Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Ereprijs uit Quievrain: Ernest Van Hove (Wiekevorst, Antwerpen)

4/08/2013 Davy Deckers Categorie:

Opnieuw een mooi resultaat van Ernest Van Hove met de eerste prijs uit Quievrain op 4 augusuts van 1.254 jonge duiven in het samenspel Kempisch Verbond.


Opnieuw een mooi resultaat van Ernest Van Hove met de eerste prijs uit Quievrain op 4 augusuts van 1.254 jonge duiven in het samenspel Kempisch Verbond

Met 1.351,43 m/min was zijn duif de snelste uit Quievrain in het samenspel Kempisch Verbond.

Een mooi resultaat van Ernest Van Hove uit Wiekevorst met de eerste prijs uit Quievrain op 21 juli van 1.361 jonge duiven in het samenspel Kempisch Verbond

 

Met 1.303,09 m/min was zijn duif de snelste uit Quievrain in het samenspel Kempisch Verbond.

Dit zijn enkele uitslagen van het jaar 2013 :

  • Quievrain (109.894 km) 4/8/13 :
    • samenspel Kempisch Verbond
      • 1.254 jonge duiven: 1-155-189-361 4op6
      • Klik hier voor de uitslag
  • Quievrain (109.894 km) 21/7/13 :
    • samenspel Kempisch Verbond
      • 1.361 jonge duiven: 1-4-6-14-20-44-77-84-167-169... 13op18
      • Klik hier voor de uitslag

