Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
La Souterraine Proinvicie Antwerpen

29/08/2011 Davy Deckers Categorie: Nieuws

Bart en Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout winnen eerste provinciaal La Souterraine 600 oude duiven, Van Hove-Uytterhoeven uit Putte winnen eerste provinciaal La Souterraine 2.498 jonge duiven.


Bart en Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout winnen eerste provinciaal La Souterraine 600 oude duiven, Van Hove-Uytterhoeven uit Putte winnen eerste provinciaal La Souterraine 2.498 jonge duiven.

PROVINCIAAL ANTWERPEN UNION ANTWERPEN DATA TECHNOLOGY-DEERLIJK
----------------------------------------------------------------------------
LA SOUTERRAINE 28-08-11 600 OUDE LOS TE-LACHES A : 08.30
----------------------------------------------------------------------------
NR NAAM GEMEENTE AD IG AFSTAND RING JR BESTAT SNELH.
NO NOM LOCALITE EN MQ DISTANC BAGUE AN CONSTAT VITESSE
----------------------------------------------------------------------------
1 VAN OECKEL BART NANCE OUD TURN 40 1 620202 6107016 9 151034.0 1548,31 


2 VAN DE WOUWER GASTON BERLAAR 9 1 589184 6177661 8 145143.0 1543,51
3 ROODHOOFT ANDRE PULDERBO 18 14 603743 610052010 150614.1 1523,69
4 VAN OECKEL BART NANCE OUD TURN 40 2 2 6031083 8 151746.0 1520,96
5 VAN OECKEL BART NANCE OUD TURN 40 29 3 6031125 8 151841.0 1517,56
6 VERCAMMEN MAR+GUN VREMDE 6 6 592909 605273310 150143.0 1513,61 

7 ROODHOOFT ANDRE PULDERBO 18 1 2 610015710 150909.1 1512,56
8 BURDUSEL TRIFAN NIJLEN 10 1 594637 635683910 150351.0 1509,81
9 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 42 37 584811 604405710 145736.1 1508,79 
 

10 VERBEEK BART POPPEL 7 5 635350 6302156 9 153121.0 1507,89

200 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 42 29 18 604410610 152832.0 1397,29

PROVINCIAAL ANTWERPEN UNION ANTWERPEN DATA TECHNOLOGY-DEERLIJK
----------------------------------------------------------------------------
LA SOUTERRAINE 28-08-11 2498 JONGE LOS TE-LACHES A : 08.30
----------------------------------------------------------------------------
NR NAAM GEMEENTE AD IG AFSTAND RING JR BESTAT SNELH.
NO NOM LOCALITE EN MQ DISTANC BAGUE AN CONSTAT VITESSE
----------------------------------------------------------------------------
1 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 32 27 584811 610354311 144851.1 1543,64 



2 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 32 5 2 610349011 144852.1 1543,56
3 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 32 7 3 610340711 144857.1 1543,22
4 ROODHOOFT ANDRE PULDERBO 28 1 603743 602508611 150152.1 1540,68
5 VANEYNDE GOOVAERTS PUTTE 42 29 581071 626229511 144710.0 1540,61 

6 VERMEERBERGEN WILMS MOL 16 4 609790 617333711 150714.0 1535,08 


7 VAN DE WOUWER GASTON BERLAAR 13 3 589184 611917411 145358.0 1534,46 


8 DAEMS ALFONS & DAVY WESTERLO 7 7 595595 630134011 145833.0 1532,86 

9 BERNAERTS HARRIE BAARLE H 11 7 633821 620701611 152333.1 1532,63
10 VAN DE VEN GUIDO KESSEL 5 1 591902 614301611 145615.0 1532,43

