Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)

30/09/2015 DD Categorie:

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Issoudun op 29/08/2015 van 2.125 jonge duiven Provinciaal Antwerpen.


Klik hier voor reportage 2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Issoudun 29/08 van 2.472 duiven

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Issoudun op 29/08/2015 van 2.125 jonge duiven Provinciaal Antwerpen.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Issoudun op 29/08/2015 van 90 oude duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Issoudun op 29/08/2015 van 376 jonge duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Issoudun op 29/08/2015 van 65 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Issoudun op 29/08/2015 van 163 jonge duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit La Souterraine op 22/08/2015 van 51 oude duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Argenton op 16/08/2015 van 99 jaarse duiven in het samenspel Oost-Antwerps Fondspel.

Bart & Nance Van Oeckel uit Oud-Turnhout (Antwerpen) wint de eerste prijs uit Argenton op 16/08/2015 van 31 jaarse duiven bij de Turnhoutse Fondvrienden.

Dit zijn enkele resultaten van het jaar 2015 :

  • Chateauroux IIII (556.147 km) 6/9/15 :
    • Nationaal Cureghem Centre
      • 1.987 oude duiven: 13-169-173-193-251-393-464...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Nationaal Zone B2
      • 764 oude duiven: 8-95-98-107-129-178...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Antwerpen
      • 290 oude duiven: 7-44-46-52-62-88...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Oost-Antwerps Fondspel
      • 91 oude duiven: 2-12-14-16-19...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 44 oude duiven: 1-6-8-10-11-15...
      • 100 jonge duiven: 9-11-12-14-17-18-19-22-24-28...
      • Klik hier voor de uitslag
  • Issoudun (533.667 km) 29/8/15 :
    • Nationaal
      • 2.212 oude duiven: 44-125-135-160-192-193-195-232-236-243...
      • 11.984 jonge duiven: 2-17-708...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Nationaal Zone B2
      • 824 oude duiven: 14-36-38-47-63-64-65-73-76-80...
      • 2.831 jonge duiven: 2-5-90-147-207-209-246-307-365-477...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Antwerpen
      • 347 oude duiven: 6-25-26-30-36-37-39-51-54-59...
      • 2.125 jonge duiven: 1-5-122-173-228-231-261-311-361-458...
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 90 oude duiven: 1-4-5-6-8-9-10-14-14-15...
      • 376 jonge duiven: 1-2-12-20...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 65 oude duiven: 1-3-4-5-6-7-8-9-11-12...
      • 163 jonge duiven: 1-2-5-8-11-12-13-14-17-22...
      • Klik hier voor de uitslag
  • La Souterraine II (622.051 km) 22/8/15 :
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 123 oude duiven: 2-3-4-5-6-7-8-17-19-20...
      • 217 jonge duiven: 19...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 51 oude duiven: 1-2-3-4-5-6-7-12-13-14...
      • 64 jonge duiven: 3-19-20 3op3
      • Klik hier voor de uitslag
  • Argenton II (585.102 km) 16/8/15 :
    • Provinciaal Antwerpen
      • 442 jaarse duiven: 7-16-26-39-47-51-58-100-102-147 10op20
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Oost-Antwerps Fondspel
      • 99 jaarse duiven: 1-3-7-10-11-12-14-20...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Turnhoutse Fondvrienden
      • 31 jaarse duiven: 1-2-4-5-6-7-8-9-10...
      • Klik hier voor de uitslag
  • Souppes ( km) 27/6/15 :
    • samenspel Overkoepeling Hafo Turnhout + Regio Mechelen
      • 2.591 jonge duiven: 21-175-475-545-731-792...
      • Klik hier voor de uitslag
    • samenspel Hafo Turnhout
      • 929 jonge duiven: 2-26-118-138-209-226-251-280-296...
      • Klik hier voor de uitslag

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Klik hier voor Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)

 

Klik hier voor Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 2014
Klik hier voor Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
Klik hier voor reportage 2013 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Argenton Antwerpse jaarse duiven
Klik hier voor reportage 2013 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Chateauroux Antwerpse jaarse duiven
Klik hier voor reportage 2013 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Salbris Antwerpse jaarse duiven
Klik hier voor reportage 2012 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Montlucon Antwerpse jaarse duiven
Klik hier voor reportage 2012 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Chateauroux Antwerpse oude duiven
Klik hier voor reportage Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1-4-5-18-21-22e Nationaal oude La Souterraine
Klik hier voor reportage 2011 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): De Olympiadeduif 'Miss Poznan'
Klik hier voor reportage 2009 Bart Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste en 3de Provinciaal Antwerpse oude duiven Salbris

