Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)

13/07/2015 Persbericht / DD Categorie:

Hendrik, Martine & Paul Voeten uit Oud-Turnhout (Antwerpen) winnen de eerste prijs uit Noyon op 12/07/15 van 310 oude duiven in het samenspel Tienverbond.


Hendrik, Martine & Paul Voeten uit Oud-Turnhout (Antwerpen) winnen de eerste prijs uit Noyon op 12/07/15 van 310 oude duiven in het samenspel Tienverbond.

 

Dit zijn enkele resultaten van het jaar 2015 :

  • Noyon (239.293 km) 12/7/15 :
    • samenspel Tienverbond
      • 310 oude duiven: 1-25-77 3op5
      • Klik hier voor de uitslag
  • Quievrain (210.731 km) 26/4/15 :
    • samenspel Turnhout
      • 336 oude duiven: 3-6-7-12-113 5op9 (de 4 eerste getekende eerst)
      • 706 jaarse duiven: 39-66-126-127-147-156-158 7op13
      • Klik hier voor de uitslag

 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

31/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Paul Voeten (Oud-Turnhout)
28/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1st Olympiad Pigeon Category C for Belgium Brussels 2017
25/12/2016 Uitnodiging Kampioenendag Fondclub Oud-Turnhout
18/12/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Olympiade-duif Categorie C voor België Brussels 2017
9/11/2016 Kampioenendag & Bonverkoop Union Antwerpen
4/11/2016 Kampioenschappen 2016 Union Antwerpen
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal Libourne 3/07
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B & 1e Provinciaal Montelimar 26/06
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
1/11/2016 Mooie prestaties: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Mooie prestaties: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
1/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Souppes 14/05 van 1.800 jaarse
1/11/2016 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/10/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 6de Nat. Kampioen Fond 2015
31/10/2016 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Prov. Kampioen oude en jaarse Grote Hafo KBDB PE Antwerpen 2015
31/10/2016 Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout): Keizer Noyon 2015-2014-2013 samenspel Turnhout
25/10/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
23/08/2016 Ereprijs uit Quievrain: Jan & Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout)
27/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht (Oud-Turnhout)
19/07/2016 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
10/07/2016 Ereprijs uit Quievrain: Luk Blockx (Oud-Turnhout)
3/07/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
13/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
5/06/2016 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
21/05/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Chalon 21/05 van 556 oude
24/03/2016 Nationaal reglement geldt niet voor de stad Antwerpen
16/02/2016 Kampioenschappen 2015 Hafo Oud-Turnhout
31/01/2016 Seizoensoverzicht 2015: Yves De Wit (Mechelen)
16/01/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
10/01/2016 Pitts-veiling 2016: Peter Bours (Averbode)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nick & Roger Thys (Hallaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Stefaan Lambrechts (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Kristof Mortelmans (Ranst)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Op de Beeck-Baetens (Putte)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marina Van De Velde (Grobbendonk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos & Jules Engels (Putte)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Victor Bruynseels (Bevel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015 : Frans & Dirk Maris (Itegem)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Wim De Troy (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart Henderickx (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jorne Guldentops (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bolton-Van Tilburg (Baarle-Hertog)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gert Huysmans (Balen)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ivo Renders (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans & Geert Van Beirendonck (Zandhoven)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Geyskens-Deville (Veerle)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Wouters-Coremans (Langdorp)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Hilde Ceulemans (Booischot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Carl Lambrechts (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Cyriel Lambrechts (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel Wouters (Westmalle)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rudy Van Reeth (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Karel Truyen (Heultje)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eddy Smedts (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Robert Schroeven (Scherpenheuvel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leon Jacobs (Tremelo)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rene Sterckx (Begijnendijk)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Bulckens (Olen)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Carl & Sarah Van Den Brande (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Vansant (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rudi Diels (Beerse)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos Maris (Itegem)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Michel Heremans (Booischot)
31/12/2015 Provinciale zege uit Barcelona: Binnemans-Van De Weyer (Geel)
31/12/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Roger Engelen (Dessel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jozef & Kimberly Proost (Bruggeneinde)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Willy Goyvaerts (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Staf Beneens (Dessel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: gebroeders Van Den Brande (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Francis Caems (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gert Heylen (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Theo Elsen (Bekkevoort)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Louis Thijs (Wiekevorst)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Hugo Van Den Putte (Booischot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ludo Helsen (Zoerle-Parwijs)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eddy Janssens (Zandhoven)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: De Blick & zoon (Tielt)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Walter Roziers (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Walter Lambeets (Aarschot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: August Schellens (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gustaaf Ceusters (Tongerlo)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos Haepers (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Paul Wijns (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Eddy Smits (Voortkapel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans & Kristof Verbist (Langdorp)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leo & Gerry Dockx (Koningshooikt)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Amandus Cle (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leo & Davy Deckers (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ivo Nolmans (Bekkevoort)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Edwin Verstappen (Booischot)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Tops Linda (Heultje)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos Wouters (Heist-Goor)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans Van Dessel (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gustaaf Van Bel (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans Heylen (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nicolas Leirs (Herentals)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rita Van Den Brande (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Tony Peeters (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Louis Vercammen (Herenthout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nuyts-Steurs (Geel)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jules Liekens (Achter-Olen)
31/12/2015 Provinciaal Kampioen Marathon: Jos Van Olmen (Broechem)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Daneels-Dierckx (Berlaar)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jul Lens (Putte)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Chris Peeters (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rene Vervoort (Hulshout)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Frans & Rudi Bruynseels (Hulshout)
31/12/2015 2de Nationaal Kampioen 2015 KBDB: Jos Thoné (As)
27/12/2015 Pitts-veiling 2015: gebroeders & Kenny Raets (Vliermaal)
27/12/2015 Pitts-veiling 2015: Henri Van De Ree (Eksel)
9/12/2015 Kampioenschappen 2015 De Prijsvlucht Oud-Turnhout
6/12/2015 Pitts-veiling 2015: Guido Van Den Bulcke (Balegem)
6/12/2015 Pitts-veiling 2015: hok Liliane Demely (Moorsele)
6/12/2015 Pitts-veiling 2015: Gert & Frans Rondags (Spouwen)
29/11/2015 Pitts-veiling 2015: Rudi Hendrikx (Maasmechelen)
29/11/2015 Pitts-veiling 2015: Lucien Vandebroek (Zolder)
29/11/2015 Pitts-veiling 2015: Valentin Briers & zoon (Kuringen)
29/11/2015 Pitts-veiling 2015: Paul, Jan & Jef Van Gestel (Retie)
22/11/2015 Pitts-veiling 2015: Rigo Lenaers (Vliermaal)
22/11/2015 Pitts-veiling 2015: Winy & Guy Nelissen (Genk)
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Thijs-Peters (Maasmechelen)
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Ludo Panis & zoon (Diepenbeek)
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Van Elsacker-Jepsen (Schilde)
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Kweekcenter DSB (Heusden)
15/11/2015 Pitts-veiling 2015: Johny Janssens (Eksel)
2/11/2015 Pitts-veiling 2015: Vrancken-Berden (Kuringen)
1/11/2015 Nationaal Algemeen Kampioen 2015 KBDB: Raf & Lars Luyckx (Geel)
1/11/2015 Nationale Asduif jaarse Snelheid 2015 KBDB: Mark Janssens (Linkhout)
1/11/2015 Nationale Asduif jaarse Kleine Hafo 2015 KBDB: Juul Van Looveren (Wuustwezel)
1/11/2015 Nationaal Kampioen oude Grote Hafo 2015 KBDB: Andre Roodhooft (Pulderbos)
1/11/2015 Nationale Asduif jaarse Grote Fond 2015 KBDB: Marc & Geert Pollin (Snellegem)
1/11/2015 Nationale Asduif oude Grote Fond 2015 KBDB: Camiel Van Sande (Bambrugge)
1/11/2015 Nationale Asduif duiven Fond 2015 KBDB: Team Freddy De Jaeger (Knesselare)
1/11/2015 Nationale Asduif jonge Grote Hafo 2015 KBDB: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
1/11/2015 Nationaal Kampioen jaarse Grote Fond 2015 KBDB: Hubert De Baene (Beernem)
1/11/2015 Nationaal Kampioen jaarse Fond 2015 KBDB: Xavier & Maxim Thoné (As)
1/11/2015 Nationale Asduif jaarse Grote Hafo 2015 KBDB: Luc, Bart & Jurgen Geerinckx (Wommelgem)
1/11/2015 Provinciale Asduif jonge duiven Snelheid 2015 KBDB PE Antwerpen: Vermeerbergen-Wilms-Mostmans (Rijkevorsel)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude duiven Snelheid 2015 KBDB PE Antwerpen: Willy Van Lommel (Ranst)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jaarse Grote Snelheid 2015 PE Vlaams-Brabant: Ante & Tom Platteau (St.-Katherina-Lombeek)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Kleine Snelheid 2015 PE Vlaams-Brabant: Poffe-Janssens (Hoeleden)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jaarse Fond 2015 PE Vlaams-Brabant: PEC Racing Team ADK (Tielt-Winge)
1/11/2015 Provinciale Asduif jonge Kleine Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Erik Limbourg (Brussegem)
1/11/2015 Provinciale Asduif oude Grote Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Jo & Raf Herbots (Halle-Booienhoven)
1/11/2015 Provinciale Asduif Grote Fond 2015 PE Vlaams-Brabant: Christiaens-De Smedt (Pamel)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Fond 2015 PE Vlaams-Brabant: Gilbert & Julien Pronckaert (Schepdaal)
1/11/2015 Provinciale Asduif oude Grote Snelheid 2015 PE Vlaams-Brabant: A. & N. De Coninck (Berg)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Kleine Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Koen Van Roy (Asse)
1/11/2015 Provinciale Asduif jaarse Grote Hafo 2015 PE Vlaams-Brabant: Gustaaf De Bisschop (Asse)
1/11/2015 Algemeen Provinciaal Kampioen West-Vlaanderen: Gino Clicque (Wevelgem)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Grote Hafo West-Vlaanderen: Anthony Maes (Waregem)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude & jaarse Snelheid West-Vlaanderen: Rony Calus (Heist-aan-Zee)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jaarse Grote Hafo West-Vlaanderen: Johnny Maenhout (Sijsele)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen oude Fond West-Vlaanderen: Antoine & Rudi De Saer (Ruiselede)
1/11/2015 Provinciaal Kampioen jonge Fond West-Vlaanderen: Laurens Heggermont (Ingelmunster)
30/10/2015 Koning - Keizer Union Antwerpen 2015: Andre Roodhooft
24/10/2015 Deze avond eindigt er een bonverkoop
19/10/2015 Pitts-veiling 2015: Eric Mebis (Wellen)
9/10/2015 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2de Nationaal Issoudun 29/08
5/10/2015 Pitts-veiling 2015: Willy Moons (Lint)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Willy Van Thillo (Beerse)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Filip & Kris Smits (Berlaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leo Smets (Morkhoven)
30/09/2015 Ererprijs uit Knokke: Luc Vervoort (Hallaar)
30/09/2015 De Ruy – Galazka uit Zwalm heeft een super kweekkoppel onder de pannen zitten!!
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Van Houdt-Serré (Diest)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Sylvain & Eddy Verhestraeten (Herentals)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Stessens (Oud-Turnhout)
30/09/2015 Ereprijs uit Tongeren: Guy Seymus (Putte)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Marcel Lambeets (Wezemaal)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Soetewije & zoon (Tremelo)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Johnny Heylen (Berlaar)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Rudi Lens (Keerbergen)
30/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Lucien Machiels (Hasselt)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Chris Cle (Westmeerbeek)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Van Hove-Goyvaerts (Booischot)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Leon Badts (Beerzel)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Lode Smets (St-Katelijne-waver)
30/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Sandra & Sven Froyen (Wellen)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Daems & zoon (Bevel)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Pascal De Belder (Hulshout)
30/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Joris (Schilde)
30/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Benny Maes (Wellen)
27/09/2015 Ereprijs uit Sezanne: B. Martens & zoon (Elsloo)
27/09/2015 Ereprijs uit Tongeren: hok Jos Vercammen (Vremde)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt)
27/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Sven Fierens (Sint-Katelijne-Waver)
27/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Emiel Lismont (Budingen)
27/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Henri & Betsy Roox (Veldwezelt)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Jaak Kerkhofs (Gruitrode)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: gebroeders Van Och-Leppens (Overpelt)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Tony Martens (Lummen)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Patrick Welkenhuysen (Koersel)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Valere Mullens (Loksbergen)
27/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Rudi Schoels (Wellen)
27/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Leon Wauters (Zolder)
26/09/2015 Ereprijs uit Tongeren: Herman Belmans (Herselt)
26/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Robert Wilms (Meerhout)
26/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Robert Ooms (Aarschot)
26/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Geoffrey Janssens (Baal)
25/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Schroyen-Henderix (Heusden)
25/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Rudi Poisket (Wellen)
20/09/2015 Ereprijs uit Reims: H. Winkens (Itteren)
20/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Sylvia Vanstraelen (Grazen)
20/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Natalia Van Dijck (Zandhoven)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Etienne Everaerts (Koersel)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Luc Martens (Neerpelt)
20/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Johnny De Swert (Oelegem)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Benny Barle (Halen)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Cox-Ramaekers (Hamont)
20/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Geert Schepers (Zolder)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Laurent Geyskens (Veerle)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Hubert Caenen (Veldwezelt)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Roger Thevis (Kortessem)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Francois Campe (Bilzen)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Willy Van Espen (Baal)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Ludo Peetermans (Herselt)
19/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Louis Neven (Wellen)
18/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Felix Janssens (Ramsel)
18/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Paul Claeskens (Loksbergen)
18/09/2015 Ereprijs uit Chimay: Jaak Plessers (Peer)
14/09/2015 Ereprijs uit Sens & St.-Quentin: Gero & Evelien Dijk (Alblasserdam, Nl.)
