Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Ereprijs uit Quievrain: Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout)

23/08/2016 Persbericht / DD Categorie:

Jan & Dirk Van Echelpoel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Noyon op 14/08/16 van 199 oude duiven in het samenspel Turnhout.


Jan & Dirk Van Echelpoel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Noyon op 14/08/16 van 199 oude duiven in het samenspel Turnhout.

Klik hier voor de uitslag

Jan & Dirk Van Echelpoel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste & 2de prijs uit Quievrain op 14/08/16 van 217 oude duiven in het samenspel Turnhout.

Klik hier voor de uitslag

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

31/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Voeten (Oud-Turnhout)
28/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1st Olympiad Pigeon Category C for Belgium Brussels 2017
25/12/2016 Uitnodiging Kampioenendag Fondclub Oud-Turnhout
18/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Olympiade-duif Categorie C voor België Brussels 2017
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Roger Keynen (Nijlen)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Filip & Kris Smits (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Walter Roziers (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Carl Lambrechts (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Op De Beeck-Baetens (Putte)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Johan De Belser (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Hilde Ceulemans (Booischot)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Eddy & Nicole Huygens (Booischot)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Bart Henderickx-Van Den Bruel (Berlaar/Itegem
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Rik Geerts (Hulshout)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: gebroeders Van Laer (Pulle)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Eddy Janssens (Zandhoven)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Johnny Panis (Herentals)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Dens-Van Hoof (Noorderwijk)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Nuyts-Steurs (Geel)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Cyriel Lambrechts (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Raymond De Haes (Baal)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Firmin, Jasper & Jarne Van Loock (Houtvenne)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Soetewije & zoon (Tremelo)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Rudy Van Reeth (Herenthout)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Eddy Vos (Mol)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Heylen (Oosterwijk)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Yves De Wit (Mechelen)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Gert Heylen (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Peeters-Geluykens (Pulderbos)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Natalia Van Dijck (Zandhoven)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Frans & Gert Van Beirendonck (Zandhoven)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Frans & Dirk Maris (Itegem)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Linda Meulemans-Damen (Arendonk)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: gebroeders Van Den Brande (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Davy & Leo Deckers (Hulshout)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Peter Boons (Mol-Rauw)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk)
3/11/2016 Mooie prestaties: Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad)
3/11/2016 Mooie prestaties: Xavier & Maxim Thoné (As)
3/11/2016 Mooie prestaties: Wim De Troy (Berlaar)
3/11/2016 Mooie prestaties: Jos Thoné (As)
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B & 1e Provinciaal Montelimar 26/06
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Jasper & Jarne Van Loock (Houtvenne): 1e Provinciaal Blois 23/07 van 947 jaarse
2/11/2016 Mooie prestaties: hok Verbeeck (Hove)
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Wouters-Coremans (Langdorp)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos & Jules Engels (Putte)
1/11/2016 Mooie prestaties: August Schellens (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Staf Beneens (Dessel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Willy Goyvaerts (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Gert Huysmans (Balen)
1/11/2016 Mooie prestaties: Theo Elsen (Bekkevoort)
1/11/2016 Mooie prestaties: Ludo Vansant (Geel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Van Tilburg-Mertens (Baarle-Hertog)
1/11/2016 Mooie prestaties: Walter Lambeets (Aarschot)
1/11/2016 Mooie prestaties: Tamara Ceusters (Vorselaar)
1/11/2016 Mooie prestaties: Verreckt-Rutten-Deplae (Tessenderlo)
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
1/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Souppes 14/05 van 1.800 jaarse
1/11/2016 Mooie prestaties: Roger Engelen (Dessel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Hugo Van Den Putte (Booischot)
1/11/2016 Mooie prestaties: Stefaan Lambrechts (Berlaar)
1/11/2016 Mooie prestaties: Tony Peeters (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Joris-De Ridder (Balen)
1/11/2016 Mooie prestaties: De Blick & zoon+ Sofie De Blick (Tielt-Winge)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jozef & Kimberly Proost (Bruggeneinde)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos Maris (Itegem)
1/11/2016 Mooie prestaties: Gustaaf Van Bel (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos Wouters (Heist-Goor)
1/11/2016 Mooie prestaties: Kristof Mortelmans (Ranst)
1/11/2016 Mooie prestaties: Francois Struyf (Zandvliet)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jul Lens (Putte)
1/11/2016 Mooie prestaties: Louis Vermeerbergen (Herenthout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Paul Wijns (Herenthout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Binnemans-Van De Weyer (Geel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Rene Sterckx (Begijnendijk)
1/11/2016 Mooie prestaties: Louis Vercammen (Herenthout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Frans Heylen (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Amandus Cle (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Chris & Robby Peeters (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos Haepers (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Alfons Helsen (Wiekevorst)
31/10/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 6de Nat. Kampioen Fond 2015
31/10/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Prov. Kampioen oude en jaarse Grote Hafo KBDB PE Antwerpen 2015
31/10/2016 Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout): Keizer Noyon 2015-2014-2013 samenspel Turnhout
9/10/2016 Ereprijs uit Momignies: Johnny Houben (Boorsem)
9/10/2016 Ereprijs uit Beersel: Bram Joossens (Schilde)
9/10/2016 Ereprijs uit Cognelee: Jacobs-Gomez (Booischot)
8/10/2016 Ereprijs uit Herstal: Herman Belmans (Herselt)
4/10/2016 Ereprijs uit Beersel: Stefan Kuyken (Lommel)
2/10/2016 Ereprijs uit Momignies: Hubert Steegen (Hoelbeek)
2/10/2016 Ereprijs uit Momignies: Hubert Caenen (Veldwezelt)
2/10/2016 Ereprijs uit Beersel: Frank Absillis (Koningshooikt)
25/09/2016 Ereprijs uit RvB Herstal: Jeffrey Leemans (Meerle)
25/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Leon Meers (Rijkhoven)
25/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Jan Hendriks (Bree)
25/09/2016 Ereprijs uit RvB Herstal: Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel)
25/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jo Van Den Brande (Heultje)
25/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Peeters-Willems (Mol)
24/09/2016 Ereprijs uit RvB Arlon: Raf & Lars Luyckx (Geel)
24/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Silke & Ferre Hooyberghs (Dessel)
24/09/2016 Ereprijs uit RvB Knokke: Smets-Marien (Bruggeneinde)
24/09/2016 Mooie prestaties: Gert Rondags (Spouwen)
21/09/2016 Ereprijs uit Ronquieres: Guido Van Tillo (Lille)
19/09/2016 Ereprijs uit Reims: gebr. Rings (Meerssen, Nl.)