833 FRANS FRANS BONHEIDE 15 8 6 625905211 152940.0 1379,05

Klik hier voor de uitslag

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

19/12/2016 Jos Daans (Schriek): 3e Nationaal La Souterraine 3/09
9/11/2016 Kampioenendag & Bonverkoop Union Antwerpen
4/11/2016 Kampioenschappen 2016 Union Antwerpen
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Johan De Belser (Berlaar): 1e Zone B1 & 3e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e La Souterraine Zone B2 3/09 van 3.447 jonge
25/10/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
9/09/2016 La Souterraine Nationaal Controle overladen
7/09/2016 La Souterraine OVV Nationaal 3/09: Zonale. uitslagen
3/09/2016 La Souterraine OVV National 3/09: lâcher 8h30
19/07/2016 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
10/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 1-2-3 juli
7/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: La Souterraine 3/07
6/07/2016 La Souterraine DH: Nat. & Zones
3/07/2016 La Souterraine DH 2/07 premier annonces
24/03/2016 Nationaal reglement geldt niet voor de stad Antwerpen
5/03/2016 KBDB PE Limburg: reisroosters & provinciaal reglement
5/03/2016 KBDB PE Oost-Vlaanderen: Provinciale vluchten 2016
5/03/2016 KBDB PE Antwerpen: Provinciale vluchten 2016
5/03/2016 KBDB PE Limburg: Provinciale vluchten 2016
16/01/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
30/10/2015 Koning - Keizer Union Antwerpen 2015: Andre Roodhooft
24/10/2015 Deze avond eindigt er een bonverkoop
16/08/2015 Verenigingsnieuws Duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
3/08/2015 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
2/08/2015 PE Antwerpen countert beroering rond kampioenschappen kleine HAFO
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
29/05/2015 Sponsorvluchten 2015 PE Antwerpen
27/05/2015 Provinciale zege uit Tours: W. & Domeniek Desender (Kortemark)
27/05/2015 Provinciale zege uit Chalon: Danny Feijaerts (Heist-op-den-Berg)
27/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
27/05/2015 Provinciale zege uit Chalon: Eddy Camps (Eindhout)
25/05/2015 (inter)Provinciale uitslagen weekend 23 & 24 mei
22/05/2015 Verenigingsnieuws Meerhout - Mol-Millegem (Antwerpen)
22/05/2015 Antwerpen Fond Overzicht 16-05-2015 Vierzon
19/05/2015 Provinciale zege uit Tours: Lannoo-De Clerck (Tielt)
19/05/2015 Provinciale zege uit Tours: Maurice & Luc De Laere (Anzegem)
19/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
18/05/2015 Tours 17052015 van inrichter West-Vlaams Verbond - top 100
16/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
11/05/2015 Overlijden Leopold Van Calster (Berlaar)
8/05/2015 Overlijden Eduard Schrauwen (Essen)
3/05/2015 Samenspelnieuws Union Antwerpen
1/05/2015 Overlijden Frans Van Gemert (Hulshout)
24/04/2015 Overlijden Jules Van Hove (Heist-op-den-Berg)
20/04/2015 Verenigingsnieuws samenspel Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
19/04/2015 Overlijden Eduard Van De Sande (Berendrecht)
17/04/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
15/04/2015 Overlijden Marcel Dillen (Berlaar)
10/04/2015 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen Seizoen 2015
9/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
5/04/2015 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger / Molse Fondclub (Antwerpen)
4/04/2015 Extra opleervluchten Antwerpen & Vlaams-Brabant
4/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
1/04/2015 Kampioenenviering duivenbond Bevel
29/03/2015 Kampioenenviering De Snelle Vlucht Hulshout
27/03/2015 Overlijden Marcel Verhoeven (Turnhout)
27/03/2015 KBDB PE Antwerpen: mededeling
26/03/2015 Lokale duivenbonden moeten samensmelten
26/03/2015 Kampioenenviering Berlaarse Hafo Vriendenkring
25/03/2015 Overlijden Pol Biesemans (Heultje)
25/03/2015 Kampioenenviering De Vredesduif Heultje
24/03/2015 Kampioenenviering De Luchtklievers Bouwel
23/03/2015 Overlijden Stan Van Gastel (Schoten)
21/03/2015 Overlijden Jul De Lat (Hulshout)
20/03/2015 Marc Pollin (Snellegem): 2 provinciale titels op Tulle & Gueret
18/03/2015 KBDB PE Limburg : Criteria provinciale kampioenschappen 2015
17/03/2015 Verenigingsnieuws Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
13/03/2015 Samenspelnieuws Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
11/03/2015 Verenigingsnieuws Vrije Bevelse Duivenbond (Antwerpen)
7/03/2015 KBDB PE Antwerpen definitieve vluchtkalender Hafo 2015
6/03/2015 KBDB PE Antwerpen info zitdagen
5/03/2015 Overlijden André Van Aggelpoel (Berlaar)
23/02/2015 KBDB Vlaams-Brabant Provinciale kampioenendag
21/02/2015 Immostruct. Dakvernieuwing en gevelrenovatie
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
19/02/2015 Provinciale Kampioenendag KBDB Limburg
6/02/2015 JCA Nieuwsbrief JeugdClub Antwerpen
29/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
28/01/2015 Rony Calus (Heist-aan-Zee): 1ste Provinciaal Tours & Alg Kamp Snelheid
26/01/2015 Seizoenoverzicht 2014: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2013: Tony Peeters (Hulshout, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Rene Vervoort (Hulshout)
21/01/2015 KBDB Vlaams-Brabant Provinciale kampioenendag
18/01/2015 Paul Wijns (Herenthout): Nationaal Kampioen jonge duiven KBDB 2014
5/01/2015 Leo Smets (Morkhoven): 4de Nationaal Kampioen oude duiven Snelheid KBDB 2014
2/01/2015 Paul Volckaert (Ooigem): 1ste Provinciaal Blois Westvlaamse jaarse duiven
1/01/2015 PITTS-VEILING: Daniel Van Den Brande (Westerlo, Antwerpen)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Roger Mertens (Sint-Truiden, Limburg)
30/12/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout
24/12/2014 KBDB PE Antwerpen: zitdag
11/12/2014 Provinciale Kampioenendag KBDB PE ANTWERPEN
9/12/2014 Marc Vandecasteele (Bredene): 1ste Provinciaal Châteaudun 1.756 oude
7/12/2014 Kampioenenviering Jeugd- en Beginnelingen Club KBDB Antwerpen
7/12/2014 PE KBDB Antwerpen Algemene Vergadering
28/11/2014 KBDB PE Antwerpen Algemene Vergadering
26/11/2014 KBDB PE Vlaams-Brabant Kampioenschap 2014
17/11/2014 Kampioenenhuldiging Antwerp Flying Club (AFC)
14/11/2014 Overlijden Jules Bogaerts (Beerzel)
8/11/2014 KBDB PE Antwerpen Provinciale Kampioenschappen 2014
8/11/2014 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2014
3/11/2014 Kampioenenhuldiging Witkop Herenthout
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond jaarse duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen oude duiven Grote Halve Fond: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Snelheid: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven: Paul Wijns (Herenthout, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Algemeen Kampioen: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
1/11/2014 Nationaal Kampioen oude duiven Fond: Antoine en Rudi Desaer (Ruiselede, West-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Halve Fond: Gino Clicque (Wevelgem, West-Vlaanderen)
31/10/2014 KBDB PE Limburg: Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen
31/10/2014 KBDB PE Vlaams-Brabant: Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen
31/10/2014 Nationale Asduif jonge duiven Snelheid: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
30/10/2014 KBDB PE Oost-Vlaanderen: Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
24/10/2014 Willy Francois (Serskamp Oost-Vlaanderen): 1ste provinciaal La Souterraine II oude duiven
20/10/2014 Hok Liliane Demely (Moorsele) : 1ste Provinciaal Châteaudun & La Souterraine
19/10/2014 Roger Mylle (Bellegem): Sterk seizoen 2014 met twee provinciale overwinningen
17/10/2014 Overlijden Mathieu Van Mechelen (Lille)
17/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
16/10/2014 KBDB PE Antwerpen: secretariaat
15/10/2014 KBDB PE Antwerpen Kampioenschap 2014
13/10/2014 Herman Van Sande (Vosselaar): 1ste Nationaal Zone B Cahors 2.363 oude duiven
11/10/2014 Huldiging kampioenen Union Antwerpen
11/10/2014 Gino Clicque (Wevelgem): Algemeen Provinciaal Kampioen KBDB West-Vlaanderen 2014
11/10/2014 Ereprijs uit Cognelee: Roger Huybrechts (Ramsel, Antwerpen)
11/10/2014 Ereprijs uit Tongeren: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
9/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
7/10/2014 KBDB PE Antwerpen: bericht aan de verenigingen
7/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
6/10/2014 Oproep beginneling
4/10/2014 Programma Provinciale Dag West-Vlaanderen
4/10/2014 Ereprijs uit Knokke: Raymond Ceulemans (Itegem, Antwerpen)
2/10/2014 Marc Peirs (Anzegem): 1ste Provinciaal La Souterraine II 236 Westvlaamse oude duiven
2/10/2014 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap jonge duiven Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC kampioenschap 2014 : Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
2/10/2014 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap Fond Duivenkrant Vanrobaeys-LVC kampioenschap 2014: Filip De Prol (Oedelem, West-Vlaanderen)
1/10/2014 PE West-Vlaanderen - voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen 2014
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Herentals 2014: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
1/10/2014 Koning Noyon samenspel Noyonverbond Antwerpen Noord 2014: Rene Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Halve Fond samenspel Turnhout 2014: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Criterium BCK / CBJS 2014: Frans Verheyen en dochter (Merksplas, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Fond samenspel Lato 2014: gebroeders Vuerstaek (Lanaken, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Labremato 2014: Nic en Eddy Didden (Neeroeteren, Limburg)
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
30/09/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
30/09/2014 Mooie prestaties: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde, Antwerpen)
28/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Jan Gommers (Herenthout, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Arlon: Jos Frederickx (Ramsel, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Victor Badts (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Leo en Davy Deckers (Hulshout, Antwerpen)
26/09/2014 Deze avond start de bonverkoop van Union Antwerpen
26/09/2014 Mooie prestaties: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
24/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
24/09/2014 Roose-Pyra (Bekegem): 1ste & 2de Guldensporenvlucht Blois
23/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
23/09/2014 Rik Cools (Ruiselede): schittert op Argenton II
22/09/2014 Geert Maroy (Heestert): Twee provinciale titels op rij
22/09/2014 Mooie prestaties: Joris-De Ridder (Balen, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Feyaerts (Itegem, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Frederik Van Den Bruel (Hallaar, Antwerpen)
20/09/2014 Bart Piens (Gavere): 1ste Provinciaal Cahors 1.363 Oostvlaamse oude duiven
19/09/2014 Guido Loockx (Tessenderlo): provinciale zege op de valreep
19/09/2014 Mooie prestaties: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Chris Peeters (Hulshout, Antwerpen)
16/09/2014 Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge): 1ste InterNationaal Marseille 12.158 oude duiven
15/09/2014 Louis Keirsmakers (Nijlen): 1ste Nationaal Zone B2 Tours 797 oude duiven
15/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
14/09/2014 Verenigingsnieuws K. D. Berlaar (Antwerpen)
14/09/2014 Wouters-Wouters (Tremelo): 1ste Provinciaal La Souterraine 2.437 Brabantse jonge duiven
14/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
13/09/2014 Wilfried Vandemaele (Heule): 1ste Provinciaal Bourges II 4.071 Westvlaamse jonge duiven
12/09/2014 KBDB PE Limburg
12/09/2014 Koen Vandevelde (Rummen): 1ste Provinciaal Argenton 3.563 Brabantse jonge duiven
11/09/2014 Van Muylder-Noël-Demul (Buggenhout): 1ste Nationaal Argenton I Zone B1 1.573 jaarse duiven
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Veulemans-Perilleux (Vissenaken, Vlaams-Brabant)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Vermeerbergen-Wilms-Mostmans (Rijkevorsel, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Modest Schots (Halen, Limburg)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen)
9/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
9/09/2014 Provinciale zege uit Gueret: Marcel en Kristof Goovaerts (Baal, Vlaams-Brabant)
9/09/2014 Provinciale zege uit Gueret: Marc en Johan Vervaecke (Tiegem, West-Vlaanderen)
9/09/2014 Provinciale zege uit Gueret: Guido Loockx (Tessenderlo, Limburg)
8/09/2014 Vermeulen-Dujardin (Deerlijk): Twee provinciale overwinningen op rij op Châteaudun
7/09/2014 Ignace Pollet (Beveren-Leie): 1ste Provinciaal St-Vincent 692 Westvlaamse jaarse duiven
7/09/2014 Verenigingsnieuws Kon. De Reisduif Duffel (Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Momignies: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Geboers (Geel, Antwerpen)
6/09/2014 Willy Corteel (Oostduinkerke): 1ste Nationaal Jarnac & 1ste Provinciaal Agen
5/09/2014 La Souterraine II 30/8/14 - Nat. uitslagen
5/09/2014 Willy Van Essche (Begijnendijk): 1ste Provinciaal Brive 273 Brabantse oude duiven
5/09/2014 Mooie prestaties: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Alfons Wuyts (Heist-Goor, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/09/2014 Filip De Prol (Oedelem): 1ste Provinciaal Chateauroux 482 Westvlaamse oude duiven
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Vereyken-Gommers (Schilde)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
2/09/2014 Pierre Ameye (Deerlijk): Twee provinciale overwinningen
2/09/2014 Verenigingsnieuws Ieder zijn Recht Schriek (Antwerpen)
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine: Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad, Limburg)
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine (Wouters-Wouters, Tremelo)
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine: Marc Peirs (Anzegem, West-Vlaanderen)
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine: Bosmans-Leekens (Beverlo, Limburg)
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine: Geert Maroy (Heestert, West-Vlaanderen)
1/09/2014 Vermeerbergen-Wilms (Mol): 1ste Provinciaal Tours 4.557 Antwerpse jonge duiven
1/09/2014 Kampioenschappen Fond Union 2014
1/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Houtvenne (Antwerpen)
1/09/2014 Mooie prestaties: Willy Beullens (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2014 Lionel Vermander (Oekene): 1ste Provinciaal Bourges II 621 Westvlaamse oude duiven
31/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: J. en P. Hoes (Kapellen, Antwerpen)
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
29/08/2014 Norbert De Schrijver (Balegem): 1ste Provinciaal Brive 910 jaarse Oostvlaamse duiven
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Bond Wiekevorst (Antwerpen)
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Duivenbond St.-Katelijne-Waver (Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Derwa-Luxem (Herent, Vlaams-Brabant)
29/08/2014 Mooie prestaties: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rene Janssens (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rita Van Den Brande (Hulshout, Antwerpen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Nijlen (Antwerpen)
28/08/2014 Jente Van Driessche (Dworp): 1ste Provinciaal Vierzon (26/07) 684 Brabantse jonge duiven
28/08/2014 Verenigingsnieuws De Veldklad Booischot Statie (Antwerpen)
27/08/2014 Samenspelnieuws Peulis - Beerzel (Antwerpen)
27/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 1ste Provinciaal Narbonne 504 Antwerpse oude duiven
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Louis Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Jef Vanwinkel (Tielt, Vlaams-Brabant)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Hubert Caenen (Veldwezelt, Limburg)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Jos Das (Lummen, Limburg)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: BDS - De Clerck (Tielt, West-Vlaanderen)
26/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar (Antwerpen)
26/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 23/08/2014 Tours
26/08/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 23/08/2014 - resultaat
26/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 2de Provinciaal Perpignan 754 Antwerpse oude duiven
26/08/2014 Michel en Gunther Eyletten (Diest): 1ste Nationaal Zone C1 Gueret 1.958 jaarse duiven
26/08/2014 Provinciale zege uit Tours: Davy Tournelle (Rummen, Vlaams-Brabant)
26/08/2014 Provinciale zege uit Tours: Pierre Ameye (Deerlijk, West-Vlaanderen)
25/08/2014 Verenigingsnieuws De Witte Duif Tielen (Antwerpen)