13/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Huysmans (Geel)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Sabrina Brugmans (Halen)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Mathieu Beckers (Boorsem)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Robert Agten (Hechtel)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Jozef Henrix (Stokrooi)
13/09/2015 Ereprijs uit Reims: Willy Steenaerts (Lummen)
12/09/2015 Ereprijs uit Rethel: Dennis Veugelers (Nieuwstadt)
12/09/2015 Ereprijs uit Rethel: Willems & zoon (Maastricht)
12/09/2015 Ereprijs uit Gien: Kuijpers- Hofman & zoon (Schimmert)
12/09/2015 Ereprijs uit Soissons: Mertens-De Smet (Herselt)
12/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Gert Dierckxsens (Baal)
11/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Kerkhofs-Peeters (Oelegem)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Albert Hendrix (Meeuwen)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Boutsen-Matthijs (Dilsen)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Leo Geris (As)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Hollanders (Heusden)
11/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Van Den Bergh (Tremelo)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Peter Jans (Zolder)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Frans Weyen (Zutendaal)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Noelmans-Hellinx (Schalkhoven)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Eddy Linsen (Peer)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: August Caproens (Vliermaal)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Zwerts-Mewis (Hasselt)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Roger Bielen (Winterslag)
11/09/2015 Ereprijs uit Reims: Paul Raymaekers (Halen)
10/09/2015 Nationale zege uit Chateauroux: Vermeerbergen-Wilms (Mol)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Jean-Marie De Craene (Zulte)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Murez-Marichal (Wadelincourt)
10/09/2015 Nationale zege uit Chateauroux: Ivan Stockmans (Lummen)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Georges Vancraeynest (Klerken)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Visschers & zoon (Maasmechelen)
10/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Wim Feyaerts (Itegem)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Patrick & Olivier De Smet (Semmerzake)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Jean Conaert & zoon (Dilsen)
10/09/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Danny Logie (Poperinge)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Willy Francois (Serskamp)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Patrick Staelens (Sijsele)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Stefan Steenbergen (Herk-de-Stad)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Marc Van Haute (Smetlede)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Jef Vanwinkel (Tielt)
9/09/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Marc Peirs (Anzegem)
7/09/2015 Mooie prestaties: Willy Beullens (St.-Katelijne-Waver)
7/09/2015 Mooie prestaties: Houben-De Vries (Obbicht, Nl)
7/09/2015 Mooie prestaties: Claude Blancquaert (Itegem)
6/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Koen Dockx (Herselt)
6/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Moons-Seiffert (Deurne)
6/09/2015 Ereprijs uit Laon: Guido & Thomas Geris (Neeroeteren)
6/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van De Sande- M. Laenen (Heultje)
6/09/2015 Ereprijs uit Laon: S. Saltalamacchia (Genk)
6/09/2015 Ereprijs uit Noyon: Kris De Bisschop (Essene)
6/09/2015 Ereprijs uit Laon: Antoon Neven (Lummen)
6/09/2015 Nice results: Niels Broeckx (Antwerp)
6/09/2015 Ereprijs uit Laon: Leon Arnols (Kortessem)
5/09/2015 Ereprijs uit Charleville: H. Bastings (Banholt)
5/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Paul & Gerrit Snoecx (Testelt)
4/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Frans Coppens (Houtvenne)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Quix (Neeroeteren)
4/09/2015 Ereprijs uit Quievrain: L. Dierckx & zoon (Oelegem)
4/09/2015 Ereprijs uit Soissons: Georges Vandezande (Geetbets)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Gerard Thijs (Wellen)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Jo Vangeel (Kuringen)
4/09/2015 Ereprijs uit Soissons: Jozef Coeck (Betekom)
4/09/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Maarten Poels (Herk-de-Stad)
4/09/2015 Ereprijs uit Brionne: Michel Noteboom (Oedelem)
4/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Robin Grauls (Halen)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Dassen-Gerits (Lanaken)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: gebroeders Wolfs (Diepenbeek)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Joey Janssen (Bocholt)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Hermans-Bonné (Halen)
4/09/2015 Ereprijs uit Chateauroux: gebroeders Verboven (Lummen)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Willy & Sandra Vrancken (Kuringen)
4/09/2015 Ereprijs uit Momignies: Jozef Van Roosendael (Begijnendijk)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Johny Maris (Hasselt)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Jimmy Cardinaels (As)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Johan Lenaerts (Genk)
4/09/2015 Ereprijs uit Arras: Davy Persyn (Oedelem)
4/09/2015 Ereprijs uit Laon: Ellen De Raeve (Houthalen)
3/09/2015 Nationale zege uit Issoudun: Marcel Ginckels (Tienen)
3/09/2015 Zonale zege uit Issoudun: Willy Daniels (Kessel)
3/09/2015 Zonale zege uit Issoudun: Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke)
3/09/2015 Zonale zege uit Issoudun: Jozef & Eric Moors (Lanaken)
3/09/2015 Zonale zege uit Issoudun: Vanhee-Decoster (Jabbeke)
2/09/2015 Provinciale zege uit Issoudun: Eric Claus (De Pinte)
2/09/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Julien & Gerdy Lestienne (Oostkamp)
2/09/2015 Provinciale zege uit Issoudun: Rudy Serre (Loksbergen)
2/09/2015 Provinciale zege uit Issoudun: Filip De Ridder (Uitbergen)
2/09/2015 Provinciale zege uit Issoudun: Marcel Creten (Sint-Truiden)
31/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Paul Janssens (Itegem)
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Peter Stakenborg (Neeroeteren)
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Pierre Nijs & zoon (As)
30/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Julien Camps (Bekkevoort)
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Timmermans (Linkhout)
30/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Geert Van Roy (Asse)
30/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Andre Peers (Zandhoven)
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Martin Quix (Dilsen)
30/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Hu & Evy Demeer (Loksbergen)
30/08/2015 Ereprijs uit Laon: Wout Morren (Lummen)
30/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Marc Vanonckelen (Halen)
29/08/2015 Ereprijs uit Troyes: Comb. J. & M. Duits (Eijsden, Nl.)
29/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Vermeulen (Meerhout)
29/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Henri Heylighen & zoon (Rotselaar)
29/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Leopold Van Horebeek (Nieuwrode)
29/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Veulemans-Perilleux (Vissenaken)
29/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Erwin Geraerts (Nieuwerkerken)
29/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Willy Claes (Baal)
29/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Chris Rely (Langdorp)
29/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Daniel Timmers (Hechtel)
28/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Sebreghts-Kerkhofs (Oelegem)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Alfons Custers (Heusden)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Ronny Smeers (Diepenbeek)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Davy Tournelle (Rummen)
28/08/2015 Ereprijs uit Soissons: August Everaerts (Averbode)
28/08/2015 Ereprijs uit Issoudun: Danny Senden (Herk-de-Stad)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jaak Schepers (Peer)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jean-Pierre Deckers (Hechtel)
28/08/2015 Ereprijs uit Issoudun: Robert Roch (Grez-Doiceau)
28/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Ludo Pauwels (Testelt)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Etienne Pauwels (Kermt)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jos Das (Lummen)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Tony Bielen (Hasselt)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Vos-Jorissen (Hamont-Achel)
28/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Claeskens-Joris (Kortenaken)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Peter Celis (Zolder)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Marijke Lemmens (Wellen)
28/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Luc Claes (Scherpenheuvel)
28/08/2015 Ereprijs uit Issoudun: Omer Hooylaerts (Houwaart)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Twan Hamal (Peer)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jean Moors (Opglabbeek)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Frank Neven (Ulbeek)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Dany Geerinck (Zolder)
28/08/2015 Ereprijs uit Arras: Eddy Ferdinande (St.-Kruis)
28/08/2015 Ereprijs uit Chateaudun: Leon & Jan Nobus (Heist-aan-Zee)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Martens-Bourguignon (Hasselt)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Sjaak Kok (Lommel)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Lambert Colson (Lanaken)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jos & Pieter Olaerts (Genk)
28/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Laurent Weenen (Budingen)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Chantal Swerts (Ulbeek)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Lambert Vogels (Heusden)
28/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Vanwelkenhuyzen (Linter)
28/08/2015 Ereprijs uit Issoudun: Jo Van Samang (Achel)
28/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Albert Vanherck (Neerpelt)
28/08/2015 Ereprijs uit Laon: Piet Boonen (Bocholt)
28/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jean Vandenrijn (Wellen)
27/08/2015 Nationale zege uit La Souterraine: Luc & Hilde Sioen (Moorslede)
27/08/2015 Nationale zege uit La Souterraine: Casaert-Senechal (Russeignies)
27/08/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Koen Crucke (Onkerzele)
27/08/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Anja De Saedeleer (Denderleeuw)
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Chris Van Themsche (Alsemberg)
26/08/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Norbert Vanneste (Houthulst)
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Eddy De Groot (Putte)
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Kristin Ryks (Donk)
26/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Stickers-Donckers (Lille)
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Norbert & Stefaan Ally (Tielt)
26/08/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Roger Buvens (Loksbergen)
26/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Frederik Coninx (Ulbeek)
26/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Louis Digneffe (Wellen)
26/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Eddy Menten (Wellen)
23/08/2015 Ereprjs uit Chimay: Robby Bodson (Leut)
23/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Wim & Tijs Rombouts (Neerpelt)
23/08/2015 Ereprijs uit Marche: F. Keerssemeeckers (Itteren, Nl.)
23/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Eric Belckx (Zandhoven)
23/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Roger Maris (Berlaar)
23/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Guy Van Ginhoven (Brasschaat)
23/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Herman Lenaerts (Merksplas)
23/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Kirsch-Engelen (Linkhout)
23/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Gacoms (Halen)
23/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luc Vanthienen (Kortenaken)
23/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jules Vannes (Winterslag)
22/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Serre-Laporte (Tessenderlo)
22/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Francois Luyten (Dessel)
22/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Nicole De Weerd (Brasschaat)
22/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Joseph Van Der Auwera (Keerbergen)
22/08/2015 Ereprijs uit Souppes: hok Van Gastel (Brecht)
22/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Hubert Desiron (Zolder)
22/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Rene Vrebos (Meerbeek)
22/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jef Vleugels (Houtvenne)
22/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Raymond De Haes (Baal)
22/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Van Eynde-Anroch (Meerhout)
22/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Guido Boeckmans (Langdorp)
22/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Johan Bleyen (Lommel)
22/08/2015 Ereprijs uit Pontoise: Placied Buysse (Damme)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Roger Welkenhuysen (Peer)
21/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Lucien Geerts (Messelbroek)
21/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Silke & Ferre Hooyberghs (Dessel)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Van Eynde-Broeren (Overpelt)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Roger & David Pierre (Bossut)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Yves Vandepoel (Geetbets)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jean-Marie Lemmens (Neeroeteren)
21/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Willy Vanhove (Scherpenheuvel)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: V. Ketelslegers (Vliermaal)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Benny Jacobs (Vissenaken)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Georges De Keyser (Messelbroek)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Gertrude Aerden (Opglabbeek)
21/08/2015 Mooie prestaties: Rudy Van Eynde (Putte)
21/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Georges Leysen (Tessenderlo)
21/08/2015 Ereprijs uit Arras: Johan Gavart (Loppem)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Willy Vendrix (Hasselt)
21/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Swinnen-Vanbrabant (Kortenaken)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Vandebrouck-Daenen (Vliermaal)
21/08/2015 Ereprijs uit Laon: Jimmy Diris (Kuringen)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Willy Vanhaeren (Linkhout)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Schillaci-Pelgrims (Genk)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Jean Beckers & zoon (Lanaken)
21/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Rik Stouthuysen (Oplinter)
21/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Bjarni Hamal (Heusden)
21/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Piet Aelberts (Genk)
21/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Claes-Nakajima (Zolder)
21/08/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Hubert Geurts (Gellik)
21/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Freddy De Prins (Zoersel)
21/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Jef Cuypers (Hakendover)
21/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luc Daans (Begijnendijk)
20/08/2015 Nationale zege uit Argenton: Dirk & Bart Delodder (Waregem)
20/08/2015 Zonale zege uit Argenton: Olivier Poussart (Vaulx)
20/08/2015 Nationale zege uit Argenton: Van Eylen-Imbrechts (Boortmeerbeek)
20/08/2015 Zonale zege uit Argenton: Thierry Defrene (Onoz)
20/08/2015 Zonale zege uit Argenton: Mvr. Henri Demuydt (Veldegem)
19/08/2015 Provinciale zege uit Villemandeur: Vandevoorde-Verlinden (Gavere)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Van Den Abbeel-Noel-Willockx (Lebbeke)
19/08/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: John Goegebeur (Kortrijk)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Kobe & Kato Herbots (Velm)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Van Muylder-Noel-Demul (Buggenhout)
19/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Raymond Ceulemans (Itegem)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Vanwinge-Reniers (Spalbeek)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Marc Van Den Borre (Brakel)
19/08/2015 Provinciale zege uit Argenton: Van Cauwenberghe-Ally (Ruiselede)
19/08/2015 Provinciale zege uit Villemandeur: Geert Van Renterghem (Deinze)
16/08/2015 Verenigingsnieuws Duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
16/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Marien (Kapellen)
16/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Davy Vranken (Dilsen)
16/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Boulpaep-Jacobs (Groot-Bijgaarden)
16/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Eric Volkaerts (Berlaar)
16/08/2015 Ereprjs uit Quievrain: Rudy Van Aerschot (Herselt)
16/08/2015 Ereprijs uit Souppes: De Wilder-Boeykens (St.-Katelijne-Waver)
16/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: J. De Winter & zoon (St.-Katelijne-Waver)
16/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans & Jens Leys (Itegem)
16/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Hamers-Deflem (Dilsen)
16/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Vanvuchelen-Depre (Grazen)
16/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Printemps & zoon (Begijnendijk)
16/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Verrijckt-Meeusen (St.-Antonius)
16/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Leopold Van Goolen (Aarschot)
16/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Eddy Caluwe (Mechelen)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Guillaume Weustenraad (Maasmechelen)
16/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jan Op De Beeck (Herselt)
16/08/2015 Ereprijs uit Chateaudun: Lannoo-De Clerck (Tielt)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Frederik Motton (Tienen)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Jozef Lenaerts (Gorsem)
16/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Loek Bijnen (Hamont-Achel)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Francois Custers (Koersel)
16/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Paul Croes (Spalbeek)
16/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Yves Simons (Overwinden)
15/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luc Grammet (Kortrijk-Dutsel)
15/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Paul Janssens (Testelt)
