Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Hafo-overzicht Antwerpen 24/05/2014 Souppes

30/05/2014 Davy Deckers Categorie: Nieuws

Hafo-overzicht Antwerpen van 24 mei 2014: Souppes-sur-Loing.


Hafo-overzicht Antwerpen 24/05/2014 Souppes

 

De uitslagen van Hafo Turnhout en Hafo Kempen bereikten jammer genoeg onze redactie niet. Zij werden dan ook niet opgenomen in dit overzicht.

Oude duiven

 

Snelste oude duif op Souppes-sur-Loing van 24 mei 2014 van 3.457 duiven: de oude duif van A & T Wouters uit Brasschaat met een snelheid van 1.830,87 voor een afstand van 369.384 km. 

Naam   Aantal duiven Naam Liefhebbers
       
Grensverbond Hoofduitslag 613 A en T Wouters Brasschaat
Grensverbond Zone West 396 A, P en M Vervoort Stabroek
Grensverbond Zone Oost 217 A en T Wouters Brasschaat
Hafo2000 Zuiderkempen   339 Marcel Van Casteren Boortmeerbeek
Kempisch Hafospel   670 Juliaan Joos Oevel
Regio Mechelen   513 Johan Donckers Grobbendonk
Tussen Vaart Zenne en Nete   215 Roger Volkaerts Duffel
Union Antwerpen  Hoofduitslag 1.088 Van Elsacker-Jepsen Schilde
Union Antwerpen  Zone West 600 Van Elsacker-Jepsen Schilde
Union Antwerpen  Zone Oost 488 Rik Hermans Pulle
De Snelle Vlucht Hulshout   19 Jos Haepers Hulshout
    3.457  

 

GRENSVERBOND HOOFDPRIJSKAMP 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 613 OUDE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 WOUTERS A&T KAART B 7 1 369684 627084712 12.21550 1830.87
2 VERVOORT A&P&M STABROE 15 1 369466 627926312 12.27000 1784.86
3 BAECK JOHN & JAN BRASSCH 17 7 369175 608271911 12.26510 1784.75
4 KONINGS ETIENNE WILDERT 15 4 381295 615987112 12.34460 1775.39
5 VAN LOOVEREN JUUL WUUSTWE 5 2 380760 615425012 12.35470 1764.55

Klik hier voor de uitslag

GRENSVERBOND ZONE OOST 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 217 OUDE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 WOUTERS A&T KAART B 7 1 369684 627084712 12.21550 1830.87
2 BAECK JOHN & JAN BRASSCH 17 7 369175 608271911 12.26510 1784.75
3 VAN LOOVEREN JUUL WUUSTWE 5 2 380760 615425012 12.35470 1764.55
4 ANTHONISSEN LEO WUUSTWE 10 4 384333 615393412 12.38030 1762.59
5 VERSTREPEN MARCELIS BRASSCH 6 5 369221 607162712 12.29310 1762.25

Klik hier voor de uitslag

UNION ANTW HOOFDPRIJSKAMP HOOFDPRIJSKAMP

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 1088 OUDE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 23 18 364651 604409412 12.24110 1785.90
2 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 23 3 2 604430012 12.24130 1785.61
3 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 23 19 3 604431712 12.24170 1785.03

4 VAN DYCK DIRK ZANDHOV 27 25 365332 614218012 12.25080 1780.95
5 HERMANS RIK PULLE 7 1 365675 618413012 12.26280 1771.11

Klik hier voor de uitslag

UNION WEST UNION ANTWERPEN WESTZONE

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 600 OUDE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 23 18 364651 604409412 12.24110 1785.90
2 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 23 3 2 604430012 12.24130 1785.61
3 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 23 19 3 604431712 12.24170 1785.03

4 VAN DYCK DIRK ZANDHOV 27 25 365332 614218012 12.25080 1780.95
5 VAN DE VELDE GASTON ZANDHOV 3 1 364889 614130312 12.26080 1770.16

Klik hier voor de uitslag

GRENSVERBOND ZONE WEST 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 396 OUDE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 VERVOORT A&P&M STABROE 15 1 369466 627926312 12.27000 1784.86

2 KONINGS ETIENNE WILDERT 15 4 381295 615987112 12.34460 1775.39
3 MARIEN DIRK KAPELLE 7 3 368363 618062611 12.29140 1760.54
4 VERVOORT A&P&M STABROE 15 14 2 627920612 12.30010 1759.22
5 V.GEEL FRANS WILDERT 3 1 381962 616040012 12.37260 1756.69

Klik hier voor de uitslag

REGIO MECHELEN

OUDE DUIVEN , SOUPPES S LOING op 24/05/14. Los om 09:00:00. 513 duiven.

1 DONCKERS JOHAN GROBBEND 9 10 12:24:35 24/05 364366 1781.02
2 DE TROY WIM BERLAAR 8 21 12:18:45 24/05 351987 1771.00
3 BOGEMANS GEBROEDERS LIER 1 6 12:21:36 24/05 356574 1768.73
4 DAEMS RENE NIJLEN 1 5 12:24:45 24/05 360273 1759.58
5 MARIS JOS ITEGEM 2 5 12:20:44 24/05 351811 1752.64

Klik hier voor de uitslag

HAFO 2000

OUDE DUIVEN , SOUPPES/S.LOING op 24/05/14. Los om 09:15:00. 339 duiven.

1 VAN CASTEREN MARCEL BOORTMEE 1 24 12:25:21 24/05 337855 1774.93
2 VAN CASTEREN MARCEL BOORTMEE 11 24 12:27:41 24/05 2 1753.44

3 LENS JUL PUTTE 1 4 12:33:46 24/05 345609 1738.75
4 FEIJAERTS DANNY HEIST O/ 3 5 12:37:02 24/05 351017 1737.42
5 DAANS JOS SCHRIEK 1 1 12:34:44 24/05 346951 1737.07

Klik hier voor de uitslag

UNION OOST UNION ANTWERPEN OOSTZONE 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 488 OUDE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 HERMANS RIK PULLE 7 1 365675 618413012 12.26280 1771.11
2 VOET EMIEL BEVEL 8 4 358188 620255612 12.23020 1764.18
3 VERMEULEN FRANS KESSEL 3 1 356421 620137812 12.22110 1762.86
4 DE SCHUTTER GUIDO PULDERB 3 1 368139 606920812 12.29290 1757.37
5 VAN DYCK DANNY PULLE 6 2 365677 618394312 12.28270 1754.27

Klik hier voor de uitslag

Hafo ts vaart zenne en nete 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 215 OUDE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 VOLKAERTS Roger DUFFEL 12 2 349016 608267912 12.18130 1760.78
2 DE WILDER-BOEYKENS St-KAT- 5 3 345017 618362310 12.17590 1742.66
3 DE WILDER Jozef ST.KAT. 1 1 345017 617748012 12.18400 1736.66
4 VOLKAERTS Roger DUFFEL 12 12 2 600864710 12.21190 1733.67
5 VOLKAERTS Roger DUFFEL 12 4 3 629780309 12.21370 1731.09

Klik hier voor de uitslag

KEMPISCH HAFOSPEL

OUDE DUIVEN , SOUPPES-S-LOING op 24/05/14. Los om 09:15:00. 670 duiven.

1 JOOS JULIAAN OEVEL 1 5 12:43:25 24/05 364386 1748.35
2 VAN EYNDE ANROCH MEERHOUT 4 4 12:48:02 24/05 369483 1734.39
3 ENGELEN ROGER DESSEL 1 13 12:55:46 24/05 382324 1731.80
4 VERHOEVEN FONS GEEL 1 4 12:47:02 24/05 366852 1730.16
5 DOCKX KOEN HERSELT 1 2 12:42:30 24/05 358818 1729.24

Klik hier voor de uitslag

HAFO KEMPEN LOKAAL DE SNELLE VLUCHT HULSHOUT

OUDE DUIVEN , SOUPPES S. L. op 24/05/14. Los om 09:15:00. 19 duiven.

1 HAEPERS JOZEF HULSHOUT 3 4 12:39:31 24/05 354475 1733.25
2 VAN GEEL WILLY HULSHOUT 1 5 12:43:19 24/05 355340 1705.77
3 VERVOORT RENE HULSHOUT 3 3 12:43:56 24/05 355019 1699.20

Klik hier voor de uitslag

 

Jaarse duiven

 

Snelste jaarse duif op Souppes-sur-Loing van 24 mei 2014 van 4.909 duiven: de jaarse duif van Jozef De Wilder uit St-Katelijne-Waver met een snelheid van 1.779,81 voor een afstand van 345.017 km.

