/2013 Bourges National 27/07/13: info
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
24/07/2013 Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Gueret 22/06/13
23/07/2013 Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal oude Orange 30/06/13
23/07/2013 JCA Nieuwsbrief 36
23/07/2013 Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen): 1ste prov. Bourges en La Souterraine
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Erik Denijs (Beveren, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Bourges Region Wallonnes 20/7/13: lâcher 7h
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Jerome Morisse (Wervik, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
19/07/2013 NPO: Uitbetaling nationale/sectorale wedvluchten d.d. 14-06-2013, 21-06-2013
19/07/2013 Ereprijs uit Marseille: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2013 Libourne Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
15/07/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude & 1ste Nationaal jaarse Libourne 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
14/07/2013 La Souterraine Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Jacques Verschuere (Beveren, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Nationale zege uit St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
12/07/2013 NPO: Voorlopige eindstanden Nationale Kampioenschappen Vitesse - Senioren
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
9/07/2013 Guido Loockx (Tessenderlo,Limburg)
9/07/2013 Argenton Nationaal 29/06/13: Zonale uitslagen
6/07/2013 Nationale zege uit La Souterraine: Davy Verleije-Amber (Damme, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Souterraine: Robert Martin (Limal, Brabant Wallon)
6/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Libourne: vve Marcel Caro (Verviers, Liege)
6/07/2013 Victoire Zonale de La Souterraine: pere & fils Nihoul (Senzeilles, Namur)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Julien Vaneenoo (Wingene, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit La Souterraine : Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Zonale zege uit Libourne: Marc De Cock (Temse, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Joni-Caro-Benny Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 La Souterraine National 6/07/13: Lâcher 6h30
5/07/2013 Nationale zege uit Barcelona: Luc Wiels (Roosdaal, Vlaams-Brabant)
5/07/2013 Ivo Renders (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
4/07/2013 Orange Nationaal 29/06/13: nationale uitslagen
1/07/2013 Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Agen-Bordeaux 30/06/2013
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Nationale zege uit Orange: Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Orange: Guy Vanermen (Vosselaar, Antwerpen)
29/06/2013 Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
26/06/2013 Montauban Nationaal 22/06/13: nationale & zonale resultaten
26/06/2013 Gueret Nationaal: nationale en zonale resultaten
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: W. en W. Van Elsacker ('s Gravenwezel, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Moeraert-Stand en Gunther (Lochristi, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Van Cauwenberghe-Ally (Ruiselede, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Jo en Robert Bernaert (Middelkerke, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Pau
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Montauban: Hendrik Mortier (St. Kruis, West-Vlaanderen)
19/06/2013 Julien Vaneenoo (Wingene, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/12
19/06/2013 Cahors Nationaal 15/06/13: Update Nationale uitslag
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
18/06/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 1/06/13
17/06/2013 Montlucon Nationaal 15/06/2013: uitslagen
17/06/2013 Jacques en Gino Mispelaere (Moorsele, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Poitiers 8/06/13
17/06/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Poitiers 1/06/13
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Deno-Herbots (Leefdaal, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Lucien Meurysse (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
12/06/2013 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
12/06/2013 Poitiers Nationaal 08/06/2013: Nationaal resultaat
11/06/2013 Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal jaarse Poitiers 8/06/13
10/06/2013 Montelimar Nationaal 08/06/2013: Nationaal resultaat
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Jacques en Gino Mispelaere (Moorsele, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Patrick Lismont (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Marc De Beule (Waasmunster, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Paul Beckers (Budingen, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Zonale zege uit Montelimar: Jean Collet (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
7/06/2013 Wouters-Wouters (Tremelo, Vlaams-Brabant): 1ste provincaal oude Bourges I 25/05/13
6/06/2013 Limoges Nationaal 01/06/2013: Nationaal Resultaat
6/06/2013 Zonal Results Bourges (25/05/2013 - Belgium)
5/06/2013 Chateauroux Nationaal 01/06/2013: Nationaal resultaat
5/06/2013 KBDB: aanmeldingen nationale vluchten
4/06/2013 André Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
4/06/2013 Onder de loupe: de nationale vlucht uit Bourges
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Limoges Nationaal van 1-06-2013
3/06/2013 Niels Broeckx (Oud - Turnhout) - 1st Provincial Bourges yearlings (Antwerp) and lots of top prizes!
