Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Nationale zege uit St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)

13/07/2013 Davy Deckers Categorie:

Een mooi resultaat van Chris Hebberecht uit Evergem met de Nationale zege uit St-Vincent op 13 juli van 3.738 oude duiven Nationaal.


Een mooi resultaat van Chris Hebberecht uit Evergem met de Nationale zege uit St-Vincent op 13 juli van 3.738 oude duiven Nationaal.

Een mooi resultaat van Chris Hebberecht uit Evergem met de Provinciale zege uit St-Vincent op 13 juli van 683 oude duiven van de Provincie Oost-Vlaanderen.

Met 903,78 m/min was zijn duif met ringnummer BE10-4095160 de snelste uit St-Vincent Nationaal & van de Provincie Oost-Vlaanderen.

Klik hier voor reportage Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal St-Vincent 2012
Klik hier voor reportage Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal Montauban 2012
Klik hier voor reportage Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen): 'Ike' topkandidaat nationale asduif fond 2010

Dit zijn enkele uitslagen van het jaar 2013 :

  • St-Vincent (908.131 km) 13/7/13 :
    • Nationaal
      • 3.738 oude duiven: 1-34-192-459...
      • Klik hier voor de uitslag
    • Provinciaal Oost-Vlaanderen
      • 683 oude duiven: 1-7-36...
      • Klik hier voor de uitslag

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

22/12/2016 Freddy Van Acker (Evergem): de liefhebber van het jaar op de zware fond
14/12/2016 Jeugdclub Oost-Vlaanderen: Kampioenschappen 2016
5/07/2016 Mooie prestaties: De Ruy-Galazka (Zwalm)
3/07/2016 Chris Hebberecht ( Evergem): 1e Provinciaal Libourne 3/07
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Jean P. Verlaek (Kuringen)
24/05/2016 Ereprijs uit Arras: Daniel Allemeersch
29/04/2016 Overlijden Octavie Bosseman (Oordegem)
25/04/2016 Dubbel nationaal winnaar zoekt helper (Job-info)
2/04/2016 Camiel Van Sande (Bambrugge): 1e nat. Asduif Grote Zware Fond 2015 - 2e Olympiade 2014
8/03/2016 Vluchtseizoen 2016: alles staat op punt
5/03/2016 KBDB PE Limburg: reisroosters & provinciaal reglement
5/03/2016 KBDB PE Oost-Vlaanderen: Provinciale vluchten 2016
5/03/2016 KBDB PE Antwerpen: Provinciale vluchten 2016
5/03/2016 KBDB PE Limburg: Provinciale vluchten 2016
5/01/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1ste Nationaal Issoudun 29/08 van 2.212 oude
5/11/2015 Nationale kampioenschappen KBDB 2015
1/11/2015 Nationaal Kampioen oude Grote Fond 2015 KBDB: Chris Hebberecht (Evergem)
24/10/2015 Kampioenschappen 2015 KBDB PE Oost-Vlaanderen (voorlopige rangschikking)
5/10/2015 NPO Van elke uitslag een certificaat
30/07/2015 Narbonne internationaal : Analyse per inkorvingslokaal Oost-Vlaanderen
22/07/2015 Jarnac nationaal : Analyse per inkorvingslokaal Oost-Vlaanderen
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Dierickx-Visschers (Zele)
27/05/2015 Provinciale zege uit Tours: W. & Domeniek Desender (Kortemark)
27/05/2015 Provinciale zege uit Chalon: Danny Feijaerts (Heist-op-den-Berg)
27/05/2015 Provinciale zege uit Chalon: Eddy Camps (Eindhout)
25/05/2015 (inter)Provinciale uitslagen weekend 23 & 24 mei
22/05/2015 Mooie prestaties: Lieven Buelens (Scherpenheuvel)
20/05/2015 Overlijden Godelieve Demets (Zwevegem)
19/05/2015 Provinciale zege uit Tours: Lannoo-De Clerck (Tielt)
19/05/2015 Provinciale zege uit Tours: Maurice & Luc De Laere (Anzegem)
18/05/2015 Vierzon 17052015 van inrichter Oost-Vlaamse Vereniging - top 50
18/05/2015 Tours 17052015 van inrichter West-Vlaams Verbond - top 100
16/05/2015 Verenigingsnieuws De Eendracht Waasmunster (Oost-Vlaanderen)
8/05/2015 Wedvlucht Arras 14/05/2015 afgelast voor Oost- & West-Vlaanderen
7/05/2015 Overlijden Walter Noppe (Deinze)
20/04/2015 Ereprijs uit Rethel: Jan & M. Duits (Eijsden, NL)
20/04/2015 Mooie prestaties: Patricia Verhaegen (Aarschot)
9/04/2015 Libourne Nationaal inkorving op woensdag
8/04/2015 Arras verplaatst naar zondag in Oost- & West-Vlaanderen
6/04/2015 Extra Oostvlaamse leervlucht uit St.-Quentin
5/04/2015 Overlijden Andre Van Opdenbosch (Ninove)
2/04/2015 KBDB Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen
1/04/2015 KBDB PE Oost- & West-Vlaanderen: wijziging programma Westenlijn
26/03/2015 Overlijden Wilfried Vermeulen (Zwalm)
26/03/2015 KBDB PE Oost- & West-Vlaanderen: Aflassing Arras & St-Quentin
20/03/2015 Marc Pollin (Snellegem): 2 provinciale titels op Tulle & Gueret
19/03/2015 KBDB PE W-Vl. & O-Vl. Aflassing Arras 21/03
18/03/2015 KBDB PE Limburg : Criteria provinciale kampioenschappen 2015
16/03/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Verheyden (Heultje)
16/03/2015 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (Sint-Katelijne-Waver)
16/03/2015 Ereprijs uit Quievrain: Van Hoof-Steurs (Putte)
16/03/2015 FAVV Paramyxo vastgesteld te Buggenhout (Oost-Vlaanderen)
14/03/2015 Ereprijs uit Arras: G. De Bleeckere & Zn (Knesselare)
13/03/2015 Verenigingnieuws Ankerhof Ede - Haaltert (Oost-Vlaanderen)
11/03/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
9/03/2015 Jeugdclub Oost-Vlaanderen - nieuws van Voorzitter Yvan Lasseel
4/03/2015 34ste Propagandadag Jeugdkampioenschappen 2014 Oost-Vlaanderen
27/02/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
24/02/2015 Overlijden Roger Lefebre (Zulte)
24/02/2015 Verenigingsnieuws Union La Liberté Gent : Klokke Roeland en Ereprijzen 2014
23/02/2015 KBDB Vlaams-Brabant Provinciale kampioenendag
19/02/2015 Verenigingsnieuws De Valk Eine-Oudenaarde (Oost-Vlaanderen)
19/02/2015 Provinciale Kampioenendag KBDB Limburg
18/02/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
13/02/2015 KBDB dagorde nationale algemene vergadering
13/02/2015 Kampioenenavond Koninklijke Eerlijk Duurt Langst Moerbeke
12/02/2015 PITTS-Veiling: Paul & Sven Saeytijdt (Brakel, Oost-Vlaanderen)
12/02/2015 Paul & Sven Saeytijdt (Brakel): Internationaal vlieggoud op Pittsveiling
3/02/2015 Verenigingsnieuws De Eendracht Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen)
30/01/2015 Bonverkoop Land van Aalst
29/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
28/01/2015 Rony Calus (Heist-aan-Zee): 1ste Provinciaal Tours & Alg Kamp Snelheid
26/01/2015 De Ridder-De Backer (Hundelgem): Alles begon in 2007 in een kippenhokje
26/01/2015 Seizoenoverzicht 2014: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2013: Tony Peeters (Hulshout, Antwerpen)
22/01/2015 Algemene vergadering & bonverkoop St Martinusvliegers Semmerzake
21/01/2015 KBDB Vlaams-Brabant Provinciale kampioenendag
19/01/2015 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem): 3 Nationale asduiven in 2014
18/01/2015 Paul Wijns (Herenthout): Nationaal Kampioen jonge duiven KBDB 2014
16/01/2015 Verenigingsnieuws: Elk Zijn Recht - Café Ankerhof (Haaltert)
16/01/2015 Overlijdensbericht Pierre Vastenavondt (Lede)
15/01/2015 Webshop Dierenspeciaalzaak Dhoca te Deinze
13/01/2015 KBDB voorlopige dagorde Nationale Algemene Vergadering 25.02.2015
10/01/2015 Verenigingsnieuws Recht voor Allen St-Gillis-Waas
8/01/2015 Wilfried Van Vossole ( Buggenhout): Vrouwelijke duivenmelkers de toekomst van onze duivensport
8/01/2015 Duivenmaatschappij Elk zijn recht Haaltert : event 18 januari 2015
2/01/2015 Paul Volckaert (Ooigem): 1ste Provinciaal Blois Westvlaamse jaarse duiven
1/01/2015 PITTS-VEILING: Daniel Van Den Brande (Westerlo, Antwerpen)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Comb. de Kooning (Lewedorp, NL)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Roger Mertens (Sint-Truiden, Limburg)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Peter Bours (Averbode, Vlaams-Brabant)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Lieven Buelens (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Ferdy Schuermans (Gorsem, Limburg)
31/12/2014 Overlijden Cyriel Poppe (Berlare)
31/12/2014 Rudy & Hedwig Baeten (Steenhuize): Het minihok
30/12/2014 Kampioenendag Local Unique Ronse
26/12/2014 Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem): 'Star Geronimo' nieuw kweek- en vliegwonder buiten proportie
23/12/2014 Local Unique Ronse : Communicatie ivm de Bricontoestellen
22/12/2014 NPO Prijsuitreiking nationale kampioenen en nationale overwinnaars
21/12/2014 Ameel-Vanlake (Dadizele): 1ste Nationaal Gueret 7.681 oude
20/12/2014 Kampioenenviering Groot Haaltert 2014
19/12/2014 Marc en Gerard Santens (Oudenaarde): 70 jaar top duivensport
12/12/2014 Eric Van Steenkiste (Heurne-Oudenaarde): VAC kampioen jonge duiven 2014
11/12/2014 Provinciale Kampioenendag KBDB PE ANTWERPEN
10/12/2014 Verenigingsnieuws De Eendracht Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen)
9/12/2014 Marc Vandecasteele (Bredene): 1ste Provinciaal Châteaudun 1.756 oude
26/11/2014 KBDB PE Vlaams-Brabant Kampioenschap 2014
10/11/2014 Samenspelnieuws Nationale Ploegkoers Gent
8/11/2014 KBDB PE Antwerpen Provinciale Kampioenschappen 2014
6/11/2014 Jelle Van Sterthem (Nukerke): Jeugdig duivenmelkertje scoort top nationaal door coaching
5/11/2014 Kampioenschappen 2014 Ankerhof Ede/Haaltert
4/11/2014 Verenigingsnieuws Local Unique Ronse - uitbetalingen internationale vluchten
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond jaarse duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
2/11/2014 1ste Nationale Asduif Halve Fond oude duiven Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Team Freddy De Jaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 1ste Nationale Asduif Halve Fond jaarse duiven Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Philippe Dobbelaere (Olsene, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven 1°get Duivenkrant - Vanrobaeys - LVC kampioenschap 2014: Wim Goeyers (Meerbeke, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond oude duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Gilbert Vercauteren (Kaprijke, Oost-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen oude duiven Grote Halve Fond: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Algemeen Kampioen: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
1/11/2014 Nationaal Kampioen oude duiven Fond: Antoine en Rudi Desaer (Ruiselede, West-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Fond: Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Halve Fond: Gino Clicque (Wevelgem, West-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven Kleine Fond: Marc Van Haute (Smetlede, Oost-Vlaanderen)
31/10/2014 KBDB PE Limburg: Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen
31/10/2014 KBDB PE Vlaams-Brabant: Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen
30/10/2014 Nationale kampioenschappen KBDB 2014 - Definitieve uitslag
30/10/2014 KBDB PE Oost-Vlaanderen: Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen
27/10/2014 Gaby Vandenabeele (Dentergem): 1ste Nationaal Tulle 5.735 jaarse
24/10/2014 NPO: Nationale kampioenschappen 2014 gecontroleerd
24/10/2014 Willy Francois (Serskamp Oost-Vlaanderen): 1ste provinciaal La Souterraine II oude duiven
20/10/2014 Hok Liliane Demely (Moorsele) : 1ste Provinciaal Châteaudun & La Souterraine
19/10/2014 Roger Mylle (Bellegem): Sterk seizoen 2014 met twee provinciale overwinningen
18/10/2014 Overlijdensbericht Jacky Wittoeck (Maldegem)
18/10/2014 Chris Hebberecht Algemeen Kampioen Belgische Verstandhouding
14/10/2014 Communicatie ivm het afsluiten van de Oost-Vlaamse jeugdkampioenschappen
11/10/2014 Gino Clicque (Wevelgem): Algemeen Provinciaal Kampioen KBDB West-Vlaanderen 2014
11/10/2014 Ereprijs uit Cognelee: Roger Huybrechts (Ramsel, Antwerpen)
11/10/2014 Ereprijs uit Tongeren: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
9/10/2014 NPO: Nationale Tentoonstelling
5/10/2014 Verenigingsnieuws Kon. Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
4/10/2014 Programma Provinciale Dag West-Vlaanderen
4/10/2014 Ereprijs uit Knokke: Raymond Ceulemans (Itegem, Antwerpen)
3/10/2014 Team Freddy De Jaeger (Knesselare): 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap Halve Fond Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC
2/10/2014 Marc Peirs (Anzegem): 1ste Provinciaal La Souterraine II 236 Westvlaamse oude duiven
2/10/2014 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap Fond Duivenkrant Vanrobaeys-LVC kampioenschap 2014: Filip De Prol (Oedelem, West-Vlaanderen)
1/10/2014 KBDB: Nationale kampioenschappen 2014 (voorlopig resultaat)
1/10/2014 PE West-Vlaanderen - voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen 2014
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Herentals 2014: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
1/10/2014 Koning Noyon samenspel Noyonverbond Antwerpen Noord 2014: Rene Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Halve Fond samenspel Turnhout 2014: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Criterium BCK / CBJS 2014: Frans Verheyen en dochter (Merksplas, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Fond samenspel Lato 2014: gebroeders Vuerstaek (Lanaken, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Snelheid Midden Limburg 2014: Isidoor Van Cluysen (Helchteren, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Belgische Verstandhouding 2014: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Sint-Lambrechts-Herk 2014: Vanwinge-Reniers (Spalbeek, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Grote Fond Fondclub Sint-Lambrechts-Herk 2014: Jos en Wim Kempeneers (Nieuwerkerken, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Koning Lokerse Fondclub 2014: Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Labremato 2014: Nic en Eddy Didden (Neeroeteren, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Snelheid duivenbond Union Oostkamp 2014: Jozef Vincke (Oedelem, West-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Fontenay duivenbond Union Oostkamp 2014: Eddy Hubrecht (Sint-Andries-Brugge, West-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Frankrijkvluchten samenspel Houthalen-Zolder 2014: Jos Pellens (Helchteren, Limburg)
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
30/09/2014 Mooie prestaties: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde, Antwerpen)
29/09/2014 NPO: Nationale Kampioenschappen
29/09/2014 Mooie prestaties: Masset-Delaruelle (Veldwezelt, Limburg)
28/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Jan Gommers (Herenthout, Antwerpen)
27/09/2014 Mooie prestaties: Evrard de Rijck (Rillaar, Vlaams-Brabant)
27/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Victor Badts (Putte, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Arlon: Jos Frederickx (Ramsel, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Leo en Davy Deckers (Hulshout, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
25/09/2014 Verenigingsnieuws Land van Aalst (Oost-Vlaanderen)
24/09/2014 Gueret Nationaal 06/09/2014 - Zonale uitslagen
24/09/2014 Roose-Pyra (Bekegem): 1ste & 2de Guldensporenvlucht Blois
23/09/2014 Rik Cools (Ruiselede): schittert op Argenton II
22/09/2014 Geert Maroy (Heestert): Twee provinciale titels op rij
22/09/2014 Mooie prestaties: Joris-De Ridder (Balen, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Kweekcenter DSB (Heusden, Limburg)
21/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Feyaerts (Itegem, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Frederik Van Den Bruel (Hallaar, Antwerpen)
20/09/2014 Kampioenschappen 2014 Union Oostkamp
20/09/2014 Bart Piens (Gavere): 1ste Provinciaal Cahors 1.363 Oostvlaamse oude duiven
20/09/2014 Ereprijs uit Herstal: Jean Conaert en zoon (Dilsen, Limburg)
19/09/2014 Verenigingsnieuws Land van Aalst (Oost-Vlaanderen)
19/09/2014 Guido Loockx (Tessenderlo): provinciale zege op de valreep
19/09/2014 Mooie prestaties: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Chris Peeters (Hulshout, Antwerpen)
18/09/2014 Thienpont-VanLaecke (Semmerzake): 1ste Provinciaal Bourges 3.497 Oostvlaamse jaarse duiven
16/09/2014 Verenigingsnieuws De Eendracht Waasmunster (Oost-Vlaanderen)
16/09/2014 Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge): 1ste InterNationaal Marseille 12.158 oude duiven
15/09/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
15/09/2014 Bourges II Nationaal 2/8/2014 - Uitslag Jeugdclub
15/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
14/09/2014 Wouters-Wouters (Tremelo): 1ste Provinciaal La Souterraine 2.437 Brabantse jonge duiven
14/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
14/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Antoon Neven (Lummen, Limburg)
14/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt, Limburg)
13/09/2014 Overlijden Maurits Vandenheede (Huise-Zingem)
13/09/2014 Wilfried Vandemaele (Heule): 1ste Provinciaal Bourges II 4.071 Westvlaamse jonge duiven
12/09/2014 KBDB PE Limburg
12/09/2014 Koen Vandevelde (Rummen): 1ste Provinciaal Argenton 3.563 Brabantse jonge duiven
11/09/2014 Van Muylder-Noël-Demul (Buggenhout): 1ste Nationaal Argenton I Zone B1 1.573 jaarse duiven
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Veulemans-Perilleux (Vissenaken, Vlaams-Brabant)
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Jimmy Van Kerckhoven (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Vermeerbergen-Wilms-Mostmans (Rijkevorsel, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Modest Schots (Halen, Limburg)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Danny Van Waeyenberghe (Steenhuize, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Yvonne Lefebre (Zulte, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Karel en Stijn De Rouck (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen)