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

31/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Voeten (Oud-Turnhout)
28/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1st Olympiad Pigeon Category C for Belgium Brussels 2017
25/12/2016 Uitnodiging Kampioenendag Fondclub Oud-Turnhout
18/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Olympiade-duif Categorie C voor België Brussels 2017
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B & 1e Provinciaal Montelimar 26/06
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07 van 537 oude
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Jos Cools (Grobbendonk): Nationaal én provinciaal kampioen snelheid jonge duiven 2015 !
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
1/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Souppes 14/05 van 1.800 jaarse
1/11/2016 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/10/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 6de Nat. Kampioen Fond 2015
31/10/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Prov. Kampioen oude en jaarse Grote Hafo KBDB PE Antwerpen 2015
31/10/2016 Louis Vermeerbergen (Herenthout): 3e Prov. Asduif jonge Fond 2015 KBDB PE Antwerpen
31/10/2016 Willy Goyvaerts (Hulshout): 3e Prov. Asduif jonge Snelheid 2015 KBDB PE Antwerpen
31/10/2016 Peter Boons (Mol) 1e Zone B2 Chateauroux 8/08 van 1.502 oude
31/10/2016 Peter Boons (Mol) 1e Provinciaal Chateauroux 11/07 van 1.287 oude
31/10/2016 Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout): Keizer Noyon 2015-2014-2013 samenspel Turnhout
24/09/2016 Norman Horemans (Wilrijk): 1e Provinciale asduif snelheid oude en jaarse 2015
23/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout)
27/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht (Oud-Turnhout)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luk Blockx (Oud-Turnhout)
3/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
13/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
5/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
21/05/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Chalon 21/05 van 556 oude
29/03/2016 Guido en Thomas Geris uit Neeroeteren
16/03/2016 Commeene-Vandewalle (St. Eloois-Winkel): 1e Nat. Asduif Snelheid jonge 2015 & 1e Prov. Asduif Snelheid jonge
10/03/2016 Gerard Rens (Herselt); 2de Nat. & 1ste Prov. kampioen Hafo jonge 2015
16/02/2016 Kampioenschappen 2015 Hafo Oud-Turnhout
31/01/2016 Robert Schroeven (Scherpenheuvel): 1ste Provinciaal Vierzon 25/07 van 1.051 jaarse
31/01/2016 Seizoensoverzicht 2015: Yves De Wit (Mechelen)
18/01/2016 Gevaert-Lannoo (Meigem-Deinze): 1ste Prov. Kampioen Zware Hafo jonge & 1ste Prov. asduif Zware Hafo 2015
10/01/2016 Pitts-veiling 2016: Peter Bours (Averbode)
4/01/2016 Rene Sterckx (Begijnendijk): 1ste Provinciaal Blois 18/07 van 1.929 jaarse duiven
3/01/2016 hok Binnemans-Van De Weyer (Geel): 1ste Provinciaal Barcelona 3/07 & Gouden Vleugel-winnaar
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Stefaan Lambrechts (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nick & Roger Thys (Hallaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Kristof Mortelmans (Ranst)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Op de Beeck-Baetens (Putte)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marina Van De Velde (Grobbendonk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos & Jules Engels (Putte)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Victor Bruynseels (Bevel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015 : Frans & Dirk Maris (Itegem)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Wim De Troy (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart Henderickx (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jorne Guldentops (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans & Geert Van Beirendonck (Zandhoven)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gert Huysmans (Balen)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bolton-Van Tilburg (Baarle-Hertog)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ivo Renders (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Geyskens-Deville (Veerle)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Hilde Ceulemans (Booischot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Wouters-Coremans (Langdorp)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Carl Lambrechts (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Robert Schroeven (Scherpenheuvel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rene Sterckx (Begijnendijk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: gebroeders Cumps (Langdorp)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Cyriel Lambrechts (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rudy Van Reeth (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Vansant (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel Wouters (Westmalle)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Karel Truyen (Heultje)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eddy Smedts (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leon Jacobs (Tremelo)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Bulckens (Olen)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Carl & Sarah Van Den Brande (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rudi Diels (Beerse)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos Maris (Itegem)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Michel Heremans (Booischot)
31/12/2015 Provinciale zege uit Barcelona: Binnemans-Van De Weyer (Geel)
31/12/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Roger Engelen (Dessel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jozef & Kimberly Proost (Bruggeneinde)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Willy Goyvaerts (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Staf Beneens (Dessel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: gebroeders Van Den Brande (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Francis Caems (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gert Heylen (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Theo Elsen (Bekkevoort)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Louis Thijs (Wiekevorst)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Hugo Van Den Putte (Booischot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eddy Janssens (Zandhoven)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Helsen (Zoerle-Parwijs)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Walter Roziers (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: De Blick & zoon (Tielt)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Walter Lambeets (Aarschot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: August Schellens (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eddy Smits (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos Haepers (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gustaaf Ceusters (Tongerlo)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Paul Wijns (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans & Kristof Verbist (Langdorp)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Amandus Cle (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leo & Gerry Dockx (Koningshooikt)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rene Vleugels (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ivo Nolmans (Bekkevoort)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leo & Davy Deckers (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Edwin Verstappen (Booischot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Tops Linda (Heultje)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos Wouters (Heist-Goor)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans Van Dessel (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nuyts-Steurs (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gustaaf Van Bel (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans Heylen (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Tony Peeters (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jules Liekens (Achter-Olen)
31/12/2015 Provinciaal Kampioen Marathon: Jos Van Olmen (Broechem)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nicolas Leirs (Herentals)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rita Van Den Brande (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Louis Vermeerbergen (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Louis Vercammen (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Daneels-Dierckx (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel Lommelen (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Johan De Belser (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Paul Heylen (Oosterwijk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Dens-Van Hoof (Noorderwijk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rene Vervoort (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans & Rudi Bruynseels (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Kim Geudens (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jul Lens (Putte)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Alfons Helsen (Wiekevorst)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015 Francois Struyf (Zandvliet)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Tamara Ceusters (Vorselaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Chris Peeters (Hulshout)
31/12/2015 2de Nationaal Kampioen 2015 KBDB: Jos Thoné (As)
27/12/2015 Pitts-veiling 2015: gebroeders & Kenny Raets (Vliermaal)
27/12/2015 Pitts-veiling 2015: Henri Van De Ree (Eksel)
16/12/2015 Gino Clicque (Wevelgem): Provinciaal Kampioen West-Vlaanderen 2015
14/12/2015 Roose-Pyra (Bekegem): 3de algemeen prov.kamp.2015
10/12/2015 53e Provinciale Kampioenendag PE KBDB Antwerpen
9/12/2015 Kampioenschappen 2015 De Prijsvlucht Oud-Turnhout
6/12/2015 Pitts-veiling 2015: Gert & Frans Rondags (Spouwen)
6/12/2015 Pitts-veiling 2015: hok Liliane Demely (Moorsele)
5/12/2015 Eric De Clercq (Viaene): 1ste Provinciaal Marseille
2/12/2015 Gilbert Decherf (Bredene): 1ste Provinciaal Argenton 28/06 van 1.578 oude
30/11/2015 Wouters-Coremans (Langdorp): 1ste Provinciaal Argenton II 16/08 van 1.152 jonge
29/11/2015 Pitts-veiling 2015: Rudi Hendrikx (Maasmechelen)
29/11/2015 Pitts-veiling 2015: Lucien Vandebroek (Zolder)
29/11/2015 Pitts-veiling 2015: Valentin Briers & zoon (Kuringen)
29/11/2015 Pitts-veiling 2015: Paul, Jan & Jef Van Gestel (Retie)
22/11/2015 Pitts-veiling 2015: Rigo Lenaers (Vliermaal)
22/11/2015 Pitts-veiling 2015: Winy & Guy Nelissen (Genk)
22/11/2015 Provinciale Kampioenschappen Antwerpen
22/11/2015 Vande Voorde-Verlinden (Baaigem/Gavere) : Drie provinciale overwinningen in 2015
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Thijs-Peters (Maasmechelen)
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Ludo Panis & zoon (Diepenbeek)
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Van Elsacker-Jepsen (Schilde)
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Kweekcenter DSB (Heusden)
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Johny Janssens (Eksel)
15/11/2015 Thijs-Peters: een veiling met een parade van duivensportvedetten
14/11/2015 Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad): buitenaards spel met de duivinnen
9/11/2015 Wim De Troy (Berlaar): Garantie voor succes
2/11/2015 Pitts-veiling 2015: Vrancken-Berden (Kuringen)
1/11/2015 Nationaal Algemeen Kampioen 2015 KBDB: Raf & Lars Luyckx (Geel)
1/11/2015 Nationale Asduif jaarse Snelheid 2015 KBDB: Mark Janssens (Linkhout)
1/11/2015 Nationaal Kampioen jaarse Fond 2015 KBDB: Xavier & Maxim Thoné (As)
1/11/2015 Nationale Asduif jaarse Kleine Hafo 2015 KBDB: Juul Van Looveren (Wuustwezel)
1/11/2015 Nationale Asduif jonge Grote Hafo 2015 KBDB: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
1/11/2015 Nationale Asduif jaarse Grote Hafo 2015 KBDB: Luc, Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem)
1/11/2015 Nationale Asduif jaarse Grote Fond 2015 KBDB: Marc & Geert Pollin (Snellegem)
1/11/2015 Nationaal Kampioen jaarse Grote Fond 2015 KBDB: Hubert De Baene (Beernem)
1/11/2015 Nationaal Kampioen oude Grote Hafo 2015 KBDB: Andre Roodhooft (Pulderbos)
1/11/2015 Nationale Asduif oude Grote Fond 2015 KBDB: Camiel Van Sande (Bambrugge)
1/11/2015 Nationale Asduif duiven Fond 2015 KBDB: Team Freddy De Jaeger (Knesselare)
1/11/2015 Nationale Asduif jonge Snelheid Fond 2015 KBDB : Commeene-Vandewalle (Sint-Eloois-Winkel)
1/11/2015 Nationaal Kampioen jonge Snelheid 2015 KBDB: Jos Cools (Grobbendonk)
1/11/2015 Nationaal Kampioen jaarse Grote Hafo 2015 KBDB: Paul Jamar (Rummen)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude duiven Snelheid 2015 KBDB PE Antwerpen: Willy Van Lommel (Ranst)
1/11/2015 Provinciale Asduif jonge duiven Snelheid 2015 KBDB PE Antwerpen: Vermeerbergen-Wilms-Mostmans (Rijkevorsel)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jonge duiven Hafo 2015 KBDB PE Antwerpen: Gerard Rens (Herselt)
1/11/2015 Provinciale Asduif jonge duiven Fond 2015 KBDB PE Antwerpen: Marc Heylen (Bouwel)
1/11/2015 Provinciale Asduif oude en jaarse duiven Snelheid 2015 KBDB PE Antwerpen: Norman Horemans (Wilrijk)
1/11/2015 Provinciaal Algemeen Kampioen 2015 PE Vlaams-Brabant: Dirk & Kurt Weemaels (Huizingen)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Grote Snelheid 2015: Patrick Lismont (Bekkevoort)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jonge Grote Snelheid 2015 PE Vlaams-Brabant: Jean Verbeeck (Zemst)
1/11/2015 Provinciale Asduif jaarse Kleine Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Herwig Van Den Block (Brussel)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Kleine Snelheid 2015 PE Vlaams-Brabant: Poffe-Janssens (Hoeleden)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jaarse Fond 2015 PE Vlaams-Brabant: PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge)
1/11/2015 Provinciale Asduif jonge Kleine Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Erik Limbourg (Brussegem)
1/11/2015 Provinciale Asduif oude Grote Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Jo & Raf Herbots (Halle-Booienhoven)
1/11/2015 Provinciale Asduif Grote Fond 2015 PE Vlaams-Brabant: Christiaens-De Smedt (Pamel)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Fond 2015 PE Vlaams-Brabant: Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal)
1/11/2015 Provinciale Asduif oude Grote Snelheid 2015 PE Vlaams-Brabant: A. & N. De Coninck (Berg)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Kleine Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Koen Van Roy (Asse)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jaarse Kleine Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Marc Rans (Haasrode)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jonge Kleine Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Edmond Troukens (Elewijt)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Grote Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Guy Schepmans (Budingen)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Grote Fond 2015 PE Vlaams-Brabant: Eugeen Van Overstraeten (Overijse)
1/11/2015 Provinciale Asduif jonge Kleine Snelheid 2015 PE Vlaams-Brabant: Dirk Van Regenmortel (Merchtem)
1/11/2015 Provinciale Asduif oude Kleine Snelheid 2015 PE Vlaams-Brabant: Ronny & Marc Merckx (Essene)
1/11/2015 Provinciale Asduif jonge Grote Snelheid 2015 PE Vlaams-Brabant: De Coorde-Devos (Lennik)
1/11/2015 Provinciale Asduif jaarse Grote Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Gustaaf De Bisschop (Asse)
1/11/2015 Provinciale Asduif jonge Grote Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Luc Luyckx (Pepingen)
1/11/2015 Algemeen Provinciaal Kampioen West-Vlaanderen: Gino Clicque (Wevelgem)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Grote Hafo West-Vlaanderen: Anthony Maes (Waregem)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude & jaarse Snelheid West-Vlaanderen: Rony Calus (Heist-aan-Zee)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jaarse Grote Hafo West-Vlaanderen: Johnny Maenhout (Sijsele)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Fond West-Vlaanderen: Antoine & Rudi De Saer (Ruiselede)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jonge Fond West-Vlaanderen: Laurens Heggermont (Ingelmunster)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude & jaarse Kleine Hafo West-Vlaanderen: Joost Mortier (Beernem)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jaarse Fond West-Vlaanderen: Jozef Planckaert (Harelbeke)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Zware Fond West-Vlaanderen: Dirk Vanslembrouck (Leisele)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jonge Beginnelingen West-Vlaanderen: Jurgen Decat (Wervik)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jonge Kleine Hafo West-Vlaanderen: Luc Deprez (Ingelmunster)
28/10/2015 Provinciale Dag West-Vlaanderen groot succes
26/10/2015 Joël Verschoot (Ingelmunster): Provinciale overwinningen op Jarnac en Tulle JL
25/10/2015 Provinciale Kampioenschappen Oost-Vlaanderen
19/10/2015 Pitts-veiling 2015: Eric Mebis (Wellen)
19/10/2015 Norbert & Stefaan Ally (Aarsele): 1ste Nationaal Montauban 6/07 van 3.990 oude
12/10/2015 Wilfried Vandemaele (Heule): 1ste Provinciaal Chateauroux I 6/06 van 5.063 jaarse
