Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07

2/11/2016 DL / DD Categorie: Reportages

Niels, Jan & Marleen Broeckx uit Oud-Turnhout (Antwerpen) winnen de eerste prijs uit Libourne op 3/07/16 van 403 jaarse Provinciaal Antwerpen & van 99 jaarse in het samenspel union Antwerpen.


Niels, Jan & Marleen Broeckx uit Oud-Turnhout (Antwerpen) winnen de eerste prijs uit Libourne op 3/07/16 van 403 jaarse duiven Provinciaal Antwerpen & van 99 jaarse duiven in het samenspel Union Antwerpen & van 80 jaarse duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel.

Ze wonnen ook al de eerste prijs uit Argenton op 25/06/16 van 271 jaarse duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Ze wonnen ook al de eerste prijs uit Cahors op 10/06/16 van 39 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden & van 556 oude duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel & van 82 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Ze wonnen ook al de eerste prijs uit Souppes  op 14/05/16 van 1.800 jaarse duiven in het samenspel Overkoepeling Hafo Turnhout + Regio Mechelen & van 1.052 jaarse duiven in het samenspel Hafo Turnhout.

Ze wonnen ook al de eerste prijs uit Vierzon op 15/05/16 van 365 jaarse duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel & van 177 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden & van 137 jaarse duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Libourne 

Cureghem Centre Nationaal

LIBOURNE Av du port 02-07-16 3.697 Jaarse-Yearl Deelnemers:686 LOSTIJD:06.45

1 205726-86 DESBUQUOIS F.GEBR. KAP. OD 21 2 761311 206009315 15.48579 1399.5588
2 120371-91 ANDOT VICTOR VISE 6 1 787510 112013215 16.10398 1392.1885
3 132589-87 SOMERS WILLY BILZEN 10 10 792482 222245615 16.19137 1380.0817
4 241339-03 OLAGNY CHRISTIAN HAMOIR 4 3 756874 114505415 15.53519 1378.9803
5 305493-40 BROECKX NIELS OUD-TUR 15 7 814037 605979415 16.37545 1372.9559

Klik hier voor de verdere uitslag

Provinciaal Antwerpen

  • 403 jaarse duiven: 1...

LIBOURNE 03-07-16 403 JAARSE Deelnemers:95 LOSTIJD:06.45

1 BROECKX NIELS OUD-TUR 15 7 814037 605979415 16.37545 1372.9559
2 HOK PUTS OLEN 4 1 793996 611013615 16.48478 1315.0056
3 VAN OLMEN JOS BROECHE 4 2 788246 614722115 16.50344 1301.6524
4 VAN OUWERKERK-DEKKERS BRASSCH 23 23 795053 602342615 16.58012 1296.9446
5 V.HERCK-V.DORST EKEREN 9 2 792535 622739715 16.58310 1291.7905

Klik hier voor de verdere uitslag

samenspel Union Antwerpen

  • 99 jaarse duiven: 1-2-5-9-14 5op14

LIBOURNE 03-07-16 99 JAARSE Deelnemers:32 LOSTIJD:06.45

1 BROECKX NIELS OUD-TUR 14 7 814037 605979415 16.37545 1372.9559
2 BROECKX NIELS OUD-TUR 14 2 2 605975315 17.31135 1259.6805

3 LEMMENS ULRICH BALEN 2 1 805502 622218115 17.35280 1238.3448
4 ANTONISSEN MON SCHOTEN 4 2 796419 612422115 17.43134 1209.9525
5 BROECKX NIELS OUD-TUR 14 4 3 605978815 18.12515 1183.4370

 

Klik hier voor de verdere uitslag

samenspel Oost-Antwerps Fondspel

  • 80 jaarse duiven: 1-3-6-9-13...

JAARDUIVEN , LIBOURNE op 03/07/16. Los om 06:45:00. 80 duiven.

1 BROECKX NIELS OUD-TURN 6059794.15 7 15 16:37:55 03/07 814037 1372.9405
2 HOK PUTS OLEN 6110136.15 1 4 16:48:48 03/07 793996 1315.0056
3 BROECKX NIELS OUD-TURN 6059753.15 2 15 17:31:14 03/07 2 1259.6675
4 BRUURS FONS WEELDE 6182309.15 1 3 17:42:56 03/07 822757 1250.5204
5 LEMMENS ULRICH BALEN 6222181.15 1 2 17:35:28 03/07 805502 1238.3448

Klik hier voor de verdere uitslag

BE15-6059794 5e Nationaal Libourne, 1e Provinciaal Libourne, 1e Libourne samenspel Oost-Antwerps Fondspel, 1e Libourne Turnhoutse Fondvrienden

De duiver met ringnummer BE15-6059794 wint de eerste prijs uit Libourne op 3/07/16 van 403 jaarse duiven Provinciaal Antwerpen & van 80 jaarse duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel met een snelheid van 1.372,9405 mpm.

