Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Blois Zone B1 & B2 21/05

23/05/2016 DD Categorie: Nieuws

InterProvinciale winnaars Blois Zone B1 zijn Bart & Jurgen Geerinckx uit Wommelgem en Van Eynde-Goovaerts uit Putte, Zone B2 zijn Baeten-Van Mechelen uit Kasterlee en Gert Huysmans uit Balen.


InterProvinciale winnaars Blois Zone B1 zijn Bart & Jurgen Geerinckx uit Wommelgem en Van Eynde-Goovaerts uit Putte.

  • snelste duif van 3.803 duiven: Van Eynde-Goovaerts uit Putte
  • Bart & Jurgen Geerinckx uit Wommelgem 1ste van 1.768 oude duiven
  • Van Eynde-Goovaerts uit Putte 1ste van 2.035 jaarse duiven

 

Zona(a)l B1 Brab.Unie-Un.Antwerpen

BLOIS 21-05-16 1.768 Oude-Vieux Deelnemers:239 LOSTIJD:08.00



1 GEERINCKX L & B & J WOMMELG 24 14 464583 617424414 12.24470 1754.5780 1
2 GEERINCKX L & B & J WOMMELG 24 1 2 617402514 12.25020 1752.9229 2

3 OP DE BEECK - BAETENS PUTTE 7 1 455682 609506214 12.21530 1740.0191 3
4 WYBO DIDIER HEKELGE 5 1 421974 231515914 12.04380 1724.9244 4
5 CRISTIAENS FRANS ZEMST 7 3 440574 223666714 12.15431 1722.8878 5
6 VAN DE VELDE MARINA GROBBEN 11 2 470144 621310214 12.35310 1706.4086 6
7 VERSCHUEREN JOS BRECHT 4 1 479949 610141210 12.41410 1703.8601 7
8 DESBUQUOIS F GEBR. KAPELLE 51 27 439413 223721614 12.17570 1703.4813 8
9 JACOBS JOZEF GR.BIJG 8 5 423624 229740214 12.08533 1702.0645 9
10 VANDENWIJNGAERT & ZN VILVOOR 10 7 438197 220937714 12.18130 1697.0128 10

Klik hier voor uitslag Blois BU-UA Zone B1 oude duiven 

Zona(a)l B1 Brab.Unie-Un.Antwerpen

BLOIS 21-05-16 2.035 Jaarse-1an Deelnemers:201 LOSTIJD:08.00



1 VAN EYNDE - GOOVAERTS PUTTE 63 60 452129 617840815 12.09020 1815.5361 1

2 NELSON & HELIO LOFT BIERGHE 6 5 401173 208479915 11.44350 1786.2991 2
3 SCHOUKENS JURGEN GR.BIJG 66 23 422427 201815015 12.05240 1721.3814 3
4 VAN DEN BERGH WIM KALMTHO 15 10 482826 622894415 12.41500 1713.1614 4
5 BOSCHMANS R & G HERNE 13 13 401304 207702515 11.55480 1701.8830 5
6 GEERINCKX L & B & J WOMMELG 46 18 464583 602009015 12.33410 1697.5202 6
7 DE BRUYCKER CHRISTINE LIEDEKE 17 7 416958 205228615 12.05392 1697.3431 7
8 LIMBOURG ERIK BRUSSEG 76 32 430756 201563015 12.14570 1689.5705 8
9 LIMBOURG ERIK BRUSSEG 76 39 2 201569115 12.15100 1688.1359 9
10 HOK SOCARO KAMPENH 21 15 443444 200200315 12.23230 1683.6449 10

Klik hier voor uitslag Blois BU-UA Zone B1 jaarse duiven

 

InterProvinciale winnaars Blois Zone B2 zijn Baeten-Van Mechelen uit Kasterlee en Gert Huysmans uit Balen.

