Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude

2/11/2016 DL / DD Categorie: Reportages

Leo Broeckx & Maria Van Hees uit Oud-Turnhout (Antwerpen) winnen de eerste prijs uit Argenton op 9/7/16 van 2.461 oude duiven Nationaal Zone B2 & van 1.087 oude duiven Provinciaal Antwerpen.


Leo Broeckx & Maria Van Hees uit Oud-Turnhout (Antwerpen) winnen de eerste prijs uit Argenton op 9/7/16 van 2.461 oude duiven Nationaal Zone B2 & van 1.087 oude duiven Provinciaal Antwerpen & van 303 oude duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel & van 288 oude duiven in het samenspel Union Antwerpen & van 92 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden met ook de snelste duif Zone B2 van 5.799 duiven.

Leo Broeckx & Maria Van Hees uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit La Souterraine op 3/7/16 van 1.512 jaarse duiven Provinciaal Antwerpen.

Klik hier voor reportage 2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07

Leo Broeckx & Maria Van Hees uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit La Souterraine op 3/7/16 van 467 jaarse duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel & van 443 jaarse duiven in het samenspel Union Antwerpen & van 208 jaarse duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Broeckx-Vanhees uit Oud-Turhout (Antwerpen) wint de 3de prijs uit Montlucon op 19/06/16 van 3.457 jaarse duiven Nationaal Zone B2 & van 557 jaarse duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel & van 250 jaarse duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Leo Broeckx & Maria Van Hees uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Chateauroux op 10/6/16 van 918 jaarse duiven in het samenspel Union Antwerpen & van 466 jaarse duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Klik hier voor reportage 2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse

Oost-Vlaamse Vereniging Nationaal

ARGENTON 09-07-16 9.228 Oude-Vieux Deelnemers:2031 LOSTIJD:07.00

1 261650-41 MAES ANTHONY WAREGEM 8 1 496247 307910013 12.43220 1445.2393
2 142714-27 SLOTS IGNACE WAREGEM 3 1 497267 310951914 12.51430 1413.8284
3 134488-46 DIERICKX-VISSCHERS JU ZELE 10 8 532960 407562514 13.17390 1411.2538
4 301890-26 SIOEN LUC & HILDE MOORSLE 6 3 493081 303401814 12.49431 1409.9375
5 301890-26 SIOEN LUC & HILDE MOORSLE 6 1 2 314205212 12.49591 1408.8632
....
10 131549-17 BROECKX-VAN HEES OUD-TUR 7 1 585944 603254214 13.58250 1400.3840

Klik hier voor de verdere uitslag

Zone B2

ARGENTON 09-07-16 2.461 Oude-Vieux Deelnemers:526 LOSTIJD:07.00

1 131549-17 BROECKX-VAN HEES OUD-TUR 7 1 585944 603254214 13.58250 1400.3840
2 176664-27 DERWA LUXEM ALBERT HERENT 3 2 535053 230809114 13.22340 1398.5876
3 307902-24 CEULEMANS HILDE BOOISCH 8 6 548169 226934514 13.36160 1383.3336
4 291279-85 CEYSSENS LOUIS MEEUWEN 2 1 581762 207308414 14.01260 1380.4366
5 114448-85 VAN MASSENHOVEN KRIS RETIE 5 5 583103 619581714 14.02490 1379.0918

Klik hier voor de verdere uitslag

Provinciaal Antwerpen

  • 1.087 oude duiven: 1-234-259 3op7

ARGENTON 09-07-16 1.087 OUDE Deelnemers:278 LOSTIJD:07.00

1 BROECKX-VAN HEES OUD-TUR 7 1 585944 603254214 13.58250 1400.3840
2 VANEYNDE GOOVAERTS PUTTE 4 1 543949 605083114 13.29580 1394.8602
3 COMB MAEGH-AS RIJKEVO 4 1 578424 618936512 13.55060 1393.4570
4 VAN NUFFEL PATRICK BERLAAR 2 1 553055 606842513 13.38190 1388.4807
5 GOOVAERTS VIC JENS BEERZEL 5 3 547574 605661913 13.34240 1388.3722

Klik hier voor de verdere uitslag

samenspel Oost-Antwerps Fondspel

  • 303 oude duiven: 1...
  • 501 jaarse duiven: 12-15...

OUDE DUIVEN , ARGENTON op 09/07/16. Los om 07:00:00. 303 duiven.

1 BROECKX - VAN HEES OUD-TURN 6032542.14 1 7 13:58:31 09/07 585944 1400.0494
2 VAN MASSENHOVEN KRIS RETIE 6195817.14 5 5 14:02:49 09/07 583103 1379.0918
3 GEENTJENS - HAEMHOUTS GIERLE 6088542.13 2 6 13:56:47 09/07 574769 1379.0595
4 VERCAIGNE MARCEL RETIE 6196008.14 1 3 14:05:21 09/07 583382 1371.5287
5 VERSTRICHT AUGUST GEEL 6060453.14 1 4 13:55:54 09/07 569450 1369.1993

Klik hier voor de verdere uitslag

samenspel Union Antwerpen

  • 288 oude duiven: 1-82-91 3op7
  • 474 jaarse duiven: 42-48-64-149...

ARGENTON 09-07-16 288 OUDE Deelnemers:82 LOSTIJD:07.00

1 BROECKX-VAN HEES OUD-TUR 7 1 585944 603254214 13.58250 1400.3840
2 VAN NUFFEL PATRICK BERLAAR 2 1 553055 606842513 13.38190 1388.4807 
3 HERMANS RIK PULLE 6 1 564205 621588613 13.47400 1383.9861
4 CEULEMANS HILDE BOOISCH 8 6 548169 226934514 13.36160 1383.3336
5 HERMANS RIK PULLE 6 5 2 607863213 13.50060 1375.7742

Klik hier voor de verdere uitslag

Turnhoutse Fondvrienden

  • 92 oude duiven: 1-28-30 3op7
  • 191 jaarse duiven: 9-10-17-39-46-50-58-63 8op17