Klik hier voor pedigree BE15-6059794 1e Provinciaal Libourne
 
Klik hier voor prestaties BE15-6059794 1e Provinciaal Libourne

 

La Souterraine

Derby Hainaut Nationaal

  • 9.580 jaarse duiven: 29-167-226-400-467-649-717... 11op22

LA SOUTERRAINE 03-07-16 9.580 Jaarse-Yearl Amateurs:1614 LACHER:06.50

1 281540-46 VEULEMANS & PERILLEUX VISSENA 39 9 570329 214279815 13.15190 1480.1566
2 131549-17 BROECKX-VAN HEES OUD-TUR 21 4 622927 605961615 13.53230 1471.3073
3 227758-02 DE BELSER JOHAN BERLAAR 9 2 588777 604641415 13.30580 1468.3964
4 300892-95 DE VOEGHT DIMITRI PUTTE / 9 8 582328 607003315 13.26370 1468.2389
5 302154-96 JAMAR PAUL RUMMEN 11 5 585349 203991815 13.28530 1467.4692
...
29 305493-40 BROECKX NIELS OUD-TUR 22 5 621282 605981915 14.01250 1440.0974

Klik hier voor de verdere uitslag

Zone B2

  • 2.332 oude duiven: 24-172-233-334-420-522-537 7op14
  • 2.812 jaarse duiven: 24-84-99-168-196-261-279-599-606-636... 10op22

LA SOUTERRAINE 03-07-16 2.812 Jaarse-Yearl Amateurs:428 LACHER:06.50

1 281540-46 VEULEMANS & PERILLEUX VISSENA 39 9 570329 214279815 13.15190 1480.1566
2 131549-17 BROECKX-VAN HEES OUD-TUR 21 4 622927 605961615 13.53230 1471.3073
3 302154-96 JAMAR PAUL RUMMEN 11 5 585349 203991815 13.28530 1467.4692
4 129545-50 MERTENS WALTER MOL 9 3 610283 622088015 13.46110 1466.3826
5 301170-82 VAN OECKEL BART EN NA OUD-TUR 31 7 622051 605908815 13.54419 1464.6891
....
24 305493-40 BROECKX NIELS OUD-TUR 22 5 621282 605981915 14.01250 1440.0974

Klik hier voor de verdere uitslag

Provinciaal Antwerpen 

  • 1.512 jaarse duiven: 10-53-73-117-135-166-183-399-405-423... 11op22

LA SOUTERRAINE 03-07-16 1.512 JAARSE Deelnemers:251 LOSTIJD:06.50 

1 BROECKX-VAN HEES OUD-TUR 21 4 622927 605961615 13.53230 1471.3073
2 DE BELSER JOHAN BERLAAR 9 2 588778 604641415 13.30580 1468.3964
3 DE VOEGHT DIMITRI PUTTE / 9 8 582328 607003315 13.26370 1468.2389
4 MERTENS WALTER MOL 9 3 610284 622088015 13.46110 1466.3826
5 VAN OECKEL BART EN NA OUD-TUR 31 7 622051 605908815 13.54419 1464.6891
...
10 BROECKX NIELS OUD-TUR 22 5 621282 605981915 14.01250 1440.0974

Klik hier voor de verdere uitslag

samenspel Oost-Antwerps Fondspel

  • 285 oude duiven: 4-19...
  • 467 jaarse duiven: 4-14-16...

JAARDUIVEN , LA SOUTERRAINE op 03/07/16. Los om 06:50:00. 467 duiven.

1 BROECKX - VAN HEES OUD-TURN 6059616.15 4 21 13:53:23 03/07 622927 1471.3073
2 MERTENS WALTER MOL 6220880.15 3 9 13:46:11 03/07 610284 1466.3826
3 V OECKEL BART&NANCE OUD-TURN 6059088.15 7 31 13:54:42 03/07 622046 1464.6773
4 BROECKX NIELS OUD-TURN 6059819.15 5 22 14:01:25 03/07 621282 1440.0974
5 BOONS PETER MOL 6087812.15 2 6 13:58:09 03/07 616216 1439.2582

Klik hier voor de verdere uitslag

samenspel Union Antwepren

  • 255 oude duiven: 5-36-45-66-79 5op14
  • 443 jaarse duiven: 4-24-29-43-54-66-72-136-138-142 10op22

LA SOUTERRAINE 03-07-16 443 JAARSE Deelnemers:82 LOSTIJD:06.50

1 BROECKX-VAN HEES OUD-TUR 21 4 622927 605961615 13.53230 1471.3073
2 VAN OECKEL BART EN NA OUD-TUR 31 7 622051 605908815 13.54419 1464.6891
3 VAN THILLO WILLY BEERSE 9 2 616558 627707415 13.51180 1463.4655
4 BROECKX NIELS OUD-TUR 22 5 621282 605981915 14.01250 1440.0974
5 BOONS PETER MOL 6 2 616216 608781215 13.58089 1439.2582

Klik hier voor de verdere uitslag

Turnhoutse Fondvrienden

  • 115 oude duiven: 2-7-10-17-25-32-33 7op14
  • 208 jaarse duiven: 3-8-10-15-18-21-24-46-47-49... 11op22 

La Souterraine 03-07-16 208 Jaarse Deelnemers:23 LOSTIJD:06.50

1 131549-17 Broeckx-Van Hees Oud-Tur 21 4 622927 605961615 13.53230 1471.3073
2 301170-82 Van Oeckel Bart en Na Oud-Tur 31 7 622051 605908815 13.54419 1464.6891
3 305493-40 Broeckx Niels Oud-Tur 22 5 621282 605981915 14.01250 1440.0974
4 131549-17 Broeckx-Van Hees Oud-Tur 21 5 2 613526715 14.05370 1429.9889
5 106592-86 Van Oeckel Jan Oud-Tur 9 1 620765 606027315 14.04480 1427.70

Klik hier voor de verdere uitslag

BE15-6059819 10e Provinciaal La Souterraine

De duivin met ringnummer BE15-6059819 wint de 10de prijs uit La Souterraine op 3/07/16 van 403 jaarse duiven Provinciaal Antwerpen.

Dit is een volle zuster van de BE15-6059616 2e Nationaal La Souterraine, 2e Zone B2, 1e Provinciaal La Souterraine eveneens dit weekend bij Leo Broeckx & Maria Van Hees.