  • snelste duif van 3.327 duiven: Baeten-Van Mechelen uit Kasterlee
  • Baeten-Van Mechelen uit Kasterlee 1ste van 1.619 oude duiven
  • Gert Huysmans uit Balen 1ste van 1.708 jaarse duiven

 

 

Zona(a)l B2 Brab.Unie-Un.Antwerpen

BLOIS 21-05-16 1.619 Oude-Vieux Deelnemers:232 LOSTIJD:08.00

1 BAETEN - VAN MECHELEN KASTERL 2 2 484621 613062514 12.34170 1766.8627 1
2 JESPERS-VANDERWEGEN HOLSBEE 20 3 447969 217006414 12.18061 1735.6300 2
3 BRABANTS LOUIS WESTMEE 3 2 462255 623800214 12.30350 1708.3646 3
4 DE PAUW DANIEL OUD-TUR 16 1 492036 630636213 12.49010 1702.4485 4
5 VAN SANDE HERMAN VOSSELA 3 2 486366 611076013 12.48210 1686.7210 5
6 STESSENS INES ARENDON 19 6 497989 625611912 12.55399 1684.3015 6
7 STOUTHUYSEN RIK OPLINTE 4 3 448462 224951114 12.27460 1674.8239 7
8 JANSSENS GEOFFREY BAAL 6 5 455553 218823214 12.32520 1669.5077 8
9 DE RYCK GASTON BOOISCH 3 3 457134 615207114 12.34221 1666.1325 9
10 BROECKX NIELS O.TURNH 22 6 493047 603134014 12.56090 1664.8556 10

 

Klik hier voor uitslag Blois BU-UA Zone B2 oude duiven

 

Zona(a)l B2 Brab.Unie-Un.Antwerpen

BLOIS 21-05-16 1.708 Jaarse-1an Deelnemers:205 LOSTIJD:08.00



1 HUYSMANS GERT BALEN 25 25 482424 608649615 12.39141 1727.6631 1
2 COMB. FAES - WILS MOL 50 1 490890 622004115 12.44120 1727.2695 2
3 COMB. FAES - WILS MOL 50 3 2 622001215 12.44170 1726.7632 3
4 PEC RACING TEAM ADK TIELT-W103 11 452478 401304515 12.22410 1722.5227 4
5 PUNT FRANK VOSSELA 2 1 488394 612836815 12.45500 1708.6671 5
6 THIJS NICK & ROGER HALLAAR 5 4 460582 626945115 12.31359 1695.8204 6
7 BROECKX NIELS O.TURNH 33 30 493047 628691215 12.50460 1695.6792 7
8 VAN OECKEL BART & NAN O.TURNH 50 20 493858 605919815 12.51270 1694.4862 8
9 VAN OECKEL BART & NAN O.TURNH 50 8 2 605915515 12.52300 1688.4034 9
10 THIJS LOUIS WIEKEVO 8 7 465527 626106715 12.37280 1677.7763 10

 

