Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Mooie prestaties: Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)

1/11/2016 DD Categorie:

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de 2de prijs uit Argenton op 9/07/16 van 3.338 jaarse duiven Nationaal Zone B2.


Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de 3de prijs uit Chateauroux op 10/09/16 van 832 oude duiven Nationaal Zone B2.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Chateauroux op 10/09/16 van 50 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit La Souterraine op 3/09/16 van 61 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Nevers op 20/08/16 van 106 oude duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Nevers op 20/08/16 van 64 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Argenton op 13/08/16 van 78 jaarse duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Bourges op 6/08/16 van 306 jonge duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Vierzon op 30/07/16 van 168 jonge duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de 2de prijs uit Argenton op 9/07/16 van 3.338 jaarse duiven Nationaal Zone B2.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Argenton op 9/07/16 van 501 jaarse duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Argenton op 9/07/16 van 191 jaarse duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Libourne op 3/07/16 van 537 oude duiven Provinciaal Antwerpen.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Libourne op 3/07/16 van 153 oude duiven in het samenspel Union Antwerpen.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Libourne op 3/07/16 van 152 oude duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel.

Klik hier voor reportage 2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07 van 537 oude

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Montelimar op 26/06/16 van 253 jaarse duiven Provinciaal Antwerpen.

Klik hier voor reportage 2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B & 1e Provinciaal Montelimar 26/06

Dit zijn enkele resultaten van het jaar 2016 :

  • Chateauroux (556.147 km) 10/9/16 :
    • Nationaal Zone B2
      • 832 oude duiven: 3-8-24-43-69-77-141-166-197…
      • Klik hier voor de uitslag
      • 3.670 jonge duiven: 5-9-26-37-47-102-118-166-170-180
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Union Antwerpen
      • 971 jonge duiven: 6-101 2op2
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 98 oude duiven: 2-3-5-9-11-13-20...
      • 489 jonge duiven: 4-5-6-7-8-16-20...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 50 oude duiven: 1-2-3-4-5-6-8-10-11-12... 13op31
      • 246 jonge duiven: 2-3-4-5-6-10-11-12-13-14... 49op122
      • Klik hier voor de uitslag
  • La Souterraine (622.051 km) 3/09/16 :
    • Nationaal
      • 2.939 oude duiven: 25-135-184-200-274-309-563-581-670-710... 
      • Klik hier voor de uitslag
      • 16.613 jonge duiven: 25-195-318-675-825-998... 14op25
      • Klik hier voor de uitslag
    • Nationaal Zone B2
      • 1.090 oude duiven: 13-71-97-105-149-174…
      • Klik hier voor de uitslag
      • 3.447 jonge duiven: 8-67-121-264-318-376-518-537-581-584… 12op25
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Antwerpen
      • 2.248 jonge duiven: 22-132-193-313-352-403-514-526-560-561... 12op25
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 136 oude duiven: 3-13-14-17...
      • 429 jonge duiven: 5-15...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 61 oude duiven: 1-4-5-6-8-10-14-16-17-18... 12op35
      • 153 jonge duiven: 4-6-11-16-18-23-33-35-36-37... 12op25
      • Klik hier voor de uitslag
  • Quievrain (136.896 km) 24/8/16 :
    • duivenbond Schoonbroek
      • 1.242 jonge duiven: 17-25-32-34-40-67-72-73-74-77… 74op185
      • Klik hier voor de uitslag
  • Nevers (501.373 km) 20/08/16 :
    • Provinciaal Antwerpen
      • 349 oude duiven: 10-17-20-24-34-41-43-44-50-52… 16op38
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 106 oude duiven: 1-5-7-9-14-16-17-18..
      • 308 jonge duiven: 7...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 64 oude duiven: 1-3-5-7-9-10-11-12-16-17... 17op38
      • 135 jonge duiven: 3-11-15-16-38-41 6op8
      • Klik hier voor de uitslag
  • Argenton (585.102 km) 13/08/16 :
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 82 oude duiven: 6-8-10-12-15-16...
      • 206 jaarse duiven: 4-8-12-15-16-19...
      • 542 jonge duiven: 11-12-17...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 45 oude duiven: 2-4-5-6-7-8-14 7op9
      • 78 jaarse duiven: 1-2-3-5-6-7-8-9-10-13... 16op24
      • 193 jonge duiven: 7-8-10-15-16-17-19-20-24-25... 16op26
      • Klik hier voor de uitslag
  • Bourges (507.529 km) 6/8/16 :
    • samenspel Union Antwerpen
      • 1.503 jonge duiven: 19-243...
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 934 jonge duiven: 5...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 125 jaarse duiven: 21-41 2op2
      • 309 jonge duiven: 1-15-18-25-27-34-39-64-81-92... 11op25
      • Klik hier voor de uitslag
  • Tulle (685.306 km) 30/07/16 :
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 70 jaarse duiven: 3-4-5-9-10-11-12-13-16-17... 13op34
      • Klik hier voor de uitslag
  • Vierzon (505.013 km) 30/07/16 :
    • Interprovinciaal
      • 3.108 jonge duiven: 12-111-159-254-270-278-389-449-692 9op29
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Antwerpen
      • 1.533 jonge duiven: 10-84-119-185-197-202-265-301-431-483… 12op29
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Union Antwerpen
      • 184 jaarse duiven: 6-37 2op2
      • 611 jonge duiven: 6 1op2
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 95 jaarse duiven: 2-9 2op2
      • 168 jonge duiven: 1-10-14-25-26-27-37-39-46-49... 13op29
      • Klik hier voor de uitslag
  • Brive (732.231 km) 24/7/16 :
    • samenspel Union Antwerpen
      • 192 jaarse duiven: 10 1op2
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 25 jaarse duiven: 1
      • Klik hier voor de uitslag
  • Blois (493.858 km) 23/07/16 :
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 137 jaarse duiven: 5-6-12-13-17-25-26-28-30-36... 14op37
      • Klik hier voor de uitslag
  • Chateauroux (556.147 km) 16/7/16 :
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 60 oude duiven: 6-15 2op3
      • 128 jaarse duiven: 5-7-42...
      • Klik hier voor de uitslag
  • Argenton (585.102 km) 9/07/16 :
    • Nationaal
      • 12.449 jaarse duiven: 25-40-179-394-424-542-621-639... 16op28
      • Klik hier voor de uitslag
    • Nationaal Zone B2
      • 3.338 jaarse duiven: 2-5-27-81-90-122-153-158-310-336... 16op28
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Antwerpen
      • 2.008 jaarse duiven: 8-14-60-117-124-152-172-174-289-309... 17op28
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 501 jaarse duiven: 1-2-8-18...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 92 oude duiven: 9-16-27 3op6
      • 191 jaarse duiven: 1-2-7-12-15-22-24-25-33-35... 15op28
      • Klik hier voor de uitslag
  • Limoges (700.9521 km) 9/07/16 :
    • Provinciaal Antwerpen
      • 512 oude duiven: 19 1op2
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Union Antwerpen
      • 131 oude duiven: 1op2
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 50 oude duiven: 2 1op2
      • 89 jaarse duiven: 3-4-5-6-7-9-10-11-13-15... 21op40
      • Klik hier voor de uitslag
  • Libourne (814.827 km) 3/07/16 :
    • Nationaal
      • 5.195 oude duiven: 20...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Antwerpen
      • 537 oude duiven: 1...
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Union Antwerpen
      • 153 oude duiven: 1...
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 152 oude duiven: 1...
      • Klik hier voor de uitslag
  • La Souterraine (622.051 km) 3/07/16 :
    • Nationaal Zone B2
      • 2.332 oude duiven: 70-249-415-512-541 5op11
      • 2.812 jaarse duiven: 5-70-135-173-186-375-427-637-669...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Antwerpen
      • 1.512 jaarse duiven: 5-40-99-120-130-261-298-424-436...
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 285 oude duiven: 7...
      • 467 jaarse duiven: 3-11...
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Union Antwepren
      • 255 oude duiven: 18-50-78...
      • 443 jaarse duiven: 2-17-38-44-51-94-106-143-146...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 115 oude duiven: 3-12-24-30-34 5op11
      • 208 jaarse duiven: 2-6-14-16-17-29-33-50-52-58... 14op31
      • Klik hier voor de uitslag
  • Montelimar (755.168 km) 26/6/16 :
    • Nationaal
      • 1.538 jaarse duiven: 17-120
      • Klik hier voor de uitslag
    • Nationaal Zone B
      • 952 jaarse duiven: 3-52-214-232 4op10
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Antwerpen
      • 253 jaarse duiven: 1-14-68-75-82 5op10
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 88 jaarse duiven: 1-5
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Union Antwerpen
      • 65 jaarse duiven: 6 1op2
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 39 jaarse duiven: 1-3-10-11-12-13 6op10
      • Klik hier voor de uitslag
  • Argenton (585.102 km) 25/6/16 :
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 347 oude duiven: 9...
      • 719 jaarse duiven: 12-19...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 123 oude duiven: 4-18-24-25-30-31 6op14
      • 271 jaarse duiven: 3-7-14-23-33-35-40-44-45-48... 
      • Klik hier voor de uitslag
  • Montlucon (581.194 km) 19/6/16 :
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 328 oude duiven: 17
      • 557 jaarse duiven: 3
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 134 oude duiven: 8-26-30-36 4op11
      • 250 jaarse duiven: 2-28-45-47-49-55-61-65-66-69... 11op32
      • Klik hier voor de uitslag
  • Chateauroux (556.147 km) 10/6/16 :
    • Nationaal Zone B2
      • 5.939 oude duiven: 6-133-169-204-261-332-334… 8op14
      • Klik hier voor de uitslag
      • 6.573 jaarse duiven: 11-19-23-32-39-46-50-83-134-140… 48op92
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Antwerpen
      • 2.644 oude duiven: 7-115-148-161-200-252-254-716 8op14
      • Klik hier voor de uitslag
      • 4.125 jaarse duiven: 10-20-26-41-47-53-58-95-143-149... 48op92
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 773 oude duiven: 4...
      • 1.281 jaarse duiven: 8-12-16...
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Union Antwerpen
      • 464 oude duiven: 2-40 2op2
      • 918 jaarse duiven: 18-57 2op2
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 204 oude duiven: 2-21-24-26-33-43-44 7op14
      • 466 jaarse duiven: 4-7-10-14-16-18-20-25-35-37... 40op92
      • Klik hier voor de uitslag
  • Bourges (507.529 km) 28/5/16 :
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 245 oude duiven: 3-17-18-39-64-70-71 7op17
      • 375 jaarse duiven: 6-18-20-26-27-31-32-33-34-38... 33op105
      • Klik hier voor de uitslag
  • Chalon-sur-Saone (502.867 km) 21/5/16 :
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 140 jaarse duiven: 7-8-11-12-17-20-21-22-23-26... 21op61
      • Klik hier voor de uitslag
  • Blois (493.858 km) 21/5/16 :
    • Provinciaal Antwerpen
      • 1.529 jaarse duiven: 10-11-33-64-70-78-84-85-95-132... 30op50
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 335 oude duiven: 16...
      • 497 jaarse duiven: 6-7-14...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 153 oude duiven: 8-15-21-24-26-33-34-38-41 9op18
      • 239 jaarse duiven: 3-4-7-15-16-18-21-22-26-27... 23op50
      • Klik hier voor de uitslag