Klik hier voor reportage 2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07

Klik hier voor pedigree BE15-6059918 10e Provinciaal La Souterraine
 
Klik hier voor prestaties BE15-6059918 10e Provinciaal La Souterraine

 

Klik hier voor Mooie prestaties 2016: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
Klik hier voor reportage 2015 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): '306' 3 weken op rij Nationale top 

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

1/01/2017 Laurent Lefour (Labuissière): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 2.192 oude
31/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Voeten (Oud-Turnhout)
28/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1st Olympiad Pigeon Category C for Belgium Brussels 2017
25/12/2016 Uitnodiging Kampioenendag Fondclub Oud-Turnhout
20/12/2016 Danny Van Dyck (Pulle): Provinciaal Kampioen Hafo oude & jonge 2016
18/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Olympiade-duif Categorie C voor België Brussels 2017
16/12/2016 KBDB PE Antwerpen: 54e Provinciale Kampioenendag
15/12/2016 KBDB PE Antwerpen: Provinciale winnaars 2016
15/12/2016 KBDB PE Antwerpen: Sponsorvluchten
14/12/2016 Wilfried Vandemaele (Heule): 1e & 2e Provinciaal Montlucon 1.206 jaarse
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Filip & Kris Smits (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Roger Keynen (Nijlen)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Walter Roziers (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Carl Lambrechts (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Op De Beeck-Baetens (Putte)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Marcel & Koen Cop (Pulderbos)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Raymond De Haes (Baal)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Firmin, Jasper & Jarne Van Loock (Houtvenne)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Eddy Vos (Mol)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Peeters-Geluykens (Pulderbos)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Linda Meulemans-Damen (Arendonk)
30/11/2016 KBDB West-Vlaanderen Provinciale Kampioenschappen 2016 (definitief)
30/11/2016 KBDB Oost-Vlaanderen Provinciale Kampioenschappen 2016 (definitief)
30/11/2016 KBDB Vlaams-Brabant Provinciale Kampioenschappen 2016 (voorlopig)
30/11/2016 KBDB-Limburg Provinciale Kampioenschappen 2016 (voorlopig)
28/11/2016 Alleen internetverkoop BCK ten voordele van Rodeneuzendag
23/11/2016 Marcel & Koen Cop (Pulderbos): 1e Provinciaal Nevers 20/08 van 2.084 jonge
20/11/2016 Kampioenschappen KBDB PE Antwerpen 2016 (defintief)
8/11/2016 Prachtige Kampioenendag van de PE West-Vlaanderen
3/11/2016 Mooie prestaties: Xavier & Maxim Thoné (As)
3/11/2016 Mooie prestaties: Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad)
3/11/2016 Mooie prestaties: Wim De Troy (Berlaar)
3/11/2016 Mooie prestaties: Jos Thoné (As)
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 2e Provinciaal Vierzon 15/05 van 1.533 oude
2/11/2016 Peeters-Geluykens (Pulderbos) 1e Provinciaal Vierzon 15/05 van 746 jaarse
2/11/2016 Filip & Kris Smits (Berlaar) 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.756 jaarse
2/11/2016 PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge): 1e Provinciaal Blois 21/05 van 1.930 jaarse
2/11/2016 Roger Keynen (Nijlen): 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.382 oude
2/11/2016 Eddy Vos (Mol): 1e Provinciaal Valence 6/06 van 818 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Walter Roziers (Berlaar): 1e Nationaal Agen 26/06 van 3.648 oude
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B & 1e Provinciaal Montelimar 26/06
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07 van 537 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Jasper & Jarne Van Loock (Houtvenne): 1e Provinciaal Blois 23/07 van 947 jaarse
2/11/2016 PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge): 1e Provinciaal Tulle 30/07 van 562 jaarse
2/11/2016 Carl Lambrechts (Berlaar): 1e Provinciaal Vierzon 30/07 van 3.108 jonge
2/11/2016 Carl Lambrechts (Berlaar): 1e Provinciaal Bourges 6/08 van 1.453 jaarse
2/11/2016 Raymond De Haes (Baal): 1e Interprovinciaal Vierzon 30/07 van 1.029 oude
2/11/2016 Op De Beeck-Baetens (Putte): 1e Tulle 30/07 van 476 oude
2/11/2016 Meulemans-Damen (Arendonk): 1e Provinciaal Marseille 15/07
2/11/2016 Kristof Mortelmans (Ranst): 1e Provinciaal Carcassonne 24/07
2/11/2016 Henderickx-Van Den Bruel (Itegem): 1e Zone B2 & 2e Nationaal Chateauroux 16/07
2/11/2016 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 2e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
2/11/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 2.939 oude
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 3e Nationaal & 2e Zonaal & 1e Provinciaal Argenton 25/06
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Wouters-Coremans (Langdorp)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos & Jules Engels (Putte)
1/11/2016 Mooie prestaties: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
1/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Souppes 14/05 van 1.800 jaarse
1/11/2016 Mooie prestaties: Kristof Mortelmans (Ranst)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/10/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 6de Nat. Kampioen Fond 2015
31/10/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Prov. Kampioen oude en jaarse Grote Hafo KBDB PE Antwerpen 2015
31/10/2016 Jacques Hellebuyck (Aarsele): Provinciaal Kampioen Fond jonge duiven 2016
31/10/2016 Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout): Keizer Noyon 2015-2014-2013 samenspel Turnhout
29/10/2016 Peter Bours (Averbode): 1e Provinciaal Vierzon 30/07 van 1.284 jonge
26/10/2016 Gaby Vandenabeele (Dentergem): 100ste provinciale zege sedert 1988
24/10/2016 Marc & Geert Pollin (Snellegem): 3e Zonale overwinningen 2016
30/09/2016 Lannoo-Ballegeer (Moerkerke): 1e Provinciaal Brionne 3/09 van 864 oude
28/09/2016 Frank Paridaen (Sijsele): 1e Provinciaal 20/08 van 2.444 jonge
26/09/2016 Geert Verbeke (Tielt): 1e Provinciaal Tours 23/07 van 2.540 jonge