Naam   Aantal duiven Naam Liefhebbers
       
Grensverbond Hoofduitslag 879  Marcel Matthysen Stabroek
Grensverbond Zone West 557  Marcel Matthysen Stabroek
Grensverbond Zone Oost 322 Juul Van Looveren Wuustwezel
Hafo2000 Zuiderkempen   529 Jos Daans Schriek
Kempisch Hafospel   841 Rene Van De Weyer Mol
Regio Mechelen   816 Vercammen-Helsen Nijlen
Tussen Vaart Zenne en Nete   296 Jozef De Wilder St-Katelijne-Waver
Union Antwerpen  Hoofduitslag 1.478 Walter De Meyer Nijlen
Union Antwerpen  Zone West 971 Frans Van Beirendonck Zandhoven
Union Antwerpen  Zone Oost 507 Walter De Meyer Nijlen
De Snelle Vlucht Hulshout   70 Willy Van Geel Hulshout
    4.909  

 

Hafo ts vaart zenne en nete 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 296 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 DE WILDER Jozef ST.KAT. 12 1 345017 610040513 12.13510 1779.81
2 BEULLENS Willy ST.KAT. 3 2 343763 619011813 12.16251 1750.16
3 TOBBACK Francois HOFSTAD 13 1 337410 216072813 12.13100 1746.73
4 Fierens Fr&Veerle LEEST 11 1 336895 610300613 12.13041 1744.95
5 VOLKAERTS Roger DUFFEL 9 3 349016 625256413 12.22290 1723.68

Klik hier voor de uitslag

HAFO 2000

JAARDUIVEN , SOUPPES/S.LOING op 24/05/14. Los om 09:15:00. 529 duiven.

1 DAANS JOS SCHRIEK 2 8 12:30:30 24/05 346951 1774.69
2 STERCKX PAUL HALLAAR 1 5 12:34:19 24/05 352969 1770.90
3 VAN HOVE - UYTTERHOEVEN PUTTE 5 54 12:32:08 24/05 349092 1770.84
4 VAN HOVE - UYTTERHOEVEN PUTTE 10 54 12:32:36 24/05 2 1766.66
5 VAN HOVE - UYTTERHOEVEN PUTTE 47 54 12:33:08 24/05 3 1761.90

Klik hier voor de uitslag

GRENSVERBOND HOOFDPRIJSKAMP 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 879 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 MATTHYSEN MARCEL STABROE 11 2 369062 619795613 12.28001 1774.32
2 V.GINDEREN MARIA & ZO EHOEK 4 4 382863 624270313 12.35540 1773.33
3 VAN LOOVEREN JUUL WUUSTWE 15 6 380760 612896813 12.34550 1771.66
4 JACOBS RITA WILDERT 18 12 387490 623841813 12.40310 1757.19
5 BAECK JOHN & JAN BRASSCH 24 11 369175 622602113 12.30340 1753.25

Klik hier voor de uitslag

GRENSVERBOND ZONE WEST 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 557 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 MATTHYSEN MARCEL STABROE 11 2 369062 619795613 12.28001 1774.32
2 V.GINDEREN MARIA & ZO EHOEK 4 4 382863 624270313 12.35540 1773.33
3 JACOBS RITA WILDERT 18 12 387490 623841813 12.40310 1757.19
4 KONINGS ETIENNE WILDERT 22 1 381295 623814713 12.38580 1741.34
5 JACOBS RITA WILDERT 18 1 2 623842313 12.43120 1736.07

Klik hier voor de uitslag

REGIO MECHELEN

JAARDUIVEN , SOUPPES S LOING op 24/05/14. Los om 09:00:00. 816 duiven.

1 VERCAMMEN-HELSEN NYLEN 1 7 12:22:48 24/05 359687 1773.60
2 VAN DEN WOUWER EN ZOON NIJLEN 1 7 12:23:14 24/05 360261 1772.65
3 DE TROY WIM BERLAAR 4 17 12:18:48 24/05 351987 1770.56
4 KERKHOFS-V.D.EYNDE BERLAAR 4 9 12:18:44 24/05 351572 1769.05
5 VAN DE VELDE MARINA GROBBEND 13 15 12:25:46 24/05 363474 1766.44

Klik hier voor de uitslag

UNION ANTW HOOFDPRIJSKAMP HOOFDPRIJSKAMP 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 1478 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 DE MEYER WALTER NIJLEN 17 12 359941 629066613 12.22580 1773.40
2 VAN DYCK DANNY PULLE 14 4 365677 621578413 12.26290 1770.98
3 HERMANS RIK PULLE 8 1 365675 621588613 12.26290 1770.97
4 VAN DYCK DANNY PULLE 14 3 2 621573913 12.26310 1770.69
5 VAN BEIRENDONCK FRANS ZANDHOV 16 2 366119 612118113 12.26580 1768.98

Klik hier voor de uitslag

UNION OOST UNION ANTWERPEN OOSTZONE 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 507 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 DE MEYER WALTER NIJLEN 17 12 359941 629066613 12.22580 1773.40
2 VAN DYCK DANNY PULLE 14 4 365677 621578413 12.26290 1770.98
3 HERMANS RIK PULLE 8 1 365675 621588613 12.26290 1770.97
4 VAN DYCK DANNY PULLE 14 3 2 621573913 12.26310 1770.69
5 HERMANS RIK PULLE 8 3 2 621582213 12.28330 1753.42

Klik hier voor de uitslag

GRENSVERBOND ZONE OOST 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 322 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 VAN LOOVEREN JUUL WUUSTWE 15 6 380760 612896813 12.34550 1771.66
2 BAECK JOHN & JAN BRASSCH 24 11 369175 622602113 12.30340 1753.25
3 MOUS BOUCHAT BRASSCH 8 2 369814 622640913 12.31160 1750.46
4 VAN DER AUWERA GUY&ZN GOOREIN 25 2 375564 622056613 12.34560 1747.35
5 BAECK JOHN & JAN BRASSCH 24 2 2 622602413 12.31250 1746.20

Klik hier voor de uitslag

UNION WEST UNION ANTWERPEN WESTZONE 

SOUPPES-SUR-LOING 24-05-14 971 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 09.00

1 VAN BEIRENDONCK FRANS ZANDHOV 16 2 366119 612118113 12.26580 1768.98
2 OUDERMANS FRANS WESTMAL 10 2 374452 617915313 12.31410 1768.93
3 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 46 5 364651 604313513 12.27090 1760.32
4 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 46 24 2 604312313 12.27120 1759.90
5 VAN DE VELDE GASTON ZANDHOV 6 6 364889 612134913 12.28010 1754.13

Klik hier voor de uitslag

HAFO KEMPEN LOKAAL DE SNELLE VLUCHT HULSHOUT

 

JAARDUIVEN , SOUPPES S. L. op 24/05/14. Los om 09:15:00. 70 duiven.

1 VAN GEEL WILLY HULSHOUT 9 27 12:37:57 24/05 355340 1750.87
2 VAN GEEL WILLY HULSHOUT 2 27 12:40:05 24/05 2 1732.66
3 VAN GEEL WILLY HULSHOUT 27 27 12:41:34 24/05 3 1720.22

Klik hier voor de uitslag

KEMPISCH HAFOSPEL

JAARDUIVEN , SOUPPES-S-LOING op 24/05/14. Los om 09:15:00. 841 duiven.

1 VAN DE WEYER RENE MOL 1 17 12:50:07 24/05 374989 1743.19
2 DEVOS JOS MOL 1 6 12:50:14 24/05 374701 1740.91
3 VANSANT LUDO GEEL 3 12 12:48:38 24/05 370375 1733.69
4 BERGHMANS FRANS MOL 1 3 12:50:55 24/05 373649 1730.52
5 LEMMENS ULRICH BALEN 35 43 12:52:14 24/05 375727 1729.60