9/10/2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2de Nationaal Issoudun 29/08
8/10/2015 Provinciale Kampioenschappen West-Vlaanderen
6/10/2015 Leon Jacobs (Tremelo): 1ste Provinciaal Chateauroux IV 6/09 van 1.397 duiven
5/10/2015 Pitts-veiling 2015: Willy Moons (Lint)
2/10/2015 Eddy De Groot (Putte): 1ste Provinciaal La Souterraine 22/08
2/10/2015 Provinciale Kampioenschappen 2015 KBDB PE West-Vlaanderen (definitief)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Willy Van Thillo (Beerse)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Filip & Kris Smits (Berlaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leo Smets (Morkhoven)
30/09/2015 Geyskens-Deville (Veerle): Dubbele Provinciale overwinning Vierzon 25/07
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Robin Van Leuven (Berlaar)
30/09/2015 Ererprijs uit Knokke: Luc Vervoort (Hallaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Van Houdt-Serré (Diest)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Sylvain & Eddy Verhestraeten (Herentals)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Stessens (Oud-Turnhout)
30/09/2015 Ereprijs uit Tongeren: Guy Seymus (Putte)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel Lambeets (Wezemaal)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Soetewije & zoon (Tremelo)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Johnny Heylen (Berlaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rudi Lens (Keerbergen)
30/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Lucien Machiels (Hasselt)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Van Hove-Goyvaerts (Booischot)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Chris Cle (Westmeerbeek)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leon Badts (Beerzel)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Lode Smets (St-Katelijne-waver)
30/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Sandra & Sven Froyen (Wellen)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ivo Lodewijckx (Westmeerbeek)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ernest De Vries (Wiekevorst)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Roger Breugelmans (Voortkapel)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Gysen (Berlaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jan De Rijck (Heultje)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: De Coux & zoon (Berlaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Daems & zoon (Bevel)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eric Peeters-Dillien (Voortkapel)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos & Jan Van Der Steen (Wiekevorst)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Kevin Smits (Berlaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Pascal De Belder (Hulshout)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Swa & Thiago Langmans (Tongerlo)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Liesl Laremans (Veerle)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart Luyten (Hulshout)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Joris (Schilde)
30/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Benny Maes (Wellen)
29/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Willy Van Essche (Begijnendijk)
28/09/2015 Geyskens-Deville (Veerle): 1ste Zone B Tulle 25/07 van 3.206 oude
27/09/2015 Ereprijs uit Sezanne: B. Martens & zoon (Elsloo)
27/09/2015 Ereprijs uit Tongeren: hok Jos Vercammen (Vremde)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt)
27/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Sven Fierens (Sint-Katelijne-Waver)
27/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Emiel Lismont (Budingen)
27/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Henri & Betsy Roox (Veldwezelt)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Jaak Kerkhofs (Gruitrode)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: gebroeders Van Och-Leppens (Overpelt)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Tony Martens (Lummen)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Patrick Welkenhuysen (Koersel)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Valere Mullens (Loksbergen)
27/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Rudi Schoels (Wellen)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Leon Wauters (Zolder)
26/09/2015 Ereprijs uit Tongeren: Herman Belmans (Herselt)
26/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Robert Wilms (Meerhout)
26/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Robert Ooms (Aarschot)
26/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Geoffrey Janssens (Baal)
25/09/2015 hok Jos Vercammen (Vremde): 2de Nationaal Chateauroux IV 6/09
25/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Schroyen-Henderix (Heusden)
25/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Rudi Poisket (Wellen)
22/09/2015 Bart & Dirk De Lodder (Waregem): 1ste Nationaal Argenton II 15/08
21/09/2015 hok Jos Vercammen (Vremde): 2de Nationaal Issoudun 29/08
20/09/2015 Ereprijs uit Reims: H. Winkens (Itteren)
20/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Sylvia Vanstraelen (Grazen)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Etienne Everaerts (Koersel)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Luc Martens (Neerpelt)
20/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Johnny De Swert (Oelegem)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Benny Barle (Halen)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Cox-Ramaekers (Hamont)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Geert Schepers (Zolder)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Laurent Geyskens (Veerle)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Hubert Caenen (Veldwezelt)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Roger Thevis (Kortessem)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Francois Campe (Bilzen)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Willy Van Espen (Baal)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Ludo Peetermans (Herselt)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Louis Neven (Wellen)
18/09/2015 Dominique Lagrou (Lendelede): 1ste Zone A2 Chateauroux III 8/08 van 6.787 jonge
18/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Felix Janssens (Ramsel)
18/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Paul Claeskens (Loksbergen)
18/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Jaak Plessers (Peer)
16/09/2015 Patrick Staelens (Sijsele): 1ste Provinciaal Chateauroux IV 6/09 van 1.902 jonge
14/09/2015 Norbert Vanneste (Houthulst): 1ste Provinciaal Chateaudun 22/08 van 1.976 jonge
14/09/2015 Ereprijs uit Sens & St.-Quentin: Gero & Evelien Dijk (Alblasserdam, Nl.)
13/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Huysmans (Geel)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Sabrina Brugmans (Halen)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Mathieu Beckers (Boorsem)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Robert Agten (Hechtel)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Jozef Henrix (Stokrooi)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Willy Steenaerts (Lummen)
12/09/2015 Ereprijs uit Rethel: Dennis Veugelers (Nieuwstadt)
12/09/2015 Ereprijs uit Rethel: Willems & zoon (Maastricht)
12/09/2015 Ereprijs uit Gien: Kuijpers- Hofman & zoon (Schimmert)
12/09/2015 Ereprijs uit Soissons: Mertens-De Smet (Herselt)
12/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Gert Dierckxsens (Baal)
11/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Kerkhofs-Peeters (Oelegem)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Albert Hendrix (Meeuwen)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Boutsen-Matthijs (Dilsen)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Leo Geris (As)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Hollanders (Heusden)
11/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Van Den Bergh (Tremelo)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Peter Jans (Zolder)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Frans Weyen (Zutendaal)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Noelmans-Hellinx (Schalkhoven)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Eddy Linsen (Peer)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: August Caproens (Vliermaal)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Zwerts-Mewis (Hasselt)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Roger Bielen (Winterslag)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Paul Raymaekers (Halen)
10/09/2015 Nationale zege uit Chateauroux: Vermeerbergen-Wilms (Mol)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Jean-Marie De Craene (Zulte)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Murez-Marichal (Wadelincourt)
10/09/2015 Nationale zege uit Chateauroux: Ivan Stockmans (Lummen)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Georges Vancraeynest (Klerken)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Visschers & zoon (Maasmechelen)
10/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Wim Feyaerts (Itegem)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Patrick & Olivier De Smet (Semmerzake)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Jean Conaert & zoon (Dilsen)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Danny Logie (Poperinge)
9/09/2015 Lannoo-De Clerck (Tielt): 1ste Provinciaal Chateaudun 8/08 van 4.275 jonge
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Willy Francois (Serskamp)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Patrick Staelens (Sijsele)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Stefan Steenbergen (Herk-de-Stad)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Marc Van Haute (Smetlede)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Jef Vanwinkel (Tielt)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Marc Peirs (Anzegem)
8/09/2015 Luc & Hilde Sioen (Moorslede): 1ste Nationaal La Souterraine II 22/08/15 van 9.760 jonge
8/09/2015 Jespers-Vanderwegen (Holsbeek): 1ste Provinciaal La Souterraine II & Argenton II
7/09/2015 Nick & Roger Thys (Hallaar): 1ste Zone B2 La Souterraine 22/08 van 2.593 duiven
7/09/2015 Mooie prestaties: Willy Beullens (St.-Katelijne-Waver)
7/09/2015 Patrick Staelens (Sijsele): 1ste Prov. Argenton & 1ste Prov. / 3de Nat. Issoudun
7/09/2015 Mooie prestaties: Claude Blancquaert (Itegem)
6/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Koen Dockx (Herselt)
6/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Moons-Seiffert (Deurne)
6/09/2015 Ereprijs uit Laon: Guido & Thomas Geris (Neeroeteren)
6/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van De Sande- M. Laenen (Heultje)
6/09/2015 Ereprijs uit Laon: S. Saltalamacchia (Genk)
6/09/2015 Ereprijs uit Noyon: Kris De Bisschop (Essene)
6/09/2015 Ereprijs uit Laon: Antoon Neven (Lummen)
6/09/2015 Nice results: Niels Broeckx (Antwerp)
6/09/2015 Ereprijs uit Laon: Leon Arnols (Kortessem)
5/09/2015 Ereprijs uit Charleville: H. Bastings (Banholt)
5/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Paul & Gerrit Snoecx (Testelt)
4/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Frans Coppens (Houtvenne)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Quix (Neeroeteren)
4/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: L. Dierckx & zoon (Oelegem)
4/09/2015 Ereprijs uit Soissons: Georges Vandezande (Geetbets)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Gerard Thijs (Wellen)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Jo Vangeel (Kuringen)
4/09/2015 Ereprijs uit Soissons: Jozef Coeck (Betekom)
4/09/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Maarten Poels (Herk-de-Stad)
4/09/2015 Ereprijs uit Brionne: Michel Noteboom (Oedelem)
4/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Robin Grauls (Halen)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Dassen-Gerits (Lanaken)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: gebroeders Wolfs (Diepenbeek)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Joey Janssen (Bocholt)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Hermans-Bonné (Halen)
4/09/2015 Ereprijs uit Chateauroux: gebroeders Verboven (Lummen)
4/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Jozef Van Roosendael (Begijnendijk)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Willy & Sandra Vrancken (Kuringen)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Johny Maris (Hasselt)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Jimmy Cardinaels (As)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Johan Lenaerts (Genk)
4/09/2015 Ereprijs uit Arras: Davy Persyn (Oedelem)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Ellen De Raeve (Houthalen)
3/09/2015 Nationale zege uit Issoudun: Marcel Ginckels (Tienen)
3/09/2015 Zonale zege uit Issoudun: Willy Daniels (Kessel)
3/09/2015 Zonale zege uit Issoudun: Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke)
3/09/2015 Zonale zege uit Issoudun: Jozef & Eric Moors (Lanaken)
3/09/2015 Zonale zege uit Issoudun: Vanhee-Decoster (Jabbeke)
2/09/2015 Provinciale zege uit Issoudun: Eric Claus (De Pinte)
2/09/2015 Luc Deprez (Ingelmunster): Dubbele provinciale winst
2/09/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Julien & Gerdy Lestienne (Oostkamp)
2/09/2015 Provinciale zege uit Issoudun: Rudy Serre (Loksbergen)
2/09/2015 Provinciale zege uit Issoudun: Filip De Ridder (Uitbergen)
2/09/2015 Provinciale zege uit Issoudun: Marcel Creten (Sint-Truiden)
1/09/2015 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Provinciaal Argenton 16/08 van 2.622 duiven
31/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Paul Janssens (Itegem)
30/08/2015 West-Vlaams Verbond : Prov. Châteaudun 29/8 voor jonge duiven - persuitslag top 100
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Peter Stakenborg (Neeroeteren)
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Pierre Nijs & zoon (As)
30/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Julien Camps (Bekkevoort)
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Timmermans (Linkhout)
30/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Geert Van Roy (Asse)
30/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Andre Peers (Zandhoven)
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Martin Quix (Dilsen)
30/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Hu & Evy Demeer (Loksbergen)
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Wout Morren (Lummen)
30/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Marc Vanonckelen (Halen)
29/08/2015 Ereprijs uit Troyes: Comb. J. & M. Duits (Eijsden, Nl.)
29/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Vermeulen (Meerhout)
29/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Henri Heylighen & zoon (Rotselaar)
29/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Leopold Van Horebeek (Nieuwrode)
29/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Veulemans-Perilleux (Vissenaken)
29/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Erwin Geraerts (Nieuwerkerken)
29/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Willy Claes (Baal)
29/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Chris Rely (Langdorp)
29/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Daniel Timmers (Hechtel)
28/08/2015 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Provinciaal Bourges II 1/08 van 7.791 duiven
28/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Sebreghts-Kerkhofs (Oelegem)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Alfons Custers (Heusden)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Ronny Smeers (Diepenbeek)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Davy Tournelle (Rummen)
28/08/2015 Ereprijs uit Soissons: August Everaerts (Averbode)
28/08/2015 Ereprijs uit Issoudun: Danny Senden (Herk-de-Stad)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jaak Schepers (Peer)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jean-Pierre Deckers (Hechtel)
28/08/2015 Ereprijs uit Issoudun: Robert Roch (Grez-Doiceau)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jos Das (Lummen)
28/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Ludo Pauwels (Testelt)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Etienne Pauwels (Kermt)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Tony Bielen (Hasselt)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Vos-Jorissen (Hamont-Achel)
28/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Claeskens-Joris (Kortenaken)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Peter Celis (Zolder)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Marijke Lemmens (Wellen)
28/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Luc Claes (Scherpenheuvel)
28/08/2015 Ereprijs uit Issoudun: Omer Hooylaerts (Houwaart)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Twan Hamal (Peer)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jean Moors (Opglabbeek)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Frank Neven (Ulbeek)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Dany Geerinck (Zolder)
28/08/2015 Ereprijs uit Arras: Eddy Ferdinande (St.-Kruis)