1/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Chateauroux: Dany Dusausoit (Beloeil, Hainaut)
1/06/2013 Nationale zege uit Chateauroux: Masao Kitano (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Declercq (Everbeek, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Paul Volckaert (Ooigem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Van Bost (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
31/05/2013 Bourges Nationaal: Nationale & zonale resultaten 2013
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
29/05/2013 Nabeschouwing: Bourges in de provincie Oost Vlaanderen
29/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges I 25/05/13
29/05/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
28/05/2013 National and Provincial results Belgium (25/05/2013)
28/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
27/05/2013 Het leven zoals het is op een tophok - Episode 9 (Bourges - nabeschouwing)
27/05/2013 Bourges Nationaux: résultats
27/05/2013 Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/2013
25/05/2013 Victoire provinciale de Bourges: Patte Putseys (Houtain-le-Val, Brabant-Wallon)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Walter Roziers (Berlaar, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Wouters-Wouters (Tremelo, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Nationale zege uit Bourges: Dr. Dirk Moens (Grimbergen, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Lars Boje Henriksen (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
24/05/2013 Het leven zoals het is op een tophok - Episode 8 (Bourges - deel 2)
23/05/2013 KBDB Vlaams-Brabant: mededeling
19/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
16/05/2013 Ronny Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen): 2de nationale asduif fond jonge duiven KBDB 2012
10/05/2013 De nationale vluchten komen stilaan in zicht
2/05/2013 NPO: Aandachtspunten Nationale Hok- en Duif- kampioenschappen 2013
1/05/2013 NPO: Poster nationale concoursen
12/04/2013 Johny Van Haverbeke (Maldegem, Oost-Vlaanderen): 4de Nat. Asduif Fond KBDB 2012
30/03/2013 KBDB: nationale reglementen
9/03/2013 Yves Van De Walle (Mont de l'Enclus Orroir, Henegouwen): 1e Nationaal Zone A Limoges 2012
8/03/2013 NPO: Huldiging Nationale Kampioenen
25/02/2013 1e Nationaal Perpignan: Piet Van Nijnatten (Roosendaal, NL)
18/02/2013 1e Provinciaal jaarse Bourges II: Andre en Thierry Vercruysse (Anzegem)
18/02/2013 Limburg reikte de Bourges-prijzen uit
18/02/2013 Jean-Paul & Bjorn Vankerckvoorde (Lovendegem): 7 maal Top 100 nationaal in 2012
6/02/2013 Kampioenschappn De Oostduif Oud-Turnhout 2012
1/02/2013 Wilson Dekens (Zingem) 1ste provinciaal Soulliac en 1ste nationale asduif fond
26/01/2013 Uitreiking ereprijzen Bourges 29 juli 2012 Oost-Vlaanderen
23/01/2013 NPO: Programma Nationale Sectorale concoursen
19/01/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: ereprijzen Bourge
8/01/2013 4° nat. kamp. Zware Hafo KBDB 2012: Robert en Bart Declercq (Berchem)
4/01/2013 Provinciaal winnaar jaarse Bourges: Pierre De Waele-Verstraete (Heestert)
27/12/2012 1e nationale asduif Grote Fond KBDB: Etienne Devos (Deerlijk)
26/12/2012 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
24/12/2012 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2012
20/12/2012 Kampioenendag Turnhoutse Fondvrienden
19/12/2012 Kampioenschappen Turnhoutse Fondvrienden 2012
7/12/2012 NPO: Uitslag Nationale Tentoonstelling 2012
30/11/2012 Met het oog op de 33eNationale Manifestatie van 24 & 25 november a.s.