14/08/2015 Mooie prestaties: Liesl Laeremans (Veerle)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Rita Jeuris (Wellen)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Gerard Weytjens (Zutendaal)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Louis Ceyssens (Meeuwen)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: A. & Koen Claesen (Wellen)
14/08/2015 Mooie prestaties: Willy Van Geel (Hulshout)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Herman Van Sande (Vosselaar)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Robert Neyens (Opglabbeek)
14/08/2015 Ereprijs uit Arras: Maurits Depuydt (St.-Kruis)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: W. & B. Vandenrijn (Kerniel)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Guido Leunen (Hoepertingen)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Hubert Caubergh (Lanaken)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: A. & Jinte Van Doninck (Westerlo)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: J. & S. Lesage (Houthalen)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Luc Arnauts (Boutersem)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Masao Kitano (Zoutleeuw)
14/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Rita Zyla (Dilsen)
14/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jean Schoofs (Wellen)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Ulrich Lemmens (Balen)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Luc Geeraerts (Wellen)
14/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Danny Van Dyck (Pulle)
14/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Hubert Meyers (Opgrimbie)
14/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Jozef Van Beveren (Zoersel)
14/08/2015 Ereprijs uit Argenton: Pieter Muffels (Zutendaal)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Dominique Lagrou (Lendelede)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Bert Dormaels (Vissenaken)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Kris Van Massenhoven (Retie)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Dirk Deroose (Kruishoutem)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Julien Nibus (Mortier)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Michel Dufermont (Moeskroen)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Reynders-Tack (Millen)
13/08/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Roose-Pyra (Bekegem)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Jelle De Bock (Kluisbergen)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Willy Vos (Tielt-Winge)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Surinx-Pletsers (Nieuwerkerken)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Wilfried Vanderheyden (Kortrijk Dutsel)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Johan & Martine Boyen (Binderveld-Nieuwerkerken)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Marnick De Neve (Aalter)
12/08/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Peter Boons (Mol)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Roger Wolfs (Diepenbeek)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Dennis Hamers (Maasmechelen)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Verstraeten-Myny (Zonhoven)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Dirk Van Assche (Teralfene)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jules Slingers (Peer)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van Den Brande (Westerlo)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Tony Vanmechelen (Lummen)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Luc Geboers (Geel)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: E. & L. Van Peer (Halle)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: B. & H. Van Steenvoort (Brasschaat)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Adolf Lenaerts (Kuringen)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Emile Maes (Beerse)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Andre Warmoeskerken (Wuustwezel)
9/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Roels (Zele)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos Huygens (Geel)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Pellens (Helchteren)
9/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Vercammen-Verlinden (Sint-Katelijne-Waver)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Patric Alders (St.-H.-Li.)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Ruben Hermans (Kuringen)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Jozef Engelen (Winterslag)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Roger & Koen Vanmeert (Zelem)
9/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Gerard Panis (Zutendaal)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Guido Duerinckx (Sint-Joris-Winge)
8/08/2015 Ereprijs uit Rethel: H. Hermans (Born, Nl)
8/08/2015 Ereprijs uit Rethel: J. Hornesch (Cadier en Keer, Nl.)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Derwa-Luxem (Herent)
8/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Edmond Heylen (Pulle)
8/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Sauvage-Duran (Waals-Brabant)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Gustaaf Plu (Veerle)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Andre Vissenaekens (Betekom)
8/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Vervloesem (Begijnendijk)
8/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Lossignol-Kemerlinckx (Budingen)
8/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Wouters-Wouters (Tremelo)
8/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Henri Custers (Meeuwen)
8/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Wim Ceulemans (Burcht)
8/08/2015 Ereprijs uit Souppes: Hannelore Wauters (Putte)
8/08/2015 Ereprijs uit Souppes: hok Cleirbaut (Bonheiden)
8/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Marcel De Keyzer (Messelbroek)
8/08/2015 Ereprijs uit Pontoise: Maurits Mattheeuws (St-Kruis)
8/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: combinatie Faes-Wils (Mol-Rauw)
8/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Valere Jonckers (Neerlinter)
7/08/2015 Mooie prestaties: Jo Van Den Brande (Heultje)
7/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Louis Vandendries (Houthalen)
7/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Arien Claes (Schaffen)
7/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Jos & F. Laermans (Lubbeek)
7/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Kurt Uyterhoeven (Opglabbeek)
7/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Ludo Loysch (Houthalen)
7/08/2015 Ereprijs uit Sourdun: Willy Bruninx (Genk)
7/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Luc Van Eyck (Schaffen)
7/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Brughmans & zoon (Loksbergen)
7/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Vanspauwen-Briers (Hasselt)
7/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Georges Moons (Koersel)
7/08/2015 Ereprijs uit Montargis: Vrijdags-Schroeven (Kortenaken)
7/08/2015 Ererpijs uit Chimay: Jozef Ramaekers (Boorsem)
7/08/2015 Ereprijs uit Chimay: Leon Vangeneugden (Genk)
7/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans & F. Goeyvaerts (Schilde)
7/08/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Jozef Bierkens (Neerpelt)
7/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luyten-Verstrepen (Ramsel)
6/08/2015 Nationale zege uit Bourges: Karlo Van Rompaey (Sint-Truiden)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Habraken-Ducheyne (Vorselaar)
6/08/2015 Nationale zege uit Bourges: Jean Jonkmans (Diepenbeek)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Clement De Mesmaeker (St.-Ulriks-Kapelle)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Georges Schuer (Ham)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Jan Pappens (Munkzwalm)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Paul Kuenen (Hoeselt)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Dieter Schreel (Gits)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Yves De Vos (Volkegem)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Gino & Rino Morent (Langemark-Poelkapelle)
6/08/2015 Zonale zege uit Bourges: Luc Vergote (Oostnieuwkerke)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Michel & Gunther Eyletten (Diest)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Benny Steveninck (Hamme)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Gaby Vandenabeele (Dentergem)
5/08/2015 Ereprijs uit Libourne: Johan Hebberecht (Drongen)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Ivan & Willy Baetens (Sint-Niklaas)
5/08/2015 Provinciale zege uit Perpignan: Vincent Vandewalle (Helkijn)
5/08/2015 Provinciale zege uit Bourges: Luc Christiaens (Ooigem)
5/08/2015 Provinciale zege uit Perpignan: Vuerstaek gebroeders (Lanaken)
5/08/2015 Provinciale zege uit Libourne: Fr. Van Den Troost (Ramsdonk)
5/08/2015 Provinciale zege uit Perpignan: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat)
5/08/2015 Provinciale zege uit Libourne: Constant & Ronny Denisse (Kapellen)
5/08/2015 Provinciale zege uit Libourne: Donders-Boonen (Nieuwerkerken)
5/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Maurice Mebis (Alken)
3/08/2015 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
3/08/2015 Mooie prestaties: Masset-Delaruelle (Veldwezelt)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: R. & K. Bielen (Zolder)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Van Endert-Brans (Lommel)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Cools (Geel)
2/08/2015 PE Antwerpen countert beroering rond kampioenschappen kleine HAFO
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Leo Camps (Meeuwen)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jacky Gabriels (Rijkevorsel)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Guido Van Den Bergh (Kapelle-op-den-Bos)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Eugeen Nevelsteen (Geel)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: weduwnaar Rita Jacobs (Wildert)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Freddy Vindevogel (Zwalm)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Luc Hugo (Duffel)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Petrus De Bruyn (Hamme)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Tom Van Hoof (Lommel)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Emiel Raeymaekers (Lint)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: CJC Verlinden (Sint-Blasius-Boek)
2/08/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos Vervoort (Beerse)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Ferdi Mannaerts (Lommel)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Johny Morrhaye (Wellen)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Jos Vanbrabant (Heusden)
2/08/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Marissen (Sint-Antonius)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Louis Driesmans (Herk-de-Stad)
2/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Robert Vanhelmont (Zichem)
2/08/2015 Ereprijs uit Laon: Paul & Math Driezen (Hamont-Achel)
2/08/2015 Ereprijs uit Mettet: Jozef Geurts (Zutendaal)
2/08/2015 Ereprijs uit Reims: Lucien Cremers (Diepenbeek)
1/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Felix Plu (Tessenderlo)
1/08/2015 Ereprijs uit Charlevilles: Thomassen & Van Es (Elsloo, Nl.)
1/08/2015 Ererpijs uit Pont: Geert Lambrechts (Hallaar)
1/08/2015 Ereprijs uit Charlesvilles: F. Keerssemeeckers (Itteren, Nl.)
1/08/2015 Ereprijs uit Pont: Huybregts-Reijnen (Hoogstraten)
1/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Pauwels (Balen)
1/08/2015 Ereprijs uit Pont: Etienne Konings (Wildert)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Roziers-Xiang (Bevel)
1/08/2015 Ereprijs uit Pont: Eddy Wilms (Mol)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Jean Govaerts (Neerwinden)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Rocco Casto (Diepenbeek)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Freddy & Jacques Vandenheede (Zingem)
1/08/2015 Ereprijs uit Momignies: gebroeders Moeurs (Baal)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Maurice Thomas (Linter)
1/08/2015 Ereprijs uit Soissons: Luc Vos (Veerle)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Frans Van Oosterwijck (Testelt)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Rik Hermans (Pulle)
1/08/2015 Ereprijs uit Pont: Guy Van Der Auwera & zoon (Gooreind)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Gaston Surkijn (Lummen)
1/08/2015 Ereprijs uit Momignies: Alfons Van Rompay (Herselt)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Johny Jonckers (Drieslinter)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Reynders-Jughmans (Genebos)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Stefan Mantels (Lummen)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Willy Leyssen (Achel)
1/08/2015 Ereprijs uit Reims: Jan Wojciechowski (As)
1/08/2015 Ereprijs uit Bourges: Kumpen-Schepers (Kortenberg)
31/07/2015 Ereprijs uit Bourges: Louis Verheyen (Scherpenheuvel)
31/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Adami (Meerhout)
31/07/2015 Ereprijs uit Bourges: Vranken-Van Roelen (Rillaar)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Kevin & Valere Wissels (Hasselt)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Jean-Marie Chanet (Thisnes)
31/07/2015 Ereprijs uit Stave: Gerard Beckers (Rekem)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Antoine Panis (Diepenbeek)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Willy Roosen (Bekkevoort)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Dos Reis Funtado (Thorembais)
31/07/2015 Ereprijs uit Bourges: Marcel Remans (Diepenbeek)
31/07/2015 Ereprijs uit Perpignan: Jos & Wim Kempeneers (Nieuwerkerken)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Houben (Maasmechelen)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jan De Raeve (Houthalen)
31/07/2015 Ereprijs uit Mettet: Raymond Maggen (Genk)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Jozef Geens (Meerhout)
31/07/2015 Ereprijs uit Mettet: Albert Steutelings (Stokkem)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Yvo Verkoeyen (Mol)
31/07/2015 Ereprijs uit Reims: Reynders-Jozef (Lummen)
31/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Alfons Wouters (Herselt)
31/07/2015 Ererpijs uit Libourne: Nico Christiaens (Waltwilder)
31/07/2015 Ereprijs uit Libourne: Hubert Lenders (Neerharen)
31/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Goossens (Schilde)
30/07/2015 Zonale zege uit Tulle: Eddy & Maarten Leutenez (Kruishoutem)
30/07/2015 Zonale zege uit Tulle: Theo Spooren (Maasmechelen)
29/07/2015 Provinciale zege uit Tours: Chris Debacker (Beveren-Leie)
29/07/2015 Provinciale zege uit Blois: Roger De Meulemeester (Oudenaarde)
29/07/2015 Provinciale zege uit Tulle: Eric De Schrijver (Denderhoutem)
29/07/2015 Provinciale zege uit Vierzon: Vlayen-Simons (Goetsenhoven)
29/07/2015 Provinciale zege uit Tulle: Joel Verschoot (Ingelmunster)
29/07/2015 Provinciale zege uit Vierzon: Marcel & Gijs Noels (Balen)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Marc Van Den Eeckhoudt (Kalken)
29/07/2015 Provinciale zege uit Blois: Yves De Witte (Scheldewindeke)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Daniel Van Herzeele (Elene)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Stijn Himpe (Waregem)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: De Waele-Toye (Heestert)
29/07/2015 Provinciale zege uit Vierzon: Jos & Annelies Laudes (Oplinter)
29/07/2015 Provinciale zege uit Tulle: Guido Loockx (Tessenderlo)
29/07/2015 Provinciale zege uit Tulle: Ronny Menten (Rummen)
29/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Sterckx (Molenstede)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Albert & Eric Willems(Attenrode)
29/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Roger Bex (Wellen)
29/07/2015 Provinciale zege uit Narbonne: Herman Van Helmond (Vorselaar)
29/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Robert Victoir (Bekkevoort)
27/07/2015 Mooie prestaties: Stijn & Jeroen Rans (Wijgmaal)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Jean Gochet (Sint-Katherina-Lombeek)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Eddy De Clercq (Ranst)
26/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Constant Van De Sande (Heultje)
26/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Koen Van Wijk (Kapellen)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Boenders-Lenders (Rijkevorsel)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Paul Mantels (Zelem)
26/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Francois Hellemans (Berlaar)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Augustijn Jacobs (Lommel)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Ceulemans-Bervoets (Koningshooikt)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Yves De Wit (Mechelen)
26/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Gustaaf Huysmans (Dessel)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Tony Nagels (Stabroek)
26/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jonah & Noah Alaerts (Ham)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Marc Daemen (Massenhoven)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Harry Jansen (Meerle)
26/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos Dehaes (Peulis)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Beyen (Eksel)
26/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Etienne Swinnen (Reinrode)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Henri Lisens (Kuringen)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Gerard Bisschops (Stokkem)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jan Aendekerk (Peer)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: JP Janssens (Herk-de-Stad)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jacky Vanhove (Helchteren)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Pieter Van Hulle (Hasselt)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Vogels-Kellens (Genk)
26/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Daniel Fontaine (Tienen)
26/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jul Cleeren (Lummen)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Geert Smets (Diepenbeek)
26/07/2015 Ereprijs uit Reims: Andre Vandeneynde (Heusden)
26/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Johan Van Brabant (Hasselt)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Vos-Rigot (Diest)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Vinckx-Ceusters (Nieuwrode)
25/07/2015 Ereprijs uit Tarbes: Winkens & Rothenburg (Itteren)
25/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Vanhoucke-Toelen (Halle)
25/07/2015 Ereprijs uit Vierzon: Emiel Vanhelmont (Halen)
25/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Emiel Voet (Bevel)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Gommaire Verbruggen (Scherpenheuvel)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Emiel De Wijngaert (Houtvenne)
25/07/2015 Ereprijs uit Narbonne: Robert Heylen (Langdorp)
25/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Marc Van Braband (Olmen)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Guido Franssen (Ophoven)