25/08/2014 Leon Badts (Beerzel): 1ste Provinciaal Gien 1.485 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
24/08/2014 Luc en Hilde Sioen (Moorslede): 1ste Nationaal Poitiers 14.094 jaarse duiven
24/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Mertens-Beinaerts (Kapellen, Antwerpen)
23/08/2014 Rudy Van Eynde (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Chateauroux 1.247 oude duiven
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
22/08/2014 Eric Vermander (Oekene): 1ste Nationaal Montauban 5.933 oude duiven
22/08/2014 Mooie prestaties: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
22/08/2014 Mooie prestaties: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
21/08/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V. 23/08/2014
21/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
21/08/2014 Remy Speltdoorn (Winksele): 1ste Nationaal Barcelona 8.674 oude duiven
21/08/2014 Nationale zege uit Argenton: Kristin Ryks (Donk, Limburg)
20/08/2014 PITTS-VEILING: Rik Cools (Ruiselede, West-Vlaanderen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Luc, Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Jos Thoné (Niel-bij-As, Limburg)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Roger Buvens (Loksbergen, Limburg)
19/08/2014 Jos en Jules Engels (Putte): 1ste Provinciaal Bourges 4.438 Antwerpse jonge duiven
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: Omer Hooylaerts (Houwaart, Vlaams-Brabant)
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: Ronny Menten (Rummen, Vlaams-Brabant)
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: Vanthemsche-Houfflyn (St-Eloois-Winkel, West-Vlaanderen)
19/08/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Vermeulen-Dujardin (Deerlijk, West-Vlaanderen)
18/08/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 16/08/2014 - resultaat
18/08/2014 Jos Van Olmen (Broechem): 1ste Nationaal Zone B Libourne 1.067 jaarse duiven
17/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Goosen (Horendonk, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Jef Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
16/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: Koen Vandevelde (Rummen, Vlaams-Brabant)
15/08/2014 Verenigingsnieuws De Luchtklievers Bouwel (Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
14/08/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1&2de Nationaal Zone B Limoges 2.174 oude duiven
13/08/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V. 16/08/2014
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
13/08/2014 Frans en Gert Van Beirendonck (Zandhoven): 3de Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: X. en M. Thone (As, Limburg)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: hok Van Gastel (Brecht, Antwerpen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Yves Vandepoel (Geetbets, Vlaams-Brabant)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
12/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Souppes
12/08/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Christian Lefevre (Vichte, West-Vlaanderen)
12/08/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Rudi Serre (Loksbergen, Limburg)
12/08/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Johnny Janssens (Eksel, Limburg)
11/08/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
11/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
11/08/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 9/08/2014 - resultaat
10/08/2014 John Bruneel (Merkem): 1ste Nationaal Libourne 1.589 oude duiven
10/08/2014 Samenspelnieuws Diamantverbond (Antwerpen)
10/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Beyers (Essenhoek, Antwerpen)
9/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Emiel Van Den Branden (Zandhoven, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Walter Joris-N. De Ridder (Balen, Antwerpen)
8/08/2014 Wim De Troy (Berlaar): Reeds 3 provinciale overwinningen in 2014!
8/08/2014 Mooie prestaties: Louis Verheyen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V. 9/08/2014
7/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Pont
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Van Paesschen (Humbeek, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Andrea Morren (Geetbets, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen)
6/08/2014 Jo Claeskens (Willebroek): 1ste Provinciaal Gien 26/07 (2.213 jaarse Antwerpse duiven)
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Perpignan
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Tulle
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Koen Van Roy (Asse, Vlaams-Brabant)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke, West-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Tulle: Cyriel Cams (Spalbeek, Limburg)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Lionel Vermander (Oekene, West-Vlaanderen)
5/08/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Gladys Ferro (Nijlen, Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Tulle: Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout, Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Ivan en Gunnar Delrue (Koekelare, West-Vlaanderen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Bourges: Rudi Stockmans (Koersel, Limburg)
5/08/2014 Provinciale zege uit Tulle: Marc Bollen (Hasselt, Limburg)
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Willems-Eijerkamp (Eisden, Limburg)
5/08/2014 Provinciale zege uit Bourges: Kobe en Kato Herbots (Velm, Limburg)
5/08/2014 Provinciale zege uit Bourges: Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen)
4/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
4/08/2014 Mooie prestaties: Deruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
3/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
2/08/2014 PE Antwerpen mededeling
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Francois Dillien (Westerlo, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Jan Claes (Herenthout, Antwerpen)
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 27/07/2014 Jarnac
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Narbonne
1/08/2014 Mooie prestaties: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
31/07/2014 Nationale zege uit Jarnac: Willy Corteel (Oostduinkerke, West-Vlaanderen)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
30/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Gien
30/07/2014 Zonale zege uit Jarnac: Leon Vandenbergh (Londerzeel, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Lucien Blockx (Vorst, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Christiaens-De Smedt (Pamel, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: G. en J. Pronckaert (Schepdaal, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Leo Van Horenbeeck (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Jente Van Driessche (Dworp, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Chris Debacker (Beveren, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Roger Mylle (Bellegem, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Theo Dirckx (Rotem, Limburg)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Gerard Viaene (Loppem, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Luc Herbots (Zepperen, Limburg)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Norbert en Valere Peeters (As, Limburg)
29/07/2014 Provinciale zege uit Sourdun: Etienne Pauwels (Kermt, Limburg)
29/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Cyriel en Remi Fourneau (Moen, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Compiegne: Juliette Leroy (Bas War, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Compiegne: Luc Christiaens (Ooigem, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Jean Lindekens (Tongeren, Limburg)
28/07/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 26/07/2014 - resultaat
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
28/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Andre Van Doninck (Geel, Antwerpen)
27/07/2014 IN FLANDERS FIELDS PIGEON CLASSIC Compiegne 26/7/2014 - resultaat
27/07/2014 Gien Provinciaal Antwerpen 26/7/14 - resultaat
27/07/2014 Verenigingsnieuws De Witkop Herenthout (Antwerpen)
27/07/2014 Louis Verheyen (Scherpenheuvel): 1ste Nationaal La Souterraine 7.245 oude duiven
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Willy Van Lommel (Ranst, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre De Ridder (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: August Wouters (Oostmalle, Antwerpen)
26/07/2014 In Flanders Fields Pigeon Classic - aantal duiven
26/07/2014 Pascal De Belder (Hulshout): 1ste Provinciaal Brive 472 Antwerpse jaarse duiven
26/07/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V. - los 8u30
25/07/2014 De Ruy-Galazka (Zwalm): 1ste Nationaal Zone A St-Vincent 1.198 jaarse duiven
25/07/2014 Mooie prestaties: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Scheers-Lodewijkx (Beerzel, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Zeb en R. Scherens (Herselt, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Griet Daems (Voortkapel, Antwerpen)
24/07/2014 KBDB: Deelnemingsformulieren nationale en provinciale kampioenschappen 2014
24/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 19/07/2014 Sourdun
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Marseille
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Brive
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
24/07/2014 InterNationale zege uit Marseille: Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: familie Schreel (Zedelgem, West-Vlaanderen)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: mevrouw Decock en zonen (Diksmuide, West-Vlaanderen)
23/07/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
23/07/2014 Marc De Keyzer (Schorisse): 1ste Nationaal Zone B1 Argenton 1.153 oude duiven
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Martin Hoes (Geel, Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Edmond Heylen (Pulle, Antwerpen)
22/07/2014 Blois Provinciaal Vlaams-Brabant 19/07/2014 - resultaat
22/07/2014 Verenigingsnieuws De Reisduif Duffel-Mijlstraat (Antwerpen)
22/07/2014 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 1.646 oude duiven
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
22/07/2014 Provinciale zege uit Blois: Romain Haine (Kessel-Lo, Vlaams-Brabant)
22/07/2014 Provinciale zege uit Blois: E. en P. Hermans (Opwijk, Vlaams-Brabant)
22/07/2014 Provinciale zege uit Brive: Arien-De Keyser (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Rudy Morren (Schulen, Limburg)
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Eric Devlaminck (Hulste, West-Vlaanderen)
22/07/2014 Provinciale zege uit Brive: Cyriel Jorissen (Tongeren, Limburg)
21/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
21/07/2014 Marc Peirs (Anzegem): 1ste Provinciaal Blois 1.766 Westvlaamse oude duiven
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Esther Vereecke (Beerzel, Antwerpen)
20/07/2014 La Souterraine Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
20/07/2014 KBDB PE Antwerpen, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - results
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - resultats
20/07/2014 Marcel en Gunter Vercammen (Vremde): uitzonderlijke prestaties van broer en zus
20/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Charles De Ketelaere (Ekeren, Antwerpen)
19/07/2014 Gilbert Decherf (Bredene): 1ste Provinciaal Bourges 3.080 Westvlaamse oude duiven
18/07/2014 Mooie prestaties: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
17/07/2014 KBDB PE Antwerpen
17/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 St-Vincent (oude)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 St-Vincent (jaarse)
17/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen)
17/07/2014 Nationale zege uit Libourne: John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen)
16/07/2014 Uitslag Poll: Wat met de provinciale vlucht uit Gien
16/07/2014 Overlijden Marcel Wauters (Heist-op-den-Berg)
16/07/2014 Nic De Winter (Brasschaat): 1ste Provinciaal Chateauroux 2.664 Antwerpse jaarse duiven
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Peeters-Geluykens (Pulderbos, Antwerpen)
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Jos Van Olmen (Broechem, Antwerpen)
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Vincent Vandewalle (Helkijn, West-Vlaanderen)
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Ludo Mortelmans (Zepperen, Limburg)
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: hok Liliane Demely (Moorsele, West-Vlaanderen)
15/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
15/07/2014 KBDB: Mededeling PE Antwerpen en PE Vlaams-Brabant
15/07/2014 Overlijden Maria Heylen (Putte)
15/07/2014 Provinciale zege uit St-Vincent: Marcel Monette (Geetbets, Vlaams-Brabant)
15/07/2014 Provinciale zege uit Libourne: Ph. en Bert Desmet (Sint-Pieters-Leeuw, Vlaams-Brabant)
15/07/2014 Provinciale zege uit Libourne: Vandeputte-Vandenhende (Beersel, Vlaams-Brabant)
15/07/2014 Provinciale zege uit St-Vincent: Gaby en Johan De Meulemeester (Zulte, West-Vlaanderen)
15/07/2014 Provinciale zege uit Libourne: Ronny en Domien Wouters (Zelem, Limburg)
14/07/2014 KBDB PE Antwerpen: wijzigingen wedvluchten
14/07/2014 Pitts-poll: voor Gien een dag later inkorven of niet?
14/07/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1ste Provinciaal Montelimar 459 Antwerpse oude duiven
13/07/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 2.247 jaarse duiven
13/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
12/07/2014 Overlijden Jules Van Camp (Peulis)
12/07/2014 Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout): 1ste Provinciaal Poitiers 1.575 Antwerpse oude duiven
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
11/07/2014 Mooie prestaties: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
10/07/2014 Nationale zege uit Argenton: Saban Saatduzen (Tessenderlo, Limburg)
10/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Souppes
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/07/2014 Limoges
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Barcelona
10/07/2014 Tours Provinciaal WVV 12/07/2014
10/07/2014 Nationale zege uit Barcelona: Remy Speltdoorn (Winksele, Vlaams-Brabant)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: G. Backelandt-Bartel (Roeselare, West-Vlaanderen)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: Stefhan De Sloovere (Gullegem, West-Vlaanderen)
9/07/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 7/07/2014 - resultaat
9/07/2014 Zonale zege uit St-Vincent: Jos Imbert (Stabroek, Antwerpen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Pierre Kempeneers (Nieuwerkerken, Limburg)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Muylder Nico -Noel-De Mul (Buggenhout)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Gaver-De Vroe (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Marc Dekeyzer (Schorisse, Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
8/07/2014 Provinciale zege uit Limoges: Clement De Mesmaeker (Sint-Ulriks-Kapelle, Vlaams-Brabant)
8/07/2014 Provinciale zege uit Argenton: Andre Ceusters (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
8/07/2014 Provinciale zege uit Barcelona: Nouwen-Paesen (Peer, Limburg)
8/07/2014 Provinciale zege uit Argenton: Bart en Dirk Delodder (Waregem, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Barcelona: Etienne Strobbe (Ruiselede, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Argenton: Bataille-Devolder-Deprez (Vichte, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Barcelona: Geert De Coninck (Beveren, Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit St-Vincent: Ignace Pollet (Beveren-Leie, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Eddy en Valere Vandepoele (Werken, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Walter Coussens (Oostrozebeke, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Limoges: Gerard Vanbrabant (Nieuwerkerken, Limburg)
8/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Roose-Pyra (Bekegem, West-Vlaanderen)
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Van Put (Kontich, Antwerpen)
6/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Harry Govaerts (Minderhout, Antwerpen)
5/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
4/07/2014 Mooie prestaties: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/07/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V.
3/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/06/2014 Gueret
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Ameel-Vanlake (Dadizele, West-Vlaanderen)
2/07/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 28/06/2014 - resultaat