Klik hier voor uitslag Blois BU-UA Zone B2 jaarse duiven

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

1/01/2017 Laurent Lefour (Labuissière): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 2.192 oude
19/12/2016 Jos Daans (Schriek): 3e Nationaal La Souterraine 3/09
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Roger Keynen (Nijlen)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Filip & Kris Smits (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Walter Roziers (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Louis Thijs (Wiekevorst)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Johan De Belser (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Bart Henderickx-Van Den Bruel (Berlaar/Itegem
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: gebroeders Van Laer (Pulle)
3/11/2016 Mooie prestaties: Wim De Troy (Berlaar)
3/11/2016 Mooie prestaties: Xavier & Maxim Thoné (As)
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Gert Huysmans (Balen): 1e Zone B Blois 21/05 van 1.708 jaarse
2/11/2016 PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge): 1e Provinciaal Blois 21/05 van 1.930 jaarse
2/11/2016 Filip & Kris Smits (Berlaar) 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.756 jaarse
2/11/2016 Roger Keynen (Nijlen): 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.382 oude
2/11/2016 Louis Thijs (Wiekevorst): 1e Argenton 25/06 van 3.188 oude
2/11/2016 Walter Roziers (Berlaar): 1e Nationaal Agen 26/06 van 3.648 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Johan De Belser (Berlaar): 1e Zone B1 & 3e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Henderickx-Van Den Bruel (Itegem): 1e Zone B2 & 2e Nationaal Chateauroux 16/07
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 2e & 5e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
2/11/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 2.939 oude
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Wouters-Coremans (Langdorp)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos & Jules Engels (Putte)
1/11/2016 Mooie prestaties: Gert Huysmans (Balen)
24/10/2016 Marc & Geert Pollin (Snellegem): 3e Zonale overwinningen 2016
20/09/2016 Gust Verstraete (Adegem): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 14.672 jonge
14/09/2016 Nationale zege uit Chateauroux: August Verstraete (Adegem)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Habraken-Ducheyne (Vorselaar)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Laurent Lefour (La Buissiere)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Eddy De Groot (Putte)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Thijs-Peters (Maasmechelen)
12/09/2016 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 1.194 jaarse
10/09/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Zone B1 & Provinciaal Chateauroux 10/09
10/09/2016 Mooie prestaties: Henry & Betsy Roox (Veldwezelt)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Walter Deschuymer (Balegem)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jos Daans (Schriek)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jacques Planckaert (Vlamertinge)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Willy Van Hekken (Lier)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Erik Maes (Maasmechelen)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: David Vermassen (Gavere)
5/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rudi Hendrikx (Maasmechelen)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Rik Hermans (Pulle)
31/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Van Eynde-Goovaerts (Putte)
26/08/2016 Baeten-Van Mechelen (Kasterlee): 1e Zone B2 Blois 21/05 van 1.619 oude
24/08/2016 Provinciale zege uit Nevers: Veulemans-Perilleux (Vissenaken)
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Willy Daniels (Kessel)
19/08/2016 Rik Hermans (Pulle): 1e Nationaal Bourges 6/08 van 28.078 jonge
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: De Meester-De Craene (Nokere)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: Anthony Maes (Waregem)
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Ivan Stockmans (Lummen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: team Bart Bassez (Maasmechelen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Casaert-Senechal (Russeignies)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: BDS-DE Clerck (Meulebeke)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Johnny Franken (Gruitrode)
13/08/2016 Ivan Stockmans (Lummen): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