19/09/2016 Ereprijs uit Reims: J. Franssen (St. Geertrui)
18/09/2016 Ereprijs uit RvB Tongeren: Rudi Franck (Borsbeek)
18/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Harry Quaedackers (Gruitrode)
18/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Celine Vandenbosch (Herderen)
18/09/2016 Ereprijs uit RvB Tongeren: Maurice Op De Beeck (Berlaar)
18/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt)
18/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Patrick Welkenhuysen (Koersel)
17/09/2016 Ereprijs uit RvB Maaseik: Jozef & Stefaan Lesage (Houthalen)
14/09/2016 Nationale zege uit Chateauroux: August Verstraete (Adegem)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Habraken-Ducheyne (Vorselaar)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Laurent Lefour (La Buissiere)
14/09/2016 Ereprijs uit Ronquieres: Van Vugt-Donckers (Lille)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Eddy De Groot (Putte)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Thijs-Peters (Maasmechelen)
12/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Vrancken-Berden (Kuringen)
11/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Jacques Gilis (Diepenbeek)
11/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Mathieu Beckers (Boorsem)
11/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rene Binnemans (Wildert)
11/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Willy Steenaerts (Lummen)
11/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans & Jens Leys (Itegem)
11/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Janssen-Bleyens (Rijkevorsel)
11/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Ludo Panis & zoon Jeroen (Diepenbeek)
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
10/09/2016 Ereprijs uit Rethel: L. Smeets (Meers, Nl.)
10/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle)
10/09/2016 Ereprijs uit Rethel: A. KLuten (Maastricht, Nl.)
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Joel Verschoot (Ingelmunster)
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Roziers-Xiang (Bevel)
10/09/2016 Mooie prestaties: Henry & Betsy Roox (Veldwezelt)
10/09/2016 Mooie prestaties: Johny Janssens (Eksel)
9/09/2016 Mooie prestaties: Marcel Wouters (Westmalle)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Eddy & Bram Duthoo (Wevelgem)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Walter Deschuymer (Balegem)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jos Daans (Schriek)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Raymond Leemans (Relegem)
7/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Vermeerbergen-Wilms/Mostmans (Rijkevorsel)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jacques Planckaert (Vlamertinge)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Sabrina Brugmans (Halen)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Willy Van Hekken (Lier)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Erik Maes (Maasmechelen)
7/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Stickers-Donckers (Lille)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: David Vermassen (Gavere)
7/09/2016 Mooie prestaties: Filip Logie (Roeselare)
7/09/2016 Ereprijs uit Noyon: Eddy Caluwe (Mechelen)
5/09/2016 Ereprijs uit Souppes: Van Elsacker-Jepsen (Schilde)
5/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rudi Hendrikx (Maasmechelen)
4/09/2016 Ereprijs uit Vervins: Albert Hendrix (Meeuwen)
4/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Van Opstal (Westerlo)
4/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ivo Cools (Geel)
4/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frederik Caron (Ekeren)
4/09/2016 Ereprijs uit Vervins: Ronny Smeers (Diepenbeek)
3/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Alfons Mondelaers (Vorst)
3/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Paul Huls (Zonhoven)
3/09/2016 Ereprijs uit Melun: Valere Peeters (Tielt-Winge)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Michel Dufermont (Moeskroen)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Rik Hermans (Pulle)
3/09/2016 Ereprijs uit Gien: John Van Heel (Maria Hoop, Nl.)
3/09/2016 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Berlaar)
3/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: associatie Van de Schans (Hamont)
3/09/2016 Ereprijs uit Melun: Romain Monette (Rummen)
3/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Schroyen-Henderix (Heusden)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Henri & Danny Van Avondt (Wespeaar)
3/09/2016 Ereprijs uit Souppes: Jos & Bart Verstrepen (Heultje)
3/09/2016 Mooie prestaties: Peter Bours (Averbode)
31/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Van Eynde-Goovaerts (Putte)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Peter Stakenborg (Neeroeteren)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Wim Schellens (Lommel)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Pierre Nijs & zoon (As)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan De Rijck (Heultje)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Francis Jansen (Minderhout)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Robin Cools (Geel)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Jean-Pierre Loos (Helchteren)
28/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Paumen (Ekeren)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Staf Vermeiren (Wuutstwezel)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Proost (Retie)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Joke & Willy Dictus (Rijkevorsel)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Wilfried Heylen (Itegem)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Alida Lekens (Paal)
28/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Bogart-Van Der Putte (St.-Lieve)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Sven Fierens (St.-Katelije-Waver)
27/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Peter Ceusters (Geel)
27/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Jos Laermans (Lubbeek)
27/08/2016 Ereprijs uit Pontoise: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke)
24/08/2016 Interprovinciale zege uit Nevers: Marcel Creten (St-Truiden)
24/08/2016 Provinciale zege uit Issoudun: Koen Crucke (Onkerzele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: Frank Paridaen (Sijsele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Jacques Hellebuyck (Aarsele)
24/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Thomas Verhagen (Ravels)
24/08/2016 Provinciale zege uit Nevers: Veulemans-Perilleux (Vissenaken)
24/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Louis Janssens (Putte)
24/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Lucien Machiels (Hasselt)
24/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Raymond Ceulemans (Itegem)
21/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jo Vangeel (Kuringen)
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Jos Oyen (Hechtel)
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Marc Scheepers (As)
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Theo Willen (Maaseik)
21/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jules Wuyts (Geel)
21/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Harry Verbaenen (Ekeren)
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Rita De L'Arbre (Meldert)
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Valentin Briers & zoon Mario (Kuringen)
20/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Hermans-Bonné (Halen)
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Willy Daniels (Kessel)
20/08/2016 Ereprijs uit Melun: Luc Claes (Scherpenheuvel)
20/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Jonah & Noah Alaerts (Ham)
20/08/2016 Ereprijs uit Marche: H. Schroen (Eijsden, Nl.)