Klik hier voor de uitslag

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

9/11/2016 Kampioenendag & Bonverkoop Union Antwerpen
4/11/2016 Kampioenschappen 2016 Union Antwerpen
1/11/2016 Tamara Ceusters (Vorselaar): 1e Souppes 14/05 van 1.238 oude
1/11/2016 Rudi Diels (Beerse): 1e Souppes 14/05 van 3.036 oude
1/11/2016 Carl Lambrechts (Berlaar): 1e Souppes 14/05 van 1.861 jaarse
1/11/2016 Marcel Wouters (Westmalle): 1e Souppes 14/05 van 2.028 oude & 1.167 jaarse
1/11/2016 Roger Engelen (Dessel): 1e Souppes 14/05 van 723 jaarse
1/11/2016 Verreckt-Rutten-Deplae (Tessenderlo): 1e Sens 21/05 van 1.114 jaarse
1/11/2016 De Coux & zoon (Berlaar): 1e Souppes 21/05 van 1.338 oude
1/11/2016 Danny Van Dyck (Pulle): 1e & 2e Souppes 28/05 van 658 oude & 406 jaarse
1/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 1e Souppes 28/05 van 1.462 jaarse
1/11/2016 Tamara Ceusters (Vorselaar): 1e Souppes 2/07 van 945 jaarse
1/11/2016 Eddy Janssens (Zandhoven): 1e Souppes 9/07 van 1.408 jonge
1/11/2016 hok Verbeeck (Hove): 1e Souppes 9/07 van 981 jonge
1/11/2016 Danny Van Dyck (Pulle): 1e Souppes 2/07 van 1.662 jonge
1/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 1e Souppes 2/07 van 891 jonge
1/11/2016 Danny Van Dyck (Pulle): 1e Souppes 23/07 van 816 oude & 576 jaarse
1/11/2016 Johnny Panis (Herentals): 1e Souppes 9/07 van 2.496 jonge
1/11/2016 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1e Souppes 30/07 van 2.248 jonge
1/11/2016 Tamara Ceusters (Vorselaar): 1e Souppes 30/07 van 512 jaarse
1/11/2016 Tony Peeters (Hulshout): 1e & 2e & 3e Souppes 13/08 van 823 jonge
1/11/2016 Jozef & Kimberly Proost (Bruggeneinde): 1e Souppes 28/05 van 699 oude
1/11/2016 Niels, Jan & Marleen Broeckx (Oud-Turnhout): 1e Souppes 14/05 van 1.800 jaarse
29/10/2016 Valentin Briers en zoon algemeen kampioen Hafo Midden-Limburg
25/10/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
3/09/2016 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1e Souppes 3/09 van 1.119 jonge
2/09/2016 Souppes-sur-Loing laatste vlucht 3 september 2016
26/08/2016 PE Antwerpen: aangepaste lossingsuren snelheid & extra Souppes
20/08/2016 Tamara Ceusters (Vorselaar): 1e Souppes 20/08 van 916 jonge
13/08/2016 Andre Roodhooft (Pulderbos): 1e Souppes 13/08 van 2.359 jonge
13/08/2016 hok Jos Vercammen (Vremde): 1e Souppes 13/08 van 1.253 jonge
19/07/2016 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
9/07/2016 Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg): 1e Souppes 9/07 van 765 jonge
25/06/2016 Nieuwe Coördinaten Souppes Update 11u30 !
20/06/2016 PE Antwerpen: Souppes 25/06 wordt Melun
13/06/2016 PE Vlaams-Brabant sector 1: St Quentin & Souppes jonge
13/06/2016 Souppes van zaterdag 11/06
28/05/2016 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1e Souppes 28/05 of 1.976 old birds & 1.299 yearlings
28/05/2016 Ludo Van Tuyn (Ranst): 1e & 2e Souppes 28/05 van 952 oude
28/05/2016 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1e Souppes 28/05 van 1.976 oude & 1.299 jaarse
28/05/2016 hok Verbeeck (Hove): 1e Souppes 28/05 van 657 jaarse
21/05/2016 Ludo Van Tuyn (Ranst): 1e Souppes 21/05 van 1.419 oude
17/05/2016 Losplaats Souppes staat vaak ter discussie
17/05/2016 Denderbond Ninove: Toppers van het afgelopen weekend
14/05/2016 hok Jos Vercammen (Vremde): 1e Souppes 14/05 van 1.706 oude & 1.072 jaarse
24/03/2016 Nationaal reglement geldt niet voor de stad Antwerpen
16/02/2016 Kampioenschappen 2015 Hafo Oud-Turnhout
16/01/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
30/10/2015 Koning - Keizer Union Antwerpen 2015: Andre Roodhooft
24/10/2015 Deze avond eindigt er een bonverkoop
16/08/2015 Verenigingsnieuws Duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
8/08/2015 Nationale, Zonale & Provinciale uitslagen weekend 26, 27 & 28 juni
3/08/2015 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
2/08/2015 PE Antwerpen countert beroering rond kampioenschappen kleine HAFO
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
29/05/2015 Sponsorvluchten 2015 PE Antwerpen
27/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
22/05/2015 Verenigingsnieuws Meerhout - Mol-Millegem (Antwerpen)
22/05/2015 Vlaams-Brabant Fond Overzicht 16-05-2015 Vierzon
22/05/2015 Antwerpen Fond Overzicht 16-05-2015 Vierzon
19/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
16/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
11/05/2015 Overlijden Leopold Van Calster (Berlaar)
8/05/2015 Overlijden Eduard Schrauwen (Essen)
4/05/2015 Lossing Independante in Sourdun: de schaamte voorbij
3/05/2015 Samenspelnieuws Union Antwerpen
2/05/2015 Hafo Melun-Andrezel lossing
2/05/2015 Dit weekend starten de Hafo-vluchten
1/05/2015 Overlijden Frans Van Gemert (Hulshout)
24/04/2015 Kleine Halve Fond in Vlaams-Brabant op donderdag
24/04/2015 Overlijden Jules Van Hove (Heist-op-den-Berg)
20/04/2015 Verenigingsnieuws samenspel Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
19/04/2015 Overlijden Eduard Van De Sande (Berendrecht)
17/04/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
15/04/2015 Overlijden Marcel Dillen (Berlaar)
10/04/2015 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen Seizoen 2015
9/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
5/04/2015 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger / Molse Fondclub (Antwerpen)
4/04/2015 Extra opleervluchten Antwerpen & Vlaams-Brabant
4/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
1/04/2015 Kampioenenviering duivenbond Bevel
29/03/2015 Kampioenenviering De Snelle Vlucht Hulshout
27/03/2015 Overlijden Marcel Verhoeven (Turnhout)
27/03/2015 KBDB PE Antwerpen: mededeling
26/03/2015 Lokale duivenbonden moeten samensmelten
26/03/2015 Kampioenenviering Berlaarse Hafo Vriendenkring
25/03/2015 Overlijden Pol Biesemans (Heultje)
25/03/2015 Kampioenenviering De Vredesduif Heultje
24/03/2015 Kampioenenviering De Luchtklievers Bouwel
23/03/2015 Overlijden Stan Van Gastel (Schoten)
21/03/2015 Overlijden Jul De Lat (Hulshout)
17/03/2015 Verenigingsnieuws Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
13/03/2015 Samenspelnieuws Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
11/03/2015 Verenigingsnieuws Vrije Bevelse Duivenbond (Antwerpen)
7/03/2015 Samenspelnieuws Hafo Vlaams-Brabant
7/03/2015 KBDB PE Antwerpen definitieve vluchtkalender Hafo 2015
6/03/2015 KBDB PE Antwerpen info zitdagen
5/03/2015 Overlijden André Van Aggelpoel (Berlaar)
21/02/2015 Immostruct. Dakvernieuwing en gevelrenovatie
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
6/02/2015 JCA Nieuwsbrief JeugdClub Antwerpen
29/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoenoverzicht 2014: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2013: Tony Peeters (Hulshout, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Rene Vervoort (Hulshout)
18/01/2015 Paul Wijns (Herenthout): Nationaal Kampioen jonge duiven KBDB 2014
5/01/2015 Leo Smets (Morkhoven): 4de Nationaal Kampioen oude duiven Snelheid KBDB 2014
1/01/2015 PITTS-VEILING: Daniel Van Den Brande (Westerlo, Antwerpen)
30/12/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout
24/12/2014 KBDB PE Antwerpen: zitdag
11/12/2014 Provinciale Kampioenendag KBDB PE ANTWERPEN
7/12/2014 Kampioenenviering Jeugd- en Beginnelingen Club KBDB Antwerpen
7/12/2014 PE KBDB Antwerpen Algemene Vergadering
28/11/2014 KBDB PE Antwerpen Algemene Vergadering
17/11/2014 Kampioenenhuldiging Antwerp Flying Club (AFC)
14/11/2014 Overlijden Jules Bogaerts (Beerzel)
8/11/2014 KBDB PE Antwerpen Provinciale Kampioenschappen 2014
8/11/2014 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2014
4/11/2014 Verenigingsnieuws Hafo Vlaams-Brabant
3/11/2014 Kampioenenhuldiging Witkop Herenthout
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond jaarse duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen oude duiven Grote Halve Fond: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Snelheid: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven: Paul Wijns (Herenthout, Antwerpen)
31/10/2014 Nationale Asduif jonge duiven Snelheid: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
20/10/2014 Kampioenschappen Hafo Getedal 2014
20/10/2014 Kampioenschappen Halve Fond Overhespen 2014
17/10/2014 Overlijden Mathieu Van Mechelen (Lille)
17/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
16/10/2014 KBDB PE Antwerpen: secretariaat
15/10/2014 KBDB PE Antwerpen Kampioenschap 2014
13/10/2014 Herman Van Sande (Vosselaar): 1ste Nationaal Zone B Cahors 2.363 oude duiven
11/10/2014 Huldiging kampioenen Union Antwerpen
11/10/2014 Ereprijs uit Cognelee: Roger Huybrechts (Ramsel, Antwerpen)
11/10/2014 Ereprijs uit Tongeren: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
9/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
7/10/2014 KBDB PE Antwerpen: bericht aan de verenigingen
7/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
6/10/2014 Oproep beginneling
4/10/2014 Ereprijs uit Knokke: Raymond Ceulemans (Itegem, Antwerpen)
2/10/2014 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap jonge duiven Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC kampioenschap 2014 : Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
1/10/2014 Kampioenschappen duivenbond Oud-Turnhout Hafo 2014
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Herentals 2014: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
1/10/2014 Koning Noyon samenspel Noyonverbond Antwerpen Noord 2014: Rene Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Halve Fond samenspel Turnhout 2014: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Criterium BCK / CBJS 2014: Frans Verheyen en dochter (Merksplas, Antwerpen)
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
30/09/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
30/09/2014 Mooie prestaties: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde, Antwerpen)
28/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Jan Gommers (Herenthout, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Arlon: Jos Frederickx (Ramsel, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Victor Badts (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Leo en Davy Deckers (Hulshout, Antwerpen)
26/09/2014 Deze avond start de bonverkoop van Union Antwerpen
26/09/2014 Mooie prestaties: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
24/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
23/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
22/09/2014 Mooie prestaties: Joris-De Ridder (Balen, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Feyaerts (Itegem, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Frederik Van Den Bruel (Hallaar, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Chris Peeters (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2014 Louis Keirsmakers (Nijlen): 1ste Nationaal Zone B2 Tours 797 oude duiven
15/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
14/09/2014 Verenigingsnieuws K. D. Berlaar (Antwerpen)
14/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Vermeerbergen-Wilms-Mostmans (Rijkevorsel, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
9/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
7/09/2014 Verenigingsnieuws Kon. De Reisduif Duffel (Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Momignies: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Geboers (Geel, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Alfons Wuyts (Heist-Goor, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Vereyken-Gommers (Schilde)
2/09/2014 Verenigingsnieuws Ieder zijn Recht Schriek (Antwerpen)
1/09/2014 Vermeerbergen-Wilms (Mol): 1ste Provinciaal Tours 4.557 Antwerpse jonge duiven
1/09/2014 Kampioenschappen Fond Union 2014
1/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Houtvenne (Antwerpen)