Argenton 09-07-16 92 Oude Deelnemers:22 LOSTIJD:07.00

1 131549-17 Broeckx-Van Hees Oud-Tur 7 1 585944 603254214 13.58250 1400.38
2 214633-69 Geentjes-Haemhouts Gierle 6 2 574769 608854213 13.56470 1379.0595
3 222114-81 Van Sande Herman Vossela 3 2 578177 611075113 14.02181 1369.1090
4 305493-40 Broeckx Niels Oud-Tur 12 3 584325 630110814 14.08070 1364.87
5 305493-40 Broeckx Niels Oud-Tur 12 6 2 603123414 14.08480 1362.70

Klik hier voor de verdere uitslag

BE14-6032542 1e Zone B2 Argenton, 1e Provinciaal Argenton, 1e Argenton samenspel Oost-Antwerps Fondspel, 1e Argenton samenspel Union Antwerpen, 1e Argenton Turnhoutse Fondvrienden

De duivin met ringnummer BE14-6032542 wint de eerste prijs uit Argenton op 9/7/16 van 2.461 oude duiven Nationaal Zone B2 & van 1.087 oude duiven Provinciaal Antwerpen & van 303 oude duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel & van 288 oude duiven in het samenspel Union Antwerpen & van 92 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden en is ook het snelst Zone B2 van 5.799 duiven met een snelheid van 1.400,3840 mpm.

Deze duivin werd als bon gekocht van Paul Voeten uit Oud-Turnhout.

Klik hier voor pedigree BE14-6032542 1e Zone B2 Argenton, 1e Provinciaal Argenton

Enkele prestaties 2016:

  • 9/07 Argenton
    • Nationaal 10e van 9.228 oude
    • Nationaal Zone B2 1e van 2.461 oude
      • snelste van 5.799 duiven
    • Provinciaal Antwerpen 1e van 1.087 oude
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel 1e van 303 oude
    • samenspel Union Antwerpen 1e van 288 oude
    • Turnhoutse Fondvrienden 1e van 92 oude
  • 3/07 La Souterraine
    • Provinciaal 170e van 887 oude
    • Turnhoutse Fondvrienden 18e van 115 oude
  • 25/06 Argenton
    • Provinciaal Antwerpen 143e van 1.326 oude
    • Turnhoutse Fondvrienden 9e van 123 oude
  • 18/06 Montlucon
    • Provinciaal Antwerpen 16e van 1.024 oude
    • Turnhoutse Fondvrienden 2e van 134 oude
  • 10/06 Chateauroux
    • Provinciaal Antwerpen 48e van 2.644 oude
    • Turnhoutse Fondvrienden 11e van 204 oude
  • 28/05 Bourges
    • Provinciaal Antwerpen 338e van 2.511 oude
    • Turnhoutse Fondvrienden 36e van 245 oude
  • 21/05 Blois
    • Provinciaal Antwerpen 96e van 1.218 oude
    • Turnhoutse Fondvrienden 19e van 153 oude
  • 15/05 Vierzon
    • Provinciaal 193e van 1.533 oude
    • Turnhoutse Fondvrienden 35e van 177 oude

 

Klik hier voor Mooie prestaties 2016: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
Klik hier voor reportage Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 6de Nationaal Kampioen Fond 2015

Reacties

  • 13/07/2016 - 14:41 tom31
    proficiat Leo en Maria doe zo verder.


Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

1/01/2017 Laurent Lefour (Labuissière): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 2.192 oude
31/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Voeten (Oud-Turnhout)
28/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1st Olympiad Pigeon Category C for Belgium Brussels 2017
25/12/2016 Uitnodiging Kampioenendag Fondclub Oud-Turnhout
20/12/2016 Danny Van Dyck (Pulle): Provinciaal Kampioen Hafo oude & jonge 2016
19/12/2016 Jos Daans (Schriek): 3e Nationaal La Souterraine 3/09
18/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Olympiade-duif Categorie C voor België Brussels 2017
16/12/2016 KBDB PE Antwerpen: 54e Provinciale Kampioenendag
15/12/2016 KBDB PE Antwerpen: Provinciale winnaars 2016
15/12/2016 KBDB PE Antwerpen: Sponsorvluchten
14/12/2016 Wilfried Vandemaele (Heule): 1e & 2e Provinciaal Montlucon 1.206 jaarse
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Roger Keynen (Nijlen)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Filip & Kris Smits (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Walter Roziers (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Carl Lambrechts (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Louis Thijs (Wiekevorst)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Op De Beeck-Baetens (Putte)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Johan De Belser (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Marcel & Koen Cop (Pulderbos)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Bart Henderickx-Van Den Bruel (Berlaar/Itegem
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: gebroeders Van Laer (Pulle)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Raymond De Haes (Baal)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Firmin, Jasper & Jarne Van Loock (Houtvenne)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Eddy Vos (Mol)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Peeters-Geluykens (Pulderbos)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Linda Meulemans-Damen (Arendonk)
30/11/2016 KBDB West-Vlaanderen Provinciale Kampioenschappen 2016 (definitief)
30/11/2016 KBDB Oost-Vlaanderen Provinciale Kampioenschappen 2016 (definitief)
30/11/2016 KBDB Vlaams-Brabant Provinciale Kampioenschappen 2016 (voorlopig)
30/11/2016 KBDB-Limburg Provinciale Kampioenschappen 2016 (voorlopig)
28/11/2016 Alleen internetverkoop BCK ten voordele van Rodeneuzendag
23/11/2016 Marcel & Koen Cop (Pulderbos): 1e Provinciaal Nevers 20/08 van 2.084 jonge
20/11/2016 Kampioenschappen KBDB PE Antwerpen 2016 (defintief)
8/11/2016 Prachtige Kampioenendag van de PE West-Vlaanderen
3/11/2016 Mooie prestaties: Wim De Troy (Berlaar)
3/11/2016 Mooie prestaties: Xavier & Maxim Thoné (As)
3/11/2016 Mooie prestaties: Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad)
3/11/2016 Mooie prestaties: Jos Thoné (As)
2/11/2016 Hilde Ceulemans (Booischot): 3e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 2e Provinciaal Vierzon 15/05 van 1.533 oude
2/11/2016 Peeters-Geluykens (Pulderbos) 1e Provinciaal Vierzon 15/05 van 746 jaarse
2/11/2016 Gert Huysmans (Balen): 1e Zone B Blois 21/05 van 1.708 jaarse
2/11/2016 Filip & Kris Smits (Berlaar) 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.756 jaarse
2/11/2016 PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge): 1e Provinciaal Blois 21/05 van 1.930 jaarse
2/11/2016 Roger Keynen (Nijlen): 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.382 oude
2/11/2016 Eddy Vos (Mol): 1e Provinciaal Valence 6/06 van 818 oude
2/11/2016 Louis Thijs (Wiekevorst): 1e Argenton 25/06 van 3.188 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Walter Roziers (Berlaar): 1e Nationaal Agen 26/06 van 3.648 oude
2/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B & 1e Provinciaal Montelimar 26/06
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07 van 537 oude
2/11/2016 Jasper & Jarne Van Loock (Houtvenne): 1e Provinciaal Blois 23/07 van 947 jaarse
2/11/2016 PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge): 1e Provinciaal Tulle 30/07 van 562 jaarse
2/11/2016 Johan De Belser (Berlaar): 1e Zone B1 & 3e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Henderickx-Van Den Bruel (Itegem): 1e Zone B2 & 2e Nationaal Chateauroux 16/07
2/11/2016 Carl Lambrechts (Berlaar): 1e Provinciaal Vierzon 30/07 van 3.108 jonge
2/11/2016 Carl Lambrechts (Berlaar): 1e Provinciaal Bourges 6/08 van 1.453 jaarse
2/11/2016 Raymond De Haes (Baal): 1e Interprovinciaal Vierzon 30/07 van 1.029 oude
2/11/2016 Op De Beeck-Baetens (Putte): 1e Tulle 30/07 van 476 oude
2/11/2016 Meulemans-Damen (Arendonk): 1e Provinciaal Marseille 15/07
2/11/2016 Kristof Mortelmans (Ranst): 1e Provinciaal Carcassonne 24/07
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 2e & 5e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
2/11/2016 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 2e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
2/11/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 2.939 oude
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 3e Nationaal & 2e Zonaal & 1e Provinciaal Argenton 25/06
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Wouters-Coremans (Langdorp)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos & Jules Engels (Putte)
1/11/2016 Mooie prestaties: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Gert Huysmans (Balen)
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
1/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Souppes 14/05 van 1.800 jaarse
1/11/2016 Mooie prestaties: Kristof Mortelmans (Ranst)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/10/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 6de Nat. Kampioen Fond 2015
31/10/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Prov. Kampioen oude en jaarse Grote Hafo KBDB PE Antwerpen 2015
31/10/2016 Jacques Hellebuyck (Aarsele): Provinciaal Kampioen Fond jonge duiven 2016
31/10/2016 Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout): Keizer Noyon 2015-2014-2013 samenspel Turnhout
29/10/2016 Peter Bours (Averbode): 1e Provinciaal Vierzon 30/07 van 1.284 jonge
26/10/2016 Gaby Vandenabeele (Dentergem): 100ste provinciale zege sedert 1988
24/10/2016 Marc & Geert Pollin (Snellegem): 3e Zonale overwinningen 2016
30/09/2016 Lannoo-Ballegeer (Moerkerke): 1e Provinciaal Brionne 3/09 van 864 oude
28/09/2016 Frank Paridaen (Sijsele): 1e Provinciaal 20/08 van 2.444 jonge
26/09/2016 Geert Verbeke (Tielt): 1e Provinciaal Tours 23/07 van 2.540 jonge
23/09/2016 Patrick Van Driessche (Heurne): 1e Provinciaal Orleans 13/08 van 6.309 jonge
20/09/2016 Gust Verstraete (Adegem): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 14.672 jonge
14/09/2016 Nationale zege uit Chateauroux: August Verstraete (Adegem)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Habraken-Ducheyne (Vorselaar)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Laurent Lefour (La Buissiere)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Eddy De Groot (Putte)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Thijs-Peters (Maasmechelen)
12/09/2016 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 1.194 jaarse
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
10/09/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Zone B1 & Provinciaal Chateauroux 10/09