23/09/2016 Patrick Van Driessche (Heurne): 1e Provinciaal Orleans 13/08 van 6.309 jonge
20/09/2016 Gust Verstraete (Adegem): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 14.672 jonge
14/09/2016 Nationale zege uit Chateauroux: August Verstraete (Adegem)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Habraken-Ducheyne (Vorselaar)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Thijs-Peters (Maasmechelen)
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
10/09/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Zone B1 & Provinciaal Chateauroux 10/09
10/09/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Provinciaal Chateauroux 10/09 van 2.791 jonge
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Joel Verschoot (Ingelmunster)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Eddy & Bram Duthoo (Wevelgem)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jos Daans (Schriek)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Raymond Leemans (Relegem)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Sabrina Brugmans (Halen)
5/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rudi Hendrikx (Maasmechelen)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Rik Hermans (Pulle)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Henri & Danny Van Avondt (Wespeaar)
3/09/2016 Mooie prestaties: Peter Bours (Averbode)
31/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Van Eynde-Goovaerts (Putte)
26/08/2016 Baeten-Van Mechelen (Kasterlee): 1e Zone B2 Blois 21/05 van 1.619 oude
25/08/2016 Henri & Danny Van Avondt (Wespelaar): 1e Provinciaal Argenton 13/08 van 2.473 jonge
24/08/2016 Interprovinciale zege uit Nevers: Marcel Creten (St-Truiden)
24/08/2016 Provinciale zege uit Issoudun: Koen Crucke (Onkerzele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: Frank Paridaen (Sijsele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Jacques Hellebuyck (Aarsele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Nevers: Veulemans-Perilleux (Vissenaken)
23/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 20 augustus
23/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout)
21/08/2016 Nevers CFW 20/08 Interprov.: Interprov. uitslag
21/08/2016 Geert & Annick Van Renterghem (Deinze): 1e & 2e & 3e & 4e Provinciaal Orleans FVOV 9/07
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Willy Daniels (Kessel)
20/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Jonah & Noah Alaerts (Ham)
20/08/2016 Saumur 20/08: los 8u
19/08/2016 Rik Hermans (Pulle): 1e Nationaal Bourges 6/08 van 28.078 jonge
18/08/2016 Nicolas & Filip Norman (Knokke-Heist): 1e Provinciaal Jarnac 16/07 van 772 jaarse
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver)
17/08/2016 Provinciale zege uit Orleans: Patrick Van Driessche (Oudenaarde)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: Anthony Maes (Waregem)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: team Noel-Willockx (Baasrode)
17/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Maurice & Luc De Laere (Anzegem)
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Ivan Stockmans (Lummen)
17/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 13 augustus
17/08/2016 Vereyken-Gommers (Schilde): 1e Provinciaal Tulle 30/07 van 853 jaarse
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: BDS-DE Clerck (Meulebeke)
14/08/2016 Lorenzo De Pauw (Lembeke): 1e Provinciaal Montlucon 19/06 van 2.350 jaarse
13/08/2016 Ivan Stockmans (Lummen): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
13/08/2016 Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
13/08/2016 Jos Daans (Schriek): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 4.582 jaarse
13/08/2016 Ereprijs uit Orleans: Freddy & Jacques Vandenheede (Zingem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Schotsmans Gerd (Scherpenheuvel)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Hans Marien (Denderhoutem)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Herve D’Hossche (Desselgem)
10/08/2016 Nationale zege uit Bourges: Ronny Menten (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Surinx-Pletsers (Nieuwerkerken)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Gunther Smet (Lokeren)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Erwin Geraerts (Nieuwerkerken)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Anja De Saedeleer (Denderleeuw)
10/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 6 augustus
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Davy Tournelle (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Bernard Defrenne (Avelgem)
9/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 6 augustus
6/08/2016 Hans Mariën (Denderhoutem): 1e Provinciaal Bourges II FVOV van 6.736 jonge
3/08/2016 Provinciale zege uit Blois: Karel & Koen Leus (Oosterzele)
3/08/2016 Nationale zege uit Perpignan: Yves Vandepoel (Geetbets)
3/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Christiaan Lefevre (Vichte)
3/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: John Goegebeur (Kortrijk)
3/08/2016 Nationale zege uit Carcassonne: Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: JTM De Vroe-Van Gaver (Moortsele)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Martin Martens (Waarschoot)
3/08/2016 Provinciale zege uit Gien: Jozef Lenaerts (Duras)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Rudy De Saer (Ruiselede)
3/08/2016 Provinciale zege uit Gien: Willy & Sandra Vrancken (Kuringen)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem)
3/08/2016 Provinciale zege uit Perpignan: Boudewijn Jonckheere (Torhout)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Vereyken-Gommers (Schilde)
3/08/2016 Provinciale zege uit Perpignan: Haesaert-Adam (Mater)
3/08/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Francis Verdeyen (Steenokkerzeel)
3/08/2016 Provinciale zege uit Blois: Huib Van Der Maas (Lokeren)
3/08/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Ronny De Feyter (Halle)
3/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: Gino Clicque (Wevelgem)
31/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 29-30-31 juli
31/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 29-30-31 juli