24/07/2015 Ereprijs uit Tulle: Maurice Rutten (Geetbets)
24/07/2015 Ereprijs uit Soissons: gebroeders Timmermans-Poels (Schaffen)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Bregt Joosten (Hamont)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Alain Jooken (Stevoort)
24/07/2015 Ereprijs uit Tulle: Vincent Schroeder (Bilzen)
24/07/2015 Ereprijs uit Narbonne: Eddy Engels (Walshoutem)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Ronald S'Jongers (Genk)
24/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Benny Bruyninckx (Kersbeek)
24/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Vos-Jennes (Diest)
24/07/2015 Ereprijs uit Vierzon: Ach Van Gilbergen (Hakendover)
24/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Verlaenen-Delvau (Attenhoven)
24/07/2015 Ereprijs uit Tulle: Rudy Vermeulen (Veldwezelt)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Albert Van De Wal (Hamont-Achel)
24/07/2015 Ereprijs uit Narbonne: Marcel Vierendeels (Genk)
24/07/2015 Ereprijs uit Tours: Koen Meerschaert (Moerkerke)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Henri & Vicky Emmers (Lommel)
24/07/2015 Ereprijs uit Narbonne: Theuninck-Vanderfaeille (Leopoldsburg)
24/07/2015 Ereprijs uit Noyon: G. & J. Van Neylen (Wijnegem)
24/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Willy Claes (Duffel)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Luc Liebens (Genk)
24/07/2015 Ereprijs uit Montargis: gebroeders Stockx (Binkom)
24/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Tony Daems (Duffel)
24/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Henri Caerstiaenssen (Dessel)
24/07/2015 Ereprijs uit Tours: Andre Mestdagh (St.-Kruis)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Gaston Scevenels (Helchteren)
24/07/2015 Ereprijs uit Tulle: Alex Vluggen (Neerharen)
24/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Andre Mullens (Loksbergen)
24/07/2015 Ereprijs uit Vierzon: Libert Naulaerts (Zichem)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Hubert Thijs (Neerharen)
24/07/2015 Ereprijs uit Sourdun: Florent Janssens (Donk)
24/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Guido De Feyter (St.-Antonius)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Gerard Beckers (Uikhoven)
24/07/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Dreesen (Lanklaar)
24/07/2015 Ereprijs uit Vierzon: Louis Frederickx (Rillaar)
23/07/2015 Nationale zege uit Jarnac: JTM De Vroe-Van Gaver (Moortsele)
23/07/2015 Nationale zege uit Jarnac: Marc Verschelde (Zulte)
23/07/2015 Zonale zege uit Jarnac: Marc Osier (Zoersel)
23/07/2015 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): de '306' 3 weken op rij Nationale top
22/07/2015 Provinciale zege uit Gien: Wouters-Joosten (Beerse)
22/07/2015 Provinciale zege uit Gien: Fernand & Koen Marien (Tielen)
22/07/2015 Provinciale zege uit Bourges: Freddy Strubbe (Bassevelde)
22/07/2015 Provinciale zege uit Bourges: Philippe Dobbelaere (Olsene)
22/07/2015 Provinciale zege uit Jarnac: Luc Tytgat (Ooigem)
22/07/2015 Provinciale zege uit Jarnac: Antoine Carijn (Nederzwalm)
22/07/2015 Provinciale zege uit Jarnac: Gerry Geurts (Zutendaal)
22/07/2015 Provinciale zege uit Marseille: Cyriel Jorissen (Tongeren)
22/07/2015 Provinciale zege uit Marseille: Eric De Clercq (Viane)
22/07/2015 Provinciale zege uit Marseille: Rene Van Aerschot (Rillaar)
22/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Vancluysen (Lummen)
22/07/2015 Provinciale zege uit Marseille: Filip Deweerdt (Kortemark)
22/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Didier Houtmeyers (Meldert)
20/07/2015 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Zone B2 La Souterraine 6/07 van 864 jaarse
20/07/2015 Mooie prestaties: Rik Vandendriessche (Waregem)
20/07/2015 Ereprijs uit Gien: Henri Vos-Boonen (Neerpelt)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Ivan Moermans (Hasselt)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Lucien Janssens (Boorsem)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Jean De Gieter (Hamme)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Simaels (Zoerle Parwijs)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Ludo Aerts (Ranst)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Thielen (Herselt)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Arne Sweeck (Berlaar)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Walter Deckers (Herselt)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: August De Volder (Hallaar)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: R. & M. Van Eygen (Gruitrode)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jules Buts (Hallaar)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Armand Van Eester (Broechem)
19/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Louis Happaerts (Kortenaken)
19/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Roger Vermeulen (Hoevenen)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy Goris ('s Gravenwezel)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Salvatore Nasello (Genk)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy Rongé (Duffel)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: F. Appelmans (Neerpelt)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Cyriel Boes (Wellen)
19/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy De Feyter (Halle)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Rene Cams (Lummen)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Roger & Jimmy Put (Koersel)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Harry Quaedackers (Gruitrode)
19/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Theo Gacoms (Halen)
19/07/2015 Ereprijs uit Laon: Benny Vanloffelt (Diepenbeek)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: A. & J. Verlaenen (Herent)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: Joke & Willy Dictus (Rijkevorsel)
18/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Emile Engelbos (Halle)
18/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Octaaf Van De Gaer (Houwaart)
18/07/2015 Ereprijs uit Cahors: B. Winkens-Burkhard (Itteren, Nl.)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Alfons Wuyts (Heist-Goor)
18/07/2015 Ereprijs uit Bourges: Henri Van Overloop (Puurs)
18/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Evrard Heylen (Ramsel)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: Marcel Wuyts (Oelegem)
18/07/2015 Ereprijs uit Souppes: David Vermassen (Gavere)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Frans Schotsmans (Zichem)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Jan Heremans (Booischot)
18/07/2015 Ereprijs uit Fontenay: Davy & Amber Verleije (Damme)
18/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Jos Peeters (Langdorp)
18/07/2015 Ereprijs uit Gien: Etienne Stassen (Dilsen)
18/07/2015 Ereprijs uit Blois: Veulemans-Persoons (Halen)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Karel Jr. Cuyvers (Dessel)
18/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Jos Lambrechts (Veerle)
18/07/2015 Ereprijs uit Momignies: August Vandenbroeck (Schaffen)
17/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Eugeen Wasteels (Mechelen)
17/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Theo Weytjens (Zutendaal)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Leo Geebelen (Bree)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: gebroeders Colaers (Helchteren)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Jan Soons (Peer)
17/07/2015 Ereprijs uit Blois: Gerd Schotsmans (Messelbroek)
17/07/2015 Ereprijs uit Tours: Johny Hellebuyck (Wingene)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Isabel Vrancken (Genk)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Guido Nulens (Hasselt)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Gerard Peeters (Opglabbeek)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Roger Boeykens (Voorde)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Oliviers-Devos (Kumtich)
17/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Vangoidsenhoven (Binkom)
17/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Rene Seha (Thorembais)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Johnny Franken (Gruitrode)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Voets & Ory (Guigoven)
17/07/2015 Ereprijs uit Mettet: Andre Cleeren (Diepenbeek)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Platteeuw-Noels (Ham)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Haeck-Vandenbroucke (Brakel)
17/07/2015 Ereprijs uit Montlucon: Elza Vandeborne (Wommersom)
17/07/2015 Ereprijs uit Blois: Frans Vrancken (Rillaar)
17/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Tonny Vanwin (Mechelen)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Jozef Marcoen (Halen)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Romain Schots (Halen)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Sonja Poelmans (Wijer)
17/07/2015 Ereprijs uit Tours: Robert Rotsaert (Assebroek)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Jef & Wim Struyfs (Tielen)
17/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Fransen (Schilde)
17/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Kevin De Winter (St.-Katelijne-Waver)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Ol. Grammet-Devos (Wommersom)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Roger Gijbels (Helchteren)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Louis Poelmans (Helchteren)
17/07/2015 Ereprijs uit Tours: Dries D'Hont (Oedelem)
17/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Louis Van Heuckelom (Geel)
17/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Ivo Celis (Meensel)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Moors (Peer)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Roger Lens (Koersel)
17/07/2015 Ereprijs uit Jarnac: Andre Maesen (Uikhoven)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Andre Bollen (Neerharen)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Jean Erkens (Neerharen)
17/07/2015 Ereprijs uit Gien: Albert Bijnens (Genk)
17/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Ludo Timmermans (Balen)
17/07/2015 Ereprijs uit Laon: Jaak Deben (Wellen)
17/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Lambrechts-Lismont (Kortenaken)
17/07/2015 Ereprijs uit Blois: Jozef Fets (Kortenaken)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Paul De Smeyter (Nederename)
16/07/2015 Zonale zege uit Chatauroux: Lambert Creten (Attenhoven)
16/07/2015 Zonale zege uit Brive: Yves Billiet (Moorslede)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Gerard Vancleuvenbergen (Sint-Truiden)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Rudy Van De Putte (Lemberge)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde)
16/07/2015 Zonale zege uit Chatearuoux: Rik Samaey (Bekegem)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Vanhees (Hoeselt)
16/07/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Medard Crombez (Langemark)
16/07/2015 Ereprijs uit Marseille: Jean Vangronsvelt (Eigenbilzen)
15/07/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Rino Verheye (Aalbeke)
15/07/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Pierre Ameye (Deerlijk)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Marc De Cock (Temse)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Frans Breynaert (Denderleeuw)
15/07/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Andre & Thierry Vercruysse (Anzegem)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Roland Dupont (Lauwe)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Wim Helsen (Houtvenne)
15/07/2015 Provinciale zege uit Brive: Deridder-Vandenbrande (Liedekerke)
15/07/2015 Provinciale zege uit St-Vincent: Luc Herbots (Zepperen)
15/07/2015 Ereprijs uit Momignies: August Linten (Balen)
15/07/2015 Provinciale zege uit St-Vincent: Willy Verbruggen (Londerzeel)
13/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jeffrey Leemans (Meerle)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Vanempten (Zonhoven)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: I. & R. Machiels (Bree)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Verwimp (Geel)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Ludo Bernaerts (Overpelt)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Bollen (Wellen)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Pierre Beyl (Wambeek)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Albert Godrie (Meer)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Norbert Hansen (Gooreind)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Eddy & May Poels (Hoogstraten)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Guillaume Conings (Vucht)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St.-Katelijne-Waver)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Zeb & R. Scherens (Herselt)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Julien Sels (Lummen)
12/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Theo Aerts (Scherpenheuvel)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: gebroeders Aerts (Bevel)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy Van Berendonck (Schilde)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Bjorn Rombouts (Westmalle)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Fra Van Der Jonckheyd (Wuustwezel)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Wim Leysen (Emblem)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Clement Pauwels (St.-Job-in-t-Goor)
12/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Emiel Van Dyck (Bonheiden)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Rene Peusens (Rekem)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Gaston America (Wellen)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Lucien Berden (Hasselt)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jos Vaneerdewegh (Hamont-Achel)
12/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Ger. & Steph Briers (Wellen)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Ronny Soons (Zoersel)
11/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Willy Van Avondt (Wespelaar)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Frans De Laet (Reet)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Dick Koenraadt (Westerlo)
11/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Jos Geeraerts (Herselt)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Andre Devroye (Mechelen)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Schouters-Lebrun (Bekkevoort)
11/07/2015 Ereprijs uit Gien: Familie Jacobs (Beek, Nl.)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: August Van Aert (Oostmalle)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Jos Iven (Diepenbeek)
11/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Wim Verbeeck (Herselt)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Jo Claeskens (Willebroek)
11/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Patrick Pardon (Testelt)
11/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Roger Fonteyn (Messelbroek)
11/07/2015 Ereprijs uit Souppes: Tom & Karel Hufkens (Geel)
11/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Louis Verstrepen (Herselt)
11/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Gilbert Bils (Bierbeek)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Beelen-Schutters (Kumtich)
11/07/2015 Ereprijs uit Fontenay: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Jean P. Verlaek (Kuringen)
11/07/2015 Ereprijs uit Brive: Michel Denivel (Linter)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Frans Veuchelen (Binkom)
11/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Rene Bosmans (Peer)
10/07/2015 Ereprijs uit Brive: Alfons Aerts (Tessenderlo)
10/07/2015 Ereprijs uit Arras: Andre Tamsin (Assebroek)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Maurice Van De Velde (Scherpenheuvel)
10/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Roger Persoons (Halen)
10/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Gustaaf Minnen (Dessel)
10/07/2015 Ereprijs uit Brive: Walter Mertens (Mol)
10/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Jozef Jans (Heusden)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Henri Lamotte (Lummen)
10/07/2015 Ereprijs uit Noyon: August Kennes (Duffel)
10/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Marcel Bleux (Koersel)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Yvan Noens (Alken)
10/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Frans Nijns & zoon (Geetbets)
10/07/2015 Ereprijs uit St-Vincent: Hazard-Peeters (Court-Saint-Etienne)
10/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Willy Monnissen (Kotem)
10/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Guido Dioos (Ramsel)
10/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Roger Claes (Halen)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Lucien Gielen (Alken)
10/07/2015 Ereprijs uit St-Vincent: Sooi Claes (Olen)
10/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Isidoor Van Cluysen (Helchteren)
10/07/2015 Ereprijs uit Montargis: Alain Punie (Hasselt)
10/07/2015 Ereprijs uit St-Vincent: Hector Kestens (Bunsbeek)
10/07/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Ludo Lathouwers (Munsterbilzen)
10/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Lizette Houtmeyers (Zichem)
9/07/2015 Nationale zege uit Barcelona: Noël Peiren (Zedelgem)
9/07/2015 Nationale zege uit La Souterraine: De Bruycker-Decraene (Eeklo)
9/07/2015 Zonale zege uit La Souterraine: Andre Verbeke (Waasmunster)
9/07/2015 Zonale zege uit Montauban: Jo Ronsijn (Appelterre)
9/07/2015 Zonale zege uit Montauban: Jean Geusens (Meeuwen-Gruitrode)
8/07/2015 Provinciale zege uit Barcelona: Daniel Bucaciuc (Dilbeek)
8/07/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Vanwildemeersch-Vyncke (Westkapelle)
8/07/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: Romain Monette (Rummen)
8/07/2015 Provinciale zege uit La Souterraine: H. Van De Velde (Borsbeek)
5/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Matthijsen (Stabroek)
5/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Herman & Wim Michiels (Massenhoven)
5/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Albert De Neef (Teralfene)
5/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Maarten Vanspauwen (Beverst)
5/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Tielemans (Lier)
5/07/2015 Ereprijs uit Noyon: Karel & Stijn De Rouck (Oosterzele)
5/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Gustaaf Biesmans (Lanaken)
5/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Rudi Stas (Munsterbilzen)
5/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Ludo Schuermans (Rekem)
5/07/2015 Ereprijs uit Clermont: Maes-Devoogt (Oostkamp)
4/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Emiel Goossens (Rillaar)
4/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Daniel Briers (Keerbergen)
4/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Maurice Vleminx (Houtvenne)
4/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Georges Eyckmans (Aarschot)
3/07/2015 Ereprijs uit Bergerac: Fr. Gubbels (Roermond, Nl.)
