Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
MOLSE FONDCLUB LA SOUTERRAINE 28 AUGUSTUS ( zondag )

29/08/2011 Davy Deckers Categorie: Nieuws

Gelost op zondag en een wijze beslissing ondanks de ( soms overvloedige ) regen bij het vallen van de duiven in onze contreien.


Gelost op zondag en … een wijze beslissing ondanks de ( soms overvloedige ) regen bij het vallen van de duiven in onze contreien.

Een vlotte vlucht met de kopduiven aan ruim 1500m/min en een duurtijd van om en bij het half uur. Heel normaal voor toch nog altijd ruim 600km ver.

197 Jonge duiven aan de start en een zege voor de Molse tandem Luc en Robby Vermeerbergen – Willems. Met hun 4e getekende van de 16. Zij pakken er nog 18-30-33-47 en 62 bij en komen aan 6/16. Op de zilveren plaats Swa en Mieke Van Roy – Philipsen. Zij worden prompt gebombardeerd tot uitblinkers met volgende serie: 2-6-8-14-19-22-24-34-36 en … daar stokt het treintje, toch nog maar halfweg de uitslag. Het wordt een 9/28. Walter Mertens (Mol) staat op 3-15, maar wel met 1e en 2e getekende van de 6. Wat een hele rij series opbrengt. Andere uitblinkers zijn ontegensprekelijk Jef, Ulrich en Laurent Lemmens – Hild (Balen) met 7-9-16-27-41-48-64 en een voortreffelijke 7/9. Ook Ivo en Fokke Renders (Geel) klokken puik op 10 (2e get) – 11 – 21(1e get) – 28 en 6/11.

Centen waren op deze nationale vlucht heel wat te verdienen. Er stonden er 5 tot 50/20 en 16 tot 5/5 en alle serieus tot “beneden” waren ruim twee keer volzet. De grootste financiële vissen waren voor Lemmens – Hild met op 7 een 10/10 op 9 een 5/5 en grote series en op 27 (1e get) nog een mieze van 50. Op 48 rijven ze de serie van 3A binnen en tussendoor nog wat andere serieus, goed voor een kleine 700euro. Ook Hok Renders moet zeker niet onderdoen met op 10 en 10/10 en op 21 de gewaarborgde 50/20, ook een dikke 600euro. Nog poenscheppers: Vleugels – Wuyts op 12 en 10/2 en Raf en Lars Luyckx op 13 ook nog een 10/2. Ronny Van Reet mag in de series ook niet klagen, maar de getekenden lieten het wel wat afweten. Beginnen met 8e, 9e, 6e en 5e getekende van de 14 kan echt wel beter. Met 5e en 6e getekende strijkt hij wel nog 82 euro op 32. Mark “Spaak” Palmaers (Westerlo) was weer present in de MFC en pakte 26-40-51 met 1e, 2e en 3e get. Nog goed voor heel wat series en een kleine 80euro. Prijzenpakkers aan 50% of meer: Michiel Vandoninck (5/10) en Lucien Blockx (4/6). Aan 100%: Roger Engelen (1/1) en Theo Janssens – Boen (3/3).

Duurtijd jonge duiven: 36 minuten.

Er waren ook nog 35 oude duiven met ook hier Luc en Robby Vermeerbergen – Willems op 1-4-8-12 (4/5). Frans Van Gestel (Veerle) pakt 2-5-9 en hiermee 3/3. Raf en Lars Luyckx vervolledigen het podium op 3 met hun eerste getekende en kuisen hiermee de gewaarborgde 5/2 op. Eddy Camps (Eindhout) pakt 1/1.

Duurtijd oude duiven: 30 minuten.
 

Nog één keer uitpakken op Gueret nationaal binnen 2 weken en de fondprijzen zijn verdiend voor 2011. De MFC waarborgt voor deze laatste opdracht 5/2 bij de oude duiven en 50/20 bij de jonge. Zij waarborgen bovendien op de inkorvingsavond van donderdag 8 september een smakelijk diner, een duivenquiz over het voorbij seizoen en … een gezellige avond. Dit alles voor slechts 10euro, niet te geloven!