9/09/2014 Provinciale zege uit Gueret: Marcel en Kristof Goovaerts (Baal, Vlaams-Brabant)
9/09/2014 Provinciale zege uit Gueret: Marc en Johan Vervaecke (Tiegem, West-Vlaanderen)
9/09/2014 Provinciale zege uit Gueret: Guido Loockx (Tessenderlo, Limburg)
8/09/2014 Vermeulen-Dujardin (Deerlijk): Twee provinciale overwinningen op rij op Châteaudun
7/09/2014 Ignace Pollet (Beveren-Leie): 1ste Provinciaal St-Vincent 692 Westvlaamse jaarse duiven
7/09/2014 Ereprijs uit Momignies: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Geboers (Geel, Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Marche: comb J. en M. Duits (Eijsden, Nederland)
7/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Tony Bielen (Hasselt, Limburg)
6/09/2014 Willy Corteel (Oostduinkerke): 1ste Nationaal Jarnac & 1ste Provinciaal Agen
5/09/2014 La Souterraine II 30/8/14 - Nat. uitslagen
5/09/2014 Willy Van Essche (Begijnendijk): 1ste Provinciaal Brive 273 Brabantse oude duiven
5/09/2014 Mooie prestaties: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Alfons Wuyts (Heist-Goor, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
4/09/2014 Filip De Prol (Oedelem): 1ste Provinciaal Chateauroux 482 Westvlaamse oude duiven
3/09/2014 KBDB: Criteria nationaal kampioenschap jeugd
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen)
2/09/2014 Pierre Ameye (Deerlijk): Twee provinciale overwinningen
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine: Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad, Limburg)
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine (Wouters-Wouters, Tremelo)
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine: Marc Peirs (Anzegem, West-Vlaanderen)
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine: Bosmans-Leekens (Beverlo, Limburg)
2/09/2014 Provinciale zege uit La Souterraine: Geert Maroy (Heestert, West-Vlaanderen)
1/09/2014 Overlijden Paul Haelterman (Voorde)
1/09/2014 Vermeerbergen-Wilms (Mol): 1ste Provinciaal Tours 4.557 Antwerpse jonge duiven
1/09/2014 Mooie prestaties: Willy Beullens (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
1/09/2014 Mooie prestaties: Rik Vandendriessche (Waregem, West-Vlaanderen)
31/08/2014 Samenspelnieuws FCD (Oost-Vlaanderen)
31/08/2014 Lionel Vermander (Oekene): 1ste Provinciaal Bourges II 621 Westvlaamse oude duiven
31/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: J. en P. Hoes (Kapellen, Antwerpen)
31/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Pierre Beyl (Wambeek, Vlaams-Brabant)
31/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Jacques Gilis (Diepenbeek, Limburg)
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
30/08/2014 Ereprijs uit Troyes: K. en R. Lomans (Asenraij, Nederland)
30/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jan Wojciechowski (As, Limburg)
29/08/2014 Norbert De Schrijver (Balegem): 1ste Provinciaal Brive 910 jaarse Oostvlaamse duiven
29/08/2014 Mooie prestaties: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Derwa-Luxem (Herent, Vlaams-Brabant)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rene Janssens (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rita Van Den Brande (Hulshout, Antwerpen)
28/08/2014 Jente Van Driessche (Dworp): 1ste Provinciaal Vierzon (26/07) 684 Brabantse jonge duiven
28/08/2014 Verenigingsnieuws De Verdwaalde duif Horebeke (Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Verenigingsnieuws Eerlijk duurt langst Moerbeke (Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 1ste Provinciaal Narbonne 504 Antwerpse oude duiven
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Jef Vanwinkel (Tielt, Vlaams-Brabant)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Hubert Caenen (Veldwezelt, Limburg)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Jos Das (Lummen, Limburg)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: BDS - De Clerck (Tielt, West-Vlaanderen)
26/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 23/08/2014 Tours
26/08/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 23/08/2014 - resultaat
26/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 2de Provinciaal Perpignan 754 Antwerpse oude duiven
26/08/2014 Michel en Gunther Eyletten (Diest): 1ste Nationaal Zone C1 Gueret 1.958 jaarse duiven
26/08/2014 Provinciale zege uit Tours: Davy Tournelle (Rummen, Vlaams-Brabant)
26/08/2014 Provinciale zege uit Tours: Pierre Ameye (Deerlijk, West-Vlaanderen)
25/08/2014 Tours Nationaal 23/08/2014 - Zonale uitslagen
25/08/2014 Leon Badts (Beerzel): 1ste Provinciaal Gien 1.485 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
25/08/2014 Ereprijs uit Nanteuil: Frans en zoon Andre Van Linden (Putte, Nederland)
24/08/2014 Luc en Hilde Sioen (Moorslede): 1ste Nationaal Poitiers 14.094 jaarse duiven
24/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Mertens-Beinaerts (Kapellen, Antwerpen)
24/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Willy Steenaerts (Lummen, Limburg)
24/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Vrancken-Berden (Kuringen, Limburg)
24/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Ali Christiaens (Genk, Limburg)
23/08/2014 Rudy Van Eynde (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Chateauroux 1.247 oude duiven
23/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jo Vangeel (Kuringen, Limburg)
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
22/08/2014 Eric Vermander (Oekene): 1ste Nationaal Montauban 5.933 oude duiven
22/08/2014 Mooie prestaties: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
22/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Marcel Vierendeels (Genk, Limburg)
21/08/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V. 23/08/2014
21/08/2014 Remy Speltdoorn (Winksele): 1ste Nationaal Barcelona 8.674 oude duiven
21/08/2014 Nationale zege uit Argenton: Kristin Ryks (Donk, Limburg)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Baert-Debusschere (Ere, Henegouwen)
20/08/2014 PITTS-VEILING: Rik Cools (Ruiselede, West-Vlaanderen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Luc, Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Jos Thoné (Niel-bij-As, Limburg)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Roger Buvens (Loksbergen, Limburg)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Bouckaert-Deneir (Olsene, Oost-Vlaanderen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: De Smeyter-Restiaen (Melden, Oost-Vlaanderen)
19/08/2014 Jos en Jules Engels (Putte): 1ste Provinciaal Bourges 4.438 Antwerpse jonge duiven
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: Omer Hooylaerts (Houwaart, Vlaams-Brabant)
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: Ronny Menten (Rummen, Vlaams-Brabant)
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: Vanthemsche-Houfflyn (St-Eloois-Winkel, West-Vlaanderen)
19/08/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Vermeulen-Dujardin (Deerlijk, West-Vlaanderen)
18/08/2014 Argenton Nationaal 16/08/2014 - Nat. uitslagen
18/08/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 16/08/2014 - resultaat
18/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frankie De Gendt (Temse, Oost-Vlaanderen)
17/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Goosen (Horendonk, Antwerpen)
17/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Louis De Vits (Lennik, Vlaams-Brabant)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Lucien Machiels (Hasselt, Limburg)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Schillaci-Pelgrims (Genk, Limburg)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Luc Engelen (Lommel, Limburg)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Jos Fetler (Wimmert, Limburg)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Jef Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
16/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: Koen Vandevelde (Rummen, Vlaams-Brabant)
16/08/2014 Ereprijs uit Rethel: John Van Heel (Maria Hoop, Nederland)
16/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Lucien Vandebroek (Zolder, Limburg)
16/08/2014 Ereprijs uit Rethel: M. Beyers (Mesch, Nederland)
15/08/2014 Mooie prestaties: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Rony en Bram De Rycker (Assebroek, West-Vlaanderen)
14/08/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1&2de Nationaal Zone B Limoges 2.174 oude duiven
13/08/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V. 16/08/2014
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: X. en M. Thone (As, Limburg)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Yves Vandepoel (Geetbets, Vlaams-Brabant)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Patrick Mathys (Merelbeke, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Thas (Melle, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Gunther Smet (Lokeren, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: De Geest-De Cock (Stekene, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Ledeganck (Aalter, Oost-Vlaanderen)
12/08/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Christian Lefevre (Vichte, West-Vlaanderen)
12/08/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Rudi Serre (Loksbergen, Limburg)
12/08/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Johnny Janssens (Eksel, Limburg)
11/08/2014 Chateauroux Nationaal 9/08/2014 - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
11/08/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
11/08/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 9/08/2014 - resultaat
10/08/2014 John Bruneel (Merkem): 1ste Nationaal Libourne 1.589 oude duiven
10/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Beyers (Essenhoek, Antwerpen)
10/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Ante en Tom Platteau (Sint-Katherina-Lombeek, Vlaams-Brabant)
10/08/2014 Ereprijs uit Stave: Joey Janssen (Bocholt, Limburg)
10/08/2014 Ereprijs uit Stave: Jean-Pierre Verlaek (Kuringen, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Emiel Van Den Branden (Zandhoven, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Walter Joris-N. De Ridder (Balen, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Soissons: Van Cauwenbergh (Gelrode, Vlaams-Brabant)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Patrick Spinoy (Hofstade, Vlaams-Brabant)
9/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Eric Mebis (Wellen, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Charleville: gebr. Huntjens (Noorbeek, Nederland)
9/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Maurice Vanloffeld (Heusden, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jimmy Diris (Kuringen, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Chateauroux: Van Den Abbeel-Noel-Willockx (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
8/08/2014 Bourges II jaarlingen - Zandhoven boven
8/08/2014 Mooie prestaties: Louis Verheyen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V. 9/08/2014
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Van Paesschen (Humbeek, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Andrea Morren (Geetbets, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen)
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Perpignan
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Tulle
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Koen Van Roy (Asse, Vlaams-Brabant)
6/08/2014 Zonale zege uit Tulle: Raphael Bijl (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke, West-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Tulle: Cyriel Cams (Spalbeek, Limburg)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Hans D'Hondt (Semmerzake, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Henri Vermeulen (Bachte, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Lionel Vermander (Oekene, West-Vlaanderen)
5/08/2014 Tulle Nationaal 1/8/2014 - Nat. uitslag
5/08/2014 Tulle National 1/8/2014 - results
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Gladys Ferro (Nijlen, Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Tulle: Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout, Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Ivan en Gunnar Delrue (Koekelare, West-Vlaanderen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Bourges: Rudi Stockmans (Koersel, Limburg)
5/08/2014 Provinciale zege uit Tulle: Marc Bollen (Hasselt, Limburg)
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Willems-Eijerkamp (Eisden, Limburg)
5/08/2014 Provinciale zege uit Bourges: Kobe en Kato Herbots (Velm, Limburg)
5/08/2014 Provinciale zege uit Bourges: Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen)
4/08/2014 St-Vincent (oude) InterNationaal 11/7/14 - InterNat. uitslag
4/08/2014 Mooie prestaties: Deruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
4/08/2014 Mooie prestaties: combinatie Houben-De Vries (Obbicht, Nederland)
3/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
3/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Pascal Hellinckx (Meise, Vlaams-Brabant)
3/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Robin Grauls (Halen, Limburg)
3/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Jozef Vanbrabant (Kuringen, Limburg)
3/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Van Eynde-Broeren (Overpelt, Limburg)
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Jan Claes (Herenthout, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Francois Dillien (Westerlo, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Meurrens (Linden, Vlaams-Brabant)
2/08/2014 Ereprijs uit Marche: H. Winkens (Itteren, Nederland)
2/08/2014 Ereprijs uit Reims: Jules Slingers (Peer, Limburg)
2/08/2014 Ereprijs uit Reims: Gustaaf Biesmans (Lanaken, Limburg)
2/08/2014 Ereprijs uit Reims: Rudy Serre (Loksbergen, Limburg)
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 27/07/2014 Jarnac
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Narbonne
1/08/2014 Jarnac Nationaal 26/7/14 - Nat. uitslag
1/08/2014 Mooie prestaties: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Frans Tobback (Hofstade, Vlaams-Brabant)
1/08/2014 Mooie prestaties: Peter Stakenborg (Neeroeteren, Limburg)
31/07/2014 Nationale zege uit Jarnac: Guy Wauthier (Mont-Sur-Marchienne, Henegouwen)
31/07/2014 Nationale zege uit Jarnac: Willy Corteel (Oostduinkerke, West-Vlaanderen)
30/07/2014 Zonale zege uit Jarnac: Leon Vandenbergh (Londerzeel, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Lucien Blockx (Vorst, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Christiaens-De Smedt (Pamel, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: G. en J. Pronckaert (Schepdaal, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Leo Van Horenbeeck (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Jente Van Driessche (Dworp, Vlaams-Brabant)
29/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Chris Debacker (Beveren, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Roger Mylle (Bellegem, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Theo Dirckx (Rotem, Limburg)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Gerard Viaene (Loppem, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Luc Herbots (Zepperen, Limburg)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Norbert en Valere Peeters (As, Limburg)
29/07/2014 Provinciale zege uit Sourdun: Etienne Pauwels (Kermt, Limburg)
29/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Cyriel en Remi Fourneau (Moen, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Compiegne: Juliette Leroy (Bas War, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Compiegne: Luc Christiaens (Ooigem, West-Vlaanderen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Jean Lindekens (Tongeren, Limburg)
28/07/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 26/07/2014 - resultaat
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
28/07/2014 Ereprijs uit Dax: P. Stammen (Horn, Nederland)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Andre Van Doninck (Geel, Antwerpen)
27/07/2014 IN FLANDERS FIELDS PIGEON CLASSIC Compiegne 26/7/2014 - resultaat
27/07/2014 Gien Provinciaal Antwerpen 26/7/14 - resultaat
27/07/2014 Louis Verheyen (Scherpenheuvel): 1ste Nationaal La Souterraine 7.245 oude duiven
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Willy Van Lommel (Ranst, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre De Ridder (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: August Wouters (Oostmalle, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Kris De Bisschop (Essene, Vlaams-Brabant)
26/07/2014 In Flanders Fields Pigeon Classic - aantal duiven
26/07/2014 Pascal De Belder (Hulshout): 1ste Provinciaal Brive 472 Antwerpse jaarse duiven
26/07/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V. - los 8u30
26/07/2014 Ereprijs uit Sourdun: Didier Houtmeyers (Meldert, Limburg)
26/07/2014 Ereprijs uit Marche: Vic Dreessen (Eijsden, Nederland)
25/07/2014 Brive Nationaal 19/07/2014 - Nat. uitslag
25/07/2014 De Ruy-Galazka (Zwalm): 1ste Nationaal Zone A St-Vincent 1.198 jaarse duiven
25/07/2014 Mooie prestaties: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Scheers-Lodewijkx (Beerzel, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Zeb en R. Scherens (Herselt, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Griet Daems (Voortkapel, Antwerpen)
24/07/2014 KBDB: Deelnemingsformulieren nationale en provinciale kampioenschappen 2014
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Marseille
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Brive