31/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 29-30-31 juli
31/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 29-30-31 juli
31/07/2016 Willy Daniels (Kessel): 1e Zone B1 Argenton 9/07 van 3.617 jaarse
30/07/2016 Alain Hoornaert (Wancennes): 1e Nationaal Tulle 30/07 van 7.322 jaarse
30/07/2016 Bart & Francis Verdeyen (Steenokkerzeel): 1e Provinciaal Vierzon 30/07 van 765 jaarse
30/07/2016 Ereprijs uit Melun: Vanhoudt-Serre (Diest)
29/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 22-23-24 juli
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Johan Hebberecht (Drongen)
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Frederik Everaert (Zwijnaarde)
27/07/2016 Provinciale uit Sezanne: Bosmans-Leekens (Beverlo)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Leo Antonissen (Nieuwmoer)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Leo Van Horenbeeck (Wijgmaal)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Davy Desplenter (Lendelede)
27/07/2016 Provinciale uit Brive: Christiaan Voet (Wakken)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: August & Johan Van Den Wijngaert (Vilvoorde)
27/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht (Oud-Turnhout)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: combinatie Faes-Wils (Mol)
27/07/2016 Provinciale zege uit Carcassonne: Gaby Demeulenaere (Lichtervelde)
27/07/2016 Provinciale zege uit Carcassonne: Delrue-Vanbruane (Lauwe)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Luc, Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem)
27/07/2016 Provinciale uit Brive: gebroeders Berden (Nieuwerkerken)
27/07/2016 Provinciale uit Carcasonne: gebroeders De Gelissen (Maasmechelen)
25/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 22-23-24 juli
24/07/2016 Blois 23/07 Prov. uitslagen
24/07/2016 Frederik Everaert (Zwijnaarde): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.929 jaarse
24/07/2016 Johan Hebberecht (Drongen): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.952 oude
24/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal Carcassonne 24/07 van 3.191 jaarse
24/07/2016 Gabriël Demeulenaere (Lichtervelde): 1e Provinciaal Narbonne 24/07 van 683 oude
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
24/07/2016 Ereprijs uit Brive: Erik Limbourg (Brussegem)
23/07/2016 Team Gevaert-Lannoo (Meigem): dubbel 1e Provinciaal met 'Prinses95' & 'Rambo Junior'
21/07/2016 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): Dubbele Provinciale Overwinning Limoges 9/07
20/07/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Clement De Mesmaeker (St.-Ulriks-Kapelle)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Van Themsche-Houfflijn (St-Eloois-Winkel)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Fernand Malfait (Zerkegem)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Philippe Dobbelaere (Olsene)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Marc De Cock (Temse)
20/07/2016 Provinciale zege uit Gien: Willy Vanherck (Retie)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Baeckelandt (Gavere)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Guido Van Caneghem (Merelbeke)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Marc Buyck (Lendelede)
20/07/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Luc Christiaens (Ooigem)
20/07/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Gert Noels (Ham)
20/07/2016 Provinciale zege uit Jarnac: Nicolas & Filip Norman (Knokke-Heist)
20/07/2016 Provinciale zege uit Jarnac: team D’Hondt (Deinze)
20/07/2016 Zonale zege uit Jarnac: Visschers & zoon (Maasmechelen)
18/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 15-16-17 juli
16/07/2016 Rudi Hendrikx (Maasmechelen): 1ste provinciaal en 1ste en 2de zonaal Chateauroux
16/07/2016 hok Malfait (Zerkegem): 1e Nationaal Jarnac 16/07 van 4.167 oude
16/07/2016 Willy Vanherck (Retie): 1e Provinciaal Gien 16/07 van 1.694 oude & 2.877 jaarse
16/07/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Provinciaal Gien 16/07 van 5.470 jonge
16/07/2016 Luc Christiaens (Ooigem): 1e Provinciaal Chateauroux 16/07 van 1.159 jaarse
15/07/2016 Alain Dermonne (Froidchapelle): 1e Internationaal Marseille 15/07 van 9.361 oude
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Hubert Vanacker (Oostrozebeke)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Stefaan Vanslembrouck (Diksmuide)
13/07/2016 Nationale zege uit Argenton: Filip Teirlinck (Deinze)
13/07/2016 Nationale zege uit St-Vincent: Ludo Lathouwers (Munsterbilzen)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: J. Dierickx-Visschers (Zele)
13/07/2016 Provinciale zege uit Limoges: Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Patrick Staelens (Sijsele)
13/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Rony Calus (Heist-aan-Zee)
13/07/2016 Provinciale zege uit Limoges: Schoors-De Waele (Adegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Gustaaf Standaert (Heist-aan-Zee)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Stefan Steenbergen (Herk-de-Stad)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Matthias Coel (Boortmeerbeek)
13/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 8-9-10 juli
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Louis Ceyssens (Meeuwen)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Frans Cristiaens (Zemst)
11/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 8-9-10 juli
11/07/2016 Rudi & Jos Quintens (Lummen): 1e Nationaal Libourne 3/07 van 5.195 oude
11/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 8-9-10 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 1-2-3 juli
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luk Blockx (Oud-Turnhout)
9/07/2016 Hubert Vanacker (Oostrozebeke): 1e Nationaal Limoges 9/07 van 6.488 oude
9/07/2016 Matthias Coel (Boortmeerbeek): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.307 jaarse
9/07/2016 Patrick Staelens (Sijsele): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.907 jaarse
9/07/2016 Patrick Houfflijn (Wortegem): 1ste Provinciaal Limoges 9/07 van 2.015 jaarse
9/07/2016 Rony Calus (Heist-aan-Zee): Topseizoen met 4 provinciale overwinningen