Bron: Luyckx Raf en Matheve Mieke

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

13/01/2017 Verenigingsnieuws Kempische Duivenbond (Mol-Ezaart)
19/12/2016 Jos Daans (Schriek): 3e Nationaal La Souterraine 3/09
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Eddy Vos (Mol)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Peter Boons (Mol-Rauw)
25/11/2016 Kampioenendag & bonverkoop V.Z.W. De Vlugge Vlieger - Molse Fondclub
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Eddy Vos (Mol): 1e Provinciaal Valence 6/06 van 818 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Johan De Belser (Berlaar): 1e Zone B1 & 3e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e La Souterraine Zone B2 3/09 van 3.447 jonge
1/11/2016 Peter Boons (Mol-Rauw): Molse Fondtopper !
31/10/2016 Peter Boons (Mol) 1e Zone B2 Chateauroux 8/08 van 1.502 oude
31/10/2016 Peter Boons (Mol) 1e Provinciaal Chateauroux 11/07 van 1.287 oude
25/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Peeters-Willems (Mol)
9/09/2016 La Souterraine Nationaal Controle overladen
7/09/2016 La Souterraine OVV Nationaal 3/09: Zonale. uitslagen
3/09/2016 La Souterraine OVV National 3/09: lâcher 8h30
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Vermeerbergen-Wilms (Mol)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: combinatie Faes-Wils (Mol)
10/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 1-2-3 juli
7/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: La Souterraine 3/07
6/07/2016 La Souterraine DH: Nat. & Zones
3/07/2016 La Souterraine DH 2/07 premier annonces
25/06/2016 Ereprijs uit Argenton: Eddy Wilms (Mol)
21/06/2016 Fondclub Rekkem
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Walter Mertens (Mol)
15/06/2016 Fondsamenspel Ruiselede-Wingene
13/06/2016 De Molse fondclub “ in the picture “
13/06/2016 Fondclub Rekkem Weekend van 4-5/06
12/06/2016 Verenigingsnieuws Fond Vrije Bevelse Duivenbond (Bevel)
10/06/2016 Walter Mertens (Mol): 1e Zone B2 Chateauroux 10/06 van 6.573 jaarse
5/06/2016 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
3/06/2016 Fondsamenspel Ruiselede-Wingene
2/06/2016 Overlijden Jean Pauwels (Mol-Rauw)
31/05/2016 Fondclub Rekkem Weekend van 28 mei
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: gebr. Hooybergs (Mol)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Patrick Claes (Mol)
15/04/2016 Van Roy-Philipsen uit Balen winnen elekrische fiets
13/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Jos Devos (Mol)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan Dierckx (Mol)
2/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Rene Van De Weyer (Mol)
31/01/2016 Kampioenschappen 2015 Kempische Duivenbond Mol-Ezaart
22/01/2016 Algemeen Kampioen 2015 Mol: Victor & Pieter Janssens
11/01/2016 Kampioenschappen 2015 De Vlugge Vlieger Mol
9/12/2015 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Mol)
23/11/2015 SuperKampioen Molse Fondclub 2015: Raf & Lars Luyckx
21/10/2015 Algemeen Kampioen Fond De Grensduif Hamont 2015: Johny Janssens
10/09/2015 Nationale zege uit Chateauroux: Vermeerbergen-Wilms (Mol)
6/09/2015 Overlijden Gerarda Boen (Mol)
25/08/2015 Donders-Boonen uit Nieuwerkerken: 'den Tom' is prima jaarduif fond
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Peter Boons (Mol)
8/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: combinatie Faes-Wils (Mol-Rauw)
1/08/2015 Ereprijs uit Pont: Eddy Wilms (Mol)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Yvo Verkoeyen (Mol)
10/07/2015 Ereprijs uit Brive: Walter Mertens (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit Barcelona: Luc Vanarwegen (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit Momignies: gebroeders Vannuten (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit Montauban: Jan & Jens Van Gompel (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit La Souterraine: gebroeders Hooybergs (Mol)
17/06/2015 Provinciale zege uit Gueret: Patrick & Marina Claes (Mol)
16/06/2015 Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC kampioenschap Fond
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Staf Scheveneels (Mol)
6/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Rene Van De Weyer (Mol)
22/05/2015 Verenigingsnieuws Meerhout - Mol-Millegem (Antwerpen)