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Kenny Hollanders (Berlaar)
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Team Jansen (Brasschaat)
20/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jules Gielen (Maasmechelen)
20/08/2016 Ereprijs uit Pontoise: Placied Buysse (Damme)
17/08/2016 Provinciale zege uit Orleans: Patrick Van Driessche (Oudenaarde)
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: De Meester-De Craene (Nokere)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: Anthony Maes (Waregem)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: team Noel-Willockx (Baasrode)
17/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Maurice & Luc De Laere (Anzegem)
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Ivan Stockmans (Lummen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: team Bart Bassez (Maasmechelen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Casaert-Senechal (Russeignies)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: BDS-DE Clerck (Meulebeke)
14/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Sonja Nelissen (Diepenbeek)
14/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Hamers-Deflem (Dilsen)
14/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Robert Agten (Hechtel)
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan Herrijgers (Kalmthout)
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Huygens (Geel)
14/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Didier Houtmeyers (Meldert)
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jef Lauwers (Arendonk)
14/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Lucien Geerts (Messelbroek)
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Johnny Heylen (Berlaar)
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: J. De Winter & zoon (St-Katelijne-Waver)
14/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Fr. & Bo. Van Den Eynde (Wuustwezel)
14/08/2016 Mooie prestaties: Willy Moons (Lint)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Johnny Franken (Gruitrode)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Andre Roodhooft (Pulderbos)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: August Van Aert (Oostmalle)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Marcel Matthijsen (Stabroek)
13/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Alfons Bonroy (Diest)
13/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Francois Huybrechts (Meerhout)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rodiers-Pattyn (Meldert)
13/08/2016 Ereprijs uit Orleans: Freddy & Jacques Vandenheede (Zingem)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Robert Wilms (Meerhout)
13/08/2016 Ereprijs uit Pontoise: Joost Mortier (Oedelem)
13/08/2016 Ereprijs uit Melun: Comb. Geenen & Peters (Maastricht, NL)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Willy Ceusters (Duffel)
13/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Jozef Staes (Attenrode)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rudy Stockmans (Koersel)
13/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Leopold Van Goolen (Aarschot)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jos Plessers (Hamont-Achel)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: R. & M. Van Eygen (Gruitrode)
13/08/2016 Mooie prestaties: Hendrikx-Bours / DSB Kweekcenter (Heusden)
13/08/2016 Mooie prestaties: Henry Van der Ree (Eksel)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Schotsmans Gerd (Scherpenheuvel)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Hans Marien (Denderhoutem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Etienne Van Migerode (Eksaarde)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Herve D’Hossche (Desselgem)
10/08/2016 Nationale zege uit Bourges: Ronny Menten (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Surinx-Pletsers (Nieuwerkerken)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Gunther Smet (Lokeren)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Erwin Geraerts (Nieuwerkerken)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: F. & K. Van Sterthem (Zottegem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Marc & Geert Pollin (Snellegem)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Anja De Saedeleer (Denderleeuw)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Davy Tournelle (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Bernard Defrenne (Avelgem)
9/08/2016 Ereprijs uit Mettet: Jean-Marie Lemmens (Neeroeteren)
7/08/2016 Ereprijs uit Mettet: Erik Truyen (Gruitrode)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: H. Jochems & zoon (St-Lenaerts)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Roomer-Van Gestel (Kalmthout)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Vos-Van Lommel (Geel)
7/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Zinken-Coumans (Stein, Nl.)
7/08/2016 Ereprijs uit Mettet: Schillaci-Pelgrims (Genk)
7/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: H. Winkens (Itteren, Nederland)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rene Mertens (Arendonk)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Geert Bouton (Hoevenen)
7/08/2016 Ereprijs uit Mettet: Patrick Alders (St.-H.-Li.)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: David & Luca Peeters (Mechelen)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Jan Van De Keere (Zonnegem)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Monique Vonckx (St.-Katelijne-Waver)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: E. & L. Van Peer (Halle)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Willy Matthys (Geel)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: hok Oorts (Pulderbos)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Herman Wuyts (Broechem)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Gerd Schotsmans (Scherpenheuvel)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: gebroeders Van Gestel (Bevel)
6/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Patricia Verhaegen (Aarschot)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Gaston Van De Velde (Zandhoven)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Jaak Plessers (Peer)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Mark Daemen (Massenhoven)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Antoon Neven (Lummen)
6/08/2016 Ereprijs uit Pontoise: Michel Noteboom (Oedelem)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Jo Claeskens (Willebroek)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Etienne Stassen (Dilsen)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Ivan Moermans (Hasselt)
6/08/2016 Ereprijs uit Momignies: J. & G. Machiels (Meerhout)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Johnny & Magda Jonckers (Drieslinter)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Jan Van Der Auwera (Meerhout)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Etienne Everaerts (Koersel)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Theo De Hoef (Heist-o/d-Berg)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Vermeerbergen-Wilms (Mol)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Herve D'Hossche (Desselgem)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Patrick Spinoy (Hofstade)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Alfons Matthysen (Hoevenen)
6/08/2016 Ereprijs uit Clermont: BDS/Speybroeck (Vinkt)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Lambrechts-Lismont (Kortenaken)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Roger Lens (Koersel)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Andrea Morren (Geetbets)
6/08/2016 Ereprijs uit Limoges: Jo Hendriks & zoon (Nijswiller, Nl.)
6/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Andre Vervloesem (Begijnendijk)
6/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Laurent Serneels (Aarschot)
6/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Luc Vanderstukken (Kapellen)
6/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Cyriel Van De Velde (Ramsel)
3/08/2016 Provinciale zege uit Blois: Karel & Koen Leus (Oosterzele)
3/08/2016 Nationale zege uit Perpignan: Yves Vandepoel (Geetbets)
3/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Christiaan Lefevre (Vichte)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Van Den Bossche-Van Den Steen (Asse)
3/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: John Goegebeur (Kortrijk)
3/08/2016 Nationale zege uit Carcassonne: Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: JTM De Vroe-Van Gaver (Moortsele)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Martin Martens (Waarschoot)
3/08/2016 Provinciale zege uit Gien: Jozef Lenaerts (Duras)
3/08/2016 Interprovinciale zege uit Vierzon: Guy Mertens (Herselt)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Rudy De Saer (Ruiselede)
3/08/2016 Provinciale zege uit Gien: Willy & Sandra Vrancken (Kuringen)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem)
3/08/2016 Provinciale zege uit Perpignan: Boudewijn Jonckheere (Torhout)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Vereyken-Gommers (Schilde)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Reynders-Tack (Millen)
3/08/2016 Provinciale zege uit Perpignan: Haesaert-Adam (Mater)
3/08/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Francis Verdeyen (Steenokkerzeel)
3/08/2016 Provinciale zege uit Blois: Huib Van Der Maas (Lokeren)
3/08/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Ronny De Feyter (Halle)