9/07/2016 Gustaaf Standaert (Heist-aan-Zee): 1e Provinciaal Chateaudun 9/07 van 1.444 jaarse
8/07/2016 Libourne IL: Nat. & Zones
8/07/2016 Ludo Lathouwers (Munsterbilzen): 1e Nationaal St-Vincent 8/07 van 2.562 oude
7/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Libourne 3/07
6/07/2016 Nationale zege uit La Souterraine: Kumpen-Schepers (Kortenaken)
6/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Rudi & Jos Quintens (Lummen)
6/07/2016 Nationale zege uit Libourne: gebroeders Desbuquois (Kapelle-op-den-Bos)
6/07/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Godfried Vander Stichele (Pittem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Messiaen-Vanhauwaert (Avelgem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Dubrul-Verbeke (Kuurne)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Gino & Rino Morent (Langemark)
6/07/2016 Provinciale zege uit Barcelona: Hendrik Mortier (St.-Kruis)
6/07/2016 Provinciale zege uit Barcelona: Hubert Lenders (Neerharen)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Jos Das (Lummen)
6/07/2016 Provinciale zege uit Libourne: Hubert Debaene (Beernem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Libourne: Christiaan Messiaen (Rumbeke)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Vanwinge-Reniers (Spalbeek)
4/07/2016 Etienne Meirlaen (St-Martens-Latem): 1e Provinciaal Pau en Agen
3/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
3/07/2016 Hubert Debaene (Beernem): 1e & 2e Provinciaal Libourne 3/07 van 1.090 oude
3/07/2016 Chris Hebberecht ( Evergem): 1e Provinciaal Libourne 3/07
3/07/2016 Libourne IL 2/07 Lâcher à 6h45
2/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal & 2e Internationaal Barcelona 2/07
2/07/2016 Luc Van Coppenolle (Ouwegem): 1ste Provinciaal Barcelona 2/07 van 1.620 oude
2/07/2016 Hendrik Mortier (St.-Kruis): 1e Provinciaal Barcelona 2/07 van 1.327 oude
2/07/2016 Dubrul-Verbeke (Kuurne): 1e Provinciaal Chateaudun 2/07 van 1.918 oude
1/07/2016 Jean-Charles Denis (Corroy-le-Grand): 1e Nationaal Montelimar 26/06 van 1.538 jaarse
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Benny Steveninck (Hamme)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Jacques Verschuere (Beveren-Leie)
29/06/2016 Provinciale zege uit Gien: Marc Medart (Sint-Truiden)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Vic & Jens Goovaerts (Beerzel)
29/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Andre Truyaert (Bellegem)
29/06/2016 Provinciale zege uit Gien: Johan Lindekens (Sint-Truiden)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Tysiak-Sielsik (Paal)
29/06/2016 Provinciale zege uit Agen: Gunther Rotthier (Sinaai)
29/06/2016 Provinciale zege uit Agen: Etienne Meirlaen (St-Martens-Latem)
29/06/2016 Provinciale zege uit Montelimar: Alex Vluggen (Neerharen)
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Oost-Vlaanderen 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal Oost-Vlaanderen 26/06
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Antwerpen 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal Antwerpen 26/06
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Vlaams-Brabant 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal West-Vlaanderen 26/06
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Limburg 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal Vlaams-Brabant 26/06
27/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal West-Vlaanderen 26/06
27/06/2016 Agen Televie Provinciaal Limburg 26/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Oost-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Vlaams-Brabant 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Antwerpen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Chateaudun WVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Gien Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Gino Clicque (Wevelgem): 1e & 2e Nationaal Agen 26/06 van 2.932 jaarse
25/06/2016 Kevin Saudoyez (Tertre): 1e Nationaal Argenton 25/06 van 18.363 jaarse
25/06/2016 Vic & Jens Goovaerts (Beerzel): 1e Provinciaal Argenton 25/06 van 2.326 jaarse
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Vos-Jorissen (Hamont-Achel)
23/06/2016 Nieuwe coördinaten 2016 Libourne
23/06/2016 Nouvelles coordonnées 2016 Libourne
22/06/2016 Nationale zege uit Montlucon: Mathias De Witte (Belsele)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Kamiel Hazaert (Neerijse)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Ivo Renders (Geel)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Lorenzo De Pauw (Waarschoot)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Maurice Traen (Sint-Joris)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Wilfried Vandemaele (Heule)
22/06/2016 Montauban BV Provinciaal Vlaams-Brabant 19/06
22/06/2016 Montauban BV Provinciaal Oost-Vlaanderen 19/06
22/06/2016 Pau LCJ Provinciaal Oost-Vlaanderen 19/06
22/06/2016 Provinciale zege uit Montauban: Andre Vaernewijck (Waregem)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Michel Janssens (Wilsele)
22/06/2016 Nationale zege uit Montauban: Jos & Jan Loobuyck (Aalter)
22/06/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Nationaal Pau 22/06 van 1.661 oude
21/06/2016 Montauban BV Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
21/06/2016 Pau LCJ Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
21/06/2016 Pau LCJ Provinciaal Vlaams-Brabant 19/06
21/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal Vlaams-Brabant 19/06
20/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal Antwerpen 19/06
20/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
20/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal Limburg 19/06
20/06/2016 Gien Provinciaal Limburg 19/06
20/06/2016 Chateaudun WVV Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
19/06/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Nationaal Montlucon 19/06 van 10.739 jaarse
19/06/2016 Ivo Renders (Geel): 1e Provinciaal & 2e Nationaal Montlucon 19/06
19/06/2016 Michel Janssens (Wilsele): 1e Provinciaal Montlucon 19/06 van 1.025 oude
19/06/2016 Maurice Traen (St. Joris): 1e Provinciaal Montlucon 19/06 van 1.216 oude