22/05/2015 Vlaams-Brabant Fond Overzicht 16-05-2015 Vierzon
22/05/2015 Antwerpen Fond Overzicht 16-05-2015 Vierzon
17/05/2015 Ereprijs uit Souppes: Vos-Siemen (Mol)
25/04/2015 De Grote Prijs Mol –Millegem.
5/04/2015 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger / Molse Fondclub (Antwerpen)
4/02/2015 Kampioenenviering Kempische Duivenbond Mol-Ezaart
4/02/2015 Kampioenen Kempische Duivenbond Mol-Ezaart 2014
29/01/2015 Kampioenenviering Het Vrij Kempisch Hafospel
22/01/2015 De Vlugge Vlieger Mol huldigde zijn kampioenen
16/12/2014 Overlijden Gommarus Loomans
4/12/2014 Kampioenenhuldiging Molse Fondclub
24/10/2014 Willy Francois (Serskamp Oost-Vlaanderen): 1ste provinciaal La Souterraine II oude duiven
20/10/2014 Hok Liliane Demely (Moorsele) : 1ste Provinciaal Châteaudun & La Souterraine
2/10/2014 Marc Peirs (Anzegem): 1ste Provinciaal La Souterraine II 236 Westvlaamse oude duiven
2/10/2014 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap jonge duiven Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC kampioenschap 2014 : Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
22/09/2014 Geert Maroy (Heestert): Twee provinciale titels op rij
14/09/2014 Wouters-Wouters (Tremelo): 1ste Provinciaal La Souterraine 2.437 Brabantse jonge duiven
5/09/2014 La Souterraine II 30/8/14 - Nat. uitslagen
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
1/09/2014 Vermeerbergen-Wilms (Mol): 1ste Provinciaal Tours 4.557 Antwerpse jonge duiven
1/09/2014 Kampioenschappen Fond Union 2014
26/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 23/08/2014 Tours
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
20/08/2014 Nationaal kampioenschap FOND - De top-3 is gekend!
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Perpignan
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Tulle
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 27/07/2014 Jarnac
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Narbonne
1/08/2014 Ook nationaal duivenkrantkampioenschap Fond wordt dit weekend beslist!
30/07/2014 Fond-overzicht Vlaams-Brabant 26/07/2014 Vierzon
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
27/07/2014 Louis Verheyen (Scherpenheuvel): 1ste Nationaal La Souterraine 7.245 oude duiven
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Marseille
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Brive
20/07/2014 La Souterraine Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - results
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - resultats
18/07/2014 Update nationale kampioenschappen Duivenkrant
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 St-Vincent (oude)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 St-Vincent (jaarse)
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/07/2014 Limoges
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Barcelona
3/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/06/2014 Gueret
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montlucon
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montauban
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Poitiers
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Cahors
13/06/2014 Fond en Zware Halve Fond van 7 juni - Oost-Vlaanderen
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Chateauroux
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Valence
11/06/2014 Zonale zege uit Valence: Jan en Jens Van Gompel (Mol, Antwerpen)
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Limoges I
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Bourges I
3/06/2014 Verenigingsnieuws Mol-Millegem & Meerhout (Antwerpen)
28/05/2014 Chalon Fond-overzicht Antwerpen 24/05/2014
19/05/2014 Vierzon Fond-overzicht Antwerpen 17/05/2014
16/05/2014 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger Mol-Millegem & Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Van De Weyer (Mol, Antwerpen)
28/03/2014 A en R De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen): Ijzersterk seizoen 2013 voor deze kolonie
14/12/2013 Jacques Verschuere (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal La Souterraine & Brive
4/12/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West Flanders): 1st Nat. La Souterraine
29/10/2013 Louis Van Springel (Mol, Belgium): 20 years continuous Noyonspecialist