1/09/2014 Mooie prestaties: Willy Beullens (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: J. en P. Hoes (Kapellen, Antwerpen)
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Bond Wiekevorst (Antwerpen)
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Duivenbond St.-Katelijne-Waver (Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rene Janssens (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rita Van Den Brande (Hulshout, Antwerpen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Nijlen (Antwerpen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws De Veldklad Booischot Statie (Antwerpen)
27/08/2014 Verenigingsnieuws Eerlijk duurt langst Moerbeke (Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Samenspelnieuws Peulis - Beerzel (Antwerpen)
27/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 1ste Provinciaal Narbonne 504 Antwerpse oude duiven
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Louis Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
26/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar (Antwerpen)
26/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 23/08/2014 Tours
26/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 2de Provinciaal Perpignan 754 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Verenigingsnieuws De Witte Duif Tielen (Antwerpen)
25/08/2014 Leon Badts (Beerzel): 1ste Provinciaal Gien 1.485 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
24/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Mertens-Beinaerts (Kapellen, Antwerpen)
23/08/2014 Rudy Van Eynde (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Chateauroux 1.247 oude duiven
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
22/08/2014 Mooie prestaties: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
22/08/2014 Mooie prestaties: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
21/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Luc, Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
19/08/2014 Jos en Jules Engels (Putte): 1ste Provinciaal Bourges 4.438 Antwerpse jonge duiven
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
18/08/2014 Jos Van Olmen (Broechem): 1ste Nationaal Zone B Libourne 1.067 jaarse duiven
17/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Goosen (Horendonk, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Jef Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
15/08/2014 Verenigingsnieuws De Luchtklievers Bouwel (Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
14/08/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1&2de Nationaal Zone B Limoges 2.174 oude duiven
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
13/08/2014 Frans en Gert Van Beirendonck (Zandhoven): 3de Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: hok Van Gastel (Brecht, Antwerpen)
12/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Souppes
11/08/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
11/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
10/08/2014 Samenspelnieuws Diamantverbond (Antwerpen)
10/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Beyers (Essenhoek, Antwerpen)
9/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Emiel Van Den Branden (Zandhoven, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Walter Joris-N. De Ridder (Balen, Antwerpen)
8/08/2014 Wim De Troy (Berlaar): Reeds 3 provinciale overwinningen in 2014!
7/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Pont
6/08/2014 Jo Claeskens (Willebroek): 1ste Provinciaal Gien 26/07 (2.213 jaarse Antwerpse duiven)
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Perpignan
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Tulle
5/08/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Tulle: Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout, Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Gladys Ferro (Nijlen, Antwerpen)
4/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
3/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
2/08/2014 PE Antwerpen mededeling
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Francois Dillien (Westerlo, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Jan Claes (Herenthout, Antwerpen)
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 27/07/2014 Jarnac
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Narbonne
1/08/2014 Mooie prestaties: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
30/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Gien
30/07/2014 Fond-overzicht Vlaams-Brabant 26/07/2014 Vierzon
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Lucien Blockx (Vorst, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
28/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Andre Van Doninck (Geel, Antwerpen)
27/07/2014 Gien Provinciaal Antwerpen 26/7/14 - resultaat
27/07/2014 Verenigingsnieuws De Witkop Herenthout (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Willy Van Lommel (Ranst, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre De Ridder (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: August Wouters (Oostmalle, Antwerpen)
26/07/2014 Pascal De Belder (Hulshout): 1ste Provinciaal Brive 472 Antwerpse jaarse duiven
25/07/2014 Mooie prestaties: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Scheers-Lodewijkx (Beerzel, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Zeb en R. Scherens (Herselt, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Griet Daems (Voortkapel, Antwerpen)
24/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 19/07/2014 Sourdun
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Marseille
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Brive
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
23/07/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Martin Hoes (Geel, Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Edmond Heylen (Pulle, Antwerpen)
22/07/2014 Verenigingsnieuws De Reisduif Duffel-Mijlstraat (Antwerpen)
22/07/2014 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 1.646 oude duiven
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
21/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Esther Vereecke (Beerzel, Antwerpen)
20/07/2014 KBDB PE Antwerpen, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
20/07/2014 Marcel en Gunter Vercammen (Vremde): uitzonderlijke prestaties van broer en zus
20/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Charles De Ketelaere (Ekeren, Antwerpen)
18/07/2014 Mooie prestaties: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
17/07/2014 KBDB PE Antwerpen
17/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 St-Vincent (oude)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 St-Vincent (jaarse)
17/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen)
16/07/2014 Uitslag Poll: Wat met de provinciale vlucht uit Gien
16/07/2014 Overlijden Marcel Wauters (Heist-op-den-Berg)
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Peeters-Geluykens (Pulderbos, Antwerpen)
15/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
15/07/2014 KBDB: Mededeling PE Antwerpen en PE Vlaams-Brabant
15/07/2014 Overlijden Maria Heylen (Putte)
14/07/2014 KBDB PE Antwerpen: wijzigingen wedvluchten
14/07/2014 Pitts-poll: voor Gien een dag later inkorven of niet?
13/07/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 2.247 jaarse duiven
13/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
12/07/2014 Overlijden Jules Van Camp (Peulis)
12/07/2014 Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout): 1ste Provinciaal Poitiers 1.575 Antwerpse oude duiven
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
11/07/2014 Mooie prestaties: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
10/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Souppes
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/07/2014 Limoges
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Barcelona
9/07/2014 Zonale zege uit St-Vincent: Jos Imbert (Stabroek, Antwerpen)
8/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Van Put (Kontich, Antwerpen)
6/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Harry Govaerts (Minderhout, Antwerpen)
5/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
4/07/2014 Mooie prestaties: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/06/2014 Gueret
1/07/2014 Rony en Jul Lens (Putte): 1ste Provinciaal Montlucon 2.366 Antwerpse jaarse duiven
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Jos en Simon Francken (Wuustwezel, Antwerpen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Erik Van Geel (Geel, Antwerpen)
30/06/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
30/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Henri Boeders (Rijkevorsel, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
28/06/2014 Op De Beeck-Baetens (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Montlucon 2.373 oude duiven
25/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Sourdun
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montlucon
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montauban
25/06/2014 Zonale zege uit Montlucon: Van Der Auwera en zoon (Gooreind, Antwerpen)
24/06/2014 Theo Yskout (Hulshout): 1ste Provinciaal Vierzon 1.998 Antwerpse jaarse duiven
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Hugo (Duffel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Janssen-Sleeckx (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Francois Luyten (Dessel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Noyon: De Cuyper-Kerkstoel (Hallaar, Antwerpen)
21/06/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (14-06-2014)
19/06/2014 KBDB PE Antwerpen: mededeling
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Poitiers
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Cahors
19/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Sourdun
18/06/2014 Verenigd Noyonverbond wil terug...... Noyon spelen (maar mag niet...)!
18/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (07 - 08/06 en 14 - 15/06)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Marcel en Gijs Noels (Balen, Antwerpen)
15/06/2014 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1ste Interprovinciaal Chalon-sur-Saone 1.821 jaarse duiven
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Karel Cuyvers jr (Dessel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Herman Lenaerts (Merksplas, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: August Kennes (Duffel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel, Antwerpen)
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Eugeen Geybels (Veerle, Antwerpen)
12/06/2014 KBDB Bericht voor de liefhebbers en verenigingen van de PE Antwerpen
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Chateauroux
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Valence
12/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Souppes
12/06/2014 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 3.819 jaarse Antwerpse duiven
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
11/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Francois Van Saet (Balen, Antwerpen)
11/06/2014 Zonale zege uit Valence: Jan en Jens Van Gompel (Mol, Antwerpen)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Nic De Winter (Brasschaat, Antwerpen)
9/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Georges Horemans (Herselt, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Carl Claessens (Sint-Lenaarts, Antwerpen)
7/06/2014 Ereprijs uit Momignies: August Linten (Balen, Antwerpen)
5/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (31/05 en 01/06/2014
5/06/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen) - UPDATE
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Limoges I
4/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Souppes