3/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: Gino Clicque (Wevelgem)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jos Reynders (Genebos)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Van De Sande (Heultje)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Loek Bijnen (Hamont-Achel)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Verstappen-Sauvillers (Balen)
31/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Linda & Michel Baertsoen (Brasschaat)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Andre Peeters (Ekeren)
31/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Wouters-Joosten (Beerse)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Roger & Jimmy Put (Koersel)
31/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Schouters-Lebrun (Bekkevoort)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Emiel Loots (Retie)
31/07/2016 Mooie prestaties: Lucien Vandebroek (Zolder)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jan De Raeve (Houthalen)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Louis Bernaerts (St-Katelijne-Waver)
31/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Dirk Marien (Kapellen)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jozef Reynders (Lummen)
31/07/2016 Ereprijs uit Noyon: L. Dierckx & zoon (Oelegem)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Roger Van Der Schraelen (Herentals)
30/07/2016 Ereprijs uit Melun: Andre Vandesande (Tielt-Winge)
30/07/2016 Ereprijs uit Compiegne: Delbaere-Sampers (Menen)
30/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Luc Vos (Veerle)
30/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Jef Vleugels (Houtvenne)
30/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Emiel Van Dijck (Bonheiden)
30/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Albert Vangoidsenhoven (Binkom)
30/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Van Hoof-Van Wijngaerden (Schriek)
30/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Henri Menten (Herselt)
30/07/2016 Ereprijs uit Melun: Vanhoudt-Serre (Diest)
28/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Francois Luyten (Dessel)
28/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Louis Mattheus (Baal)
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Johan Hebberecht (Drongen)
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Frederik Everaert (Zwijnaarde)
27/07/2016 Provinciale uit Sezanne: Bosmans-Leekens (Beverlo)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Leo Antonissen (Nieuwmoer)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Leo Van Horenbeeck (Wijgmaal)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Davy Desplenter (Lendelede)
27/07/2016 Provinciale uit Brive: Christiaan Voet (Wakken)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: August & Johan Van Den Wijngaert (Vilvoorde)
27/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht (Oud-Turnhout)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: combinatie Faes-Wils (Mol)
27/07/2016 Provinciale zege uit Carcassonne: Gaby Demeulenaere (Lichtervelde)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Jean Leroi (Rutten)
27/07/2016 Provinciale zege uit Carcassonne: Delrue-Vanbruane (Lauwe)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Luc, Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem)
27/07/2016 Provinciale uit Brive: gebroeders Berden (Nieuwerkerken)
27/07/2016 Provinciale uit Carcasonne: gebroeders De Gelissen (Maasmechelen)
26/07/2016 Ereprijs uit Rethel: Houben-de Vries (Obbicht, Nederland)
24/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Freddy Vos (Aarschot)
24/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jean Conaert & zoon (Dilsen)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Verwimp (Geel)
24/07/2016 Ereprijs uit Brive: Bert Van Den Berghe (Wortegem)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Carl Claessens (St-Lenaerts)
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Bruno Wouters (Brasschaat)
24/07/2016 Ereprijs uit Melun: Olivier Geyskens (Veerle)
24/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Benny Barle (Halen)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: J. & P. Hoes (Kapellen)
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: hok Van Gastel (Brecht)
24/07/2016 Ereprijs uit Cahors: Winkens & Rothenburg (Itteren, Nl)
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Faes (Arendonk)
24/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Luc Tombeur (Pellenberg)
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Tonny Vanwin (Mechelen)
24/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Stefan Mantels (Lummen)
24/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Wijnand De Bruyn (Balen)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jolien & Hugo Cools (Wuustwezel)
24/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jean Dreesen (Lanklaar)
24/07/2016 Ereprijs uit Brive: Erik Limbourg (Brussegem)
24/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Ludo Peetermans (Herselt)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Aerts (Bevel)
24/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Patrick Ceulemans (Putte)
24/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Martin Flossie (Kortenaken)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Miriam van Keer (Baasrode)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Johan Donckers (Grobbendonk)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Danny Van Dyck (Pulle)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Frans De Laet & Zoon (Reet)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: gebroeders Peeters (Wortel)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Luc Crucke (Huise)
22/07/2016 Mooie prestaties: gebroeders Raets & Kenny (Vliermaal)
22/07/2016 Mooie prestaties: Michel Heremans (Booischot)
21/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout)
20/07/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Clement De Mesmaeker (St.-Ulriks-Kapelle)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Van Themsche-Houfflijn (St-Eloois-Winkel)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Fernand Malfait (Zerkegem)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Philippe Dobbelaere (Olsene)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Marc De Cock (Temse)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Van Thillo (Beerse)
20/07/2016 Provinciale zege uit Gien: Willy Vanherck (Retie)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Baeckelandt (Gavere)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Guido Van Caneghem (Merelbeke)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Marc Buyck (Lendelede)
20/07/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Luc Christiaens (Ooigem)
20/07/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Gert Noels (Ham)
20/07/2016 Provinciale zege uit Jarnac: Nicolas & Filip Norman (Knokke-Heist)
20/07/2016 Provinciale zege uit Jarnac: team D’Hondt (Deinze)
20/07/2016 Zonale zege uit Jarnac: Visschers & zoon (Maasmechelen)
19/07/2016 Ereprijs uit Sens: Vanvuchelen-Depre (Grazen)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jimmy & Math Geelen (Neeroeteren)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Roger Breugelmans (Voortkapel)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Noel Mandiau (Helchteren)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Martin Brebels (Bocholt)
17/07/2016 Ereprijs uit Noyon: B. & N. De Saedelaer (Brasschaat)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Eric Belckx (Zandhoven)
17/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Marc Heus (Lier)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frederik Van Den Bruel (Hallaar)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ferdinand Van Beylen (Dessel)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Guillaume Conings (Vucht)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Patrick Sons (Lommel)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Walter Bachot (Brasschaat)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Scheynen (St-Lenaerts)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Joris (Schilde)
17/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Guido De Feyter (St-Antonius)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Roger & Koen Vanmeert
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Herman Bevers (St-Job-in-t-Goor)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Petrus & Davy De Bruyn (Hamme)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jozef Geurts (Neeroeteren)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Willy Ronge (Duffel)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Henri Vos-Boonen (Neerpelt)
16/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Jozef Gijbels (Schaffen)
16/07/2016 Ereprijs uit Sens: Arien-Van Rompaey (Schaffen)
16/07/2016 Ereprijs uit Gien: Jos Hens (Zoersel)
16/07/2016 Ereprijs uit Gien: Alfons Hens (Nijlen)
16/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Frederik Motton (Tienen)
16/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Alfons Hermans (Herselt)
16/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Hubert Vleminckx (Binkom)
16/07/2016 Ereprijs uit Gien: Raeymaekers-Lousberg (Ranst)
16/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Emiel De Wijngaert (Houtvenne)
16/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Rom. & Em. Crets (Kaggevinne)
16/07/2016 Ereprijs uit Gien: Nijssen-Wulms (Asenray, Nl.)