 

 Klik hier voor reportage 2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Issoudun 29/08 van 2.472 duiven
Klik hier voor Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 
Klik hier voor Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 2014
Klik hier voor Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
Klik hier voor reportage 2013 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Argenton Antwerpse jaarse duiven
Klik hier voor reportage 2013 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Chateauroux Antwerpse jaarse duiven
Klik hier voor reportage 2013 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Salbris Antwerpse jaarse duiven
Klik hier voor reportage 2012 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Montlucon Antwerpse jaarse duiven
Klik hier voor reportage 2012 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Chateauroux Antwerpse oude duiven
Klik hier voor reportage Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1-4-5-18-21-22e Nationaal oude La Souterraine
Klik hier voor reportage 2011 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): De Olympiadeduif 'Miss Poznan'
Klik hier voor reportage 2009 Bart Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste en 3de Provinciaal Antwerpse oude duiven Salbris 

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

1/01/2017 Laurent Lefour (Labuissière): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 2.192 oude
31/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Voeten (Oud-Turnhout)
28/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1st Olympiad Pigeon Category C for Belgium Brussels 2017
25/12/2016 Uitnodiging Kampioenendag Fondclub Oud-Turnhout
20/12/2016 Danny Van Dyck (Pulle): Provinciaal Kampioen Hafo oude & jonge 2016
18/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Olympiade-duif Categorie C voor België Brussels 2017
16/12/2016 KBDB PE Antwerpen: 54e Provinciale Kampioenendag
15/12/2016 KBDB PE Antwerpen: Provinciale winnaars 2016
15/12/2016 KBDB PE Antwerpen: Sponsorvluchten
14/12/2016 Wilfried Vandemaele (Heule): 1e & 2e Provinciaal Montlucon 1.206 jaarse
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Filip & Kris Smits (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Roger Keynen (Nijlen)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Walter Roziers (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Carl Lambrechts (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Op De Beeck-Baetens (Putte)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Johan De Belser (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Hilde Ceulemans (Booischot)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Eddy & Nicole Huygens (Booischot)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Marcel & Koen Cop (Pulderbos)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Bart Henderickx-Van Den Bruel (Berlaar/Itegem
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Rik Geerts (Hulshout)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: gebroeders Van Laer (Pulle)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Eddy Janssens (Zandhoven)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Johnny Panis (Herentals)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Dens-Van Hoof (Noorderwijk)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Nuyts-Steurs (Geel)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Cyriel Lambrechts (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Raymond De Haes (Baal)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Firmin, Jasper & Jarne Van Loock (Houtvenne)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Soetewije & zoon (Tremelo)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Rudy Van Reeth (Herenthout)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Eddy Vos (Mol)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Heylen (Oosterwijk)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Yves De Wit (Mechelen)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Gert Heylen (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Peeters-Geluykens (Pulderbos)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Natalia Van Dijck (Zandhoven)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Frans & Gert Van Beirendonck (Zandhoven)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Frans & Dirk Maris (Itegem)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Linda Meulemans-Damen (Arendonk)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: gebroeders Van Den Brande (Berlaar)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Davy & Leo Deckers (Hulshout)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Peter Boons (Mol-Rauw)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Ludo Helsen (Zoerle-Parwijs)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Kim Geudens (Voortkapel)
30/11/2016 KBDB West-Vlaanderen Provinciale Kampioenschappen 2016 (definitief)
30/11/2016 KBDB Oost-Vlaanderen Provinciale Kampioenschappen 2016 (definitief)
30/11/2016 KBDB Vlaams-Brabant Provinciale Kampioenschappen 2016 (voorlopig)
30/11/2016 KBDB-Limburg Provinciale Kampioenschappen 2016 (voorlopig)
28/11/2016 Alleen internetverkoop BCK ten voordele van Rodeneuzendag
23/11/2016 Marcel & Koen Cop (Pulderbos): 1e Provinciaal Nevers 20/08 van 2.084 jonge
20/11/2016 Kampioenschappen KBDB PE Antwerpen 2016 (defintief)
8/11/2016 Prachtige Kampioenendag van de PE West-Vlaanderen
3/11/2016 Mooie prestaties: Wim De Troy (Berlaar)
3/11/2016 Mooie prestaties: Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad)
3/11/2016 Mooie prestaties: Xavier & Maxim Thoné (As)
3/11/2016 Mooie prestaties: Jos Thoné (As)
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 2e Provinciaal Vierzon 15/05 van 1.533 oude
2/11/2016 Peeters-Geluykens (Pulderbos) 1e Provinciaal Vierzon 15/05 van 746 jaarse
2/11/2016 Filip & Kris Smits (Berlaar) 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.756 jaarse
2/11/2016 PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge): 1e Provinciaal Blois 21/05 van 1.930 jaarse
2/11/2016 Roger Keynen (Nijlen): 1e Zone B1 Bourges 28/05 van 6.382 oude
2/11/2016 Eddy Vos (Mol): 1e Provinciaal Valence 6/06 van 818 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Walter Roziers (Berlaar): 1e Nationaal Agen 26/06 van 3.648 oude
2/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B & 1e Provinciaal Montelimar 26/06
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07 van 537 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Jasper & Jarne Van Loock (Houtvenne): 1e Provinciaal Blois 23/07 van 947 jaarse
2/11/2016 PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge): 1e Provinciaal Tulle 30/07 van 562 jaarse
2/11/2016 Carl Lambrechts (Berlaar): 1e Provinciaal Vierzon 30/07 van 3.108 jonge
2/11/2016 Carl Lambrechts (Berlaar): 1e Provinciaal Bourges 6/08 van 1.453 jaarse
2/11/2016 Raymond De Haes (Baal): 1e Interprovinciaal Vierzon 30/07 van 1.029 oude
2/11/2016 Op De Beeck-Baetens (Putte): 1e Tulle 30/07 van 476 oude
2/11/2016 Meulemans-Damen (Arendonk): 1e Provinciaal Marseille 15/07
2/11/2016 Kristof Mortelmans (Ranst): 1e Provinciaal Carcassonne 24/07
2/11/2016 Henderickx-Van Den Bruel (Itegem): 1e Zone B2 & 2e Nationaal Chateauroux 16/07
2/11/2016 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 2e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
2/11/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 2.939 oude
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 3e Nationaal & 2e Zonaal & 1e Provinciaal Argenton 25/06
2/11/2016 Mooie prestaties: hok Verbeeck (Hove)
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Leo & Gerry Dockx (Koningshooikt)
1/11/2016 Mooie prestaties: Wouters-Coremans (Langdorp)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos & Jules Engels (Putte)
1/11/2016 Mooie prestaties: August Schellens (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Staf Beneens (Dessel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Willy Goyvaerts (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Gert Huysmans (Balen)
1/11/2016 Mooie prestaties: Theo Elsen (Bekkevoort)
1/11/2016 Mooie prestaties: Ludo Vansant (Geel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Van Tilburg-Mertens (Baarle-Hertog)
1/11/2016 Mooie prestaties: Walter Lambeets (Aarschot)
1/11/2016 Mooie prestaties: Tamara Ceusters (Vorselaar)
1/11/2016 Mooie prestaties: Verreckt-Rutten-Deplae (Tessenderlo)
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
1/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Souppes 14/05 van 1.800 jaarse
1/11/2016 Mooie prestaties: Roger Engelen (Dessel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Hugo Van Den Putte (Booischot)
1/11/2016 Mooie prestaties: Stefaan Lambrechts (Berlaar)
1/11/2016 Mooie prestaties: Tony Peeters (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Joris-De Ridder (Balen)
1/11/2016 Mooie prestaties: De Blick & zoon+ Sofie De Blick (Tielt-Winge)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jozef & Kimberly Proost (Bruggeneinde)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos Maris (Itegem)
1/11/2016 Mooie prestaties: Gustaaf Van Bel (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos Wouters (Heist-Goor)
1/11/2016 Mooie prestaties: Kristof Mortelmans (Ranst)
1/11/2016 Mooie prestaties: Francois Struyf (Zandvliet)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jul Lens (Putte)
1/11/2016 Mooie prestaties: Louis Vermeerbergen (Herenthout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Paul Wijns (Herenthout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Binnemans-Van De Weyer (Geel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Rene Sterckx (Begijnendijk)
1/11/2016 Mooie prestaties: Louis Vercammen (Herenthout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Frans Heylen (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Amandus Cle (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jos Haepers (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Chris & Robby Peeters (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: gebroeders Cumps (Langdorp)
1/11/2016 Mooie prestaties: Francis Caems (Voortkapel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Jorne Guldentops (Berlaar)
1/11/2016 Mooie prestaties: Robert Schroeven (Scherpenheuvel)
1/11/2016 Mooie prestaties: Rene Vleugels (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Rita Van Den Brande (Hulshout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Freddy Van De Schoot (Westmeerbeek)
1/11/2016 Mooie prestaties: Alfons Helsen (Wiekevorst)
31/10/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 6de Nat. Kampioen Fond 2015
31/10/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Prov. Kampioen oude en jaarse Grote Hafo KBDB PE Antwerpen 2015
31/10/2016 Jacques Hellebuyck (Aarsele): Provinciaal Kampioen Fond jonge duiven 2016
31/10/2016 Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout): Keizer Noyon 2015-2014-2013 samenspel Turnhout
29/10/2016 Peter Bours (Averbode): 1e Provinciaal Vierzon 30/07 van 1.284 jonge
26/10/2016 Gaby Vandenabeele (Dentergem): 100ste provinciale zege sedert 1988
24/10/2016 Marc & Geert Pollin (Snellegem): 3e Zonale overwinningen 2016
9/10/2016 Ereprijs uit Momignies: Johnny Houben (Boorsem)
9/10/2016 Ereprijs uit Beersel: Bram Joossens (Schilde)
9/10/2016 Ereprijs uit Cognelee: Jacobs-Gomez (Booischot)
8/10/2016 Ereprijs uit Herstal: Herman Belmans (Herselt)
4/10/2016 Ereprijs uit Beersel: Stefan Kuyken (Lommel)
2/10/2016 Ereprijs uit Momignies: Hubert Steegen (Hoelbeek)
2/10/2016 Ereprijs uit Momignies: Hubert Caenen (Veldwezelt)
2/10/2016 Ereprijs uit Beersel: Frank Absillis (Koningshooikt)
30/09/2016 Lannoo-Ballegeer (Moerkerke): 1e Provinciaal Brionne 3/09 van 864 oude
28/09/2016 Frank Paridaen (Sijsele): 1e Provinciaal 20/08 van 2.444 jonge
26/09/2016 Geert Verbeke (Tielt): 1e Provinciaal Tours 23/07 van 2.540 jonge
25/09/2016 Ereprijs uit RvB Herstal: Jeffrey Leemans (Meerle)
25/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Leon Meers (Rijkhoven)
25/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Jan Hendriks (Bree)
25/09/2016 Ereprijs uit RvB Herstal: Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel)
25/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jo Van Den Brande (Heultje)
25/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Peeters-Willems (Mol)
24/09/2016 Ereprijs uit RvB Arlon: Raf & Lars Luyckx (Geel)
24/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Silke & Ferre Hooyberghs (Dessel)
24/09/2016 Ereprijs uit RvB Knokke: Smets-Marien (Bruggeneinde)
24/09/2016 Mooie prestaties: Gert Rondags (Spouwen)
23/09/2016 Patrick Van Driessche (Heurne): 1e Provinciaal Orleans 13/08 van 6.309 jonge
21/09/2016 Ereprijs uit Ronquieres: Guido Van Tillo (Lille)
20/09/2016 Gust Verstraete (Adegem): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 14.672 jonge
19/09/2016 Ereprijs uit Reims: gebr. Rings (Meerssen, Nl.)
19/09/2016 Ereprijs uit Reims: J. Franssen (St. Geertrui)
18/09/2016 Ereprijs uit RvB Tongeren: Rudi Franck (Borsbeek)
18/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Harry Quaedackers (Gruitrode)