3/07/2015 Ereprijs uit Barcelona: Danny Vagenende (Schellebelle)
3/07/2015 Ereprijs uit Barcelona: Vanlaer-Vandingenen (Geetbets)
3/07/2015 Ereprijs uit Barcelona: Luc Vanarwegen (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Jacques Gilis (Diepenbeek)
3/07/2015 Ereprijs uit Momignies: gebroeders Vannuten (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit Arras: Roland Traen (Oedelem)
3/07/2015 Ereprijs uit Soissons: Henri Menten (Herselt)
3/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Rene Geukens (Paal)
3/07/2015 Ereprijs uit Chimay: Arturo Arrigucci (Genk)
3/07/2015 Ereprijs uit Montauban: Frans Crollet (Boechout)
3/07/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Geentjes-Haemhouts (Gierle)
3/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Wilfried Van Den Bosch (St.-Katelijne-Waver)
3/07/2015 Ereprijs uit Montauban: Jan & Jens Van Gompel (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit La Souterraine: gebroeders Hooybergs (Mol)
3/07/2015 Ereprijs uit La Souterraine: Marc Bollen (Hasselt)
3/07/2015 Ereprijs uit Montauban: Richard Aussems (Veldwezelt)
3/07/2015 Ereprijs uit Momignies: Emiel Luyten (Scherpenheuvel)
2/07/2015 Nationale zege uit Argenton: hok Bastiaenssens (Snellegem)
2/07/2015 Nationale zege uit Argenton: Patrick Van Goethem (Oosteeklo)
2/07/2015 Zonale zege uit Montelimar: Tony Reniers (Linter)
2/07/2015 Nationale zege uit Montelimar: Eddy Eerens (Maasmechelen)
2/07/2015 Zonale zege uit Argenton: Gilbert Decherf (Bredene)
2/07/2015 Zonale zege uit Montelimar: Eric Willequet (Kluisbergen)
1/07/2015 Provinciale zege uit Argenton: Robert Van Landschoot (Adegem)
1/07/2015 Provinciale zege uit Argenton: Jos Van Der Weerden (Schepdaal)
1/07/2015 Provinciale zege uit Agen: Galle-Wynants (Veldegem)
1/07/2015 Provinciale zege uit Agen: Gunther Smet (Lokeren)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: gebroeders De Gelissen (Maasmechelen)
1/07/2015 Provinciale zege uit Agen: W. & D. Joosen (Halle)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Kristel Volkaerts (Putte)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Vandeputte-Vandenhende (Beersel)
1/07/2015 Provinciale zege uit Agen: gebroeders Desbuquois (Kapellen)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Andre Van De Velde (Denderleeuw)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Paul Lanneau (Ingooigem)
1/07/2015 Provinciale zege uit Montelimar: Julien Vaneenoo (Wingene)
29/06/2015 Ereprijs uit Cahors: Guy Van Lancker (Balegem)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Peter Jansen (Lommel)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Bob Vereecke (Ekeren)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Van Doninck (Rijkevorsel)
28/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Louis Van Den Eynde (Brussegem)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Jaak De Backer (Meeuwen)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Robert Dreesen (Lanklaar)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Philip Pareyn (Gruitrode)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans Cuylits (Beerse)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Eric Camphijn (Ninove)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Marc Lorman (Beverst)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Gustaf Van Eester (Lier)
28/06/2015 Ereprijs uit Pont: JM & Dave Schietse (Zingem)
28/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Gustaaf Rongé (Lint)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Patrick Sons (Lommel)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Dirk De Vuyst (Merelbeke)
28/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Staf Vermeiren (Loenhout)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Eugeen Van Der Veken (Oelegem)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Louis Vandevorst (Willebringen)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Gino Varsalona (Genk)
28/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jan V D Muysenbergh (Wuustwezel)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Rudi Robeyns (Webbekom)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Janick Lenaers (Bilzen)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Rudy Stockmans (Koersel)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Andre Billen (Wellen)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Boschmans-Speliers (Herne)
28/06/2015 Ereprijs uit Arras: Jerome Rotsaert (Assebroek)
28/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Christian Corsiu (Stevoort)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Mia Schepers (Peer)
28/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Jozef Hendrikx (Lommel)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Verreckt-Rutten-Deplae (Tessenderlo)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Romain Haine (Kessel-Lo)
27/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Wuyts & zoon (Keerbergen)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jules Gielen (Maasmechelen)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Robert Verheyden (Tielt-Winge)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Marcel & Kristof Goovaerts (Baal)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Roger & Marc Van Tongelen (Rotselaar)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Wythze & Victor Valvekens (Scherpenheuvel)
27/06/2015 Ereprijs uit Gien: Daan Rego (Wijer-Nieuwerkerken)
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Team Jansen (Brasschaat)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Freddy Vos (Aarschot)
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Jozef De Wilder (St.-Katelijne-Waver)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Jos Cle (Westmeerbeek)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Stegen-Smisdom (Eigenbilzen)
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Dierickx-Visschers (Zele)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Marcel Martens (Neerharen)
27/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Al Vander Meeren (Lubbeek)
27/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Victor Wollants (Veerle)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Andrea Morren (Geetbets)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Danny Vuegen (Lummen)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jos Van Montfort (Kessenich-Kinrooi)
26/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Yvan Lefevre (Eke)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Alfons Huygens (Rillaar)
26/06/2015 Ereprijs uit Montelimar: Paul Taels (Geel)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Smeers-Vanspauwen (Munsterbilzen)
26/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Wim Vanspauwen (Beverst)
26/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Ingrid Polfliet (Moerbeke)
26/06/2015 Ereprijs uit Argenton: Reynders-Gerard-Cuddy (Maasmechelen)
26/06/2015 Ereprijs uit Agen: Cyriel Cams (Spalbeek)
26/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Joel Desmet (Everbeek)
26/06/2015 Ereprijs uit Agen: Danny Verhoeven (Meerhout)
26/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Henri Eeckhout (Herselt)
26/06/2015 Ereprijs uit Argenton: associatie Van De Schans (Hamont)
26/06/2015 Ereprijs uit Agen: Lucien Blockx (Vorst)
26/06/2015 Ereprijs uit Chimay: Johny Noben (Zutendaal)
26/06/2015 Ereprijs uit Montelimar: Tonny Bollen (Opgrimbie)
26/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Hendrik Dello (Zutendaal)
26/06/2015 Ereprijs uit Montelimar: Ludo Somers (Hoeselt)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: J. Claesen & zoon (Hechtel)
26/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Mortier-Dekeyser (Zutendaal)
26/06/2015 Ereprijs uit Mettet: Hubert Gillard (Beringen)
26/06/2015 Ereprijs uit Gien: Erik Tollenaers (Lanaken)
26/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Vercalsteren (Herselt)
25/06/2015 Zonale zege uit Montlucon: Roger De Keyzer (Etikhove)
25/06/2015 Zonale zege uit Montlucon: Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout)
25/06/2015 Zonale zege uit Montlucon: Frans Boudry (Dikkebus)
24/06/2015 Provinciale zege uit Montlucon: Kurt De Keyser (Maarkedal)
24/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Team D'Hondt (Deinze)
24/06/2015 Provinciale zege uit Pau: Peter Symaeys (Sint-Kruis)
24/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Jos & Rudi Quintens (Lummen)
24/06/2015 Provinciale zege uit Pau: Desmeyter-Restiaen (Oudenaarde)
24/06/2015 Provinciale zege uit Pau: Van Muylder-Moonens (Lennik)
24/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Sonja Nelissen (Diepenbeek)
21/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Van De Ven (Geel)
21/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Leo Stevens (Kalmthout)
21/06/2015 Ereprijs uit Pont: Van De Voorde-Verlinden (Baaigem)
21/06/2015 Ereprijs uit Reims: Theo Scheepers (Maasmechelen)
21/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Van Ostaeyen (St.-Lenaarts)
21/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: J. Lodewijckx (Broechem)
21/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Stanny Lauryssen (Hoogstraten)
21/06/2015 Ererpijs uit Reims: Schrijvers-Hansen (Munsterbilzen)
21/06/2015 Ereprijs uit Reims: Jean Rochus (Vliermaal)
21/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos & Bart Noeyens (Merksplas)
21/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Vanloock-Delaet (Vilvoorde)
21/06/2015 Ereprijs uit Vierzon: Vandijck-Toremans (Kortenaken)
21/06/2015 Ereprijs uit Reims: Jimmy Cleuren (Wellen)
21/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Gustaaf Leten (St.-Antonius)
21/06/2015 Ereprijs uit Arras: Robert Landuyt (Oedelem)
21/06/2015 Ereprijs uit Reims: Valere Magchiels (Koersel)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Van Horenbeeck-Stegen (Schaffen)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Gustaaf Dauw (Wezemaal)
20/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Laurent Serneels (Aarschot)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Olivier Geyskens (Veerle)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Roger Crabbe (Booischot)
20/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Marcel Van Tilt (Erps-Kwerps)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Jimmy Van Kerckhoven (Denderhoutem)
20/06/2015 Ereprijs uit Melun: Victor & Pieter Janssens (Geel)
20/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Andre Heylen (Langdorp)
20/06/2015 Ereprijs uit Melun: Jos Daans (Schriek)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Victor Massart (Linter)
20/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Robert Malcorps (Kumtich)
20/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Jozef Wittemans (Tielt-Winge)
20/06/2015 Ereprijs uit Melun: Vleugels-Wuyts (Geel)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Marc Declercq (Everbeek)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Frank Punt (Vosselaar)
20/06/2015 Ereprijs uit Limoges: Rene Vanhellemont (Vissenaken)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Armand Schoolmeesters (Spalbeek)
20/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Impanis Meeusen (Schaffen)
20/06/2015 Ereprijs uit Limoges: D. Van Den Driessche (St. Lie)
19/06/2015 Ereprijs uit Reims: Vonckers-Jordens (Winterslag)
19/06/2015 Ereprijs uit Fontenay: Gerard Van Dousselaere (Moerkerke)
19/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Jules Van Damme (Eke)
19/06/2015 Ereprijs uit Limoges: Ivo Penninckx (Neervelp)
19/06/2015 Ereprijs uit Momignies: August Claes (Meerhout)
19/06/2015 Ereprijs uit Pau: Marc Van De Walle (Munkzwalm)
19/06/2015 Ereprijs uit Reims: Robert Kuykx (Kuringen)
19/06/2015 Ereprijs uit Reims: Marcel Truyers (Heusden)
19/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Maurice Van Den Bergh (Begijnendijk)
19/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Emiel Geuvens (Gelrode)
19/06/2015 Ereprijs uit Gien: Raymond Ectors (Herk-de-Stad)
19/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Ludo Appeltans (Alken)
19/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Tom Nouwen (As)
18/06/2015 Zonale zege uit Gueret: Vereyken-Gommers (Schilde)
18/06/2015 Zonale zege uit Gueret: Geert Marchand (Aartrijke)
17/06/2015 Provinciale zege uit Chateaudun: Alfons Calebout (Assebroek)
17/06/2015 Provinciale zege uit Gueret: Patrick & Marina Claes (Mol)
17/06/2015 Provinciale zege uit Gueret: Kati Lippens (Izegem)
17/06/2015 Provinciale zege uit Gueret: Bosmans-Leekens (Beverlo)
17/06/2015 Provinciale zege uit Cahors: Delrue-Vanbruane (Lauwe)
17/06/2015 Provinciale zege uit Cahors: Mario Linsen (Hamont)
17/06/2015 Provinciale zege uit Cahors: Albert Malfait (Berlaar)
17/06/2015 Provinciale zege uit Cahors: Wim Paeps (Bertem)
15/06/2015 Ereprijs uit Melun: Peter Van Ael (Zoersel)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans Stijleman (Kapellen)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Karel Marien (Berlaar)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Ostaeyen (Malle)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Paul Sterckx (Hallaar)
14/06/2015 Ereprijs uit Laon: Cyriel Konings (Guigoven)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Herman Van Loon (Gooreind)
14/06/2015 Ereprijs uit Clermont: Danny Grijp (Adegem)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Louis Van Herck (Booischot)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Remy Breugelmans (Zandhoven)
14/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Johan Op De Beeck (Halle)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Ronny De Feyter (Halle)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Jos Van Gastel (Brecht)
14/06/2015 Ereprijs uit Arras: Maurits Depuydt (St.-Kruis)
14/06/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Fetler (Wimmertingen)
14/06/2015 Ereprijs uit Clermont: Eddie Hubrecht (St.-Andries)
14/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Julien Verlinden (Schilde)
14/06/2015 Ereprijs uit Laon: Jos Plessers (Hamont-Achel)
13/06/2015 Ereprijs uit Cahors: Hok Smets (Bertem)
13/06/2015 Ereprijs uit Melun: F. & B. Van Den Eynde (Wuustwezel)
13/06/2015 Ereprijs uit St-Vincent: Hanno Bernard (Roermond, Nl.)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Frans Claes (Olmen)
13/06/2015 Ereprijs uit Lorris: G. Paulssen (Linne, Nl.)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Ludo Fierens (Begijnendijk)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Vandenbergh-Sterckx (Meerhout)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Paul Bergen (Heist-o/d-Berg)
13/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Joseph Serneels (Langdorp)
13/06/2015 Ereprijs uit Gueret: Roger Keynen (Nijlen)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Theo Claes (Langdorp)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Stefanie Denis (Herent)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Willy Nolmans (Scherpenheuvel)
13/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Ivo Ooms (Ham)
13/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Jos Caluwaerts (St.-Joris-Weert)
13/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Magarino Van Gestel (Lommel)
13/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Alfons Rondou (Tremelo)
13/06/2015 Ereprijs uit Momignies: J. Pelsmaekers (Oud-Heverlee)
12/06/2015 Ereprijs uit Cahors: Jozef Van Elsacker (Zoersel)
12/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Van De Venne-Mine (Kessel-lo)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Ronny Verboven (Testelt)
12/06/2015 Ereprijs uit Laon: Paul Vanvoorden (Hasselt)
12/06/2015 Ereprijs uit Gueret: Benny Goris (Lummen)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Cloetens-Cuypers (Rotselaar)
12/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Valere Vanoppen (Kortenaken)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Louis Van Reeth (Begijnendijk)
12/06/2015 Ereprijs uit Sourdun: Vandijck-Debeule (Geetbets)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Guiseppe Varsalona (Genk)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Maarten Wolfs (Koersel)
12/06/2015 Ereprijs uit Laon: Wim Schellens (Lommel)
12/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Leon Geerts (Messelbroek)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Marcel Corthout (Koersel)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Fabienne Peeters (Betekom)
12/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Michel Borre (Holsbeek)
12/06/2015 Ereprijs uit Soissons: J. Vallons (Kessel-lo)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Gerard Vanholst (Hasselt)
12/06/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Freddy Frijters (Brustem)
12/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Peeters-Menten (Hechtel)
11/06/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Schoors-De Waele (Adegem)
11/06/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Ronny & Stijn Decoster (Roksem)
11/06/2015 Zonale zege uit Chateauroux: Jean Dirix (Rosmeer)
10/06/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Wilfried Vandemaele (Heule)
10/06/2015 Provinciale zege uit Chateauroux: Jan Van Der Weerden (Brussegem)
10/06/2015 Provinciale zege uit Valence: Ivo Persoons (Holsbeek)
10/06/2015 Ereprijs uit Momignies: Guilliaum Vande Weyer (Diepenbeek)
7/06/2015 Ereprijs uit Limoges Roy Abels (Munstergeleen, Nl)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: J. & P. Hoes (Kapellen)
7/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Jos Goessen (Gronsveld, Nl.)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Lauryssen & zoon (St.-Lenaarts)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Hugo Moons (Lier)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Spinoy (Hofstade)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jan Veldeman (Putte)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Rienus Dekkers (Meerle)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Hugo Butaye (Schoten)
7/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Richard Vingerhoets (Putte)
7/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Willy Sas (Merksplas)
7/06/2015 Ereprijs uit Laon: Marcel Janssen (Eigenbilzen)
6/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Gustaaf Mertens (Wijnegem)
6/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Jozef Gijbels (Schaffen)
6/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Kenny Hollanders (Berlaar)
6/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Stefan Petru (Gruitrode)
6/06/2015 Ereprijs uit Soissons: J. & G. Machiels (Meerhout)
6/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Rene Van De Weyer (Mol)
6/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Geert Beken (Scherpenheuvel)
6/06/2015 Ereprijs uit Valence: Marcel Palmers (Alken)
6/06/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Verbist-Swinnen (Molenbeek-Wersbeek)
5/06/2015 Ereprijs uit Montargis: Willy Palmers (Wellen)
5/06/2015 Ereprijs uit Laon: Jozef Bartholet (Lanaken)
5/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Roger Wouters (Begijnendijk)
5/06/2015 Ereprijs uit Soissons: Rene Reynders (Meerhout)
5/06/2015 Ereprijs uit Chateauroux: Staf Haex (Bilzen)
5/06/2015 Ereprijs uit Laon: Christel Erkens (Vliermaal)
5/06/2015 Ereprijs uit Laon: Fernand Schildermans (Koersel)
5/06/2015 Ereprijs Montargis: Marcel Ruytinx (Geetbets)
5/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Petrus Feremans (Duffel)
5/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: David & Luca Peeters (Mechelen)
4/06/2015 Zonale zege uit Bourges: Vic & Jens Goovaerts (Beerzel)
4/06/2015 Zonale zege uit Bourges: Decoster-Schollier (Torhout)
3/06/2015 Provinciale zege uit Villemandeur: De Meester-De Craene (Nokere)
3/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Martin De Vijlder (Oordegem)
3/06/2015 Provinciale zege uit Bourges: Lucienne Huybrechts (Grazen)
3/06/2015 Provinciale zege uit Bourges: Willy Saeys (Dendermonde)
3/06/2015 Provinciale zege uit Villemandeur: Marc & Rudi Balcaen (Nazareth)
3/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Jozef & Georges Comyn (Kanegem)
3/06/2015 Provinciale zege uit Limoges: Kamiel Hazaert (Neerijse)
2/06/2015 Mathieu Westhof (Neeroeteren): sterke reeks bij de jonge duiven
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Carl & Sarah Van Den Brande (Berlaar)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Rafael Lavijsen (Herselt)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter* (St-Katelijne-Waver)
1/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Herman Bevers (St.-Job-in-t-Goor)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Van Roeyen-Fierens (Brasschaat)
1/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Herwig Onsea (Itegem)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Bosch (Oelegem)
1/06/2015 Ereprijs uit Noyon: Sam Poortmans (Waarloos)
1/06/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Van Roy (Westerlo)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Davy Klingeleers (Neeroeteren)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Willy Cochet (Lommel)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Robert Bylois (Diepenbeek)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Frans Winters (Neeroeteren)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Mathieu Segers (Kinrooi)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Danny Van Samang (Achel)
31/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Jorrit Hansen (Munsterbilzen)
30/05/2015 Ereprijs uit Lorris: gebroeders Simons & zonen (Ransdaal, Nl.)