28/08/2015 Ereprijs uit Chateaudun: Leon & Jan Nobus (Heist-aan-Zee)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Martens-Bourguignon (Hasselt)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Sjaak Kok (Lommel)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Lambert Colson (Lanaken)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jos & Pieter Olaerts (Genk)
28/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Laurent Weenen (Budingen)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Chantal Swerts (Ulbeek)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Lambert Vogels (Heusden)
28/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Vanwelkenhuyzen (Linter)
28/08/2015 Ereprijs uit Issoudun: Jo Van Samang (Achel)
28/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Albert Vanherck (Neerpelt)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Piet Boonen (Bocholt)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jean Vandenrijn (Wellen)
27/08/2015 Nationale zege uit La Souterraine: Luc & Hilde Sioen (Moorslede)
27/08/2015 Nationale zege uit La Souterraine: Casaert-Senechal (Russeignies)
27/08/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Koen Crucke (Onkerzele)
27/08/2015 gebroeders Cumps (Langdorp): 1ste Provinciaal Bourges II 1/08 van 1.190 oude
27/08/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Anja De Saedeleer (Denderleeuw)
26/08/2015 Bart Henderickx (Berlaar): 1ste Nationaal Argenton 16/08 van 2.418 jaarse
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Chris Van Themsche (Alsemberg)
26/08/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Norbert Vanneste (Houthulst)
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Eddy De Groot (Putte)
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Kristin Ryks (Donk)
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Norbert & Stefaan Ally (Tielt)
26/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Stickers-Donckers (Lille)
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Roger Buvens (Loksbergen)
26/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Frederik Coninx (Ulbeek)
26/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Louis Digneffe (Wellen)
26/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Eddy Menten (Wellen)
25/08/2015 Victor Bruynseels (Bevel): 1ste Nationaal Chateauroux III 8/08 van 17.250 jonge
24/08/2015 Willy Daniels (Kessel): 1ste Nationaal Chateauroux III 8/08 van 5.868 jaarse
24/08/2015 West-Vlaams Verbond - Prov. Châteaudun 22/8 - persfax
23/08/2015 Ereprjs uit Chimay: Robby Bodson (Leut)
23/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Wim & Tijs Rombouts (Neerpelt)
23/08/2015 Ereprijs uit Marche: F. Keerssemeeckers (Itteren, Nl.)
23/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Eric Belckx (Zandhoven)
23/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Roger Maris (Berlaar)
23/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Guy Van Ginhoven (Brasschaat)
23/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Herman Lenaerts (Merksplas)
23/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Kirsch-Engelen (Linkhout)
23/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Gacoms (Halen)
23/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luc Vanthienen (Kortenaken)
23/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jules Vannes (Winterslag)
22/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Serre-Laporte (Tessenderlo)
22/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Francois Luyten (Dessel)
22/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Nicole De Weerd (Brasschaat)
22/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Joseph Van Der Auwera (Keerbergen)
22/08/2015 Ereprijs uit Souppes: hok Van Gastel (Brecht)
22/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Hubert Desiron (Zolder)
22/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Rene Vrebos (Meerbeek)
22/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jef Vleugels (Houtvenne)
22/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Raymond De Haes (Baal)
22/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Van Eynde-Anroch (Meerhout)
22/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Guido Boeckmans (Langdorp)
22/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Johan Bleyen (Lommel)
22/08/2015 Ereprijs uit Pontoise: Placied Buysse (Damme)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Roger Welkenhuysen (Peer)
21/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Lucien Geerts (Messelbroek)
21/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Silke & Ferre Hooyberghs (Dessel)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Van Eynde-Broeren (Overpelt)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Roger & David Pierre (Bossut)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Yves Vandepoel (Geetbets)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jean-Marie Lemmens (Neeroeteren)
21/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Willy Vanhove (Scherpenheuvel)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: V. Ketelslegers (Vliermaal)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Benny Jacobs (Vissenaken)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Georges De Keyser (Messelbroek)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Gertrude Aerden (Opglabbeek)
21/08/2015 Mooie prestaties: Rudy Van Eynde (Putte)
21/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Georges Leysen (Tessenderlo)
21/08/2015 Ereprijs uit Arras: Johan Gavart (Loppem)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Willy Vendrix (Hasselt)
21/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Swinnen-Vanbrabant (Kortenaken)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Vandebrouck-Daenen (Vliermaal)
21/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jimmy Diris (Kuringen)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Willy Vanhaeren (Linkhout)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Schillaci-Pelgrims (Genk)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Jean Beckers & zoon (Lanaken)
21/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Rik Stouthuysen (Oplinter)
21/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Bjarni Hamal (Heusden)
21/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Piet Aelberts (Genk)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Claes-Nakajima (Zolder)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Hubert Geurts (Gellik)
21/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Freddy De Prins (Zoersel)
21/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Jef Cuypers (Hakendover)
21/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luc Daans (Begijnendijk)
20/08/2015 Nationale zege uit Argenton: Dirk & Bart Delodder (Waregem)
20/08/2015 Zonale zege uit Argenton: Olivier Poussart (Vaulx)
20/08/2015 Nationale zege uit Argenton: Van Eylen-Imbrechts (Boortmeerbeek)
20/08/2015 Frans & Kristof Verbist (Langdorp): 1ste Provinciaal Narbonne 25/07 van 513 duiven
20/08/2015 Zonale zege uit Argenton: Thierry Defrene (Onoz)
20/08/2015 Zonale zege uit Argenton: Mvr. Henri Demuydt (Veldegem)
19/08/2015 Provinciale zege uit Villemandeur: Vandevoorde-Verlinden (Gavere)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Van Den Abbeel-Noel-Willockx (Lebbeke)
19/08/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: John Goegebeur (Kortrijk)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Kobe & Kato Herbots (Velm)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Van Muylder-Noel-Demul (Buggenhout)
19/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Raymond Ceulemans (Itegem)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Vanwinge-Reniers (Spalbeek)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Marc Van Den Borre (Brakel)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Van Cauwenberghe-Ally (Ruiselede)
19/08/2015 Provinciale zege uit Villemandeur: Geert Van Renterghem (Deinze)
17/08/2015 West-Vlaams Verbond : persfax Prov. Châteaudun 16/8
16/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Marien (Kapellen)
16/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Davy Vranken (Dilsen)
16/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Boulpaep-Jacobs (Groot-Bijgaarden)
16/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Eric Volkaerts (Berlaar)
16/08/2015 Ereprjs uit Quievrain: Rudy Van Aerschot (Herselt)
16/08/2015 Ereprijs uit Souppes: De Wilder-Boeykens (St.-Katelijne-Waver)
16/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: J. De Winter & zoon (St.-Katelijne-Waver)
16/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans & Jens Leys (Itegem)
16/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Hamers-Deflem (Dilsen)
16/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Vanvuchelen-Depre (Grazen)
16/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Printemps & zoon (Begijnendijk)
16/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Verrijckt-Meeusen (St.-Antonius)
16/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Leopold Van Goolen (Aarschot)
16/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Eddy Caluwe (Mechelen)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Guillaume Weustenraad (Maasmechelen)
16/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jan Op De Beeck (Herselt)
16/08/2015 Ereprijs uit Chateaudun: Lannoo-De Clerck (Tielt)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Frederik Motton (Tienen)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Jozef Lenaerts (Gorsem)
16/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Loek Bijnen (Hamont-Achel)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Francois Custers (Koersel)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Paul Croes (Spalbeek)
16/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Yves Simons (Overwinden)
15/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luc Grammet (Kortrijk-Dutsel)
15/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Paul Janssens (Testelt)
14/08/2015 Jul Lens (Antwerpen): 1ste Provinciaal Bourges 1/08 van 1.036 oude
14/08/2015 Jorne Guldentops (Berlaar): 1ste Zone B1 Chateauroux 11/07 van 5.700 jaarse
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Rita Jeuris (Wellen)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Gerard Weytjens (Zutendaal)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Louis Ceyssens (Meeuwen)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: A. & Koen Claesen (Wellen)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Herman Van Sande (Vosselaar)
14/08/2015 Mooie prestaties: Willy Van Geel (Hulshout)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Robert Neyens (Opglabbeek)
14/08/2015 Ereprijs uit Arras: Maurits Depuydt (St.-Kruis)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: W. & B. Vandenrijn (Kerniel)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Guido Leunen (Hoepertingen)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Hubert Caubergh (Lanaken)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: A. & Jinte Van Doninck (Westerlo)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: J. & S. Lesage (Houthalen)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Luc Arnauts (Boutersem)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Masao Kitano (Zoutleeuw)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Rita Zyla (Dilsen)
14/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jean Schoofs (Wellen)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Ulrich Lemmens (Balen)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Luc Geeraerts (Wellen)
14/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Danny Van Dyck (Pulle)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Hubert Meyers (Opgrimbie)
14/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Jozef Van Beveren (Zoersel)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Pieter Muffels (Zutendaal)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Dominique Lagrou (Lendelede)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Bert Dormaels (Vissenaken)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Kris Van Massenhoven (Retie)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Dirk Deroose (Kruishoutem)
13/08/2015 Michel & Gunther Eyletten (Diest): 1ste Provinciaal Bourges II 1/08 van 8.321 duiven
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Julien Nibus (Mortier)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Michel Dufermont (Moeskroen)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Reynders-Tack (Millen)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Roose-Pyra (Bekegem)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Jelle De Bock (Kluisbergen)
12/08/2015 Kristof Mortelmans (Ranst): 1ste Provinciaal Libourne 2/08 van 1.509 duiven
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Willy Vos (Tielt-Winge)
12/08/2015 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1ste Zone B1 Bourges II 1/08 van 10.309 jonge
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Surinx-Pletsers (Nieuwerkerken)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Wilfried Vanderheyden (Kortrijk Dutsel)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Johan & Martine Boyen (Binderveld-Nieuwerkerken)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Marnick De Neve (Aalter)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Peter Boons (Mol)
11/08/2015 Hok Demely Liliane (Moorsele): 2x 1ste Provinciaal Tours 25/07
10/08/2015 Ronny Menten (Rummen): 1ste Provinciaal Tulle 25/07 van 1.022 duiven
10/08/2015 Chris Debacker (Beveren-Leie): 2x 1ste Provinciaal Tours 18/07 & 25/07
9/08/2015 Persuitslag Prov. Châteaudun van 8/8 van inrichter West-Vlaams Verbond
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Roger Wolfs (Diepenbeek)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Dennis Hamers (Maasmechelen)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Verstraeten-Myny (Zonhoven)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Dirk Van Assche (Teralfene)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jules Slingers (Peer)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van Den Brande (Westerlo)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Tony Vanmechelen (Lummen)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Luc Geboers (Geel)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: E. & L. Van Peer (Halle)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: B. & H. Van Steenvoort (Brasschaat)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Adolf Lenaerts (Kuringen)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Emile Maes (Beerse)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Andre Warmoeskerken (Wuustwezel)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Roels (Zele)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos Huygens (Geel)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Pellens (Helchteren)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Vercammen-Verlinden (Sint-Katelijne-Waver)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Patric Alders (St.-H.-Li.)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Ruben Hermans (Kuringen)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jozef Engelen (Winterslag)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Roger & Koen Vanmeert (Zelem)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Gerard Panis (Zutendaal)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Guido Duerinckx (Sint-Joris-Winge)
8/08/2015 Ereprijs uit Rethel: H. Hermans (Born, Nl)
8/08/2015 Ereprijs uit Rethel: J. Hornesch (Cadier en Keer, Nl.)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Derwa-Luxem (Herent)
8/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Edmond Heylen (Pulle)
8/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Sauvage-Duran (Waals-Brabant)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Gustaaf Plu (Veerle)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Andre Vissenaekens (Betekom)
8/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Vervloesem (Begijnendijk)
8/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Lossignol-Kemerlinckx (Budingen)
8/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Wouters-Wouters (Tremelo)
8/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Henri Custers (Meeuwen)
8/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Wim Ceulemans (Burcht)
8/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Hannelore Wauters (Putte)
8/08/2015 Ereprijs uit Souppes: hok Cleirbaut (Bonheiden)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Marcel De Keyzer (Messelbroek)
8/08/2015 Ereprijs uit Pontoise: Maurits Mattheeuws (St-Kruis)
8/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: combinatie Faes-Wils (Mol-Rauw)
8/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Valere Jonckers (Neerlinter)
7/08/2015 Rene Van Aerschot (Rillaar): 1ste Provinciaal Marseille 17/07
7/08/2015 Mooie prestaties: Jo Van Den Brande (Heultje)
7/08/2015 Marc & Geert Pollin (Snellegem): 2x Nationale winst op Libourne
7/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Louis Vandendries (Houthalen)
7/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Arien Claes (Schaffen)
7/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Jos & F. Laermans (Lubbeek)
7/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Kurt Uyterhoeven (Opglabbeek)