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Bourges I
3/06/2014 Verenigingsnieuws Mol-Millegem & Meerhout (Antwerpen)
2/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joke en Willy Dictus (Rijkevorsel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Roger Geysen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Willy Rongé (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre Vonckx (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Menten (Westerlo, Antwerpen)
31/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Erik Van Den Brande (Houtvenne, Antwerpen)
30/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (25-05-2014)
30/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (24 & 25/05/2014)
28/05/2014 Chalon Fond-overzicht Antwerpen 24/05/2014
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Haest (Kapellen, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joseph Van Put (Waarloos, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Van Den Putte (Tongerlo, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Herman Donckers (Rijkevorsel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jo Molenberghs (Geel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
24/05/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Interprovinciaal Vierzon 10.480 oude duiven
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Stephen Ward (Brecht, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Walter De Meyer (Nijlen, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Rini Geerts (Hulshout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Vermeulen (Meerhout, Antwerpen)
23/05/2014 Mooie prestaties: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
22/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 17/05/2014 Souppes
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Theo Yskout (Hulshout, Antwerpen)
19/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
19/05/2014 KBDB Antwerpen: lossingsuur jonge duiven
19/05/2014 Vierzon Fond-overzicht Antwerpen 17/05/2014
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Walter De Keuster (Berlaar, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Benny Van Den Brande (Heultje, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Rudi Diels (Beerse, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Herman Bevers (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Lucien Roelans (Bevel, Antwerpen)
16/05/2014 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger Mol-Millegem & Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
15/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 11/05/2014 Souppes
14/05/2014 KBDB Antwerpen: Bericht aan de hafo-verenigingen
12/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
11/05/2014 Ereprijs uit Souppes: August Aerts (Beerse, Antwerpen)
8/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (03 & 04-05-2014)
7/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen van 3 mei 2014 Sourdun
6/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
3/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
29/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (27-04-2014)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Ronny Ghielens (Stabroek, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Josephine Delaedt (Horendonk, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jan Buysen (Nieuwmoer, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Eric Rooyackers (Brasschaat, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Johan Storms (Rijkevorsel, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Van De Weyer (Mol, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Momignies: Victor Wollants (Veerle, Antwerpen)
25/04/2014 Oplossing Klein-Brabantse Fondspelers!
24/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (20-04-2014)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Konings (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Ginderen en zoon (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gaston Van De Velde (Zandhoven, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Leo Jacobs (Merksplas, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc en Andre De Peuter (Malle, antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Frans Overdulve (Horendonk, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Jos Martens (Wommelgem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W. Kloeck-F. De Grauw (Merksem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Stanny Laurijssen (Hoogstraten, Antwerpen)
17/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen Quievrain (13-04-2014)
15/04/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
13/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
11/04/2014 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
9/04/2014 Het snelheidsspel in Antwerpen (06/04/2014)
2/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (30-03-2014)
21/03/2014 Seizoensoverzicht 2014: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
21/03/2014 Mooie prestaties: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
17/03/2014 Ereprijs uit Ronquieres: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
14/03/2014 Mooie prestaties: Ludo Bulckens (Olen, Antwerpen)
11/03/2014 KBDB Antwerpen: officieel vluchtprogramma 2014
5/03/2014 K.B.D.B. Antwerpen Provinciale Poulebrief
3/03/2014 KBDB Antwerpen: bericht aan de verenigingen
1/03/2014 KBDB Antwerpen: Zitdag PE
26/02/2014 Kampioenendag samenspel Regio Mechelen 2013
25/02/2014 Kampioenendag Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenschappen Hafo De Prijsvlucht Oud-Turnhout 2013
24/02/2014 Kampioenendag 't Vrij Kempisch Samenspel 2013
23/02/2014 Kampioenendag Berlaarse Hafo Vriendenkring 2013
23/02/2014 Kampioenschappen Berlaarse Hafo Vriendenkring 2013
22/02/2014 Kampioenschappen 't Vrij Kempisch Samenspel 2013
21/02/2014 Overlijden Achille Vervoort (Stabroek, Antwerpen)
13/02/2014 Algemene Vergadering Fondclub Antwerpen
19/01/2014 KBDB Antwerpen: mededeling
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jonge Nationale Vluchten: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude Halve Fond: Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Hafo: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
9/12/2013 Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Kleine Halve Fond KBDB: Samson-Boye (Mechelen, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jonge Kleine Halve Fond KBDB: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude en jaarse Snelheid KBDB: Patrick Boeckx (Vorselaar, Antwerpen)
25/11/2013 Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen) - 2de nationaal kampioen jonge duiven
21/11/2013 Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Nevers 31/08/13
21/11/2013 51e Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
14/11/2013 Provinciale Kampioenschappen Antwerpen 2013 (definitief)
8/11/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen: ledenboekje
8/11/2013 Kampioenschappen Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen 2013
4/11/2013 Overlijden Annie Verlinden-Mertens (St-Antonius-Zoersel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Struyf (Zandvliet, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Paul en Jeff Van Hove (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Eddy Smolders (OLV-Olen, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marcel Lommelen (Geel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Johan De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Francis Caems (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Jos Gebruers (Kasterlee, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Alfons Helsen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vervoort (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jan Van Der Steen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Swa en Thiago Langmans (Tongerlo, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jan De Rijck (Heultje, Antwerpen)
26/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen) Laureaat van het Nat. Hafokampioenschap oude duiven van de Duivenkrant
25/10/2013 Kampioenenhulding Union Antwerpen
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
22/10/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Benzing M1 Special JCA Edition
20/10/2013 Overlijden Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
17/10/2013 Louis Van Springel (Mol, Antwerpen): 20 jaar onafgebroken Noyonspecialist !
12/10/2013 Ereprijs uit Herstal: Kevin en Nick Ceulemans (Booischot, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Van den Brande (Berlaar, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gustaaf Ronge (Lint, Antwerpen)
4/10/2013 Voorlopige eindstand provinciale kampioenschappen Antwerpen
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Louis Vercammen (Herenthout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Wim Storms (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nick en Roger Thijs (Hallaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Eddy Smits (Voortkapel, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Marc Dens (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
30/09/2013 Kampioenschappen Hafo Aarteselaar 2013
30/09/2013 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2013
29/09/2013 Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen): hofleverancier van topvliegers !
29/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Jacobs-Gomez (Booischot, Antwerpen)
28/09/2013 Kampioenschappen Hafo Bouwel-Lier 2013
28/09/2013 Ereprijs uit Maaseik: Mertens-De Smet (Herselt, Antwerpen)
27/09/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
25/09/2013 Koning 2013 Eendracht Schilde: Verrijckt-Meeusen (Sint-Antonius, Antwerpen)
25/09/2013 Algemeen Kampioen Hafo 2013 samenspel Union Antwerpen - Zuid-Antwerps Verbond Zone West: Willy Van Berendonck (Schilde, Antwerpen)
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
21/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Leon Badts (Beerzel, Antwerpen)
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2013 Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen): snelheid als passie en hierop schitteren !
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludwig De Vries (Wiekevorst, Antwerpen)
15/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Gustaaf Van Bel (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Andre Jacobs (Beerzel, Antwerpen)
11/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (5-09-2013)
9/09/2013 Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Issoudun 17/08/13
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: August Van Dingenen (Westerlo, Antwerpen)
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Dessel (Hulshout, Antwerpen)
7/09/2013 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
7/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen)
6/09/2013 De Snelle Vlucht (Houtvenne, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
4/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Nevers (31-08-2013)
4/09/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
3/09/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (31-08-2013)
3/09/2013 Fondclub Antwerpen: Feestavond - Kampioenenviering
2/09/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
2/09/2013 JCA Nieuwsbrief 37