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
24/07/2014 InterNationale zege uit Marseille: Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: familie Schreel (Zedelgem, West-Vlaanderen)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: mevrouw Decock en zonen (Diksmuide, West-Vlaanderen)
23/07/2014 Marc De Keyzer (Schorisse): 1ste Nationaal Zone B1 Argenton 1.153 oude duiven
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Martin Hoes (Geel, Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Edmond Heylen (Pulle, Antwerpen)
23/07/2014 Zonale zege uit Brive: Robrecht Cosijn (Pollare, Oost-Vlaanderen)
22/07/2014 Blois Provinciaal Vlaams-Brabant 19/07/2014 - resultaat
22/07/2014 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 1.646 oude duiven
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
22/07/2014 Provinciale zege uit Blois: Romain Haine (Kessel-Lo, Vlaams-Brabant)
22/07/2014 Provinciale zege uit Blois: E. en P. Hermans (Opwijk, Vlaams-Brabant)
22/07/2014 Provinciale zege uit Brive: Arien-De Keyser (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Rudy Morren (Schulen, Limburg)
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Eric Devlaminck (Hulste, West-Vlaanderen)
22/07/2014 Provinciale zege uit Brive: Cyriel Jorissen (Tongeren, Limburg)
21/07/2014 Marc Peirs (Anzegem): 1ste Provinciaal Blois 1.766 Westvlaamse oude duiven
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
21/07/2014 Seizoensoverzicht 2014: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Esther Vereecke (Beerzel, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Willy Leyssen (Achel, Limburg)
20/07/2014 La Souterraine Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
20/07/2014 KBDB PE Antwerpen, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
20/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Charles De Ketelaere (Ekeren, Antwerpen)
20/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Etienne Vanderstappen (Merchtem, Vlaams-Brabant)
19/07/2014 Gilbert Decherf (Bredene): 1ste Provinciaal Bourges 3.080 Westvlaamse oude duiven
19/07/2014 Ereprijs uit Momignies: Andre Vervloesem (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
19/07/2014 Ereprijs uit Cahors: A. A. Hendriks (Susteren, Nederland)
18/07/2014 Mooie prestaties: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 St-Vincent (oude)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 St-Vincent (jaarse)
17/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen)
17/07/2014 Nationale zege uit Libourne: John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen)
17/07/2014 Nationale zege uit Libourne: Guy Delfosse (Mazee, Namur)
16/07/2014 Libourne Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
16/07/2014 Argenton Nationaal 5/04/14 - Nat. uitslagen
16/07/2014 Overlijden Luc Verhoest (Eeklo)
16/07/2014 Nic De Winter (Brasschaat): 1ste Provinciaal Chateauroux 2.664 Antwerpse jaarse duiven
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Peeters-Geluykens (Pulderbos, Antwerpen)
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Jos Van Olmen (Broechem, Antwerpen)
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Vincent Vandewalle (Helkijn, West-Vlaanderen)
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Ludo Mortelmans (Zepperen, Limburg)
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Van Overwaele-Gabriel (Michelbeke, Oost-Vlaanderen)
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Jean-Pierre Keymolen (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: hok Liliane Demely (Moorsele, West-Vlaanderen)
15/07/2014 Overlijdensbericht August Devijlder (Oordegem)
15/07/2014 Provinciale zege uit St-Vincent: Marcel Monette (Geetbets, Vlaams-Brabant)
15/07/2014 Provinciale zege uit Libourne: Ph. en Bert Desmet (Sint-Pieters-Leeuw, Vlaams-Brabant)
15/07/2014 Provinciale zege uit Libourne: Vandeputte-Vandenhende (Beersel, Vlaams-Brabant)
15/07/2014 Provinciale zege uit St-Vincent: Gaby en Johan De Meulemeester (Zulte, West-Vlaanderen)
15/07/2014 Provinciale zege uit Libourne: Ronny en Domien Wouters (Zelem, Limburg)
14/07/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1ste Provinciaal Montelimar 459 Antwerpse oude duiven
13/07/2014 Limoges Nationaal 5/07/2014 - Nationale uitslagen
13/07/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 2.247 jaarse duiven
13/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
13/07/2014 Ereprijs uit Chimay: Martens Bourguignon (Hasselt, Limburg)
12/07/2014 Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout): 1ste Provinciaal Poitiers 1.575 Antwerpse oude duiven
11/07/2014 Mooie prestaties: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
10/07/2014 Nationale zege uit Argenton: Saban Saatduzen (Tessenderlo, Limburg)
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/07/2014 Limoges
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Barcelona
10/07/2014 Tours Provinciaal WVV 12/07/2014
10/07/2014 Nationale zege uit Barcelona: Remy Speltdoorn (Winksele, Vlaams-Brabant)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: G. Backelandt-Bartel (Roeselare, West-Vlaanderen)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: Stefhan De Sloovere (Gullegem, West-Vlaanderen)
10/07/2014 Nationale zege uit Argenton: Guy en Michael Regnier (Pesche, Namen)
10/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Francis Franssen (Bolland, Luik)
9/07/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 7/07/2014 - resultaat
9/07/2014 Zonale zege uit St-Vincent: Jos Imbert (Stabroek, Antwerpen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Gaver-De Vroe (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Pierre Kempeneers (Nieuwerkerken, Limburg)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Muylder Nico -Noel-De Mul (Buggenhout)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Antoine Carijn (Nederzwalm, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Marc Dekeyzer (Schorisse, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Limoges: Herman Van Der Sijpe (Lede, Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Verenigingsnieuws Land Van Aalst (Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Limoges: Clement De Mesmaeker (Sint-Ulriks-Kapelle, Vlaams-Brabant)
8/07/2014 Provinciale zege uit Argenton: Andre Ceusters (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
8/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Walter Coussens (Oostrozebeke, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Barcelona: Nouwen-Paesen (Peer, Limburg)
8/07/2014 Provinciale zege uit Limoges: Gerard Vanbrabant (Nieuwerkerken, Limburg)
8/07/2014 Provinciale zege uit Argenton: Bart en Dirk Delodder (Waregem, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Barcelona: Etienne Strobbe (Ruiselede, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Argenton: Bataille-Devolder-Deprez (Vichte, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Barcelona: Geert De Coninck (Beveren, Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit St-Vincent: Ignace Pollet (Beveren-Leie, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Eddy en Valere Vandepoele (Werken, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Roose-Pyra (Bekegem, West-Vlaanderen)
7/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Van Put (Kontich, Antwerpen)
7/07/2014 Ereprijs uit Barcelona: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
6/07/2014 Samenspelnieuws FVOV (Oost-Vlaanderen)
6/07/2014 Ereprijs uit Sourdun: Raymond De Haes (Baal, Vlaams-Brabant)
6/07/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jozef Henrix (Zonhoven, Limburg)
6/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Harry Govaerts (Minderhout, Antwerpen)
6/07/2014 Ereprijs uit Chimay: Hubert Desiron (Zolder, Limburg)
6/07/2014 Ereprijs uit Chimay: Twan Hamal (Peer, Limburg)
5/07/2014 Philippe Dobbelaere (Olsene): 1ste Nationaal Chateauroux 17.984 oude duiven
4/07/2014 Gueret Nationaal 28/06/2014 - Nat. uitslagen
4/07/2014 Mooie prestaties: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/07/2014 Montelimar Nationaal 28/6/14 - Nat. uitslagen
3/07/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V.
3/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/06/2014 Gueret
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Ameel-Vanlake (Dadizele, West-Vlaanderen)
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Bert Van Den Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
2/07/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 28/06/2014 - resultaat
2/07/2014 Zonale zege uit Gueret: Gommaire Verbruggen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
1/07/2014 Gien Provincie Limburg 30/06/2014 - resultaat
1/07/2014 Rony en Jul Lens (Putte): 1ste Provinciaal Montlucon 2.366 Antwerpse jaarse duiven
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Jos en Simon Francken (Wuustwezel, Antwerpen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Erik Van Geel (Geel, Antwerpen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Daniel Bucaciuc (Dilbeek, Vlaams-Brabant)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Stijn en Jeroen Rans (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
1/07/2014 Provinciale zege uit Montelimar: Kristian Vrebos (Neerijse, Vlaams-Brabant)
1/07/2014 Provinciale zege uit Gueret: Verreckt-Rutten-Depla (Tessenderlo, Limburg)
1/07/2014 Provinciale zege uit Montalimar: Francois Callebaut (Meldert, Oost-Vlaanderen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Montelimar: Michel Milissen (Boorsem, Limburg)
1/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Willy en Sandra Vrancken (Kuringen, Limburg)
1/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Julien en Gerdy Lestienne (Oostkamp, West-Vlaanderen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Dirk Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Henri Boeders (Rijkevorsel, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Stave: Pierre Nijs en zoon (As, Limburg)
29/06/2014 Ereprijs uit Stave: Sofie Bos (Kuringen, Limburg)
29/06/2014 Ereprijs uit Mettet: Jozef Servaes (Vliermaal, Limburg)
28/06/2014 Op De Beeck-Baetens (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Montlucon 2.373 oude duiven
28/06/2014 Ereprijs uit Reims: Luc Liebens (Genk, Limburg)
28/06/2014 Ereprijs uit Reims: Andre Severi (Stevoort, Limburg)
27/06/2014 Montauban Nationaal 21/06/2014 - Nationale uitslagen
27/06/2014 Ereprijs uit Limoges: A. J. Hendriks (Heerlen, Nederland)
26/06/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V.
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montlucon
25/06/2014 Montlucon Nationaal 21/06/2014 - Nat. & Zonale uitslagen
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montauban
25/06/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Wouter Denolf (Klemskerke, West-Vlaanderen)
25/06/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Marc Vandecasteele (Bredene, West-Vlaanderen)
24/06/2014 Theo Yskout (Hulshout): 1ste Provinciaal Vierzon 1.998 Antwerpse jaarse duiven
24/06/2014 Provinciale zege uit Montauban: Frans De Schepper (Roosdaal, Vlaams-Brabant)
24/06/2014 Provinciale zege uit Pau: Couwet-Thomas (Oudenburg, West-Vlaanderen)
24/06/2014 Provinciale zege uit Montauban: Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen)
24/06/2014 Provinciale zege uit Montauban: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
24/06/2014 Provinciale zege uit Gien: Piet Van Meeuwen (Lommel, Limburg)
23/06/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 21/06/2014 - resultaat
23/06/2014 Ierland Nationaal - Penzance Race 21/6
22/06/2014 Gien Provinciaal 21/06/2014 - resultaat
22/06/2014 Cahors Nationaal 14/06/2014 - Zonale uitslagen
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Hugo (Duffel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Janssen-Sleeckx (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Francois Luyten (Dessel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Noyon: De Cuyper-Kerkstoel (Hallaar, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Mettet: Mark Janssens (Linkhout, Limburg)
22/06/2014 Ereprijs uit Stave: Alfons Hermans (Zonhoven, Limburg)
21/06/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (14-06-2014)
21/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Leopold Van Goolen (Aarschot, Vlaams-Brabant)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Armand Schoolmeesters (Spalbeek, Limburg)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Vogels-Kellens (Genk, Limburg)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Guillaume Weustenraad (Maasmechelen, Limburg)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Veulemans-Persoons (Halen, Limburg)
20/06/2014 Ereprijs uit Bordeaux: Winkens en Rothenburg (Itteren, Nederland)
19/06/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V.
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Poitiers
19/06/2014 Verenigingsnieuws Land Van Aalst (Oost-Vlaanderen)
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Cahors
19/06/2014 Bestuur NPO feliciteert de winnaars van Nationaal St. Vincent
18/06/2014 Verenigd Noyonverbond wil terug...... Noyon spelen (maar mag niet...)!
18/06/2014 NPO: Melden duiven Nationale Concoursen 2014
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Marcel en Gijs Noels (Balen, Antwerpen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Rene Sterckx (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Dr. Dirk Moens (Grimbergen, Vlaams-Brabant)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Jo Bauters (Gavere, Oost-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Mario Van Sterthem (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Evarist Marijsse (Zulte, Oost-Vlaanderen)
17/06/2014 Provinciale zege uit Cahors: Bart Piens (Gavere, Oost-Vlaanderen)
17/06/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Frank Paridaen (Sijsele, West-Vlaanderen)
16/06/2014 Chateaudun Provinciaal WVV 14/06/2014 - resultaat
16/06/2014 Poitiers Nationaal 14/06/2014 - Nationale, Zonale en Provinciale uitslagen
15/06/2014 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1ste Interprovinciaal Chalon-sur-Saone 1.821 jaarse duiven
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Karel Cuyvers jr (Dessel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Herman Lenaerts (Merksplas, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Ivan Vannijlen (Zonhoven, Limburg)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: August Kennes (Duffel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Salvatore Nazello (Genk, Limburg)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Werner De Vos (Stekene, Oost-Vlaanderen)
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Eugeen Geybels (Veerle, Antwerpen)
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Maurice Van Den Bergh (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
14/06/2014 Provinciale zege uit Cahors: R. en L. Plevoets (Nieuwerkerken, Limburg)
13/06/2014 Fond en Zware Halve Fond van 7 juni - Oost-Vlaanderen
13/06/2014 Mooie prestaties: Roger en Marc Van Tongelen (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
13/06/2014 Ereprijs uit St. Vincent: J. Corstjens (Thorn, Nederland)
12/06/2014 Provinciale Chateaudun van het W.V.V.
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Chateauroux
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Valence
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
12/06/2014 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 3.819 jaarse Antwerpse duiven
11/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Francois Van Saet (Balen, Antwerpen)
11/06/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Van De Riviere (Nevele, Oost-Vlaanderen)
11/06/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Robert Botteldoorn (Brakel, Oost-Vlaanderen)
10/06/2014 Valence Nationaal 7/06/2014 - Nat. & Zonale uitslagen
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Nic De Winter (Brasschaat, Antwerpen)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Heymans-Rufin (Liedekerke, Vlaams-Brabant)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Platteeuw-Noels (Ham, Limburg)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Jeroen Van Asbroek (Liedekerke, Vlaams-Brabant)
9/06/2014 Limoges I (31/05/2014) - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
9/06/2014 Chateauroux I Nationaal (07-06-2014): Nationale Top-100 online!
8/06/2014 Astere Vergotte (Aalter): 1ste Nationaal Chateauroux 21.403 jaarse duiven
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Georges Horemans (Herselt, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Carl Claessens (Sint-Lenaarts, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: De Witte-De Block (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Marcel De Maere (Belsele, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Patrick Welkenhuysen (Koersel, Limburg)
8/06/2014 Ereprijs uit Limoges: gebroeders Simons en zonen (Ransdaal, Nederland)
7/06/2014 Bourges I (31/05/2014) - Nationale, Zonale en Provinciale uitslagen
7/06/2014 Ereprijs uit Momignies: August Linten (Balen, Antwerpen)
7/06/2014 Ereprijs uit Souppes: Jozef Abbeloos (Oetingen, Vlaams-Brabant)
7/06/2014 Ereprijs uit Sourdun: Alfons Vaes (Zonhoven, Limburg)
6/06/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (31/05)
6/06/2014 Clermont Provinciaal WVOU 1/06/2014 - resultaat
5/06/2014 Topprestaties van West-Vlaamse liefhebbers op de Limoges van 31 mei 14!