10/09/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Provinciaal Chateauroux 10/09 van 2.791 jonge
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Joel Verschoot (Ingelmunster)
10/09/2016 Mooie prestaties: Henry & Betsy Roox (Veldwezelt)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Eddy & Bram Duthoo (Wevelgem)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Walter Deschuymer (Balegem)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jos Daans (Schriek)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Raymond Leemans (Relegem)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jacques Planckaert (Vlamertinge)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Sabrina Brugmans (Halen)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Willy Van Hekken (Lier)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Erik Maes (Maasmechelen)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: David Vermassen (Gavere)
5/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rudi Hendrikx (Maasmechelen)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Rik Hermans (Pulle)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Henri & Danny Van Avondt (Wespeaar)
3/09/2016 Mooie prestaties: Peter Bours (Averbode)
31/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Van Eynde-Goovaerts (Putte)
26/08/2016 Baeten-Van Mechelen (Kasterlee): 1e Zone B2 Blois 21/05 van 1.619 oude
25/08/2016 Henri & Danny Van Avondt (Wespelaar): 1e Provinciaal Argenton 13/08 van 2.473 jonge
24/08/2016 Interprovinciale zege uit Nevers: Marcel Creten (St-Truiden)
24/08/2016 Provinciale zege uit Issoudun: Koen Crucke (Onkerzele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: Frank Paridaen (Sijsele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Jacques Hellebuyck (Aarsele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Nevers: Veulemans-Perilleux (Vissenaken)
23/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 20 augustus
23/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout)
21/08/2016 Nevers CFW 20/08 Interprov.: Interprov. uitslag
21/08/2016 Geert & Annick Van Renterghem (Deinze): 1e & 2e & 3e & 4e Provinciaal Orleans FVOV 9/07
20/08/2016 Argenton CC 13/08: Zone uitslag
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Willy Daniels (Kessel)
20/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Jonah & Noah Alaerts (Ham)
20/08/2016 Saumur 20/08: los 8u
19/08/2016 Rik Hermans (Pulle): 1e Nationaal Bourges 6/08 van 28.078 jonge
18/08/2016 Nicolas & Filip Norman (Knokke-Heist): 1e Provinciaal Jarnac 16/07 van 772 jaarse
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver)
17/08/2016 Provinciale zege uit Orleans: Patrick Van Driessche (Oudenaarde)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: De Meester-De Craene (Nokere)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: Anthony Maes (Waregem)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: team Noel-Willockx (Baasrode)
17/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Maurice & Luc De Laere (Anzegem)
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Ivan Stockmans (Lummen)
17/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 13 augustus
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen)
17/08/2016 Vereyken-Gommers (Schilde): 1e Provinciaal Tulle 30/07 van 853 jaarse
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: team Bart Bassez (Maasmechelen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Casaert-Senechal (Russeignies)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: BDS-DE Clerck (Meulebeke)
15/08/2016 Overzicht winnaars per Oost-Vlaamse inkorvingslokaal: Argenton 13/08
14/08/2016 Lorenzo De Pauw (Lembeke): 1e Provinciaal Montlucon 19/06 van 2.350 jaarse
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Johnny Franken (Gruitrode)
13/08/2016 Ivan Stockmans (Lummen): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
13/08/2016 Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
13/08/2016 Jos Daans (Schriek): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 4.582 jaarse
13/08/2016 hok Jos Vercammen (Vremde): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 865 oude
13/08/2016 De Meester-De Craene (Nokere – Kruishoutem): 1e Zone A2 Argenton 13/08 van 7.081 jonge
13/08/2016 Ereprijs uit Orleans: Freddy & Jacques Vandenheede (Zingem)
13/08/2016 Argenton CC 13/08: lâcher 7h20
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Schotsmans Gerd (Scherpenheuvel)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Hans Marien (Denderhoutem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Etienne Van Migerode (Eksaarde)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Herve D’Hossche (Desselgem)
10/08/2016 Nationale zege uit Bourges: Ronny Menten (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Surinx-Pletsers (Nieuwerkerken)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Gunther Smet (Lokeren)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Erwin Geraerts (Nieuwerkerken)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: F. & K. Van Sterthem (Zottegem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Marc & Geert Pollin (Snellegem)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Anja De Saedeleer (Denderleeuw)
10/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 6 augustus
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Davy Tournelle (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Bernard Defrenne (Avelgem)
9/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 6 augustus
8/08/2016 Van Den Bossche-Van Den Steen (Asse): 1e Zone B Tulle 30/07 van 3.490 jaarse
6/08/2016 Hans Mariën (Denderhoutem): 1e Provinciaal Bourges II FVOV van 6.736 jonge
3/08/2016 Provinciale zege uit Blois: Karel & Koen Leus (Oosterzele)
3/08/2016 Nationale zege uit Perpignan: Yves Vandepoel (Geetbets)
3/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Christiaan Lefevre (Vichte)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Van Den Bossche-Van Den Steen (Asse)
3/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: John Goegebeur (Kortrijk)
3/08/2016 Nationale zege uit Carcassonne: Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: JTM De Vroe-Van Gaver (Moortsele)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Martin Martens (Waarschoot)
3/08/2016 Provinciale zege uit Gien: Jozef Lenaerts (Duras)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Rudy De Saer (Ruiselede)
3/08/2016 Provinciale zege uit Gien: Willy & Sandra Vrancken (Kuringen)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem)
3/08/2016 Provinciale zege uit Perpignan: Boudewijn Jonckheere (Torhout)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Vereyken-Gommers (Schilde)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Reynders-Tack (Millen)
3/08/2016 Provinciale zege uit Perpignan: Haesaert-Adam (Mater)
3/08/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Francis Verdeyen (Steenokkerzeel)
3/08/2016 Provinciale zege uit Blois: Huib Van Der Maas (Lokeren)
3/08/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Ronny De Feyter (Halle)
3/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: Gino Clicque (Wevelgem)
31/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 29-30-31 juli
31/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 29-30-31 juli
31/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 29-30-31 juli
31/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 29-30-31 juli