30/05/2015 Ereprijs uit Souppes: Frans Van Heirstraeten (Blaasveld)
30/05/2015 Ereprijs uit Montargis: Luc Sevenants (Linden)
30/05/2015 Ereprijs uit Bourges: Leo Van Horenbeeck (Wijgmaal)
30/05/2015 Ereprijs uit Montargis: Gilbert Schepers (Linter)
30/05/2015 Ereprijs uit Limoges: Louis Tossens (Walshoutem)
30/05/2015 Ereprijs uit Bourges: Eric Eyletten (Waanrode)
30/05/2015 Ereprijs uit Limoges: Guido Van Vlierberghe (Bornem)
30/05/2015 Ereprijs uit Limoges: Frans Vangilbergen (Binkom)
29/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Paul Fets (Kortenaken)
29/05/2015 Ereprijs uit Bourges: Dirk Bonte (Rijmenam)
29/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Marc Henderickx (Vorst)
29/05/2015 Ereprijs uit Souppes: Roger Volkaerts (Duffel)
29/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Rene Dumon (Halen)
29/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Kylian Kesters (Achel)
29/05/2015 Ereprijs uit Limoges: Jan Van Der Auwera (Meerhout)
29/05/2015 Sponsorvluchten 2015 PE Antwerpen
29/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Julien Van Steenberghe (Zichem)
29/05/2015 Ereprijs uit Montargis: Lucienne Asselberghs (Aarschot)
29/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Alfons Vanhoudt (Neerpelt)
29/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Jules Severi Loksbergen)
29/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Carolus Wendrickx (Paal)
29/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Walter Van Zeir (Deurne)
29/05/2015 Ereprijs uit Bourges: Valere & Franck Menten (Wellen)
29/05/2015 Ereprijs uit Clermont: Hugo & Kris Hongerloot (St.-Andries)
29/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Maurice Gooris (Kessel-Lo)
27/05/2015 Provinciale zege uit Tours: Couwet-Thomas (Oudenburg)
27/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
24/05/2015 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Kinschots (Minderhout)
24/05/2015 Ereprijs uit Quievrain: Roger De Leus (Kampenhout)
23/05/2015 Ereprijs uit Chalon: hok Freddy Kestens (Tienen)
23/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Jean Vandessel (Wijgmaal)
22/05/2015 Ereprijs uit Chimay: Roger Timmermans (Kortessem)
22/05/2015 Verenigingsnieuws Meerhout - Mol-Millegem (Antwerpen)
22/05/2015 Antwerpen Fond Overzicht 16-05-2015 Vierzon
19/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
16/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
16/05/2015 Ereprijs uit Soissons: Frans De Becker (Tildonk)
15/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Massart-Smets (Kessel-Lo)
11/05/2015 Overlijden Leopold Van Calster (Berlaar)
8/05/2015 Overlijden Eduard Schrauwen (Essen)
3/05/2015 Samenspelnieuws Union Antwerpen
2/05/2015 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy & Tim Slaets (Ramsel)
1/05/2015 Overlijden Frans Van Gemert (Hulshout)
26/04/2015 Ereprijs uit Quievrain: Joris Dils (Zoerle-Parwijs)
24/04/2015 Overlijden Jules Van Hove (Heist-op-den-Berg)
20/04/2015 Verenigingsnieuws samenspel Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
19/04/2015 Overlijden Eduard Van De Sande (Berendrecht)
17/04/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
15/04/2015 Overlijden Marcel Dillen (Berlaar)
10/04/2015 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen Seizoen 2015
9/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
5/04/2015 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger / Molse Fondclub (Antwerpen)
4/04/2015 Extra opleervluchten Antwerpen & Vlaams-Brabant
4/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
1/04/2015 Kampioenenviering duivenbond Bevel
29/03/2015 Kampioenenviering De Snelle Vlucht Hulshout
27/03/2015 Overlijden Marcel Verhoeven (Turnhout)
27/03/2015 KBDB PE Antwerpen: mededeling
26/03/2015 Lokale duivenbonden moeten samensmelten
26/03/2015 Kampioenenviering Berlaarse Hafo Vriendenkring
25/03/2015 Overlijden Pol Biesemans (Heultje)
25/03/2015 Kampioenenviering De Vredesduif Heultje
24/03/2015 Kampioenenviering De Luchtklievers Bouwel
23/03/2015 Overlijden Stan Van Gastel (Schoten)
21/03/2015 Overlijden Jul De Lat (Hulshout)
17/03/2015 Verenigingsnieuws Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
13/03/2015 Samenspelnieuws Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
11/03/2015 Verenigingsnieuws Vrije Bevelse Duivenbond (Antwerpen)
7/03/2015 KBDB PE Antwerpen definitieve vluchtkalender Hafo 2015
6/03/2015 KBDB PE Antwerpen info zitdagen
5/03/2015 Overlijden André Van Aggelpoel (Berlaar)
21/02/2015 Immostruct. Dakvernieuwing en gevelrenovatie
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
6/02/2015 JCA Nieuwsbrief JeugdClub Antwerpen
29/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoenoverzicht 2014: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2013: Tony Peeters (Hulshout, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Rene Vervoort (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Niels Broeckx (Oud-Turnhout)
18/01/2015 Paul Wijns (Herenthout): Nationaal Kampioen jonge duiven KBDB 2014
5/01/2015 Leo Smets (Morkhoven): 4de Nationaal Kampioen oude duiven Snelheid KBDB 2014
1/01/2015 PITTS-VEILING: Daniel Van Den Brande (Westerlo, Antwerpen)
30/12/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout
28/12/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2014
24/12/2014 KBDB PE Antwerpen: zitdag
11/12/2014 Provinciale Kampioenendag KBDB PE ANTWERPEN
7/12/2014 Kampioenenviering Jeugd- en Beginnelingen Club KBDB Antwerpen
7/12/2014 PE KBDB Antwerpen Algemene Vergadering
28/11/2014 KBDB PE Antwerpen Algemene Vergadering
17/11/2014 Kampioenenhuldiging Antwerp Flying Club (AFC)
14/11/2014 Overlijden Jules Bogaerts (Beerzel)
8/11/2014 KBDB PE Antwerpen Provinciale Kampioenschappen 2014
8/11/2014 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2014
3/11/2014 Kampioenenhuldiging Witkop Herenthout
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond jaarse duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen oude duiven Grote Halve Fond: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Snelheid: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven: Paul Wijns (Herenthout, Antwerpen)
31/10/2014 Nationale Asduif jonge duiven Snelheid: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
22/10/2014 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout 2014
20/10/2014 Nice performances Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerp)
20/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
17/10/2014 Overlijden Mathieu Van Mechelen (Lille)
17/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
16/10/2014 KBDB PE Antwerpen: secretariaat
15/10/2014 KBDB PE Antwerpen Kampioenschap 2014
13/10/2014 Herman Van Sande (Vosselaar): 1ste Nationaal Zone B Cahors 2.363 oude duiven
11/10/2014 Huldiging kampioenen Union Antwerpen
11/10/2014 Ereprijs uit Cognelee: Roger Huybrechts (Ramsel, Antwerpen)
11/10/2014 Ereprijs uit Tongeren: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
9/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
8/10/2014 Topforum Fondclub Gewest Turnhout op vrijdag 17 oktober
7/10/2014 KBDB PE Antwerpen: bericht aan de verenigingen
7/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
6/10/2014 Oproep beginneling
4/10/2014 Ereprijs uit Knokke: Raymond Ceulemans (Itegem, Antwerpen)
2/10/2014 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap jonge duiven Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC kampioenschap 2014 : Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
1/10/2014 Kampioenschappen duivenbond Oud-Turnhout Hafo 2014
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Herentals 2014: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
1/10/2014 Koning Noyon samenspel Noyonverbond Antwerpen Noord 2014: Rene Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Halve Fond samenspel Turnhout 2014: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Criterium BCK / CBJS 2014: Frans Verheyen en dochter (Merksplas, Antwerpen)
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
30/09/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
30/09/2014 Mooie prestaties: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde, Antwerpen)
28/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Jan Gommers (Herenthout, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Arlon: Jos Frederickx (Ramsel, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Victor Badts (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Leo en Davy Deckers (Hulshout, Antwerpen)
26/09/2014 Deze avond start de bonverkoop van Union Antwerpen
26/09/2014 Mooie prestaties: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
24/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
23/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
22/09/2014 Mooie prestaties: Joris-De Ridder (Balen, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Feyaerts (Itegem, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Frederik Van Den Bruel (Hallaar, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Chris Peeters (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2014 Louis Keirsmakers (Nijlen): 1ste Nationaal Zone B2 Tours 797 oude duiven
15/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
14/09/2014 Verenigingsnieuws K. D. Berlaar (Antwerpen)
14/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Vermeerbergen-Wilms-Mostmans (Rijkevorsel, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
9/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
7/09/2014 Verenigingsnieuws Kon. De Reisduif Duffel (Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Momignies: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Geboers (Geel, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Alfons Wuyts (Heist-Goor, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Vereyken-Gommers (Schilde)
2/09/2014 Verenigingsnieuws Ieder zijn Recht Schriek (Antwerpen)
1/09/2014 Vermeerbergen-Wilms (Mol): 1ste Provinciaal Tours 4.557 Antwerpse jonge duiven
1/09/2014 Kampioenschappen Fond Union 2014
1/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Houtvenne (Antwerpen)
1/09/2014 Mooie prestaties: Willy Beullens (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: J. en P. Hoes (Kapellen, Antwerpen)
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Bond Wiekevorst (Antwerpen)
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Duivenbond St.-Katelijne-Waver (Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rene Janssens (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rita Van Den Brande (Hulshout, Antwerpen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Nijlen (Antwerpen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws De Veldklad Booischot Statie (Antwerpen)
27/08/2014 Samenspelnieuws Peulis - Beerzel (Antwerpen)
27/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 1ste Provinciaal Narbonne 504 Antwerpse oude duiven
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Louis Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
26/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar (Antwerpen)
26/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 23/08/2014 Tours
26/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 2de Provinciaal Perpignan 754 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Verenigingsnieuws De Witte Duif Tielen (Antwerpen)
25/08/2014 Leon Badts (Beerzel): 1ste Provinciaal Gien 1.485 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
24/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Mertens-Beinaerts (Kapellen, Antwerpen)
23/08/2014 Rudy Van Eynde (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Chateauroux 1.247 oude duiven
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
22/08/2014 Mooie prestaties: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
22/08/2014 Mooie prestaties: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
21/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Luc, Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
19/08/2014 Jos en Jules Engels (Putte): 1ste Provinciaal Bourges 4.438 Antwerpse jonge duiven
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
18/08/2014 Jos Van Olmen (Broechem): 1ste Nationaal Zone B Libourne 1.067 jaarse duiven
17/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Goosen (Horendonk, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Jef Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
15/08/2014 Verenigingsnieuws De Luchtklievers Bouwel (Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
14/08/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1&2de Nationaal Zone B Limoges 2.174 oude duiven
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
13/08/2014 Frans en Gert Van Beirendonck (Zandhoven): 3de Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: hok Van Gastel (Brecht, Antwerpen)
12/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Souppes
11/08/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
11/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
10/08/2014 Samenspelnieuws Diamantverbond (Antwerpen)
10/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Beyers (Essenhoek, Antwerpen)
9/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Emiel Van Den Branden (Zandhoven, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Walter Joris-N. De Ridder (Balen, Antwerpen)
8/08/2014 Wim De Troy (Berlaar): Reeds 3 provinciale overwinningen in 2014!
7/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Pont
6/08/2014 Jo Claeskens (Willebroek): 1ste Provinciaal Gien 26/07 (2.213 jaarse Antwerpse duiven)
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Perpignan
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Tulle
5/08/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Tulle: Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout, Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Gladys Ferro (Nijlen, Antwerpen)
4/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
3/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
2/08/2014 PE Antwerpen mededeling
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Francois Dillien (Westerlo, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Jan Claes (Herenthout, Antwerpen)
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 27/07/2014 Jarnac
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Narbonne
1/08/2014 Mooie prestaties: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
30/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Gien
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Lucien Blockx (Vorst, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
28/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Andre Van Doninck (Geel, Antwerpen)
27/07/2014 Gien Provinciaal Antwerpen 26/7/14 - resultaat
27/07/2014 Verenigingsnieuws De Witkop Herenthout (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Willy Van Lommel (Ranst, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre De Ridder (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: August Wouters (Oostmalle, Antwerpen)
26/07/2014 Pascal De Belder (Hulshout): 1ste Provinciaal Brive 472 Antwerpse jaarse duiven
25/07/2014 Mooie prestaties: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Scheers-Lodewijkx (Beerzel, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Zeb en R. Scherens (Herselt, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Griet Daems (Voortkapel, Antwerpen)
24/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 19/07/2014 Sourdun
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Marseille
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Brive
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
23/07/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Martin Hoes (Geel, Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Edmond Heylen (Pulle, Antwerpen)
22/07/2014 Verenigingsnieuws De Reisduif Duffel-Mijlstraat (Antwerpen)
22/07/2014 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 1.646 oude duiven
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
21/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Esther Vereecke (Beerzel, Antwerpen)
20/07/2014 KBDB PE Antwerpen, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
20/07/2014 Marcel en Gunter Vercammen (Vremde): uitzonderlijke prestaties van broer en zus
20/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Charles De Ketelaere (Ekeren, Antwerpen)
18/07/2014 Mooie prestaties: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
17/07/2014 KBDB PE Antwerpen
17/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 St-Vincent (oude)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 St-Vincent (jaarse)
17/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen)
16/07/2014 Uitslag Poll: Wat met de provinciale vlucht uit Gien
16/07/2014 Overlijden Marcel Wauters (Heist-op-den-Berg)
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Peeters-Geluykens (Pulderbos, Antwerpen)
15/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
15/07/2014 KBDB: Mededeling PE Antwerpen en PE Vlaams-Brabant
15/07/2014 Overlijden Maria Heylen (Putte)
14/07/2014 KBDB PE Antwerpen: wijzigingen wedvluchten
14/07/2014 Pitts-poll: voor Gien een dag later inkorven of niet?
13/07/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 2.247 jaarse duiven
13/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
12/07/2014 Overlijden Jules Van Camp (Peulis)
12/07/2014 Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout): 1ste Provinciaal Poitiers 1.575 Antwerpse oude duiven
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
11/07/2014 Mooie prestaties: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
10/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Souppes
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/07/2014 Limoges
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Barcelona
9/07/2014 Zonale zege uit St-Vincent: Jos Imbert (Stabroek, Antwerpen)
8/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Van Put (Kontich, Antwerpen)
6/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Harry Govaerts (Minderhout, Antwerpen)
5/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
4/07/2014 Mooie prestaties: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/06/2014 Gueret
1/07/2014 Rony en Jul Lens (Putte): 1ste Provinciaal Montlucon 2.366 Antwerpse jaarse duiven
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Jos en Simon Francken (Wuustwezel, Antwerpen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Erik Van Geel (Geel, Antwerpen)
30/06/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
30/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Henri Boeders (Rijkevorsel, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
28/06/2014 Op De Beeck-Baetens (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Montlucon 2.373 oude duiven
25/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Sourdun
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montlucon
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montauban
25/06/2014 Zonale zege uit Montlucon: Van Der Auwera en zoon (Gooreind, Antwerpen)
24/06/2014 Theo Yskout (Hulshout): 1ste Provinciaal Vierzon 1.998 Antwerpse jaarse duiven
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Hugo (Duffel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Janssen-Sleeckx (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Francois Luyten (Dessel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Noyon: De Cuyper-Kerkstoel (Hallaar, Antwerpen)
19/06/2014 KBDB PE Antwerpen: mededeling
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Poitiers
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Cahors
19/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Sourdun
18/06/2014 Verenigd Noyonverbond wil terug...... Noyon spelen (maar mag niet...)!