5/06/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen) - UPDATE
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Limoges I
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Bourges I
4/06/2014 Bourges I (nationaal) 31/05/2014 - Louis Mattheus (oude) en Veulemans - Perilleux (jaarse) nationale winnaars
3/06/2014 Veulemans - Perilleux (Vissenaken): 1ste nationaal Bourges 24.067 jaarse duiven
3/06/2014 Louis Mattheus (Baal): 1ste nationaal Bourges 22.654 oude duiven
1/06/2014 Chateaudun Provinciaal 31/05/2014 - resultaat
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joke en Willy Dictus (Rijkevorsel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Roger Geysen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Willy Rongé (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre Vonckx (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Menten (Westerlo, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Oscar Bosman (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
1/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Ludo Engelen (Kuringen, Limburg)
1/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Gilbert Jordens (Diepenbeek, Limburg)
1/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Jean Hulshagen (Lummen, Limburg)
31/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Erik Van Den Brande (Houtvenne, Antwerpen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Limoges: hok Smets (Bertem, Vlaams-Brabant)
31/05/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Mattheus (Baal, Vlaams-Brabant)
31/05/2014 Ereprijs uit Lorris: H. Hermans (Born, Nederland)
31/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Antoine Panis (Diepenbeek, Limburg)
31/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Paul Vanwezemael (Paal, Limburg)
31/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Ivan Stockmans (Lummen, Limburg)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Georges Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Freddy Vindevogel (Nederzwalm, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Paul De Smeyter (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Zonale zege uit Bourges: Thienpont-Van Laecke (Semmerzake, Oost-Vlaanderen)
30/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (24/05)
30/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (25-05-2014)
28/05/2014 Chalon Fond-overzicht Antwerpen 24/05/2014
27/05/2014 NPO: Toelichting op schrijven van PigeonVillage en reactie van bestuur NPO
27/05/2014 Provinciale zege uit Blois: Jordy Lauwers (Beigem, Vlaams-Brabant)
27/05/2014 Provinciale zege uit Gien: Dierckx-Dams (Ham, Limburg)
27/05/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Kurt Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
27/05/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Versluys (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
27/05/2014 Provinciale zege uit Gien: Rene Mignolet (Nieuwerkerken, Limburg)
27/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Gilbert Decherf (Bredene, West-Vlaanderen)
26/05/2014 Chateauroux in Oost-Vlaanderen (24/05/2014) - André Versluys en Kurt Ingels winnen
26/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Moens-Gaudius (Aspelare, Oost-Vlaanderen)
25/05/2014 Blois Provinciaal 24/05/2014 - resultaat
25/05/2014 Bourges Provinciaal WVV 24/05/2014 - resultaat
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Haest (Kapellen, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joseph Van Put (Waarloos, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Van Den Putte (Tongerlo, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Herman Donckers (Rijkevorsel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jo Molenberghs (Geel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Stave: Jan Soons (Peer, Limburg)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Van Puymbroeck (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
24/05/2014 Gien Provinciaal 24/05/2014: resultaat
24/05/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Interprovinciaal Vierzon 10.480 oude duiven
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Stephen Ward (Brecht, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Walter De Meyer (Nijlen, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Rini Geerts (Hulshout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Vermeulen (Meerhout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: J. R. Van Den Borre (Dilbeek, Vlaams-Brabant)
24/05/2014 Ereprijs uit Reims: Eddy Linsen (Peer, Limburg)
24/05/2014 Ereprijs uit Gien: Henri Custers (Meeuwen, Limburg)
23/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (18-05-2014)
23/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (17/05)
23/05/2014 Mooie prestaties: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
22/05/2014 Provinciale Bourges van het W.V.V.
21/05/2014 (inter)Provinciale zege uit Vierzon: Leon Jacobs (Tremelo, Vlaams-Brabant)
20/05/2014 Vierzon (17/05) - Oost-Vlaanderen: Geert & Annick Van Renterghem en Bart & Robert De Clercq provinciale winnaars! UPDATE
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Theo Yskout (Hulshout, Antwerpen)
20/05/2014 (Inter)Provinciale zege uit Blois: Guy Pletinckx (Zandbergen, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 (Inter)Provinciale zege uit Blois: Bjorn Haak (Moerbeke, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Gien: Daan Rego (Wijer, Limburg)
20/05/2014 Provinciale zege uit Tours: Rony Calus (Heist-aan-Zee, West-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Gien: Johan en Christ Engelbos (Duras, Limburg)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Geert en Annick Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Bart en Robert De Clercq (Kluisbergen, Oost-Vlaanderen)
19/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
19/05/2014 Vierzon Fond-overzicht Antwerpen 17/05/2014
19/05/2014 Tours Provinciaal WVV 17/05/2014 - resultaat
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Walter De Keuster (Berlaar, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Benny Van Den Brande (Heultje, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Stave: Leo Camps (Meeuwen, Limburg)
18/05/2014 Ereprijs uit Stave: Leo Berben (Diepenbeek, Limburg)
17/05/2014 (Inter)Provinciale Vluchten 17 & 18/05/2014
17/05/2014 Fontenay Provinciaal WVOU 11/05/2014 - resultaat
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Rudi Diels (Beerse, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Herman Bevers (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Lucien Roelans (Bevel, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Gien: Frans De Becker (Tildonk, Vlaams-Brabant)
17/05/2014 Ereprijs uit Gien: Raymond De Haes (Baal, Vlaams-Brabant)
17/05/2014 Ereprijs uit Lorris: J. Hornesch (Cadier en Keer, Nederland)
17/05/2014 Ereprijs uit Reims: Etienne Stassen (Dilsen, Limburg)
16/05/2014 Blois in Oost-Vlaanderen (11/05)
16/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (03/05 & 11/05)
16/05/2014 Samenspelnieuws F. V. O. V. (Oost-Vlaanderen)
15/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (11/05)
14/05/2014 Overlijden Godelieve De Moortel (Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen)
14/05/2014 Provinciale Tours van het W.V.V.
13/05/2014 Provinciale zege uit Blois: Paul Volckaert (Ooigem, West-Vlaanderen)
13/05/2014 Provinciale zege uit Fontenay: Lucien Balcaen (Waregem, West-Vlaanderen)
13/05/2014 Provinciale zege uit Fontenay: Romain Devolder (Kortrijk, West-Vlaanderen)
12/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
12/05/2014 Blois Provinciaal WVV 11/05/2014 - resultaat
11/05/2014 Ereprijs uit Souppes: August Aerts (Beerse, Antwerpen)
11/05/2014 Ereprijs uit Rethel: G. Van Den Berg (Eijsden, Nederland)
11/05/2014 Ereprijs uit Rethel: H. Welzen (Spaubeek, Nederland)
10/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: B. en J. Menten (Nieuwerkerken, Limburg)
9/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (04-05-2014)
9/05/2014 Samenspelnieuws Vierdaagse Zwalmvallei (Oost-Vlaanderen)
7/05/2014 Provinciale Blois van het W.V.V.
6/05/2014 WVOU-uitslag Provinciaal Fontenay 03-05
6/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
5/05/2014 Verenigingsnieuws St-Martinus Vliegers Semmerzake (Oost-Vlaanderen)
4/05/2014 Ereprijs uit Sezanne: L. Penders (Itteren, Nederland)
3/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
30/04/2014 Pont St. Maxence in Oost-Vlaanderen (27-04-2014)
28/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
28/04/2014 KBDB: Inkorvingsburelen nationale en internationale wedvluchten 2014
28/04/2014 Ereprijs uit Reims: Mia Schepers (Peer, Limburg)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Ronny Ghielens (Stabroek, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Josephine Delaedt (Horendonk, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jan Buysen (Nieuwmoer, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Johan Storms (Rijkevorsel, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Eric Rooyackers (Brasschaat, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gustaaf De Bisschop (Asse, Vlaams-Brabant)
27/04/2014 Ereprijs uit Epernay: H. Schroen (Eijsden, Nederland)
27/04/2014 Ereprijs uit Epernay: A. Van Lumig (Koningsbosch, Nederland)
26/04/2014 Overlijden Oscar Bekaert (Lede, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Momignies: Victor Wollants (Veerle, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Van De Weyer (Mol, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Joel Van Daele (Hansbeke, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Antoon Schoonacker (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Luc Dooghe (Adegem, Oost-Vlaanderen)
25/04/2014 Oplossing Klein-Brabantse Fondspelers!
23/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Konings (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Ginderen en zoon (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gaston Van De Velde (Zandhoven, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Leo Jacobs (Merksplas, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc en Andre De Peuter (Malle, antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Frans Overdulve (Horendonk, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Jos Martens (Wommelgem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W. Kloeck-F. De Grauw (Merksem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Stanny Laurijssen (Hoogstraten, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Bart Vandenbroeck (Merchtem, Vlaams-Brabant)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W-J Jacobs en zoon (Opwijk,Vlaams-Brabant)
20/04/2014 Ereprijs uit Reims: Jules Humblet (Maastricht, Nederland)
19/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
14/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
13/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
13/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Christine De Bruycker (Liedekerke, Vlaams-Brabant)
13/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Andre Rogiers (Schepdaal, Vlaams-Brabant)
7/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
5/04/2014 De Vadder-Valkenborgh (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Tophok van Quievrain tot Barcelona
28/03/2014 A en R De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen): Ijzersterk seizoen 2013 voor deze kolonie
26/03/2014 Persbericht FAVV / AFSCA
26/03/2014 Cursus regelaar 2014 Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen
25/03/2014 Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Bourges II 2013
23/03/2014 Vandermaelen-Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen): Halve fondkampioen jonge duiven 1+2 Oost-Vlaanderen 2013
21/03/2014 Mooie prestaties: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
21/03/2014 Seizoensoverzicht 2014: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
18/03/2014 Verenigingsnieuws: Sint-Martinus-Vliegers Semmerzake
18/03/2014 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): Topseizoen met 3 provinciale en 2 zonale zeges
17/03/2014 Ereprijs uit Ronquieres: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
15/03/2014 Het nieuwe vluchtseizoen 2014 start dit weekend!
14/03/2014 Mooie prestaties: Ludo Bulckens (Olen, Antwerpen)
13/03/2014 Stijn en Etienne Van Sterthem (Balegem, Oost-Vlaanderen): Provinciaal Fondkampioen Oost-Vlaanderen jonge duiven 1 en 2
6/03/2014 Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen): 2013 opnieuw topseizoen voor de tandem
5/03/2014 David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen): Algemeen Nationaal kampioen KBDB 2013
4/03/2014 Provinciale Kampioenendag Vlaams-Brabant
2/03/2014 Provinciale kampioenenviering 2013 KBDB Limburg: Uitslag tombola
23/02/2014 Overlijden Marcel Van den Driessche (Sint-Gillis-Dendermonde, Oost-Vlaanderen)
21/02/2014 Provinciale kampioenenviering 2013 KBDB Limburg
12/02/2014 Provinciale kampioenendag Oost-Vlaanderen 2013
9/02/2014 Noël Peiren (Zedelgem, West-Vlaanderen): maakt een sterk seizoen 2013
5/02/2014 Derwa-Luxem (Herent, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciale Asduif jaarse Grote Halve Fond KBDB Vlaams-Brabant 2013!
3/02/2014 NPO: Prijsuitreiking Nationale Kampioenen 2013
24/01/2014 Chris en Michel Bogaert (Heldergem, Oost-Vlaanderen): super op de vitesse in Verbond Groot-Haaltert
20/01/2014 Clubblad van Jeugdclub Oost-Vlaanderen
20/01/2014 Kampioenschappen Jeugdclub Oost-Vlaanderen 2013
18/01/2014 Francois Tobback (Hofstade, Vlaams-Brabant): Algemeen Provinciaal Kampioen KBDB Vlaams-Brabant 2013
17/01/2014 Van Looy-Van Nieuwenhuyse (Wetteren, Oost-Vlaanderen): Internationaal Fondsucces
12/01/2014 Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen): 1ste Zonaal A1 oude Chateauroux 3/8/13
4/01/2014 Leon Messiaen (Grammene, Oost-Vlaanderen): 2013 werd opnieuw topseizoen voor “The Barcelona Dynasty”
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jaarse Halve Fond: Luc Floridor (St-Laureins-Berchem, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Fond: gebroeders Desbuquois (Kapelle-o/d-Bos, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Hafo: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge Nationale Vluchten: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Zware Fond: Georges Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap Fond: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap Zware Fond: Yvon Deneufbourg (Estinnes, Henegouwen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jonge Nationale Vluchten: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude Halve Fond: Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge & Crackduif jonge: Dirk Van Den Bulck (Grobbendonk, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jaarse Halve Fond: Schroyen-Henderix (Heusden-Zolder, Limburg)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap oude Halve Fond: Victor Massart (Linter, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Snelheid: Roberto Panza (Ans, Luik)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Snelheid: Peter Stakenborg (Neeroeteren, Limburg)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Hafo: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
29/12/2013 Marc Adam (Eine-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): Halvefond virtuoos - Vlaamse Ardennen
21/12/2013 KBDB: Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen
20/12/2013 Foto's Nationale Jeugddag 2013
20/12/2013 Onvrede troef in Oost-Vlaanderen
14/12/2013 Jacques Verschuere (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal La Souterraine & Brive
9/12/2013 Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
8/12/2013 Marc en Franky Van De Walle (Zwalm, Oost-Vlaanderen): 1e Algemeen Kampioen in de IFV
6/12/2013 Etienne Decherf (Vlissegem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal Barcelona
5/12/2013 Frans Denoo (Zedelgem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal Libourne
1/12/2013 Nationaal Kampioen jonge Kleine Halve Fond KBDB: Roger Berckmans (Kortenberg, Vlaams-Brabant)
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Kleine Halve Fond KBDB: Samson-Boye (Mechelen, Antwerpen)
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Grote Halve Fond KBDB: Roger Buvens (Loksbergen, Limburg)
1/12/2013 Algemeen Nationaal Kampioen KBDB: David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 Grootse huldiging der kampioenen en ereprijswinnaars O.V.V. – F.V.O.V.
1/12/2013 Nationaal Kampioen jaarse Grote Halve Fond KBDB: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jaarse Fond KBDB: Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen)
1/12/2013 Nationaal Kampioen jonge KBDB: Gustaaf De Bisschop (Asse, Vlaams-Brabant)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jonge Kleine Halve Fond KBDB: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude en jaarse Snelheid KBDB: Patrick Boeckx (Vorselaar, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude Kleine Hafo KBDB: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt, Limburg)
28/11/2013 Mededelingen AJD Oost-Vlaanderen
21/11/2013 Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Nevers 31/08/13
21/11/2013 Definitieve uitslag kampioenschappen 2013 Oost-Vlaanderen
21/11/2013 51e Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
21/11/2013 K.B.D.B. Afdeling Oost-Vlaanderen: 68e Provinciale Kampioenendag
14/11/2013 Provinciale Kampioenschappen Antwerpen 2013 (definitief)
13/11/2013 Jo en Steven Ronsijn (Appelterre, Oost-Vlaanderen): 1ste Asduif Fond in Fondclub der Denderstreek (FCD)
8/11/2013 Voorlopige Kampioenschappen Provincie Limburg 2013
6/11/2013 NPO: Nationale Jeugddag 2013
5/11/2013 KBDB: Mededeling
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Struyf (Zandvliet, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Paul en Jeff Van Hove (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Eddy Smolders (OLV-Olen, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Johan De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Francis Caems (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Jos Gebruers (Kasterlee, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Alfons Helsen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vervoort (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jan Van Der Steen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Swa en Thiago Langmans (Tongerlo, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jan De Rijck (Heultje, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marcel Lommelen (Geel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen)
30/10/2013 Lionel Debusschere (Hulste, West-Vlaanderen): zijn asduif wint 1ste Provinciaal Marseille
30/10/2013 Voorlopige kampioenschappen Oost-Vlaanderen 2013
27/10/2013 Koen Meerschaert (Moerkerke, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge Blois 20/07/13
26/10/2013 NPO: Aanmelden Nationale Jeugddag 2013
26/10/2013 Overlijden Mevr. Gyssens (Lokeren, Oost-Vlaanderen)
25/10/2013 Dries Dhont (Oedelem, West-Vlaanderen): 3de prov. kamp. KBDB W-Vl. 2013 Snelheid Oude en Jaarlingen
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
22/10/2013 Cousaert-Willems (Maarke-Kerkem, Oost-Vlaanderen): Zware fond een passie, een werk van lange adem
20/10/2013 Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke, West-Vlaanderen): Beste seizoen ooit !
18/10/2013 Overlijden Romain Goethals (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
16/10/2013 Nationale kampioenschappen 2013
16/10/2013 Nationale kampioenschappen 2013 Definitieve Uitslag
15/10/2013 Tandem Roelandt-Mille (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Paul Mille is van ons heengegaan
13/10/2013 Provinciale kampioenschappen West-Vlaanderen 2013
12/10/2013 Ereprijs uit Herstal: Kevin en Nick Ceulemans (Booischot, Antwerpen)
11/10/2013 Voorlopige eindstand provinciale kampioenschappen Vlaams-Brabant 2013
9/10/2013 KBDB stelt nieuw nationaal vluchtprogramma 2014 voor
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Van den Brande (Berlaar, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gustaaf Ronge (Lint, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
5/10/2013 Ereprijs uit Cognelee: Claeskens-Joris (Kortenaken, Vlaams-Brabant)
4/10/2013 Joël Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen) : Superlatieven schieten tekort !