31/07/2016 Willy Daniels (Kessel): 1e Zone B1 Argenton 9/07 van 3.617 jaarse
30/07/2016 Alain Hoornaert (Wancennes): 1e Nationaal Tulle 30/07 van 7.322 jaarse
30/07/2016 Bart & Francis Verdeyen (Steenokkerzeel): 1e Provinciaal Vierzon 30/07 van 765 jaarse
30/07/2016 Ereprijs uit Melun: Vanhoudt-Serre (Diest)
29/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 22-23-24 juli
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Johan Hebberecht (Drongen)
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Frederik Everaert (Zwijnaarde)
27/07/2016 Provinciale uit Sezanne: Bosmans-Leekens (Beverlo)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Leo Antonissen (Nieuwmoer)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Leo Van Horenbeeck (Wijgmaal)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Davy Desplenter (Lendelede)
27/07/2016 Provinciale uit Brive: Christiaan Voet (Wakken)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: August & Johan Van Den Wijngaert (Vilvoorde)
27/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht (Oud-Turnhout)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: combinatie Faes-Wils (Mol)
27/07/2016 Provinciale zege uit Carcassonne: Gaby Demeulenaere (Lichtervelde)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Jean Leroi (Rutten)
27/07/2016 Provinciale zege uit Carcassonne: Delrue-Vanbruane (Lauwe)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Luc, Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem)
27/07/2016 Provinciale uit Brive: gebroeders Berden (Nieuwerkerken)
27/07/2016 Provinciale uit Carcasonne: gebroeders De Gelissen (Maasmechelen)
25/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 22-23-24 juli
24/07/2016 Blois 23/07 Prov. uitslagen
24/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jean Conaert & zoon (Dilsen)
24/07/2016 Frederik Everaert (Zwijnaarde): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.929 jaarse
24/07/2016 Johan Hebberecht (Drongen): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.952 oude
24/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal Carcassonne 24/07 van 3.191 jaarse
24/07/2016 Gabriël Demeulenaere (Lichtervelde): 1e Provinciaal Narbonne 24/07 van 683 oude
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
24/07/2016 Ereprijs uit Brive: Erik Limbourg (Brussegem)
23/07/2016 Team Gevaert-Lannoo (Meigem): dubbel 1e Provinciaal met 'Prinses95' & 'Rambo Junior'
22/07/2016 Mooie prestaties: gebroeders Raets & Kenny (Vliermaal)
21/07/2016 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): Dubbele Provinciale Overwinning Limoges 9/07
20/07/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Clement De Mesmaeker (St.-Ulriks-Kapelle)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Van Themsche-Houfflijn (St-Eloois-Winkel)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Fernand Malfait (Zerkegem)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Philippe Dobbelaere (Olsene)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Marc De Cock (Temse)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Van Thillo (Beerse)
20/07/2016 Provinciale zege uit Gien: Willy Vanherck (Retie)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Baeckelandt (Gavere)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Guido Van Caneghem (Merelbeke)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Marc Buyck (Lendelede)
20/07/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Luc Christiaens (Ooigem)
20/07/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Gert Noels (Ham)
20/07/2016 Provinciale zege uit Jarnac: Nicolas & Filip Norman (Knokke-Heist)
20/07/2016 Provinciale zege uit Jarnac: team D’Hondt (Deinze)
20/07/2016 Zonale zege uit Jarnac: Visschers & zoon (Maasmechelen)
18/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 15-16-17 juli
16/07/2016 Rudi Hendrikx (Maasmechelen): 1ste provinciaal en 1ste en 2de zonaal Chateauroux
16/07/2016 hok Malfait (Zerkegem): 1e Nationaal Jarnac 16/07 van 4.167 oude
16/07/2016 Willy Vanherck (Retie): 1e Provinciaal Gien 16/07 van 1.694 oude & 2.877 jaarse
16/07/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Provinciaal Gien 16/07 van 5.470 jonge
16/07/2016 Luc Christiaens (Ooigem): 1e Provinciaal Chateauroux 16/07 van 1.159 jaarse
15/07/2016 Alain Dermonne (Froidchapelle): 1e Internationaal Marseille 15/07 van 9.361 oude
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Hubert Vanacker (Oostrozebeke)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Stefaan Vanslembrouck (Diksmuide)
13/07/2016 Nationale zege uit Argenton: Filip Teirlinck (Deinze)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Paul Jamar (Rummen)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Martin De Vijlder (Oordegem)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Louis Van Hoorenbeeck (Baasrode)
13/07/2016 Nationale zege uit St-Vincent: Ludo Lathouwers (Munsterbilzen)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: J. Dierickx-Visschers (Zele)
13/07/2016 Provinciale zege uit Limoges: Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Patrick Staelens (Sijsele)
13/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Rony Calus (Heist-aan-Zee)
13/07/2016 Provinciale zege uit Limoges: Schoors-De Waele (Adegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Gustaaf Standaert (Heist-aan-Zee)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Stefan Steenbergen (Herk-de-Stad)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Matthias Coel (Boortmeerbeek)
13/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 8-9-10 juli
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Louis Ceyssens (Meeuwen)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Frans Cristiaens (Zemst)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Gino Depestel (Ichtegem)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Luc & Hilde Sioen (Moorslede)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Tom Nouwen (As)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Eddy Eerens (Maasmechelen)
12/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Argenton van 9/07
11/07/2016 Argenton OVV 9/07 Nat. & Zone resultaten
11/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 8-9-10 juli
11/07/2016 Rudi & Jos Quintens (Lummen): 1e Nationaal Libourne 3/07 van 5.195 oude
11/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 8-9-10 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 1-2-3 juli
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luk Blockx (Oud-Turnhout)
9/07/2016 Hubert Vanacker (Oostrozebeke): 1e Nationaal Limoges 9/07 van 6.488 oude
9/07/2016 Matthias Coel (Boortmeerbeek): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.307 jaarse
9/07/2016 Patrick Staelens (Sijsele): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.907 jaarse
9/07/2016 Patrick Houfflijn (Wortegem): 1ste Provinciaal Limoges 9/07 van 2.015 jaarse
9/07/2016 Rony Calus (Heist-aan-Zee): Topseizoen met 4 provinciale overwinningen
9/07/2016 Gustaaf Standaert (Heist-aan-Zee): 1e Provinciaal Chateaudun 9/07 van 1.444 jaarse
9/07/2016 Argenton OVV 9/07 lâcher 7h
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Leo Geris (As)
8/07/2016 Ludo Lathouwers (Munsterbilzen): 1e Nationaal St-Vincent 8/07 van 2.562 oude
6/07/2016 Nationale zege uit La Souterraine: Kumpen-Schepers (Kortenaken)