18/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (07 - 08/06 en 14 - 15/06)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Marcel en Gijs Noels (Balen, Antwerpen)
15/06/2014 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1ste Interprovinciaal Chalon-sur-Saone 1.821 jaarse duiven
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Karel Cuyvers jr (Dessel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Herman Lenaerts (Merksplas, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: August Kennes (Duffel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel, Antwerpen)
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Eugeen Geybels (Veerle, Antwerpen)
12/06/2014 KBDB Bericht voor de liefhebbers en verenigingen van de PE Antwerpen
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Chateauroux
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Valence
12/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Souppes
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
12/06/2014 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 3.819 jaarse Antwerpse duiven
11/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Francois Van Saet (Balen, Antwerpen)
11/06/2014 Zonale zege uit Valence: Jan en Jens Van Gompel (Mol, Antwerpen)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Nic De Winter (Brasschaat, Antwerpen)
9/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Georges Horemans (Herselt, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Carl Claessens (Sint-Lenaarts, Antwerpen)
7/06/2014 Ereprijs uit Momignies: August Linten (Balen, Antwerpen)
5/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (31/05 en 01/06/2014
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Limoges I
4/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Souppes
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Bourges I
3/06/2014 Verenigingsnieuws Mol-Millegem & Meerhout (Antwerpen)
2/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joke en Willy Dictus (Rijkevorsel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Roger Geysen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Willy Rongé (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre Vonckx (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Menten (Westerlo, Antwerpen)
31/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Erik Van Den Brande (Houtvenne, Antwerpen)
30/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 24/05/2014 Souppes
30/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (24 & 25/05/2014)
28/05/2014 Chalon Fond-overzicht Antwerpen 24/05/2014
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Haest (Kapellen, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joseph Van Put (Waarloos, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Van Den Putte (Tongerlo, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Herman Donckers (Rijkevorsel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jo Molenberghs (Geel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
24/05/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Interprovinciaal Vierzon 10.480 oude duiven
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Stephen Ward (Brecht, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Walter De Meyer (Nijlen, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Rini Geerts (Hulshout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Vermeulen (Meerhout, Antwerpen)
23/05/2014 Mooie prestaties: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
22/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 17/05/2014 Souppes
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Theo Yskout (Hulshout, Antwerpen)
19/05/2014 KBDB Antwerpen: lossingsuur jonge duiven
19/05/2014 Vierzon Fond-overzicht Antwerpen 17/05/2014
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Walter De Keuster (Berlaar, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Benny Van Den Brande (Heultje, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Rudi Diels (Beerse, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Herman Bevers (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Lucien Roelans (Bevel, Antwerpen)
16/05/2014 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger Mol-Millegem & Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
15/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 11/05/2014 Souppes
14/05/2014 KBDB Antwerpen: Bericht aan de hafo-verenigingen
11/05/2014 Ereprijs uit Souppes: August Aerts (Beerse, Antwerpen)
8/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (03 & 04-05-2014)
7/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen van 3 mei 2014 Sourdun
3/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
29/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (27-04-2014)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Ronny Ghielens (Stabroek, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Josephine Delaedt (Horendonk, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jan Buysen (Nieuwmoer, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Eric Rooyackers (Brasschaat, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Johan Storms (Rijkevorsel, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Van De Weyer (Mol, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Momignies: Victor Wollants (Veerle, Antwerpen)
25/04/2014 Oplossing Klein-Brabantse Fondspelers!
24/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (20-04-2014)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Konings (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Ginderen en zoon (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gaston Van De Velde (Zandhoven, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Leo Jacobs (Merksplas, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc en Andre De Peuter (Malle, antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Frans Overdulve (Horendonk, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Jos Martens (Wommelgem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W. Kloeck-F. De Grauw (Merksem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Stanny Laurijssen (Hoogstraten, Antwerpen)
17/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen Quievrain (13-04-2014)
15/04/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
13/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
11/04/2014 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
9/04/2014 Het snelheidsspel in Antwerpen (06/04/2014)
2/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (30-03-2014)
21/03/2014 Seizoensoverzicht 2014: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
21/03/2014 Mooie prestaties: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
17/03/2014 Ereprijs uit Ronquieres: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
14/03/2014 Mooie prestaties: Ludo Bulckens (Olen, Antwerpen)
11/03/2014 KBDB Antwerpen: officieel vluchtprogramma 2014
5/03/2014 K.B.D.B. Antwerpen Provinciale Poulebrief
3/03/2014 KBDB Antwerpen: bericht aan de verenigingen
1/03/2014 KBDB Antwerpen: Zitdag PE
25/02/2014 Kampioenendag Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenschappen Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
21/02/2014 Overlijden Achille Vervoort (Stabroek, Antwerpen)
13/02/2014 Algemene Vergadering Fondclub Antwerpen
19/01/2014 KBDB Antwerpen: mededeling
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/01/2014 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
4/01/2014 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jonge Nationale Vluchten: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude Halve Fond: Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Hafo: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
9/12/2013 Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Kleine Halve Fond KBDB: Samson-Boye (Mechelen, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jonge Kleine Halve Fond KBDB: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude en jaarse Snelheid KBDB: Patrick Boeckx (Vorselaar, Antwerpen)
25/11/2013 Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen) - 2de nationaal kampioen jonge duiven
21/11/2013 Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Nevers 31/08/13
21/11/2013 51e Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
14/11/2013 Provinciale Kampioenschappen Antwerpen 2013 (definitief)
8/11/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen: ledenboekje
8/11/2013 Kampioenschappen Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen 2013
4/11/2013 Overlijden Annie Verlinden-Mertens (St-Antonius-Zoersel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Struyf (Zandvliet, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Paul en Jeff Van Hove (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Eddy Smolders (OLV-Olen, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marcel Lommelen (Geel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Johan De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Francis Caems (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Jos Gebruers (Kasterlee, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Alfons Helsen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vervoort (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jan Van Der Steen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Swa en Thiago Langmans (Tongerlo, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jan De Rijck (Heultje, Antwerpen)
26/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen) Laureaat van het Nat. Hafokampioenschap oude duiven van de Duivenkrant
25/10/2013 Kampioenenhulding Union Antwerpen
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
22/10/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Benzing M1 Special JCA Edition
20/10/2013 Overlijden Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
17/10/2013 Louis Van Springel (Mol, Antwerpen): 20 jaar onafgebroken Noyonspecialist !
12/10/2013 Ereprijs uit Herstal: Kevin en Nick Ceulemans (Booischot, Antwerpen)
9/10/2013 Topforum Fondclub Gewest Turnhout Vrijdag 18 oktober 2013
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Van den Brande (Berlaar, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gustaaf Ronge (Lint, Antwerpen)
4/10/2013 Voorlopige eindstand provinciale kampioenschappen Antwerpen
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Louis Vercammen (Herenthout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Wim Storms (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nick en Roger Thijs (Hallaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Eddy Smits (Voortkapel, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Marc Dens (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
30/09/2013 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2013
29/09/2013 Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen): hofleverancier van topvliegers !
29/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Jacobs-Gomez (Booischot, Antwerpen)
28/09/2013 Ereprijs uit Maaseik: Mertens-De Smet (Herselt, Antwerpen)
27/09/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
25/09/2013 Koning 2013 Eendracht Schilde: Verrijckt-Meeusen (Sint-Antonius, Antwerpen)
25/09/2013 Algemeen Kampioen Hafo 2013 samenspel Union Antwerpen - Zuid-Antwerps Verbond Zone West: Willy Van Berendonck (Schilde, Antwerpen)
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
21/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Leon Badts (Beerzel, Antwerpen)
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2013 Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen): snelheid als passie en hierop schitteren !
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludwig De Vries (Wiekevorst, Antwerpen)
15/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Gustaaf Van Bel (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Andre Jacobs (Beerzel, Antwerpen)
11/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (5-09-2013)
9/09/2013 Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Issoudun 17/08/13
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: August Van Dingenen (Westerlo, Antwerpen)
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Dessel (Hulshout, Antwerpen)
7/09/2013 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
7/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen)
6/09/2013 De Snelle Vlucht (Houtvenne, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
4/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Nevers (31-08-2013)
4/09/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
3/09/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (31-08-2013)
3/09/2013 Fondclub Antwerpen: Feestavond - Kampioenenviering
2/09/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
2/09/2013 JCA Nieuwsbrief 37
1/09/2013 De Nieuwe Bond (Wiekevorst, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Joris Dils (Zoerle Parwijs, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Eddy Janssens (Zandhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Leo Smets (Morkhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Op de Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman en Wim Michiels (Massenhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Hoof (Geel, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Van Tendeloo (Olen, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Cassimon (Kalmthout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Anroch Van Eynde (Meerhout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eddy en Nicole Huygens (Booischot, Antwerpen)
31/08/2013 Nationale zege uit Gueret: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Liesl Laremans (Veerle, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Van Roy-Rochtus (Hemiksem, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
27/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (24-08-2013)
26/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Alfons Leysen (Lichtaart, Antwerpen)
25/08/2013 Seizoensovericht 2013: August Schellens (Hulshout, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Luc Rens (Voortkapel, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Stan Brosens (Meer, Antwerpen)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Seizoensovericht 2013: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
24/08/2013 Ereprijs uit Laon: Vandenbergh-Druyts (Meerhout, Antwerpen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Wynand De Bruyn (Balen, Antwerpen)
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
21/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Issoudun (17-08-2013)
21/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (17-08-2013)
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Brive 13/07/13
18/08/2013 Issoudun Nationaal 17/08/13: uitslagen
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Edward De L'Arbre (Olen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Herck-Vaes (Booischot, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lode Smets (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Wilfried Van Den Bosch (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Paul Janssens (Itegem, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Ronny Van Reet (Mol, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eric Volkaerts (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gerard Rens (Herselt, Antwerpen)
15/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (10-08-2013)
15/08/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Cools (Geel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Bael (Voortkapel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Jr Cuyvers (Dessel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
12/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (11-08-2013)
12/08/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/06/13
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Vansant (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Angelo Roelen (Hoogstraten, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Willy Claes (Duffel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Robin Cools (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Bart Kerckhofs (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Hendrickx (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Gevers (Merksplas, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerald De Meyer (Ekeren, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Hugo Van De Putte (Booischot, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Union Antwerpen: kampioenschappen Kleine Halve Fond 2013
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jozef Haepers (Hulshout, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Raf en Lars Luyckx (Geel, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gaston De Rijck (Booischot, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Louis Verstrepen (Herselt, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
9/08/2013 KBDB Vlaams-Brabant & Antwerpen
8/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (03-08-2013)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
7/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Tulle (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Perpignan (2-08-2013)
6/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (04-08-2013)
6/08/2013 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Narbonne 26/07/13
6/08/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
5/08/2013 KBDB Antwerpen
5/08/2013 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Souillac 20/07/13
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ernest Van Hove (Wiekevorst, Antwerpen)
4/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Huybregts-Reijnen (Hoogstraten, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Flor Van Horenbeeck (Mechelen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Emile Maes (Beerse, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Mon Vervoort (Beerzel, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Denis Dillen (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Dirk Maris (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Dirk Marien (Kapellen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel en zoon Menten (Tongerlo, Antwerpen)
3/08/2013 Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Orleans 13/07/13
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
3/08/2013 Mooie prestaties: Vereyken-Gommers (Schilde, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Caro en Noel Pintens (Liezele, Antwerpen)
3/08/2013 Nationale zege uit Chateauroux: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Tulle: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Wim Spinnoy (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Albert Van Roost (Ramsel, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Laon: Peter Gerinckx (Mol, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Paul Geens (Essen, Antwerpen)
2/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Bourges (28-07-2013)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Karel Huygen (Stabroek, Antwerpen)
1/08/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (28/07/2013)
31/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Narbonne (26-07-2013)
31/07/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
29/07/2013 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Salbris 20/07/13
29/07/2013 Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Salbris 20/07/13
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Evarist Van De Moer (Hulshout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Janssens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Mooie prestaties: Jules Liekens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Peter Van Ael (Zoersel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Floran Van Gorp (Rijkevorsel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Yvo Verkoeyen (Mol, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Daems en zoon (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Pemen (Meer, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: E. en L. Van Peer (Halle, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Laeremans (Putte, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Bruno Wouters (Brasschaat, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Briers (Herselt, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc Van Loon (Kalmthout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Rene Coenen (Kessel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman Bevers (St-Job-in-'t-Goor, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Eddy De Groot (Putte, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Jozef Meyen (Veerle, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Jef en Wim Struyfs (Tielen, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
26/07/2013 Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Marseille 19/07/13
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Salbris (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Souillac (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Marseille (19-07-2013)
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
24/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (20-07-2013)
23/07/2013 Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
23/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
23/07/2013 Orleans Provincie Antwerpen 13/07/13: uitslagen
21/07/2013 Salbris Provinciaal 20/07/13: uitslagen
21/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Lauwers (Lichtaart, Antwerpen)
21/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marina Van De Velde (Grobbendonk, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel De Beck (Rijkevorsel, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Kinschots (Minderhout, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Truyen en Staf De Wever (Heultje, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
20/07/2013 Mooie prestaties: hok Puts (Olen, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Issoudun: Jos Wouters (Heist-Goor, Antwerpen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Souillac: Denis Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen)