4/10/2013 Voorlopige uitslag van de nationale kampioenschappen 2013
4/10/2013 Voorlopige eindstand provinciale kampioenschappen Antwerpen
3/10/2013 Voorlopige kampioenschappen West-Vlaanderen 2013
2/10/2013 Norbert Sierens (Zwevegem, West-Vlaanderen): Twee provinciale overwinningen
1/10/2013 Nationaal Kampioen Grote Fond KBDB: Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Frans Musch (Lennik, Vlaams-Brabant)
1/10/2013 Mooie prestaties: Verstichel-Rottier (Nazareth: Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Marc en Franky Van De Walle (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Erwin Geraerts (Nieuwerkerken, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Dennis Hamers (Maasmechelen, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Carmine Baldasarre (Beverlo, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Rudi Lens (Keerbergen, Vlaams-Brabant)
1/10/2013 Mooie prestaties: Louis Vercammen (Herenthout, Antwerpen)
1/10/2013 Algemeen Provinciaal Kampioen: Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Wim Storms (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Chris en Michel Bogaert (Heldergem, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Eddy Smits (Voortkapel, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Marc Dens (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nick en Roger Thijs (Hallaar, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Saban Saatduzen (Tessenderlo, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Leon Messiaen (Grammene, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Erwin Sanfrinnon (Appelterre, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Etienne Devos (Deerlijk, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jos Das (Lummen, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Roger Debusschere (Lokeren, Oost-Vlaanderne)
1/10/2013 Mooie prestaties: Guido Loockx (Tessenderlo, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Thomas Van Overschelde (Kortemark, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Lionel De Busschere (Hulste, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Hubert Van Herck (Borgloon, Limburg)
29/09/2013 Ereprijs uit St-Niklaas: Guy Pletinckx (Zandbergen, Oost-Vlaanderen)
29/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Jacobs-Gomez (Booischot, Antwerpen)
28/09/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): Een kwestie van superlatieven uit eenzelfde familie !
28/09/2013 Ereprijs uit Maaseik: Mertens-De Smet (Herselt, Antwerpen)
27/09/2013 KBDB: Nationale algemene vergadering 23 oktober 2013
26/09/2013 Jan en Chris Reybroeck (Melsen, Oost-Vlaanderen): Top op Barcelona, Narbonne en Perpignan in 2013 !
25/09/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
25/09/2013 Koning 2013 Eendracht Schilde: Verrijckt-Meeusen (Sint-Antonius, Antwerpen)
25/09/2013 Algemeen Kampioen Hafo 2013 samenspel Union Antwerpen - Zuid-Antwerps Verbond Zone West: Willy Van Berendonck (Schilde, Antwerpen)
23/09/2013 NPO: Informatie over voorlopige uitslagen Nationale Kampioenschappen 2013
21/09/2013 Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem-Petegem, Oost-Vlaanderen) laureaten van het Nat. Fondkampioenschap van de Duivenkrant
21/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Leon Badts (Beerzel, Antwerpen)
20/09/2013 Paul & Sven Saeytijdt (Brakel, Oost-Vlaaderen): schitteren op de prestigieuze kampioenschappen van Bony Cup Internationaal
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Pierre Vercamst (Anzegem, West-Vlaanderen)
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Gustaaf Van Bel (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludwig De Vries (Wiekevorst, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Andre Jacobs (Beerzel, Antwerpen)
13/09/2013 Nationale Asduif 2013 'De Gouden Veer’
12/09/2013 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
11/09/2013 NPO: Nationale Kampioenschappen Vitesse en Midfond
10/09/2013 Kampioenschappen Lokerse Fondclub 2013
9/09/2013 34e NPO Nationale Manifestatie
9/09/2013 Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Issoudun 17/08/13
8/09/2013 Gueret Nationaal 5/09/13: uitslagen
8/09/2013 WVOU uitslag Brionne provinciaal 7 september
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Dessel (Hulshout, Antwerpen)
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: August Van Dingenen (Westerlo, Antwerpen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Anthony Maes (Waregem, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Jef Vanwinkel (Tielt, Vlaams-Brabant)
7/09/2013 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Ameel-Vanlake (Dadizele, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Brionne: Jean-Pierre Lahaye (Proven, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Brionne: Paul Ongenaert (Koksijde, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen)
5/09/2013 Leon Van Der Haeghen (Aarsele, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge Pontoise 3/08/13
4/09/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
3/09/2013 Nevers Nationaal 31/08/13: nationale resultaten
3/09/2013 Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Bourges 28/07/13
2/09/2013 Marc Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen) 1ste en 2de Provinciaal jaarse Tours 20/07/13 van 1.173 jaarse duiven
2/09/2013 WVOU: uitslag Brionne provinciaal
2/09/2013 Joost Mortier (Oedelem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge L'Aigle 17/08/13
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Eddy Janssens (Zandhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Op de Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Leo Smets (Morkhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Van Tendeloo (Olen, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman en Wim Michiels (Massenhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Joris Dils (Zoerle Parwijs, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Hoof (Geel, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Cassimon (Kalmthout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Anroch Van Eynde (Meerhout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Soetewije en zoon (Tremelo, Vlaams-Brabant)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: team Freddy Dejaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Lannoo-De Clerck (Tielt, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eddy en Nicole Huygens (Booischot, Antwerpen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Van Muylder-Noel-De Mul (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Jan Pappens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Nationale zege uit Gueret: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
31/08/2013 Nationale zege uit Nevers: Michel Vanlint (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Roelandt-Mille (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: De Voet en zoon (Ronse, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Liesl Laremans (Veerle, Antwerpen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Brionne: Dirk Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Brionne: Tony Vanwijmelbeke (Zwevegem, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Raphael Vanthemsche (St-Eloois-Winkel, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: familie Schreel (Zedelgem, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Van Roy-Rochtus (Hemiksem, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
30/08/2013 Yvan Haelters (Nukerke, Oost-Vlaanderen): 2de Internationaal oude Perpignan 2/08/13
30/08/2013 La Souterraine Nationaal 24/08/13: nationaal resultaat
30/08/2013 Michel en Gunther Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
28/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Henri Heylighen en zoon (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
27/08/2013 Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Narbonne 26/07/13
26/08/2013 WVOU Pontoise 24.08 Vluchtverslag
26/08/2013 Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Argenton 10/08/13
26/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Alfons Leysen (Lichtaart, Antwerpen)
25/08/2013 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellingscommissie
25/08/2013 Seizoensovericht 2013: August Schellens (Hulshout, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Luc Rens (Voortkapel, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Stan Brosens (Meer, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Derwa-Luxem (Herent, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Issoudun 17/08/13
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterainne: Joel Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen)
24/08/2013 Seizoensovericht 2013: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
24/08/2013 Ereprijs uit Laon: Vandenbergh-Druyts (Meerhout, Antwerpen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Antoine en Rudy De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Wynand De Bruyn (Balen, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Leo en C. Van Horenbeeck (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Arien-De Keyser (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Gevaert-Van Schoorisse (Ronse, Oost-Vlaanderen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: gebroeders Van Der Gucht (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
22/08/2013 Bericht van het West-Vlaams Verbond
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
21/08/2013 Bourges 27/07/13 Nationale Jeugddubbeling
20/08/2013 Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal en Internationaal oude Narbonne 26/07/13
19/08/2013 Henri en zoon Jos Heylighen (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Brive 13/07/13
19/08/2013 De Provinciale vlucht uit L'Aigle van 17/8
18/08/2013 Issoudun Nationaal 17/08/13: uitslagen
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Edward De L'Arbre (Olen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Herck-Vaes (Booischot, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lode Smets (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Wilfried Van Den Bosch (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Paul Janssens (Itegem, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Braekevelt-Cassaert (Egem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
17/08/2013 Nationale zege uit Issoudun: Albert Derwa (Herent, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eric Volkaerts (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Lander en Jenny Ongena (Zulzeke, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Ronny Van Reet (Mol, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Chris Eeman (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Van Hoof-Van Wijngaerden (Keerbergen, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Kamiel Hazaert (Neerijse, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gerard Rens (Herselt, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit L'Aigle: Joost Mortier (Oedelem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Andre en Thierry Vercruysse (Anzegem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Patrick Martens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Billiet-Baratto (Ieper, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Zonale zege uit Issoudun: Van Houdt-Serre (Diest, Vlaams-Brabant)
16/08/2013 Rufin en Luc Buyl (Nieuwenhove, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
15/08/2013 Provinciale WVOU vlucht uit Pontoise voor oude, jaarse en jonge duiven op 17 augustus 2013
15/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Yvan Van Den Bossche en Eddy Van Den Steen (Asse, Vlaams-Brabant)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Cools (Geel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Bael (Voortkapel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Jr Cuyvers (Dessel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
12/08/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/06/13
12/08/2013 Argenton Nationaal 10/08/13: uitslagen
12/08/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude La Souterraine 6/07/13
11/08/2013 Provinciale Pontoise van 10 aug. ingericht door de W.V.O.U.
11/08/2013 Persfax top 100 - Orléans Provinciaal 10-08-2013
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Angelo Roelen (Hoogstraten, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Vansant (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Robin Cools (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Bart Kerckhofs (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Hendrickx (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Gevers (Merksplas, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerald De Meyer (Ekeren, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Hugo Van De Putte (Booischot, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Willy Claes (Duffel, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Orleans: hok Liliane Demely (Moorsele, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Orleans: Danny Schokkaert (Oordegem, Oost-Vlaanderen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Luc Christiaens (Ooigem, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gaston De Rijck (Booischot, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Pithiviers: Ronny Vervloesem (Betekom, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Rik Cools (Ruiselede, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Raf en Lars Luyckx (Geel, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Philip Grymonprez (Kuurne, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Patriek Verhue (Zwevegem, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vos-Jennes (Webbekom, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Theo Elsen (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Ereprijs uit Orelans: Jean Marie en Dave Schietse (Zingem, Oost-Vlaanderen)
10/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Louis Verstrepen (Herselt, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Laon: Magarino Van Gestel (Lommel, Limburg)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jozef Haepers (Hulshout, Antwerpen)
9/08/2013 Jerome Morisse (Wervik, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Souillac 20/07/13
9/08/2013 NPO: Voorlopige eindstanden Nationale Kampioenschappen Vitesse en Midfond Bokaal NK
9/08/2013 Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jonge Blois 28/07/13
8/08/2013 Chris De Backer (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Poitiers 8/06/13
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
8/08/2013 Raymond Wandels (Asper, Oost-Vlaanderen): mogelijk beste jaarse kleine halve fond 2013
7/08/2013 Bourges Nationaal 27/07/13: Nat. resultaat
7/08/2013 Tulle Nationaal 3/08/2013: Nat. resultaat
7/08/2013 Bericht aan de liefhebbers en de WVOU inkorvingsburelen
7/08/2013 Bericht aan de West-Vlaamse liefhebbers
7/08/2013 Antoine en Cindy Benoot (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 06/07/13
6/08/2013 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Narbonne 26/07/13
6/08/2013 Chateauroux 3/08/2013: uitslagen
6/08/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
5/08/2013 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Souillac 20/07/13
5/08/2013 Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
5/08/2013 Provinciale Pontoise ingericht door de WVOU
5/08/2013 Persfax L'Aigle Prov. jonge duiven 3/8 - Top 100
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ernest Van Hove (Wiekevorst, Antwerpen)
4/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Huybregts-Reijnen (Hoogstraten, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Lucien Verbanck (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Flor Van Horenbeeck (Mechelen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Emile Maes (Beerse, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel Middernacht (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Mon Vervoort (Beerzel, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Denis Dillen (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Dirk Marien (Kapellen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel en zoon Menten (Tongerlo, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Dirk Maris (Itegem, Antwerpen)
3/08/2013 Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Orleans 13/07/13
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Veulemans-Perilleux (Vissenaken, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ivan Van Vuchelen (Grazen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Vos-Rigot (Diest, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Koen Crucke (Onkerzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Peter Windels (Zwevegem, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Leon Van Der Haeghen (Aarsele, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: Johan Hebberecht (Drongen, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: August Verstraete (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Mooie prestaties: Vereyken-Gommers (Schilde, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Caro en Noel Pintens (Liezele, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Davy Tournelle (Rummen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Nationale zege uit Chateauroux: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Chris Debacker (Beveren, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Tulle: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit L'Aigle: Eric Honore (Snellegem, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: De Clerck-Blancke (Tielt, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Geert Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Eric Camphijn (Ninove, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Omer Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Dirk Speybroeck (Vinkt, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marnique De Witte (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Leyseele (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Karel en Stijn De Rouck (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Wim Spinnoy (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Albert Van Roost (Ramsel, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Laon: Peter Gerinckx (Mol, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Paul Geens (Essen, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Jozef en Georges Comyn (Kanegem, West-Vlaanderen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Karel Huygen (Stabroek, Antwerpen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Vandeputte-Vandenhende (Beersel, Vlaams-Brabant)
2/08/2013 Internationale zege uit Perpignan: Yvan Haelters (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
31/07/2013 Bericht van het West-Vlaams Verbond
31/07/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
30/07/2013 Evrard De Rijck (Rillaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude St-Vincent 12/07/13 & 1ste Provinciaal jaarse Brive 13/07/13
30/07/2013 Souillac Nationaal 20/07/13: uitslagen
29/07/2013 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Salbris 20/07/13
29/07/2013 Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen): 2 x 1ste Provinciaal met MONTI BE10-4031613
29/07/2013 Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Salbris 20/07/13
28/07/2013 Persfax top 100 WVOU Prov. Clermont 27 juli 2013
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Evarist Van De Moer (Hulshout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Janssens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Mooie prestaties: Jules Liekens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Peter Van Ael (Zoersel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Floran Van Gorp (Rijkevorsel, Antwerpen)
28/07/2013 Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude La Souteraine 6/07/13 van 845 oude duiven
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Daems en zoon (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: M. en G. Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Brive Nationaal 13/07/13: nat. en zonale uitslagen
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Georges Vancraeynest (Klerken, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Kati Lippens (Izegem, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Pemen (Meer, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: E. en L. Van Peer (Halle, Antwerpen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lucien Gurickx (St-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Tony Lievens (Sint-Laureins, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: De Vroe-Van Gaver (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Roger en Marc Van Tongelen (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Martin Dhooge (Ursel, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Freddy Van Sterthem en Kurt (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Baele (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Greta Pirco (Halle-Booienhoven, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman Bevers (St-Job-in-'t-Goor, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Marc Van Haute (Smetlede, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jozef Ysebaert (Elst, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Laeremans (Putte, Antwerpen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Bruno Wouters (Brasschaat, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Briers (Herselt, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc Van Loon (Kalmthout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Rene Coenen (Kessel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Et. en Kris Meerpoel (Hillegem, Oost-Vlaanderen)
27/07/2013 Provinciale zege uit Clermont: Delbaere-Sampers (Menen, West-Vlaanderen)
27/07/2013 Provinciale zege uit Clermont: Andre Decleir (Oostnieuwkerke, West-Vlaanderen)
27/07/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): weekend 13/07/13 ... 3 x 1°, in drie verscheidene lokalen
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Eddy De Groot (Putte, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Jozef Meyen (Veerle, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Rene Hendrickx (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
27/07/2013 Ereprijs uit Clermont: Noel Roegiest (Lovendegem, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Jef en Wim Struyfs (Tielen, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Ivan Verhaeghe (Harelbeke, West-Vlaanderen)
26/07/2013 John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Poffe-Denruyter (Kapellen, Vlaams-Brabant)
26/07/2013 Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Marseille 19/07/13
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Marc Van Den Eeckhoudt (Kalken, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
24/07/2013 Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Gueret 22/06/13