2/07/2014 Zonale zege uit Gueret: Gommaire Verbruggen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
1/07/2014 Gien Provincie Limburg 30/06/2014 - resultaat
1/07/2014 Rony en Jul Lens (Putte): 1ste Provinciaal Montlucon 2.366 Antwerpse jaarse duiven
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Jos en Simon Francken (Wuustwezel, Antwerpen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Erik Van Geel (Geel, Antwerpen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Daniel Bucaciuc (Dilbeek, Vlaams-Brabant)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Stijn en Jeroen Rans (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
1/07/2014 Provinciale zege uit Montelimar: Kristian Vrebos (Neerijse, Vlaams-Brabant)
1/07/2014 Provinciale zege uit Gueret: Verreckt-Rutten-Depla (Tessenderlo, Limburg)
1/07/2014 Provinciale zege uit Montalimar: Francois Callebaut (Meldert, Oost-Vlaanderen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Montelimar: Michel Milissen (Boorsem, Limburg)
1/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Willy en Sandra Vrancken (Kuringen, Limburg)
1/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Julien en Gerdy Lestienne (Oostkamp, West-Vlaanderen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Dirk Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
30/06/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
30/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Henri Boeders (Rijkevorsel, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
28/06/2014 Op De Beeck-Baetens (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Montlucon 2.373 oude duiven
26/06/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V.
25/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Sourdun
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montlucon
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montauban
25/06/2014 Zonale zege uit Montlucon: Van Der Auwera en zoon (Gooreind, Antwerpen)
25/06/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Wouter Denolf (Klemskerke, West-Vlaanderen)
25/06/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Marc Vandecasteele (Bredene, West-Vlaanderen)
24/06/2014 Theo Yskout (Hulshout): 1ste Provinciaal Vierzon 1.998 Antwerpse jaarse duiven
24/06/2014 Provinciale zege uit Montauban: Frans De Schepper (Roosdaal, Vlaams-Brabant)
24/06/2014 Provinciale zege uit Pau: Couwet-Thomas (Oudenburg, West-Vlaanderen)
24/06/2014 Provinciale zege uit Montauban: Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen)
24/06/2014 Provinciale zege uit Montauban: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
24/06/2014 Provinciale zege uit Gien: Piet Van Meeuwen (Lommel, Limburg)
23/06/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 21/06/2014 - resultaat
22/06/2014 Gien Provinciaal 21/06/2014 - resultaat
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Hugo (Duffel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Janssen-Sleeckx (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Francois Luyten (Dessel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Noyon: De Cuyper-Kerkstoel (Hallaar, Antwerpen)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Veulemans-Persoons (Halen, Limburg)
19/06/2014 KBDB PE Antwerpen: mededeling
19/06/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V.
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Poitiers
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Cahors
19/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Sourdun
18/06/2014 Verenigd Noyonverbond wil terug...... Noyon spelen (maar mag niet...)!
18/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (07 - 08/06 en 14 - 15/06)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Marcel en Gijs Noels (Balen, Antwerpen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Rene Sterckx (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Dr. Dirk Moens (Grimbergen, Vlaams-Brabant)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Jo Bauters (Gavere, Oost-Vlaanderen)
17/06/2014 Provinciale zege uit Cahors: Bart Piens (Gavere, Oost-Vlaanderen)
17/06/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Frank Paridaen (Sijsele, West-Vlaanderen)
16/06/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 14/06/2014 - resultaat
15/06/2014 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1ste Interprovinciaal Chalon-sur-Saone 1.821 jaarse duiven
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Karel Cuyvers jr (Dessel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Herman Lenaerts (Merksplas, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: August Kennes (Duffel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel, Antwerpen)
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Eugeen Geybels (Veerle, Antwerpen)
14/06/2014 Provinciale zege uit Cahors: R. en L. Plevoets (Nieuwerkerken, Limburg)
12/06/2014 KBDB Bericht voor de liefhebbers en verenigingen van de PE Antwerpen
12/06/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V.
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Chateauroux
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Valence
12/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Souppes
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
12/06/2014 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 3.819 jaarse Antwerpse duiven
11/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Francois Van Saet (Balen, Antwerpen)
11/06/2014 Zonale zege uit Valence: Jan en Jens Van Gompel (Mol, Antwerpen)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Nic De Winter (Brasschaat, Antwerpen)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Platteeuw-Noels (Ham, Limburg)
9/06/2014 Limoges I (31/05/2014) - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
9/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Georges Horemans (Herselt, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Carl Claessens (Sint-Lenaarts, Antwerpen)
7/06/2014 Bourges I (31/05/2014) - Nationale, Zonale en Provinciale uitslagen
7/06/2014 Ereprijs uit Momignies: August Linten (Balen, Antwerpen)
6/06/2014 Clermont Provinciaal WVOU 1/06/2014 - resultaat
5/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (31/05 en 01/06/2014
5/06/2014 Topprestaties van West-Vlaamse liefhebbers op de Limoges van 31 mei 14!
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Limoges I
4/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Souppes
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Bourges I
3/06/2014 Verenigingsnieuws Mol-Millegem & Meerhout (Antwerpen)
2/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
1/06/2014 Chateaudun Provinciaal 31/05/2014 - resultaat
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joke en Willy Dictus (Rijkevorsel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Roger Geysen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Willy Rongé (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre Vonckx (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Menten (Westerlo, Antwerpen)
31/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Erik Van Den Brande (Houtvenne, Antwerpen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Limoges: hok Smets (Bertem, Vlaams-Brabant)
31/05/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Mattheus (Baal, Vlaams-Brabant)
31/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Paul Vanwezemael (Paal, Limburg)
31/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Ivan Stockmans (Lummen, Limburg)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Georges Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Freddy Vindevogel (Nederzwalm, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Paul De Smeyter (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Zonale zege uit Bourges: Thienpont-Van Laecke (Semmerzake, Oost-Vlaanderen)
30/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 24/05/2014 Souppes
30/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (24 & 25/05/2014)
28/05/2014 Chalon Fond-overzicht Antwerpen 24/05/2014
27/05/2014 Provinciale zege uit Gien: Dierckx-Dams (Ham, Limburg)
27/05/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Kurt Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
27/05/2014 Provinciale zege uit Gien: Rene Mignolet (Nieuwerkerken, Limburg)
27/05/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Versluys (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
27/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Gilbert Decherf (Bredene, West-Vlaanderen)
25/05/2014 Blois Provinciaal 24/05/2014 - resultaat
25/05/2014 Bourges Provinciaal WVV 24/05/2014 - resultaat
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Haest (Kapellen, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joseph Van Put (Waarloos, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Van Den Putte (Tongerlo, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Herman Donckers (Rijkevorsel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jo Molenberghs (Geel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
24/05/2014 Gien Provinciaal 24/05/2014: resultaat
24/05/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Interprovinciaal Vierzon 10.480 oude duiven
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Stephen Ward (Brecht, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Walter De Meyer (Nijlen, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Rini Geerts (Hulshout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Vermeulen (Meerhout, Antwerpen)
23/05/2014 Mooie prestaties: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
22/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 17/05/2014 Souppes
22/05/2014 Provinciale Bourges van het W.V.V.
21/05/2014 (inter)Provinciale zege uit Vierzon: Leon Jacobs (Tremelo, Vlaams-Brabant)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Theo Yskout (Hulshout, Antwerpen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Gien: Daan Rego (Wijer, Limburg)
20/05/2014 Provinciale zege uit Tours: Rony Calus (Heist-aan-Zee, West-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Gien: Johan en Christ Engelbos (Duras, Limburg)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Geert en Annick Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Bart en Robert De Clercq (Kluisbergen, Oost-Vlaanderen)
19/05/2014 KBDB Antwerpen: lossingsuur jonge duiven
19/05/2014 Vierzon Fond-overzicht Antwerpen 17/05/2014
19/05/2014 Tours Provinciaal WVV 17/05/2014 - resultaat
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Walter De Keuster (Berlaar, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Benny Van Den Brande (Heultje, Antwerpen)
17/05/2014 (Inter)Provinciale Vluchten 17 & 18/05/2014
17/05/2014 Fontenay Provinciaal WVOU 11/05/2014 - resultaat
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Rudi Diels (Beerse, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Herman Bevers (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Lucien Roelans (Bevel, Antwerpen)
16/05/2014 Blois in Oost-Vlaanderen (11/05)
16/05/2014 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger Mol-Millegem & Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
15/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 11/05/2014 Souppes
14/05/2014 Provinciale Tours van het W.V.V.
14/05/2014 KBDB Antwerpen: Bericht aan de hafo-verenigingen
13/05/2014 Provinciale zege uit Blois: Paul Volckaert (Ooigem, West-Vlaanderen)
13/05/2014 Provinciale zege uit Fontenay: Lucien Balcaen (Waregem, West-Vlaanderen)
13/05/2014 Provinciale zege uit Fontenay: Romain Devolder (Kortrijk, West-Vlaanderen)
12/05/2014 Blois Provinciaal WVV 11/05/2014 - resultaat
11/05/2014 Ereprijs uit Souppes: August Aerts (Beerse, Antwerpen)
8/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (03 & 04-05-2014)
7/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen van 3 mei 2014 Sourdun
7/05/2014 Provinciale Blois van het W.V.V.
6/05/2014 WVOU-uitslag Provinciaal Fontenay 03-05
3/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
29/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (27-04-2014)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Ronny Ghielens (Stabroek, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Josephine Delaedt (Horendonk, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jan Buysen (Nieuwmoer, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Eric Rooyackers (Brasschaat, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Johan Storms (Rijkevorsel, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Van De Weyer (Mol, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Momignies: Victor Wollants (Veerle, Antwerpen)
25/04/2014 Oplossing Klein-Brabantse Fondspelers!
24/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (20-04-2014)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Konings (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Ginderen en zoon (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gaston Van De Velde (Zandhoven, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Leo Jacobs (Merksplas, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc en Andre De Peuter (Malle, antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Frans Overdulve (Horendonk, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Jos Martens (Wommelgem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W. Kloeck-F. De Grauw (Merksem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Stanny Laurijssen (Hoogstraten, Antwerpen)
17/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen Quievrain (13-04-2014)
15/04/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
13/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
11/04/2014 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
9/04/2014 Het snelheidsspel in Antwerpen (06/04/2014)
2/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (30-03-2014)
28/03/2014 A en R De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen): Ijzersterk seizoen 2013 voor deze kolonie
23/03/2014 Vandermaelen-Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen): Halve fondkampioen jonge duiven 1+2 Oost-Vlaanderen 2013
21/03/2014 Seizoensoverzicht 2014: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
21/03/2014 Mooie prestaties: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
18/03/2014 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): Topseizoen met 3 provinciale en 2 zonale zeges
17/03/2014 Ereprijs uit Ronquieres: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
14/03/2014 Mooie prestaties: Ludo Bulckens (Olen, Antwerpen)
13/03/2014 Stijn en Etienne Van Sterthem (Balegem, Oost-Vlaanderen): Provinciaal Fondkampioen Oost-Vlaanderen jonge duiven 1 en 2
11/03/2014 KBDB Antwerpen: officieel vluchtprogramma 2014
6/03/2014 Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen): 2013 opnieuw topseizoen voor de tandem
5/03/2014 K.B.D.B. Antwerpen Provinciale Poulebrief
4/03/2014 Provinciale Kampioenendag Vlaams-Brabant
3/03/2014 KBDB Antwerpen: bericht aan de verenigingen
2/03/2014 Provinciale kampioenenviering 2013 KBDB Limburg: Uitslag tombola
1/03/2014 KBDB Antwerpen: Zitdag PE
21/02/2014 Provinciale kampioenenviering 2013 KBDB Limburg
21/02/2014 Overlijden Achille Vervoort (Stabroek, Antwerpen)
13/02/2014 Algemene Vergadering Fondclub Antwerpen
12/02/2014 Provinciale kampioenendag Oost-Vlaanderen 2013
9/02/2014 Noël Peiren (Zedelgem, West-Vlaanderen): maakt een sterk seizoen 2013
5/02/2014 Derwa-Luxem (Herent, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciale Asduif jaarse Grote Halve Fond KBDB Vlaams-Brabant 2013!
19/01/2014 KBDB Antwerpen: mededeling
18/01/2014 Francois Tobback (Hofstade, Vlaams-Brabant): Algemeen Provinciaal Kampioen KBDB Vlaams-Brabant 2013
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Fond: gebroeders Desbuquois (Kapelle-o/d-Bos, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge Nationale Vluchten: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap Fond: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jonge Nationale Vluchten: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude Halve Fond: Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Zware Fond: Georges Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Hafo: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Hafo: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
14/12/2013 Jacques Verschuere (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal La Souterraine & Brive
9/12/2013 Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
6/12/2013 Etienne Decherf (Vlissegem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal Barcelona
5/12/2013 Frans Denoo (Zedelgem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal Libourne
