Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Nick & Roger Thijs (Hallaar): 2e & 5e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge

2/11/2016 DL / DD Categorie: Reportages

Nick & Roger Thijs uit Hallaar (Antwerpen) winnen de 2de en 5de prijs uit Argenton op 13/08/16 van 19.592 jonge Nat. & de eerste en 4de prijs van 4.651 jonge Zone B2.


Nick & Roger Thijs uit Hallaar (Antwerpen) winnen de 2de en 5de prijs uit Argenton op 13/08/16 van 19.592 jonge duiven Nationaal & de eerste en 4de prijs van 4.651 jonge duiven Nationaal Zone B2 & de 2de en 4de prijs van 2.872 jonge duiven Provinciaal Antwerpen & de eerste prijs van 580 jonge duiven bij Houtvense Fondclub.

Ze wonnen ook al de derde prijs uit Bourges op 6/08/16 van 4.166 jonge duiven Provinciaal Antwerpen & de eerste prijs van 742 jonge duiven bij Houtvense Fondclub.

Klik hier voor reportage 2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e Provinciaal Bourges 6/08 van 742 jonge

Ze wonnen ook al de eerste prijs uit Souppes op 2/07/16 van 1.475 jonge duiven in het samenspel Overkoepeling Hafo Turnhout + Regio Mechelen.

Ze wonnen ook al de eerste prijs uit Souppes op 2/07/16 van 891 jonge duiven in het samenspel Regio Mechelen.

Klik hier voor reportage 2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 1e Souppes 2/07 van 891 jonge

Ze wonnen ook al de eerste prijs uit Chateauroux op 10/06/16 van 236 oude duiven bij Houtvense Fondclub.

Ze wonnen ook al de eerste prijs uit Souppes op 28/05/16 van 602 jaarse duiven in het samenspel Regio Mechelen.

Klik hier voor reportage 2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 1e Souppes 28/05 van 1.462 jaarse

Ze wonnen ook al de eerste prijs uit Bourges op 28/05/16 van 213 oude duiven bij Houtvense Fondclub.

 

Nationaal

  • 19.592 jonge duiven: 2-5-41-71-111-225-519… 9op12

ARGENTON 13-08-16 19.592 Jongen-Jeunes Deelnemers:1815 LOSTIJD:07.20

1 217212-29 IWENS JAN & TOM ST KAT 2 1 541975 611341616 14.15570 1302.9811
2 157910-91 THYS NICK ROGER HALLAAR 12 8 552052 625557816 14.24400 1299.9655
3 154380-53 YSKOUT THEO HULSHOU 28 15 552694 607064516 14.26100 1296.8964
4 139786-09 VAN AVONDT H&D WESPELA 54 24 536891 205073716 14.14131 1296.1546
5 157910-91 THYS NICK ROGER HALLAAR 12 2 2 625557716 14.26140 1295.1873

Klik hier voor de verdere uitslag

Nationaal Zone B2

  • 4.651 jonge duiven: 1-4-17-32-49-102-231-855 8op12

ARGENTON 13-08-16 4.651 Jongen-Jeunes Deelnemers:427 LOSTIJD:07.20

1 157910-91 THYS NICK ROGER HALLAAR 12 8 552052 625557816 14.24400 1299.9655
2 154380-53 YSKOUT THEO HULSHOU 28 15 552694 607064516 14.26100 1296.8964
3 139786-09 VAN AVONDT H&D WESPELA 54 24 536891 205073716 14.14131 1296.1546
4 157910-91 THYS NICK ROGER HALLAAR 12 2 2 625557716 14.26140 1295.1873
5 114448-85 VAN MASSENHOVEN KRIS RETIE 2 2 583103 612558016 14.52092 1289.6134

Klik hier voor de verdere uitslag

Provinciaal Antwerpen

  • 2.872 jonge duiven: 2-4-26-40-58-105-212-667-953 9op12

ARGENTON 13-08-16 2.872 JONGE Deelnemers:279 LOSTIJD:07.20

1 IWENS JAN & TOM ST KAT 2 1 541975 611341616 14.15570 1302.9811
2 THYS NICK ROGER HALLAAR 12 8 552052 625557816 14.24400 1299.9655
3 YSKOUT THEO HULSHOU 28 15 552694 607064516 14.26100 1296.8964
4 THYS NICK ROGER HALLAAR 12 2 2 625557716 14.26140 1295.1873
5 VEREECKE ESTHER BEERZEL 19 6 548519 615547716 14.24290 1292.2039 

Klik hier voor de verdere uitslag

Houtvense Fondclub

  • 580 jonge duiven: 1-3-10-15-22-30-60-153 8op12

JONGE DUIVEN, ARGENTON op 13/08/16. Los om 07:20:00. 580 duiven.