6/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Rudi & Jos Quintens (Lummen)
6/07/2016 Nationale zege uit Libourne: gebroeders Desbuquois (Kapelle-op-den-Bos)
6/07/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Godfried Vander Stichele (Pittem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Messiaen-Vanhauwaert (Avelgem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Dubrul-Verbeke (Kuurne)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Gino & Rino Morent (Langemark)
6/07/2016 Provinciale zege uit Barcelona: Hendrik Mortier (St.-Kruis)
6/07/2016 Provinciale zege uit Barcelona: Hubert Lenders (Neerharen)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Jos Das (Lummen)
6/07/2016 Provinciale zege uit Libourne: Hubert Debaene (Beernem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Libourne: Christiaan Messiaen (Rumbeke)
6/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jos Quix (Neeroeteren)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Vanwinge-Reniers (Spalbeek)
4/07/2016 Etienne Meirlaen (St-Martens-Latem): 1e Provinciaal Pau en Agen
3/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
3/07/2016 Hubert Debaene (Beernem): 1e & 2e Provinciaal Libourne 3/07 van 1.090 oude
3/07/2016 Chris Hebberecht ( Evergem): 1e Provinciaal Libourne 3/07
2/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal & 2e Internationaal Barcelona 2/07
2/07/2016 Luc Van Coppenolle (Ouwegem): 1ste Provinciaal Barcelona 2/07 van 1.620 oude
2/07/2016 Hendrik Mortier (St.-Kruis): 1e Provinciaal Barcelona 2/07 van 1.327 oude
2/07/2016 Dubrul-Verbeke (Kuurne): 1e Provinciaal Chateaudun 2/07 van 1.918 oude
1/07/2016 Jean-Charles Denis (Corroy-le-Grand): 1e Nationaal Montelimar 26/06 van 1.538 jaarse
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Benny Steveninck (Hamme)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Jacques Verschuere (Beveren-Leie)
29/06/2016 Provinciale zege uit Gien: Marc Medart (Sint-Truiden)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Vic & Jens Goovaerts (Beerzel)
29/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Andre Truyaert (Bellegem)
29/06/2016 Provinciale zege uit Gien: Johan Lindekens (Sint-Truiden)
29/06/2016 Zonale zege uit Argenton: D. & D. Platteeuw (Zillebeke)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Tysiak-Sielsik (Paal)
29/06/2016 Provinciale zege uit Agen: Gunther Rotthier (Sinaai)
29/06/2016 Provinciale zege uit Agen: Etienne Meirlaen (St-Martens-Latem)
29/06/2016 Provinciale zege uit Montelimar: Alex Vluggen (Neerharen)
28/06/2016 Argenton OVV Nationaal 25/06 Nat. & Zones
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Oost-Vlaanderen 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal Oost-Vlaanderen 26/06
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Antwerpen 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal Antwerpen 26/06
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Vlaams-Brabant 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal West-Vlaanderen 26/06
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Limburg 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal Vlaams-Brabant 26/06
28/06/2016 Argenton van 25/06: Overzicht Oost-Vlaanderen per inkorvingslokaal
27/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal West-Vlaanderen 26/06
27/06/2016 Agen Televie Provinciaal Limburg 26/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Oost-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Vlaams-Brabant 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Antwerpen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Chateaudun WVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Gien Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Gino Clicque (Wevelgem): 1e & 2e Nationaal Agen 26/06 van 2.932 jaarse
25/06/2016 Argenton OVV National 25/06 premier annonces
25/06/2016 Kevin Saudoyez (Tertre): 1e Nationaal Argenton 25/06 van 18.363 jaarse
25/06/2016 Vic & Jens Goovaerts (Beerzel): 1e Provinciaal Argenton 25/06 van 2.326 jaarse
25/06/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Zone B2 Argenton 25/06 van 4.393 jaarse
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Vos-Jorissen (Hamont-Achel)
24/06/2016 Argenton: speelt Oost-Vlaanderen hetzelfde spelletje als vorig jaar?
24/06/2016 Argenton van 25 juni : aantal duiven per entiteit (PE)
22/06/2016 Nationale zege uit Montlucon: Mathias De Witte (Belsele)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Kamiel Hazaert (Neerijse)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Ivo Renders (Geel)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Antoon Van Houtte (Machelen)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Lorenzo De Pauw (Waarschoot)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Maurice Traen (Sint-Joris)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Wilfried Vandemaele (Heule)
22/06/2016 Montauban BV Provinciaal Vlaams-Brabant 19/06
22/06/2016 Montauban BV Provinciaal Oost-Vlaanderen 19/06
22/06/2016 Pau LCJ Provinciaal Oost-Vlaanderen 19/06
22/06/2016 Provinciale zege uit Montauban: Andre Vaernewijck (Waregem)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Michel Janssens (Wilsele)
22/06/2016 Nationale zege uit Montauban: Jos & Jan Loobuyck (Aalter)
22/06/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Nationaal Pau 22/06 van 1.661 oude
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Winny & Guy Nelissen (Genk)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Leo Geebelen (Bree)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Decoster-Schollier (Torhout)
21/06/2016 Montauban BV Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
21/06/2016 Pau LCJ Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
21/06/2016 Pau LCJ Provinciaal Vlaams-Brabant 19/06
21/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal Vlaams-Brabant 19/06
20/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal Antwerpen 19/06
20/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
20/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal Limburg 19/06
20/06/2016 Gien Provinciaal Limburg 19/06
20/06/2016 Chateaudun WVV Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
19/06/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Nationaal Montlucon 19/06 van 10.739 jaarse
19/06/2016 Ivo Renders (Geel): 1e Provinciaal & 2e Nationaal Montlucon 19/06
19/06/2016 Michel Janssens (Wilsele): 1e Provinciaal Montlucon 19/06 van 1.025 oude
19/06/2016 Maurice Traen (St. Joris): 1e Provinciaal Montlucon 19/06 van 1.216 oude
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Walter Mertens (Mol)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: D. & Chr. Vandendriessche (St-Lievens-Esse)
15/06/2016 Nationale zege uit Cahors: Richie Saelens (Maldegem)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Gilbert Dekervel (Poperinge)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Medard Crombez (Langemark)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Erik Rosseel (Gistel)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Antoon Verhaest (Roeselare)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Roose-Pyra (Bekegem)
15/06/2016 Provinciale zege uit Cahors: Julien Vaneenoo (Wingene)
15/06/2016 Cahors CC Nationaal & Zones 10/06
15/06/2016 Chateauroux KBDB Nationaal & Zones 10/06
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Jan Pappens (Munkzwalm)