1/09/2013 De Nieuwe Bond (Wiekevorst, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Joris Dils (Zoerle Parwijs, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Eddy Janssens (Zandhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Leo Smets (Morkhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Op de Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman en Wim Michiels (Massenhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Hoof (Geel, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Van Tendeloo (Olen, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Cassimon (Kalmthout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Anroch Van Eynde (Meerhout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eddy en Nicole Huygens (Booischot, Antwerpen)
31/08/2013 Nationale zege uit Gueret: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Liesl Laremans (Veerle, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Van Roy-Rochtus (Hemiksem, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
27/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (24-08-2013)
26/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Alfons Leysen (Lichtaart, Antwerpen)
25/08/2013 Seizoensovericht 2013: August Schellens (Hulshout, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Luc Rens (Voortkapel, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Stan Brosens (Meer, Antwerpen)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Seizoensovericht 2013: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
24/08/2013 Ereprijs uit Laon: Vandenbergh-Druyts (Meerhout, Antwerpen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Wynand De Bruyn (Balen, Antwerpen)
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
21/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Issoudun (17-08-2013)
21/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (17-08-2013)
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Brive 13/07/13
18/08/2013 Issoudun Nationaal 17/08/13: uitslagen
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Edward De L'Arbre (Olen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Herck-Vaes (Booischot, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lode Smets (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Wilfried Van Den Bosch (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Paul Janssens (Itegem, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Ronny Van Reet (Mol, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eric Volkaerts (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gerard Rens (Herselt, Antwerpen)
15/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (10-08-2013)
15/08/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Cools (Geel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Bael (Voortkapel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Jr Cuyvers (Dessel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
12/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (11-08-2013)
12/08/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/06/13
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Vansant (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Angelo Roelen (Hoogstraten, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Willy Claes (Duffel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Robin Cools (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Bart Kerckhofs (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Hendrickx (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Gevers (Merksplas, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerald De Meyer (Ekeren, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Hugo Van De Putte (Booischot, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Union Antwerpen: kampioenschappen Kleine Halve Fond 2013
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jozef Haepers (Hulshout, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Raf en Lars Luyckx (Geel, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gaston De Rijck (Booischot, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Louis Verstrepen (Herselt, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
9/08/2013 KBDB Vlaams-Brabant & Antwerpen
8/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (03-08-2013)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
7/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Tulle (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Perpignan (2-08-2013)
6/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (04-08-2013)
6/08/2013 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Narbonne 26/07/13
6/08/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
5/08/2013 KBDB Antwerpen
5/08/2013 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Souillac 20/07/13
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ernest Van Hove (Wiekevorst, Antwerpen)
4/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Huybregts-Reijnen (Hoogstraten, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Flor Van Horenbeeck (Mechelen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Emile Maes (Beerse, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Mon Vervoort (Beerzel, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Denis Dillen (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Dirk Maris (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Dirk Marien (Kapellen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel en zoon Menten (Tongerlo, Antwerpen)
3/08/2013 Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Orleans 13/07/13
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
3/08/2013 Mooie prestaties: Vereyken-Gommers (Schilde, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Caro en Noel Pintens (Liezele, Antwerpen)
3/08/2013 Nationale zege uit Chateauroux: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Tulle: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Wim Spinnoy (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Albert Van Roost (Ramsel, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Laon: Peter Gerinckx (Mol, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Paul Geens (Essen, Antwerpen)
2/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Bourges (28-07-2013)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Karel Huygen (Stabroek, Antwerpen)
1/08/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (28/07/2013)
31/07/2013 Bericht van het West-Vlaams Verbond
31/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Narbonne (26-07-2013)
31/07/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
29/07/2013 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Salbris 20/07/13
29/07/2013 Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Salbris 20/07/13
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Evarist Van De Moer (Hulshout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Janssens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Mooie prestaties: Jules Liekens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Peter Van Ael (Zoersel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Floran Van Gorp (Rijkevorsel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Yvo Verkoeyen (Mol, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Daems en zoon (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Pemen (Meer, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: E. en L. Van Peer (Halle, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Laeremans (Putte, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Bruno Wouters (Brasschaat, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Briers (Herselt, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc Van Loon (Kalmthout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Rene Coenen (Kessel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman Bevers (St-Job-in-'t-Goor, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Eddy De Groot (Putte, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Jozef Meyen (Veerle, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Jef en Wim Struyfs (Tielen, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
26/07/2013 Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Marseille 19/07/13
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Salbris (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Souillac (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Marseille (19-07-2013)
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
24/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (20-07-2013)
23/07/2013 Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
23/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
23/07/2013 Orleans Provincie Antwerpen 13/07/13: uitslagen
21/07/2013 Salbris Provinciaal 20/07/13: uitslagen
21/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Lauwers (Lichtaart, Antwerpen)
21/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marina Van De Velde (Grobbendonk, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel De Beck (Rijkevorsel, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Kinschots (Minderhout, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Truyen en Staf De Wever (Heultje, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
20/07/2013 Mooie prestaties: hok Puts (Olen, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Issoudun: Jos Wouters (Heist-Goor, Antwerpen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Souillac: Denis Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen)
19/07/2013 Provinciale zege uit Marseille: Linda Meulemans-Damen (Arendonk,Antwerpen)
19/07/2013 Ereprijs uit Marseille: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen St-Vincent (12-07-2013)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Brive (13-07-2013)
17/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (13-07-2013)
16/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
15/07/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Gueret 22/06/13
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van De Sande- M. Laenen (Heultje, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Leon Jochems (St-Lenaerts, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Belmans (Westerlo, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Amand De Raet (Hulshout, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Constant De Volder (Malle, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Orleans: Gustaaf Mertens (Wijnegem, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Laon: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
13/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart Luyten (Hulshout, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Frans Van De Mieroop (Schoten, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Staf Van Malderen (Mechelen, Antwerpen)
11/07/2013 Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Libourne (6-07-2013)
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (6-07-2013)
10/07/2013 Verenigingsnieuws: Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen)
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (6-07-2013)
8/07/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (07/07/2013)
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Antwerp Flying Club
8/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 34: Update Orléans
7/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 33: Orléans: Jeugd en Beginnelingendubbeling
7/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerrit Van Gestel (Oostmalle, Antwerpen)
7/07/2013 Seizoensovericht 2013: Frans Heylen (Hulshout, Antwerpen)
6/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Andre Bellens (Zandhoven, Antwerpen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Willy Daniels (Kessel, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Guido Van Vlierberghe (Bornem, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Kristof Mortelmans (Ranst, Antwerpen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
5/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/07/2013 Ivo Renders (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