4/12/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West Flanders): 1st Nat. La Souterraine
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Kleine Halve Fond KBDB: Samson-Boye (Mechelen, Antwerpen)
1/12/2013 Nationaal Kampioen jaarse Grote Halve Fond KBDB: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jonge Kleine Halve Fond KBDB: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jaarse Fond KBDB: Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude en jaarse Snelheid KBDB: Patrick Boeckx (Vorselaar, Antwerpen)
25/11/2013 Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen) - 2de nationaal kampioen jonge duiven
21/11/2013 Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Nevers 31/08/13
21/11/2013 Definitieve uitslag kampioenschappen 2013 Oost-Vlaanderen
21/11/2013 51e Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
21/11/2013 K.B.D.B. Afdeling Oost-Vlaanderen: 68e Provinciale Kampioenendag
14/11/2013 Provinciale Kampioenschappen Antwerpen 2013 (definitief)
8/11/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen: ledenboekje
8/11/2013 Voorlopige Kampioenschappen Provincie Limburg 2013
8/11/2013 Kampioenschappen Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen 2013
4/11/2013 Overlijden Annie Verlinden-Mertens (St-Antonius-Zoersel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Struyf (Zandvliet, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Paul en Jeff Van Hove (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Eddy Smolders (OLV-Olen, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marcel Lommelen (Geel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Johan De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Francis Caems (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Jos Gebruers (Kasterlee, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Alfons Helsen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vervoort (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jan Van Der Steen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Swa en Thiago Langmans (Tongerlo, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jan De Rijck (Heultje, Antwerpen)
30/10/2013 Lionel Debusschere (Hulste, West-Vlaanderen): zijn asduif wint 1ste Provinciaal Marseille
27/10/2013 Koen Meerschaert (Moerkerke, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge Blois 20/07/13
26/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen) Laureaat van het Nat. Hafokampioenschap oude duiven van de Duivenkrant
25/10/2013 Dries Dhont (Oedelem, West-Vlaanderen): 3de prov. kamp. KBDB W-Vl. 2013 Snelheid Oude en Jaarlingen
25/10/2013 Kampioenenhulding Union Antwerpen
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
22/10/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Benzing M1 Special JCA Edition
20/10/2013 Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke, West-Vlaanderen): Beste seizoen ooit !
20/10/2013 Overlijden Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
17/10/2013 Louis Van Springel (Mol, Antwerpen): 20 jaar onafgebroken Noyonspecialist !
15/10/2013 Tandem Roelandt-Mille (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Paul Mille is van ons heengegaan
13/10/2013 Provinciale kampioenschappen West-Vlaanderen 2013
12/10/2013 Ereprijs uit Herstal: Kevin en Nick Ceulemans (Booischot, Antwerpen)
11/10/2013 Voorlopige eindstand provinciale kampioenschappen Vlaams-Brabant 2013
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Van den Brande (Berlaar, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gustaaf Ronge (Lint, Antwerpen)
4/10/2013 Joël Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen) : Superlatieven schieten tekort !
4/10/2013 Voorlopige eindstand provinciale kampioenschappen Antwerpen
3/10/2013 Voorlopige kampioenschappen West-Vlaanderen 2013
2/10/2013 Norbert Sierens (Zwevegem, West-Vlaanderen): Twee provinciale overwinningen
1/10/2013 Nationaal Kampioen Grote Fond KBDB: Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Louis Vercammen (Herenthout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Wim Storms (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nick en Roger Thijs (Hallaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Eddy Smits (Voortkapel, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Marc Dens (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
30/09/2013 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2013
29/09/2013 Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen): hofleverancier van topvliegers !
29/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Jacobs-Gomez (Booischot, Antwerpen)
28/09/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): Een kwestie van superlatieven uit eenzelfde familie !
28/09/2013 Ereprijs uit Maaseik: Mertens-De Smet (Herselt, Antwerpen)
27/09/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
25/09/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
25/09/2013 Koning 2013 Eendracht Schilde: Verrijckt-Meeusen (Sint-Antonius, Antwerpen)
25/09/2013 Algemeen Kampioen Hafo 2013 samenspel Union Antwerpen - Zuid-Antwerps Verbond Zone West: Willy Van Berendonck (Schilde, Antwerpen)
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
21/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Leon Badts (Beerzel, Antwerpen)
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2013 Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen): snelheid als passie en hierop schitteren !
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludwig De Vries (Wiekevorst, Antwerpen)
15/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Gustaaf Van Bel (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Andre Jacobs (Beerzel, Antwerpen)
12/09/2013 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
11/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (5-09-2013)
9/09/2013 Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Issoudun 17/08/13
8/09/2013 WVOU uitslag Brionne provinciaal 7 september
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: August Van Dingenen (Westerlo, Antwerpen)
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Dessel (Hulshout, Antwerpen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Anthony Maes (Waregem, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant)
7/09/2013 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
7/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Ameel-Vanlake (Dadizele, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Brionne: Jean-Pierre Lahaye (Proven, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Brionne: Paul Ongenaert (Koksijde, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Jef Vanwinkel (Tielt, Vlaams-Brabant)
6/09/2013 De Snelle Vlucht (Houtvenne, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
5/09/2013 Leon Van Der Haeghen (Aarsele, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge Pontoise 3/08/13
4/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Nevers (31-08-2013)
4/09/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
3/09/2013 Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Bourges 28/07/13
3/09/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (31-08-2013)
3/09/2013 Fondclub Antwerpen: Feestavond - Kampioenenviering
2/09/2013 Marc Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen) 1ste en 2de Provinciaal jaarse Tours 20/07/13 van 1.173 jaarse duiven
2/09/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
2/09/2013 JCA Nieuwsbrief 37
2/09/2013 WVOU: uitslag Brionne provinciaal
2/09/2013 Joost Mortier (Oedelem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge L'Aigle 17/08/13
1/09/2013 De Nieuwe Bond (Wiekevorst, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
1/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Op de Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Joris Dils (Zoerle Parwijs, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Eddy Janssens (Zandhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Leo Smets (Morkhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman en Wim Michiels (Massenhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Hoof (Geel, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Van Tendeloo (Olen, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Cassimon (Kalmthout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Anroch Van Eynde (Meerhout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eddy en Nicole Huygens (Booischot, Antwerpen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Van Muylder-Noel-De Mul (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Nationale zege uit Gueret: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
31/08/2013 Nationale zege uit Nevers: Michel Vanlint (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Liesl Laremans (Veerle, Antwerpen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Brionne: Dirk Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Brionne: Tony Vanwijmelbeke (Zwevegem, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Roelandt-Mille (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Van Roy-Rochtus (Hemiksem, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
30/08/2013 Yvan Haelters (Nukerke, Oost-Vlaanderen): 2de Internationaal oude Perpignan 2/08/13
30/08/2013 La Souterraine Nationaal 24/08/13: nationaal resultaat
30/08/2013 Michel en Gunther Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
28/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
28/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Henri Heylighen en zoon (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
27/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (24-08-2013)
27/08/2013 Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Narbonne 26/07/13
26/08/2013 WVOU Pontoise 24.08 Vluchtverslag
26/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Alfons Leysen (Lichtaart, Antwerpen)
25/08/2013 Seizoensovericht 2013: August Schellens (Hulshout, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Luc Rens (Voortkapel, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Stan Brosens (Meer, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Seizoensovericht 2013: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterainne: Joel Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen)
24/08/2013 Ereprijs uit Laon: Vandenbergh-Druyts (Meerhout, Antwerpen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Antoine en Rudy De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Wynand De Bruyn (Balen, Antwerpen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Arien-De Keyser (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Leo en C. Van Horenbeeck (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
22/08/2013 Bericht van het West-Vlaams Verbond
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
21/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Issoudun (17-08-2013)
21/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (17-08-2013)
20/08/2013 Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal en Internationaal oude Narbonne 26/07/13
19/08/2013 Henri en zoon Jos Heylighen (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Brive 13/07/13
19/08/2013 De Provinciale vlucht uit L'Aigle van 17/8
18/08/2013 Issoudun Nationaal 17/08/13: uitslagen
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Edward De L'Arbre (Olen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Herck-Vaes (Booischot, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lode Smets (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Wilfried Van Den Bosch (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Paul Janssens (Itegem, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Braekevelt-Cassaert (Egem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Ronny Van Reet (Mol, Antwerpen)
17/08/2013 Nationale zege uit Issoudun: Albert Derwa (Herent, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eric Volkaerts (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Van Hoof-Van Wijngaerden (Keerbergen, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gerard Rens (Herselt, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Andre en Thierry Vercruysse (Anzegem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Patrick Martens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Billiet-Baratto (Ieper, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit L'Aigle: Joost Mortier (Oedelem, West-Vlaanderen)
16/08/2013 Rufin en Luc Buyl (Nieuwenhove, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
15/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (10-08-2013)
15/08/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
15/08/2013 Provinciale WVOU vlucht uit Pontoise voor oude, jaarse en jonge duiven op 17 augustus 2013
15/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Yvan Van Den Bossche en Eddy Van Den Steen (Asse, Vlaams-Brabant)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Cools (Geel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Bael (Voortkapel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Jr Cuyvers (Dessel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
12/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (11-08-2013)
12/08/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/06/13
12/08/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude La Souterraine 6/07/13
11/08/2013 Provinciale Pontoise van 10 aug. ingericht door de W.V.O.U.
11/08/2013 Persfax top 100 - Orléans Provinciaal 10-08-2013
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Vansant (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Angelo Roelen (Hoogstraten, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Willy Claes (Duffel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Robin Cools (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Bart Kerckhofs (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Hendrickx (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Gevers (Merksplas, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerald De Meyer (Ekeren, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Hugo Van De Putte (Booischot, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Orleans: hok Liliane Demely (Moorsele, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Union Antwerpen: kampioenschappen Kleine Halve Fond 2013
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jozef Haepers (Hulshout, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Luc Christiaens (Ooigem, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Raf en Lars Luyckx (Geel, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gaston De Rijck (Booischot, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Rik Cools (Ruiselede, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Philip Grymonprez (Kuurne, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Patriek Verhue (Zwevegem, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vos-Jennes (Webbekom, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Louis Verstrepen (Herselt, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
9/08/2013 KBDB Vlaams-Brabant & Antwerpen
9/08/2013 Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge Blois 28/07/13
8/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (03-08-2013)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
7/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (3-08-2013)
7/08/2013 Bericht aan de liefhebbers en de WVOU inkorvingsburelen
7/08/2013 Bericht aan de West-Vlaamse liefhebbers
7/08/2013 Antoine en Cindy Benoot (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 06/07/13
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Tulle (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Perpignan (2-08-2013)
6/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (04-08-2013)
6/08/2013 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Narbonne 26/07/13
6/08/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
5/08/2013 KBDB Antwerpen
5/08/2013 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Souillac 20/07/13
5/08/2013 Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
5/08/2013 Frank Neven (Wellen, Limburg): 1ste Provinciaal Orleans en La Souterraine
5/08/2013 Provinciale Pontoise ingericht door de WVOU
5/08/2013 Persfax L'Aigle Prov. jonge duiven 3/8 - Top 100
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ernest Van Hove (Wiekevorst, Antwerpen)
4/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Huybregts-Reijnen (Hoogstraten, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Flor Van Horenbeeck (Mechelen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Emile Maes (Beerse, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Mon Vervoort (Beerzel, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Denis Dillen (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Dirk Maris (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Dirk Marien (Kapellen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel en zoon Menten (Tongerlo, Antwerpen)