7/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Ludo Loysch (Houthalen)
7/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Willy Bruninx (Genk)
7/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Luc Van Eyck (Schaffen)
7/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Brughmans & zoon (Loksbergen)
7/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Vanspauwen-Briers (Hasselt)
7/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Georges Moons (Koersel)
7/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Vrijdags-Schroeven (Kortenaken)
7/08/2015 Ererpijs uit Chimay: Jozef Ramaekers (Boorsem)
7/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Leon Vangeneugden (Genk)
7/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans & F. Goeyvaerts (Schilde)
7/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Jozef Bierkens (Neerpelt)
7/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luyten-Verstrepen (Ramsel)
6/08/2015 Nationale zege uit Bourges: Karlo Van Rompaey (Sint-Truiden)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Habraken-Ducheyne (Vorselaar)
6/08/2015 Nationale zege uit Bourges: Jean Jonkmans (Diepenbeek)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Clement De Mesmaeker (St.-Ulriks-Kapelle)
6/08/2015 Michel & Gunther Eyletten (Diest): 1ste Provinciaal Blois 18/07 van 2.324 jonge
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Georges Schuer (Ham)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Jan Pappens (Munkzwalm)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Paul Kuenen (Hoeselt)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Dieter Schreel (Gits)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Yves De Vos (Volkegem)
6/08/2015 Rino Verheye (Aalbeke): 3x 1ste Provinciaal Chateaudun 11/07
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Gino & Rino Morent (Langemark-Poelkapelle)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Luc Vergote (Oostnieuwkerke)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Michel & Gunther Eyletten (Diest)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Benny Steveninck (Hamme)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Gaby Vandenabeele (Dentergem)
5/08/2015 Ereprijs uit Libourne: Johan Hebberecht (Drongen)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Ivan & Willy Baetens (Sint-Niklaas)
5/08/2015 Provinciale zege uit Perpignan: Anne Provost (Maarkedal)
5/08/2015 Provinciale zege uit Perpignan: Vincent Vandewalle (Helkijn)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Luc Christiaens (Ooigem)
5/08/2015 Provinciale zege uit Perpignan: Vuerstaek gebroeders (Lanaken)
5/08/2015 Provinciale zege uit Libourne: Fr. Van Den Troost (Ramsdonk)
5/08/2015 Provinciale zege uit Perpignan: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat)
5/08/2015 Provinciale zege uit Libourne: Constant & Ronny Denisse (Kapellen)
5/08/2015 Provinciale zege uit Libourne: Donders-Boonen (Nieuwerkerken)
5/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Maurice Mebis (Alken)
3/08/2015 Davy Tournelle (Rummen): 1ste Provinciaal Blois 18/07 van 871 oude
3/08/2015 Raf & Lars Luyckx (Geel): 1ste Provinciaal Jarnac 18/07
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: R. & K. Bielen (Zolder)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Van Endert-Brans (Lommel)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Cools (Geel)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Leo Camps (Meeuwen)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jacky Gabriels (Rijkevorsel)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Guido Van Den Bergh (Kapelle-op-den-Bos)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Eugeen Nevelsteen (Geel)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: weduwnaar Rita Jacobs (Wildert)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Freddy Vindevogel (Zwalm)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Luc Hugo (Duffel)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Petrus De Bruyn (Hamme)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Tom Van Hoof (Lommel)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Emiel Raeymaekers (Lint)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: CJC Verlinden (Sint-Blasius-Boek)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos Vervoort (Beerse)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Ferdi Mannaerts (Lommel)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Johny Morrhaye (Wellen)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Jos Vanbrabant (Heusden)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Marissen (Sint-Antonius)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Louis Driesmans (Herk-de-Stad)
2/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Robert Vanhelmont (Zichem)
2/08/2015 Ereprijs uit Laon: Paul & Math Driezen (Hamont-Achel)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Jozef Geurts (Zutendaal)
2/08/2015 Ereprijs uit Reims: Lucien Cremers (Diepenbeek)
1/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Felix Plu (Tessenderlo)
1/08/2015 Ereprijs uit Charlevilles: Thomassen & Van Es (Elsloo, Nl.)
1/08/2015 Ererpijs uit Pont: Geert Lambrechts (Hallaar)
1/08/2015 Ereprijs uit Charlesvilles: F. Keerssemeeckers (Itteren, Nl.)
1/08/2015 Ereprijs uit Pont: Huybregts-Reijnen (Hoogstraten)
1/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Pauwels (Balen)
1/08/2015 Ereprijs uit Pont: Etienne Konings (Wildert)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Roziers-Xiang (Bevel)
1/08/2015 Ereprijs uit Pont: Eddy Wilms (Mol)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Jean Govaerts (Neerwinden)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Rocco Casto (Diepenbeek)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Freddy & Jacques Vandenheede (Zingem)
1/08/2015 Ereprijs uit Momignies: gebroeders Moeurs (Baal)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Maurice Thomas (Linter)
1/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luc Vos (Veerle)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Frans Van Oosterwijck (Testelt)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Rik Hermans (Pulle)
1/08/2015 Ereprijs uit Pont: Guy Van Der Auwera & zoon (Gooreind)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Gaston Surkijn (Lummen)
1/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Alfons Van Rompay (Herselt)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Johny Jonckers (Drieslinter)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Reynders-Jughmans (Genebos)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Stefan Mantels (Lummen)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Jan Wojciechowski (As)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Willy Leyssen (Achel)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Kumpen-Schepers (Kortenberg)
31/07/2015 Erik Limbourg (Brussegem): 1ste Zone B Jarnac 18/07 van 2.216 jaarse
31/07/2015 Ereprijs uit Bourges: Louis Verheyen (Scherpenheuvel)
31/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Adami (Meerhout)
31/07/2015 Ereprijs uit Bourges: Vranken-Van Roelen (Rillaar)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Kevin & Valere Wissels (Hasselt)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Jean-Marie Chanet (Thisnes)
31/07/2015 Ereprijs uit Stave: Gerard Beckers (Rekem)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Antoine Panis (Diepenbeek)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Willy Roosen (Bekkevoort)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Dos Reis Funtado (Thorembais)
31/07/2015 Ereprijs uit Bourges: Marcel Remans (Diepenbeek)
31/07/2015 Ereprijs uit Perpignan: Jos & Wim Kempeneers (Nieuwerkerken)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Houben (Maasmechelen)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jan De Raeve (Houthalen)
31/07/2015 Ereprijs uit Mettet: Raymond Maggen (Genk)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Jozef Geens (Meerhout)
31/07/2015 Ereprijs uit Mettet: Albert Steutelings (Stokkem)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Yvo Verkoeyen (Mol)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Reynders-Jozef (Lummen)
31/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Alfons Wouters (Herselt)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Hubert Lenders (Neerharen)
31/07/2015 Ererpijs uit Libourne: Nico Christiaens (Waltwilder)
31/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Goossens (Schilde)
30/07/2015 Marc Osier (Zoersel): 1ste Zone B Jarnac 18/07 van 1.994 oude
30/07/2015 Zonale zege uit Tulle: Eddy & Maarten Leutenez (Kruishoutem)
30/07/2015 Stijn & Jeroen Rans (Wijgmaal): 1ste & 2de Provinciaal Montelimar 27/06
30/07/2015 Zonale zege uit Tulle: Theo Spooren (Maasmechelen)
29/07/2015 Provinciale zege uit Tours: Chris Debacker (Beveren-Leie)
29/07/2015 Provinciale zege uit Blois: Roger De Meulemeester (Oudenaarde)
29/07/2015 Ivo Nolmans (Bekkevoort): 1ste Provinciaal Montauban 6/07
29/07/2015 Provinciale zege uit Tulle: Eric De Schrijver (Denderhoutem)
29/07/2015 Provinciale zege uit Vierzon: Vlayen-Simons (Goetsenhoven)
29/07/2015 Provinciale zege uit Tulle: Joel Verschoot (Ingelmunster)
29/07/2015 De Blick & zoon (Tielt): 1ste Provinciaal La Souterraine 6/07
29/07/2015 Provinciale zege uit Vierzon: Marcel & Gijs Noels (Balen)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Marc Van Den Eeckhoudt (Kalken)
29/07/2015 Provinciale zege uit Blois: Yves De Witte (Scheldewindeke)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Daniel Van Herzeele (Elene)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: De Waele-Toye (Heestert)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Stijn Himpe (Waregem)
29/07/2015 Provinciale zege uit Vierzon: Jos & Annelies Laudes (Oplinter)
29/07/2015 Provinciale zege uit Tulle: Guido Loockx (Tessenderlo)
29/07/2015 Provinciale zege uit Tulle: Ronny Menten (Rummen)
29/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Sterckx (Molenstede)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Albert & Eric Willems(Attenrode)
29/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Roger Bex (Wellen)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Herman Van Helmond (Vorselaar)
29/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Robert Victoir (Bekkevoort)
28/07/2015 Walter Roziers (Berlaar): 1ste Provinciaal La Souterraine 6/07
28/07/2015 Kristof Mortelmans (Ranst): 1ste Provinciaal Montauban 6/07
27/07/2015 West-Vlaams Verbond - Prov. Tours 25/7
27/07/2015 Frans & Kristof Verbist (Langdorp): 1ste Provinciaal Montauban 6/07
27/07/2015 Mooie prestaties: Stijn & Jeroen Rans (Wijgmaal)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Jean Gochet (Sint-Katherina-Lombeek)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Eddy De Clercq (Ranst)
26/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Constant Van De Sande (Heultje)
26/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Koen Van Wijk (Kapellen)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Boenders-Lenders (Rijkevorsel)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Paul Mantels (Zelem)
26/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Francois Hellemans (Berlaar)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Augustijn Jacobs (Lommel)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Ceulemans-Bervoets (Koningshooikt)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Yves De Wit (Mechelen)
26/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Gustaaf Huysmans (Dessel)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Tony Nagels (Stabroek)
26/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jonah & Noah Alaerts (Ham)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Marc Daemen (Massenhoven)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Harry Jansen (Meerle)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos Dehaes (Peulis)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Beyen (Eksel)
26/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Etienne Swinnen (Reinrode)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Henri Lisens (Kuringen)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Gerard Bisschops (Stokkem)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jan Aendekerk (Peer)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: JP Janssens (Herk-de-Stad)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jacky Vanhove (Helchteren)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Pieter Van Hulle (Hasselt)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Vogels-Kellens (Genk)
26/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Daniel Fontaine (Tienen)
26/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jul Cleeren (Lummen)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Geert Smets (Diepenbeek)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Andre Vandeneynde (Heusden)
26/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Johan Van Brabant (Hasselt)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Vos-Rigot (Diest)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Vinckx-Ceusters (Nieuwrode)
25/07/2015 Ereprijs uit Tarbes: Winkens & Rothenburg (Itteren)
25/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Vanhoucke-Toelen (Halle)
25/07/2015 Ereprijs uit Vierzon: Emiel Vanhelmont (Halen)
25/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Emiel Voet (Bevel)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Gommaire Verbruggen (Scherpenheuvel)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Emiel De Wijngaert (Houtvenne)
25/07/2015 Ereprijs uit Narbonne: Robert Heylen (Langdorp)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Marc Van Braband (Olmen)
24/07/2015 Kristof Mortelmans (Ranst): 1ste Provinciaal Agen 26/06
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Guido Franssen (Ophoven)
24/07/2015 Ereprijs uit Tulle: Maurice Rutten (Geetbets)
24/07/2015 Ereprijs uit Soissons: gebroeders Timmermans-Poels (Schaffen)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Bregt Joosten (Hamont)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Alain Jooken (Stevoort)
24/07/2015 Ereprijs uit Tulle: Vincent Schroeder (Bilzen)
24/07/2015 Ereprijs uit Narbonne: Eddy Engels (Walshoutem)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Ronald S'Jongers (Genk)
24/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Benny Bruyninckx (Kersbeek)
24/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Vos-Jennes (Diest)
24/07/2015 Ereprijs uit Vierzon: Ach Van Gilbergen (Hakendover)
24/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Verlaenen-Delvau (Attenhoven)
24/07/2015 Ereprijs uit Tulle: Rudy Vermeulen (Veldwezelt)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Albert Van De Wal (Hamont-Achel)
24/07/2015 Ereprijs uit Narbonne: Marcel Vierendeels (Genk)
24/07/2015 Ereprijs uit Tours: Koen Meerschaert (Moerkerke)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Henri & Vicky Emmers (Lommel)
24/07/2015 Ereprijs uit Narbonne: Theuninck-Vanderfaeille (Leopoldsburg)
24/07/2015 Ereprijs uit Noyon: G. & J. Van Neylen (Wijnegem)
24/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Willy Claes (Duffel)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Luc Liebens (Genk)
24/07/2015 Ereprijs uit Montargis: gebroeders Stockx (Binkom)
24/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Tony Daems (Duffel)
24/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Henri Caerstiaenssen (Dessel)
24/07/2015 Ereprijs uit Tours: Andre Mestdagh (St.-Kruis)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Gaston Scevenels (Helchteren)
24/07/2015 Ereprijs uit Tulle: Alex Vluggen (Neerharen)
24/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Andre Mullens (Loksbergen)
24/07/2015 Ereprijs uit Vierzon: Libert Naulaerts (Zichem)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Hubert Thijs (Neerharen)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Florent Janssens (Donk)
24/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Guido De Feyter (St.-Antonius)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Gerard Beckers (Uikhoven)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Dreesen (Lanklaar)
24/07/2015 Ereprijs uit Vierzon: Louis Frederickx (Rillaar)
23/07/2015 Nationale zege uit Jarnac: JTM De Vroe-Van Gaver (Moortsele)
23/07/2015 Vanwildemeersch-Vyncke (Westkapelle): 1ste Provinciaal Chateaudun 4/07 van 1.984 duiven
23/07/2015 Nationale zege uit Jarnac: Marc Verschelde (Zulte)
23/07/2015 Zonale zege uit Jarnac: Marc Osier (Zoersel)
23/07/2015 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): de '306' 3 weken op rij Nationale top
22/07/2015 Provinciale zege uit Gien: Wouters-Joosten (Beerse)
22/07/2015 Willy & David Joosen (Halle): 1ste Provinciaal Agen 26/06 van 526 oude
22/07/2015 Provinciale zege uit Gien: Fernand & Koen Marien (Tielen)
22/07/2015 Provinciale zege uit Bourges: Freddy Strubbe (Bassevelde)
22/07/2015 Provinciale zege uit Bourges: Philippe Dobbelaere (Olsene)
22/07/2015 Dirk & Bart De Lodder (Waregem): Dubbele provinciale winst op Châteaudun
22/07/2015 Provinciale zege uit Jarnac: Luc Tytgat (Ooigem)
22/07/2015 Provinciale zege uit Jarnac: Antoine Carijn (Nederzwalm)