23/07/2013 Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal oude Orange 30/06/13
23/07/2013 Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
23/07/2013 Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen): 1ste prov. Bourges en La Souterraine
23/07/2013 Orleans Provincie Antwerpen 13/07/13: uitslagen
23/07/2013 West-Vlaams Verbond - Tours 20 juli 2013
22/07/2013 Mooie prestaties: De Ruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
21/07/2013 Salbris Provinciaal 20/07/13: uitslagen
21/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Lauwers (Lichtaart, Antwerpen)
21/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marina Van De Velde (Grobbendonk, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel De Beck (Rijkevorsel, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Kinschots (Minderhout, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Truyen en Staf De Wever (Heultje, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Norbert Sierens (Zwevegem, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Vanhoudt-Serre (Diest, Vlaams-Brabant)
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Erik Denijs (Beveren, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Mooie prestaties: hok Puts (Olen, Antwerpen)
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Jerome Morisse (Wervik, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Tours: Marc Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Tours: Eric Strubbe (Brugge, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Tobback (Hofstade, Vlaams-Brabant)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Issoudun: Jos Wouters (Heist-Goor, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Souillac: Denis Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: De Bruycker-Decraene (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen)
19/07/2013 NPO: Uitbetaling nationale/sectorale wedvluchten d.d. 14-06-2013, 21-06-2013
19/07/2013 Provinciale zege uit Marseille: Linda Meulemans-Damen (Arendonk,Antwerpen)
19/07/2013 Ereprijs uit Marseille: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2013 Germain D’Hondt (Anzegem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Orange
18/07/2013 Zonale zege uit Poitiers: Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
18/07/2013 Libourne Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
18/07/2013 Provinciale Vlucht uit Tours op 20 juli - persbericht
16/07/2013 Blois Provinciaal Vlaams-Brabant 13/07/13
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
15/07/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude & 1ste Nationaal jaarse Libourne 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
15/07/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Gueret 22/06/13
14/07/2013 Ereprijs uit Brive: Daniel Van Wassenhove (Ooike, Oost-Vlaanderen)
14/07/2013 La Souterraine Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van De Sande- M. Laenen (Heultje, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Leon Jochems (St-Lenaerts, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Belmans (Westerlo, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Amand De Raet (Hulshout, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Constant De Volder (Malle, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Fr. Van Den Troost (Ramsdonk, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Jacques Verschuere (Beveren, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Ereprijs uit Orleans: Gustaaf Mertens (Wijnegem, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Laon: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
13/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart Luyten (Hulshout, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Frans Van De Mieroop (Schoten, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Evrard De Rijck (Rillaar, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Andre Ceusters (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Zeeuws-Debroek (Diest, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
12/07/2013 Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Argenton 30/06/13
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Noel Peiren (Zedelgem, West-Vlaanderen)
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Staf Van Malderen (Mechelen, Antwerpen)
12/07/2013 NPO: Voorlopige eindstanden Nationale Kampioenschappen Vitesse - Senioren
12/07/2013 Mooie prestaties: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
12/07/2013 Luc Decabooter (Harelbeke, West-Vlaanderen) 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
11/07/2013 Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Francois Boeykens (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
9/07/2013 Argenton Nationaal 29/06/13: Zonale uitslagen
7/07/2013 WVV: Provinciaal resultaat Blois
7/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerrit Van Gestel (Oostmalle, Antwerpen)
7/07/2013 Seizoensovericht 2013: Frans Heylen (Hulshout, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Willy Verbruggen (Londerzeel, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Nationale zege uit La Souterraine: Davy Verleije-Amber (Damme, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Andre Bellens (Zandhoven, Antwerpen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Willy Daniels (Kessel, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Julien Vaneenoo (Wingene, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Frans Denoo (Zedelgem, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Guido Van Vlierberghe (Bornem, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Kristof Mortelmans (Ranst, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit La Souterraine : Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Zonale zege uit Libourne: Marc De Cock (Temse, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Joni-Caro-Benny Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Mooie prestaties: Gommaire Verbruggen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
5/07/2013 Nationale zege uit Barcelona: Luc Wiels (Roosdaal, Vlaams-Brabant)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Etienne Decherf (Vlissegem, West-Vlaanderen)
5/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/07/2013 Ivo Renders (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
5/07/2013 Internationale zege uit Barcelona: Daniel Aerens (Drongen, Oost-Vlaanderen)
4/07/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Gueret 22/06/13
4/07/2013 Orange Nationaal 29/06/13: nationale uitslagen
3/07/2013 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montlucon 15/06/13
3/07/2013 Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen): 4de Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
2/07/2013 Hendrik Mortier (St. Kruis, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
1/07/2013 Pierre Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal oude Pau 14/06/13
1/07/2013 Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Agen-Bordeaux 30/06/2013
30/06/2013 Ereprijs uit Laon: Arthur Linten (Balen, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Saelen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Vanthienen (Lichtaart, Antwerpen)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Van Aerschot (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Marc Heylen (Bouwel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Agen-Bordeaux: Werner Staessen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Paul Lanneau (Ingooigem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Orange: Germain D'Hondt (Anzegem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Chris Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Nationale zege uit Orange: Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: De Smet-Van Puymbroeck (Belsele, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Steven Van De Velde (Erpe-Mere, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Orange: Guy Vanermen (Vosselaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
30/06/2013 Mooie prestaties: Leon Jacobs (Tremelo, Vlaams-Brabant)
29/06/2013 Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
28/06/2013 Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montlucon 15/06/13
28/06/2013 Jozef Planckaert (Harelbeke, West-Vlaanderne) 1ste Provinciaal oude Cahors 15/06/13
27/06/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: mededelingen
27/06/2013 Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
26/06/2013 Montauban Nationaal 22/06/13: nationale & zonale resultaten
26/06/2013 Gueret Nationaal: nationale en zonale resultaten
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
25/06/2013 GULDENSPORENVLUCHT 2013
24/06/2013 Mooie prestaties: Geert Willaert (Moerzeke, Oost-Vlaanderen)
23/06/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans Dams (Olen, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Luyten (Geel, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lodewijck De Ceuster (Itegem, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Verbiest (Westerlo, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Van Doninck (Rijkevorsel, Antwerpen)
23/06/2013 Gien Provinciaal Limburg
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Hufkens-Van Hecke (Westmalle, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Andre Somers (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Adriaenssen-Van Bouwel (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Montauban: Remy Speltdoorn (Winksele, Vlaams-Brabant)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: W. en W. Van Elsacker ('s Gravenwezel, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Moeraert-Stand en Gunther (Lochristi, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Nicolas en Filip Norman (Knokke, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Van Cauwenberghe-Ally (Ruiselede, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Luc en Maurice De Laere (Anzegem, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Jo en Robert Bernaert (Middelkerke, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Pau
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Andre Vaernewijck (Waregem, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Verhelst-Cant (Haasdonk, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Montauban: Hendrik Mortier (St. Kruis, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Georges Sterckx (Korbeek-Dijle, Vlaams-Brabant)
22/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Filip en Kris Smits (Berlaar, Antwerpen)
22/06/2013 Mooie prestaties: Henri Reyniers (Lubbeek, Vlaams-Brabant)
20/06/2013 Maurice Linten (Olmen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Cahors 15/06/13
19/06/2013 Julien Vaneenoo (Wingene, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/12
19/06/2013 Cahors Nationaal 15/06/13: Update Nationale uitslag
19/06/2013 Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 8/06/13
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
18/06/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 1/06/13
18/06/2013 Andre Verhaeghe (Anzegem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Vierzon FVOV 18/05/13
17/06/2013 Montlucon Nationaal 15/06/2013: uitslagen
17/06/2013 Jacques en Gino Mispelaere (Moorsele, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Poitiers 8/06/13
17/06/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Poitiers 1/06/13
16/06/2013 Pithiviers Provinciaal Limburg 15/06/13
16/06/2013 Seizoensovericht 2013: Linda Tops (Heultje, Antwerpen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Deno-Herbots (Leefdaal, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Willy Van Essche (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Jozef Planckaert (Harelbeke, West-Vlaanderen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Willy Den Haese (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Paul Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Erwin Schepmans (Grazen, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Willy en Ivan Baetens (Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Luc Decabooter (Harelbeke, West-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Maurice Linten (Olmen, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Lucien Meurysse (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
14/06/2013 Mooie prestaties: Johan Van Laere (Kalken, Oost-Vlaanderen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Kristian Vrebos (Neerijse, Vlaams-Brabant)
13/06/2013 Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montelimar 8/06/13
13/06/2013 Luc en Maurice De Laere (Anzegem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Orleans 11/05/13
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
12/06/2013 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
12/06/2013 Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Limoges 1/06/13
12/06/2013 Poitiers Nationaal 08/06/2013: Nationaal resultaat
12/06/2013 Paul Beckers (Budingen, Vlaams-Brabant): Snelste duif Vierzon
11/06/2013 Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal jaarse Poitiers 8/06/13
11/06/2013 Frederik Van Bost (Nederename-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Chatearoux 1/06/13
10/06/2013 Ereprijs uit Pithiviers: Roger Beullens (Heverlee, Vlaams-Brabant)
10/06/2013 Montelimar Nationaal 08/06/2013: Nationaal resultaat
9/06/2013 Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen): 5de Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
9/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel Heremans (Booischot, Antwerpen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Kitano Masao (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: G. en J. Pronckaert (Schepdaal, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Daniel De Roock (Lennik, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Jacques en Gino Mispelaere (Moorsele, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Op De Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Patrick Lismont (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Marc De Beule (Waasmunster, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Paul Beckers (Budingen, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Van Der Veken (Retie, Antwerpen)
8/06/2013 Zonale zege uit Montelimar: Jean Collet (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Rene Schelkens (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Seizoensovericht 2013: Daneels-Dierckx (Berlaar, Antwerpen)
7/06/2013 Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Tours 18/05/13
6/06/2013 Limoges Nationaal 01/06/2013: Nationaal Resultaat
6/06/2013 Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 1/06/13
5/06/2013 A & R De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Tours 18/05/13
5/06/2013 Chateauroux Nationaal 01/06/2013: Nationaal resultaat
5/06/2013 KBDB: aanmeldingen nationale vluchten
4/06/2013 André Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
4/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Rudi Hendrikx (Maasmechelen, Limburg)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Limoges Nationaal van 1-06-2013
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Chateauroux KBDB van 1-06-2013
2/06/2013 Mooie prestaties: Louis Van Springel (Mol, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: August Van Aert (Oostmalle, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Erik Huys (Bellegem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Etienne Matterne (Binkom, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Nationale zege uit Chateauroux: Masao Kitano (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Declercq (Everbeek, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Paul Volckaert (Ooigem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Jos Van Olmen (Broechem, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Van Bost (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Van Geel (Hulshout, Antwerpen)
31/05/2013 Bourges Nationaal: Nationale & zonale resultaten 2013
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
30/05/2013 KBDB Oost- & West-Vlaanderen: mededeling
29/05/2013 Nabeschouwing: Orléans 25-05.
29/05/2013 Nabeschouwing: Bourges in de provincie Oost Vlaanderen
29/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges I 25/05/13
29/05/2013 (Inter)Provinciaal vluchtprogramma weekend van 1 en 2 juni
29/05/2013 Omer Verbeke (Kuurne, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Orleans 11/05/2013
28/05/2013 Vierzon (Inter)Provinciaal: Interprovinciale uitslag ONLINE
28/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
27/05/2013 Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/2013
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudi Bruynseels (Hulshout, Antwerpen)
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Erik Peeters-Dillien (Voortkapel, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Walter Roziers (Berlaar, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Wouters-Wouters (Tremelo, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Zonale zege uit Bourges: Andre Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen)
25/05/2013 Nationale zege uit Bourges: Dr. Dirk Moens (Grimbergen, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Lars Boje Henriksen (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
23/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste en 2de Provinciaal Vierzon FVOV Jaarse duiven 18-05-13
23/05/2013 KBDB Vlaams-Brabant: mededeling
22/05/2013 Danny Van Den Elsen (Baasrode,Oost-Vlaanderen): Noyon spel op hoog niveau
22/05/2013 (Inter)Provinciaal vluchtprogramma weekend van 25 en 26 mei
22/05/2013 Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen): pakken uit met dubbele provinciale zege uit Vierzon 18/05/13
22/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
20/05/2013 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen 18-05-13
20/05/2013 Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen): 1e Provinciaal oude Tours 18/05/13
19/05/2013 Uitslag provinciale wedstrijd Tours West-Vlaanderen
18/05/2013 (Inter)provinciale zege uit Vierzon: Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
18/05/2013 Ereprijs uit Vierzon: Hubert Caenen (Veldwezelt, Limburg)
18/05/2013 Seizoensoverzicht 2013: Roger Engelen (Dessel, Antwerpen)
18/05/2013 Ereprijs uit Angerville: Ante en Tom Platteau (Ternat, Vlaams-Brabant)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Christian Taymans (Hoeilaart, Vlaams-Brabant)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Andre Verhaeghe (Anzegem, Oost-Vlaanderen)
16/05/2013 Ronny Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen): 2de nationale asduif fond jonge duiven KBDB 2012
16/05/2013 Mooie prestaties: Jean Leemans (Bornem, Antwerpen)
15/05/2013 (Inter)Provinciaal vluchtprogramma weekend van 18 en 19 mei
15/05/2013 Mooie prestaties van Valentin Briers (Kuringen, Limburg)
13/05/2013 KBDB Vlaams-Brabant: mededeling
12/05/2013 Blois: provinciaal resultaat Oost-Vlaanderen
12/05/2013 Gien: provinciaal resultaat Limburg
12/05/2013 Maurice en Luc De Laere (Anzegem, West-Vlaanderen): 1e Provinciaal oude Orleans 11/05/13
12/05/2013 Orléans: provinciaal resultaat West-Vlaanderen UPDATE
11/05/2013 Inkorving van de Provinciale Orléans een succes voor het West-Vlaams Verbond
11/05/2013 Provinciale zege uit Blois: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
11/05/2013 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
10/05/2013 De nationale vluchten komen stilaan in zicht
9/05/2013 Provinciaal vluchtprogramma weekend van 11 en 12 mei
6/05/2013 Ereprijs uit Ecouen: Van Der Maelen - Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen)
5/05/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Breugelmans (Voortkapel, Antwerpen)
5/05/2013 ONVOLLEDIG (geen uitslag) Ereprijs uit Noyon: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
4/05/2013 Ereprijs uit Angerville: De Schepper - De Temmerman (Merelbeke, Oost-Vlaanderen)
3/05/2013 Overlijden Albert Derweduwen (Zingem, Oost-Vlaanderen)
2/05/2013 NPO: Aandachtspunten Nationale Hok- en Duif- kampioenschappen 2013
1/05/2013 NPO: Poster nationale concoursen
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Bjorn Rombouts (Malle, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Etienne Eeckhout (Melsen, Oost-Vlaanderen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Jos Ielegems (Reet, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Raemaekers-De Peuter (Malle, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
27/04/2013 Ereprijs uit Marne: Roger en Koen Vanmeert (Zelem, Limburg)
24/04/2013 Lothar Martle (Knesselare, Oost-Vlaanderen): Kampioen Oost-Vlaanderen snelheid jonge duiven 2012
21/04/2013 Mooie prestaties: René Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
17/04/2013 Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen): Algemeen Kampioen Belgische Verstandhouding – Entente Belge 2012
17/04/2013 Mededeling FAVV
12/04/2013 Johny Van Haverbeke (Maldegem, Oost-Vlaanderen): 4de Nat. Asduif Fond KBDB 2012
4/04/2013 Het West-Vlaams Verbond
30/03/2013 KBDB: nationale reglementen
27/03/2013 Temsele, een nieuw samenspel naast de Schelde
26/03/2013 Elk zijn Recht uit Haaltert: vluchtprogramma
26/03/2013 Daniel Van Wassenhove (Ooike, Oost-Vlaanderen): Magna cum laude
21/03/2013 Provinciale dag Vlaams-Brabant
16/03/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1e Algemeen Kampioen KBDB 2012
15/03/2013 Overlijden Hector Boterberg (Aalst, Oost-Vlaanderen)
15/03/2013 Andre Colbrandt (Bottelare, Oost-Vlaanderen): duivendiefstal in 2012 update
14/03/2013 Hok in de Kijker: Daniel en Luc Van Heddeghem (Letterhoutem, Oost-Vlaanderen)
9/03/2013 Yves Van De Walle (Mont de l'Enclus Orroir, Henegouwen): 1e Nationaal Zone A Limoges 2012
8/03/2013 NPO: Huldiging Nationale Kampioenen
8/03/2013 1e Provinciaal jaarse Narbonne: Julien Vaneenoo (Wingene)
7/03/2013 Hok in de Kijker: Christine en Dirk Van Den Driessche (Sint-Lievens-Esse, Oost-Vlaanderen)
6/03/2013 Marc Ampe (Ooigem, West-Vlaanderen): 1e Provinciaal jonge Tours 2012
5/03/2013 KBDB Oost-Vlaanderen jeugdclub: Oost-Vlaamse jeugdclub uit de bol in Oudenaarde
4/03/2013 De Balegemse Duivenmarkt : een unieke happening in Oost-Vlaanderen.
26/02/2013 Jean Marie & Dave Schietse (Zingem) 4 provinciale zeges in evenveel jaren!
25/02/2013 1e Nationaal Perpignan: Piet Van Nijnatten (Roosendaal, NL)
18/02/2013 1e Provinciaal jaarse Bourges II: Andre en Thierry Vercruysse (Anzegem)
18/02/2013 Jean-Paul & Bjorn Vankerckvoorde (Lovendegem): 7 maal Top 100 nationaal in 2012
17/02/2013 Overzicht bonverkopen afgelopen weekend
17/02/2013 Jeroen Seymortier (Lokeren): Sterk op Noyon
17/02/2013 Provinciaal winnaar oude Gueret: Vanwildemeersch-Vyncke (Westkapelle)
13/02/2013 Johan Van Laere (Kalken): De jeugd, waar zware fond een passie is.
12/02/2013 Provinciaal winnaar Gueret jonge: Armand Schoolmeesters (Spalbeek)
12/02/2013 Marc Van Haute (Smetlede): Van jonge duivenspecialist naar het duivinnenspel op hoog niveau
11/02/2013 Oost Vlaanderen vierde zijn kampioenen in stijl.