3/08/2013 Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Orleans 13/07/13
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Veulemans-Perilleux (Vissenaken, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ivan Van Vuchelen (Grazen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Vos-Rigot (Diest, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Koen Crucke (Onkerzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Peter Windels (Zwevegem, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Leon Van Der Haeghen (Aarsele, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: Johan Hebberecht (Drongen, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: August Verstraete (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Mooie prestaties: Vereyken-Gommers (Schilde, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Caro en Noel Pintens (Liezele, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Davy Tournelle (Rummen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Nationale zege uit Chateauroux: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Tulle: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit L'Aigle: Eric Honore (Snellegem, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: De Clerck-Blancke (Tielt, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Eric Camphijn (Ninove, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Wim Spinnoy (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Albert Van Roost (Ramsel, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Laon: Peter Gerinckx (Mol, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Paul Geens (Essen, Antwerpen)
2/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Bourges (28-07-2013)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Jozef en Georges Comyn (Kanegem, West-Vlaanderen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Karel Huygen (Stabroek, Antwerpen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Vandeputte-Vandenhende (Beersel, Vlaams-Brabant)
2/08/2013 Internationale zege uit Perpignan: Yvan Haelters (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
1/08/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (28/07/2013)
31/07/2013 Bericht van het West-Vlaams Verbond
31/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Narbonne (26-07-2013)
31/07/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
30/07/2013 Evrard De Rijck (Rillaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude St-Vincent 12/07/13 & 1ste Provinciaal jaarse Brive 13/07/13
29/07/2013 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Salbris 20/07/13
29/07/2013 Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Salbris 20/07/13
28/07/2013 Persfax top 100 WVOU Prov. Clermont 27 juli 2013
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Evarist Van De Moer (Hulshout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Janssens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Mooie prestaties: Jules Liekens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Peter Van Ael (Zoersel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Floran Van Gorp (Rijkevorsel, Antwerpen)
28/07/2013 Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude La Souteraine 6/07/13 van 845 oude duiven
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Yvo Verkoeyen (Mol, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Daems en zoon (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: M. en G. Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Georges Vancraeynest (Klerken, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Kati Lippens (Izegem, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Pemen (Meer, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: E. en L. Van Peer (Halle, Antwerpen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Tony Lievens (Sint-Laureins, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: De Vroe-Van Gaver (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Martin Dhooge (Ursel, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Laeremans (Putte, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Bruno Wouters (Brasschaat, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Briers (Herselt, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc Van Loon (Kalmthout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Rene Coenen (Kessel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman Bevers (St-Job-in-'t-Goor, Antwerpen)
27/07/2013 Provinciale zege uit Clermont: Delbaere-Sampers (Menen, West-Vlaanderen)
27/07/2013 Provinciale zege uit Clermont: Andre Decleir (Oostnieuwkerke, West-Vlaanderen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Eddy De Groot (Putte, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Jozef Meyen (Veerle, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Jef en Wim Struyfs (Tielen, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Ivan Verhaeghe (Harelbeke, West-Vlaanderen)
26/07/2013 John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
26/07/2013 Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Marseille 19/07/13
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Marc Van Den Eeckhoudt (Kalken, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Salbris (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Souillac (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Marseille (19-07-2013)
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
24/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (20-07-2013)
23/07/2013 Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
23/07/2013 Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen): 1ste prov. Bourges en La Souterraine
23/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
23/07/2013 Orleans Provincie Antwerpen 13/07/13: uitslagen
23/07/2013 West-Vlaams Verbond - Tours 20 juli 2013
21/07/2013 Salbris Provinciaal 20/07/13: uitslagen
21/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Lauwers (Lichtaart, Antwerpen)
21/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marina Van De Velde (Grobbendonk, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel De Beck (Rijkevorsel, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Kinschots (Minderhout, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Truyen en Staf De Wever (Heultje, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Norbert Sierens (Zwevegem, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Vanhoudt-Serre (Diest, Vlaams-Brabant)
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Erik Denijs (Beveren, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Mooie prestaties: hok Puts (Olen, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Tours: Marc Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Tours: Eric Strubbe (Brugge, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Ereprijs uit Issoudun: Jos Wouters (Heist-Goor, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Souillac: Denis Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Tobback (Hofstade, Vlaams-Brabant)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: De Bruycker-Decraene (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen)
19/07/2013 Provinciale zege uit Marseille: Linda Meulemans-Damen (Arendonk,Antwerpen)
19/07/2013 Ereprijs uit Marseille: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2013 Germain D’Hondt (Anzegem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Orange
18/07/2013 Provinciale Vlucht uit Tours op 20 juli - persbericht
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen St-Vincent (12-07-2013)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Brive (13-07-2013)
17/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (13-07-2013)
16/07/2013 Blois Provinciaal Vlaams-Brabant 13/07/13
16/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
15/07/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Gueret 22/06/13
14/07/2013 La Souterraine Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van De Sande- M. Laenen (Heultje, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Leon Jochems (St-Lenaerts, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Belmans (Westerlo, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Amand De Raet (Hulshout, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Constant De Volder (Malle, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Fr. Van Den Troost (Ramsdonk, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Jacques Verschuere (Beveren, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Ereprijs uit Orleans: Gustaaf Mertens (Wijnegem, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Laon: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
13/07/2013 Nationale zege uit St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
13/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
13/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart Luyten (Hulshout, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Frans Van De Mieroop (Schoten, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Evrard De Rijck (Rillaar, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Andre Ceusters (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Zeeuws-Debroek (Diest, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
12/07/2013 Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Argenton 30/06/13
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Noel Peiren (Zedelgem, West-Vlaanderen)
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Staf Van Malderen (Mechelen, Antwerpen)
12/07/2013 Luc Decabooter (Harelbeke, West-Vlaanderen) 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
11/07/2013 Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Libourne (6-07-2013)
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (6-07-2013)
10/07/2013 Verenigingsnieuws: Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen)
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
9/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (6-07-2013)
9/07/2013 Guido Loockx (Tessenderlo,Limburg)
8/07/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (07/07/2013)
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Antwerp Flying Club
8/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 34: Update Orléans
7/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 33: Orléans: Jeugd en Beginnelingendubbeling
7/07/2013 WVV: Provinciaal resultaat Blois
7/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerrit Van Gestel (Oostmalle, Antwerpen)
7/07/2013 Seizoensovericht 2013: Frans Heylen (Hulshout, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Willy Verbruggen (Londerzeel, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Nationale zege uit La Souterraine: Davy Verleije-Amber (Damme, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Souterraine: Robert Martin (Limal, Brabant Wallon)
6/07/2013 Victoire Zonale de La Souterraine: pere & fils Nihoul (Senzeilles, Namur)
6/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Andre Bellens (Zandhoven, Antwerpen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Willy Daniels (Kessel, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Frans Denoo (Zedelgem, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Guido Van Vlierberghe (Bornem, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Kristof Mortelmans (Ranst, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit La Souterraine : Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Zonale zege uit Libourne: Marc De Cock (Temse, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Joni-Caro-Benny Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 La Souterraine National 6/07/13: Lâcher 6h30
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Etienne Decherf (Vlissegem, West-Vlaanderen)
5/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/07/2013 Ivo Renders (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
4/07/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Gueret 22/06/13
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Orange (30-06-2013)
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Agen-Bordeaux (30-06-2013)
3/07/2013 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montlucon 15/06/13
3/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)
3/07/2013 Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen): 4de Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
3/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (2-07-2013)
2/07/2013 Hendrik Mortier (St. Kruis, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
1/07/2013 Pierre Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal oude Pau 14/06/13
1/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
30/06/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (23/06/2013)
30/06/2013 Ereprijs uit Laon: Arthur Linten (Balen, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Saelen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Vanthienen (Lichtaart, Antwerpen)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Van Aerschot (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Marc Heylen (Bouwel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Agen-Bordeaux: Werner Staessen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Paul Lanneau (Ingooigem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Orange: Germain D'Hondt (Anzegem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Chris Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Nationale zege uit Orange: Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: De Smet-Van Puymbroeck (Belsele, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Steven Van De Velde (Erpe-Mere, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Orange: Guy Vanermen (Vosselaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
29/06/2013 Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
28/06/2013 Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montlucon 15/06/13
28/06/2013 Jozef Planckaert (Harelbeke, West-Vlaanderne) 1ste Provinciaal oude Cahors 15/06/13
27/06/2013 Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
26/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (22-06-2013)
25/06/2013 GULDENSPORENVLUCHT 2013
24/06/2013 Mooie prestaties: Geert Willaert (Moerzeke, Oost-Vlaanderen)
23/06/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans Dams (Olen, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Luyten (Geel, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lodewijck De Ceuster (Itegem, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Verbiest (Westerlo, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Van Doninck (Rijkevorsel, Antwerpen)
23/06/2013 Gien Provinciaal Limburg
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Hufkens-Van Hecke (Westmalle, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Andre Somers (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Adriaenssen-Van Bouwel (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Montauban: Remy Speltdoorn (Winksele, Vlaams-Brabant)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: W. en W. Van Elsacker ('s Gravenwezel, Antwerpen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Luc en Maurice De Laere (Anzegem, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Andre Vaernewijck (Waregem, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Verhelst-Cant (Haasdonk, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Montauban: Hendrik Mortier (St. Kruis, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Georges Sterckx (Korbeek-Dijle, Vlaams-Brabant)
22/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Filip en Kris Smits (Berlaar, Antwerpen)
20/06/2013 Maurice Linten (Olmen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Cahors 15/06/13
19/06/2013 Julien Vaneenoo (Wingene, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/12
19/06/2013 Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 8/06/13
19/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
18/06/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 1/06/13
18/06/2013 Andre Verhaeghe (Anzegem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Vierzon FVOV 18/05/13
17/06/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Poitiers 1/06/13
16/06/2013 Pithiviers Provinciaal Limburg 15/06/13