22/07/2015 Provinciale zege uit Jarnac: Gerry Geurts (Zutendaal)
22/07/2015 Provinciale zege uit Marseille: Cyriel Jorissen (Tongeren)
22/07/2015 Provinciale zege uit Marseille: Eric De Clercq (Viane)
22/07/2015 Provinciale zege uit Marseille: Rene Van Aerschot (Rillaar)
22/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Vancluysen (Lummen)
22/07/2015 Provinciale zege uit Marseille: Filip Deweerdt (Kortemark)
22/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Didier Houtmeyers (Meldert)
21/07/2015 Bourges provinciaal: Analyse inkorvingslokalen Oost-Vlaanderen
21/07/2015 Ronny Menten (Rummen): 1ste Provinciaal Chateauroux 11/07 van 1.817 jaarse
20/07/2015 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Zone B2 La Souterraine 6/07 van 864 jaarse
20/07/2015 Ereprijs uit Gien: Henri Vos-Boonen (Neerpelt)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Ivan Moermans (Hasselt)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Lucien Janssens (Boorsem)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Jean De Gieter (Hamme)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Simaels (Zoerle Parwijs)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Ludo Aerts (Ranst)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Thielen (Herselt)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Arne Sweeck (Berlaar)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Walter Deckers (Herselt)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: August De Volder (Hallaar)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: R. & M. Van Eygen (Gruitrode)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jules Buts (Hallaar)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Armand Van Eester (Broechem)
19/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Louis Happaerts (Kortenaken)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Roger Vermeulen (Hoevenen)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy Goris ('s Gravenwezel)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Salvatore Nasello (Genk)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy Rongé (Duffel)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: F. Appelmans (Neerpelt)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Cyriel Boes (Wellen)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy De Feyter (Halle)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Rene Cams (Lummen)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Roger & Jimmy Put (Koersel)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Harry Quaedackers (Gruitrode)
19/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Theo Gacoms (Halen)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Benny Vanloffelt (Diepenbeek)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: A. & J. Verlaenen (Herent)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: Joke & Willy Dictus (Rijkevorsel)
18/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Emile Engelbos (Halle)
18/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Octaaf Van De Gaer (Houwaart)
18/07/2015 Ereprijs uit Cahors: B. Winkens-Burkhard (Itteren, Nl.)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Alfons Wuyts (Heist-Goor)
18/07/2015 Ereprijs uit Bourges: Henri Van Overloop (Puurs)
18/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Evrard Heylen (Ramsel)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: Marcel Wuyts (Oelegem)
18/07/2015 Ereprijs uit Souppes: David Vermassen (Gavere)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Frans Schotsmans (Zichem)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Jan Heremans (Booischot)
18/07/2015 Ereprijs uit Fontenay: Davy & Amber Verleije (Damme)
18/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Peeters (Langdorp)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: Etienne Stassen (Dilsen)
18/07/2015 Ereprijs uit Blois: Veulemans-Persoons (Halen)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Karel Jr. Cuyvers (Dessel)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Jos Lambrechts (Veerle)
18/07/2015 Ereprijs uit Momignies: August Vandenbroeck (Schaffen)
17/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Eugeen Wasteels (Mechelen)
17/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Theo Weytjens (Zutendaal)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Leo Geebelen (Bree)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: gebroeders Colaers (Helchteren)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Jan Soons (Peer)
17/07/2015 Ereprijs uit Blois: Gerd Schotsmans (Messelbroek)
17/07/2015 Ereprijs uit Tours: Johny Hellebuyck (Wingene)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Isabel Vrancken (Genk)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Guido Nulens (Hasselt)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Gerard Peeters (Opglabbeek)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Roger Boeykens (Voorde)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Oliviers-Devos (Kumtich)
17/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Vangoidsenhoven (Binkom)
17/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Rene Seha (Thorembais)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Johnny Franken (Gruitrode)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Voets & Ory (Guigoven)
17/07/2015 Ereprijs uit Mettet: Andre Cleeren (Diepenbeek)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Platteeuw-Noels (Ham)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Haeck-Vandenbroucke (Brakel)
17/07/2015 Ereprijs uit Montlucon: Elza Vandeborne (Wommersom)
17/07/2015 Ereprijs uit Blois: Frans Vrancken (Rillaar)
17/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Tonny Vanwin (Mechelen)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Jozef Marcoen (Halen)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Romain Schots (Halen)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Sonja Poelmans (Wijer)
17/07/2015 Ereprijs uit Tours: Robert Rotsaert (Assebroek)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Jef & Wim Struyfs (Tielen)
17/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Fransen (Schilde)
17/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Kevin De Winter (St.-Katelijne-Waver)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Ol. Grammet-Devos (Wommersom)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Roger Gijbels (Helchteren)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Louis Poelmans (Helchteren)
17/07/2015 Ereprijs uit Tours: Dries D'Hont (Oedelem)
17/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Louis Van Heuckelom (Geel)
17/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Ivo Celis (Meensel)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Moors (Peer)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Roger Lens (Koersel)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Andre Maesen (Uikhoven)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Andre Bollen (Neerharen)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Jean Erkens (Neerharen)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Albert Bijnens (Genk)
17/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Ludo Timmermans (Balen)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Jaak Deben (Wellen)
17/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Lambrechts-Lismont (Kortenaken)
17/07/2015 Ereprijs uit Blois: Jozef Fets (Kortenaken)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Paul De Smeyter (Nederename)
16/07/2015 Zonale zege uit Chatauroux: Lambert Creten (Attenhoven)
16/07/2015 Zonale zege uit Brive: Yves Billiet (Moorslede)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Gerard Vancleuvenbergen (Sint-Truiden)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Rudy Van De Putte (Lemberge)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde)
16/07/2015 Zonale zege uit Chatearuoux: Rik Samaey (Bekegem)
16/07/2015 Jos Van Der Weerden (Schepdaal): 1ste Provinciaal Argenton 28/06 van 2.217 jaarse
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Vanhees (Hoeselt)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Medard Crombez (Langemark)
16/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Jean Vangronsvelt (Eigenbilzen)
15/07/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Rino Verheye (Aalbeke)
15/07/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Pierre Ameye (Deerlijk)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Marc De Cock (Temse)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Frans Breynaert (Denderleeuw)
15/07/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Andre & Thierry Vercruysse (Anzegem)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Roland Dupont (Lauwe)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Wim Helsen (Houtvenne)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Deridder-Vandenbrande (Liedekerke)
15/07/2015 Provinciale zege uit St-Vincent: Luc Herbots (Zepperen)
15/07/2015 Ereprijs uit Momignies: August Linten (Balen)
15/07/2015 Provinciale zege uit St-Vincent: Willy Verbruggen (Londerzeel)
14/07/2015 Hugo Vlaeminck (Rupelmonde): derde provinciale overwinning op zijn conto
13/07/2015 Chateaudun 11/7 : persfax top 100 oude, jaarse en jonge duiven
13/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jeffrey Leemans (Meerle)
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Vanempten (Zonhoven)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: I. & R. Machiels (Bree)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Verwimp (Geel)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Ludo Bernaerts (Overpelt)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Bollen (Wellen)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Pierre Beyl (Wambeek)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Albert Godrie (Meer)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Norbert Hansen (Gooreind)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Eddy & May Poels (Hoogstraten)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Guillaume Conings (Vucht)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St.-Katelijne-Waver)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Zeb & R. Scherens (Herselt)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Julien Sels (Lummen)
12/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Theo Aerts (Scherpenheuvel)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: gebroeders Aerts (Bevel)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy Van Berendonck (Schilde)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Bjorn Rombouts (Westmalle)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Fra Van Der Jonckheyd (Wuustwezel)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Wim Leysen (Emblem)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Clement Pauwels (St.-Job-in-t-Goor)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Emiel Van Dyck (Bonheiden)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Rene Peusens (Rekem)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Gaston America (Wellen)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Lucien Berden (Hasselt)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Vaneerdewegh (Hamont-Achel)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Ger. & Steph Briers (Wellen)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Ronny Soons (Zoersel)
11/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Willy Van Avondt (Wespelaar)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Frans De Laet (Reet)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Dick Koenraadt (Westerlo)
11/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Jos Geeraerts (Herselt)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Andre Devroye (Mechelen)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Schouters-Lebrun (Bekkevoort)
11/07/2015 Ereprijs uit Gien: Familie Jacobs (Beek, Nl.)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: August Van Aert (Oostmalle)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Jos Iven (Diepenbeek)
11/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Wim Verbeeck (Herselt)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Jo Claeskens (Willebroek)
11/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Patrick Pardon (Testelt)
11/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Roger Fonteyn (Messelbroek)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Tom & Karel Hufkens (Geel)
11/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Louis Verstrepen (Herselt)
11/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Gilbert Bils (Bierbeek)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Beelen-Schutters (Kumtich)
11/07/2015 Ereprijs uit Fontenay: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Jean P. Verlaek (Kuringen)
11/07/2015 Ereprijs uit Brive: Michel Denivel (Linter)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Frans Veuchelen (Binkom)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Rene Bosmans (Peer)
10/07/2015 Johnny Maenhout (Sijsele): 1ste Provinciaal Montlucon 20/06 van 1.778 jaarse
10/07/2015 Ereprijs uit Brive: Alfons Aerts (Tessenderlo)
10/07/2015 Ereprijs uit Arras: Andre Tamsin (Assebroek)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Maurice Van De Velde (Scherpenheuvel)
10/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Roger Persoons (Halen)
10/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Gustaaf Minnen (Dessel)
10/07/2015 Ereprijs uit Brive: Walter Mertens (Mol)
10/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Jozef Jans (Heusden)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Henri Lamotte (Lummen)
10/07/2015 Ereprijs uit Noyon: August Kennes (Duffel)
10/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Marcel Bleux (Koersel)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Yvan Noens (Alken)
10/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Frans Nijns & zoon (Geetbets)
10/07/2015 Ereprijs uit St-Vincent: Hazard-Peeters (Court-Saint-Etienne)
10/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Willy Monnissen (Kotem)
10/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Guido Dioos (Ramsel)
10/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Roger Claes (Halen)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Lucien Gielen (Alken)
10/07/2015 Ereprijs uit St-Vincent: Sooi Claes (Olen)
10/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Isidoor Van Cluysen (Helchteren)
10/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Alain Punie (Hasselt)
10/07/2015 Ereprijs uit St-Vincent: Hector Kestens (Bunsbeek)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Ludo Lathouwers (Munsterbilzen)
10/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Lizette Houtmeyers (Zichem)
9/07/2015 Nationale zege uit Barcelona: Noël Peiren (Zedelgem)
9/07/2015 Nationale zege uit La Souterraine: De Bruycker-Decraene (Eeklo)
9/07/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Andre Verbeke (Waasmunster)
9/07/2015 Zonale zege uit Montauban: Jo Ronsijn (Appelterre)
9/07/2015 Zonale zege uit Montauban: Jean Geusens (Meeuwen-Gruitrode)
8/07/2015 Provinciale zege uit Barcelona: Daniel Bucaciuc (Dilbeek)
8/07/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Vanwildemeersch-Vyncke (Westkapelle)
8/07/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Romain Monette (Rummen)
8/07/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: H. Van De Velde (Borsbeek)
5/07/2015 Prov. Chateaudun 4/7 : persuitslag top 100
5/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Matthijsen (Stabroek)
5/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Herman & Wim Michiels (Massenhoven)
5/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Albert De Neef (Teralfene)
5/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Maarten Vanspauwen (Beverst)
5/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Tielemans (Lier)
5/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Karel & Stijn De Rouck (Oosterzele)
5/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Gustaaf Biesmans (Lanaken)
5/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Rudi Stas (Munsterbilzen)
5/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Ludo Schuermans (Rekem)
5/07/2015 Ereprijs uit Clermont: Maes-Devoogt (Oostkamp)
4/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Emiel Goossens (Rillaar)
4/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Daniel Briers (Keerbergen)
4/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Maurice Vleminx (Houtvenne)
4/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Georges Eyckmans (Aarschot)
3/07/2015 Op de Beeck-Baetens (Putte): 1ste Nationaal Montlucon 20/06 van 16.982 jaarse
3/07/2015 Jos Van Olmen (Broechem): Provinciale zege uit Pau 19/06
3/07/2015 Ereprijs uit Bergerac: Fr. Gubbels (Roermond, Nl.)
3/07/2015 Ereprijs uit Barcelona: Danny Vagenende (Schellebelle)
3/07/2015 Ereprijs uit Barcelona: Vanlaer-Vandingenen (Geetbets)
3/07/2015 Ereprijs uit Barcelona: Luc Vanarwegen (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jacques Gilis (Diepenbeek)
3/07/2015 Ereprijs uit Momignies: gebroeders Vannuten (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit Arras: Roland Traen (Oedelem)