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Walter Mertens (Mol)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: D. & Chr. Vandendriessche (St-Lievens-Esse)
15/06/2016 Nationale zege uit Cahors: Richie Saelens (Maldegem)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Gilbert Dekervel (Poperinge)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Medard Crombez (Langemark)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Erik Rosseel (Gistel)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Antoon Verhaest (Roeselare)
15/06/2016 Provinciale zege uit Cahors: Julien Vaneenoo (Wingene)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Jan Pappens (Munkzwalm)
15/06/2016 Provinciale zege uit Cahors: Verhellen-Van Agtmael uit 's Gravenwezel
15/06/2016 Zonale zege uit Cahors: Vincent Schroeder (Bilzen)
13/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
13/06/2016 Chateaudun WVV Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Oost-Vlaanderen 10/06
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Antwerpen 10/06
11/06/2016 Valence CFW Provinciaal Oost-Vlaanderen 6/06
11/06/2016 Cahors CC Provinciaal Limburg 10/06
11/06/2016 Cahors CC Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Limburg 10/06
11/06/2016 Dirk & Christine Van Den Driessche (St-Lievens-Esse): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 5.910 oude
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal West-Vlaanderen 6/06
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal Limburg 6/06
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal Antwerpen 6/06
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal Vlaams-Brabant 6/06
10/06/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 2.644 oude
10/06/2016 Richie & Ludo Saelens (Maldegem): 1e Nationaal Cahors 10/06 van 6.164 oude
10/06/2016 Jan Pappens (Hundelgem) : 1e Provinciaal & 2e Nationaal Chateauroux 10/06
10/06/2016 Gilbert Dekervel (Poperinge): 1e Nationaal Chateauroux 10/06 van 25.127 oude
10/06/2016 Walter Mertens (Mol): 1e Zone B2 Chateauroux 10/06 van 6.573 jaarse
10/06/2016 Julien Vaneenoo (Wingene): 1e Provinciaal Cahors 10/06 van 985 oude
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Freddy Kestens hok (Tienen)
8/06/2016 Provinciale zege uit Valence: Cyriel Cams (Spalbeek)
6/06/2016 Gilbert Heijnen & Zoon (Gronsveld, Nl.): 1e Provinciaal Valence 6/06 van 2.316 duiven
6/06/2016 Lionel Vermander (Oekene): 1e Provinciaal Valence 6/06
5/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
1/06/2016 Zonale zege uit Limoges: Dobbelaere-Debuck (Oedelem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Andre Van Haute (Moerzeke)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Haak-Soen (Moerbeke)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Thibaut Decuypere (Anzegem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Bart & Dirk Delodder (Waregem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Limoges: hok Smets (Bertem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Limoges: Frans & Paul Van Gils (Ravels)
30/05/2016 Bourges BU Provinciaal Vlaams-Brabant 28/05
29/05/2016 Limoges BV Provinciaal Antwerpen 28/05
29/05/2016 Limoges BV Provinciaal Limburg 28/05
29/05/2016 Limoges BV Provinciaal West-Vlaanderen 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal West-Vlaanderen 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Limburg 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Antwerpen 28/05
28/05/2016 Dobbelaere-De Buck (Oedelem): 1e Zone A Limoges 28/05 van 5.963 oude
28/05/2016 Tandem Bjorn Haak & David Soen (Moerbeke): 1e Provinciaal Bourges I van 4.032 oude
28/05/2016 Luc De Roeck (Manage): wint de eerste fondklassieker van 2016
28/05/2016 Frederik Everaert (Zwijnaarde): 1e Provinciaal OVL Limoges 3.427 oude
26/05/2016 Dirk & Bart De Lodder (Waregem): 1e Provinciaal Bourges 26/05 van 2.227 jaarse
25/05/2016 InterProvinciale zege uit Chalon: Alfons Weuts (St-Katelijne-Waver)
25/05/2016 Provinciale zege uit Tours: Baert-Simoens (Torhout)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Louis Van Horenbeek (Baasrode)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Bart Van Heddeghem (St-Lievens-Houtem)
25/05/2016 Provinciale zege uit Tours: Lucien Pauwels (Loppem)
25/05/2016 Provinciale zege uit Gien: Saban Saatduzen (Tessenderlo)
25/05/2016 Zonale zege uit Blois: Baeten-Van Mechelen (Kasterlee)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chalon: Ulrich Lemmens (Balen)
22/05/2016 Blois BU-UA Provinciaal Vlaams-Brabant 21/05
22/05/2016 Gien Limburg 21/05
22/05/2016 Blois BU-Ant Prov.21/05 aanmeldingen & uitslagen
22/05/2016 Chalon Limburg 21/05
22/05/2016 Tours WVV Provinciaal West-Vlaanderen 21/05
22/05/2016 Chalon Provinciaal Antwerpen 21/05
22/05/2016 Blois BU-UA Provinciaal Antwerpen 21/05
21/05/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Zone B1 Blois 21/05 van 2.035 jaarse
21/05/2016 Jespers-Vanderwegen (Holsbeek): 1e Provinciaal Blois 21/05 van 1.680 oude
21/05/2016 Alfons Weuts (St-Katelijne-Waver): 1e InterProvinciaal Chalon 21/05 van 6.746 oude
21/05/2016 Bart Van Heddeghem (St Lievens Houtem): 1ste Provinciaal Chateauroux 21/05 van 2.934 jaarse
21/05/2016 Lucien Pauwels (Loppem): 1e Provinciaal Tours van 2.770 jaarse
21/05/2016 Baert-Simoens (Torhout): 1e Provinciaal Tours 21/05 van 4.113 oude
21/05/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Chalon 21/05 van 556 oude
18/05/2016 InterProvinciale zege uit Vierzon: R. & G. Boschmans (Herne)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Geo & Filip Peirs (Machelen)
18/05/2016 Provinciale zege uit Gien: Arsene Wouters (Brustem)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Michiel Vandoninck (Meerhout)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Banciu-Dumitrescu (St-Genesius-Rode)
16/05/2016 Vierzon DH Provinciaal Vlaams-Brabant 15/05
16/05/2016 Vierzon FVOV Provinciaal Oost-Vlaanderen 15/05
16/05/2016 Tours WVV Provinciaal West-Vlaanderen 15/05
16/05/2016 Vierzon DH Provinciaal Antwerpen 15/05
16/05/2016 Gien Provinciaal Limburg 15/05
15/05/2016 Michiel Vandoninck (Meerhout): 1e Provinicaal Vierzon 15/05 van 1.533 oude
16/02/2016 Kampioenschappen 2015 Hafo Oud-Turnhout