16/06/2013 Seizoensovericht 2013: Linda Tops (Heultje, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Willy Van Essche (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Jozef Planckaert (Harelbeke, West-Vlaanderen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Willy Den Haese (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Paul Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Erwin Schepmans (Grazen, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Willy en Ivan Baetens (Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Luc Decabooter (Harelbeke, West-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Maurice Linten (Olmen, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Kristian Vrebos (Neerijse, Vlaams-Brabant)
13/06/2013 Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montelimar 8/06/13
13/06/2013 Luc en Maurice De Laere (Anzegem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Orleans 11/05/13
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
12/06/2013 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
12/06/2013 Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Limoges 1/06/13
12/06/2013 Paul Beckers (Budingen, Vlaams-Brabant): Snelste duif Vierzon
11/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (8-06-2013)
11/06/2013 Frederik Van Bost (Nederename-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Chatearoux 1/06/13
9/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/06/2013 Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen): 5de Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
9/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel Heremans (Booischot, Antwerpen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: G. en J. Pronckaert (Schepdaal, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Daniel De Roock (Lennik, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Jacques en Gino Mispelaere (Moorsele, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Op De Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Paul Beckers (Budingen, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Van Der Veken (Retie, Antwerpen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Rene Schelkens (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Seizoensovericht 2013: Daneels-Dierckx (Berlaar, Antwerpen)
7/06/2013 Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Tours 18/05/13
7/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Bevel (Antwerpen)
6/06/2013 Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 1/06/13
5/06/2013 A & R De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Tours 18/05/13
4/06/2013 André Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
4/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Rudi Hendrikx (Maasmechelen, Limburg)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
4/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (1-06-2013)
3/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Houtvenne (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
2/06/2013 Mooie prestaties: Louis Van Springel (Mol, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: August Van Aert (Oostmalle, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Erik Huys (Bellegem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Etienne Matterne (Binkom, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Nationale zege uit Chateauroux: Masao Kitano (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Jos Van Olmen (Broechem, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Van Bost (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Van Geel (Hulshout, Antwerpen)
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
30/05/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
29/05/2013 Nabeschouwing: Bourges in de provincie Oost Vlaanderen
29/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges I 25/05/13
29/05/2013 (Inter)Provinciaal vluchtprogramma weekend van 1 en 2 juni
29/05/2013 Omer Verbeke (Kuurne, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Orleans 11/05/2013
29/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
28/05/2013 Vierzon (Inter)Provinciaal: Interprovinciale uitslag ONLINE
28/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
27/05/2013 Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/2013
27/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
27/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudi Bruynseels (Hulshout, Antwerpen)
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Erik Peeters-Dillien (Voortkapel, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Walter Roziers (Berlaar, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Wouters-Wouters (Tremelo, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Zonale zege uit Bourges: Andre Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Lars Boje Henriksen (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
24/05/2013 Verenigingsnieuws: De Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen): Midweekse competitie
23/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste en 2de Provinciaal Vierzon FVOV Jaarse duiven 18-05-13
22/05/2013 (Inter)Provinciaal vluchtprogramma weekend van 25 en 26 mei
22/05/2013 Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen): pakken uit met dubbele provinciale zege uit Vierzon 18/05/13
22/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
22/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
20/05/2013 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen 18-05-13
20/05/2013 Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen): 1e Provinciaal oude Tours 18/05/13
19/05/2013 Uitslag provinciale wedstrijd Tours West-Vlaanderen
19/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
19/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
18/05/2013 (Inter)provinciale zege uit Vierzon: Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
18/05/2013 Seizoensoverzicht 2013: Roger Engelen (Dessel, Antwerpen)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Christian Taymans (Hoeilaart, Vlaams-Brabant)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Andre Verhaeghe (Anzegem, Oost-Vlaanderen)
17/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (11-05-2013)
16/05/2013 Mooie prestaties: Jean Leemans (Bornem, Antwerpen)
15/05/2013 (Inter)Provinciaal vluchtprogramma weekend van 18 en 19 mei
13/05/2013 KBDB Vlaams-Brabant: mededeling
12/05/2013 Blois: provinciaal resultaat Oost-Vlaanderen
12/05/2013 Gien: provinciaal resultaat Limburg
12/05/2013 Maurice en Luc De Laere (Anzegem, West-Vlaanderen): 1e Provinciaal oude Orleans 11/05/13
12/05/2013 Orléans: provinciaal resultaat West-Vlaanderen UPDATE
11/05/2013 Inkorving van de Provinciale Orléans een succes voor het West-Vlaams Verbond
11/05/2013 Provinciale zege uit Blois: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
11/05/2013 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
9/05/2013 Provinciaal vluchtprogramma weekend van 11 en 12 mei
5/05/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Breugelmans (Voortkapel, Antwerpen)
5/05/2013 Duivenbond OLVWaver (OLV Waver, Antwerpen): Seizoensstart criterium Jonge Duiven
5/05/2013 ONVOLLEDIG (geen uitslag) Ereprijs uit Noyon: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
3/05/2013 Union Antwerpen: Vluchtprogramma 2013
1/05/2013 Overlijden Jos Deckers (Houtvenne, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Bjorn Rombouts (Malle, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Jos Ielegems (Reet, Antwerpen)
29/04/2013 Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Raemaekers-De Peuter (Malle, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
26/04/2013 KBDB Antwerpen sponsorvluchten 2013
24/04/2013 Lothar Martle (Knesselare, Oost-Vlaanderen): Kampioen Oost-Vlaanderen snelheid jonge duiven 2012
21/04/2013 Mooie prestaties: René Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
11/04/2013 Weekoverzicht Vitesse Provincie Antwerpen
4/04/2013 Het West-Vlaams Verbond
23/03/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1e Nat. Halve Fond jaarse duiven Duivenkrant-Vanrobaeys 2012
21/03/2013 Michel Heremans (Booischot, Antwerpen): Algemeen Kampioen samenspel Hafo Kempen 2012
21/03/2013 Provinciale dag Vlaams-Brabant
12/03/2013 NOG AAN TE PASSEN Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
8/03/2013 1e Provinciaal jaarse Narbonne: Julien Vaneenoo (Wingene)
6/03/2013 Marc Ampe (Ooigem, West-Vlaanderen): 1e Provinciaal jonge Tours 2012
4/03/2013 Duivenwijding Grobbendonk (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag duivenbond Hallaar (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Eerlijke Duif (Westmeerbeek, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag samenspel Kempisch Verbond (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Witpen (Pulderbos, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag Hafo Nijlen (Antwerpen)
26/02/2013 Jean Marie & Dave Schietse (Zingem) 4 provinciale zeges in evenveel jaren!
18/02/2013 1e Provinciaal jaarse Bourges II: Andre en Thierry Vercruysse (Anzegem)
17/02/2013 Provinciaal winnaar oude Gueret: Vanwildemeersch-Vyncke (Westkapelle)
12/02/2013 Provinciaal winnaar Gueret jonge: Armand Schoolmeesters (Spalbeek)
11/02/2013 Oost Vlaanderen vierde zijn kampioenen in stijl.
1/02/2013 Wilson Dekens (Zingem) 1ste provinciaal Soulliac en 1ste nationale asduif fond
30/01/2013 Provinciaal winnaar jonge Brionne 1/09: Luc & Hilde Sioen (Moorslede)
4/01/2013 Provinciaal winnaar jaarse Bourges: Pierre De Waele-Verstraete (Heestert)
22/12/2012 Provinciaal winnaar jaarse duiven Tours 9 juni: Walter Coussens (Oostrozebeke)
20/12/2012 Kampioenendag samenspel Union Antwerpen
11/12/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
1/12/2012 KBDB Antwerpen: Algemene Vergadering
29/11/2012 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2012
29/11/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
22/11/2012 Provinciale kampioenschappen 2012 Oost-Vlaanderen
20/11/2012 Algemene vergadering KBDB Afdeling Antwerpen op 24 november
15/11/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
5/11/2012 K.B.D.B. West-Vlaanderen viert zijn kampioenen
5/11/2012 Jeugddag Jeugdclub K.B.D.B. Antwerpen
28/10/2012 Kampioenenhuldiging Fondclub Antwerpen
16/10/2012 Provinciaal winnaar jaarse duiven Bourges II: Adrien De Munter & Zonen (Zarlardinge)
12/10/2012 Provinciaal Kampioen Kleine Halve Fond jaarse: Deschacht-Denduyver (Westkerke)
9/10/2012 KBDB: Hoklijsten Antwerpen-Brabant-Limburg
8/10/2012 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2012
6/10/2012 Provinciaal winnaar jonge La Souterraine 25/08: Ronny Van Reet (Mol)
5/10/2012 KBDB Antwerpen: provinciale kampioenschappen 2012
5/10/2012 JCA: mooie prestaties leden
29/09/2012 Maar liefst vier provinciale overwinningen Brabantse Unie in 2012 voor Rene en Patrick Vervloesem uit Rijmenam
28/09/2012 Maar liefst zeven provinciale overwinningen in 2012 voor Germain & Nico Imbrecht uit Bornival (Waals-Brabant)
26/09/2012 Kampioenschappen Provincie West-Vlaanderen
25/09/2012 3 keer Provinciale winst met Magic Florian en Figo voor Nicolas en Filip Norman uit Knokke-Heist
24/09/2012 Provinciaal winnaar Blois & Interprovinciaal winnaar Brive 2012: Eddy en Maarten Leutenez (Kruishoutem)
20/09/2012 KBDB AFDELING WEST-VLAANDEREN: PROVINCIALE KAMPIOENENDAG 2012
15/09/2012 Nationaal winnaar oude Gueret 8/09: Andr Roodhooft (Pulderbos)
15/09/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Gueret 8/09/2012
13/09/2012 Provinciaal winnaar jonge Gueret 08/09: Hubert Schroyens (Itegem)
12/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Rik Cools (Ruiselede)
10/09/2012 Zes provinciale titels voor Casaert-Snchal uit Russeignies.
9/09/2012 Kampioenschappen Union Antwerpen & Antwerp Flying Club
9/09/2012 Nationaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Davy Tournelle (Rummen)
7/09/2012 La Souterraine: Nationale uitslag
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Karlo Van Rompaey uit Sint-Truiden
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
30/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen slotweekend 25/08/2012 Pithiviers & Angerville
28/08/2012 Jos Thon uit Niel-bij-As
27/08/2012 Mededeling KBDB
27/08/2012 Winnaar oude Blois Brabantse Unie 15/07: Marc en Roger Van Tongelen (Rotselaar)
27/08/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
26/08/2012 Diverse provinciale lossing
25/08/2012 Provinciaal winnaar oude Tulle 04/08: Marc Pollin (Snellegem)
24/08/2012 3de & 6de Provinciaal oude Bourges 29/07: Wim De Troy (Berlaar)
24/08/2012 Provinciaal winnaar oude Perpignan 03/08: Etienne Devos (Deerlijk)
23/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Blois 18/08: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
22/08/2012 La Souterraine National 25/08
22/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 18/08/2012 Pithiviers & Angerville
22/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 18/08/2012
20/08/2012 Kampioenschappen Hafo Union - ZAV
19/08/2012 Provinciaal winnaar oude Berlijn 29/07: Bram Joossens (Schilde)
19/08/2012 Diverse provinciale lossingen
19/08/2012 Berlijn Antwerpen: Bram Joossens wint dramatische vlucht
19/08/2012 Winnaar oude Le Mans Brabantse Unie 04/08: Dirk & Diane De Maeyer (Leest)
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
16/08/2012 Provinciaal winnaar oude Tulle 4/08: Yvo Verkoeyen (Mol)
14/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Argenton 11/08: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
14/08/2012 1 provinciale prijsvlucht uit Arras van de westvlaamsejeugdleden
13/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 11/08/2012 Pithiviers & Angerville
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
12/08/2012 Union Antwerpen voorlopige klassementen
12/08/2012 4 Provinciale zeges & 1 nationale overwinning in 2012: Jos Van Olmen (Broechem)
12/08/2012 Diverse provinciale lossingen
12/08/2012 Provinciaal winnaar oude Montauban & St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem)
8/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 3/08/2012 Pithiviers & Angerville
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Tulle 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Perpignan 3/08/2012
7/08/2012 Provinciaal winnaar oude Bourges 29/07: Alfons Hens (Nijlen)
7/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Bourges 29/07: Scheers-Lodewijckx (Beerzel)
4/08/2012 Diverse provinciale lossingen
2/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 29/07/2012 Marne
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Narbonne 29/07/2012
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
31/07/2012 Provinciaal winnaar oude Salbris 21/07: Herman Van Sande (Vosselaar)
30/07/2012 �De Bonten� van Wilfried Vandemaele uit Heule wint 1ste Provinciaal Orange in W-Vlaanderen
28/07/2012 Provinciaal winnaar oude Marseille 22/07: Meulemans-Damen Linda (Arendonk)
27/07/2012 Winnaar Salbris 21/07 & Blois 15/07 oude Brabantse Unie: Reyniers Henri (Lubbeek)
27/07/2012 Winnaar Salbris 21/07 & Montlucon 17/06 jaarse Salbris Brabantse Unie: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
26/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Salbris 21/07: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
26/07/2012 Hok William Geerts - Schilde: 1ste prov. Limoges Jaarse Antwerpen (15/07)
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Souillac 22/07/2012
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 22/07/2012: Marseille
25/07/2012 Uitslag Provinciale vlucht westvlaamsejeugdbeweging
25/07/2012 Winnaar Salbris 21/07 jonge Salbris Brabantse Unie: Michel & Robby Soetewije (Tremelo)
25/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 21/07/2012: Salbris
25/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 21/07/2012 Marne
24/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Orleans 15/07: Victor Goovaerts (Beerzel)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Orleans 15/07: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Salbris 21/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
24/07/2012 Provinciaal winnaar oude Orleans 15/07: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
23/07/2012 Diverse provinciale uitslagen
22/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Limoges 16/07: Gunther Smet (Lokeren)
21/07/2012 KBDB Antwerpen
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: St-Vincent
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: Limoges
20/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Libourne 7/07: hok Puts (Olen)
20/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 15/07/2012 Orleans & Pithiviers
19/07/2012 Diverse provinciale uitslagen UPDATE 2
19/07/2012 Provinciaal winnares oude Barcelona 7/07: Kristel Volkaerts (Putte)
19/07/2012 Provinciaal winnaar oude Brive 7/07: Frans & Gunther Van Der Schraelen (Ranst)
18/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Montlucon 7/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