18/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Celine Vandenbosch (Herderen)
18/09/2016 Ereprijs uit RvB Tongeren: Maurice Op De Beeck (Berlaar)
18/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt)
18/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Patrick Welkenhuysen (Koersel)
17/09/2016 Ereprijs uit RvB Maaseik: Jozef & Stefaan Lesage (Houthalen)
14/09/2016 Nationale zege uit Chateauroux: August Verstraete (Adegem)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Habraken-Ducheyne (Vorselaar)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Laurent Lefour (La Buissiere)
14/09/2016 Ereprijs uit Ronquieres: Van Vugt-Donckers (Lille)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Eddy De Groot (Putte)
14/09/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Thijs-Peters (Maasmechelen)
12/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Vrancken-Berden (Kuringen)
11/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Jacques Gilis (Diepenbeek)
11/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Mathieu Beckers (Boorsem)
11/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rene Binnemans (Wildert)
11/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Willy Steenaerts (Lummen)
11/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans & Jens Leys (Itegem)
11/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Janssen-Bleyens (Rijkevorsel)
11/09/2016 Ereprijs uit Chimay: Ludo Panis & zoon Jeroen (Diepenbeek)
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
10/09/2016 Ereprijs uit Rethel: L. Smeets (Meers, Nl.)
10/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle)
10/09/2016 Ereprijs uit Rethel: A. KLuten (Maastricht, Nl.)
10/09/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Zone B1 & Provinciaal Chateauroux 10/09
10/09/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Provinciaal Chateauroux 10/09 van 2.791 jonge
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Joel Verschoot (Ingelmunster)
10/09/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Roziers-Xiang (Bevel)
10/09/2016 Mooie prestaties: Henry & Betsy Roox (Veldwezelt)
10/09/2016 Mooie prestaties: Johny Janssens (Eksel)
9/09/2016 Mooie prestaties: Marcel Wouters (Westmalle)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Eddy & Bram Duthoo (Wevelgem)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Walter Deschuymer (Balegem)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jos Daans (Schriek)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Raymond Leemans (Relegem)
7/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Vermeerbergen-Wilms/Mostmans (Rijkevorsel)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Jacques Planckaert (Vlamertinge)
7/09/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Sabrina Brugmans (Halen)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Willy Van Hekken (Lier)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Erik Maes (Maasmechelen)
7/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Stickers-Donckers (Lille)
7/09/2016 Zonale zege uit La Souterraine: David Vermassen (Gavere)
7/09/2016 Mooie prestaties: Filip Logie (Roeselare)
7/09/2016 Ereprijs uit Noyon: Eddy Caluwe (Mechelen)
5/09/2016 Ereprijs uit Souppes: Van Elsacker-Jepsen (Schilde)
5/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rudi Hendrikx (Maasmechelen)
4/09/2016 Ereprijs uit Vervins: Albert Hendrix (Meeuwen)
4/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Van Opstal (Westerlo)
4/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ivo Cools (Geel)
4/09/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frederik Caron (Ekeren)
4/09/2016 Ereprijs uit Vervins: Ronny Smeers (Diepenbeek)
3/09/2016 Ereprijs uit Momignies: Alfons Mondelaers (Vorst)
3/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Paul Huls (Zonhoven)
3/09/2016 Ereprijs uit Melun: Valere Peeters (Tielt-Winge)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Michel Dufermont (Moeskroen)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Rik Hermans (Pulle)
3/09/2016 Ereprijs uit Gien: John Van Heel (Maria Hoop, Nl.)
3/09/2016 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Berlaar)
3/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: associatie Van de Schans (Hamont)
3/09/2016 Ereprijs uit Melun: Romain Monette (Rummen)
3/09/2016 Ereprijs uit Sezanne: Schroyen-Henderix (Heusden)
3/09/2016 Ereprijs uit La Souterraine: Henri & Danny Van Avondt (Wespeaar)
3/09/2016 Ereprijs uit Souppes: Jos & Bart Verstrepen (Heultje)
3/09/2016 Mooie prestaties: Peter Bours (Averbode)
31/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Van Eynde-Goovaerts (Putte)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Peter Stakenborg (Neeroeteren)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Wim Schellens (Lommel)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Pierre Nijs & zoon (As)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan De Rijck (Heultje)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Francis Jansen (Minderhout)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Robin Cools (Geel)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Jean-Pierre Loos (Helchteren)
28/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Paumen (Ekeren)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Staf Vermeiren (Wuutstwezel)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Proost (Retie)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Joke & Willy Dictus (Rijkevorsel)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Wilfried Heylen (Itegem)
28/08/2016 Ereprijs uit Vervins: Alida Lekens (Paal)
28/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Bogart-Van Der Putte (St.-Lieve)
28/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Sven Fierens (St.-Katelije-Waver)
27/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Peter Ceusters (Geel)
27/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Jos Laermans (Lubbeek)
27/08/2016 Ereprijs uit Pontoise: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke)
26/08/2016 Baeten-Van Mechelen (Kasterlee): 1e Zone B2 Blois 21/05 van 1.619 oude
25/08/2016 Henri & Danny Van Avondt (Wespelaar): 1e Provinciaal Argenton 13/08 van 2.473 jonge
24/08/2016 Interprovinciale zege uit Nevers: Marcel Creten (St-Truiden)
24/08/2016 Provinciale zege uit Issoudun: Koen Crucke (Onkerzele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: Frank Paridaen (Sijsele)
24/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Jacques Hellebuyck (Aarsele)
24/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Thomas Verhagen (Ravels)
24/08/2016 Provinciale zege uit Nevers: Veulemans-Perilleux (Vissenaken)
24/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Louis Janssens (Putte)
24/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Lucien Machiels (Hasselt)
24/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Raymond Ceulemans (Itegem)
23/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 20 augustus
23/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 20 augustus
23/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout)
21/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jo Vangeel (Kuringen)
21/08/2016 Nevers CFW 20/08 Interprov.: Interprov. uitslag
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Jos Oyen (Hechtel)
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Marc Scheepers (As)
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Theo Willen (Maaseik)
21/08/2016 Geert & Annick Van Renterghem (Deinze): 1e & 2e & 3e & 4e Provinciaal Orleans FVOV 9/07
21/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jules Wuyts (Geel)
21/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Harry Verbaenen (Ekeren)
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Rita De L'Arbre (Meldert)
21/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Valentin Briers & zoon Mario (Kuringen)
20/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Hermans-Bonné (Halen)
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Willy Daniels (Kessel)
20/08/2016 Ereprijs uit Melun: Luc Claes (Scherpenheuvel)
20/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Jonah & Noah Alaerts (Ham)
20/08/2016 Ereprijs uit Marche: H. Schroen (Eijsden, Nl.)
20/08/2016 Saumur 20/08: los 8u
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Kenny Hollanders (Berlaar)
20/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Team Jansen (Brasschaat)
20/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jules Gielen (Maasmechelen)
20/08/2016 Ereprijs uit Pontoise: Placied Buysse (Damme)
19/08/2016 Rik Hermans (Pulle): 1e Nationaal Bourges 6/08 van 28.078 jonge
18/08/2016 Nicolas & Filip Norman (Knokke-Heist): 1e Provinciaal Jarnac 16/07 van 772 jaarse
17/08/2016 Provinciale zege uit Orleans: Patrick Van Driessche (Oudenaarde)
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: De Meester-De Craene (Nokere)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: Anthony Maes (Waregem)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: team Noel-Willockx (Baasrode)
17/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Maurice & Luc De Laere (Anzegem)
17/08/2016 Nationale zege uit Argenton: Ivan Stockmans (Lummen)
17/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 13 augustus
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen)
17/08/2016 Vereyken-Gommers (Schilde): 1e Provinciaal Tulle 30/07 van 853 jaarse
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: team Bart Bassez (Maasmechelen)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: Casaert-Senechal (Russeignies)
17/08/2016 Zonale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde)
17/08/2016 Provinciale zege uit Argenton: BDS-DE Clerck (Meulebeke)
14/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Sonja Nelissen (Diepenbeek)
14/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Hamers-Deflem (Dilsen)
14/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Robert Agten (Hechtel)
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan Herrijgers (Kalmthout)
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Huygens (Geel)
14/08/2016 Ereprijs uit Chimay: Didier Houtmeyers (Meldert)
14/08/2016 Lorenzo De Pauw (Lembeke): 1e Provinciaal Montlucon 19/06 van 2.350 jaarse
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jef Lauwers (Arendonk)
14/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Lucien Geerts (Messelbroek)
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Johnny Heylen (Berlaar)
14/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: J. De Winter & zoon (St-Katelijne-Waver)
14/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Fr. & Bo. Van Den Eynde (Wuustwezel)
14/08/2016 Mooie prestaties: Willy Moons (Lint)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Johnny Franken (Gruitrode)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Andre Roodhooft (Pulderbos)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: August Van Aert (Oostmalle)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Marcel Matthijsen (Stabroek)
13/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Alfons Bonroy (Diest)
13/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Francois Huybrechts (Meerhout)
13/08/2016 Ivan Stockmans (Lummen): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
13/08/2016 Jan & Tom Iwens (St.-Katelijne-Waver): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
13/08/2016 Jos Daans (Schriek): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 4.582 jaarse
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rodiers-Pattyn (Meldert)
13/08/2016 Ereprijs uit Orleans: Freddy & Jacques Vandenheede (Zingem)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Robert Wilms (Meerhout)
13/08/2016 Ereprijs uit Pontoise: Joost Mortier (Oedelem)
13/08/2016 Ereprijs uit Melun: Comb. Geenen & Peters (Maastricht, NL)
13/08/2016 Ereprijs uit Souppes: Willy Ceusters (Duffel)
13/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Jozef Staes (Attenrode)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Rudy Stockmans (Koersel)
13/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Leopold Van Goolen (Aarschot)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jos Plessers (Hamont-Achel)
13/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: R. & M. Van Eygen (Gruitrode)
13/08/2016 Mooie prestaties: Hendrikx-Bours / DSB Kweekcenter (Heusden)
13/08/2016 Mooie prestaties: Henry Van der Ree (Eksel)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Schotsmans Gerd (Scherpenheuvel)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Hans Marien (Denderhoutem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Etienne Van Migerode (Eksaarde)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Herve D’Hossche (Desselgem)
10/08/2016 Nationale zege uit Bourges: Ronny Menten (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Surinx-Pletsers (Nieuwerkerken)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Gunther Smet (Lokeren)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Erwin Geraerts (Nieuwerkerken)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: F. & K. Van Sterthem (Zottegem)
10/08/2016 Zonale zege uit Bourges: Marc & Geert Pollin (Snellegem)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Anja De Saedeleer (Denderleeuw)