1 THIJS NICK+ROGER HALLAAR 6255578.16 8 12 14:24:40 13/08 552053 1299.9678
2 YSKOUT THEO HULSHOUT 6070645.16 15 28 14:26:10 13/08 552694 1296.8964
3 THIJS NICK+ROGER HALLAAR 6255577.16 2 12 14:26:14 13/08 2 1295.1896
4 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 6157012.16 1 21 14:24:05 13/08 547637 1291.3429
5 VOLKAERTS ERIK BERLAAR 6020654.16 2 9 14:28:41 13/08 550055 1283.1266 

Klik hier voor de verdere uitslag

 

BE16-6255578 2e Nationaal Argenton, 1e Zone B2 Argenton, 2e Provinciaal Argenton

De duivin met ringnummer BE16-6255578 wint de 2de prijs uit Argenton op 13/08/16 van 19.592 jonge duiven Nationaal & de eerste prijs van 4.651 jonge duiven Nationaal Zone B2 & de 2de prijs van 2.872 jonge duiven Provinciaal Antwerpen & de eerste prijs van 580 jonge duiven bij Houtvense Fondclub.

Deze 2 duifjes zijn geen zussen, de '77' is een dochter uit onze '12' (5é nat. Argenton) en deze is op weg om hun stamkweekster te vervangen (haar moeder).

Klik hier voor pedigree BE16-6255578 2e Nationaal Argenton, 1e Zone B2 Argenton, 2e Provinciaal Argenton

 

BE16-6255577 5e Nationaal Argenton, 4e Zone B2 Argenton, 4e Provinciaal Argenton

De duivin met ringnummer BE16-6255577 wint de 5de prijs uit Argenton op 13/08/16 van 19.592 jonge duiven Nationaal & de 4de prijs van 4.651 jonge duiven Nationaal Zone B2 & de 4de prijs van 2.872 jonge duiven Provinciaal Antwerpen & de 3de prijs van 580 jonge duiven bij Houtvense Fondclub.

De '78' en '79' zijn zussen en dit zijn dochters uit hun vliegduiven (hun moeder presteerde ook goed op de nationaals).

Klik hier voor pedigree BE16-6255577 5e Nationaal Argenton, 4e Zone B2 Argenton, 4e Provinciaal Argenton

 

Klik hier voor Mooie prestaties 2016: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
Klik hier voor reportage 2015 Nick & Roger Thys (Hallaar): 1ste Zone B2 La Souterraine 22/08 van 2.593 duiven