15/06/2016 Provinciale zege uit Cahors: Verhellen-Van Agtmael uit 's Gravenwezel
15/06/2016 Zonale zege uit Cahors: Vincent Schroeder (Bilzen)
13/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
13/06/2016 Chateaudun WVV Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Oost-Vlaanderen 10/06
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Antwerpen 10/06
11/06/2016 Valence CFW Provinciaal Oost-Vlaanderen 6/06
11/06/2016 Cahors CC Provinciaal Limburg 10/06
11/06/2016 Cahors CC Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Limburg 10/06
11/06/2016 Dirk & Christine Van Den Driessche (St-Lievens-Esse): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 5.910 oude
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal West-Vlaanderen 6/06
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal Limburg 6/06
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal Antwerpen 6/06
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal Vlaams-Brabant 6/06
10/06/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 2.644 oude
10/06/2016 Richie & Ludo Saelens (Maldegem): 1e Nationaal Cahors 10/06 van 6.164 oude
10/06/2016 Jan Pappens (Hundelgem) : 1e Provinciaal & 2e Nationaal Chateauroux 10/06
10/06/2016 Gilbert Dekervel (Poperinge): 1e Nationaal Chateauroux 10/06 van 25.127 oude
10/06/2016 Walter Mertens (Mol): 1e Zone B2 Chateauroux 10/06 van 6.573 jaarse
10/06/2016 Julien Vaneenoo (Wingene): 1e Provinciaal Cahors 10/06 van 985 oude
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Freddy Kestens hok (Tienen)
8/06/2016 Zonale zege uit Valence: Eric De Clercq (Viaene)
8/06/2016 Provinciale zege uit Valence: Cyriel Cams (Spalbeek)
6/06/2016 Gilbert Heijnen & Zoon (Gronsveld, Nl.): 1e Provinciaal Valence 6/06 van 2.316 duiven
6/06/2016 Lionel Vermander (Oekene): 1e Provinciaal Valence 6/06
5/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
1/06/2016 Zonale zege uit Limoges: Dobbelaere-Debuck (Oedelem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Andre Van Haute (Moerzeke)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Haak-Soen (Moerbeke)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Thibaut Decuypere (Anzegem)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Rudy Van De Putte (Lemberge)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Bart & Dirk Delodder (Waregem)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Jean Houben (Maasmechelen)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Ameel-Vanlake (Dadizele)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: A & M Vanhee (Wervik)
1/06/2016 Provinciale zege uit Limoges: hok Smets (Bertem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Limoges: Frans & Paul Van Gils (Ravels)
30/05/2016 Bourges BU Provinciaal Vlaams-Brabant 28/05
29/05/2016 Limoges BV Provinciaal Antwerpen 28/05
29/05/2016 Limoges BV Provinciaal Limburg 28/05
29/05/2016 Limoges BV Provinciaal West-Vlaanderen 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal West-Vlaanderen 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Limburg 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Antwerpen 28/05
28/05/2016 Dobbelaere-De Buck (Oedelem): 1e Zone A Limoges 28/05 van 5.963 oude
28/05/2016 Tandem Bjorn Haak & David Soen (Moerbeke): 1e Provinciaal Bourges I van 4.032 oude
28/05/2016 Luc De Roeck (Manage): wint de eerste fondklassieker van 2016
28/05/2016 Frederik Everaert (Zwijnaarde): 1e Provinciaal OVL Limoges 3.427 oude
26/05/2016 Dirk & Bart De Lodder (Waregem): 1e Provinciaal Bourges 26/05 van 2.227 jaarse
25/05/2016 InterProvinciale zege uit Chalon: Alfons Weuts (St-Katelijne-Waver)
25/05/2016 Provinciale zege uit Tours: Baert-Simoens (Torhout)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Louis Van Horenbeek (Baasrode)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Bart Van Heddeghem (St-Lievens-Houtem)
25/05/2016 Provinciale zege uit Tours: Lucien Pauwels (Loppem)
25/05/2016 Provinciale zege uit Gien: Saban Saatduzen (Tessenderlo)
25/05/2016 Zonale zege uit Blois: Baeten-Van Mechelen (Kasterlee)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chalon: Ulrich Lemmens (Balen)
23/05/2016 Blois Zone B1 & B2 21/05
22/05/2016 Blois BU-UA Provinciaal Vlaams-Brabant 21/05
22/05/2016 Gien Limburg 21/05
22/05/2016 Blois BU-Ant Prov.21/05 aanmeldingen & uitslagen
22/05/2016 Chalon Limburg 21/05
22/05/2016 Tours WVV Provinciaal West-Vlaanderen 21/05
22/05/2016 Chalon Provinciaal Antwerpen 21/05
22/05/2016 Blois BU-UA Provinciaal Antwerpen 21/05
21/05/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Zone B1 Blois 21/05 van 2.035 jaarse
21/05/2016 Jespers-Vanderwegen (Holsbeek): 1e Provinciaal Blois 21/05 van 1.680 oude
21/05/2016 Alfons Weuts (St-Katelijne-Waver): 1e InterProvinciaal Chalon 21/05 van 6.746 oude
21/05/2016 Bart Van Heddeghem (St Lievens Houtem): 1ste Provinciaal Chateauroux 21/05 van 2.934 jaarse
21/05/2016 Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem): 1e Zone B1 Blois 21/05 van 1.768 oude
21/05/2016 Lucien Pauwels (Loppem): 1e Provinciaal Tours van 2.770 jaarse
21/05/2016 Baert-Simoens (Torhout): 1e Provinciaal Tours 21/05 van 4.113 oude
21/05/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Chalon 21/05 van 556 oude
18/05/2016 InterProvinciale zege uit Vierzon: R. & G. Boschmans (Herne)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Geo & Filip Peirs (Machelen)
18/05/2016 Provinciale zege uit Gien: Arsene Wouters (Brustem)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Michiel Vandoninck (Meerhout)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Banciu-Dumitrescu (St-Genesius-Rode)
16/05/2016 Vierzon DH Provinciaal Vlaams-Brabant 15/05
16/05/2016 Vierzon FVOV Provinciaal Oost-Vlaanderen 15/05
16/05/2016 Tours WVV Provinciaal West-Vlaanderen 15/05
16/05/2016 Vierzon DH Provinciaal Antwerpen 15/05
16/05/2016 Gien Provinciaal Limburg 15/05
15/05/2016 Michiel Vandoninck (Meerhout): 1e Provinicaal Vierzon 15/05 van 1.533 oude
16/02/2016 Kampioenschappen 2015 Hafo Oud-Turnhout
31/12/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
9/12/2015 Kampioenschappen 2015 De Prijsvlucht Oud-Turnhout
9/10/2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2de Nationaal Issoudun 29/08
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Stessens (Oud-Turnhout)
6/09/2015 Nice results: Niels Broeckx (Antwerp)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout)
23/07/2015 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): de '306' 3 weken op rij Nationale top
20/07/2015 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Zone B2 La Souterraine 6/07 van 864 jaarse
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
27/06/2015 Argenton uitgesteld: 32.121 duiven wachten op oostenwind
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
28/12/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2014
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
22/10/2014 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout 2014
20/10/2014 Nice performances Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerp)
20/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
8/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout op vrijdag 17 oktober
1/10/2014 Kampioenschappen duivenbond Oud-Turnhout Hafo 2014
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
23/09/2014 Rik Cools (Ruiselede): schittert op Argenton II
12/09/2014 Koen Vandevelde (Rummen): 1ste Provinciaal Argenton 3.563 Brabantse jonge duiven