10/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 6 augustus
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Davy Tournelle (Rummen)
10/08/2016 Provinciale zege uit Bourges: Bernard Defrenne (Avelgem)
9/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 6 augustus
9/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 6 augustus
9/08/2016 Ereprijs uit Mettet: Jean-Marie Lemmens (Neeroeteren)
7/08/2016 Ereprijs uit Mettet: Erik Truyen (Gruitrode)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: H. Jochems & zoon (St-Lenaerts)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Roomer-Van Gestel (Kalmthout)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Vos-Van Lommel (Geel)
7/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: Zinken-Coumans (Stein, Nl.)
7/08/2016 Ereprijs uit Mettet: Schillaci-Pelgrims (Genk)
7/08/2016 Ereprijs uit Sezanne: H. Winkens (Itteren, Nederland)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rene Mertens (Arendonk)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Geert Bouton (Hoevenen)
7/08/2016 Ereprijs uit Mettet: Patrick Alders (St.-H.-Li.)
7/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: David & Luca Peeters (Mechelen)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Jan Van De Keere (Zonnegem)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Monique Vonckx (St.-Katelijne-Waver)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: E. & L. Van Peer (Halle)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Willy Matthys (Geel)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: hok Oorts (Pulderbos)
7/08/2016 Ereprijs uit Noyon: Herman Wuyts (Broechem)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Gerd Schotsmans (Scherpenheuvel)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: gebroeders Van Gestel (Bevel)
6/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Patricia Verhaegen (Aarschot)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Gaston Van De Velde (Zandhoven)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Jaak Plessers (Peer)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Mark Daemen (Massenhoven)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Antoon Neven (Lummen)
6/08/2016 Ereprijs uit Pontoise: Michel Noteboom (Oedelem)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Jo Claeskens (Willebroek)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Etienne Stassen (Dilsen)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Ivan Moermans (Hasselt)
6/08/2016 Ereprijs uit Momignies: J. & G. Machiels (Meerhout)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Johnny & Magda Jonckers (Drieslinter)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Jan Van Der Auwera (Meerhout)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Etienne Everaerts (Koersel)
6/08/2016 Hans Mariën (Denderhoutem): 1e Provinciaal Bourges II FVOV van 6.736 jonge
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Theo De Hoef (Heist-o/d-Berg)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Vermeerbergen-Wilms (Mol)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Herve D'Hossche (Desselgem)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Patrick Spinoy (Hofstade)
6/08/2016 Ereprijs uit Pont: Alfons Matthysen (Hoevenen)
6/08/2016 Ereprijs uit Clermont: BDS/Speybroeck (Vinkt)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Lambrechts-Lismont (Kortenaken)
6/08/2016 Ereprijs uit Laon: Roger Lens (Koersel)
6/08/2016 Ereprijs uit Bourges: Andrea Morren (Geetbets)
6/08/2016 Ereprijs uit Limoges: Jo Hendriks & zoon (Nijswiller, Nl.)
6/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Andre Vervloesem (Begijnendijk)
6/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Laurent Serneels (Aarschot)
6/08/2016 Ereprijs uit Momignies: Luc Vanderstukken (Kapellen)
6/08/2016 Ereprijs uit Soissons: Cyriel Van De Velde (Ramsel)
3/08/2016 Provinciale zege uit Blois: Karel & Koen Leus (Oosterzele)
3/08/2016 Nationale zege uit Perpignan: Yves Vandepoel (Geetbets)
3/08/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Christiaan Lefevre (Vichte)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Van Den Bossche-Van Den Steen (Asse)
3/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: John Goegebeur (Kortrijk)
3/08/2016 Nationale zege uit Carcassonne: Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: JTM De Vroe-Van Gaver (Moortsele)
3/08/2016 Zonale zege uit Tulle: Martin Martens (Waarschoot)
3/08/2016 Provinciale zege uit Gien: Jozef Lenaerts (Duras)
3/08/2016 Interprovinciale zege uit Vierzon: Guy Mertens (Herselt)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Rudy De Saer (Ruiselede)
3/08/2016 Provinciale zege uit Gien: Willy & Sandra Vrancken (Kuringen)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem)
3/08/2016 Provinciale zege uit Perpignan: Boudewijn Jonckheere (Torhout)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Vereyken-Gommers (Schilde)
3/08/2016 Provinciale zege uit Tulle: Reynders-Tack (Millen)
3/08/2016 Provinciale zege uit Perpignan: Haesaert-Adam (Mater)
3/08/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Francis Verdeyen (Steenokkerzeel)
3/08/2016 Provinciale zege uit Blois: Huib Van Der Maas (Lokeren)
3/08/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Ronny De Feyter (Halle)
3/08/2016 Provinciale zege uit Saumur: Gino Clicque (Wevelgem)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jos Reynders (Genebos)
31/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 29-30-31 juli
31/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 29-30-31 juli
31/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 29-30-31 juli
31/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 29-30-31 juli
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Van De Sande (Heultje)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Loek Bijnen (Hamont-Achel)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Verstappen-Sauvillers (Balen)
31/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Linda & Michel Baertsoen (Brasschaat)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Andre Peeters (Ekeren)
31/07/2016 Willy Daniels (Kessel): 1e Zone B1 Argenton 9/07 van 3.617 jaarse
31/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Wouters-Joosten (Beerse)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Roger & Jimmy Put (Koersel)
31/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Schouters-Lebrun (Bekkevoort)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Emiel Loots (Retie)
31/07/2016 Mooie prestaties: Lucien Vandebroek (Zolder)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jan De Raeve (Houthalen)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Louis Bernaerts (St-Katelijne-Waver)
31/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Dirk Marien (Kapellen)
31/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jozef Reynders (Lummen)
31/07/2016 Ereprijs uit Noyon: L. Dierckx & zoon (Oelegem)
31/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Roger Van Der Schraelen (Herentals)
30/07/2016 Ereprijs uit Melun: Andre Vandesande (Tielt-Winge)
30/07/2016 Ereprijs uit Compiegne: Delbaere-Sampers (Menen)
30/07/2016 Alain Hoornaert (Wancennes): 1e Nationaal Tulle 30/07 van 7.322 jaarse
30/07/2016 Bart & Francis Verdeyen (Steenokkerzeel): 1e Provinciaal Vierzon 30/07 van 765 jaarse
30/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Luc Vos (Veerle)
30/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Jef Vleugels (Houtvenne)
30/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Emiel Van Dijck (Bonheiden)
30/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Albert Vangoidsenhoven (Binkom)
30/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Van Hoof-Van Wijngaerden (Schriek)
30/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Henri Menten (Herselt)
30/07/2016 Ereprijs uit Melun: Vanhoudt-Serre (Diest)
29/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 22-23-24 juli
29/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 22-23-24 juli
28/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Francois Luyten (Dessel)
28/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Louis Mattheus (Baal)
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Johan Hebberecht (Drongen)
27/07/2016 Nationale zege uit Brive: Frederik Everaert (Zwijnaarde)
27/07/2016 Provinciale uit Sezanne: Bosmans-Leekens (Beverlo)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Leo Antonissen (Nieuwmoer)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Leo Van Horenbeeck (Wijgmaal)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Davy Desplenter (Lendelede)
27/07/2016 Provinciale uit Brive: Christiaan Voet (Wakken)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: August & Johan Van Den Wijngaert (Vilvoorde)
27/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht (Oud-Turnhout)
27/07/2016 Provinciale zege uit Blois: combinatie Faes-Wils (Mol)
27/07/2016 Provinciale zege uit Carcassonne: Gaby Demeulenaere (Lichtervelde)
27/07/2016 Zonale zege uit Brive: Jean Leroi (Rutten)
27/07/2016 Provinciale zege uit Carcassonne: Delrue-Vanbruane (Lauwe)
27/07/2016 Provinciale zege uit Brive: Luc, Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem)
27/07/2016 Provinciale uit Brive: gebroeders Berden (Nieuwerkerken)
27/07/2016 Provinciale uit Carcasonne: gebroeders De Gelissen (Maasmechelen)
26/07/2016 Ereprijs uit Rethel: Houben-de Vries (Obbicht, Nederland)
25/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 22-23-24 juli
24/07/2016 Blois 23/07 Prov. uitslagen
24/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Freddy Vos (Aarschot)
24/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jean Conaert & zoon (Dilsen)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Verwimp (Geel)
24/07/2016 Ereprijs uit Brive: Bert Van Den Berghe (Wortegem)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Carl Claessens (St-Lenaerts)
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Bruno Wouters (Brasschaat)
24/07/2016 Ereprijs uit Melun: Olivier Geyskens (Veerle)
24/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Benny Barle (Halen)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: J. & P. Hoes (Kapellen)
24/07/2016 Frederik Everaert (Zwijnaarde): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.929 jaarse
24/07/2016 Johan Hebberecht (Drongen): 1e Nationaal Brive 24/07 van 5.952 oude
24/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal Carcassonne 24/07 van 3.191 jaarse
24/07/2016 Gabriël Demeulenaere (Lichtervelde): 1e Provinciaal Narbonne 24/07 van 683 oude
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: hok Van Gastel (Brecht)
24/07/2016 Ereprijs uit Cahors: Winkens & Rothenburg (Itteren, Nl)
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Faes (Arendonk)
24/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Luc Tombeur (Pellenberg)
24/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Tonny Vanwin (Mechelen)
24/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Stefan Mantels (Lummen)
24/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Wijnand De Bruyn (Balen)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jolien & Hugo Cools (Wuustwezel)
24/07/2016 Ereprijs uit Vervins: Jean Dreesen (Lanklaar)
24/07/2016 Ereprijs uit Brive: Erik Limbourg (Brussegem)
24/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Ludo Peetermans (Herselt)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Aerts (Bevel)
24/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Patrick Ceulemans (Putte)
24/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Martin Flossie (Kortenaken)
24/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Miriam van Keer (Baasrode)
23/07/2016 Team Gevaert-Lannoo (Meigem): dubbel 1e Provinciaal met 'Prinses95' & 'Rambo Junior'
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Johan Donckers (Grobbendonk)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Danny Van Dyck (Pulle)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Frans De Laet & Zoon (Reet)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: gebroeders Peeters (Wortel)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
23/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Luc Crucke (Huise)
22/07/2016 Mooie prestaties: Van Hove-Goyvaerts (Booischot)
22/07/2016 Mooie prestaties: Robin Van Leuven (Berlaar)
22/07/2016 Mooie prestaties: Leon Jacobs (Tremelo)
22/07/2016 Mooie prestaties: gebroeders Raets & Kenny (Vliermaal)
22/07/2016 Mooie prestaties: Michel Heremans (Booischot)
22/07/2016 Ereprijs uit Blois: Victor Bruynseels (Bevel)
21/07/2016 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): Dubbele Provinciale Overwinning Limoges 9/07
21/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout)
20/07/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Clement De Mesmaeker (St.-Ulriks-Kapelle)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Van Themsche-Houfflijn (St-Eloois-Winkel)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Fernand Malfait (Zerkegem)