3/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Henri Menten (Herselt)
3/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Rene Geukens (Paal)
3/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Arturo Arrigucci (Genk)
3/07/2015 Ereprijs uit Montauban: Frans Crollet (Boechout)
3/07/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Geentjes-Haemhouts (Gierle)
3/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Wilfried Van Den Bosch (St.-Katelijne-Waver)
3/07/2015 Ereprijs uit Montauban: Jan & Jens Van Gompel (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit La Souterraine: gebroeders Hooybergs (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Marc Bollen (Hasselt)
3/07/2015 Ereprijs uit Montauban: Richard Aussems (Veldwezelt)
3/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Emiel Luyten (Scherpenheuvel)
2/07/2015 Nationale zege uit Argenton: hok Bastiaenssens (Snellegem)
2/07/2015 Nationale zege uit Argenton: Patrick Van Goethem (Oosteeklo)
2/07/2015 Rik Hermans (Pulle): 1ste Nationaal Chateauroux 6/06 25.710 jaarse
2/07/2015 Zonale zege uit Montelimar: Tony Reniers (Linter)
2/07/2015 Nationale zege uit Montelimar: Eddy Eerens (Maasmechelen)
2/07/2015 Peter Symaeys (Brugge): 1ste Provinciaal Pau 19/06 van 1.980 oude
2/07/2015 Zonale zege uit Argenton: Gilbert Decherf (Bredene)
2/07/2015 Zonale zege uit Montelimar: Eric Willequet (Kluisbergen)
1/07/2015 Provinciale zege uit Argenton: Robert Van Landschoot (Adegem)
1/07/2015 PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge): 1ste Provinciaal Limoges 20/06 van 858 jaarse
1/07/2015 Provinciale zege uit Argenton: Jos Van Der Weerden (Schepdaal)
1/07/2015 Patrick Staelens (Sijsele): 1ste Provinciaal Fontenay 13/06 van 2.832 jonge
1/07/2015 Provinciale zege uit Agen: Galle-Wynants (Veldegem)
1/07/2015 Provinciale zege uit Agen: Gunther Smet (Lokeren)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: gebroeders De Gelissen (Maasmechelen)
1/07/2015 Provinciale zege uit Agen: W. & D. Joosen (Halle)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Kristel Volkaerts (Putte)
1/07/2015 Provinciale zege uit Agen: Ferdy Schuermans (Duras)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Vandeputte-Vandenhende (Beersel)
1/07/2015 Provinciale zege uit Agen: gebroeders Desbuquois (Kapellen)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Andre Van De Velde (Denderleeuw)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Paul Lanneau (Ingooigem)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Julien Vaneenoo (Wingene)
30/06/2015 Jos & Jules Engels (Putte): Unieke prestatie van 100 (Inter)Provinciale zeges
29/06/2015 Michel & Gunther Eyletten: 1e Nationaal Gueret I 13/06 van 16.262 jaarse
29/06/2015 Ereprijs uit Cahors: Guy Van Lancker (Balegem)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Peter Jansen (Lommel)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Bob Vereecke (Ekeren)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Van Doninck (Rijkevorsel)
28/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Louis Van Den Eynde (Brussegem)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Jaak De Backer (Meeuwen)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Robert Dreesen (Lanklaar)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Philip Pareyn (Gruitrode)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans Cuylits (Beerse)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Eric Camphijn (Ninove)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Marc Lorman (Beverst)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Gustaf Van Eester (Lier)
28/06/2015 Ereprijs uit Pont: JM & Dave Schietse (Zingem)
28/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Gustaaf Rongé (Lint)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Patrick Sons (Lommel)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Dirk De Vuyst (Merelbeke)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Eugeen Van Der Veken (Oelegem)
28/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Staf Vermeiren (Loenhout)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Louis Vandevorst (Willebringen)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Gino Varsalona (Genk)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jan V D Muysenbergh (Wuustwezel)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Rudi Robeyns (Webbekom)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Janick Lenaers (Bilzen)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Rudy Stockmans (Koersel)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Andre Billen (Wellen)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Boschmans-Speliers (Herne)
28/06/2015 Ereprijs uit Arras: Jerome Rotsaert (Assebroek)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Christian Corsiu (Stevoort)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Mia Schepers (Peer)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Jozef Hendrikx (Lommel)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Verreckt-Rutten-Deplae (Tessenderlo)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Romain Haine (Kessel-Lo)
27/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Wuyts & zoon (Keerbergen)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jules Gielen (Maasmechelen)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Robert Verheyden (Tielt-Winge)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Marcel & Kristof Goovaerts (Baal)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Roger & Marc Van Tongelen (Rotselaar)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Wythze & Victor Valvekens (Scherpenheuvel)
27/06/2015 Ereprijs uit Gien: Daan Rego (Wijer-Nieuwerkerken)
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Team Jansen (Brasschaat)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Freddy Vos (Aarschot)
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Jozef De Wilder (St.-Katelijne-Waver)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Jos Cle (Westmeerbeek)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Stegen-Smisdom (Eigenbilzen)
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Dierickx-Visschers (Zele)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Marcel Martens (Neerharen)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Al Vander Meeren (Lubbeek)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Victor Wollants (Veerle)
26/06/2015 Albert Malfait (Berlaar): 1ste Provinciaal Cahors 13/06 van 689 oude
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Andrea Morren (Geetbets)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Danny Vuegen (Lummen)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jos Van Montfort (Kessenich-Kinrooi)
26/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Yvan Lefevre (Eke)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Alfons Huygens (Rillaar)
26/06/2015 Ereprijs uit Montelimar: Paul Taels (Geel)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Smeers-Vanspauwen (Munsterbilzen)
26/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Wim Vanspauwen (Beverst)
26/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Ingrid Polfliet (Moerbeke)
26/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Reynders-Gerard-Cuddy (Maasmechelen)
26/06/2015 Ereprijs uit Agen: Cyriel Cams (Spalbeek)
26/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Joel Desmet (Everbeek)
26/06/2015 Ereprijs uit Agen: Danny Verhoeven (Meerhout)
26/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Henri Eeckhout (Herselt)
26/06/2015 Ereprijs uit Argenton: associatie Van De Schans (Hamont)
26/06/2015 Ereprijs uit Agen: Lucien Blockx (Vorst)
26/06/2015 Ereprijs uit Chimay: Johny Noben (Zutendaal)
26/06/2015 Ereprijs uit Montelimar: Tonny Bollen (Opgrimbie)
26/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Hendrik Dello (Zutendaal)
26/06/2015 Ereprijs uit Montelimar: Ludo Somers (Hoeselt)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: J. Claesen & zoon (Hechtel)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Mortier-Dekeyser (Zutendaal)
26/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Hubert Gillard (Beringen)
26/06/2015 Ereprijs uit Gien: Erik Tollenaers (Lanaken)
26/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Vercalsteren (Herselt)
25/06/2015 Zonale zege uit Montlucon: Roger De Keyzer (Etikhove)
25/06/2015 Alphonse Calebout (Assebroek): 1ste Provinciaal Chateaudun 13/06 van 4.072 jaarse
25/06/2015 Zonale zege uit Montlucon: Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout)
25/06/2015 Marina Van De Velde (Grobbendonk): 1ste Nationaal Gueret 13/06 van 12.516 oude
25/06/2015 Zonale zege uit Montlucon: Frans Boudry (Dikkebus)
24/06/2015 Provinciale zege uit Montlucon: Kurt De Keyser (Maarkedal)
24/06/2015 Couwet & Thomas (Oudenburg): 1ste Provinciaal Tours 24/05 van 2.463 jaarse
24/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Team D'Hondt (Deinze)
24/06/2015 Provinciale zege uit Pau: Peter Symaeys (Sint-Kruis)
24/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Jos & Rudi Quintens (Lummen)
24/06/2015 Provinciale zege uit Pau: Desmeyter-Restiaen (Oudenaarde)
24/06/2015 Provinciale zege uit Pau: Van Muylder-Moonens (Lennik)
24/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Sonja Nelissen (Diepenbeek)
22/06/2015 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 30/05 van 3.743 jaarse
21/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Van De Ven (Geel)
21/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Leo Stevens (Kalmthout)
21/06/2015 Ereprijs uit Pont: Van De Voorde-Verlinden (Baaigem)
21/06/2015 Ereprijs uit Reims: Theo Scheepers (Maasmechelen)
21/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Van Ostaeyen (St.-Lenaarts)
21/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: J. Lodewijckx (Broechem)
21/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Stanny Lauryssen (Hoogstraten)
21/06/2015 Ererpijs uit Reims: Schrijvers-Hansen (Munsterbilzen)
21/06/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Rochus (Vliermaal)
21/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos & Bart Noeyens (Merksplas)
21/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Vanloock-Delaet (Vilvoorde)
21/06/2015 Ereprijs uit Vierzon: Vandijck-Toremans (Kortenaken)
21/06/2015 Ereprijs uit Reims: Jimmy Cleuren (Wellen)
21/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Gustaaf Leten (St.-Antonius)
21/06/2015 Ereprijs uit Arras: Robert Landuyt (Oedelem)
21/06/2015 Ereprijs uit Reims: Valere Magchiels (Koersel)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Van Horenbeeck-Stegen (Schaffen)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Gustaaf Dauw (Wezemaal)
20/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Laurent Serneels (Aarschot)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Olivier Geyskens (Veerle)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Roger Crabbe (Booischot)
20/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Marcel Van Tilt (Erps-Kwerps)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Jimmy Van Kerckhoven (Denderhoutem)
20/06/2015 Ereprijs uit Melun: Victor & Pieter Janssens (Geel)
20/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Heylen (Langdorp)
20/06/2015 Ereprijs uit Melun: Jos Daans (Schriek)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Victor Massart (Linter)
20/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Robert Malcorps (Kumtich)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Jozef Wittemans (Tielt-Winge)
20/06/2015 Ereprijs uit Melun: Vleugels-Wuyts (Geel)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Marc Declercq (Everbeek)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Frank Punt (Vosselaar)
20/06/2015 Ereprijs uit Limoges: Rene Vanhellemont (Vissenaken)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Armand Schoolmeesters (Spalbeek)
20/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Impanis Meeusen (Schaffen)
20/06/2015 Ereprijs uit Limoges: D. Van Den Driessche (St. Lie)
19/06/2015 Ivo Persoons (Holsbeek): 1ste Provinciaal Valence 6/06 van 686 oude
19/06/2015 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 30/05 van 2.663 oude
19/06/2015 Ereprijs uit Reims: Vonckers-Jordens (Winterslag)
19/06/2015 Ereprijs uit Fontenay: Gerard Van Dousselaere (Moerkerke)
19/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Jules Van Damme (Eke)
19/06/2015 Ereprijs uit Limoges: Ivo Penninckx (Neervelp)
19/06/2015 Ereprijs uit Momignies: August Claes (Meerhout)
19/06/2015 Ereprijs uit Pau: Marc Van De Walle (Munkzwalm)
19/06/2015 Ereprijs uit Reims: Robert Kuykx (Kuringen)
19/06/2015 Ereprijs uit Reims: Marcel Truyers (Heusden)
19/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Maurice Van Den Bergh (Begijnendijk)
19/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Emiel Geuvens (Gelrode)
19/06/2015 Ereprijs uit Gien: Raymond Ectors (Herk-de-Stad)
19/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Ludo Appeltans (Alken)
19/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Tom Nouwen (As)
18/06/2015 Zonale zege uit Gueret: Vereyken-Gommers (Schilde)
18/06/2015 Jan Van Der Weerden (Brussegem): 1ste Provinciaal Chateauroux 6/06 van 1.588 oude
18/06/2015 Zonale zege uit Gueret: Geert Marchand (Aartrijke)
17/06/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Alfons Calebout (Assebroek)
17/06/2015 Provinciale zege uit Gueret: Patrick & Marina Claes (Mol)
17/06/2015 Provinciale zege uit Gueret: Kati Lippens (Izegem)
17/06/2015 Provinciale zege uit Gueret: Bosmans-Leekens (Beverlo)
17/06/2015 PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge): 1ste Zone B2 Chateauroux 6/06 van 5.902 jaarse
17/06/2015 Provinciale zege uit Cahors: Delrue-Vanbruane (Lauwe)
17/06/2015 Provinciale zege uit Cahors: Mario Linsen (Hamont)
17/06/2015 Provinciale zege uit Cahors: Albert Malfait (Berlaar)
17/06/2015 Provinciale zege uit Cahors: Wim Paeps (Bertem)
15/06/2015 Ereprijs uit Melun: Peter Van Ael (Zoersel)
15/06/2015 Dierickx-Visschers (Zele): 1ste provinciaal Vierzon & Issoudun
15/06/2015 West-Vlaams Verbond : Provinciale Châteaudun 13 juni 15
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans Stijleman (Kapellen)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Karel Marien (Berlaar)
14/06/2015 Ronny Menten (Rummen): 1e Provinciaal Bourges I 30/05 van 1.803 oude
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Ostaeyen (Malle)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Paul Sterckx (Hallaar)
14/06/2015 Ereprijs uit Laon: Cyriel Konings (Guigoven)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Herman Van Loon (Gooreind)
14/06/2015 Ereprijs uit Clermont: Danny Grijp (Adegem)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Louis Van Herck (Booischot)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Remy Breugelmans (Zandhoven)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Johan Op De Beeck (Halle)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Ronny De Feyter (Halle)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos Van Gastel (Brecht)
14/06/2015 Ereprijs uit Arras: Maurits Depuydt (St.-Kruis)
14/06/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Fetler (Wimmertingen)
14/06/2015 Ereprijs uit Clermont: Eddie Hubrecht (St.-Andries)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Julien Verlinden (Schilde)
14/06/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Plessers (Hamont-Achel)
13/06/2015 Ereprijs uit Cahors: Hok Smets (Bertem)
13/06/2015 Ereprijs uit Melun: F. & B. Van Den Eynde (Wuustwezel)
13/06/2015 Ereprijs uit St-Vincent: Hanno Bernard (Roermond, Nl.)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Frans Claes (Olmen)
13/06/2015 Ereprijs uit Lorris: G. Paulssen (Linne, Nl.)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Ludo Fierens (Begijnendijk)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Vandenbergh-Sterckx (Meerhout)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Paul Bergen (Heist-o/d-Berg)
13/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Joseph Serneels (Langdorp)
13/06/2015 Ereprijs uit Gueret: Roger Keynen (Nijlen)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Theo Claes (Langdorp)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Stefanie Denis (Herent)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Willy Nolmans (Scherpenheuvel)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Ivo Ooms (Ham)
13/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jos Caluwaerts (St.-Joris-Weert)
13/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Magarino Van Gestel (Lommel)
13/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Alfons Rondou (Tremelo)
13/06/2015 Ereprijs uit Momignies: J. Pelsmaekers (Oud-Heverlee)
12/06/2015 Ereprijs uit Cahors: Jozef Van Elsacker (Zoersel)
12/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Van De Venne-Mine (Kessel-lo)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Ronny Verboven (Testelt)
12/06/2015 Ereprijs uit Laon: Paul Vanvoorden (Hasselt)
12/06/2015 Ereprijs uit Gueret: Benny Goris (Lummen)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Cloetens-Cuypers (Rotselaar)
12/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Valere Vanoppen (Kortenaken)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Louis Van Reeth (Begijnendijk)