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

1/01/2017 Laurent Lefour (Labuissière): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 2.192 oude
19/12/2016 Jos Daans (Schriek): 3e Nationaal La Souterraine 3/09
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Roger Keynen (Nijlen)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Filip & Kris Smits (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Walter Roziers (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Louis Thijs (Wiekevorst)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Johan De Belser (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Bart Henderickx-Van Den Bruel (Berlaar/Itegem
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: gebroeders Van Laer (Pulle)
3/11/2016 Mooie prestaties: Wim De Troy (Berlaar)
3/11/2016 Mooie prestaties: Xavier & Maxim Thoné (As)
2/11/2016 Hilde Ceulemans (Booischot): 3e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Gert Huysmans (Balen): 1e Zone B Blois 21/05 van 1.708 jaarse
2/11/2016 Filip & Kris Smits (Berlaar) 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.756 jaarse
2/11/2016 Roger Keynen (Nijlen): 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.382 oude
2/11/2016 Louis Thijs (Wiekevorst): 1e Argenton 25/06 van 3.188 oude
2/11/2016 Walter Roziers (Berlaar): 1e Nationaal Agen 26/06 van 3.648 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Johan De Belser (Berlaar): 1e Zone B1 & 3e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Henderickx-Van Den Bruel (Itegem): 1e Zone B2 & 2e Nationaal Chateauroux 16/07
2/11/2016 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 2e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
2/11/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 2.939 oude
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 3e Nationaal & 2e Zonaal & 1e Provinciaal Argenton 25/06
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e Provinciaal Bourges 6/08 van 742 jonge
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e La Souterraine Zone B2 3/09 van 3.447 jonge
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 2e Chateauroux Zone B2 10/09 van 3.670 jonge
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Wouters-Coremans (Langdorp)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos & Jules Engels (Putte)
1/11/2016 Mooie prestaties: Gert Huysmans (Balen)
1/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 1e Souppes 28/05 van 1.462 jaarse
1/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 1e Souppes 2/07 van 891 jonge
24/10/2016 Marc & Geert Pollin (Snellegem): 3e Zonale overwinningen 2016
20/09/2016 Gust Verstraete (Adegem): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 14.672 jonge
14/09/2016 Nationale zege uit Chateauroux: August Verstraete (Adegem)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Habraken-Ducheyne (Vorselaar)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Laurent Lefour (La Buissiere)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Eddy De Groot (Putte)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Thijs-Peters (Maasmechelen)
12/09/2016 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 1.194 jaarse
10/09/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Zone B1 & Provinciaal Chateauroux 10/09
10/09/2016 Mooie prestaties: Henry & Betsy Roox (Veldwezelt)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Walter Deschuymer (Balegem)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jos Daans (Schriek)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jacques Planckaert (Vlamertinge)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Willy Van Hekken (Lier)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Erik Maes (Maasmechelen)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: David Vermassen (Gavere)
5/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rudi Hendrikx (Maasmechelen)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Rik Hermans (Pulle)
31/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Van Eynde-Goovaerts (Putte)
25/08/2016 Henri & Danny Van Avondt (Wespelaar): 1e Provinciaal Argenton 13/08 van 2.473 jonge
24/08/2016 Provinciale zege uit Nevers: Veulemans-Perilleux (Vissenaken)
20/08/2016 Argenton CC 13/08: Zone uitslag
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Willy Daniels (Kessel)
19/08/2016 Rik Hermans (Pulle): 1e Nationaal Bourges 6/08 van 28.078 jonge
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: De Meester-De Craene (Nokere)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: Anthony Maes (Waregem)
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Ivan Stockmans (Lummen)
17/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 13 augustus
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: team Bart Bassez (Maasmechelen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Casaert-Senechal (Russeignies)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: BDS-DE Clerck (Meulebeke)
15/08/2016 Overzicht winnaars per Oost-Vlaamse inkorvingslokaal: Argenton 13/08
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Johnny Franken (Gruitrode)
13/08/2016 Ivan Stockmans (Lummen): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
13/08/2016 Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
13/08/2016 Jos Daans (Schriek): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 4.582 jaarse