13/08/2016 Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
13/08/2016 Jos Daans (Schriek): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 4.582 jaarse
13/08/2016 hok Jos Vercammen (Vremde): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 865 oude
13/08/2016 De Meester-De Craene (Nokere – Kruishoutem): 1e Zone A2 Argenton 13/08 van 7.081 jonge
13/08/2016 Ereprijs uit Orleans: Freddy & Jacques Vandenheede (Zingem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Schotsmans Gerd (Scherpenheuvel)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Etienne Van Migerode (Eksaarde)
10/08/2016 Nationale zege uit Bourges: Ronny Menten (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Gunther Smet (Lokeren)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: F. & K. Van Sterthem (Zottegem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Marc & Geert Pollin (Snellegem)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Davy Tournelle (Rummen)
8/08/2016 Van Den Bossche-Van Den Steen (Asse): 1e Zone B Tulle 30/07 van 3.490 jaarse
3/08/2016 Nationale zege uit Perpignan: Yves Vandepoel (Geetbets)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Van Den Bossche-Van Den Steen (Asse)
3/08/2016 Nationale zege uit Carcassonne: Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: JTM De Vroe-Van Gaver (Moortsele)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Martin Martens (Waarschoot)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Reynders-Tack (Millen)
31/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 29-30-31 juli
31/07/2016 Willy Daniels (Kessel): 1e Zone B1 Argenton 9/07 van 3.617 jaarse
30/07/2016 Alain Hoornaert (Wancennes): 1e Nationaal Tulle 30/07 van 7.322 jaarse
29/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 22-23-24 juli
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Johan Hebberecht (Drongen)
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Frederik Everaert (Zwijnaarde)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Leo Antonissen (Nieuwmoer)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Jean Leroi (Rutten)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Luc, Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem)
24/07/2016 Blois 23/07 Prov. uitslagen
24/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jean Conaert & zoon (Dilsen)
24/07/2016 Frederik Everaert (Zwijnaarde): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.929 jaarse
24/07/2016 Johan Hebberecht (Drongen): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.952 oude
24/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal Carcassonne 24/07 van 3.191 jaarse
22/07/2016 Mooie prestaties: gebroeders Raets & Kenny (Vliermaal)
20/07/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Clement De Mesmaeker (St.-Ulriks-Kapelle)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Fernand Malfait (Zerkegem)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Philippe Dobbelaere (Olsene)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Van Thillo (Beerse)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Baeckelandt (Gavere)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Guido Van Caneghem (Merelbeke)
20/07/2016 Zonale zege uit Jarnac: Visschers & zoon (Maasmechelen)
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
16/07/2016 Rudi Hendrikx (Maasmechelen): 1ste provinciaal en 1ste en 2de zonaal Chateauroux
16/07/2016 hok Malfait (Zerkegem): 1e Nationaal Jarnac 16/07 van 4.167 oude
15/07/2016 Alain Dermonne (Froidchapelle): 1e Internationaal Marseille 15/07 van 9.361 oude
13/07/2016 Nationale zege uit Argenton: Filip Teirlinck (Deinze)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Stefaan Vanslembrouck (Diksmuide)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Hubert Vanacker (Oostrozebeke)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Paul Jamar (Rummen)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Martin De Vijlder (Oordegem)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Louis Van Hoorenbeeck (Baasrode)
13/07/2016 Nationale zege uit St-Vincent: Ludo Lathouwers (Munsterbilzen)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: J. Dierickx-Visschers (Zele)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Gino Depestel (Ichtegem)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Luc & Hilde Sioen (Moorslede)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Tom Nouwen (As)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Eddy Eerens (Maasmechelen)
11/07/2016 Rudi & Jos Quintens (Lummen): 1e Nationaal Libourne 3/07 van 5.195 oude