4/07/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Gueret 22/06/13
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Orange (30-06-2013)
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Agen-Bordeaux (30-06-2013)
3/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)
3/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (2-07-2013)
1/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
30/06/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (23/06/2013)
30/06/2013 Ereprijs uit Laon: Arthur Linten (Balen, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Saelen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Vanthienen (Lichtaart, Antwerpen)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Van Aerschot (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Marc Heylen (Bouwel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Agen-Bordeaux: Werner Staessen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Orange: Guy Vanermen (Vosselaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
29/06/2013 Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
28/06/2013 Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montlucon 15/06/13
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
26/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (22-06-2013)
23/06/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans Dams (Olen, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Luyten (Geel, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lodewijck De Ceuster (Itegem, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Verbiest (Westerlo, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Van Doninck (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Hufkens-Van Hecke (Westmalle, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Andre Somers (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Adriaenssen-Van Bouwel (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: W. en W. Van Elsacker ('s Gravenwezel, Antwerpen)
22/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Filip en Kris Smits (Berlaar, Antwerpen)
20/06/2013 Maurice Linten (Olmen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Cahors 15/06/13
19/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
18/06/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 1/06/13
17/06/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Poitiers 1/06/13
16/06/2013 Seizoensovericht 2013: Linda Tops (Heultje, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Maurice Linten (Olmen, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
11/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (8-06-2013)
9/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel Heremans (Booischot, Antwerpen)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Op De Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Van Der Veken (Retie, Antwerpen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Rene Schelkens (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Seizoensovericht 2013: Daneels-Dierckx (Berlaar, Antwerpen)
7/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Bevel (Antwerpen)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
4/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (1-06-2013)
3/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Houtvenne (Antwerpen)
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Chateauroux KBDB van 1-06-2013
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
2/06/2013 Mooie prestaties: Louis Van Springel (Mol, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: August Van Aert (Oostmalle, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Jos Van Olmen (Broechem, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Van Geel (Hulshout, Antwerpen)
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
30/05/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
29/05/2013 Nabeschouwing: Orléans 25-05.
29/05/2013 Nabeschouwing: Bourges in de provincie Oost Vlaanderen
29/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
28/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
27/05/2013 Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/2013
27/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
27/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudi Bruynseels (Hulshout, Antwerpen)
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Erik Peeters-Dillien (Voortkapel, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Walter Roziers (Berlaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Lars Boje Henriksen (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
24/05/2013 Verenigingsnieuws: De Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen): Midweekse competitie
22/05/2013 Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen): pakken uit met dubbele provinciale zege uit Vierzon 18/05/13
22/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
22/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
20/05/2013 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen 18-05-13
19/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
19/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
18/05/2013 (Inter)provinciale zege uit Vierzon: Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen)
18/05/2013 Seizoensoverzicht 2013: Roger Engelen (Dessel, Antwerpen)
17/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (11-05-2013)
16/05/2013 Mooie prestaties: Jean Leemans (Bornem, Antwerpen)
12/05/2013 Hafo Vlaams-Brabant
11/05/2013 Provinciale zege uit Blois: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
11/05/2013 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/05/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Breugelmans (Voortkapel, Antwerpen)
5/05/2013 Duivenbond OLVWaver (OLV Waver, Antwerpen): Seizoensstart criterium Jonge Duiven
5/05/2013 ONVOLLEDIG (geen uitslag) Ereprijs uit Noyon: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
3/05/2013 Union Antwerpen: Vluchtprogramma 2013
1/05/2013 Overlijden Jos Deckers (Houtvenne, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Bjorn Rombouts (Malle, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Jos Ielegems (Reet, Antwerpen)
29/04/2013 Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Raemaekers-De Peuter (Malle, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
26/04/2013 KBDB Antwerpen sponsorvluchten 2013
21/04/2013 Mooie prestaties: René Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
11/04/2013 Weekoverzicht Vitesse Provincie Antwerpen
23/03/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1e Nat. Halve Fond jaarse duiven Duivenkrant-Vanrobaeys 2012
21/03/2013 Michel Heremans (Booischot, Antwerpen): Algemeen Kampioen samenspel Hafo Kempen 2012
12/03/2013 NOG AAN TE PASSEN Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
4/03/2013 Duivenwijding Grobbendonk (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag duivenbond Hallaar (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Eerlijke Duif (Westmeerbeek, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag samenspel Kempisch Verbond (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Witpen (Pulderbos, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag Hafo Nijlen (Antwerpen)
20/12/2012 Kampioenendag samenspel Union Antwerpen
11/12/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
1/12/2012 KBDB Antwerpen: Algemene Vergadering
29/11/2012 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2012
29/11/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
23/11/2012 Kampioenschappen Hafo duivenbond Woluw 2012
20/11/2012 Algemene vergadering KBDB Afdeling Antwerpen op 24 november
15/11/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
5/11/2012 Jeugddag Jeugdclub K.B.D.B. Antwerpen
28/10/2012 Kampioenenhuldiging Fondclub Antwerpen
9/10/2012 KBDB: Hoklijsten Antwerpen-Brabant-Limburg
8/10/2012 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2012
5/10/2012 KBDB Antwerpen: provinciale kampioenschappen 2012
5/10/2012 JCA: mooie prestaties leden
25/09/2012 Kampioenschappen Hafo Bouwel-Lier
16/09/2012 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
15/09/2012 Nationaal winnaar oude Gueret 8/09: Andr Roodhooft (Pulderbos)
15/09/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Gueret 8/09/2012
10/09/2012 KAMPIOENSCHAPPEN HALVE FOND SCHELDE &RUPELGEWEST 2012
9/09/2012 Kampioenschappen Union Antwerpen & Antwerp Flying Club
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
30/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen slotweekend 25/08/2012 Pithiviers & Angerville
29/08/2012 Angerville 25/08/12 in Oost Vlaanderen
27/08/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen
24/08/2012 3de & 6de Provinciaal oude Bourges 29/07: Wim De Troy (Berlaar)
23/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Blois 18/08: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
22/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 18/08/2012 Pithiviers & Angerville
22/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 18/08/2012
20/08/2012 Kampioenschappen Hafo Union - ZAV
20/08/2012 Nabeschouwingen Montrichard Oost Vlaanderen
20/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
19/08/2012 Provinciaal winnaar oude Berlijn 29/07: Bram Joossens (Schilde)
19/08/2012 Berlijn Antwerpen: Bram Joossens wint dramatische vlucht
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
18/08/2012 Nabeschouwingen Orlans Oost Vlaanderen
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
16/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
16/08/2012 Provinciaal winnaar oude Tulle 4/08: Yvo Verkoeyen (Mol)
15/08/2012 Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen
13/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 11/08/2012 Pithiviers & Angerville
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
12/08/2012 Union Antwerpen voorlopige klassementen
12/08/2012 4 Provinciale zeges & 1 nationale overwinning in 2012: Jos Van Olmen (Broechem)
10/08/2012 Angerville 4/08/12 in Oost Vlaanderen
9/08/2012 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
8/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 3/08/2012 Pithiviers & Angerville
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Tulle 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Perpignan 3/08/2012
8/08/2012 Nabeschouwingen Perpignan Oost Vlaanderen
8/08/2012 Nabeschouwingen Tulle Oost Vlaanderen
7/08/2012 Provinciaal winnaar oude Bourges 29/07: Alfons Hens (Nijlen)
7/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Bourges 29/07: Scheers-Lodewijckx (Beerzel)
6/08/2012 Nabeschouwingen Narbonne in Zeeland
6/08/2012 Nabeschouwingen Perpignan in Zeeland
6/08/2012 Nabeschouwingen Narbonne Oost Vlaanderen,
6/08/2012 UNION - ZAV kampioenschappen halve fond
5/08/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen
3/08/2012 Nabeschouwingen Ecouen In Oost Vlaanderen
2/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 29/07/2012 Marne
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Narbonne 29/07/2012
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
31/07/2012 Provinciaal winnaar oude Salbris 21/07: Herman Van Sande (Vosselaar)
29/07/2012 Nabeschouwingen Blois Oost Vlaanderen
28/07/2012 Provinciaal winnaar oude Marseille 22/07: Meulemans-Damen Linda (Arendonk)
26/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Salbris 21/07: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
26/07/2012 Hok William Geerts - Schilde: 1ste prov. Limoges Jaarse Antwerpen (15/07)
26/07/2012 Nabeschouwingen Marseille Oost Vlaanderen
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Souillac 22/07/2012
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 22/07/2012: Marseille
25/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 21/07/2012: Salbris