31/12/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
9/12/2015 Kampioenschappen 2015 De Prijsvlucht Oud-Turnhout
9/10/2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2de Nationaal Issoudun 29/08
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Stessens (Oud-Turnhout)
6/09/2015 Nice results: Niels Broeckx (Antwerp)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout)
23/07/2015 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): de '306' 3 weken op rij Nationale top
20/07/2015 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Zone B2 La Souterraine 6/07 van 864 jaarse
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
5/05/2015 RFCB Communique de presse
5/05/2015 KBDB Persmededeling
9/04/2015 Libourne Nationale enlogement le mercredi
9/04/2015 Libourne Nationaal inkorving op woensdag
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
28/12/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2014
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Overvlucht speciaal
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
22/10/2014 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout 2014
20/10/2014 Nice performances Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerp)
20/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
8/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout op vrijdag 17 oktober
1/10/2014 Kampioenschappen duivenbond Oud-Turnhout Hafo 2014
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2014 John Bruneel (Merkem): 1ste Nationaal Libourne 1.589 oude duiven
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
16/07/2014 Libourne Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
16/07/2014 Libourne National 12/7/14 - resultats
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
16/05/2014 RFCB: Coordonnées
16/05/2014 KBDB: Coördinaten
25/02/2014 Kampioenendag Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenschappen Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/01/2014 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
4/01/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
5/12/2013 Frans Denoo (Zedelgem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal Libourne
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
9/10/2013 Topforum Fondclub Gewest Turnhout Vrijdag 18 oktober 2013
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
18/07/2013 Libourne Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
15/07/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude & 1ste Nationaal jaarse Libourne 6/07/13
13/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Brive: Patrick F. Campinne (Doissche, Namur)
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Libourne (6-07-2013)
9/07/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
7/07/2013 Libourne National 6/07/13 SLUITING-CLOTURE 10h-
6/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Libourne: Beukenne pere et fils (Bruyelle, Hainaut)
6/07/2013 Victoire Zonale de Libourne: Stephane Defoort (Maubray, Hainaut)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Willy Verbruggen (Londerzeel, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Libourne: Michel Couchariere (Morialme, Namur)
6/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Libourne: vve Marcel Caro (Verviers, Liege)
6/07/2013 Victoire provinciale de Libourne: Fabrice Dereux (Perwez, Brabant Wallon)
6/07/2013 Victoire zonale de Libourne: Noe De Coster (Obaix, Hainaut)
6/07/2013 Victoire zonale de Libourne: Henri Vandenbergh (Viesville, Hainaut)
6/07/2013 Victoire provinciale de Libourne: Pierre Leloup-Nagels (Bousval, Brabant Wallon)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Frans Denoo (Zedelgem, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Guido Van Vlierberghe (Bornem, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Kristof Mortelmans (Ranst, Antwerpen)
6/07/2013 Zonale zege uit Libourne: Marc De Cock (Temse, Oost-Vlaanderen)
3/06/2013 Niels Broeckx (Oud - Turnhout) - 1st Provincial Bourges yearlings (Antwerp) and lots of top prizes!
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
20/03/2013 Bourlard Père & Fils (Harveng, Hainaut): 1e (inter)provincial yearling Libourne FCW
6/02/2013 Kampioenschappn De Oostduif Oud-Turnhout 2012
26/12/2012 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
24/12/2012 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2012
20/12/2012 Kampioenendag Turnhoutse Fondvrienden
19/12/2012 Kampioenschappen Turnhoutse Fondvrienden 2012
30/10/2012 100 jaar De Prijsvlucht Oud-Turnhout
15/10/2012 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
14/08/2012 Nationaal winnaar jaarse Libourne 07/07: Gerard Samyn (Rumbeke)
10/08/2012 Interprovinciaal winnaar jaarse Libourne CFW: Bourlard Pre & Fils (Harvenq)
20/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Libourne 7/07: hok Puts (Olen)
14/07/2012 Libourne Nationaal: Nationale & zonale uitslagen
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Libourne
12/07/2012 Nabeschouwingen, Libourne jaarlingen in Oost Vlaanderen.
5/07/2012 Libourne National 07/07: Nombre de pigeons
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
22/02/2012 Kampioenendag duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Kampioenschap duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
23/12/2011 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenendag Fondvrienden Gewest Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap Fondvrienden Gewest Turnhout
5/12/2011 Kampioenschap De Oostduif Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenendag Hafoclub Turnhout en Hafo Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenschappen Hafoclub Turnhout & Hafo Oud-Turnhout
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
6/08/2011 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout) 1ste provinciaal Bourges II oude
7/07/2011 Molse Fondclub Montauban, Libourne
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
2/06/2011 De Olympiadeduif Miss Poznan van Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Halve Fond
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Noyon
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Quievrain

Advertenties

 

 

Poll