7/11/2012 Winnaars nationale vluchten 2012
30/10/2012 100 jaar De Prijsvlucht Oud-Turnhout
18/10/2012 KBDB: NATIONALE ALGEMENE VERGADERING 24.10.2012
16/10/2012 Provinciaal winnaar jaarse duiven Bourges II: Adrien De Munter & Zonen (Zarlardinge)
15/10/2012 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
12/10/2012 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellingscommissie
6/10/2012 Provinciaal winnaar jonge La Souterraine 25/08: Ronny Van Reet (Mol)
2/10/2012 Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke) winnen de Argenton II Nationaal met Devils Daughter tegen 4774 oude duiven
15/09/2012 Nationaal winnaar oude Gueret 8/09: Andr Roodhooft (Pulderbos)
12/09/2012 Nationaal winnaar jonge Gueret 08/09: Soetewije en Zoon (Tremelo)
12/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Rik Cools (Ruiselede)
10/09/2012 Gueret Nationaal: aanmeldingen Nationaal + uitslag Brabant
9/09/2012 Nationaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Davy Tournelle (Rummen)
8/09/2012 KBDB: Nationale kampioenschappen
7/09/2012 La Souterraine: Nationale uitslag
3/09/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Karlo Van Rompaey uit Sint-Truiden
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
28/08/2012 Jos Thon uit Niel-bij-As
27/08/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
26/08/2012 Internationaal Barcelona, Bordeaux & St-Vincent + Zonaal Argenton & Bourges.
22/08/2012 La Souterraine National 25/08
17/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
15/08/2012 Bourges: Nationale uitslagen
14/08/2012 Nationaal winnaar jaarse Libourne 07/07: Gerard Samyn (Rumbeke)
14/08/2012 Nationaal winnaar jaarse Tulle 04/08: Jozef en Georges Comyn (Kanegem)
13/08/2012 Argenton: Uitslagen Vlaanderen & Wallonie
12/08/2012 4 Provinciale zeges & 1 nationale overwinning in 2012: Jos Van Olmen (Broechem)
9/08/2012 Visschers en zoon uit Maasmechelen
8/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
8/08/2012 Lucien Zecchinon (Lixhe): 1e nationaal Bourges oude
8/08/2012 Lucien Zecchinon (Lixhe) 1er national de Bourges vieux pigeons
7/08/2012 Tulle: Uitslagen
7/08/2012 Provinciaal winnaar oude Bourges 29/07: Alfons Hens (Nijlen)
7/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Bourges 29/07: Scheers-Lodewijckx (Beerzel)
5/08/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
2/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
30/07/2012 Vos-Jennes (Webbekom-Diest) winnen Bourges Nationaal
29/07/2012 Center Heusden schittert op Bourges
29/07/2012 Bourges Limburg: Visschers en Greeven winnen
28/07/2012 Limoges Nationaal: Nationaal resultaat & zones
28/07/2012 Souillac Nationaal: Uitslag Nationaal & Zones
28/07/2012 Een tweede nationale overwinning voor A&R Desaer (Ruiselede)
26/07/2012 JCA Nieuwsbrief 22
24/07/2012 Bourges National 28/07
24/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
23/07/2012 Nationaal winnaar jaarse Limoges 16/07: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk)
17/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
14/07/2012 Libourne Nationaal: Nationale & zonale uitslagen
14/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
12/07/2012 Nationaal winnaar oude Brive 7/07: Oscar en Koen Brackenier (Oosterzele)
12/07/2012 Brive Nationaal: Uitslagen UPDATE
11/07/2012 Hulde Nationaal winnaar Barcelona Descheemaeker & zoon (Ooigem)
7/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Alfons & Wim Hendrickx (Berlaar)
6/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
4/07/2012 Inschrijven voor de provinciale en nationale kampioenschappen
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
2/07/2012 Orange Nationaal: resultaat Nationaal & Zonaal
2/07/2012 Argenton Nationaal: Uitslagen UPDATE 1
1/07/2012 Rik Coppens uit Stekene wint Bordeaux(Agen) Oude duiven Internationaal.
28/06/2012 Montauban: Alle uitslagen UPDATE 3
27/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
25/06/2012 'Whithering Hope Star' wins the NEHU Bourges
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
23/06/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen Monltuon
22/06/2012 NPO: VACATURE Begeleider Nationale Concoursen
22/06/2012 Nationaal winnaar Bourges 26/05: Gebroeders Gaie (La Bouverie)
20/06/2012 Cahors: Uitslagen UPDATE 4
20/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 4
20/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
18/06/2012 Nationaal winnaar Montlucon 17/06: Wim Storms (Berlaar)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
11/06/2012 Louis Bellen uit Halen
10/06/2012 Montelimar: Uitslagen UPDATE
8/06/2012 De �New Jens� - B10/3020896 � van A & R Desaer (Ruiselede) wint 1ste Nationaal Limoges tegen 13.789 oude duiven.