25/07/2012 Nabeschouwingen Souillac Oost Vlaanderen
25/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 21/07/2012 Marne
24/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Orleans 15/07: Victor Goovaerts (Beerzel)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Orleans 15/07: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Salbris 21/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
24/07/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen,
24/07/2012 Provinciaal winnaar oude Orleans 15/07: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
21/07/2012 KBDB Antwerpen
21/07/2012 Nabeschouwingen St. Vincent Oost Vlaanderen,
21/07/2012 Nabeschouwingen Limoges jaarlingen Oost Vlaanderen,
21/07/2012 Nabeschouwingen St-Vincent Internationaal in Zeeland, Nederland
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: St-Vincent
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: Limoges
20/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Libourne 7/07: hok Puts (Olen)
20/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 15/07/2012 Orleans & Pithiviers
19/07/2012 Provinciaal winnares oude Barcelona 7/07: Kristel Volkaerts (Putte)
19/07/2012 Provinciaal winnaar oude Brive 7/07: Frans & Gunther Van Der Schraelen (Ranst)
18/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Montlucon 7/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
16/07/2012 Orleans Provinciaal Antwerpen 15/07: Provinciaal resultaat
15/07/2012 Provinciaal winnaar oude Montlucon 7/07: Eddy De Groot (Putte)
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
13/07/2012 Brive in Oost Vlaanderen
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Pithiviers
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Barcelona
13/07/2012 Barcelona in Zeeland
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Angerville
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Montlucon
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Brive
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Libourne
12/07/2012 Nabeschouwingen, Libourne jaarlingen in Oost Vlaanderen.
12/07/2012 Barcelona in Oost Vlaanderen,
10/07/2012 Nabeschouwingen van Bordeaux Internationaal in Oost Vlaanderen
8/07/2012 Bordeaux Internationaal, Zeeland Nederland
6/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem)
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
1/07/2012 Mededeling Union Antwerpen
29/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
29/06/2012 Nabeschouwingen in Oost Vlaanderen Montauban
28/06/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 23/06/2012
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Gaston Maeyninckx (Lichtaart)
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
24/06/2012 Nabeschouwingen Pau Internationaal in Zeeland,Nederland
24/06/2012 Nabeschouwingen Pau in Oost Vlaanderen
24/06/2012 Mededeling Union Antwerpen - Zuid-Antwerps-Verbond
24/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 2
23/06/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen Monltuon
22/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
21/06/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 17/06/2012
21/06/2012 Nabeschouwingen Cahors Oost Vlaanderen, een heel mooi weekend.
18/06/2012 1ste Semi-Nat (CFW) Chateauroux 3630 B 02/06: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
18/06/2012 Provinciaal winnaar Cahors 17/06: Roger en Eddy Grootjans (Ranst)
18/06/2012 Nationaal winnaar Montlucon 17/06: Wim Storms (Berlaar)
14/06/2012 Fondoverzicht van afgelopen weekend
14/06/2012 Halve Fond-overzicht van afgelopen weekend
12/06/2012 7de Provinciaal Chateauroux 09/06: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
12/06/2012 5de Provinciaal Chateauroux 09/06: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
11/06/2012 Mededeling Antwerp Flying Club, Fondclub Antwerpen
6/06/2012 Mooie prestaties: Frans & Gert Van Beirendonck (Zandhoven)
4/06/2012 Nabeschouwingen Limoges en Chateauroux Oost Vlaanderen
31/05/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Op de Beeck-Baetens (Putte)
30/05/2012 KBDB Antwerpen: Bericht aan de voorzitters en bestuursleden
27/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Bourges 26/05
26/05/2012 2de Prov Vierzon, 4de Prov Bourges Daneels-Dierckx (Berlaar)
24/05/2012 KBDB: Update lossingsuren Pithiviers
20/05/2012 KEMPISCH HAFOSPEL PITHIVIERS 19 MEI
20/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Vierzon 19/05
19/05/2012 Kempisch HAFOspel Marne-La-Valle zaterdag 12 mei
15/05/2012 Glansprestatie Hok Jos Vercammen (Vremde)
9/05/2012 KBDB Vlaams-Brabant en Antwerpen: uitslagen via e-mail
9/05/2012 KBDB Antwerpen: halve fond komend weekend Angerville wordt Melun
4/05/2012 JCA: Nieuwsbrief 15: Info seizoen 2012
17/04/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen UPDATE
25/03/2012 Nog aan te passen
23/03/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
14/03/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen
27/02/2012 Kampioenendag Hafo Nijlen
27/02/2012 Kampioenschap Hafo Nijlen
25/02/2012 Kampioenendag Hafo Verenigde Middenkempen
24/02/2012 Kampioenschap Hafo Verenigde Middenkempen
22/02/2012 Kampioenendag duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
20/02/2012 Kampioenschap duivenbond Oud-Turnhout Halve Fond
7/02/2012 Fondclub Antwerpen: Algemene vergadering
30/01/2012 Kampioenschap Hafo Schelde & Rupelgewest
18/01/2012 Kampioenschap Hafo Tussen Vaart, Zenne en Nete
5/01/2012 Kampioenendag Union - Z.A.V.
5/01/2012 Kampioenschap Union Antwerpen
19/12/2011 Sluitingsdagen provinciaal secretariaat Antwerpen
17/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 13: Bonnenverkoop
11/12/2011 K.B.D.B. ANTWERPEN 49e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG
7/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 12: Bonnenverkoop van start gegaan
9/11/2011 Definitieve uitslag Provinciale kampioenschappen Antwerpen
27/10/2011 JCA Nieuwsbrief 11
26/10/2011 JEUGDDAG van Jeugd Club Antwerpen
7/10/2011 JeugdClub K.B.D.B. kampioenschappen en nevencompetities
7/10/2011 Provinciale kampioenschappen
21/09/2011 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: 49ste provinciale dag afdeling Antwerpen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: Provinciale kampioenschappen 2011
18/09/2011 Union Antwerpen Kampioenschap Fond + Koning
11/09/2011 Gueret provincie Antwerpen
11/09/2011 De Snelle Vlucht Houtvenne: Ronde van Belgi
10/09/2011 JeugdClub K.B.D.B. Antwerpen: JCA ZOW Race 2011
31/08/2011 Nabeschouwingen La Souteraine Nationaal in Oost Vlaanderen
29/08/2011 La Souterraine Proinvicie Antwerpen
29/08/2011 KEMPISCH HAFOSPEL PITHIVIERS 27 AUGUSTUS
26/08/2011 Montrichard in Oost Vlaanderen
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Nabeschouwingen Tulle Nationaal in Oost-Vlaanderen
16/08/2011 Kempisch Hafospel Pithiviers 13 augustus
15/08/2011 Nabeschouwingen Perpignan Internationaal in Oost Vlaanderen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
12/08/2011 Hok in de kijker: Willy Van Geel (Hulshout)
11/08/2011 Bourges II Antwerpen (30/07/2011) - onder de loep
9/08/2011 Tulle provincie Antwerpen
8/08/2011 Bourges 6 augustus provinicie Antwerpen
7/08/2011 KEMPISCH HAFOSPEL PITHIVIERS 6 AUGUSTUS
6/08/2011 Narbonne Provincie Antwerpen
5/08/2011 Hafo Kempen Marne-la-Vallee 30/07
1/08/2011 Bourges 30/07 provincie Antwerpen
29/07/2011 Nabeschouwingen van Blois in Oost Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal Oost- Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Agen-Tarbes in Oost Vlaanderen
28/07/2011 Marseille provincie Antwerpen
27/07/2011 Nevers provincie Antwerpen
27/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal in Zeeland
25/07/2011 Nabeschouwingen Tarbes ZLU in Zeeland
24/07/2011 Tarbes (Agen) provincie Antwerpen
18/07/2011 Kempisch Hafospel Orlans 16 juli
17/07/2011 Orleans provincie Antwerpen
17/07/2011 Limoges (16/07/2011) Antwerpen - onder de loep!
14/07/2011 Nabeschouwingen Blois provinciaal Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Barcelona in Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Barcelona ZLU in Zeeland
13/07/2011 Moulins Provincie Antwerpen
13/07/2011 Brive provincie Antwerpen
13/07/2011 Barcelona provincie Antwerpen
12/07/2011 KEMPISCH HAFOSPEL PITHIVIERS 9 JULI
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
7/07/2011 Hafo Kempen Pithiviers 2 juli
7/07/2011 Nabeschouwingen van Bordeaux in Oost-Vlaanderen
5/07/2011 Orange provincie Antwerpen
5/07/2011 Kempische Hafo Pithiviers 2 juli 2011
5/07/2011 Bordeaux provincie Antwerpen
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
30/06/2011 Hok in de kijker: Frans en Gert Van Beirendonck uit Zandhoven
22/05/2011 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Vierzon oude duiven
22/05/2011 Familie Houben (Itegem) 1ste provinciaal Vierzon jaarse duiven
16/02/2011 Kampioenschappen Verenigde Middenkampen 2010
5/02/2011 Kampioenschappen Berlaarse Hafo Vriendenkring
13/01/2011 Kampioenschappen Geel Ten Aard 2010
21/12/2010 Kampioenschappen Union Antwerpen - ZAV 2010
6/12/2010 NIET PUBLICEREN
6/12/2010 Provincie Antwerpen: winnaars van een nationale wedvlucht of een nationaal kampioenschap
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Beginnelingen
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Halve Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Snelheid jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Marathon
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Grote Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Kleine Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Snelheid oude duiven
29/10/2010 Kampioenschappen 2010 Tussen Vaart, Zenne & Nete Hafo
26/10/2010 Jeugddag jeugd club Antwerpen
13/10/2010 Kampioenschap Molse Fondclub Halve Fond
13/10/2010 Kampioenschap Groot Temse Hafo
13/10/2010 Jerome en Marc Huybrechts (Stabroek) 5de provinciaal Limoges 4/07 oude duiven
7/10/2010 Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen Antwerpen 2010 UPDATE
2/10/2010 Robert Verbeek (Poppel) 1ste provinciaal Gueret 4/09 oude duiven
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
11/09/2010 Hafo- en Fondclub Bevel
11/09/2010 Kampioenschappen Halve Fond Regio Mechelen
11/09/2010 Kampioenschappen Halve Fond Hafo Bevel
7/09/2010 Kampioenschappen Halve Fond Oud-Turnhout
7/09/2010 Kampioenschappen Halve Fond Hafo Kempen
7/09/2010 Kampioenschappen Halve Fond Hafo Turnhout
31/08/2010 Willy Daniels (Kessel) 1ste provinciaal Blois 14/08 jonge duiven
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
23/08/2010 Alfons Wuyts (Heist-Goor) 1ste provinciaal Blois 14/08 oude duiven
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Ferdinand Nand Helsen (Herentals) 1ste provinciaal Orleans 10/07 jaarse duiven
6/08/2010 Marcel Koenig (Bouwel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 oude duiven
5/08/2010 Vleugels-Wuyts (Geel) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jonge duiven
5/08/2010 Marcel Van Oosterwijck (Rijmenam) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jaarse duiven
17/07/2010 De Winter-Hermans-Huygen (Herentals) Dubbelslag op Orlans Antwerpen!
27/11/2009 Marcel Wouters (Westmalle): Koning ZAV 2009
18/10/2009 Vandaag huldigde Jeugdclub Antwerpen de kampioenen van 2009
5/09/2009 Tijdrit JC Antwerpen! Uitslag Tijdrit
23/08/2009 Baertsoen L&M verlengen provinciale eer met een week!
20/08/2009 Raf en Lars Luyckx (Geel) met Geschelpte Verstappen en Miss Perpignan.
19/08/2009 Peeters-Kerkhofs (Nijlen): In bezit van ijzersterke jonge duif!
18/08/2009 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e prov Argenton jaarlingen
17/08/2009 Baertsoen Linda & Michel (Brasschaat): 1e prov Blois
17/06/2009 Johan De Belser (Berlaar): 1e prov Chateauroux

Advertenties

 

 

Poll