9/07/2016 Hubert Vanacker (Oostrozebeke): 1e Nationaal Limoges 9/07 van 6.488 oude
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Leo Geris (As)
8/07/2016 Ludo Lathouwers (Munsterbilzen): 1e Nationaal St-Vincent 8/07 van 2.562 oude
6/07/2016 Nationale zege uit La Souterraine: Kumpen-Schepers (Kortenaken)
6/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Rudi & Jos Quintens (Lummen)
6/07/2016 Nationale zege uit Libourne: gebroeders Desbuquois (Kapelle-op-den-Bos)
6/07/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Godfried Vander Stichele (Pittem)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Gino & Rino Morent (Langemark)
6/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jos Quix (Neeroeteren)
4/07/2016 La Colombe Joyeuse: annulation contre la montre Blois
4/07/2016 La Colombe Joyeuse: Annulatie Blois tijdrit
2/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal & 2e Internationaal Barcelona 2/07
1/07/2016 Jean-Charles Denis (Corroy-le-Grand): 1e Nationaal Montelimar 26/06 van 1.538 jaarse
29/06/2016 Zonale zege uit Argenton: D. & D. Platteeuw (Zillebeke)
26/06/2016 Gino Clicque (Wevelgem): 1e & 2e Nationaal Agen 26/06 van 2.932 jaarse
25/06/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Zone B2 Argenton 25/06 van 4.393 jaarse
25/06/2016 Kevin Saudoyez (Tertre): 1e Nationaal Argenton 25/06 van 18.363 jaarse
22/06/2016 Nationale zege uit Montlucon: Mathias De Witte (Belsele)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Kamiel Hazaert (Neerijse)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Ivo Renders (Geel)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Antoon Van Houtte (Machelen)
22/06/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Nationaal Pau 22/06 van 1.661 oude
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Winny & Guy Nelissen (Genk)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Leo Geebelen (Bree)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Decoster-Schollier (Torhout)
19/06/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Nationaal Montlucon 19/06 van 10.739 jaarse
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Walter Mertens (Mol)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke)
15/06/2016 Nationale zege uit Cahors: Richie Saelens (Maldegem)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: D. & Chr. Vandendriessche (St-Lievens-Esse)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Gilbert Dekervel (Poperinge)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Roose-Pyra (Bekegem)
15/06/2016 Cahors CC Nationaal & Zones 10/06
15/06/2016 Chateauroux KBDB Nationaal & Zones 10/06
15/06/2016 Zonale zege uit Cahors: Vincent Schroeder (Bilzen)
10/06/2016 Gilbert Dekervel (Poperinge): 1e Nationaal Chateauroux 10/06 van 25.127 oude
10/06/2016 Richie & Ludo Saelens (Maldegem): 1e Nationaal Cahors 10/06 van 6.164 oude
10/06/2016 Walter Mertens (Mol): 1e Zone B2 Chateauroux 10/06 van 6.573 jaarse
8/06/2016 Zonale zege uit Valence: Eric De Clercq (Viaene)
1/06/2016 Zonale zege uit Limoges: Dobbelaere-Debuck (Oedelem)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Rudy Van De Putte (Lemberge)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Jean Houben (Maasmechelen)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Ameel-Vanlake (Dadizele)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: A & M Vanhee (Wervik)
28/05/2016 Dobbelaere-De Buck (Oedelem): 1e Zone A Limoges 28/05 van 5.963 oude
28/05/2016 Luc De Roeck (Manage): wint de eerste fondklassieker van 2016
28/05/2016 La Colombe Joyeuse organise contre la montre Blois
28/05/2016 La Colombe Joyeuse organiseert tijdrit Blois
25/05/2016 Zonale zege uit Blois: Baeten-Van Mechelen (Kasterlee)
22/05/2016 Blois BU-UA Provinciaal Vlaams-Brabant 21/05
22/05/2016 Blois BU-Ant Prov.21/05 aanmeldingen & uitslagen
22/05/2016 Blois BU-UA Provinciaal Antwerpen 21/05
21/05/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Zone B1 Blois 21/05 van 2.035 jaarse
21/05/2016 Jespers-Vanderwegen (Holsbeek): 1e Provinciaal Blois 21/05 van 1.680 oude
21/05/2016 Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem): 1e Zone B1 Blois 21/05 van 1.768 oude
28/04/2016 West-Vlaams Verbond: annulering Blois van 7 mei
25/05/2015 Resultats (inter)Provincial weekend 23 & 24 mai
25/05/2015 (inter)Provinciale uitslagen weekend 23 & 24 mei
4/05/2015 La Colombe Joyeuse Tijdrit Blois 2015
4/05/2015 La Colombe Joyeuse contre la montre Blois
2/05/2015 West-Vlaams Verbond: annulatie Blois 9 mei
2/01/2015 Paul Volckaert (Ooigem): 1ste Provinciaal Blois Westvlaamse jaarse duiven