8/06/2012 NPO: Eerste sectorale/nationale wedvlucht 2012 achter de rug
8/06/2012 Van de ZLU
8/06/2012 Mooie prestaties: Jo & Raf Herbots (Halle-Booienhoven)
7/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
4/06/2012 Limoges Nationaal: Nationaal resultaat UPDATE
3/06/2012 Chateauroux Nationaal: Officile uitslagen
1/06/2012 Nationaal & Zonaal Resultaat: Bourges 26/05
1/06/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Jo Claeskens (Willebroek)
31/05/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
31/05/2012 Duivenliefhebbersclub VIJFDAAGSE - Gent
31/05/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Op de Beeck-Baetens (Putte)
30/05/2012 Provinciaal Winnaar Bourges jaarse duiven: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
30/05/2012 Provinciaal winnaar Vierzon & Bourges: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
29/05/2012 MOLSE FONDCLUB BOURGES 26 MEI
29/05/2012 Oost-Vlaanderen: Nabeschouwing Bourges en Orleans
28/05/2012 Maurice & Grgory Casaert (Nchin) winnen Bourges nationaal!
28/05/2012 Provinciaal Waals-Brabant: Bourges 26/05
28/05/2012 Provinciaal Henegouwen: Bourges 26/05
28/05/2012 Provinciaal Namen: Bourges 26/05
28/05/2012 Bourges: Uitslagen Provinciaal UPDATE
27/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Bourges 26/05
26/05/2012 Bourges Limburg: Vanhertem en Bellen winnen
25/05/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
24/05/2012 Bourges Nationaal 26/05
24/05/2012 Bourges: Communiqu de presse UNION BRABANCONNE
24/05/2012 Bourges: Persbericht BRABANTSE UNIE
17/05/2012 KBDB: lijst met alle vluchten
10/05/2012 Nationale vluchten door de KBDB
6/05/2012 Nationale vluchten KBDB
26/04/2012 Vargues & Van Helsdingen (Portugal) Nationale Kampioenen 2008 Halve Fond
23/04/2012 KBDB: inkorvingslokalen nationale vluchten
13/04/2012 Louis Bellen uit Halen
22/02/2012 Kampioenendag duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Kampioenschap duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Stickers-Donckers (Lille) Opnieuw top Nationaal, provinciaal en in de Vanrobaeys- en Duivenkrantkampioenschappen 2011 !
15/02/2012 Norbert De Keyzer (Etikhove): Sterk op de fond!
29/01/2012 Uitslag Nationale Manifestatieloterij 2011
14/01/2012 Casaert-Senechal (Russeignies) spotlights op enkele duiven
14/01/2012 Casaert-Senechal (Russeignies) bevestigen ook weer in 2011 !
14/01/2012 Leo Heremans (Vorselaar) Opnieuw top Nationaal, provinciaal en in de Vanrobaeys- en Duivenkrantkampioenschappen 2011 !
3/01/2012 Rene Van Aerschot (Rillaar) 3de Nationaal Asduif en 6de Nationaal Kampioen Fond
23/12/2011 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenendag Fondvrienden Gewest Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap Fondvrienden Gewest Turnhout
20/12/2011 Mededeling KBDB - kampioenschap Kleine Halve Fond jonge duiven
17/12/2011 Happy end voor Johan Bleyen uit Lommel
10/12/2011 Uitzonderlijke verkoop van de schenkingen van nationale kampioenen KBDB 2011
5/12/2011 Kampioenschap De Oostduif Oud-Turnhout
22/11/2011 NPO: Nationale Kampioenen 2011
11/11/2011 Heb je je al opgegeven voor de Nationale Jeugddag? Stuur snel je inschrijfformulier op
11/11/2011 Laatste kans om u in te schrijven voor de Nationale Tentoonstelling
5/11/2011 NPO: Besloten in AV
3/11/2011 Nationale Jeugddag 2011
31/10/2011 Critrium National des Clubs de Jeunes 2011 (provisoire)
27/10/2011 KBDB voorlopig Nationaal Criterium Jeugdclubs 2011
23/10/2011 Kampioenendag Hafoclub Turnhout en Hafo Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenschappen Hafoclub Turnhout & Hafo Oud-Turnhout
9/10/2011 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellings- commissie
23/09/2011 KBDB: Overwinnaars van de Nationale vluchten 2011
14/09/2011 Gueret Nationaal resultaat
14/09/2011 Bourges Nationaal jeugd & beginnelingen resultaat
14/09/2011 Perpignan Internationaal resultaat
12/09/2011 Marc Vlaeminck (Ramsel) 1e Nationaal Gueret oude
10/09/2011 Gueret Nationaal: Aanmeldingen + uitslagen
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 5e nationaal La Souterraine jonge met de 'Bronze La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 4e nationaal La Souterraine jonge met de 'Silver La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 3e nationaal La Souterraine jonge met de 'Golden La Souterraine'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
6/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 1-2-3e provinciaal / 3-4-5e nationaal La Souterraine jonge
5/09/2011 Verreckt-Arin uit Tessenderlo
4/09/2011 Barcelona Internationaal resultaat
31/08/2011 La Souterraine: Officile uitslagen UPDATE Nationale uitslag!