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
17/10/2013 Louis Van Springel (Mol, Antwerpen): 20 jaar onafgebroken Noyonspecialist !
15/10/2013 Tandem Roelandt-Mille (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Paul Mille is van ons heengegaan
4/10/2013 Joël Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen) : Superlatieven schieten tekort !
11/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (5-09-2013)
4/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Nevers (31-08-2013)
2/09/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
30/08/2013 La Souterraine Nationaal 24/08/13: nationaal resultaat
28/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
27/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (24-08-2013)
21/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Issoudun (17-08-2013)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Ronny Van Reet (Mol, Antwerpen)
15/08/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
15/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Yvan Van Den Bossche en Eddy Van Den Steen (Asse, Vlaams-Brabant)
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
12/08/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude La Souterraine 6/07/13
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
7/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (3-08-2013)
7/08/2013 Antoine en Cindy Benoot (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 06/07/13
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Tulle (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Perpignan (2-08-2013)
5/08/2013 Frank Neven (Wellen, Limburg): 1ste Provinciaal Orleans en La Souterraine
3/08/2013 Ereprijs uit Laon: Peter Gerinckx (Mol, Antwerpen)
31/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Narbonne (26-07-2013)
28/07/2013 Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude La Souteraine 6/07/13 van 845 oude duiven
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Yvo Verkoeyen (Mol, Antwerpen)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Salbris (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Souillac (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Marseille (19-07-2013)
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
23/07/2013 Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen): 1ste prov. Bourges en La Souterraine
19/07/2013 Nieuws van fondclub “De Glazen Stad”.
19/07/2013 Nieuws van fondclub “De Glazen Stad”.
19/07/2013 Nieuws van fondclub “De Glazen Stad”.
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen St-Vincent (12-07-2013)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Brive (13-07-2013)
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
14/07/2013 La Souterraine Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Jacques Verschuere (Beveren, West-Vlaanderen)
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Libourne (6-07-2013)
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (6-07-2013)
10/07/2013 Verenigingsnieuws: Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen)
9/07/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
9/07/2013 Guido Loockx (Tessenderlo,Limburg)
6/07/2013 Nationale zege uit La Souterraine: Davy Verleije-Amber (Damme, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Souterraine: Robert Martin (Limal, Brabant Wallon)
6/07/2013 Victoire Zonale de La Souterraine: pere & fils Nihoul (Senzeilles, Namur)
6/07/2013 Provinciale zege uit La Souterraine : Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Joni-Caro-Benny Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 La Souterraine National 6/07/13: Lâcher 6h30
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Orange (30-06-2013)
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Agen-Bordeaux (30-06-2013)
3/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
7/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Bevel (Antwerpen)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
3/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Houtvenne (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Mooie prestaties: Louis Van Springel (Mol, Antwerpen)
27/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
24/05/2013 Verenigingsnieuws: De Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen): Midweekse competitie