16/07/2016 Ereprijs uit Fontenay: Rino Verheye (Aalbeke)
16/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Eduard Aertgeerts (Langdorp)
15/07/2016 Mooie prestaties: Frans & Kristof Verbist (Langdorp)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Hubert Vanacker (Oostrozebeke)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Stefaan Vanslembrouck (Diksmuide)
13/07/2016 Nationale zege uit Argenton: Filip Teirlinck (Deinze)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Paul Jamar (Rummen)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Martin De Vijlder (Oordegem)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Louis Van Hoorenbeeck (Baasrode)
13/07/2016 Nationale zege uit St-Vincent: Ludo Lathouwers (Munsterbilzen)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: J. Dierickx-Visschers (Zele)
13/07/2016 Provinciale zege uit Limoges: Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Patrick Staelens (Sijsele)
13/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Rony Calus (Heist-aan-Zee)
13/07/2016 Provinciale zege uit Limoges: Schoors-De Waele (Adegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Gustaaf Standaert (Heist-aan-Zee)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Stefan Steenbergen (Herk-de-Stad)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Matthias Coel (Boortmeerbeek)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Louis Ceyssens (Meeuwen)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Frans Cristiaens (Zemst)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Gino Depestel (Ichtegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit St-Vincent: Noel Peiren (Zedelgem)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Luc & Hilde Sioen (Moorslede)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Tom Nouwen (As)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Eddy Eerens (Maasmechelen)
11/07/2016 Ereprijs uit Argenton: Geyskens-Deville (Veerle)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Leopold Brebels (Lommel)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rik Geerts (Hulshout)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Twan Hamal (Peer)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Bjorn Rombouts (Westmalle)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Clement Vandeperre (Geel)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Mark Janssens (Linkhout)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Rigo Stevens (Diepenbeek)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Reynaerts (Nieuwmoer)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Rudy Van Gaveren (Brecht)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: K. & K. Van Den Brande (Zoersel)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Ferdinand Schoofs (Koersel)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Van Endert-Brans (Lommel)
10/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Felix Plu (Tessenderlo)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Luc Wilmssen (Malle)
10/07/2016 Ereprijs uit Nanteuil: Hubert Walterus (Loksbergen)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Louis Lieckens (Herenthout)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Walter Joosen (Brasschaat)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Gustaaf Ronge (Lint)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Flor Van Horenbeeck (Mechelen)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Henri Custers (Meeuwen)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luk Blockx (Oud-Turnhout)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Eddy Eeckhout (Letterhoutem)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Geert Krauss (Meerhout)
10/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Uten Gacoms (Halen)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jozef Enkels (Paal)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Buys-Berckmoes (Brecht)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luc Dieleman (Zele)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Leo Olaerts (Opoeteren)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Cools (Halle)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Jan Van Wijk (Kapellen)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Rene Coenen (Kessel)
9/07/2016 Ereprijs uit Nanteuil: gebroeders Timmermans-Poels (Schaffen)
9/07/2016 Ereprijs uit Marche: M. Beyers (Mesch)
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Romain Schots (Halen)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Ruben & Jelle Smits (Zandhoven)
9/07/2016 Ereprijs uit Limoges: gebroeders Herbots (Halle-Booienhoven)
9/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Diane Van Den Broeck (Ramsel)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg)
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Theo Weytjens (Zutendaal)
9/07/2016 Ereprijs uit Dax: familie Jacobs (Beek, Nl.)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Brands & zoon (Zandvliet)
9/07/2016 Ereprijs uit Chateauroux: G. Lindelauf & zoon (Vijlen, Nl.)
9/07/2016 Ereprijs uit Fontenay: Geert Truyaert (Aalbeke)
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Louis Verheyen (Scherpenheuvel)
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Leo Geris (As)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: gebroeders De Cuyper (Heist-o/d-Berg)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: François De Decker (Breendonk)
9/07/2016 Mooie prestaties: Rudi Diels (Beerse)
8/07/2016 Mooie prestaties: De Coux & zoon (Berlaar)
6/07/2016 Nationale zege uit La Souterraine: Kumpen-Schepers (Kortenaken)
6/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Rudi & Jos Quintens (Lummen)
6/07/2016 Nationale zege uit Libourne: gebroeders Desbuquois (Kapelle-op-den-Bos)
6/07/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Godfried Vander Stichele (Pittem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Messiaen-Vanhauwaert (Avelgem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Dubrul-Verbeke (Kuurne)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Gino & Rino Morent (Langemark)
6/07/2016 Provinciale zege uit Barcelona: Hendrik Mortier (St.-Kruis)
6/07/2016 Provinciale zege uit Barcelona: Hubert Lenders (Neerharen)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Jos Das (Lummen)
6/07/2016 Provinciale zege uit Libourne: Hubert Debaene (Beernem)
6/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jos Quix (Neeroeteren)
6/07/2016 Provinciale zege uit Libourne: Christiaan Messiaen (Rumbeke)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Vanwinge-Reniers (Spalbeek)
6/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde)
5/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Claude Blancquaert (Itegem)
4/07/2016 Ereprijs uit Clermont: Geert Landuyt (Adegem)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Wim Van Den Putte (Tongerlo)
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean Peulen (Uikhoven)
3/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Leon Jochems (St-Lenaerts)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Breda (Rijkevorsel)
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Paul Mantels (Zelem)
3/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Nicole De Weerd (Brasschaat)
3/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Eddy & May Poels (Hoogstraten)
3/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Paul Claeskens (Loksbergen)
3/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Frans Holemans (Herselt)
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: gebroeders Wolfs (Diepenbeek)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Charles De Geest (Hamme)
3/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Stanny Lauryssen (Hoogstraten)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Haest (Wortel)
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: De Busser-Van Ginniken (Houthalen)
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jaak Brouns (Maaseik)
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Johan Engelbos (Runkelen)
2/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Stef Van Elsen (Balen)
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Van Eynde-Broeren (Overpelt)
2/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Johan Storms (Rijkevorsel)
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Veulemans-Persoons (Halen)
2/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Gerard Rens (Herselt)
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Ludo Schuermans (Rekem)
2/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Juliaan Van Looveren (Wuustwezel)
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Georges Moons (Koersel)
2/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Maegh-As comb (Rijkevorsel)
2/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Roger Crabbe (Booischot)
1/07/2016 Mooie prestaties: Marina Van De Velde (Grobbendonk)Ereprijs uit Quievrain
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Benny Steveninck (Hamme)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Jacques Verschuere (Beveren-Leie)
29/06/2016 Provinciale zege uit Gien: Marc Medart (Sint-Truiden)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Vic & Jens Goovaerts (Beerzel)
29/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Andre Truyaert (Bellegem)
29/06/2016 Provinciale zege uit Gien: Johan Lindekens (Sint-Truiden)
29/06/2016 Zonale zege uit Argenton: D. & D. Platteeuw (Zillebeke)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Tysiak-Sielsik (Paal)
29/06/2016 Provinciale zege uit Agen: Gunther Rotthier (Sinaai)
29/06/2016 Provinciale zege uit Agen: Etienne Meirlaen (St-Martens-Latem)
29/06/2016 Provinciale zege uit Montelimar: Alex Vluggen (Neerharen)
29/06/2016 Mooie prestaties: Edwin Verstappen (Booischot)
28/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Joseph Van Put (Waarloos)
27/06/2016 Ereprijs uit Melun: Marcel van Lommelen (Geel)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Willy Mertens (Meerle)
26/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Georges De Keyser (Messelbroek)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Wouters (Oostmalle)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Van Laerhoven (Kalmthout)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Leo Van Den Bruel (Hallaar)
26/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Andre Clemens (Kortenaken)
26/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Johan Van Herck (Herenthout)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: W. Van Malderen (Brasschaat)
26/06/2016 Ereprijs uit Mettet: Bernard Vanloffelt (Diepenbeek)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Seymus (Lier)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter (St-Katelijne-Waver)
26/06/2016 Ereprijs uit Clermont: Marnick De Neve (Aalter)
26/06/2016 Ereprijs uit Rethel: B. Martens & zoon (Rethel, Nl.)