13/08/2016 hok Jos Vercammen (Vremde): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 865 oude
13/08/2016 De Meester-De Craene (Nokere – Kruishoutem): 1e Zone A2 Argenton 13/08 van 7.081 jonge
13/08/2016 Ereprijs uit Orleans: Freddy & Jacques Vandenheede (Zingem)
13/08/2016 Argenton CC 13/08: lâcher 7h20
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Schotsmans Gerd (Scherpenheuvel)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Etienne Van Migerode (Eksaarde)
10/08/2016 Nationale zege uit Bourges: Ronny Menten (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Gunther Smet (Lokeren)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: F. & K. Van Sterthem (Zottegem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Marc & Geert Pollin (Snellegem)
8/08/2016 Van Den Bossche-Van Den Steen (Asse): 1e Zone B Tulle 30/07 van 3.490 jaarse
3/08/2016 Nationale zege uit Perpignan: Yves Vandepoel (Geetbets)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Van Den Bossche-Van Den Steen (Asse)
3/08/2016 Nationale zege uit Carcassonne: Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: JTM De Vroe-Van Gaver (Moortsele)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Martin Martens (Waarschoot)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Reynders-Tack (Millen)
31/07/2016 Willy Daniels (Kessel): 1e Zone B1 Argenton 9/07 van 3.617 jaarse
30/07/2016 Alain Hoornaert (Wancennes): 1e Nationaal Tulle 30/07 van 7.322 jaarse
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Johan Hebberecht (Drongen)
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Frederik Everaert (Zwijnaarde)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Leo Antonissen (Nieuwmoer)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Jean Leroi (Rutten)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Luc, Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem)
24/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jean Conaert & zoon (Dilsen)
24/07/2016 Frederik Everaert (Zwijnaarde): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.929 jaarse
24/07/2016 Johan Hebberecht (Drongen): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.952 oude
24/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal Carcassonne 24/07 van 3.191 jaarse
22/07/2016 Mooie prestaties: gebroeders Raets & Kenny (Vliermaal)
20/07/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Clement De Mesmaeker (St.-Ulriks-Kapelle)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Fernand Malfait (Zerkegem)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Philippe Dobbelaere (Olsene)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Van Thillo (Beerse)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Baeckelandt (Gavere)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Guido Van Caneghem (Merelbeke)
20/07/2016 Zonale zege uit Jarnac: Visschers & zoon (Maasmechelen)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frederik Van Den Bruel (Hallaar)
16/07/2016 Rudi Hendrikx (Maasmechelen): 1ste provinciaal en 1ste en 2de zonaal Chateauroux
16/07/2016 hok Malfait (Zerkegem): 1e Nationaal Jarnac 16/07 van 4.167 oude
15/07/2016 Alain Dermonne (Froidchapelle): 1e Internationaal Marseille 15/07 van 9.361 oude
13/07/2016 Nationale zege uit Argenton: Filip Teirlinck (Deinze)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Stefaan Vanslembrouck (Diksmuide)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Hubert Vanacker (Oostrozebeke)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Paul Jamar (Rummen)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Martin De Vijlder (Oordegem)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Louis Van Hoorenbeeck (Baasrode)
13/07/2016 Nationale zege uit St-Vincent: Ludo Lathouwers (Munsterbilzen)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: J. Dierickx-Visschers (Zele)
13/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 8-9-10 juli
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Gino Depestel (Ichtegem)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Luc & Hilde Sioen (Moorslede)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Tom Nouwen (As)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Eddy Eerens (Maasmechelen)
12/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Argenton van 9/07
11/07/2016 Argenton OVV 9/07 Nat. & Zone resultaten
11/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 8-9-10 juli
11/07/2016 Rudi & Jos Quintens (Lummen): 1e Nationaal Libourne 3/07 van 5.195 oude
11/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 8-9-10 juli
9/07/2016 Hubert Vanacker (Oostrozebeke): 1e Nationaal Limoges 9/07 van 6.488 oude
9/07/2016 Matthias Coel (Boortmeerbeek): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.307 jaarse
9/07/2016 Patrick Staelens (Sijsele): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.907 jaarse
9/07/2016 Argenton OVV 9/07 lâcher 7h
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Leo Geris (As)
8/07/2016 Ludo Lathouwers (Munsterbilzen): 1e Nationaal St-Vincent 8/07 van 2.562 oude
6/07/2016 Nationale zege uit La Souterraine: Kumpen-Schepers (Kortenaken)
6/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Rudi & Jos Quintens (Lummen)
6/07/2016 Nationale zege uit Libourne: gebroeders Desbuquois (Kapelle-op-den-Bos)