12/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Vandijck-Debeule (Geetbets)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Guiseppe Varsalona (Genk)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Maarten Wolfs (Koersel)
12/06/2015 Ereprijs uit Laon: Wim Schellens (Lommel)
12/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Leon Geerts (Messelbroek)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Marcel Corthout (Koersel)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Fabienne Peeters (Betekom)
12/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Michel Borre (Holsbeek)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: J. Vallons (Kessel-lo)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Gerard Vanholst (Hasselt)
12/06/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Freddy Frijters (Brustem)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Peeters-Menten (Hechtel)
11/06/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Schoors-De Waele (Adegem)
11/06/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Ronny & Stijn Decoster (Roksem)
11/06/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Jean Dirix (Rosmeer)
11/06/2015 Jos & Jules Engels (Putte): 1ste Nationaal Limoges I 30/05 van 15.009 oude
10/06/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Wilfried Vandemaele (Heule)
10/06/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Jan Van Der Weerden (Brussegem)
10/06/2015 Provinciale zege uit Valence: Ivo Persoons (Holsbeek)
10/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Guilliaum Vande Weyer (Diepenbeek)
9/06/2015 Nationale, Zonale & Provinciale uitslagen weekend 6 & 7 juni
7/06/2015 Ereprijs uit Limoges Roy Abels (Munstergeleen, Nl)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: J. & P. Hoes (Kapellen)
7/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Jos Goessen (Gronsveld, Nl.)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Lauryssen & zoon (St.-Lenaarts)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Hugo Moons (Lier)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Spinoy (Hofstade)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jan Veldeman (Putte)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Rienus Dekkers (Meerle)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Hugo Butaye (Schoten)
7/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Richard Vingerhoets (Putte)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy Sas (Merksplas)
7/06/2015 Ereprijs uit Laon: Marcel Janssen (Eigenbilzen)
7/06/2015 Kamiel Hazaert (Neerijse): 1ste Provinciaal Blois 23/05 van 1.925 jaarse
6/06/2015 Nationale, Zonale & Provinciale uitslagen weekend 30 & 31 mei
6/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Gustaaf Mertens (Wijnegem)
6/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Jozef Gijbels (Schaffen)
6/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Kenny Hollanders (Berlaar)
6/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Stefan Petru (Gruitrode)
6/06/2015 Ereprijs uit Soissons: J. & G. Machiels (Meerhout)
6/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Rene Van De Weyer (Mol)
6/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Geert Beken (Scherpenheuvel)
6/06/2015 Ereprijs uit Valence: Marcel Palmers (Alken)
6/06/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Verbist-Swinnen (Molenbeek-Wersbeek)
5/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Willy Palmers (Wellen)
5/06/2015 Ereprijs uit Laon: Jozef Bartholet (Lanaken)
5/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Roger Wouters (Begijnendijk)
5/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Rene Reynders (Meerhout)
5/06/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Staf Haex (Bilzen)
5/06/2015 Ereprijs uit Laon: Christel Erkens (Vliermaal)
5/06/2015 Ereprijs uit Laon: Fernand Schildermans (Koersel)
5/06/2015 Ereprijs Montargis: Marcel Ruytinx (Geetbets)
5/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Petrus Feremans (Duffel)
5/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: David & Luca Peeters (Mechelen)
4/06/2015 Zonale zege uit Bourges: Vic & Jens Goovaerts (Beerzel)
4/06/2015 Zonale zege uit Bourges: Decoster-Schollier (Torhout)
4/06/2015 Danny Feijaerts (Heist-op-den-Berg): 1ste InterProvinciaal Chalon 23/05 van 5.376 oude
3/06/2015 Provinciale zege uit Villemandeur: De Meester-De Craene (Nokere)
3/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Martin De Vijlder (Oordegem)
3/06/2015 Provinciale zege uit Bourges: Lucienne Huybrechts (Grazen)
3/06/2015 Provinciale zege uit Bourges: Willy Saeys (Dendermonde)
3/06/2015 Provinciale zege uit Villemandeur: Marc & Rudi Balcaen (Nazareth)
3/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Jozef & Georges Comyn (Kanegem)
3/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Kamiel Hazaert (Neerijse)
3/06/2015 Jespers-Vanderwegen (Holsbeek): 1ste Interprovinciaal Vierzon 16/05 van 4.639 jaarse
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Carl & Sarah Van Den Brande (Berlaar)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Rafael Lavijsen (Herselt)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter* (St-Katelijne-Waver)
1/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Herman Bevers (St.-Job-in-t-Goor)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Van Roeyen-Fierens (Brasschaat)
1/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Herwig Onsea (Itegem)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Bosch (Oelegem)
1/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Sam Poortmans (Waarloos)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Van Roy (Westerlo)
1/06/2015 Jos & Jules Engels (Putte): 1ste Provinciaal Vierzon 16/05 van 1.576 jaarse
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Davy Klingeleers (Neeroeteren)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Willy Cochet (Lommel)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Robert Bylois (Diepenbeek)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Frans Winters (Neeroeteren)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Mathieu Segers (Kinrooi)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Danny Van Samang (Achel)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Jorrit Hansen (Munsterbilzen)
30/05/2015 Ereprijs uit Lorris: gebroeders Simons & zonen (Ransdaal, Nl.)
30/05/2015 Ereprijs uit Souppes: Frans Van Heirstraeten (Blaasveld)
30/05/2015 Ereprijs uit Montargis: Luc Sevenants (Linden)
30/05/2015 Ereprijs uit Bourges: Leo Van Horenbeeck (Wijgmaal)
30/05/2015 Ereprijs uit Montargis: Gilbert Schepers (Linter)
30/05/2015 Ereprijs uit Limoges: Louis Tossens (Walshoutem)
30/05/2015 Ereprijs uit Bourges: Eric Eyletten (Waanrode)
30/05/2015 Ereprijs uit Limoges: Guido Van Vlierberghe (Bornem)
30/05/2015 Ereprijs uit Limoges: Frans Vangilbergen (Binkom)
30/05/2015 Kitano Masao (Zoutleeuw): 1ste Interprovinciaal Vierzon 16/05 van 9.004 oude
29/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Paul Fets (Kortenaken)
29/05/2015 Ereprijs uit Bourges: Dirk Bonte (Rijmenam)
29/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Marc Henderickx (Vorst)
29/05/2015 Ereprijs uit Souppes: Roger Volkaerts (Duffel)
29/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Rene Dumon (Halen)
29/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Kylian Kesters (Achel)
29/05/2015 Ereprijs uit Limoges: Jan Van Der Auwera (Meerhout)
29/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Julien Van Steenberghe (Zichem)
29/05/2015 Lannoo-De Clerck (Tielt): 1ste Provinciaal Tours 17/05 van 5.697 oude
29/05/2015 Ereprijs uit Montargis: Lucienne Asselberghs (Aarschot)
29/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Alfons Vanhoudt (Neerpelt)
29/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Jules Severi Loksbergen)
29/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Carolus Wendrickx (Paal)
29/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Walter Van Zeir (Deurne)
29/05/2015 Ereprijs uit Bourges: Valere & Franck Menten (Wellen)
29/05/2015 Ereprijs uit Clermont: Hugo & Kris Hongerloot (St.-Andries)
29/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Maurice Gooris (Kessel-Lo)
28/05/2015 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Vierzon 16/05 van 2.196 oude
27/05/2015 Provinciale zege uit Tours: Couwet-Thomas (Oudenburg)
24/05/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Kinschots (Minderhout)
24/05/2015 Ereprijs uit Quievrain: Roger De Leus (Kampenhout)
23/05/2015 Ereprijs uit Chalon: hok Freddy Kestens (Tienen)
23/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Jean Vandessel (Wijgmaal)
22/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Roger Timmermans (Kortessem)
16/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Frans De Becker (Tildonk)
15/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Massart-Smets (Kessel-Lo)
2/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy & Tim Slaets (Ramsel)
26/04/2015 Ereprijs uit Quievrain: Joris Dils (Zoerle-Parwijs)
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Jos en Jules Engels (Putte)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Frans & Dirk Maris (Itegem)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Vanhoudt-Serre (Diest)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Jan De Rijck (Heultje)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Johan De Belser (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Leon Badts (Beerzel)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Daems & zoon (Bevel)
26/01/2015 Seizoensovericht 2014: Roger Engelen (Dessel)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Kevin Smits (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Jos Haepers (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ivo Lodewijckx (Westmeerbeek)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Nicolaas Leirs (Herentals)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Hilde Ceulemans (Booischot)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Willy Van Essche (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Rudy Van Eynde (Putte)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Wim De Troy (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Op de Beeck-Baetens (Putte)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Herman Van Sande (Vosselaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Roger Breugelmans (Voortkapel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: 't Seyen gebroeders (Geel)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Evarist Van Den Vonder (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Paul & Jeff Van Hove (Heist-o/d-Berg)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Jos & Jan Van Der Steen (Wiekevorst)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Soetewije & zoon (Tremelo)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Marina Van De Velde (Grobbendonk)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Eddy Smits (Voortkapel)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: gebroeders Van den Brande (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Willy Van Thillo (Beerse)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Filip & Kris Smits (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Stefaan Lambrechts (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Marcel Wouters (Westmalle)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Francois Struyf (Zandvliet)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Frans & Gert Van Beirendonck (Zandhoven)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Michel Heremans (Booischot)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Jos Wouters (Heist-Goor)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Leo Smets (Morkhoven)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Alfons Helsen (Wiekevorst)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Eric Peeters-Dillien (Voortkapel)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Van Hove-Goyvaerts (Booischot)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Jos Van Der Veken (Retie)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Robin Van Leuven (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Marcel Lommelen (Geel)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Jo Van Den Brande (Heultje)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Liesl Laremans (Veerle)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ludo Gysen (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Pascal De Belder (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: August Schellens (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Willy Van Geel (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Gustaaf Van Bel (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Linda Tops (Heultje)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Rene Vervoort (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Frans Van Dessel (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Chris Cle (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Eddy Janssens (Zandhoven)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Johnny Heylen (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Staf Beneens (Dessel)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ernest De Vries (Wiekevorst)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Frans Heylen (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Daneels-Dierckx (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Frans & Rudi Bruynseels (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Bart Luyten (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ludo Helsen (Zoerle-Parwijs)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Leo & Gerry Dockx (Koningshooikt)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Nuyts-Steurs (Geel)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Swa & Thiago Langmans (Tongerlo)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Dens-Van Hoof (Noorderwijk)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Tamara & Karel Ceusters (Vorselaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Jules Liekens (Achter-Olen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: De Coux & zoon (Berlaar)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Paul Heylen (Oosterwijk)
28/12/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2014
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
22/10/2014 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout 2014
20/10/2014 Nice performances Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerp)
20/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
8/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout op vrijdag 17 oktober
1/10/2014 Kampioenschappen duivenbond Oud-Turnhout Hafo 2014
26/09/2014 Seizoensoverzicht 2014: Jules & Charlotte Vantongerloo (Geel)
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
29/08/2014 Seizoensoverzicht 2014: Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen)
1/08/2014 Seizoensoverzicht 2014: Alfons & Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen)
1/08/2014 Seizoensoverzicht 2014: Michel en Gunther Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
25/02/2014 Kampioenendag Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenschappen Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/01/2014 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
4/01/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
9/10/2013 Topforum Fondclub Gewest Turnhout Vrijdag 18 oktober 2013
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Chris Cle (Westmeerbeek)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
17/07/2013 Seizoensovericht 2013: Tamara Ceusters (Vorselaar)
30/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marcel Leysen (Geel)
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
6/02/2013 Kampioenschappn De Oostduif Oud-Turnhout 2012
26/12/2012 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
24/12/2012 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2012
20/12/2012 Kampioenendag Turnhoutse Fondvrienden
19/12/2012 Kampioenschappen Turnhoutse Fondvrienden 2012
30/10/2012 100 jaar De Prijsvlucht Oud-Turnhout
15/10/2012 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
22/02/2012 Kampioenendag duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Kampioenschap duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
23/12/2011 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenendag Fondvrienden Gewest Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap Fondvrienden Gewest Turnhout
5/12/2011 Kampioenschap De Oostduif Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenendag Hafoclub Turnhout en Hafo Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenschappen Hafoclub Turnhout & Hafo Oud-Turnhout
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
6/08/2011 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout) 1ste provinciaal Bourges II oude
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
2/06/2011 De Olympiadeduif Miss Poznan van Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Halve Fond
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Noyon
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Quievrain

Advertenties

 

 

Poll