26/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Emiel Hermans (St-Lenaerts)
26/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Herman De Brueker (Massenhoven)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Dockx (Retie)
26/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Marc Bouwen (Koningshooikt)
26/06/2016 Ereprijs uit Mettet: Ludo Engelen (Kuringen)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: Emiel Van Den Branden (Zandhoven)
25/06/2016 Ereprijs uit Bordeaux: Comb. J. Vullers (Roggel)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: gebroeders Vuerstaek (Lanaken)
25/06/2016 Mooie prestaties: Kevin Smits (Berlaar)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Vos-Jorissen (Hamont-Achel)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Luc & Isidoor Mardaga (As)
25/06/2016 Ereprijs uit Argenton: Eddy Wilms (Mol)
25/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Frans Van Thielen (Testelt)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: John & Jan Baeck (Brasschaat)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: Nico Terryn (Keerbergen)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Ludo Vermesen (Kuringen)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Jean P. Verlaek (Kuringen)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: Van Eynde-Anroch (Meerhout)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: Victor Houtmeyers (Zichem)
25/06/2016 Ereprijs uit Soissons: Jul & Bert Van Dessel (Ramsel)
22/06/2016 Nationale zege uit Montlucon: Mathias De Witte (Belsele)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Kamiel Hazaert (Neerijse)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Antoon Van Houtte (Machelen)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Lorenzo De Pauw (Waarschoot)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Maurice Traen (Sint-Joris)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Wilfried Vandemaele (Heule)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montauban: Andre Vaernewijck (Waregem)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Michel Janssens (Wilsele)
22/06/2016 Nationale zege uit Montauban: Jos & Jan Loobuyck (Aalter)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Winny & Guy Nelissen (Genk)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Leo Geebelen (Bree)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Decoster-Schollier (Torhout)
19/06/2016 Ereprijs uit Vervins: Albert Beerten (Beverlo)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Janssens (Pulderbos)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: Ferdi Dom (Nijlen)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: Jan & Frank Debeuckelaer (Minderhout)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Guy Van Gestel (Kalmthout)
19/06/2016 Ereprijs uit Vervins: Roger Wolfs (Diepenbeek)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St.-Katelijne-Waver)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Gustaf Van Eester (Lier)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Leon Proost (Arendonk)
19/06/2016 Ereprijs uit Vervins: Marcel Remans (Diepenbeek)
19/06/2016 Ereprijs uit Lorris: Dennis Veugelers (Nieuwstadt, Nl.)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: A. & D. Brosens (Meerle)
19/06/2016 Ereprijs uit Vervins: Rudi Velkeneers (Hoepertingen)
19/06/2016 Ereprijs uit St-Vincent: R. Nijs (Tegelen)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: B. & H. Van Steenvoort (Brasschaat)
19/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Frans Van Gestel (Veerle)
19/06/2016 Ereprijs uit Gien: Serre-Laporte (Tessenderlo)
19/06/2016 Ereprijs uit Gien: Danny Hamers (Maasmechelen)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: Marcel Jacobs (Wuustwezel)
19/06/2016 Ereprijs uit Gien: Frederik Vanhees (Hoeselt)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Roger De Leus (Kampenhout)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: Leon Engels (Schriek)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Johnny De Swert (Oelegem)
19/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Louis Serneels (Bevel)
19/06/2016 Ereprijs uit Soissons: Luc Van Genechten (Heist-o/d-Berg)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Dillen Denis (Itegem)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Laeremans (Beerzel)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: H. & A. Van Havermaet (Waasmunster)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Walter Mertens (Mol)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Gilbert Dekervel (Poperinge)
15/06/2016 Nationale zege uit Cahors: Richie Saelens (Maldegem)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: D. & Chr. Vandendriessche (St-Lievens-Esse)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Medard Crombez (Langemark)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Erik Rosseel (Gistel)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Antoon Verhaest (Roeselare)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Roose-Pyra (Bekegem)
15/06/2016 Provinciale zege uit Cahors: Julien Vaneenoo (Wingene)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Jan Pappens (Munkzwalm)
15/06/2016 Provinciale zege uit Cahors: Verhellen-Van Agtmael uit 's Gravenwezel
15/06/2016 Zonale zege uit Cahors: Vincent Schroeder (Bilzen)
14/06/2016 Ereprijs uit Soissons: Wilfried Verelst (Heist-Goor)
13/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Modest Schots (Halen)
12/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jef Geens (Booischot)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Vogels-Kellens (Genk)
12/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Constant Bertels (Rijkevorsel)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Rene Peusens (Rekem)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Jozef Engelen (Winterslag)
12/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Louis Geeraerts (Herselt)
12/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Willy Christiaens (Geetbets)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean Claes (Gingelo)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Jozef Hendrikx (Lommel)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Albert Gijbels (Stokrooi)
12/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Tony Nagels (Stabroek)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Cyriel Boes (Wellen)
11/06/2016 Ereprijs uit Soissons: Lucien Laevers (Rillaar)
10/06/2016 Ereprijs uit Cahors: Freddy Castelein (Waasten)
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk)
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Oliviers-Devos (Kumtich)
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Freddy Kestens hok (Tienen)
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Marcel & Kristof Goovaerts (Baal)
8/06/2016 Zonale zege uit Valence: Eric De Clercq (Viaene)
8/06/2016 Provinciale zege uit Valence: Cyriel Cams (Spalbeek)
8/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Marc Palmaers (Westerlo)
6/06/2016 Ereprijs uit Sens: H. Van Loo (Elsloo, Nl.)
6/06/2016 Ereprijs uit Valence: G. Heijnen & Zoon (Gronsveld, Nl.)
6/06/2016 Ereprijs uit Sens: H. Wijnands & Zoon (Maastricht, Nl.)
6/06/2016 Ereprijs uit Valence: A. & P. Delnoy Combinatie (Vijlen, Nl.)