19/07/2013 Provinciale zege uit Marseille: Linda Meulemans-Damen (Arendonk,Antwerpen)
19/07/2013 Ereprijs uit Marseille: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen St-Vincent (12-07-2013)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Brive (13-07-2013)
17/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (13-07-2013)
16/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
15/07/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Gueret 22/06/13
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van De Sande- M. Laenen (Heultje, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Leon Jochems (St-Lenaerts, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Belmans (Westerlo, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Amand De Raet (Hulshout, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Constant De Volder (Malle, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Orleans: Gustaaf Mertens (Wijnegem, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Laon: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
13/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart Luyten (Hulshout, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Frans Van De Mieroop (Schoten, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Staf Van Malderen (Mechelen, Antwerpen)
11/07/2013 Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Libourne (6-07-2013)
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (6-07-2013)
10/07/2013 Verenigingsnieuws: Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen)
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (6-07-2013)
8/07/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (07/07/2013)
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Antwerp Flying Club
8/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 34: Update Orléans
7/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 33: Orléans: Jeugd en Beginnelingendubbeling
7/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerrit Van Gestel (Oostmalle, Antwerpen)
7/07/2013 Seizoensovericht 2013: Frans Heylen (Hulshout, Antwerpen)
6/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Andre Bellens (Zandhoven, Antwerpen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Willy Daniels (Kessel, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Guido Van Vlierberghe (Bornem, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Kristof Mortelmans (Ranst, Antwerpen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
5/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/07/2013 Ivo Renders (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
4/07/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Gueret 22/06/13
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Orange (30-06-2013)
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Agen-Bordeaux (30-06-2013)
3/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)
3/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (2-07-2013)
1/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
30/06/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (23/06/2013)
30/06/2013 Ereprijs uit Laon: Arthur Linten (Balen, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Saelen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Vanthienen (Lichtaart, Antwerpen)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Van Aerschot (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Marc Heylen (Bouwel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Agen-Bordeaux: Werner Staessen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Orange: Guy Vanermen (Vosselaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
29/06/2013 Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
28/06/2013 Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montlucon 15/06/13
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
26/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (22-06-2013)
23/06/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans Dams (Olen, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Luyten (Geel, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lodewijck De Ceuster (Itegem, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Verbiest (Westerlo, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Van Doninck (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Hufkens-Van Hecke (Westmalle, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Andre Somers (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Adriaenssen-Van Bouwel (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: W. en W. Van Elsacker ('s Gravenwezel, Antwerpen)
22/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Filip en Kris Smits (Berlaar, Antwerpen)
20/06/2013 Maurice Linten (Olmen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Cahors 15/06/13
19/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
18/06/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 1/06/13
17/06/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Poitiers 1/06/13
16/06/2013 Seizoensovericht 2013: Linda Tops (Heultje, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Maurice Linten (Olmen, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
11/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (8-06-2013)
9/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel Heremans (Booischot, Antwerpen)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Op De Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Van Der Veken (Retie, Antwerpen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Rene Schelkens (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Seizoensovericht 2013: Daneels-Dierckx (Berlaar, Antwerpen)
7/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Bevel (Antwerpen)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
4/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (1-06-2013)
3/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Houtvenne (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
2/06/2013 Mooie prestaties: Louis Van Springel (Mol, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: August Van Aert (Oostmalle, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Jos Van Olmen (Broechem, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Van Geel (Hulshout, Antwerpen)
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
30/05/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
29/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
28/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
27/05/2013 Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/2013
27/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
27/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudi Bruynseels (Hulshout, Antwerpen)
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Erik Peeters-Dillien (Voortkapel, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Walter Roziers (Berlaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Lars Boje Henriksen (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
24/05/2013 Verenigingsnieuws: De Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen): Midweekse competitie
22/05/2013 Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen): pakken uit met dubbele provinciale zege uit Vierzon 18/05/13
22/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
22/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
19/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
19/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
18/05/2013 (Inter)provinciale zege uit Vierzon: Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen)
18/05/2013 Seizoensoverzicht 2013: Roger Engelen (Dessel, Antwerpen)
17/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (11-05-2013)
16/05/2013 Mooie prestaties: Jean Leemans (Bornem, Antwerpen)
11/05/2013 Provinciale zege uit Blois: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
11/05/2013 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/05/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Breugelmans (Voortkapel, Antwerpen)
5/05/2013 Duivenbond OLVWaver (OLV Waver, Antwerpen): Seizoensstart criterium Jonge Duiven
5/05/2013 ONVOLLEDIG (geen uitslag) Ereprijs uit Noyon: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
3/05/2013 Union Antwerpen: Vluchtprogramma 2013
1/05/2013 Overlijden Jos Deckers (Houtvenne, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Bjorn Rombouts (Malle, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Jos Ielegems (Reet, Antwerpen)
29/04/2013 Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Raemaekers-De Peuter (Malle, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
26/04/2013 KBDB Antwerpen sponsorvluchten 2013
21/04/2013 Mooie prestaties: René Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
11/04/2013 Weekoverzicht Vitesse Provincie Antwerpen
23/03/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1e Nat. Halve Fond jaarse duiven Duivenkrant-Vanrobaeys 2012
21/03/2013 Michel Heremans (Booischot, Antwerpen): Algemeen Kampioen samenspel Hafo Kempen 2012
12/03/2013 NOG AAN TE PASSEN Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
4/03/2013 Duivenwijding Grobbendonk (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag duivenbond Hallaar (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Eerlijke Duif (Westmeerbeek, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag samenspel Kempisch Verbond (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Witpen (Pulderbos, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag Hafo Nijlen (Antwerpen)
6/02/2013 Kampioenschappn De Oostduif Oud-Turnhout 2012
26/12/2012 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
24/12/2012 Kampioenschappen De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2012
20/12/2012 Kampioenendag samenspel Union Antwerpen
20/12/2012 Kampioenendag Turnhoutse Fondvrienden
19/12/2012 Kampioenschappen Turnhoutse Fondvrienden 2012
11/12/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
1/12/2012 KBDB Antwerpen: Algemene Vergadering
29/11/2012 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2012
29/11/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
20/11/2012 Algemene vergadering KBDB Afdeling Antwerpen op 24 november
15/11/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
5/11/2012 Jeugddag Jeugdclub K.B.D.B. Antwerpen
30/10/2012 100 jaar De Prijsvlucht Oud-Turnhout
28/10/2012 Kampioenenhuldiging Fondclub Antwerpen
15/10/2012 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
9/10/2012 KBDB: Hoklijsten Antwerpen-Brabant-Limburg
8/10/2012 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2012
5/10/2012 KBDB Antwerpen: provinciale kampioenschappen 2012
5/10/2012 JCA: mooie prestaties leden
1/10/2012 Seizoensoverzicht 2012: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2012 Nationaal winnaar oude Gueret 8/09: Andr Roodhooft (Pulderbos)
15/09/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Gueret 8/09/2012
9/09/2012 Kampioenschappen Union Antwerpen & Antwerp Flying Club
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
30/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen slotweekend 25/08/2012 Pithiviers & Angerville
24/08/2012 3de & 6de Provinciaal oude Bourges 29/07: Wim De Troy (Berlaar)
23/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Blois 18/08: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
22/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 18/08/2012 Pithiviers & Angerville
22/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 18/08/2012
20/08/2012 Kampioenschappen Hafo Union - ZAV
19/08/2012 Provinciaal winnaar oude Berlijn 29/07: Bram Joossens (Schilde)
19/08/2012 Berlijn Antwerpen: Bram Joossens wint dramatische vlucht
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
16/08/2012 Provinciaal winnaar oude Tulle 4/08: Yvo Verkoeyen (Mol)
13/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 11/08/2012 Pithiviers & Angerville
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
12/08/2012 Union Antwerpen voorlopige klassementen
12/08/2012 4 Provinciale zeges & 1 nationale overwinning in 2012: Jos Van Olmen (Broechem)
8/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 3/08/2012 Pithiviers & Angerville
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Tulle 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Perpignan 3/08/2012
7/08/2012 Provinciaal winnaar oude Bourges 29/07: Alfons Hens (Nijlen)
7/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Bourges 29/07: Scheers-Lodewijckx (Beerzel)
2/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 29/07/2012 Marne
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Narbonne 29/07/2012
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
31/07/2012 Provinciaal winnaar oude Salbris 21/07: Herman Van Sande (Vosselaar)
28/07/2012 Provinciaal winnaar oude Marseille 22/07: Meulemans-Damen Linda (Arendonk)
26/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Salbris 21/07: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
26/07/2012 Hok William Geerts - Schilde: 1ste prov. Limoges Jaarse Antwerpen (15/07)
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Souillac 22/07/2012
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 22/07/2012: Marseille
25/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 21/07/2012: Salbris
25/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 21/07/2012 Marne
24/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Orleans 15/07: Victor Goovaerts (Beerzel)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Orleans 15/07: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Salbris 21/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
24/07/2012 Provinciaal winnaar oude Orleans 15/07: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
21/07/2012 KBDB Antwerpen
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: St-Vincent
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: Limoges
20/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Libourne 7/07: hok Puts (Olen)
20/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 15/07/2012 Orleans & Pithiviers
19/07/2012 Provinciaal winnares oude Barcelona 7/07: Kristel Volkaerts (Putte)
19/07/2012 Provinciaal winnaar oude Brive 7/07: Frans & Gunther Van Der Schraelen (Ranst)
18/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Montlucon 7/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
16/07/2012 Orleans Provinciaal Antwerpen 15/07: Provinciaal resultaat
15/07/2012 Provinciaal winnaar oude Montlucon 7/07: Eddy De Groot (Putte)
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Pithiviers
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Barcelona
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Angerville
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Montlucon
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Brive
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Libourne
6/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem)
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
1/07/2012 Mededeling Union Antwerpen
29/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Gaston Maeyninckx (Lichtaart)
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
24/06/2012 Mededeling Union Antwerpen - Zuid-Antwerps-Verbond
24/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 2
22/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
18/06/2012 1ste Semi-Nat (CFW) Chateauroux 3630 B 02/06: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
18/06/2012 Provinciaal winnaar Cahors 17/06: Roger en Eddy Grootjans (Ranst)
18/06/2012 Nationaal winnaar Montlucon 17/06: Wim Storms (Berlaar)
14/06/2012 Halve Fond-overzicht van afgelopen weekend
12/06/2012 7de Provinciaal Chateauroux 09/06: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
12/06/2012 5de Provinciaal Chateauroux 09/06: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
11/06/2012 Mededeling Antwerp Flying Club, Fondclub Antwerpen
6/06/2012 Mooie prestaties: Frans & Gert Van Beirendonck (Zandhoven)
31/05/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Op de Beeck-Baetens (Putte)
30/05/2012 KBDB Antwerpen: Bericht aan de voorzitters en bestuursleden
27/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Bourges 26/05
26/05/2012 2de Prov Vierzon, 4de Prov Bourges Daneels-Dierckx (Berlaar)
24/05/2012 KBDB: Update lossingsuren Pithiviers
20/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Vierzon 19/05
15/05/2012 Glansprestatie Hok Jos Vercammen (Vremde)
9/05/2012 KBDB Vlaams-Brabant en Antwerpen: uitslagen via e-mail
9/05/2012 KBDB Antwerpen: halve fond komend weekend Angerville wordt Melun
4/05/2012 JCA: Nieuwsbrief 15: Info seizoen 2012
17/04/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen UPDATE
25/03/2012 Nog aan te passen
23/03/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
14/03/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen
22/02/2012 Kampioenendag duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Kampioenschap duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
7/02/2012 Fondclub Antwerpen: Algemene vergadering
5/01/2012 Kampioenendag Union - Z.A.V.
5/01/2012 Kampioenschap Union Antwerpen
23/12/2011 Kampioenendag De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap De Prijsvlucht Oud-Turnhout
22/12/2011 Kampioenendag Fondvrienden Gewest Turnhout
22/12/2011 Kampioenschap Fondvrienden Gewest Turnhout
19/12/2011 Sluitingsdagen provinciaal secretariaat Antwerpen
17/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 13: Bonnenverkoop
11/12/2011 K.B.D.B. ANTWERPEN 49e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG
7/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 12: Bonnenverkoop van start gegaan
5/12/2011 Kampioenschap De Oostduif Oud-Turnhout
9/11/2011 Definitieve uitslag Provinciale kampioenschappen Antwerpen
27/10/2011 JCA Nieuwsbrief 11
26/10/2011 JEUGDDAG van Jeugd Club Antwerpen
23/10/2011 Kampioenendag Hafoclub Turnhout en Hafo Oud-Turnhout
23/10/2011 Kampioenschappen Hafoclub Turnhout & Hafo Oud-Turnhout
7/10/2011 JeugdClub K.B.D.B. kampioenschappen en nevencompetities
7/10/2011 Provinciale kampioenschappen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: 49ste provinciale dag afdeling Antwerpen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: Provinciale kampioenschappen 2011
18/09/2011 Union Antwerpen Kampioenschap Fond + Koning
11/09/2011 Gueret provincie Antwerpen
11/09/2011 De Snelle Vlucht Houtvenne: Ronde van Belgi
10/09/2011 JeugdClub K.B.D.B. Antwerpen: JCA ZOW Race 2011
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
29/08/2011 La Souterraine Proinvicie Antwerpen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
12/08/2011 Hok in de kijker: Willy Van Geel (Hulshout)
11/08/2011 Bourges II Antwerpen (30/07/2011) - onder de loep
9/08/2011 Tulle provincie Antwerpen
8/08/2011 Bourges 6 augustus provinicie Antwerpen
6/08/2011 Narbonne Provincie Antwerpen
6/08/2011 Luc Van Mechelen (Oud-Turnhout) 1ste provinciaal Bourges II oude
1/08/2011 Bourges 30/07 provincie Antwerpen
28/07/2011 Marseille provincie Antwerpen
27/07/2011 Nevers provincie Antwerpen
24/07/2011 Tarbes (Agen) provincie Antwerpen
17/07/2011 Orleans provincie Antwerpen
17/07/2011 Limoges (16/07/2011) Antwerpen - onder de loep!
13/07/2011 Moulins Provincie Antwerpen
13/07/2011 Brive provincie Antwerpen
13/07/2011 Barcelona provincie Antwerpen
5/07/2011 Orange provincie Antwerpen
5/07/2011 Bordeaux provincie Antwerpen
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
2/06/2011 De Olympiadeduif Miss Poznan van Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
22/05/2011 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Vierzon oude duiven
22/05/2011 Familie Houben (Itegem) 1ste provinciaal Vierzon jaarse duiven
21/12/2010 Kampioenschappen Union Antwerpen - ZAV 2010
6/12/2010 NIET PUBLICEREN
6/12/2010 Provincie Antwerpen: winnaars van een nationale wedvlucht of een nationaal kampioenschap
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Beginnelingen
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Halve Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Snelheid jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Marathon
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Grote Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Kleine Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Snelheid oude duiven
26/10/2010 Jeugddag jeugd club Antwerpen
13/10/2010 Jerome en Marc Huybrechts (Stabroek) 5de provinciaal Limoges 4/07 oude duiven
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Halve Fond
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Noyon
10/10/2010 Kampioenschappen De Oostduif Oud-Turnhout Quievrain
7/10/2010 Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen Antwerpen 2010 UPDATE
2/10/2010 Robert Verbeek (Poppel) 1ste provinciaal Gueret 4/09 oude duiven
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
31/08/2010 Willy Daniels (Kessel) 1ste provinciaal Blois 14/08 jonge duiven
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
23/08/2010 Alfons Wuyts (Heist-Goor) 1ste provinciaal Blois 14/08 oude duiven
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Ferdinand Nand Helsen (Herentals) 1ste provinciaal Orleans 10/07 jaarse duiven
6/08/2010 Marcel Koenig (Bouwel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 oude duiven
5/08/2010 Vleugels-Wuyts (Geel) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jonge duiven
5/08/2010 Marcel Van Oosterwijck (Rijmenam) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jaarse duiven
17/07/2010 De Winter-Hermans-Huygen (Herentals) Dubbelslag op Orlans Antwerpen!
27/11/2009 Marcel Wouters (Westmalle): Koning ZAV 2009
18/10/2009 Vandaag huldigde Jeugdclub Antwerpen de kampioenen van 2009
5/09/2009 Tijdrit JC Antwerpen! Uitslag Tijdrit
23/08/2009 Baertsoen L&M verlengen provinciale eer met een week!
20/08/2009 Raf en Lars Luyckx (Geel) met Geschelpte Verstappen en Miss Perpignan.
19/08/2009 Peeters-Kerkhofs (Nijlen): In bezit van ijzersterke jonge duif!
18/08/2009 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e prov Argenton jaarlingen
17/08/2009 Baertsoen Linda & Michel (Brasschaat): 1e prov Blois
17/06/2009 Johan De Belser (Berlaar): 1e prov Chateauroux

Advertenties

 

 

Poll