31/08/2011 Nabeschouwingen La Souteraine Nationaal in Oost Vlaanderen
29/08/2011 La Souterraine Proinvicie Antwerpen
29/08/2011 MOLSE FONDCLUB LA SOUTERRAINE 28 AUGUSTUS ( zondag )
27/08/2011 Nationale Derby der Junioren
25/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 27/08
25/08/2011 Tarbes (Agen) Internationaal
24/08/2011 Brothers cooing after big race win
24/08/2011 NATIONALE BOURGES(31.719 jonge duiven) ONDER DE LOEP.
23/08/2011 Edwin Verstappen (Booischot) 1ste provinciaal Bourges 06/08 jaarse
16/08/2011 Albert Wils & Ronny Faes (Mol) 1ste provinciaal Bourges II jaarse
15/08/2011 Kevin en Nick Ceulemans (Booischot) 1ste provinciaal Bourges 06/08 jonge
15/08/2011 Argenton Nationaal: Officile aanmeldingen + uitslagen
11/08/2011 Bourges II Antwerpen (30/07/2011) - onder de loep
11/08/2011 INTERNATIONALE, NATIONALE & INTERPROVINCIALE VLUCHTEN 13/08
11/08/2011 Marina Van De Velde (Grobbendonk) 1ste provinciaal Bourges II 4.555 jonge
8/08/2011 Bourges 6 augustus provinicie Antwerpen
8/08/2011 Tulle Nationaal: Nationale + Provinciale uitslagen
8/08/2011 Perpignan Internationaal: Aanmeldingen & uitslagen
7/08/2011 Bourges Interprovinciaal: aanmeldingen
7/08/2011 Nabeschouwingen Narbonne Internationaal in Zeeland Nederland
7/08/2011 Nabeschouwingen Bourges Nationaal in Oost Vlaanderen
6/08/2011 Bourges Brabantse Unie
6/08/2011 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout) 1ste provinciaal Bourges II oude
4/08/2011 Souillac Nationaal: uitslag online
3/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 06/08
2/08/2011 Bourges Nationaal: uitslagen
2/08/2011 Marseille: nationale uitslag online
2/08/2011 Tarbes/Agen: Nationale uitslag online
1/08/2011 Andr Allemeersch (Pottes): Sterk op Bourges... maar...
1/08/2011 Bourges 30/07 provincie Antwerpen
31/07/2011 Bourges: 2 nationale zeges in Limburg
29/07/2011 Inkorving Bourges Houtvense Fondclub
28/07/2011 Evrard De Rijck uit Rillaar wint S.Nat Jarnac
27/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal in Zeeland
27/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 30/07
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
26/07/2011 Souillac nationaal: Uitslagen
26/07/2011 Nabeschouwingen Bourges in Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Tarbes ZLU in Zeeland
25/07/2011 Marseille internationaal: Officile aanmeldingen
24/07/2011 NARBONNE international: vieux et yearlings
24/07/2011 Barcelona nationaal: Uitslag Online
23/07/2011 Tarbes/Agen internationaal: Officiele uitslagen
21/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten weekend van 21-23/07
19/07/2011 Derby Hainaut: annonce de concours sur Bourges
16/07/2011 Limoges: aanmeldingen Nationaal, uitslagen
16/07/2011 Nationaal resultaat Bordeaux Online
12/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 16-07
12/07/2011 Doublage national gratuit POUR LES JEUNES et POUR LES DEBUTANTS sur le concours de BOURGES du 30 juillet 2011.