6/07/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Godfried Vander Stichele (Pittem)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Gino & Rino Morent (Langemark)
6/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jos Quix (Neeroeteren)
2/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal & 2e Internationaal Barcelona 2/07
1/07/2016 Jean-Charles Denis (Corroy-le-Grand): 1e Nationaal Montelimar 26/06 van 1.538 jaarse
29/06/2016 Zonale zege uit Argenton: D. & D. Platteeuw (Zillebeke)
28/06/2016 Argenton OVV Nationaal 25/06 Nat. & Zones
28/06/2016 Argenton van 25/06: Overzicht Oost-Vlaanderen per inkorvingslokaal
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Oost-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Vlaams-Brabant 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Antwerpen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Gino Clicque (Wevelgem): 1e & 2e Nationaal Agen 26/06 van 2.932 jaarse
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Leo Van Den Bruel (Hallaar)
25/06/2016 Argenton OVV National 25/06 premier annonces
25/06/2016 Kevin Saudoyez (Tertre): 1e Nationaal Argenton 25/06 van 18.363 jaarse
25/06/2016 Vic & Jens Goovaerts (Beerzel): 1e Provinciaal Argenton 25/06 van 2.326 jaarse
25/06/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Zone B2 Argenton 25/06 van 4.393 jaarse
24/06/2016 Argenton: speelt Oost-Vlaanderen hetzelfde spelletje als vorig jaar?
24/06/2016 Argenton van 25 juni : aantal duiven per entiteit (PE)
22/06/2016 Nationale zege uit Montlucon: Mathias De Witte (Belsele)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Kamiel Hazaert (Neerijse)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Ivo Renders (Geel)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Antoon Van Houtte (Machelen)
22/06/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Nationaal Pau 22/06 van 1.661 oude
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Winny & Guy Nelissen (Genk)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Leo Geebelen (Bree)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Decoster-Schollier (Torhout)
19/06/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Nationaal Montlucon 19/06 van 10.739 jaarse
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Walter Mertens (Mol)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke)
15/06/2016 Nationale zege uit Cahors: Richie Saelens (Maldegem)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: D. & Chr. Vandendriessche (St-Lievens-Esse)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Gilbert Dekervel (Poperinge)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Roose-Pyra (Bekegem)
15/06/2016 Cahors CC Nationaal & Zones 10/06
15/06/2016 Chateauroux KBDB Nationaal & Zones 10/06
15/06/2016 Zonale zege uit Cahors: Vincent Schroeder (Bilzen)
10/06/2016 Gilbert Dekervel (Poperinge): 1e Nationaal Chateauroux 10/06 van 25.127 oude
10/06/2016 Richie & Ludo Saelens (Maldegem): 1e Nationaal Cahors 10/06 van 6.164 oude
10/06/2016 Walter Mertens (Mol): 1e Zone B2 Chateauroux 10/06 van 6.573 jaarse
8/06/2016 Zonale zege uit Valence: Eric De Clercq (Viaene)
1/06/2016 Zonale zege uit Limoges: Dobbelaere-Debuck (Oedelem)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Rudy Van De Putte (Lemberge)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Jean Houben (Maasmechelen)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Ameel-Vanlake (Dadizele)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: A & M Vanhee (Wervik)
28/05/2016 Dobbelaere-De Buck (Oedelem): 1e Zone A Limoges 28/05 van 5.963 oude
28/05/2016 Luc De Roeck (Manage): wint de eerste fondklassieker van 2016
25/05/2016 Zonale zege uit Blois: Baeten-Van Mechelen (Kasterlee)
23/05/2016 Blois Zone B1 & B2 21/05
21/05/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Zone B1 Blois 21/05 van 2.035 jaarse
21/05/2016 Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem): 1e Zone B1 Blois 21/05 van 1.768 oude
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nick & Roger Thys (Hallaar)
30/09/2015 Ererprijs uit Knokke: Luc Vervoort (Hallaar)
7/09/2015 Nick & Roger Thys (Hallaar): 1ste Zone B2 La Souterraine 22/08 van 2.593 duiven
1/08/2015 Ererpijs uit Pont: Geert Lambrechts (Hallaar)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: August De Volder (Hallaar)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jules Buts (Hallaar)
27/06/2015 Argenton uitgesteld: 32.121 duiven wachten op oostenwind
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Paul Sterckx (Hallaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
23/09/2014 Rik Cools (Ruiselede): schittert op Argenton II
21/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Frederik Van Den Bruel (Hallaar, Antwerpen)
12/09/2014 Koen Vandevelde (Rummen): 1ste Provinciaal Argenton 3.563 Brabantse jonge duiven
11/09/2014 Van Muylder-Noël-Demul (Buggenhout): 1ste Nationaal Argenton I Zone B1 1.573 jaarse duiven
10/09/2014 Hok Jos Vercammen (Vremde): 1ste provinciaal Argenton II (621 jaarse duiven)
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
20/08/2014 Overvlucht - Aflevering 7 (Argenton)
18/08/2014 Argenton Nationaal 16/08/2014 - Nat. uitslagen
16/08/2014 Argenton National 16/08/2014 - annonces
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
16/07/2014 Argenton National 5/07/14 - resultats
16/07/2014 Argenton National 5/04/14 - Nat. Results