20/07/2016 Nationale zege uit Jarnac: Philippe Dobbelaere (Olsene)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Marc De Cock (Temse)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Van Thillo (Beerse)
20/07/2016 Provinciale zege uit Gien: Willy Vanherck (Retie)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Baeckelandt (Gavere)
20/07/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Guido Van Caneghem (Merelbeke)
20/07/2016 Provinciale zege uit Blois: Marc Buyck (Lendelede)
20/07/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Luc Christiaens (Ooigem)
20/07/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Gert Noels (Ham)
20/07/2016 Provinciale zege uit Jarnac: Nicolas & Filip Norman (Knokke-Heist)
20/07/2016 Provinciale zege uit Jarnac: team D’Hondt (Deinze)
20/07/2016 Zonale zege uit Jarnac: Visschers & zoon (Maasmechelen)
19/07/2016 Ereprijs uit Sens: Vanvuchelen-Depre (Grazen)
18/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 15-16-17 juli
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jimmy & Math Geelen (Neeroeteren)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Roger Breugelmans (Voortkapel)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Noel Mandiau (Helchteren)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Martin Brebels (Bocholt)
17/07/2016 Ereprijs uit Noyon: B. & N. De Saedelaer (Brasschaat)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Eric Belckx (Zandhoven)
17/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Marc Heus (Lier)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frederik Van Den Bruel (Hallaar)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ferdinand Van Beylen (Dessel)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Guillaume Conings (Vucht)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Patrick Sons (Lommel)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Walter Bachot (Brasschaat)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Scheynen (St-Lenaerts)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Joris (Schilde)
17/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Guido De Feyter (St-Antonius)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Roger & Koen Vanmeert
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Herman Bevers (St-Job-in-t-Goor)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Petrus & Davy De Bruyn (Hamme)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jozef Geurts (Neeroeteren)
17/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Willy Ronge (Duffel)
17/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Henri Vos-Boonen (Neerpelt)
16/07/2016 Rudi Hendrikx (Maasmechelen): 1ste provinciaal en 1ste en 2de zonaal Chateauroux
16/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Jozef Gijbels (Schaffen)
16/07/2016 Ereprijs uit Sens: Arien-Van Rompaey (Schaffen)
16/07/2016 Ereprijs uit Gien: Jos Hens (Zoersel)
16/07/2016 hok Malfait (Zerkegem): 1e Nationaal Jarnac 16/07 van 4.167 oude
16/07/2016 Willy Vanherck (Retie): 1e Provinciaal Gien 16/07 van 1.694 oude & 2.877 jaarse
16/07/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Provinciaal Gien 16/07 van 5.470 jonge
16/07/2016 Luc Christiaens (Ooigem): 1e Provinciaal Chateauroux 16/07 van 1.159 jaarse
16/07/2016 Ereprijs uit Gien: Alfons Hens (Nijlen)
16/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Frederik Motton (Tienen)
16/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Alfons Hermans (Herselt)
16/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Hubert Vleminckx (Binkom)
16/07/2016 Ereprijs uit Gien: Raeymaekers-Lousberg (Ranst)
16/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Emiel De Wijngaert (Houtvenne)
16/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Rom. & Em. Crets (Kaggevinne)
16/07/2016 Ereprijs uit Gien: Nijssen-Wulms (Asenray, Nl.)
16/07/2016 Ereprijs uit Fontenay: Rino Verheye (Aalbeke)
16/07/2016 Ereprijs uit Soissons: Eduard Aertgeerts (Langdorp)
15/07/2016 Alain Dermonne (Froidchapelle): 1e Internationaal Marseille 15/07 van 9.361 oude
15/07/2016 Mooie prestaties: Frans & Kristof Verbist (Langdorp)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Hubert Vanacker (Oostrozebeke)
13/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Stefaan Vanslembrouck (Diksmuide)
13/07/2016 Nationale zege uit Argenton: Filip Teirlinck (Deinze)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Paul Jamar (Rummen)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Martin De Vijlder (Oordegem)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Louis Van Hoorenbeeck (Baasrode)
13/07/2016 Nationale zege uit St-Vincent: Ludo Lathouwers (Munsterbilzen)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: J. Dierickx-Visschers (Zele)
13/07/2016 Provinciale zege uit Limoges: Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Patrick Staelens (Sijsele)
13/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Rony Calus (Heist-aan-Zee)
13/07/2016 Provinciale zege uit Limoges: Schoors-De Waele (Adegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Gustaaf Standaert (Heist-aan-Zee)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Stefan Steenbergen (Herk-de-Stad)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Matthias Coel (Boortmeerbeek)
13/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 8-9-10 juli
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Louis Ceyssens (Meeuwen)
13/07/2016 Provinciale zege uit Argenton: Frans Cristiaens (Zemst)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Gino Depestel (Ichtegem)
13/07/2016 Provinciale zege uit St-Vincent: Noel Peiren (Zedelgem)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Luc & Hilde Sioen (Moorslede)
13/07/2016 Zonale zege uit Argenton: Tom Nouwen (As)
13/07/2016 Zonale zege uit Limoges: Eddy Eerens (Maasmechelen)
11/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 8-9-10 juli
11/07/2016 Rudi & Jos Quintens (Lummen): 1e Nationaal Libourne 3/07 van 5.195 oude
11/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 8-9-10 juli
11/07/2016 Ereprijs uit Argenton: Geyskens-Deville (Veerle)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Leopold Brebels (Lommel)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rik Geerts (Hulshout)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Twan Hamal (Peer)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Bjorn Rombouts (Westmalle)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Clement Vandeperre (Geel)
10/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 1-2-3 juli
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Mark Janssens (Linkhout)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Rigo Stevens (Diepenbeek)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Reynaerts (Nieuwmoer)
10/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 1-2-3 juli
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Rudy Van Gaveren (Brecht)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: K. & K. Van Den Brande (Zoersel)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Ferdinand Schoofs (Koersel)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Van Endert-Brans (Lommel)
10/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Felix Plu (Tessenderlo)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Luc Wilmssen (Malle)
10/07/2016 Ereprijs uit Nanteuil: Hubert Walterus (Loksbergen)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Louis Lieckens (Herenthout)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Walter Joosen (Brasschaat)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Gustaaf Ronge (Lint)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Flor Van Horenbeeck (Mechelen)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Henri Custers (Meeuwen)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luk Blockx (Oud-Turnhout)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Eddy Eeckhout (Letterhoutem)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Geert Krauss (Meerhout)
10/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Uten Gacoms (Halen)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jozef Enkels (Paal)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Buys-Berckmoes (Brecht)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luc Dieleman (Zele)
10/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Leo Olaerts (Opoeteren)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Cools (Halle)
10/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Jan Van Wijk (Kapellen)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Rene Coenen (Kessel)
9/07/2016 Ereprijs uit Nanteuil: gebroeders Timmermans-Poels (Schaffen)
9/07/2016 Ereprijs uit Marche: M. Beyers (Mesch)
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Romain Schots (Halen)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Ruben & Jelle Smits (Zandhoven)
9/07/2016 Ereprijs uit Limoges: gebroeders Herbots (Halle-Booienhoven)
9/07/2016 Hubert Vanacker (Oostrozebeke): 1e Nationaal Limoges 9/07 van 6.488 oude
9/07/2016 Matthias Coel (Boortmeerbeek): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.307 jaarse
9/07/2016 Patrick Staelens (Sijsele): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.907 jaarse
9/07/2016 Patrick Houfflijn (Wortegem): 1ste Provinciaal Limoges 9/07 van 2.015 jaarse
9/07/2016 Rony Calus (Heist-aan-Zee): Topseizoen met 4 provinciale overwinningen
9/07/2016 Gustaaf Standaert (Heist-aan-Zee): 1e Provinciaal Chateaudun 9/07 van 1.444 jaarse
9/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Diane Van Den Broeck (Ramsel)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg)
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Theo Weytjens (Zutendaal)
9/07/2016 Ereprijs uit Dax: familie Jacobs (Beek, Nl.)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Brands & zoon (Zandvliet)
9/07/2016 Ereprijs uit Chateauroux: G. Lindelauf & zoon (Vijlen, Nl.)
9/07/2016 Ereprijs uit Fontenay: Geert Truyaert (Aalbeke)
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Louis Verheyen (Scherpenheuvel)
9/07/2016 Ereprijs uit Sens: Leo Geris (As)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: gebroeders De Cuyper (Heist-o/d-Berg)
9/07/2016 Ereprijs uit Souppes: François De Decker (Breendonk)
9/07/2016 Mooie prestaties: Rudi Diels (Beerse)
8/07/2016 Mooie prestaties: De Coux & zoon (Berlaar)
8/07/2016 Mooie prestaties: Eddy Smits (Voortkapel)
8/07/2016 Ludo Lathouwers (Munsterbilzen): 1e Nationaal St-Vincent 8/07 van 2.562 oude
6/07/2016 Nationale zege uit La Souterraine: Kumpen-Schepers (Kortenaken)
6/07/2016 Nationale zege uit Limoges: Rudi & Jos Quintens (Lummen)
6/07/2016 Nationale zege uit Libourne: gebroeders Desbuquois (Kapelle-op-den-Bos)
6/07/2016 Zonale zege uit La Souterraine: Godfried Vander Stichele (Pittem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Messiaen-Vanhauwaert (Avelgem)
6/07/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Dubrul-Verbeke (Kuurne)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Gino & Rino Morent (Langemark)
6/07/2016 Provinciale zege uit Barcelona: Hendrik Mortier (St.-Kruis)
6/07/2016 Provinciale zege uit Barcelona: Hubert Lenders (Neerharen)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Jos Das (Lummen)
6/07/2016 Provinciale zege uit Libourne: Hubert Debaene (Beernem)
6/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jos Quix (Neeroeteren)
6/07/2016 Provinciale zege uit Libourne: Christiaan Messiaen (Rumbeke)
6/07/2016 Provinciale zege uit La Souterraine: Vanwinge-Reniers (Spalbeek)
6/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde)
5/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Claude Blancquaert (Itegem)
4/07/2016 Etienne Meirlaen (St-Martens-Latem): 1e Provinciaal Pau en Agen
4/07/2016 Ereprijs uit Clermont: Geert Landuyt (Adegem)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Wim Van Den Putte (Tongerlo)
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean Peulen (Uikhoven)
3/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Leon Jochems (St-Lenaerts)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Breda (Rijkevorsel)
3/07/2016 Hubert Debaene (Beernem): 1e & 2e Provinciaal Libourne 3/07 van 1.090 oude
3/07/2016 Chris Hebberecht ( Evergem): 1e Provinciaal Libourne 3/07
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Paul Mantels (Zelem)
3/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Nicole De Weerd (Brasschaat)
3/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Eddy & May Poels (Hoogstraten)
3/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Paul Claeskens (Loksbergen)
3/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Frans Holemans (Herselt)
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: gebroeders Wolfs (Diepenbeek)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Charles De Geest (Hamme)
3/07/2016 Ereprijs uit Noyon: Stanny Lauryssen (Hoogstraten)
3/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Haest (Wortel)
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: De Busser-Van Ginniken (Houthalen)
3/07/2016 Ereprijs uit Chimay: Jaak Brouns (Maaseik)
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Johan Engelbos (Runkelen)
2/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Stef Van Elsen (Balen)
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Van Eynde-Broeren (Overpelt)