19/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
17/04/2013 Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen): Algemeen Kampioen Belgische Verstandhouding – Entente Belge 2012
6/04/2013 Pere et fils Nihoul (Senzeilles, Namur): Champion National Fond R.F.C.B 2008 - 2009 - 2011
31/03/2013 Alain ALBERO (Thuin, Hainaut): 1er Champion Fond 2012 de la Société de Marbaix-La-Tour
11/02/2013 Kampioenendag Fond Moed en Hoop Retie
10/02/2013 Kampioenschappen Moed en Hoop Retie Fond 2012
1/02/2013 Wilson Dekens (Zingem) 1ste provinciaal Soulliac en 1ste nationale asduif fond
5/01/2013 Kampioenenschappen samenspel Fond Zuiderkempen 2012
5/01/2013 Kampioenendag samenspel Fond Zuiderkempen
16/12/2012 1st kampioen Fond Jaarse NKV Kortrijk: Marc Wybo (Harelbeke)
5/12/2012 PERSBERICHT: Kampioenen huldiging Stichting Fondclub Midden - Limburg 2012
2/12/2012 Kampioenschappen Fondclub Zuid-Oost Limburg 2012
6/10/2012 Provinciaal winnaar jonge La Souterraine 25/08: Ronny Van Reet (Mol)
15/09/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Gueret 8/09/2012
12/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Rik Cools (Ruiselede)
10/09/2012 Limoges middaglossing in Terneuzen Zeeland
9/09/2012 Nationaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Davy Tournelle (Rummen)
7/09/2012 La Souterraine: Nationale uitslag
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Karlo Van Rompaey uit Sint-Truiden
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
28/08/2012 Jos Thon uit Niel-bij-As
28/08/2012 Van Elsacker - Jepsen (Schilde): Top op halve fond in 2012
27/08/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
22/08/2012 La Souterraine National 25/08
22/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 18/08/2012
18/08/2012 Glazen Stad
16/08/2012 Provinciaal winnaar oude Tulle 4/08: Yvo Verkoeyen (Mol)
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Tulle 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Perpignan 3/08/2012
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Narbonne 29/07/2012
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
28/07/2012 Ivan & Gunnar Delrue (Bovekerke) : Tophok op de fond en zware fond
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 22/07/2012: Marseille
25/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 21/07/2012: Salbris
25/07/2012 Fondclub Terneuzen geeft zijn tussenstand van de kampioenschappen weer
23/07/2012 Mooie prestaties: Vermeerbergen-Wilms (Mol)
20/07/2012 Nieuws Fond De Glazen Stad
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Barcelona
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Montlucon
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Brive
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Mededeling vanwege F.V.O.V.- O.V.V.
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
19/06/2012 Algemene bevindingen over de Montluon van 16 juni
13/06/2012 Pau Internationaal 22/06
6/06/2012 Mooie prestaties: Alfons Van Brabant (Mol)
4/06/2012 MFC Limoges 2 juni
4/06/2012 Kempisch Hafospel Pithiviers 2 juni
4/06/2012 Molse Fondclub Chateauroux 2 juni
29/05/2012 KEMPISCH HAFO PITHIVIERS 26 MEI
29/05/2012 MOLSE FONDCLUB BOURGES 26 MEI
21/05/2012 MOLSE FONDCLUB VIERZON 19 MEI
20/05/2012 KEMPISCH HAFOSPEL PITHIVIERS 19 MEI
19/05/2012 Kempisch HAFOspel Marne-La-Valle zaterdag 12 mei
30/04/2012 Mooie prestaties: Albert Wils (Mol)
17/04/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen UPDATE
24/03/2012 Internationale Fondvereniging: programma 2012
16/03/2012 Glazen Stad Kampioenenhuldiging 2011
14/03/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen
7/02/2012 Fondclub Antwerpen: Algemene vergadering
23/01/2012 UNION FONDCLUB GISTEL viert feest met nationale en provinciale winnaars in de hoofdrol.
14/01/2012 Jean Pierre Raemdonck-Ruys (Hamme) Algemeen Kampioen FCD 1+2 Zware Halve Fond + Fond
17/12/2011 Kampioenendag F.C.D. - FONDCLUB DENDERSTREEK
10/12/2011 Uitnodiging Turnhoutse Fondvrienden en duivenbond Turnhout
21/11/2011 Uitnodiging FCD feest 2011
12/11/2011 Kampioenschap Antwerp Flying Club
6/11/2011 Kampioenendag Fond Zuiderkempen
5/11/2011 Kampioenschap Fond Zuiderkempen
22/10/2011 Verslag Topforum Fondclub Gewest Turnhout
12/10/2011 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