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
9/07/2014 Saban Saatdüzen (Tessenderlo): 1ste Nationaal Argenton 8.297 oude duiven
6/07/2014 Raf en Kurt Platteeuw: Argenton foutieve melding op de klok & reactie
22/06/2014 Ereprijs uit Noyon: De Cuyper-Kerkstoel (Hallaar, Antwerpen)
4/10/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Flanders): 1ste Provincial yearlings Argenton 10/08/13
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nick en Roger Thijs (Hallaar, Antwerpen)
25/09/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
26/08/2013 Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Argenton 10/08/13
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
13/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
12/08/2013 Nationale zege jaarduiven Argenton voor Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad,Limburg)
12/08/2013 Argenton Nationaal 10/08/13: uitslagen
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
12/07/2013 Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Argenton 30/06/13
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Argenton Nationaal 29/06/13: Zonale uitslagen
9/07/2013 Results Argenton (30/06/2013)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
3/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Argenton National 29/06/2013: lâcher à 08 h
30/06/2013 Victoire provinciale de Argenton: Duran Sauvage (Bornival, Brabant-Wallon)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Paul Lanneau (Ingooigem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Chris Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Rene Rahier (Fexhe-Slins, Liege)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: P. et fille Vandeputte (Cuesmes, Hainaut)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Pierre Loppe (Rixensart, Brabant Wallon)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag duivenbond Hallaar (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenschappen duivenbond Hallaar 2012
2/10/2012 Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke) winnen de Argenton II Nationaal met Devils Daughter tegen 4774 oude duiven
4/09/2012 Gevaert-Lannoo (Meigem): twee maal provinciale winst op Argenton
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
26/08/2012 Internationaal Barcelona, Bordeaux & St-Vincent + Zonaal Argenton & Bourges.
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
15/08/2012 Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen
14/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Argenton 11/08: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
13/08/2012 Argenton: Uitslagen Vlaanderen & Wallonie
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
12/08/2012 Argenton Limburg: Platteeuw-Noels uit Ham vliegt ver vooruit
24/07/2012 Provinciaal winnaar oude Orleans 15/07: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
9/07/2012 Provinciaal winnaar Argenton 30/06: Leon Jacobs (Tremelo)
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
2/07/2012 Argenton Nationaal: Uitslagen UPDATE 1
27/06/2012 Argenton National 30/06
13/02/2012 Johnny en Yves Jonckers (Drieslinter): Nationaal Kampioen KBDB 2011 en zoveel meer
22/12/2011 Sittner-Premier UK (Merksplas) 1ste provinciaal Argenton oude
29/09/2011 Gaston Surkijn uit Lummen
30/08/2011 Familie Theo Yskout en Herman Govaerts (Hulshout) 1ste provinciaal Argenton jonge
26/08/2011 Van Elsacker-Jepsen (Schilde) 1ste provinciaal Argenton jaarse
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Onder de loep: Argenton-20383 jonge duiven.
16/08/2011 Gommaire Verbruggen wint Nationaal Argenton jonge
15/08/2011 Argenton Nationaal: Officile aanmeldingen + uitslagen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
13/08/2011 Henri Reyniers uit Lubbeek wint Argenton jaarse nationaal
5/08/2011 Hok in de kijker: Jos en Jules Engels (Putte)
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
26/07/2011 Uithoorn: Wijfje wint jonge duivenvlucht
25/07/2011 Westzaan: duiven
11/07/2011 Nieuw-Vennep: Veel en goed 'vliegwerk' bij PV De Gouden Leeuw op diverse wedvluchten vanaf ver over de grens
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
7/07/2011 Willy Den Haese (Moortsele) wint Argenton nationaal tegen 10.962 oude duiven!
5/07/2011 Molse Fondclub Argenton 2 juli
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
4/07/2011 Gaston Van de Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Argenton oude duiven
3/07/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden) 1ste nationaal Argenton jaarse duiven UPDATE
27/04/2011 Uitzonderlijke duivenlossing in de Averegten
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
9/09/2010 Geert Lambrechts (Hallaar) 1ste provinciaal Gueret 4/09 jonge duiven
28/08/2010 Sittner-Premier UK: 2 provinciale zeges in 2010
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Rik Hermans (Pulle) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Jef Vanwinkel wint Argenton nationaal!
29/06/2010 Andr� Van Herzeele (Nazareth) wint 1ste nationaal Argenton jaarlingen.
1/10/2009 Dany Dusausoit eerste nationaal Argenton
12/09/2009 Dany Dusausoit de Beloeil
18/08/2009 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e prov Argenton jaarlingen
10/08/2009 Freddy Van Sterthem wint Argenton Nationaal bij de oude duiven
10/08/2009 Willy Francois wint Nationale Argenton bij de jaarse

Advertenties

 

 

Poll