11/09/2014 Van Muylder-Noël-Demul (Buggenhout): 1ste Nationaal Argenton I Zone B1 1.573 jaarse duiven
10/09/2014 Hok Jos Vercammen (Vremde): 1ste provinciaal Argenton II (621 jaarse duiven)
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
20/08/2014 Overvlucht - Aflevering 7 (Argenton)
18/08/2014 Argenton Nationaal 16/08/2014 - Nat. uitslagen
16/08/2014 Argenton National 16/08/2014 - annonces
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
16/07/2014 Argenton National 5/07/14 - resultats
16/07/2014 Argenton National 5/04/14 - Nat. Results
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
9/07/2014 Saban Saatdüzen (Tessenderlo): 1ste Nationaal Argenton 8.297 oude duiven
6/07/2014 Raf en Kurt Platteeuw: Argenton foutieve melding op de klok & reactie
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
25/02/2014 Kampioenendag Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenschappen Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/01/2014 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
4/01/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
9/10/2013 Topforum Fondclub Gewest Turnhout Vrijdag 18 oktober 2013
4/10/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Flanders): 1ste Provincial yearlings Argenton 10/08/13
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
25/09/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
26/08/2013 Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Argenton 10/08/13
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
13/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
12/08/2013 Nationale zege jaarduiven Argenton voor Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad,Limburg)
12/08/2013 Argenton Nationaal 10/08/13: uitslagen
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
12/07/2013 Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Argenton 30/06/13
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Argenton Nationaal 29/06/13: Zonale uitslagen
9/07/2013 Results Argenton (30/06/2013)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
3/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Argenton National 29/06/2013: lâcher à 08 h
30/06/2013 Victoire provinciale de Argenton: Duran Sauvage (Bornival, Brabant-Wallon)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Paul Lanneau (Ingooigem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Chris Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Rene Rahier (Fexhe-Slins, Liege)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: P. et fille Vandeputte (Cuesmes, Hainaut)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Pierre Loppe (Rixensart, Brabant Wallon)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
6/02/2013 Kampioenschappn De Oostduif Oud-Turnhout 2012
26/12/2012 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
24/12/2012 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2012
20/12/2012 Kampioenendag Turnhoutse Fondvrienden
19/12/2012 Kampioenschappen Turnhoutse Fondvrienden 2012
30/10/2012 100 jaar De Prijsvlucht Oud-Turnhout
15/10/2012 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
2/10/2012 Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke) winnen de Argenton II Nationaal met Devils Daughter tegen 4774 oude duiven
4/09/2012 Gevaert-Lannoo (Meigem): twee maal provinciale winst op Argenton
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
26/08/2012 Internationaal Barcelona, Bordeaux & St-Vincent + Zonaal Argenton & Bourges.
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
15/08/2012 Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen
14/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Argenton 11/08: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
13/08/2012 Argenton: Uitslagen Vlaanderen & Wallonie
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
12/08/2012 Argenton Limburg: Platteeuw-Noels uit Ham vliegt ver vooruit
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
9/07/2012 Provinciaal winnaar Argenton 30/06: Leon Jacobs (Tremelo)
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
2/07/2012 Argenton Nationaal: Uitslagen UPDATE 1
27/06/2012 Argenton National 30/06
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
22/02/2012 Kampioenendag duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Kampioenschap duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
13/02/2012 Johnny en Yves Jonckers (Drieslinter): Nationaal Kampioen KBDB 2011 en zoveel meer
23/12/2011 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Sittner-Premier UK (Merksplas) 1ste provinciaal Argenton oude
22/12/2011 Kampioenendag Fondvrienden Gewest Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap Fondvrienden Gewest Turnhout
5/12/2011 Kampioenschap De Oostduif Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenendag Hafoclub Turnhout en Hafo Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenschappen Hafoclub Turnhout & Hafo Oud-Turnhout
29/09/2011 Gaston Surkijn uit Lummen
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
30/08/2011 Familie Theo Yskout en Herman Govaerts (Hulshout) 1ste provinciaal Argenton jonge
26/08/2011 Van Elsacker-Jepsen (Schilde) 1ste provinciaal Argenton jaarse
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Onder de loep: Argenton-20383 jonge duiven.
16/08/2011 Gommaire Verbruggen wint Nationaal Argenton jonge
15/08/2011 Argenton Nationaal: Officile aanmeldingen + uitslagen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
13/08/2011 Henri Reyniers uit Lubbeek wint Argenton jaarse nationaal
6/08/2011 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout) 1ste provinciaal Bourges II oude
5/08/2011 Hok in de kijker: Jos en Jules Engels (Putte)
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
26/07/2011 Uithoorn: Wijfje wint jonge duivenvlucht
25/07/2011 Westzaan: duiven
11/07/2011 Nieuw-Vennep: Veel en goed 'vliegwerk' bij PV De Gouden Leeuw op diverse wedvluchten vanaf ver over de grens
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
7/07/2011 Willy Den Haese (Moortsele) wint Argenton nationaal tegen 10.962 oude duiven!
5/07/2011 Molse Fondclub Argenton 2 juli
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
4/07/2011 Gaston Van de Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Argenton oude duiven
3/07/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden) 1ste nationaal Argenton jaarse duiven UPDATE
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
2/06/2011 De Olympiadeduif Miss Poznan van Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Halve Fond
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Noyon
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Quievrain
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
28/08/2010 Sittner-Premier UK: 2 provinciale zeges in 2010
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Rik Hermans (Pulle) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Jef Vanwinkel wint Argenton nationaal!
29/06/2010 Andr� Van Herzeele (Nazareth) wint 1ste nationaal Argenton jaarlingen.
1/10/2009 Dany Dusausoit eerste nationaal Argenton
12/09/2009 Dany Dusausoit de Beloeil
18/08/2009 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e prov Argenton jaarlingen
10/08/2009 Freddy Van Sterthem wint Argenton Nationaal bij de oude duiven
10/08/2009 Willy Francois wint Nationale Argenton bij de jaarse

Advertenties

 

 

Poll