23/09/2011 Gezocht: een compagnon
19/09/2011 Fondclub Terneuzen in Zeeland
18/09/2011 Union Antwerpen Kampioenschap Fond + Koning
18/09/2011 Lokserse Fondclub Kampioenschap Fond
17/09/2011 Moed en Hoop Retie Kampioenschap Fond
12/09/2011 MOLSE FONDCLUB Guret 10 september.
10/09/2011 Gueret Nationaal: Aanmeldingen + uitslagen
9/09/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 5e nationaal La Souterraine jonge met de 'Bronze La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 4e nationaal La Souterraine jonge met de 'Silver La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 3e nationaal La Souterraine jonge met de 'Golden La Souterraine'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
6/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 1-2-3e provinciaal / 3-4-5e nationaal La Souterraine jonge
5/09/2011 Verreckt-Arin uit Tessenderlo
31/08/2011 La Souterraine: Officile uitslagen UPDATE Nationale uitslag!
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
31/08/2011 Nabeschouwingen La Souteraine Nationaal in Oost Vlaanderen
29/08/2011 La Souterraine Proinvicie Antwerpen
29/08/2011 KEMPISCH HAFOSPEL PITHIVIERS 27 AUGUSTUS
27/08/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
22/08/2011 KEMPISCH HAFOSPEL PITHIVIERS 20 AUGUSTUS
22/08/2011 MOLSE FONDCLUB BLOIS 20 AUGUSTUS
18/08/2011 Hok In de kijker Sjaak Van De Velde & Zoon uit Breskens Zeeland Nederland
16/08/2011 Kempisch Hafospel Pithiviers 13 augustus
16/08/2011 MFC Argenton 13 augustus
16/08/2011 Albert Wils & Ronny Faes (Mol) 1ste provinciaal Bourges II jaarse
12/08/2011 Nieuws van Fondclub De Glazen Stad
12/08/2011 Nieuws van Fondclub De Glazen Stad
12/08/2011 Molse fondclub weekeinde 6/7 augustus
9/08/2011 CRITERIUM FONDCLUB ANTWERPEN 2011
9/08/2011 Neede: Erik Stortelder (48) is een grote kampioen
7/08/2011 KEMPISCH HAFOSPEL PITHIVIERS 6 AUGUSTUS
1/08/2011 MFC Bourges 30 juli 2011
29/07/2011 Inkorving Bourges Houtvense Fondclub
29/07/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
25/07/2011 Molse Fondclub weekend 23 juli 2011
23/07/2011 Jos & Sonja Devos (Mol) 1ste provinciaal Orleans jaarse
18/07/2011 Molse Fondclub Limoges Jaarlingen 16 juli
18/07/2011 Kempisch Hafospel Orlans 16 juli
16/07/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
16/07/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
12/07/2011 MOLSE FONDCLUB BRIVE 9 JULI
12/07/2011 MOLSE FONDCLUB BARCELONA 8-9 JULI
12/07/2011 KEMPISCH HAFOSPEL PITHIVIERS 9 JULI
11/07/2011 Patrick en Marina Claes (Mol) 1ste provinciaal Moulins jaarse
7/07/2011 Molse Fondclub Montauban, Libourne
5/07/2011 Molse Fondclub Argenton 2 juli
5/07/2011 Kempische Hafo Pithiviers 2 juli 2011
28/06/2011 Wolvega: Duif Jan Jonkers als eerste terug uit Frankrijk
17/06/2011 Yvo Verkoeyen (Mol) 1ste provinciaal & 4de nationaal Montelimar
16/06/2011 La Souterraine nu ook op erelijst familie Scheele
9/06/2011 Mededeling Z.L.U - Meerdaagse fondvluchten
17/05/2011 Wolvega: De Luchtbode doet dubbele vlucht
15/02/2011 Kampioenschappen Fond 2010 Hafo2000 + Autovlucht
21/12/2010 Kampioenschappen Union Antwerpen - ZAV 2010
8/12/2010 Kampioenschappen Duivenbond Bevel Fond 2010
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Marathon
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Fond oude duiven
30/10/2010 Nieuws van PV de Snelvliegers Met de kampioenschappen van de verre drachten.
13/10/2010 Gratis Prijzen Fond Molse Fondclub
13/10/2010 Kampioenschap Molse Fondclub Fond
10/10/2010 Kampioenschappen Fondclub Meulebeke
25/09/2010 Nevencompetities Fond Houtvense Fondclub
25/09/2010 Kampioenschappen Fond Houtvense Fondclub
25/09/2010 Feijaerts Danny (Heist-op-den-Berg) De Fondkeizer van Heist-Goor
25/09/2010 Nevencompetities Fond Zuiderkempen
25/09/2010 Nevencompetities Fond Herentals
11/09/2010 Kampioenschappen Fond Herentals
11/09/2010 Kampioenschappen Fond Zuiderkempen
11/09/2010 Hafo- en Fondclub Bevel
7/09/2010 Sabrina Brugmans (Halen): Knalt op La Souterraine!
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
24/08/2010 Louis Keirsmakers: 1ste nat. La Souterraine oude duiven
24/08/2009 Gebroeders Van Landeghem (Kruibeke): 1ste Nationale La Souterraine jonge duiven 2009
23/08/2009 Baertsoen L&M verlengen provinciale eer met een week!

Advertenties

 

 

Poll