2/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Johan Storms (Rijkevorsel)
2/07/2016 Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal): 1e Nationaal & 2e Internationaal Barcelona 2/07
2/07/2016 Luc Van Coppenolle (Ouwegem): 1ste Provinciaal Barcelona 2/07 van 1.620 oude
2/07/2016 Hendrik Mortier (St.-Kruis): 1e Provinciaal Barcelona 2/07 van 1.327 oude
2/07/2016 Dubrul-Verbeke (Kuurne): 1e Provinciaal Chateaudun 2/07 van 1.918 oude
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Veulemans-Persoons (Halen)
2/07/2016 Ereprijs uit Momignies: Gerard Rens (Herselt)
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Ludo Schuermans (Rekem)
2/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Juliaan Van Looveren (Wuustwezel)
2/07/2016 Ereprijs uit Sezanne: Georges Moons (Koersel)
2/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Maegh-As comb (Rijkevorsel)
2/07/2016 Ereprijs uit Souppes: Roger Crabbe (Booischot)
1/07/2016 Mooie prestaties Rene Vervoort (Hulshout)
1/07/2016 Mooie prestaties: Marina Van De Velde (Grobbendonk)Ereprijs uit Quievrain
1/07/2016 Jean-Charles Denis (Corroy-le-Grand): 1e Nationaal Montelimar 26/06 van 1.538 jaarse
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Benny Steveninck (Hamme)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Jacques Verschuere (Beveren-Leie)
29/06/2016 Provinciale zege uit Gien: Marc Medart (Sint-Truiden)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Vic & Jens Goovaerts (Beerzel)
29/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Andre Truyaert (Bellegem)
29/06/2016 Provinciale zege uit Gien: Johan Lindekens (Sint-Truiden)
29/06/2016 Zonale zege uit Argenton: D. & D. Platteeuw (Zillebeke)
29/06/2016 Provinciale zege uit Argenton: Tysiak-Sielsik (Paal)
29/06/2016 Provinciale zege uit Agen: Gunther Rotthier (Sinaai)
29/06/2016 Provinciale zege uit Agen: Etienne Meirlaen (St-Martens-Latem)
29/06/2016 Provinciale zege uit Montelimar: Alex Vluggen (Neerharen)
29/06/2016 Mooie prestaties: Edwin Verstappen (Booischot)
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Oost-Vlaanderen 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal Oost-Vlaanderen 26/06
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Antwerpen 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal Antwerpen 26/06
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Vlaams-Brabant 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal West-Vlaanderen 26/06
28/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal Limburg 26/06
28/06/2016 Agen Televie Provinciaal Vlaams-Brabant 26/06
28/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Joseph Van Put (Waarloos)
27/06/2016 Montelimar CFW Provinciaal West-Vlaanderen 26/06
27/06/2016 Agen Televie Provinciaal Limburg 26/06
27/06/2016 Ereprijs uit Melun: Marcel van Lommelen (Geel)
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Oost-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Vlaams-Brabant 25/06
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Willy Mertens (Meerle)
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Antwerpen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Chateaudun WVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Gien Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Georges De Keyser (Messelbroek)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Wouters (Oostmalle)
26/06/2016 Gino Clicque (Wevelgem): 1e & 2e Nationaal Agen 26/06 van 2.932 jaarse
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Van Laerhoven (Kalmthout)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Leo Van Den Bruel (Hallaar)
26/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Andre Clemens (Kortenaken)
26/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Johan Van Herck (Herenthout)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: W. Van Malderen (Brasschaat)
26/06/2016 Ereprijs uit Mettet: Bernard Vanloffelt (Diepenbeek)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jos Seymus (Lier)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter (St-Katelijne-Waver)
26/06/2016 Ereprijs uit Clermont: Marnick De Neve (Aalter)
26/06/2016 Ereprijs uit Rethel: B. Martens & zoon (Rethel, Nl.)
26/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Emiel Hermans (St-Lenaerts)
26/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Herman De Brueker (Massenhoven)
26/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Dockx (Retie)
26/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Marc Bouwen (Koningshooikt)
26/06/2016 Ereprijs uit Mettet: Ludo Engelen (Kuringen)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: Emiel Van Den Branden (Zandhoven)
25/06/2016 Ereprijs uit Bordeaux: Comb. J. Vullers (Roggel)
25/06/2016 Kevin Saudoyez (Tertre): 1e Nationaal Argenton 25/06 van 18.363 jaarse
25/06/2016 Vic & Jens Goovaerts (Beerzel): 1e Provinciaal Argenton 25/06 van 2.326 jaarse
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: gebroeders Vuerstaek (Lanaken)
25/06/2016 Mooie prestaties: Kevin Smits (Berlaar)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Vos-Jorissen (Hamont-Achel)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Luc & Isidoor Mardaga (As)
25/06/2016 Ereprijs uit Argenton: Eddy Wilms (Mol)
25/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Frans Van Thielen (Testelt)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: John & Jan Baeck (Brasschaat)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: Nico Terryn (Keerbergen)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Ludo Vermesen (Kuringen)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Jean P. Verlaek (Kuringen)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: Van Eynde-Anroch (Meerhout)
25/06/2016 Ereprijs uit Melun: Victor Houtmeyers (Zichem)
25/06/2016 Ereprijs uit Soissons: Jul & Bert Van Dessel (Ramsel)
22/06/2016 Nationale zege uit Montlucon: Mathias De Witte (Belsele)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Kamiel Hazaert (Neerijse)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Ivo Renders (Geel)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Antoon Van Houtte (Machelen)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Lorenzo De Pauw (Waarschoot)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Maurice Traen (Sint-Joris)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Wilfried Vandemaele (Heule)
22/06/2016 Montauban BV Provinciaal Vlaams-Brabant 19/06
22/06/2016 Montauban BV Provinciaal Oost-Vlaanderen 19/06
22/06/2016 Pau LCJ Provinciaal Oost-Vlaanderen 19/06
22/06/2016 Provinciale zege uit Montauban: Andre Vaernewijck (Waregem)
22/06/2016 Provinciale zege uit Montlucon: Michel Janssens (Wilsele)
22/06/2016 Nationale zege uit Montauban: Jos & Jan Loobuyck (Aalter)
22/06/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Nationaal Pau 22/06 van 1.661 oude
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Winny & Guy Nelissen (Genk)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Leo Geebelen (Bree)
22/06/2016 Zonale zege uit Montlucon: Decoster-Schollier (Torhout)
21/06/2016 Montauban BV Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
21/06/2016 Pau LCJ Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
21/06/2016 Pau LCJ Provinciaal Vlaams-Brabant 19/06
21/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal Vlaams-Brabant 19/06
20/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal Antwerpen 19/06
20/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
20/06/2016 Montlucon KBDB Provinciaal Limburg 19/06
20/06/2016 Gien Provinciaal Limburg 19/06
20/06/2016 Chateaudun WVV Provinciaal West-Vlaanderen 19/06
19/06/2016 Ereprijs uit Vervins: Albert Beerten (Beverlo)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Janssens (Pulderbos)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: Ferdi Dom (Nijlen)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: Jan & Frank Debeuckelaer (Minderhout)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Guy Van Gestel (Kalmthout)
19/06/2016 Ereprijs uit Vervins: Roger Wolfs (Diepenbeek)
19/06/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Nationaal Montlucon 19/06 van 10.739 jaarse
19/06/2016 Ivo Renders (Geel): 1e Provinciaal & 2e Nationaal Montlucon 19/06
19/06/2016 Michel Janssens (Wilsele): 1e Provinciaal Montlucon 19/06 van 1.025 oude
19/06/2016 Maurice Traen (St. Joris): 1e Provinciaal Montlucon 19/06 van 1.216 oude
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St.-Katelijne-Waver)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Gustaf Van Eester (Lier)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Leon Proost (Arendonk)
19/06/2016 Ereprijs uit Vervins: Marcel Remans (Diepenbeek)
19/06/2016 Ereprijs uit Lorris: Dennis Veugelers (Nieuwstadt, Nl.)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: A. & D. Brosens (Meerle)
19/06/2016 Ereprijs uit Vervins: Rudi Velkeneers (Hoepertingen)
19/06/2016 Ereprijs uit St-Vincent: R. Nijs (Tegelen)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: B. & H. Van Steenvoort (Brasschaat)
19/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Frans Van Gestel (Veerle)
19/06/2016 Ereprijs uit Gien: Serre-Laporte (Tessenderlo)
19/06/2016 Ereprijs uit Gien: Danny Hamers (Maasmechelen)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: Marcel Jacobs (Wuustwezel)
19/06/2016 Ereprijs uit Gien: Frederik Vanhees (Hoeselt)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Roger De Leus (Kampenhout)
19/06/2016 Ereprijs uit Melun: Leon Engels (Schriek)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Johnny De Swert (Oelegem)
19/06/2016 Ereprijs uit Noyon: Louis Serneels (Bevel)
19/06/2016 Ereprijs uit Soissons: Luc Van Genechten (Heist-o/d-Berg)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Dillen Denis (Itegem)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Laeremans (Beerzel)
19/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: H. & A. Van Havermaet (Waasmunster)
17/06/2016 Mooie prestaties: Eddy Smedts (Voortkapel)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Walter Mertens (Mol)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: D. & Chr. Vandendriessche (St-Lievens-Esse)
15/06/2016 Nationale zege uit Cahors: Richie Saelens (Maldegem)
15/06/2016 Nationale zege uit Chateauroux: Gilbert Dekervel (Poperinge)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Medard Crombez (Langemark)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Erik Rosseel (Gistel)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateaudun: Antoon Verhaest (Roeselare)
15/06/2016 Zonale zege uit Chateauroux: Roose-Pyra (Bekegem)
15/06/2016 Provinciale zege uit Cahors: Julien Vaneenoo (Wingene)
15/06/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Jan Pappens (Munkzwalm)
15/06/2016 Provinciale zege uit Cahors: Verhellen-Van Agtmael uit 's Gravenwezel
15/06/2016 Zonale zege uit Cahors: Vincent Schroeder (Bilzen)
14/06/2016 Ereprijs uit Soissons: Wilfried Verelst (Heist-Goor)
13/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
13/06/2016 Chateaudun WVV Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Oost-Vlaanderen 10/06
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Modest Schots (Halen)
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Antwerpen 10/06
12/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jef Geens (Booischot)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Vogels-Kellens (Genk)
12/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Constant Bertels (Rijkevorsel)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Rene Peusens (Rekem)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Jozef Engelen (Winterslag)
12/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Louis Geeraerts (Herselt)
12/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Willy Christiaens (Geetbets)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean Claes (Gingelo)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Jozef Hendrikx (Lommel)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Albert Gijbels (Stokrooi)
12/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Tony Nagels (Stabroek)
12/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Cyriel Boes (Wellen)
11/06/2016 Valence CFW Provinciaal Oost-Vlaanderen 6/06
11/06/2016 Cahors CC Provinciaal Limburg 10/06
11/06/2016 Cahors CC Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Limburg 10/06
11/06/2016 Dirk & Christine Van Den Driessche (St-Lievens-Esse): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 5.910 oude
11/06/2016 Ereprijs uit Soissons: Lucien Laevers (Rillaar)
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal West-Vlaanderen 6/06
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal Limburg 6/06
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal Antwerpen 6/06
10/06/2016 Valence CFW Provinciaal Vlaams-Brabant 6/06
10/06/2016 Ereprijs uit Cahors: Freddy Castelein (Waasten)
10/06/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 2.644 oude
10/06/2016 Richie & Ludo Saelens (Maldegem): 1e Nationaal Cahors 10/06 van 6.164 oude
10/06/2016 Jan Pappens (Hundelgem) : 1e Provinciaal & 2e Nationaal Chateauroux 10/06
10/06/2016 Gilbert Dekervel (Poperinge): 1e Nationaal Chateauroux 10/06 van 25.127 oude