1/02/2013 Wilson Dekens (Zingem) 1ste provinciaal Soulliac en 1ste nationale asduif fond
30/01/2013 Provinciaal winnaar jonge Brionne 1/09: Luc & Hilde Sioen (Moorslede)
26/01/2013 Jeugd Kampioenschappen Oost Vlaanderen op 3 maart 2013
26/01/2013 Uitreiking ereprijzen Bourges 29 juli 2012 Oost-Vlaanderen
23/01/2013 Verslag AJD feestavond
23/01/2013 NPO: Programma Nationale Sectorale concoursen
19/01/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: ereprijzen Bourge
8/01/2013 4° nat. kamp. Zware Hafo KBDB 2012: Robert en Bart Declercq (Berchem)
4/01/2013 AJD Oost-Vlaanderen
4/01/2013 Provinciaal winnaar jaarse Bourges: Pierre De Waele-Verstraete (Heestert)
27/12/2012 1e nationale asduif Grote Fond KBDB: Etienne Devos (Deerlijk)
22/12/2012 Mededeling KBDB Oost-Vlaanderen
22/12/2012 Provinciaal winnaar jaarse duiven Tours 9 juni: Walter Coussens (Oostrozebeke)
11/12/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
7/12/2012 NPO: Uitslag Nationale Tentoonstelling 2012
5/12/2012 Marniek De Neve (Aalter) Super kampioen uit het Meetjesland
4/12/2012 Algemene Vergadering KBDB Oost-Vlaanderen
3/12/2012 Kampioenen viering OVV-FVOV Oost Vlaanderen
30/11/2012 Met het oog op de 33eNationale Manifestatie van 24 & 25 november a.s.
29/11/2012 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2012
29/11/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
22/11/2012 Provinciale kampioenschappen 2012 Oost-Vlaanderen
7/11/2012 Winnaars nationale vluchten 2012
5/11/2012 K.B.D.B. West-Vlaanderen viert zijn kampioenen
23/10/2012 Voorlopige uitslagen provinciale kampioenschappen Oost-Vlaanderen
21/10/2012 Het centraal hafo verbond kent zijn kampioenen
18/10/2012 KBDB: NATIONALE ALGEMENE VERGADERING 24.10.2012
16/10/2012 Provinciaal winnaar jaarse duiven Bourges II: Adrien De Munter & Zonen (Zarlardinge)
12/10/2012 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellingscommissie
12/10/2012 Provinciaal Kampioen Kleine Halve Fond jaarse: Deschacht-Denduyver (Westkerke)
6/10/2012 Provinciaal winnaar jonge La Souterraine 25/08: Ronny Van Reet (Mol)
5/10/2012 KBDB Antwerpen: provinciale kampioenschappen 2012
5/10/2012 JCA: mooie prestaties leden
2/10/2012 Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke) winnen de Argenton II Nationaal met Devils Daughter tegen 4774 oude duiven
1/10/2012 Seizoensoverzicht 2012: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
29/09/2012 Maar liefst vier provinciale overwinningen Brabantse Unie in 2012 voor Rene en Patrick Vervloesem uit Rijmenam
28/09/2012 Maar liefst zeven provinciale overwinningen in 2012 voor Germain & Nico Imbrecht uit Bornival (Waals-Brabant)
26/09/2012 Kampioenschappen Provincie West-Vlaanderen
25/09/2012 3 keer Provinciale winst met Magic Florian en Figo voor Nicolas en Filip Norman uit Knokke-Heist
24/09/2012 Provinciaal winnaar Blois & Interprovinciaal winnaar Brive 2012: Eddy en Maarten Leutenez (Kruishoutem)
20/09/2012 KBDB AFDELING WEST-VLAANDEREN: PROVINCIALE KAMPIOENENDAG 2012
16/09/2012 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
15/09/2012 Nationaal winnaar oude Gueret 8/09: Andr Roodhooft (Pulderbos)
13/09/2012 Provinciaal winnaar jonge Gueret 08/09: Hubert Schroyens (Itegem)
12/09/2012 Nationaal winnaar jonge Gueret 08/09: Soetewije en Zoon (Tremelo)
12/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Rik Cools (Ruiselede)
10/09/2012 Zes provinciale titels voor Casaert-Snchal uit Russeignies.
10/09/2012 Gueret Nationaal: aanmeldingen Nationaal + uitslag Brabant
9/09/2012 Nationaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Davy Tournelle (Rummen)
8/09/2012 KBDB: Nationale kampioenschappen
7/09/2012 La Souterraine: Nationale uitslag
3/09/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
29/08/2012 Angerville 25/08/12 in Oost Vlaanderen
27/08/2012 Mededeling KBDB
27/08/2012 Winnaar oude Blois Brabantse Unie 15/07: Marc en Roger Van Tongelen (Rotselaar)
27/08/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
26/08/2012 Diverse provinciale lossing
25/08/2012 Provinciaal winnaar oude Tulle 04/08: Marc Pollin (Snellegem)
24/08/2012 3de & 6de Provinciaal oude Bourges 29/07: Wim De Troy (Berlaar)
24/08/2012 Provinciaal winnaar oude Perpignan 03/08: Etienne Devos (Deerlijk)
23/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Blois 18/08: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
20/08/2012 Nabeschouwingen Montrichard Oost Vlaanderen
20/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
19/08/2012 Provinciaal winnaar oude Berlijn 29/07: Bram Joossens (Schilde)
19/08/2012 Diverse provinciale lossingen
19/08/2012 Berlijn Antwerpen: Bram Joossens wint dramatische vlucht
19/08/2012 Winnaar oude Le Mans Brabantse Unie 04/08: Dirk & Diane De Maeyer (Leest)
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
18/08/2012 Nabeschouwingen Orlans Oost Vlaanderen
17/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
16/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
16/08/2012 Provinciaal winnaar oude Tulle 4/08: Yvo Verkoeyen (Mol)
15/08/2012 Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen
15/08/2012 Bourges: Nationale uitslagen
14/08/2012 Nationaal winnaar jaarse Libourne 07/07: Gerard Samyn (Rumbeke)
14/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Argenton 11/08: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
14/08/2012 Nationaal winnaar jaarse Tulle 04/08: Jozef en Georges Comyn (Kanegem)
14/08/2012 1 provinciale prijsvlucht uit Arras van de westvlaamsejeugdleden
13/08/2012 Argenton: Uitslagen Vlaanderen & Wallonie
12/08/2012 4 Provinciale zeges & 1 nationale overwinning in 2012: Jos Van Olmen (Broechem)
12/08/2012 Diverse provinciale lossingen
12/08/2012 Provinciaal winnaar oude Montauban & St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem)
10/08/2012 Angerville 4/08/12 in Oost Vlaanderen
9/08/2012 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
8/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
8/08/2012 Nabeschouwingen Perpignan Oost Vlaanderen
8/08/2012 Nabeschouwingen Tulle Oost Vlaanderen
7/08/2012 Tulle: Uitslagen
7/08/2012 Provinciaal winnaar oude Bourges 29/07: Alfons Hens (Nijlen)
7/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Bourges 29/07: Scheers-Lodewijckx (Beerzel)
6/08/2012 Nabeschouwingen Narbonne Oost Vlaanderen,
5/08/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen
4/08/2012 Diverse provinciale lossingen
3/08/2012 Nabeschouwingen Ecouen In Oost Vlaanderen
2/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
31/07/2012 Provinciaal winnaar oude Salbris 21/07: Herman Van Sande (Vosselaar)
30/07/2012 �De Bonten� van Wilfried Vandemaele uit Heule wint 1ste Provinciaal Orange in W-Vlaanderen
29/07/2012 Nabeschouwingen Blois Oost Vlaanderen
28/07/2012 Limoges Nationaal: Nationaal resultaat & zones
28/07/2012 Souillac Nationaal: Uitslag Nationaal & Zones
28/07/2012 Provinciaal winnaar oude Marseille 22/07: Meulemans-Damen Linda (Arendonk)
28/07/2012 Een tweede nationale overwinning voor A&R Desaer (Ruiselede)
27/07/2012 Winnaar Salbris 21/07 & Blois 15/07 oude Brabantse Unie: Reyniers Henri (Lubbeek)
27/07/2012 Winnaar Salbris 21/07 & Montlucon 17/06 jaarse Salbris Brabantse Unie: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
27/07/2012 KBDB Oost-Vlaanderen: mededeling
26/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Salbris 21/07: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
26/07/2012 Nabeschouwingen Marseille Oost Vlaanderen
25/07/2012 Uitslag Provinciale vlucht westvlaamsejeugdbeweging
25/07/2012 Winnaar Salbris 21/07 jonge Salbris Brabantse Unie: Michel & Robby Soetewije (Tremelo)
25/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 21/07/2012: Salbris
25/07/2012 Nabeschouwingen Souillac Oost Vlaanderen
24/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Orleans 15/07: Victor Goovaerts (Beerzel)
24/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Orleans 15/07: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Salbris 21/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
24/07/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen,
24/07/2012 Provinciaal winnaar oude Orleans 15/07: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
23/07/2012 Diverse provinciale uitslagen
23/07/2012 Nationaal winnaar jaarse Limoges 16/07: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk)
22/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Limoges 16/07: Gunther Smet (Lokeren)
21/07/2012 KBDB Oost-Vlaanderen
21/07/2012 Nabeschouwingen St. Vincent Oost Vlaanderen,
21/07/2012 Nabeschouwingen Limoges jaarlingen Oost Vlaanderen,
20/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Libourne 7/07: hok Puts (Olen)
19/07/2012 Diverse provinciale uitslagen UPDATE 2
19/07/2012 Provinciaal winnares oude Barcelona 7/07: Kristel Volkaerts (Putte)
19/07/2012 Provinciaal winnaar oude Brive 7/07: Frans & Gunther Van Der Schraelen (Ranst)
18/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Montlucon 7/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
17/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
16/07/2012 Orleans Provinciaal Antwerpen 15/07: Provinciaal resultaat
15/07/2012 Provinciaal winnaar oude Montlucon 7/07: Eddy De Groot (Putte)
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
14/07/2012 Libourne Nationaal: Nationale & zonale uitslagen
14/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
13/07/2012 Brive in Oost Vlaanderen
12/07/2012 Nabeschouwingen, Libourne jaarlingen in Oost Vlaanderen.
12/07/2012 Nationaal winnaar oude Brive 7/07: Oscar en Koen Brackenier (Oosterzele)
12/07/2012 Barcelona in Oost Vlaanderen,
12/07/2012 Brive Nationaal: Uitslagen UPDATE
11/07/2012 Hulde Nationaal winnaar Barcelona Descheemaeker & zoon (Ooigem)
10/07/2012 Nabeschouwingen van Bordeaux Internationaal in Oost Vlaanderen
9/07/2012 Provinciaal winnaar Argenton 30/06: Leon Jacobs (Tremelo)
7/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Alfons & Wim Hendrickx (Berlaar)
6/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
6/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem)
4/07/2012 Inschrijven voor de provinciale en nationale kampioenschappen
3/07/2012 Mededeling vanwege F.V.O.V.- O.V.V.
3/07/2012 Provinciaal Winnaar Chateauroux 19/05: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
2/07/2012 Orange Nationaal: resultaat Nationaal & Zonaal
2/07/2012 Argenton Nationaal: Uitslagen UPDATE 1
2/07/2012 Orange in Oost Vlaanderen
1/07/2012 Rik Coppens uit Stekene wint Bordeaux(Agen) Oude duiven Internationaal.
1/07/2012 Diverse provinciale uitslagen: Gien
29/06/2012 Nabeschouwingen in Oost Vlaanderen Montauban
28/06/2012 Montauban: Alle uitslagen UPDATE 3
27/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Gaston Maeyninckx (Lichtaart)
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
25/06/2012 2de Provinciaal Chateauroux 09/06: Bart Verbeek (Poppel)
24/06/2012 Nabeschouwingen Pau in Oost Vlaanderen
24/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 2
24/06/2012 Provinciale uitslagen Tours, Montrichard, Gien, Montauban
23/06/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen Monltuon
22/06/2012 NPO: VACATURE Begeleider Nationale Concoursen
22/06/2012 Nationaal winnaar Bourges 26/05: Gebroeders Gaie (La Bouverie)
21/06/2012 Nabeschouwingen Cahors Oost Vlaanderen, een heel mooi weekend.
20/06/2012 Cahors: Uitslagen UPDATE 4
20/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 4
20/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
18/06/2012 1ste Semi-Nat (CFW) Chateauroux 3630 B 02/06: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
18/06/2012 3de provinciaal jaarse Bourges 29/07: Willy Van Geel (Hulshout)
18/06/2012 Provinciaal winnaar Cahors 17/06: Roger en Eddy Grootjans (Ranst)
18/06/2012 Nationaal winnaar Montlucon 17/06: Wim Storms (Berlaar)
16/06/2012 Nieuws voor de Oost- en West-Vlaamse liefhebbers
14/06/2012 PERSBERICHT van het FAVV
14/06/2012 Chateauroux in Oost Vlaanderen,weekend 9 en 10 juni.
12/06/2012 7de Provinciaal Chateauroux 09/06: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
12/06/2012 5de Provinciaal Chateauroux 09/06: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
10/06/2012 Montelimar: Uitslagen UPDATE
10/06/2012 Chateauroux Prov & Interprov: Uitslagen UPDATE
10/06/2012 Poitiers & Tours West-Vlaanderen
8/06/2012 De �New Jens� - B10/3020896 � van A & R Desaer (Ruiselede) wint 1ste Nationaal Limoges tegen 13.789 oude duiven.
8/06/2012 NPO: Eerste sectorale/nationale wedvlucht 2012 achter de rug
8/06/2012 Van de ZLU
7/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
7/06/2012 Provinciaal winnaar Limoges: Denis Peeters (Rijkevorsel)
4/06/2012 Limoges Nationaal: Nationaal resultaat UPDATE
3/06/2012 Chateauroux Nationaal: Officile uitslagen
3/06/2012 Provinciale vluchten
1/06/2012 Nationaal & Zonaal Resultaat: Bourges 26/05
1/06/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Jo Claeskens (Willebroek)
31/05/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
31/05/2012 Duivenliefhebbersclub VIJFDAAGSE - Gent
31/05/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Op de Beeck-Baetens (Putte)
30/05/2012 Provinciaal Winnaar Vierzon jaarse duiven: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
30/05/2012 Provinciaal Winnaar Bourges jaarse duiven: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
30/05/2012 Provinciaal winnaar Vierzon & Bourges: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam)
29/05/2012 Oost-Vlaanderen: Nabeschouwing Bourges en Orleans
28/05/2012 Provinciaal Waals-Brabant: Bourges 26/05
28/05/2012 Provinciaal Henegouwen: Bourges 26/05
28/05/2012 Provinciaal Namen: Bourges 26/05
28/05/2012 Bourges: Uitslagen Provinciaal UPDATE
27/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Poitiers 26/05
27/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Bourges 26/05
27/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Orleans 26/05
25/05/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
24/05/2012 Interprovinciaal Winnaar Vierzon jaarse duiven: Freddy Vinck (Emblem)
20/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Vierzon 19/05
20/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Vierzon 19/05
17/05/2012 KBDB: lijst met alle vluchten
14/05/2012 KBDB afdeling Limburg
13/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Tours 12/05
10/05/2012 Nationale vluchten door de KBDB
6/05/2012 Nationale vluchten KBDB
26/04/2012 Vargues & Van Helsdingen (Portugal) Nationale Kampioenen 2008 Halve Fond
23/04/2012 KBDB: inkorvingslokalen nationale vluchten
20/04/2012 Fondvereniging Oost-Vlaanderen (FVOV): vluchtkalender
19/04/2012 Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen van de westenlijn
25/03/2012 Nog aan te passen
23/03/2012 KBDD Oost-Vlaanderen
20/03/2012 Provinciale kampioenendag Vlaams Brabant
9/03/2012 De Balegemse Duivenmarkt : een unieke happening in Oost-Vlaanderen.
6/03/2012 Propaganda dag voor de jeugd Oost Vlaanderen
2/03/2012 Marc Pollin (Snellegem) Algemeen Provinciaal Kampioen 2011 West-Vlaanderen
29/02/2012 Provinciale zitdag Oost-Vlaanderen
20/02/2012 Stickers-Donckers (Lille) Opnieuw top Nationaal, provinciaal en in de Vanrobaeys- en Duivenkrantkampioenschappen 2011 !
18/02/2012 PERSBERICHT van het FAVV
17/02/2012 KBDB: Afdeling Limburg
15/02/2012 Norbert De Keyzer (Etikhove): Sterk op de fond!
13/02/2012 Johnny en Yves Jonckers (Drieslinter): Nationaal Kampioen KBDB 2011 en zoveel meer
6/02/2012 Hubert Walterus (Halen): Loksbergen wint Chateauroux met de vingers in de neus
6/02/2012 Jozef Planckaert (Stasegem) wint Bordeaux Provinciaal met Bambo
29/01/2012 Uitslag Nationale Manifestatieloterij 2011
19/01/2012 PROVINCIALE KAMPIOENENDAG VLAAMS-BRABANT Zondag 18 maart 2012
14/01/2012 Casaert-Senechal (Russeignies) spotlights op enkele duiven
14/01/2012 Casaert-Senechal (Russeignies) bevestigen ook weer in 2011 !