5/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
5/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Rene Cams (Lummen)
5/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Willy Ceulemans (Itegem)
5/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Andre Maesen (Uikhoven)
5/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Hendrickx (St-Job-in-t-Goor)
5/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Jos Iven (Diepenbeek)
1/06/2016 Zonale zege uit Limoges: Dobbelaere-Debuck (Oedelem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Andre Van Haute (Moerzeke)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Haak-Soen (Moerbeke)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Thibaut Decuypere (Anzegem)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Rudy Van De Putte (Lemberge)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Bart & Dirk Delodder (Waregem)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Jean Houben (Maasmechelen)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Ameel-Vanlake (Dadizele)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: A & M Vanhee (Wervik)
1/06/2016 Provinciale zege uit Limoges: hok Smets (Bertem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Limoges: Frans & Paul Van Gils (Ravels)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Georg Vannoppen (Lummen)
28/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Robert Dreesen (Lanklaar)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean Beyen (Eksel)
28/05/2016 Ereprijs uit Rethel: W. Schoffelen (Buchten, NL)
28/05/2016 Ereprijs uit Momignies: Henri Pardon (Baal)
28/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Ludo Van Tuyn (Ranst)
28/05/2016 Ereprijs uit Sens: Eddy Helsen (Vorst)
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Henri Boenders (Rijkevorsel)
28/05/2016 Ereprijs uit Rethel: Harry Roks (Margraten, Nl.)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Livain Schoels (Wellen)
28/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Etienne Konings (Wildert)
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Matheeussen (St-Leanaerts)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Petre-Robijns
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Wim Verbeeck (Herselt)
28/05/2016 Ereprijs uit Momignies: Tom Wuyts (Eindhout)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Theo Scheepers (Maasmechelen)
28/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Magarino Van Gestel (Lommel)
28/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Maurice Bellings (Haren)
28/05/2016 Ereprijs uit Sens: Guido Broos (Tielt)
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Goyvaerts (Beerzel)
28/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Koen Dockx (Herselt)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Kristof Vandergeeten (Heers)
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Carina Corsus (Itegem)
28/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Guillaume Weustenraad (Maasmechelen)
25/05/2016 InterProvinciale zege uit Chalon: Alfons Weuts (St-Katelijne-Waver)
25/05/2016 Provinciale zege uit Tours: Baert-Simoens (Torhout)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Louis Van Horenbeek (Baasrode)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Bart Van Heddeghem (St-Lievens-Houtem)
25/05/2016 Provinciale zege uit Gien: Saban Saatduzen (Tessenderlo)
25/05/2016 Provinciale zege uit Tours: Lucien Pauwels (Loppem)
25/05/2016 Zonale zege uit Blois: Baeten-Van Mechelen (Kasterlee)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chalon: Ulrich Lemmens (Balen)
24/05/2016 Ereprijs uit Sens: Patrick Lenaerts (Rummen)
24/05/2016 Mooie prestaties: Hok Slaets (Ramsel)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Juliaan Verboven (Zandhoven)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Harry Maton (Mechelen)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Eddy Linsen (Peer)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Jozef Leeten (Koersel)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Stefan Petru (Gruitrode)
21/05/2016 Ereprijs uit Soupppes: Rita Jacobs weduwnaar (Wildert)
21/05/2016 Ereprijs uit Gien: Donders-Boonen (Nieuwerkerken)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Frans De Swert (Reet)
21/05/2016 Ereprijs uit Momignies: Victor & Pieter Janssens (Geel)
21/05/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Chalon 21/05 van 556 oude
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Alfons Gijsemans (Heist-o/d-Berg)
21/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Eddy Roelandts (Aarschot)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Jozef Vleeschouwers (Lommel)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Fons Verhoeven (Geel)
21/05/2016 Ereprijs uit Momignies: Jan Op De Beeck (Herselt)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Leo Kerkhofs (Neerpelt)
21/05/2016 Ereprijs uit Lorris: Jos Goessen (Gronsveld, Nl.)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Pascal Philips (Berendrecht)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Albert Pepermans (Willebroek)
18/05/2016 InterProvinciale zege uit Vierzon: R. & G. Boschmans (Herne)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Geo & Filip Peirs (Machelen)
18/05/2016 Provinciale zege uit Gien: Arsene Wouters (Brustem)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Andre Vandercruyssen (Waregem)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Michiel Vandoninck (Meerhout)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Banciu-Dumitrescu (St-Genesius-Rode)
17/05/2016 Ereprijs uit Sens: Wouters-Wouters (Tremelo)
17/05/2016 Ereprijs uit Nanteuil: Jean-Pierre Vangeebergen (Grazen)
17/05/2016 Ereprijs uit Sens: Michel & Gunther Eyletten (Diest)
15/05/2016 Ereprijs uit Gien: Antoine Panis (Diepenbeek)
15/05/2016 Ereprijs uit Gien: gebroeders Toppet (Lauw)
15/05/2016 Ereprijs uit Gien: Etienne Bosmans (Zelem)
15/05/2016 Ereprijs uit Vierzon: Nicholas & Filip Norman (Knokke-Heist)
15/05/2016 Ereprijs uit Stave: Andre Cleeren (Diepenbeek)
15/05/2016 Ereprijs uit Gien: Dennis Hamers (Maasmechelen)
14/05/2016 Ereprijs uit Sens: H. Kusters (Spaubeek, Nl.)
14/05/2016 Ereprijs uit Vervins: Eddy Penders (Maasmechelen)
14/05/2016 Ereprijs uit Sens: E. Piters (Eijsden, Nl.)