10/06/2016 Walter Mertens (Mol): 1e Zone B2 Chateauroux 10/06 van 6.573 jaarse
10/06/2016 Julien Vaneenoo (Wingene): 1e Provinciaal Cahors 10/06 van 985 oude
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk)
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Oliviers-Devos (Kumtich)
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Freddy Kestens hok (Tienen)
10/06/2016 Ereprijs uit Chateauroux: Marcel & Kristof Goovaerts (Baal)
8/06/2016 Zonale zege uit Valence: Eric De Clercq (Viaene)
8/06/2016 Provinciale zege uit Valence: Cyriel Cams (Spalbeek)
8/06/2016 Ereprijs uit Momignies: Marc Palmaers (Westerlo)
6/06/2016 Ereprijs uit Sens: H. Van Loo (Elsloo, Nl.)
6/06/2016 Ereprijs uit Valence: G. Heijnen & Zoon (Gronsveld, Nl.)
6/06/2016 Gilbert Heijnen & Zoon (Gronsveld, Nl.): 1e Provinciaal Valence 6/06 van 2.316 duiven
6/06/2016 Lionel Vermander (Oekene): 1e Provinciaal Valence 6/06
6/06/2016 Ereprijs uit Sens: H. Wijnands & Zoon (Maastricht, Nl.)
6/06/2016 Ereprijs uit Valence: A. & P. Delnoy Combinatie (Vijlen, Nl.)
5/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
5/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Rene Cams (Lummen)
5/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Willy Ceulemans (Itegem)
5/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Andre Maesen (Uikhoven)
5/06/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Hendrickx (St-Job-in-t-Goor)
5/06/2016 Ereprijs uit Chimay: Jos Iven (Diepenbeek)
1/06/2016 Zonale zege uit Limoges: Dobbelaere-Debuck (Oedelem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Andre Van Haute (Moerzeke)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Haak-Soen (Moerbeke)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Thibaut Decuypere (Anzegem)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Rudy Van De Putte (Lemberge)
1/06/2016 Provinciale zege uit Bourges: Bart & Dirk Delodder (Waregem)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Jean Houben (Maasmechelen)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: Ameel-Vanlake (Dadizele)
1/06/2016 Zonale zege uit Bourges: A & M Vanhee (Wervik)
1/06/2016 Provinciale zege uit Limoges: hok Smets (Bertem)
1/06/2016 Provinciale zege uit Limoges: Frans & Paul Van Gils (Ravels)
30/05/2016 Bourges BU Provinciaal Vlaams-Brabant 28/05
29/05/2016 Limoges BV Provinciaal Antwerpen 28/05
29/05/2016 Limoges BV Provinciaal Limburg 28/05
29/05/2016 Limoges BV Provinciaal West-Vlaanderen 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal West-Vlaanderen 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Limburg 28/05
29/05/2016 Bourges BU Provinciaal Antwerpen 28/05
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Georg Vannoppen (Lummen)
28/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Robert Dreesen (Lanklaar)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean Beyen (Eksel)
28/05/2016 Ereprijs uit Rethel: W. Schoffelen (Buchten, NL)
28/05/2016 Ereprijs uit Momignies: Henri Pardon (Baal)
28/05/2016 Dobbelaere-De Buck (Oedelem): 1e Zone A Limoges 28/05 van 5.963 oude
28/05/2016 Tandem Bjorn Haak & David Soen (Moerbeke): 1e Provinciaal Bourges I van 4.032 oude
28/05/2016 Luc De Roeck (Manage): wint de eerste fondklassieker van 2016
28/05/2016 Frederik Everaert (Zwijnaarde): 1e Provinciaal OVL Limoges 3.427 oude
28/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Ludo Van Tuyn (Ranst)
28/05/2016 Ereprijs uit Sens: Eddy Helsen (Vorst)
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Henri Boenders (Rijkevorsel)
28/05/2016 Ereprijs uit Rethel: Harry Roks (Margraten, Nl.)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Livain Schoels (Wellen)
28/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Etienne Konings (Wildert)
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Matheeussen (St-Leanaerts)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Petre-Robijns
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Wim Verbeeck (Herselt)
28/05/2016 Ereprijs uit Momignies: Tom Wuyts (Eindhout)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Theo Scheepers (Maasmechelen)
28/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Magarino Van Gestel (Lommel)
28/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Maurice Bellings (Haren)
28/05/2016 Ereprijs uit Sens: Guido Broos (Tielt)
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Goyvaerts (Beerzel)
28/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Koen Dockx (Herselt)
28/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Kristof Vandergeeten (Heers)
28/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Carina Corsus (Itegem)
28/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Guillaume Weustenraad (Maasmechelen)
26/05/2016 Dirk & Bart De Lodder (Waregem): 1e Provinciaal Bourges 26/05 van 2.227 jaarse
25/05/2016 InterProvinciale zege uit Chalon: Alfons Weuts (St-Katelijne-Waver)
25/05/2016 Provinciale zege uit Tours: Baert-Simoens (Torhout)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Louis Van Horenbeek (Baasrode)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chateauroux: Bart Van Heddeghem (St-Lievens-Houtem)
25/05/2016 Provinciale zege uit Tours: Lucien Pauwels (Loppem)
25/05/2016 Provinciale zege uit Gien: Saban Saatduzen (Tessenderlo)
25/05/2016 Zonale zege uit Blois: Baeten-Van Mechelen (Kasterlee)
25/05/2016 Provinciale zege uit Chalon: Ulrich Lemmens (Balen)
24/05/2016 Ereprijs uit Sens: Patrick Lenaerts (Rummen)
24/05/2016 Mooie prestaties: Hok Slaets (Ramsel)
22/05/2016 Blois BU-UA Provinciaal Vlaams-Brabant 21/05
22/05/2016 Gien Limburg 21/05
22/05/2016 Blois BU-Ant Prov.21/05 aanmeldingen & uitslagen
22/05/2016 Chalon Limburg 21/05
22/05/2016 Tours WVV Provinciaal West-Vlaanderen 21/05
22/05/2016 Chalon Provinciaal Antwerpen 21/05
22/05/2016 Blois BU-UA Provinciaal Antwerpen 21/05
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Juliaan Verboven (Zandhoven)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Harry Maton (Mechelen)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Eddy Linsen (Peer)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Jozef Leeten (Koersel)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Stefan Petru (Gruitrode)
21/05/2016 Ereprijs uit Soupppes: Rita Jacobs weduwnaar (Wildert)
21/05/2016 Ereprijs uit Gien: Donders-Boonen (Nieuwerkerken)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Frans De Swert (Reet)
21/05/2016 Ereprijs uit Momignies: Victor & Pieter Janssens (Geel)
21/05/2016 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e Zone B1 Blois 21/05 van 2.035 jaarse
21/05/2016 Jespers-Vanderwegen (Holsbeek): 1e Provinciaal Blois 21/05 van 1.680 oude
21/05/2016 Alfons Weuts (St-Katelijne-Waver): 1e InterProvinciaal Chalon 21/05 van 6.746 oude
21/05/2016 Bart Van Heddeghem (St Lievens Houtem): 1ste Provinciaal Chateauroux 21/05 van 2.934 jaarse
21/05/2016 Lucien Pauwels (Loppem): 1e Provinciaal Tours van 2.770 jaarse
21/05/2016 Baert-Simoens (Torhout): 1e Provinciaal Tours 21/05 van 4.113 oude
21/05/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Chalon 21/05 van 556 oude
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Alfons Gijsemans (Heist-o/d-Berg)
21/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Eddy Roelandts (Aarschot)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Jozef Vleeschouwers (Lommel)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Fons Verhoeven (Geel)
21/05/2016 Ereprijs uit Momignies: Jan Op De Beeck (Herselt)
21/05/2016 Ereprijs uit Laon: Leo Kerkhofs (Neerpelt)
21/05/2016 Ereprijs uit Lorris: Jos Goessen (Gronsveld, Nl.)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Pascal Philips (Berendrecht)
21/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Albert Pepermans (Willebroek)
20/05/2016 Mooie prestaties: Daneels-Dierckx (Berlaar)
18/05/2016 InterProvinciale zege uit Vierzon: R. & G. Boschmans (Herne)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Geo & Filip Peirs (Machelen)
18/05/2016 Provinciale zege uit Gien: Arsene Wouters (Brustem)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Andre Vandercruyssen (Waregem)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Michiel Vandoninck (Meerhout)
18/05/2016 Provinciale zege uit Vierzon: Banciu-Dumitrescu (St-Genesius-Rode)
17/05/2016 Ereprijs uit Sens: Wouters-Wouters (Tremelo)
17/05/2016 Ereprijs uit Nanteuil: Jean-Pierre Vangeebergen (Grazen)
17/05/2016 Ereprijs uit Sens: Michel & Gunther Eyletten (Diest)
16/05/2016 Vierzon DH Provinciaal Vlaams-Brabant 15/05
16/05/2016 Vierzon FVOV Provinciaal Oost-Vlaanderen 15/05
16/05/2016 Tours WVV Provinciaal West-Vlaanderen 15/05
16/05/2016 Vierzon DH Provinciaal Antwerpen 15/05
16/05/2016 Gien Provinciaal Limburg 15/05
15/05/2016 Ereprijs uit Gien: Antoine Panis (Diepenbeek)
15/05/2016 Michiel Vandoninck (Meerhout): 1e Provinicaal Vierzon 15/05 van 1.533 oude
15/05/2016 Ereprijs uit Gien: gebroeders Toppet (Lauw)
15/05/2016 Ereprijs uit Gien: Etienne Bosmans (Zelem)
15/05/2016 Ereprijs uit Vierzon: Nicholas & Filip Norman (Knokke-Heist)
15/05/2016 Ereprijs uit Stave: Andre Cleeren (Diepenbeek)
15/05/2016 Ereprijs uit Gien: Dennis Hamers (Maasmechelen)
14/05/2016 Ereprijs uit Sens: H. Kusters (Spaubeek, Nl.)
14/05/2016 Ereprijs uit Vervins: Eddy Penders (Maasmechelen)
14/05/2016 Ereprijs uit Sens: E. Piters (Eijsden, Nl.)
14/05/2016 Ereprijs uit Vervins: Maarten Poels (Berbroek)
14/05/2016 Ereprijs uit Nanteuil: Louis Van Sweefelt (Tessenderlo)
14/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Esther Vereecke (Beerzel)
14/05/2016 Ereprijs uit Nanteuil: Luc Volders (Ham)
14/05/2016 Ereprijs uit Souppes: De Schepper-De Temmerman (Merelbeke)
14/05/2016 Ereprijs uit Sens: Wythze & Victor Valvekens (Scherpenheuvel)
14/05/2016 Ereprijs uit Vervins: Christel Erkens (Vliermaal)
13/05/2016 Mooie prestaties: Jozef Bruynseels (Hulshout)
13/05/2016 Mooie prestaties: Linda Tops (Heultje)
8/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Danny & Bjorn Knaepen (Binderveld)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Guido Opsteyn (Vucht)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Rene Bosmans (Peer)
8/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Jacky Warnier (Eijsden, Nl)
8/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Luc Van Eyck (Schaffen)
8/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Lia Van De Locht (St-Job-in-t-Goor)
8/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Peter Van Oerle (St-Job-in-t-Goor)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Guillaume Vandeweyer (Diepenbeek)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Alois Huysmans (Lommel)
8/05/2016 Ereprijs uit Souppes: Marc Helleputte (Merelbeke)
8/05/2016 Ereprijs uit Fontenay: Davy & Amber Verleije (Damme)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Frank Neven (Ulbeek)
8/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Peter Jans (Zolder)
8/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor)
8/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Wim Van De Bergh (Kalmthout)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Guido Vanhooren (Wilrijk)
7/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Geert Buvens (Meldert)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Guy & Guy (St-Antonius)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Marcel Van Ostaeyen (Westmalle)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Karel & Leo Verheyen (Poppel)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Eddy Nicolay (Wuustwezel)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Jos Joosen (Brecht)
7/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Erik Tollenaers (Lanaken)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Alfons Verberck (Berlaar)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: gebr. Hooybergs (Mol)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Patrick Claes (Mol)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Schroeven-Hermans (Molenstede)
7/05/2016 Ereprijs uit Melun: Jozef Marien (Berlaar)
7/05/2016 Ereprijs uit Sezanne: Monette & zoon (Webbekom)
3/05/2016 Ereprijs uit Noyon & Quievrain: Gert De Swaef (Hofstade)
2/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Fabienne Peeters (Betekom)
2/05/2016 Ereprijs uit Epernay: R. Kusters (Nuth, Nl)
2/05/2016 Ereprijs uit Epernay: J. Hornesch (Cadier en Keer, Nl)
1/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Davy Vranken (Dilsen)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Raphael Glorieus (Melsen)
1/05/2016 Ereprijs uit Laon: Rene Geukens (Paal)
1/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Gommaire Verbruggen (Scherpenheuvel)
1/05/2016 Ereprijs uit Laon: Ghislain Bormans (Boorsem)
1/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Sjaak Kok (Lommel)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Segerink-Van Den Heuvel (Merksplas)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Erik Moreels (Grontrode)
1/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Walter Deckers (Herselt)
1/05/2016 Ereprijs uit Soissons: Paul Verwimp (Geel)
1/05/2016 Ereprijs uit Noyon: Arne Sweeck (Berlaar)
1/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Patrick Sons (Lommel)