16/07/2012 Orleans Provinciaal Antwerpen 15/07: Provinciaal resultaat
15/07/2012 Provinciaal winnaar oude Montlucon 7/07: Eddy De Groot (Putte)
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Pithiviers
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Barcelona
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Angerville
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Montlucon
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Brive
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Libourne
9/07/2012 Provinciaal winnaar Argenton 30/06: Leon Jacobs (Tremelo)
7/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Alfons & Wim Hendrickx (Berlaar)
6/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem)
4/07/2012 Inschrijven voor de provinciale en nationale kampioenschappen
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Provinciaal Winnaar Chateauroux 19/05: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
1/07/2012 Mededeling Union Antwerpen
1/07/2012 Diverse provinciale uitslagen: Gien
29/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Gaston Maeyninckx (Lichtaart)
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
25/06/2012 2de Provinciaal Chateauroux 09/06: Bart Verbeek (Poppel)
24/06/2012 Mededeling Union Antwerpen - Zuid-Antwerps-Verbond
24/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 2
24/06/2012 Provinciale uitslagen Tours, Montrichard, Gien, Montauban
22/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
21/06/2012 Nabeschouwingen Cahors Oost Vlaanderen, een heel mooi weekend.
18/06/2012 1ste Semi-Nat (CFW) Chateauroux 3630 B 02/06: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
18/06/2012 3de provinciaal jaarse Bourges 29/07: Willy Van Geel (Hulshout)
18/06/2012 Provinciaal winnaar Cahors 17/06: Roger en Eddy Grootjans (Ranst)
18/06/2012 Nationaal winnaar Montlucon 17/06: Wim Storms (Berlaar)
14/06/2012 Halve Fond-overzicht van afgelopen weekend
14/06/2012 Chateauroux in Oost Vlaanderen,weekend 9 en 10 juni.
12/06/2012 7de Provinciaal Chateauroux 09/06: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
12/06/2012 5de Provinciaal Chateauroux 09/06: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
11/06/2012 Mededeling Antwerp Flying Club, Fondclub Antwerpen
10/06/2012 Chateauroux Prov & Interprov: Uitslagen UPDATE
10/06/2012 Poitiers & Tours West-Vlaanderen
7/06/2012 Provinciaal winnaar Limoges: Denis Peeters (Rijkevorsel)
6/06/2012 Mooie prestaties: Frans & Gert Van Beirendonck (Zandhoven)
3/06/2012 Provinciale vluchten
1/06/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Jo Claeskens (Willebroek)
31/05/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Op de Beeck-Baetens (Putte)
30/05/2012 Provinciaal Winnaar Vierzon jaarse duiven: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
30/05/2012 Provinciaal Winnaar Bourges jaarse duiven: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
30/05/2012 Provinciaal winnaar Vierzon & Bourges: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
30/05/2012 KBDB Antwerpen: Bericht aan de voorzitters en bestuursleden
28/05/2012 Provinciaal Waals-Brabant: Bourges 26/05
28/05/2012 Provinciaal Henegouwen: Bourges 26/05
28/05/2012 Provinciaal Namen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Poitiers 26/05
27/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Orleans 26/05
26/05/2012 2de Prov Vierzon, 4de Prov Bourges Daneels-Dierckx (Berlaar)
24/05/2012 Interprovinciaal Winnaar Vierzon jaarse duiven: Freddy Vinck (Emblem)
24/05/2012 KBDB: Update lossingsuren Pithiviers
20/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Vierzon 19/05
20/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Vierzon 19/05
17/05/2012 KBDB: lijst met alle vluchten
15/05/2012 Glansprestatie Hok Jos Vercammen (Vremde)
14/05/2012 KBDB afdeling Limburg
13/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Tours 12/05
9/05/2012 KBDB Vlaams-Brabant en Antwerpen: uitslagen via e-mail
9/05/2012 KBDB Antwerpen: halve fond komend weekend Angerville wordt Melun
4/05/2012 JCA: Nieuwsbrief 15: Info seizoen 2012
17/04/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen UPDATE
25/03/2012 Nog aan te passen
23/03/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
20/03/2012 Provinciale kampioenendag Vlaams Brabant
14/03/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen
2/03/2012 Marc Pollin (Snellegem) Algemeen Provinciaal Kampioen 2011 West-Vlaanderen
17/02/2012 KBDB: Afdeling Limburg
13/02/2012 Johnny en Yves Jonckers (Drieslinter): Nationaal Kampioen KBDB 2011 en zoveel meer
7/02/2012 Fondclub Antwerpen: Algemene vergadering
6/02/2012 Hubert Walterus (Halen): Loksbergen wint Chateauroux met de vingers in de neus
6/02/2012 Jozef Planckaert (Stasegem) wint Bordeaux Provinciaal met Bambo
19/01/2012 PROVINCIALE KAMPIOENENDAG VLAAMS-BRABANT Zondag 18 maart 2012
5/01/2012 Kampioenendag Union - Z.A.V.
5/01/2012 Kampioenschap Union Antwerpen
22/12/2011 Sittner-Premier UK (Merksplas) 1ste provinciaal Argenton oude
19/12/2011 Sluitingsdagen provinciaal secretariaat Antwerpen
17/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 13: Bonnenverkoop
11/12/2011 K.B.D.B. ANTWERPEN 49e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG
11/12/2011 Limburg Provinciale kampioenschappen 2011
11/12/2011 Vlaams-Brabant Provinciale kampioenschappen 2011
7/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 12: Bonnenverkoop van start gegaan
12/11/2011 Hok in de kijker: Jo Van Goethem Nederland Clinge in Zeeland
9/11/2011 Championnat provincial Brabant Wallon 2011 (provisoire)
9/11/2011 Definitieve uitslag Provinciale kampioenschappen Antwerpen
9/11/2011 B.C.K./C.B.J.S. Keuring Hooglede
28/10/2011 Definitieve Provinciale kampioenschappen West-Vlaanderen
28/10/2011 Voorlopige Provinciale Kampioenschappen Limburg
27/10/2011 JCA Nieuwsbrief 11
26/10/2011 JEUGDDAG van Jeugd Club Antwerpen
7/10/2011 JeugdClub K.B.D.B. kampioenschappen en nevencompetities
7/10/2011 Provinciale kampioenschappen
25/09/2011 KBDB Provincie West-Vlaanderen: provinciale kampioenendag 2011
22/09/2011 KBDB Provincie Limburg: 3de PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B. LIMBURG
22/09/2011 KBDB Provincie Oost-Vlaanderen: provinciale kampioenendag 2011
21/09/2011 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: 49ste provinciale dag afdeling Antwerpen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: Provinciale kampioenschappen 2011
20/09/2011 Jos Joosen (Brecht) 1e provinciaal Gueret jonge
18/09/2011 Union Antwerpen Kampioenschap Fond + Koning
13/09/2011 Van Elsacker-Jepsen (Schilde) 1-6de Provinciaal Gueret oude
11/09/2011 Gueret provincie Antwerpen
11/09/2011 De Snelle Vlucht Houtvenne: Ronde van Belgi
10/09/2011 JeugdClub K.B.D.B. Antwerpen: JCA ZOW Race 2011
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 5e nationaal La Souterraine jonge met de 'Bronze La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 4e nationaal La Souterraine jonge met de 'Silver La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 3e nationaal La Souterraine jonge met de 'Golden La Souterraine'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
6/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 1-2-3e provinciaal / 3-4-5e nationaal La Souterraine jonge
5/09/2011 Verreckt-Arin uit Tessenderlo
3/09/2011 Hok Jos Vercammen (Vremde) 1ste interprovinciaal Blois oude
31/08/2011 La Souterraine: Officile uitslagen UPDATE Nationale uitslag!
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
31/08/2011 Nabeschouwingen La Souteraine Nationaal in Oost Vlaanderen
31/08/2011 Valere en Dina Kempeneers (Oosterwijk) 1ste provinciaal Tulle oude
30/08/2011 Familie Theo Yskout en Herman Govaerts (Hulshout) 1ste provinciaal Argenton jonge
29/08/2011 MOLSE FONDCLUB LA SOUTERRAINE 28 AUGUSTUS ( zondag )
29/08/2011 Jos Van Olmen (Broechem) 1ste provinciaal Narbonne oude
26/08/2011 Van Elsacker-Jepsen (Schilde) 1ste provinciaal Argenton jaarse
26/08/2011 Montrichard in Oost Vlaanderen
25/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 27/08
23/08/2011 Edwin Verstappen (Booischot) 1ste provinciaal Bourges 06/08 jaarse
22/08/2011 Blois Provincie Antwerpen
21/08/2011 Provinciale Uitslagen
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
19/08/2011 Nabeschouwingen Orlans in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Nabeschouwingen Tulle Nationaal in Oost-Vlaanderen
16/08/2011 Albert Wils & Ronny Faes (Mol) 1ste provinciaal Bourges II jaarse
15/08/2011 Kevin en Nick Ceulemans (Booischot) 1ste provinciaal Bourges 06/08 jonge
15/08/2011 Nabeschouwingen Perpignan Internationaal in Oost Vlaanderen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
13/08/2011 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
12/08/2011 Hok in de kijker: Willy Van Geel (Hulshout)
11/08/2011 Bourges II Antwerpen (30/07/2011) - onder de loep
11/08/2011 INTERNATIONALE, NATIONALE & INTERPROVINCIALE VLUCHTEN 13/08
11/08/2011 Marina Van De Velde (Grobbendonk) 1ste provinciaal Bourges II 4.555 jonge
10/08/2011 Jef Van Bouwel (Lichtaart) 1ste provinciaal Nevers jaarse
9/08/2011 Marc Vlaeminck (Ramsel) 1ste provinciaal Marseille oude
9/08/2011 Tulle provincie Antwerpen
9/08/2011 Narbonne Internationaal in Oost Vlaanderen
8/08/2011 Bourges 6 augustus provinicie Antwerpen
7/08/2011 Bourges Interprovinciaal: aanmeldingen
7/08/2011 Nabeschouwingen Bourges Nationaal in Oost Vlaanderen
6/08/2011 Narbonne Provincie Antwerpen
5/08/2011 Hok in de kijker: Jos en Jules Engels (Putte)
3/08/2011 Roger Engelen (Dessel) 1ste provinciaal Nevers oude
3/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 06/08
2/08/2011 Nabeschouwingen Souillac Nationaal in Oost-Vlaanderen
1/08/2011 Valere en Dina Kempeneers (Oosterwijk) 1ste provinciaal Tarbes oude
1/08/2011 Bourges 30/07 provincie Antwerpen
29/07/2011 Jules Lens (Putte) 1ste provinciaal Nevers jonge
29/07/2011 Nabeschouwingen van Blois in Oost Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal Oost- Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Agen-Tarbes in Oost Vlaanderen
28/07/2011 Marseille provincie Antwerpen
27/07/2011 Nevers provincie Antwerpen
27/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 30/07
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
26/07/2011 Nevers: uitslagen
26/07/2011 Nabeschouwingen Bourges in Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Limoges jaarse Oost Vlaanderen
24/07/2011 Tarbes (Agen) provincie Antwerpen
23/07/2011 Jos & Sonja Devos (Mol) 1ste provinciaal Orleans jaarse
22/07/2011 Paul Van Pelt (St-Antonius) 1ste provinciaal Orleans oude
21/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten weekend van 21-23/07
20/07/2011 Marcel en Gunter Vercammen (Vremde) 1ste provinciaal Orleans jonge
17/07/2011 Orleans provincie Antwerpen
17/07/2011 Limoges (16/07/2011) Antwerpen - onder de loep!
17/07/2011 Deelnemingsformulieren provinciale kampioenschappen 2011
16/07/2011 Mario en Jos Quirijnen (Vlimmeren) 1ste provinciaal Brive oude
14/07/2011 Nabeschouwingen Blois provinciaal Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Barcelona in Oost Vlaanderen
13/07/2011 Moulins Provincie Antwerpen
13/07/2011 Brive provincie Antwerpen
13/07/2011 Barcelona provincie Antwerpen
12/07/2011 Eddy Ceulemans (Berlaar) 1ste provinciaal Orange oude
12/07/2011 Hok in de kijker: Rudy Baert uit Deurne
12/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 16-07
11/07/2011 Patrick en Marina Claes (Mol) 1ste provinciaal Moulins jaarse
11/07/2011 Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar) 1ste provinciaal Bordeaux oude
10/07/2011 Jules Lens (Putte) 1ste provinciaal Moulins oude
10/07/2011 Moulins: uitslag Antwerpen en Limburg
8/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 8, 9 & 10-07
5/07/2011 Nationale en zonale uitslagen Orange online
5/07/2011 Orange provincie Antwerpen
5/07/2011 Bordeaux provincie Antwerpen
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
4/07/2011 Gaston Van de Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Argenton oude duiven
1/07/2011 Hok in de kijker: Jules & Rony Lens uit Putte
24/06/2011 Kristel Volkaerts (Putte) 1ste provinciaal Cahors oude
23/06/2011 Pascal Slegers (Dessel) 1ste provinciaal La Chatre jaarse
21/06/2011 Oostburg: Provinciale winst Frans en Dani?l Bal
17/06/2011 Yvo Verkoeyen (Mol) 1ste provinciaal & 4de nationaal Montelimar
16/06/2011 Van Eynde - Goovaerts (Putte) 1ste provinciaal Chateauroux oude duiven
16/06/2011 La Souterraine nu ook op erelijst familie Scheele
14/06/2011 Albert Derwa speelt uitmuntend
13/06/2011 Jos Wouters (Heist-Goor) 1ste provinciaal Chateauroux jaarse duiven
12/06/2011 Rene en Patrick Vervloesem winnen 1 en 2 interprovinciaal Chateauroux jaarse
9/06/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden ) 1ste provinciaal Chateauroux oude duiven
7/06/2011 Herman Van Sande (Vosselaar) 1ste provinciaal Chateauroux jaarse duiven
24/05/2011 Eerste provinciale zege duivenmelker Jac van Maldegem
22/05/2011 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Vierzon oude duiven
22/05/2011 Familie Houben (Itegem) 1ste provinciaal Vierzon jaarse duiven
3/05/2011 Sluis: Derde provinciale zege voor jonge De Poorter
12/01/2011 Duiven van Anette meten trainen
5/01/2011 Kampioenschappen Provincie West-Vlaanderen
21/12/2010 Kampioenschappen Union Antwerpen - ZAV 2010
6/12/2010 NIET PUBLICEREN
6/12/2010 Provincie Antwerpen: winnaars van een nationale wedvlucht of een nationaal kampioenschap
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Beginnelingen
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Halve Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Snelheid jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Marathon
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Grote Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Kleine Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Snelheid oude duiven
9/11/2010 Joop Melio pakt de Zeeuwse titel
26/10/2010 Jeugddag jeugd club Antwerpen
22/10/2010 Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen Vlaams-Brabant 2010
13/10/2010 Jerome en Marc Huybrechts (Stabroek) 5de provinciaal Limoges 4/07 oude duiven
7/10/2010 Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen Antwerpen 2010 UPDATE
2/10/2010 Robert Verbeek (Poppel) 1ste provinciaal Gueret 4/09 oude duiven
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
9/09/2010 Geert Lambrechts (Hallaar) 1ste provinciaal Gueret 4/09 jonge duiven
7/09/2010 Sabrina Brugmans (Halen): Knalt op La Souterraine!
31/08/2010 Willy Daniels (Kessel) 1ste provinciaal Blois 14/08 jonge duiven
28/08/2010 Sittner-Premier UK: 2 provinciale zeges in 2010
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
24/08/2010 Louis Keirsmakers: 1ste nat. La Souterraine oude duiven
23/08/2010 Alfons Wuyts (Heist-Goor) 1ste provinciaal Blois 14/08 oude duiven
23/08/2010 Jos Verberck (Nijlen) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jaarse duiven
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Rik Hermans (Pulle) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Ferdinand Nand Helsen (Herentals) 1ste provinciaal Orleans 10/07 jaarse duiven
6/08/2010 Roger Mollen (Berlaar) 1ste provinciaal Perpignan 31/07 oude duiven
6/08/2010 Marcel Koenig (Bouwel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 oude duiven
5/08/2010 Vleugels-Wuyts (Geel) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jonge duiven
5/08/2010 Marcel Van Oosterwijck (Rijmenam) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jaarse duiven
5/08/2010 Johan Donckers (Grobbendonk) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jonge duiven
17/07/2010 De Winter-Hermans-Huygen (Herentals) Dubbelslag op Orlans Antwerpen!
28/06/2010 Van De Wouwer Gaston wint 1e Provinciaal Montlucon
1/06/2010 Hendrickx en zoon (Berlaar): wederom in de sprint geklopt
19/05/2010 Mattheus Louis (Baal) wint Vierzon provincie Brabant met jaarse duiven!
18/05/2010 Geyskens-Deville (Veerle) winnen Vierzon provincie Brabant met oude duiven! (UPDATE)
27/11/2009 Marcel Wouters (Westmalle): Koning ZAV 2009
18/10/2009 Vandaag huldigde Jeugdclub Antwerpen de kampioenen van 2009
5/09/2009 Tijdrit JC Antwerpen! Uitslag Tijdrit
24/08/2009 Gebroeders Van Landeghem (Kruibeke): 1ste Nationale La Souterraine jonge duiven 2009
23/08/2009 Baertsoen L&M verlengen provinciale eer met een week!
20/08/2009 Raf en Lars Luyckx (Geel) met Geschelpte Verstappen en Miss Perpignan.
19/08/2009 Peeters-Kerkhofs (Nijlen): In bezit van ijzersterke jonge duif!
18/08/2009 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e prov Argenton jaarlingen
17/08/2009 Baertsoen Linda & Michel (Brasschaat): 1e prov Blois
17/06/2009 Johan De Belser (Berlaar): 1e prov Chateauroux

Advertenties

 

 

Poll