14/05/2016 Ereprijs uit Vervins: Maarten Poels (Berbroek)
14/05/2016 Ereprijs uit Nanteuil: Louis Van Sweefelt (Tessenderlo)
14/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Esther Vereecke (Beerzel)
14/05/2016 Ereprijs uit Nanteuil: Luc Volders (Ham)
14/05/2016 Ereprijs uit Souppes: De Schepper-De Temmerman (Merelbeke)
14/05/2016 Ereprijs uit Sens: Wythze & Victor Valvekens (Scherpenheuvel)
14/05/2016 Ereprijs uit Vervins: Christel Erkens (Vliermaal)
13/05/2016 Mooie prestaties: Jozef Bruynseels (Hulshout)
8/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Danny & Bjorn Knaepen (Binderveld)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Guido Opsteyn (Vucht)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Rene Bosmans (Peer)
8/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jacky Warnier (Eijsden, Nl)
8/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Luc Van Eyck (Schaffen)
8/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Lia Van De Locht (St-Job-in-t-Goor)
8/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Peter Van Oerle (St-Job-in-t-Goor)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Guillaume Vandeweyer (Diepenbeek)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Alois Huysmans (Lommel)
8/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Marc Helleputte (Merelbeke)
8/05/2016 Ereprijs uit Fontenay: Davy & Amber Verleije (Damme)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Frank Neven (Ulbeek)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Peter Jans (Zolder)
8/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor)
8/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Wim Van De Bergh (Kalmthout)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Guido Vanhooren (Wilrijk)
7/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Geert Buvens (Meldert)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Guy & Guy (St-Antonius)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Marcel Van Ostaeyen (Westmalle)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Karel & Leo Verheyen (Poppel)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Eddy Nicolay (Wuustwezel)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Jos Joosen (Brecht)
7/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Erik Tollenaers (Lanaken)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Alfons Verberck (Berlaar)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: gebr. Hooybergs (Mol)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Patrick Claes (Mol)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Schroeven-Hermans (Molenstede)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Jozef Marien (Berlaar)
7/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Monette & zoon (Webbekom)
3/05/2016 Ereprijs uit Noyon & Quievrain: Gert De Swaef (Hofstade)
2/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Fabienne Peeters (Betekom)
2/05/2016 Ereprijs uit Epernay: R. Kusters (Nuth, Nl)
2/05/2016 Ereprijs uit Epernay: J. Hornesch (Cadier en Keer, Nl)
1/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Davy Vranken (Dilsen)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Raphael Glorieus (Melsen)
1/05/2016 Ereprijs uit Laon: Rene Geukens (Paal)
1/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Gommaire Verbruggen (Scherpenheuvel)
1/05/2016 Ereprijs uit Laon: Ghislain Bormans (Boorsem)
1/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Sjaak Kok (Lommel)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Segerink-Van Den Heuvel (Merksplas)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Erik Moreels (Grontrode)
1/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Walter Deckers (Herselt)
1/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Paul Verwimp (Geel)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Arne Sweeck (Berlaar)
1/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Patrick Sons (Lommel)
1/05/2016 Ereprijs uit Laon: Luc & Marco Freson (Diepenbeek)
1/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Karel Veraghtert (Geel)
1/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Paul Jorssen (Lauw)
26/04/2016 Ereprijs uit Laon: Godelieve Bielen (Zonhoven)
23/04/2016 Ereprijs uit Laon: August Engelen (Koersel)
23/04/2016 Ereprijs uit Laon: Erik Kuypers (Boorsem)
23/04/2016 Ereprijs uit Laon: Julien Sels (Lummen)
23/04/2016 Ereprijs uit Laon: Jozef Wolfs (Diepenbeek)
23/04/2016 Ereprijs uit Soissons: Alfons Wuyts (Heist-Goor)
17/04/2016 Ereprijs uit Vervins: Ooms-Boonen (Overpelt)
17/04/2016 Ereprijs uit Vervins: Louis Ceyssens (Meeuwen)
17/04/2016 Ereprijs uit Vervins: Guido Severijns (Zonhoven)
16/04/2016 Ereprijs uit Rethel: Faan Wetzels (Eijsden, NL)
13/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Jos Devos (Mol)
10/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean-Marie Lemmens (Neeroeteren)
10/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Emiel Dierckx (Geel)
10/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Lenders (Oostmalle)
10/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Paul Janssens (Testelt)
10/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Eric Rooyackers (Brasschaat)
10/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Louis Cupers (Zolder)
10/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Vandezande-Depre (Geetbets)
10/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Verrijckt-Meeusen (St.-Antonius)
10/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Robijns-Martens (Rukkelingen)
9/04/2016 Ereprijs uit Charlevilles: A. Van Lumig (Koningsbosch)
9/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Karel Peeters (Meerhout)
9/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Raymond De Haas (Baal)
9/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Stanny Van Essche (Peulis)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Jos Schreurs (Neeroeteren)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Karel Aerts (Minderhout)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Henri Baeten (Neeroeteren)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Miranda Van Breda (St-Lenaerts)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Gustaaf Van Leuven (Rijkevorsel)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Leo Stevens (Kalmthout)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Hans Gerritsen (Lommel)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan Dierckx (Mol)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Piet Boonen (Bocholt)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean-Pierre Verlaek (Kuringen)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Nic De Winter (Brasschaat)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Tony Martens (Lummen)
2/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Jos Pauwels (Balen)
2/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Rene Van De Weyer (Mol)
28/03/2016 Ereprijs uit Chimay: Kristof Mondelaers (Paal)
13/03/2016 Ereprijs uit Mettet: Zwerts-Mewis (Hasselt)
13/03/2016 Ereprijs uit Mettet: Jean Schoofs (Wellen)
13/03/2016 Ereprijs uit Fleurus: Alfons Wouters (Herselt)
13/03/2016 Ereprijs uit Mettet: Willy Palmers (Wellen)
16/02/2016 Kampioenschappen 2015 Hafo Oud-Turnhout
31/12/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
9/12/2015 Kampioenschappen 2015 De Prijsvlucht Oud-Turnhout
9/10/2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2de Nationaal Issoudun 29/08
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Stessens (Oud-Turnhout)
6/09/2015 Nice results: Niels Broeckx (Antwerp)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout)
23/07/2015 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): de '306' 3 weken op rij Nationale top
20/07/2015 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Zone B2 La Souterraine 6/07 van 864 jaarse
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
24/05/2015 Ereprijs uit Souppes: Dirk Verreth (Bonheiden)
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
28/12/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2014
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
22/10/2014 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout 2014
20/10/2014 Nice performances Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerp)
20/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
8/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout op vrijdag 17 oktober
1/10/2014 Kampioenschappen duivenbond Oud-Turnhout Hafo 2014
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
25/02/2014 Kampioenendag Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenschappen Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/01/2014 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
4/01/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
9/10/2013 Topforum Fondclub Gewest Turnhout Vrijdag 18 oktober 2013
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
6/02/2013 Kampioenschappn De Oostduif Oud-Turnhout 2012
26/12/2012 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
24/12/2012 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2012
20/12/2012 Kampioenendag Turnhoutse Fondvrienden
19/12/2012 Kampioenschappen Turnhoutse Fondvrienden 2012
30/10/2012 100 jaar De Prijsvlucht Oud-Turnhout
15/10/2012 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
22/02/2012 Kampioenendag duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Kampioenschap duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
23/12/2011 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenendag Fondvrienden Gewest Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap Fondvrienden Gewest Turnhout
5/12/2011 Kampioenschap De Oostduif Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenendag Hafoclub Turnhout en Hafo Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenschappen Hafoclub Turnhout & Hafo Oud-Turnhout
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
6/08/2011 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout) 1ste provinciaal Bourges II oude
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
2/06/2011 De Olympiadeduif Miss Poznan van Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Halve Fond
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Noyon
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Quievrain

Advertenties

 

 

Poll