1/05/2016 Ereprijs uit Laon: Luc & Marco Freson (Diepenbeek)
1/05/2016 Ereprijs uit Quievrain: Karel Veraghtert (Geel)
1/05/2016 Ereprijs uit Chimay: Paul Jorssen (Lauw)
29/04/2016 Mooie prestaties: Victor De Belser (Berlaar)
26/04/2016 Ereprijs uit Laon: Godelieve Bielen (Zonhoven)
23/04/2016 Ereprijs uit Laon: August Engelen (Koersel)
23/04/2016 Ereprijs uit Laon: Erik Kuypers (Boorsem)
23/04/2016 Ereprijs uit Laon: Julien Sels (Lummen)
23/04/2016 Ereprijs uit Laon: Jozef Wolfs (Diepenbeek)
23/04/2016 Ereprijs uit Soissons: Alfons Wuyts (Heist-Goor)
17/04/2016 Ereprijs uit Vervins: Ooms-Boonen (Overpelt)
17/04/2016 Ereprijs uit Vervins: Louis Ceyssens (Meeuwen)
17/04/2016 Ereprijs uit Vervins: Guido Severijns (Zonhoven)
16/04/2016 Ereprijs uit Rethel: Faan Wetzels (Eijsden, NL)
13/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Jos Devos (Mol)
10/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean-Marie Lemmens (Neeroeteren)
10/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Emiel Dierckx (Geel)
10/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Frans Lenders (Oostmalle)
10/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Paul Janssens (Testelt)
10/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Eric Rooyackers (Brasschaat)
10/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Louis Cupers (Zolder)
10/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Vandezande-Depre (Geetbets)
10/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Verrijckt-Meeusen (St.-Antonius)
10/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Robijns-Martens (Rukkelingen)
9/04/2016 Ereprijs uit Charlevilles: A. Van Lumig (Koningsbosch)
9/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Karel Peeters (Meerhout)
9/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Raymond De Haas (Baal)
9/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Stanny Van Essche (Peulis)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Jos Schreurs (Neeroeteren)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Karel Aerts (Minderhout)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Henri Baeten (Neeroeteren)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Miranda Van Breda (St-Lenaerts)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Gustaaf Van Leuven (Rijkevorsel)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Leo Stevens (Kalmthout)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Hans Gerritsen (Lommel)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan Dierckx (Mol)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Piet Boonen (Bocholt)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Jean-Pierre Verlaek (Kuringen)
3/04/2016 Ereprijs uit Quievrain: Nic De Winter (Brasschaat)
3/04/2016 Ereprijs uit Chimay: Tony Martens (Lummen)
2/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Jos Pauwels (Balen)
2/04/2016 Ereprijs uit Momignies: Rene Van De Weyer (Mol)
28/03/2016 Ereprijs uit Chimay: Kristof Mondelaers (Paal)
13/03/2016 Ereprijs uit Mettet: Zwerts-Mewis (Hasselt)
13/03/2016 Ereprijs uit Mettet: Jean Schoofs (Wellen)
13/03/2016 Ereprijs uit Fleurus: Alfons Wouters (Herselt)
13/03/2016 Ereprijs uit Mettet: Willy Palmers (Wellen)
16/02/2016 Kampioenschappen 2015 Hafo Oud-Turnhout
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nick & Roger Thys (Hallaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Stefaan Lambrechts (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Kristof Mortelmans (Ranst)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marina Van De Velde (Grobbendonk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Op de Beeck-Baetens (Putte)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos & Jules Engels (Putte)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Victor Bruynseels (Bevel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015 : Frans & Dirk Maris (Itegem)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Wim De Troy (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart Henderickx (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jorne Guldentops (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ivo Renders (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans & Geert Van Beirendonck (Zandhoven)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Geyskens-Deville (Veerle)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bolton-Van Tilburg (Baarle-Hertog)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gert Huysmans (Balen)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Carl Lambrechts (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Wouters-Coremans (Langdorp)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Hilde Ceulemans (Booischot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Joris-De Ridder (Balen)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rene Sterckx (Begijnendijk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: gebroeders Cumps (Langdorp)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Cyriel Lambrechts (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel Wouters (Westmalle)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leon Jacobs (Tremelo)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rudy Van Reeth (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Robert Schroeven (Scherpenheuvel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Bulckens (Olen)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Carl & Sarah Van Den Brande (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Vansant (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eddy Smedts (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Karel Truyen (Heultje)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rudi Diels (Beerse)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos Maris (Itegem)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Michel Heremans (Booischot)
31/12/2015 Provinciale zege uit Barcelona: Binnemans-Van De Weyer (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Roger Engelen (Dessel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jozef & Kimberly Proost (Bruggeneinde)
31/12/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Willy Goyvaerts (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Francis Caems (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gert Heylen (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: gebroeders Van Den Brande (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Theo Elsen (Bekkevoort)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Louis Thijs (Wiekevorst)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Hugo Van Den Putte (Booischot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eddy Janssens (Zandhoven)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Helsen (Zoerle-Parwijs)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Walter Roziers (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: De Blick & zoon (Tielt)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Walter Lambeets (Aarschot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eddy Smits (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos Haepers (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gustaaf Ceusters (Tongerlo)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: August Schellens (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Freddy Van De Schoot (Westmeerbeek)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans & Kristof Verbist (Langdorp)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Paul Wijns (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leo & Davy Deckers (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rene Vleugels (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ivo Nolmans (Bekkevoort)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Victor De Belser (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Amandus Cle (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leo & Gerry Dockx (Koningshooikt)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Edwin Verstappen (Booischot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Tops Linda (Heultje)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos Wouters (Heist-Goor)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans Heylen (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gustaaf Van Bel (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Tony Peeters (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans Van Dessel (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rita Van Den Brande (Hulshout)
31/12/2015 Provinciaal Kampioen Marathon: Jos Van Olmen (Broechem)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Louis Vercammen (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nuyts-Steurs (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jozef Bruynseels (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nicolas Leirs (Herentals)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jules Liekens (Achter-Olen)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Chris Peeters (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rene Vervoort (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015 Francois Struyf (Zandvliet)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jul Lens (Putte)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Tamara Ceusters (Vorselaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Dens-Van Hoof (Noorderwijk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Paul Heylen (Oosterwijk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Kim Geudens (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel Leysen (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Daneels-Dierckx (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Johan De Belser (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Alfons Helsen (Wiekevorst)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel Lommelen (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans & Rudi Bruynseels (Hulshout)
31/12/2015 2de Nationaal Kampioen 2015 KBDB: Jos Thoné (As)
9/12/2015 Kampioenschappen 2015 De Prijsvlucht Oud-Turnhout
9/10/2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2de Nationaal Issoudun 29/08
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Sylvain & Eddy Verhestraeten (Herentals)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Stessens (Oud-Turnhout)
6/09/2015 Nice results: Niels Broeckx (Antwerp)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout)
23/07/2015 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): de '306' 3 weken op rij Nationale top
20/07/2015 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Zone B2 La Souterraine 6/07 van 864 jaarse
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
24/05/2015 Ereprijs uit Souppes: Dirk Verreth (Bonheiden)
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
28/12/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2014
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
22/10/2014 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout 2014
20/10/2014 Nice performances Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerp)
20/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
8/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout op vrijdag 17 oktober
1/10/2014 Kampioenschappen duivenbond Oud-Turnhout Hafo 2014
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
25/02/2014 Kampioenendag Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenschappen Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/01/2014 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
4/01/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
9/10/2013 Topforum Fondclub Gewest Turnhout Vrijdag 18 oktober 2013
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
6/02/2013 Kampioenschappn De Oostduif Oud-Turnhout 2012
26/12/2012 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
24/12/2012 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2012
20/12/2012 Kampioenendag Turnhoutse Fondvrienden
19/12/2012 Kampioenschappen Turnhoutse Fondvrienden 2012
30/10/2012 100 jaar De Prijsvlucht Oud-Turnhout
15/10/2012 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
22/02/2012 Kampioenendag duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Kampioenschap duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
23/12/2011 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenendag Fondvrienden Gewest Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap Fondvrienden Gewest Turnhout
5/12/2011 Kampioenschap De Oostduif Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenendag Hafoclub Turnhout en Hafo Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenschappen Hafoclub Turnhout & Hafo Oud-Turnhout
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
6/08/2011 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout) 1ste provinciaal Bourges II oude
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
2/06/2011 De Olympiadeduif Miss Poznan van Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Halve Fond
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Noyon
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Quievrain

Advertenties

 

 

Poll