14/01/2012 Leo Heremans (Vorselaar) Opnieuw top Nationaal, provinciaal en in de Vanrobaeys- en Duivenkrantkampioenschappen 2011 !
7/01/2012 Anja De Saedeleer (Haaltert): Sterk op dreef met duivinnen
3/01/2012 Rene Van Aerschot (Rillaar) 3de Nationaal Asduif en 6de Nationaal Kampioen Fond
22/12/2011 Sittner-Premier UK (Merksplas) 1ste provinciaal Argenton oude
20/12/2011 Mededeling KBDB - kampioenschap Kleine Halve Fond jonge duiven
11/12/2011 K.B.D.B. ANTWERPEN 49e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG
11/12/2011 Limburg Provinciale kampioenschappen 2011
11/12/2011 Vlaams-Brabant Provinciale kampioenschappen 2011
10/12/2011 Uitzonderlijke verkoop van de schenkingen van nationale kampioenen KBDB 2011
5/12/2011 KBDB: Zitdagen in de provincie Oost- en West-Vlaanderen.
3/12/2011 De Catalaanse supercup
29/11/2011 FVOV: 25 november was voor Oost Vlaanderen terug een feest.
24/11/2011 Actie Jonge Duivenliefhebbers (AJD) Oost-Vlaanderen
23/11/2011 Kampioenschap AJD Oost-Vlaanderen
22/11/2011 NPO: Nationale Kampioenen 2011
12/11/2011 Hok in de kijker: Jo Van Goethem Nederland Clinge in Zeeland
11/11/2011 Heb je je al opgegeven voor de Nationale Jeugddag? Stuur snel je inschrijfformulier op
11/11/2011 Laatste kans om u in te schrijven voor de Nationale Tentoonstelling
9/11/2011 Championnat provincial Brabant Wallon 2011 (provisoire)
9/11/2011 Definitieve uitslag Provinciale kampioenschappen Antwerpen
9/11/2011 B.C.K./C.B.J.S. Keuring Hooglede
5/11/2011 NPO: Besloten in AV
3/11/2011 Nationale Jeugddag 2011
31/10/2011 Critrium National des Clubs de Jeunes 2011 (provisoire)
28/10/2011 Definitieve Provinciale kampioenschappen West-Vlaanderen
28/10/2011 Voorlopige Provinciale Kampioenschappen Limburg
27/10/2011 KBDB voorlopig Nationaal Criterium Jeugdclubs 2011
20/10/2011 Voorlopige Provinciale Kampioenschappen Oost-Vlaanderen
9/10/2011 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellings- commissie
7/10/2011 Provinciale kampioenschappen
25/09/2011 KBDB Provincie West-Vlaanderen: provinciale kampioenendag 2011
23/09/2011 KBDB: Overwinnaars van de Nationale vluchten 2011
22/09/2011 KBDB Provincie Limburg: 3de PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B. LIMBURG
22/09/2011 KBDB Provincie Oost-Vlaanderen: provinciale kampioenendag 2011
21/09/2011 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: 49ste provinciale dag afdeling Antwerpen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: Provinciale kampioenschappen 2011
20/09/2011 Jos Joosen (Brecht) 1e provinciaal Gueret jonge
16/09/2011 INDIENEN PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN 2011 - OOST-VLAANDEREN
14/09/2011 Gueret Nationaal resultaat
14/09/2011 Info provinciale kampioenschappen 2011 Oost-Vlaanderen
14/09/2011 Bourges Nationaal jeugd & beginnelingen resultaat
14/09/2011 Perpignan Internationaal resultaat
13/09/2011 Van Elsacker-Jepsen (Schilde) 1-6de Provinciaal Gueret oude
12/09/2011 Marc Vlaeminck (Ramsel) 1e Nationaal Gueret oude
11/09/2011 Gueret provincie Antwerpen
10/09/2011 Gueret Nationaal: Aanmeldingen + uitslagen
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 5e nationaal La Souterraine jonge met de 'Bronze La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 4e nationaal La Souterraine jonge met de 'Silver La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 3e nationaal La Souterraine jonge met de 'Golden La Souterraine'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
6/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 1-2-3e provinciaal / 3-4-5e nationaal La Souterraine jonge
4/09/2011 Barcelona Internationaal resultaat
3/09/2011 Hok Jos Vercammen (Vremde) 1ste interprovinciaal Blois oude
31/08/2011 La Souterraine: Officile uitslagen UPDATE Nationale uitslag!
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
31/08/2011 Nabeschouwingen La Souteraine Nationaal in Oost Vlaanderen
31/08/2011 Valere en Dina Kempeneers (Oosterwijk) 1ste provinciaal Tulle oude
30/08/2011 Familie Theo Yskout en Herman Govaerts (Hulshout) 1ste provinciaal Argenton jonge
29/08/2011 La Souterraine Proinvicie Antwerpen
29/08/2011 Jos Van Olmen (Broechem) 1ste provinciaal Narbonne oude
27/08/2011 Nationale Derby der Junioren
26/08/2011 Van Elsacker-Jepsen (Schilde) 1ste provinciaal Argenton jaarse
26/08/2011 Montrichard in Oost Vlaanderen
25/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 27/08
25/08/2011 Tarbes (Agen) Internationaal
24/08/2011 Brothers cooing after big race win
23/08/2011 Edwin Verstappen (Booischot) 1ste provinciaal Bourges 06/08 jaarse
22/08/2011 Blois Provincie Antwerpen
21/08/2011 Provinciale Uitslagen
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
19/08/2011 Nabeschouwingen Orlans in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Nabeschouwingen Tulle Nationaal in Oost-Vlaanderen
16/08/2011 Albert Wils & Ronny Faes (Mol) 1ste provinciaal Bourges II jaarse
15/08/2011 Kevin en Nick Ceulemans (Booischot) 1ste provinciaal Bourges 06/08 jonge
15/08/2011 Argenton Nationaal: Officile aanmeldingen + uitslagen
15/08/2011 Nabeschouwingen Perpignan Internationaal in Oost Vlaanderen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
13/08/2011 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
12/08/2011 Hok in de kijker: Willy Van Geel (Hulshout)
11/08/2011 Bourges II Antwerpen (30/07/2011) - onder de loep
11/08/2011 INTERNATIONALE, NATIONALE & INTERPROVINCIALE VLUCHTEN 13/08
11/08/2011 Marina Van De Velde (Grobbendonk) 1ste provinciaal Bourges II 4.555 jonge
10/08/2011 Jef Van Bouwel (Lichtaart) 1ste provinciaal Nevers jaarse
9/08/2011 Marc Vlaeminck (Ramsel) 1ste provinciaal Marseille oude
9/08/2011 Tulle provincie Antwerpen
9/08/2011 Narbonne Internationaal in Oost Vlaanderen
8/08/2011 Bourges 6 augustus provinicie Antwerpen
8/08/2011 Tulle Nationaal: Nationale + Provinciale uitslagen
8/08/2011 Perpignan Internationaal: Aanmeldingen & uitslagen
7/08/2011 Bourges Interprovinciaal: aanmeldingen
7/08/2011 Nabeschouwingen Narbonne Internationaal in Zeeland Nederland
7/08/2011 Nabeschouwingen Bourges Nationaal in Oost Vlaanderen
6/08/2011 Narbonne Provincie Antwerpen
5/08/2011 Hok in de kijker: Jos en Jules Engels (Putte)
4/08/2011 Souillac Nationaal: uitslag online
3/08/2011 Roger Engelen (Dessel) 1ste provinciaal Nevers oude
3/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 06/08
2/08/2011 Nabeschouwingen Souillac Nationaal in Oost-Vlaanderen
2/08/2011 Bourges Nationaal: uitslagen
2/08/2011 Marseille: nationale uitslag online
2/08/2011 Tarbes/Agen: Nationale uitslag online
1/08/2011 Valere en Dina Kempeneers (Oosterwijk) 1ste provinciaal Tarbes oude
1/08/2011 Bourges 30/07 provincie Antwerpen
29/07/2011 Jules Lens (Putte) 1ste provinciaal Nevers jonge
29/07/2011 Nabeschouwingen van Blois in Oost Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal Oost- Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Agen-Tarbes in Oost Vlaanderen
28/07/2011 Marseille provincie Antwerpen
28/07/2011 Evrard De Rijck uit Rillaar wint S.Nat Jarnac
27/07/2011 Nevers provincie Antwerpen
27/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal in Zeeland
27/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 30/07
26/07/2011 Souillac nationaal: Uitslagen
26/07/2011 Nevers: uitslagen
26/07/2011 Nabeschouwingen Bourges in Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Limoges jaarse Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Tarbes ZLU in Zeeland
25/07/2011 Marseille internationaal: Officile aanmeldingen
24/07/2011 NARBONNE international: vieux et yearlings
24/07/2011 Barcelona nationaal: Uitslag Online
24/07/2011 Tarbes (Agen) provincie Antwerpen
23/07/2011 Jos & Sonja Devos (Mol) 1ste provinciaal Orleans jaarse
23/07/2011 Tarbes/Agen internationaal: Officiele uitslagen
22/07/2011 Paul Van Pelt (St-Antonius) 1ste provinciaal Orleans oude
21/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten weekend van 21-23/07
20/07/2011 Marcel en Gunter Vercammen (Vremde) 1ste provinciaal Orleans jonge
17/07/2011 Orleans provincie Antwerpen
17/07/2011 Deelnemingsformulieren provinciale kampioenschappen 2011
16/07/2011 Mario en Jos Quirijnen (Vlimmeren) 1ste provinciaal Brive oude
16/07/2011 Limoges: aanmeldingen Nationaal, uitslagen
16/07/2011 Nationaal resultaat Bordeaux Online
14/07/2011 Nabeschouwingen Blois provinciaal Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Barcelona in Oost Vlaanderen
13/07/2011 Moulins Provincie Antwerpen
13/07/2011 Brive provincie Antwerpen
13/07/2011 Barcelona provincie Antwerpen
12/07/2011 Eddy Ceulemans (Berlaar) 1ste provinciaal Orange oude
12/07/2011 Hok in de kijker: Rudy Baert uit Deurne
12/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 16-07
11/07/2011 Patrick en Marina Claes (Mol) 1ste provinciaal Moulins jaarse
11/07/2011 Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar) 1ste provinciaal Bordeaux oude
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
10/07/2011 Winnaars Gouden Vleugel 2011
10/07/2011 Jules Lens (Putte) 1ste provinciaal Moulins oude
10/07/2011 Moulins: uitslag Antwerpen en Limburg
9/07/2011 Nabeschouwingen Bordeaux ZLU in Zeeland Nederland
9/07/2011 Brive: aanmeldingen
8/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 8, 9 & 10-07
8/07/2011 Barcelona: Los om 10u
7/07/2011 Boe. Lacher de pigeons voyageurs
7/07/2011 Nabeschouwingen van Bordeaux in Oost-Vlaanderen
5/07/2011 Nationale en zonale uitslagen Orange online
5/07/2011 Mark Gilbert (Windsor) wint 1ste Internationaal Bordeaux 2011 jaarse en duivinnen
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
4/07/2011 Gaston Van de Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Argenton oude duiven
4/07/2011 Geoff and Catherine Cooper (Peasedown St John) win 1st International Bordeaux 2011 old birds.
4/07/2011 Mark Gilbert (Windsor) wins 1st International Bordeaux 2011 yearlings and hens.
3/07/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden) 1ste nationaal Argenton jaarse duiven UPDATE
1/07/2011 Hok in de kijker: Jules & Rony Lens uit Putte
30/06/2011 Puttense duif verslaat 18.500 andere duiven
29/06/2011 BORDEAUX-TELEVIE 2 juillet 2011
24/06/2011 Peperga: Duiven vliegen naar hoofdprijs
24/06/2011 Kristel Volkaerts (Putte) 1ste provinciaal Cahors oude
23/06/2011 Pascal Slegers (Dessel) 1ste provinciaal La Chatre jaarse
21/06/2011 Oostburg: Provinciale winst Frans en Dani?l Bal
19/06/2011 D Bullen and Son (New Addington UK) win 1st International Pau 2011
19/06/2011 D Bullen en zoon (New Addington UK) 1ste internationaal Pau 2011
18/06/2011 Peter Symaeys (Brugge) 1ste nationaal Pau 2011
17/06/2011 Yvo Verkoeyen (Mol) 1ste provinciaal & 4de nationaal Montelimar
16/06/2011 Van Eynde - Goovaerts (Putte) 1ste provinciaal Chateauroux oude duiven
14/06/2011 Albert Derwa speelt uitmuntend
13/06/2011 Jos Wouters (Heist-Goor) 1ste provinciaal Chateauroux jaarse duiven
12/06/2011 Rene en Patrick Vervloesem winnen 1 en 2 interprovinciaal Chateauroux jaarse
9/06/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden ) 1ste provinciaal Chateauroux oude duiven
7/06/2011 Herman Van Sande (Vosselaar) 1ste provinciaal Chateauroux jaarse duiven
3/06/2011 Rik Hermans (PUlle) 1ste nationaal Bourges oude duiven
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
30/05/2011 Eerste sectorale/nationale vlucht van 2011
24/05/2011 Eerste provinciale zege duivenmelker Jac van Maldegem
22/05/2011 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Vierzon oude duiven
22/05/2011 Familie Houben (Itegem) 1ste provinciaal Vierzon jaarse duiven
15/05/2011 Nationale Kampioenschappen 2011
3/05/2011 Sluis: Derde provinciale zege voor jonge De Poorter
27/04/2011 NPO: Boekje Nationale Postduiven Top 2010
12/01/2011 Duiven van Anette meten trainen
5/01/2011 Kampioenschappen Provincie West-Vlaanderen
6/12/2010 NIET PUBLICEREN
6/12/2010 Provincie Antwerpen: winnaars van een nationale wedvlucht of een nationaal kampioenschap
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Beginnelingen
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Halve Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Snelheid jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Marathon
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Grote Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Kleine Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Snelheid oude duiven
9/11/2010 Joop Melio pakt de Zeeuwse titel
26/10/2010 Jeugddag jeugd club Antwerpen
25/10/2010 Michel en Luc Lippens (Evergem)
22/10/2010 Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen Vlaams-Brabant 2010
13/10/2010 Jerome en Marc Huybrechts (Stabroek) 5de provinciaal Limoges 4/07 oude duiven
7/10/2010 Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen Antwerpen 2010 UPDATE
2/10/2010 Robert Verbeek (Poppel) 1ste provinciaal Gueret 4/09 oude duiven
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
9/09/2010 Geert Lambrechts (Hallaar) 1ste provinciaal Gueret 4/09 jonge duiven
2/09/2010 Vanavond inmanden Derby, speciale prijs voor zelfstandig spelende jeugdleden
28/08/2010 Sittner-Premier UK: 2 provinciale zeges in 2010
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
23/08/2010 Alfons Wuyts (Heist-Goor) 1ste provinciaal Blois 14/08 oude duiven
23/08/2010 Jos Verberck (Nijlen) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jaarse duiven
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Rik Hermans (Pulle) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Ferdinand Nand Helsen (Herentals) 1ste provinciaal Orleans 10/07 jaarse duiven
6/08/2010 Roger Mollen (Berlaar) 1ste provinciaal Perpignan 31/07 oude duiven
6/08/2010 Marcel Koenig (Bouwel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 oude duiven
5/08/2010 Vleugels-Wuyts (Geel) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jonge duiven
5/08/2010 Marcel Van Oosterwijck (Rijmenam) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jaarse duiven
5/08/2010 Johan Donckers (Grobbendonk) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jonge duiven
17/07/2010 De Winter-Hermans-Huygen (Herentals) Dubbelslag op Orlans Antwerpen!
28/06/2010 Van De Wouwer Gaston wint 1e Provinciaal Montlucon
14/06/2010 Nationaal St. Vincent 2010
1/06/2010 Hendrickx en zoon (Berlaar): wederom in de sprint geklopt
23/05/2010 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) wint 2 nationaals op rij
19/05/2010 Mattheus Louis (Baal) wint Vierzon provincie Brabant met jaarse duiven!
18/05/2010 Geyskens-Deville (Veerle) winnen Vierzon provincie Brabant met oude duiven! (UPDATE)
9/11/2009 Kampioenschappen Jeugdclub Oost-Vlaanderen
20/10/2009 Jeugdclub Kampioenschap Oost-Vlaanderen 2009

Advertenties

 

 

Poll