12/07/2011 Dubbeling voor de jeugd en de beginnelingen - Bourges 30/07/2011
11/07/2011 Genemuiden: Arjan Beens maakt gehakt concurentie op Montpellier
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
10/07/2011 Winnaars Gouden Vleugel 2011
9/07/2011 Nabeschouwingen Bordeaux ZLU in Zeeland Nederland
9/07/2011 Brive: aanmeldingen
8/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 8, 9 & 10-07
8/07/2011 Barcelona: Los om 10u
7/07/2011 Boe. Lacher de pigeons voyageurs
7/07/2011 Nabeschouwingen van Bordeaux in Oost-Vlaanderen
5/07/2011 Nationale en zonale uitslagen Orange online
5/07/2011 Mark Gilbert (Windsor) wint 1ste Internationaal Bordeaux 2011 jaarse en duivinnen
4/07/2011 Geoff and Catherine Cooper (Peasedown St John) win 1st International Bordeaux 2011 old birds.
4/07/2011 Mark Gilbert (Windsor) wins 1st International Bordeaux 2011 yearlings and hens.
3/07/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden) 1ste nationaal Argenton jaarse duiven UPDATE
30/06/2011 Puttense duif verslaat 18.500 andere duiven
29/06/2011 BORDEAUX-TELEVIE 2 juillet 2011
24/06/2011 Peperga: Duiven vliegen naar hoofdprijs
19/06/2011 D Bullen and Son (New Addington UK) win 1st International Pau 2011
19/06/2011 D Bullen en zoon (New Addington UK) 1ste internationaal Pau 2011
18/06/2011 Peter Symaeys (Brugge) 1ste nationaal Pau 2011
16/06/2011 La Souterraine nu ook op erelijst familie Scheele
15/06/2011 Johan Bleyen uit Lommel: stuntwerk op Bourges en Chateauroux
3/06/2011 Rik Hermans (PUlle) 1ste nationaal Bourges oude duiven
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
2/06/2011 De Olympiadeduif Miss Poznan van Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
30/05/2011 Eerste sectorale/nationale vlucht van 2011
15/05/2011 Nationale Kampioenschappen 2011
27/04/2011 NPO: Boekje Nationale Postduiven Top 2010
28/12/2010 Andr Moonens (Strombeek-Belgique)
6/12/2010 Provincie Antwerpen: winnaars van een nationale wedvlucht of een nationaal kampioenschap
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Halve Fond
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Noyon
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Quievrain
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
7/09/2010 Sabrina Brugmans (Halen): Knalt op La Souterraine!
2/09/2010 Vanavond inmanden Derby, speciale prijs voor zelfstandig spelende jeugdleden
28/08/2010 Sittner-Premier UK: 2 provinciale zeges in 2010
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
24/08/2010 Louis Keirsmakers: 1ste nat. La Souterraine oude duiven
23/08/2010 Jos Verberck (Nijlen) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jaarse duiven
5/08/2010 Vleugels-Wuyts (Geel) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jonge duiven
5/08/2010 Marcel Van Oosterwijck (Rijmenam) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jaarse duiven
5/08/2010 Johan Donckers (Grobbendonk) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jonge duiven
30/07/2010 Andr Moonens (Strombeek) wint Bourges Nationaal
28/07/2010 55.565 pigeons lchs vers la Belgique
14/06/2010 Nationaal St. Vincent 2010
26/05/2010 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout): Provinciale winnaar tegen 3471 oude duiven
23/05/2010 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) wint 2 nationaals op rij
24/08/2009 Gebroeders Van Landeghem (Kruibeke): 1ste Nationale La Souterraine jonge duiven 2009
23/08/2009 Baertsoen L&M verlengen provinciale eer met een week!
5/08/2009 Gunter Gijsen (Berlaar) 1e prov Bourges

Advertenties

 

 

Poll