24/09/2014 Roose-Pyra (Bekegem): 1ste & 2de Guldensporenvlucht Blois
23/09/2014 Rik Cools (Ruiselede): schittert op Argenton II
22/07/2014 Blois Provinciaal Vlaams-Brabant 19/07/2014 - resultaat
22/07/2014 Blois Guldensporenvlucht West-Vlaanderen 19/07/2014 - resultaat
21/07/2014 Verenigingsnieuws Union Oostkamp (West-Vlaanderen)
21/07/2014 Marc Peirs (Anzegem): 1ste Provinciaal Blois 1.766 Westvlaamse oude duiven
20/07/2014 Tijdrit Blois: Ereprijs Danny Van Bael
6/07/2014 Samenspelnieuws FVOV (Oost-Vlaanderen)
25/05/2014 Blois Provinciaal 24/05/2014 - resultaat
16/05/2014 Blois in Oost-Vlaanderen (11/05)
12/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
12/05/2014 Blois Provinciaal WVV 11/05/2014 - resultaat
12/05/2014 Verenigingsnieuws Union Oostkamp (West-Vlaanderen)
7/05/2014 Provinciale Blois van het W.V.V.
27/03/2014 La Colombe Joyeuse: tijdrit Blois
6/03/2014 Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen): 2013 opnieuw topseizoen voor de tandem
27/10/2013 Koen Meerschaert (Moerkerke, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge Blois 20/07/13
9/08/2013 Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge Blois 28/07/13
16/07/2013 Blois Provinciaal Vlaams-Brabant 13/07/13
13/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Andre Ceusters (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Zeeuws-Debroek (Diest, Vlaams-Brabant)
8/07/2013 Uitslagen en vluchtbeschrijving Union Oostkamp van 6 & 7 juli
7/07/2013 WVV: Provinciaal resultaat Blois
4/07/2013 Bericht van het West-Vlaams Verbond
28/06/2013 Persbericht van het West-Vlaams Verbond
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Willy Den Haese (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
21/05/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
14/05/2013 Provincial results Belgium (11/05/2013)
12/05/2013 Blois: provinciaal resultaat Oost-Vlaanderen
26/02/2013 Jean Marie & Dave Schietse (Zingem) 4 provinciale zeges in evenveel jaren!
24/09/2012 Provinciaal winnaar Blois & Interprovinciaal winnaar Brive 2012: Eddy en Maarten Leutenez (Kruishoutem)
25/08/2012 Blois interprovinciaal: Uitslag Interprovinciaal
23/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Blois 18/08: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
22/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 18/08/2012
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
16/08/2012 Belgian Master 2012: finalevlucht uit Blois
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 4/08/2012
7/08/2012 Provinciale vluchten: Blois, Le Mans, Moulins, Tours & Vierzon
29/07/2012 Nabeschouwingen Blois Oost Vlaanderen
27/07/2012 Winnaar Salbris 21/07 & Blois 15/07 oude Brabantse Unie: Reyniers Henri (Lubbeek)
19/07/2012 Diverse provinciale uitslagen UPDATE 2
3/07/2012 Mededeling vanwege F.V.O.V.- O.V.V.
11/06/2012 Guldensporenvlucht Blois 2012
7/05/2012 Provinciale vlucht uit Blois van volgend weekend afgelast
3/09/2011 Hok Jos Vercammen (Vremde) 1ste interprovinciaal Blois oude
22/08/2011 Soetewij & Zn winnen 1ste en 2de provinciaal Blois oude duiven
22/08/2011 MOLSE FONDCLUB BLOIS 20 AUGUSTUS
22/08/2011 Blois Provincie Antwerpen
21/08/2011 Van Hoof-Vandenwijngaerden winnen 1ste provinciaal Blois jongen duiven.
21/08/2011 Provinciale Uitslagen
29/07/2011 Nabeschouwingen van Blois in Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Blois provinciaal Oost Vlaanderen
30/06/2011 Puttense duif verslaat 18.500 andere duiven
18/05/2011 Paul en Jelle Roziers winnen 1-2-4-33 Interprovinciaal Blois
2/09/2010 Van Eynde-Goovaerts (Putte) 1de provinciaal & interprovinciaal Blois 28/08 jonge duiven
1/09/2010 Smets-Van Loy (Voortkapel) 3de provinciaal & interprovinciaal Blois 21/08 jonge duiven
31/08/2010 Willy Daniels (Kessel) 1ste provinciaal Blois 14/08 jonge duiven
23/08/2010 Alfons Wuyts (Heist-Goor) 1ste provinciaal Blois 14/08 oude duiven
30/07/2010 PV IJsselmeervliegers: topweekend voor Gebroeders Ras
28/07/2010 H. Snoek wint jdv Strombeek
27/07/2010 Bert Braspenning wint laatste dagfondvlucht
27/07/2010 Lou Kruithof sr wint Nationaal Blois in inkorfcentrum Zaanstreek
27/07/2010 P.V. Stormvogels vliegt vanuit Blois en Peronne
27/07/2010 Gevleugelde Vrienden
26/07/2010 Uitslagen De Woudvliegers
26/07/2010 Dubbele winst voor Wim Faas maar winst voor Cees Arensman bij de oude duven
25/07/2010 Wedvluchten vanuit Strombeek en Blois succesvol verlopen voor PV De Postduif.
25/07/2010 Geweldige afsluiting Frans en Petra van der Laan!!!
17/08/2009 Baertsoen Linda & Michel (Brasschaat): 1e prov Blois

Advertenties

 

 

Poll