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

19/12/2016 Kampioenschappen 2016 De Nieuwe Bond Wiekevorst
18/12/2016 Kampioenschappen 2016 De Nieuwe Bond Wiekevorst
2/12/2016 Verenigingsnieuws De Nieuwe Bond (Wiekevorst)
1/12/2016 Seizoensoverzicht 2016: Louis Thijs (Wiekevorst)
9/11/2016 Kampioenendag & Bonverkoop Union Antwerpen
4/11/2016 Kampioenschappen 2016 Union Antwerpen
2/11/2016 Louis Thijs (Wiekevorst): 1e Argenton 25/06 van 3.188 oude
1/11/2016 Mooie prestaties: Alfons Helsen (Wiekevorst)
25/10/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
25/09/2016 Ronde van België: resultaten
10/09/2016 Verenigingsnieuws De Nieuwe Bond (Wiekevorst)
11/08/2016 Verenigingsnieuws De Nieuwe Bond (Wiekevorst)
19/07/2016 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
5/07/2016 Mooie prestaties: De Ruy-Galazka (Zwalm)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Jean P. Verlaek (Kuringen)
24/05/2016 Ereprijs uit Arras: Daniel Allemeersch
24/03/2016 Nationaal reglement geldt niet voor de stad Antwerpen
16/01/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Louis Thijs (Wiekevorst)
31/12/2015 Seizoensoverzicht 2015: Alfons Helsen (Wiekevorst)
30/11/2015 Kampioenenschappen 2015 De Nieuwe Bond Wiekevorst
30/10/2015 Koning - Keizer Union Antwerpen 2015: Andre Roodhooft
24/10/2015 Deze avond eindigt er een bonverkoop
11/10/2015 Ronde van België: resultaten
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Jos & Jan Van Der Steen (Wiekevorst)
30/09/2015 Seizoensoverzicht 2015: Ernest De Vries (Wiekevorst)
27/09/2015 Ronde van België: resultaten
6/09/2015 Verenigingsnieuws De Nieuwe Bond Wiekevorst (Antwerpen)
16/08/2015 Verenigingsnieuws Duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
3/08/2015 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
2/08/2015 PE Antwerpen countert beroering rond kampioenschappen kleine HAFO
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
29/05/2015 Sponsorvluchten 2015 PE Antwerpen
27/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
22/05/2015 Mooie prestaties: Lieven Buelens (Scherpenheuvel)
22/05/2015 Verenigingsnieuws Meerhout - Mol-Millegem (Antwerpen)
22/05/2015 Antwerpen Fond Overzicht 16-05-2015 Vierzon
19/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
16/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
11/05/2015 Overlijden Leopold Van Calster (Berlaar)
8/05/2015 Overlijden Eduard Schrauwen (Essen)
3/05/2015 Samenspelnieuws Union Antwerpen
1/05/2015 Overlijden Frans Van Gemert (Hulshout)
24/04/2015 Overlijden Jules Van Hove (Heist-op-den-Berg)
20/04/2015 Ereprijs uit Rethel: Jan & M. Duits (Eijsden, NL)
20/04/2015 Mooie prestaties: Patricia Verhaegen (Aarschot)
20/04/2015 Verenigingsnieuws samenspel Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
19/04/2015 Overlijden Eduard Van De Sande (Berendrecht)
17/04/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
15/04/2015 Overlijden Marcel Dillen (Berlaar)
10/04/2015 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen Seizoen 2015
9/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
5/04/2015 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger / Molse Fondclub (Antwerpen)
4/04/2015 Extra opleervluchten Antwerpen & Vlaams-Brabant
4/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
1/04/2015 Kampioenenviering duivenbond Bevel
29/03/2015 Kampioenenviering De Snelle Vlucht Hulshout
27/03/2015 Overlijden Marcel Verhoeven (Turnhout)
27/03/2015 KBDB PE Antwerpen: mededeling
26/03/2015 Lokale duivenbonden moeten samensmelten
26/03/2015 Kampioenenviering Berlaarse Hafo Vriendenkring
25/03/2015 Overlijden Pol Biesemans (Heultje)
25/03/2015 Kampioenenviering De Vredesduif Heultje
24/03/2015 Kampioenenviering De Luchtklievers Bouwel
23/03/2015 Overlijden Stan Van Gastel (Schoten)
21/03/2015 Overlijden Jul De Lat (Hulshout)
17/03/2015 Verenigingsnieuws Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
16/03/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Verheyden (Heultje)
16/03/2015 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (Sint-Katelijne-Waver)
16/03/2015 Ereprijs uit Quievrain: Van Hoof-Steurs (Putte)
14/03/2015 Ereprijs uit Arras: G. De Bleeckere & Zn (Knesselare)
13/03/2015 Samenspelnieuws Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
11/03/2015 Verenigingsnieuws Vrije Bevelse Duivenbond (Antwerpen)
7/03/2015 KBDB PE Antwerpen definitieve vluchtkalender Hafo 2015
6/03/2015 KBDB PE Antwerpen info zitdagen
5/03/2015 Overlijden André Van Aggelpoel (Berlaar)
21/02/2015 Immostruct. Dakvernieuwing en gevelrenovatie
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
6/02/2015 JCA Nieuwsbrief JeugdClub Antwerpen
29/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Jos & Jan Van Der Steen (Wiekevorst)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Alfons Helsen (Wiekevorst)
26/01/2015 Seizoenoverzicht 2014: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2013: Tony Peeters (Hulshout, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Rene Vervoort (Hulshout)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ernest De Vries (Wiekevorst)
18/01/2015 Paul Wijns (Herenthout): Nationaal Kampioen jonge duiven KBDB 2014
5/01/2015 Leo Smets (Morkhoven): 4de Nationaal Kampioen oude duiven Snelheid KBDB 2014
1/01/2015 PITTS-VEILING: Daniel Van Den Brande (Westerlo, Antwerpen)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Comb. de Kooning (Lewedorp, NL)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Peter Bours (Averbode, Vlaams-Brabant)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Lieven Buelens (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Ferdy Schuermans (Gorsem, Limburg)
30/12/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout
24/12/2014 KBDB PE Antwerpen: zitdag
22/12/2014 Kampioenenviering De Nieuwe Bond Wiekevorst
19/12/2014 Kampioenschappen De Nieuwe Bond Wiekevorst 2014
11/12/2014 Provinciale Kampioenendag KBDB PE ANTWERPEN
7/12/2014 Kampioenenviering Jeugd- en Beginnelingen Club KBDB Antwerpen
7/12/2014 PE KBDB Antwerpen Algemene Vergadering
28/11/2014 KBDB PE Antwerpen Algemene Vergadering
17/11/2014 Kampioenenhuldiging Antwerp Flying Club (AFC)
14/11/2014 Overlijden Jules Bogaerts (Beerzel)
8/11/2014 KBDB PE Antwerpen Provinciale Kampioenschappen 2014
8/11/2014 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2014
3/11/2014 Kampioenenhuldiging Witkop Herenthout
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond jaarse duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
2/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven 1°get Duivenkrant - Vanrobaeys - LVC kampioenschap 2014: Wim Goeyers (Meerbeke, Oost-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen oude duiven Grote Halve Fond: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Snelheid: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven: Paul Wijns (Herenthout, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Fond: Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
31/10/2014 Nationale Asduif jonge duiven Snelheid: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
17/10/2014 Overlijden Mathieu Van Mechelen (Lille)
17/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
16/10/2014 KBDB PE Antwerpen: secretariaat
15/10/2014 KBDB PE Antwerpen Kampioenschap 2014
13/10/2014 Herman Van Sande (Vosselaar): 1ste Nationaal Zone B Cahors 2.363 oude duiven
11/10/2014 Huldiging kampioenen Union Antwerpen
11/10/2014 Ereprijs uit Cognelee: Roger Huybrechts (Ramsel, Antwerpen)
11/10/2014 Ereprijs uit Tongeren: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
9/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
7/10/2014 KBDB PE Antwerpen: bericht aan de verenigingen
7/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
6/10/2014 Oproep beginneling
4/10/2014 Ereprijs uit Knokke: Raymond Ceulemans (Itegem, Antwerpen)
2/10/2014 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap jonge duiven Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC kampioenschap 2014 : Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Herentals 2014: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
1/10/2014 Koning Noyon samenspel Noyonverbond Antwerpen Noord 2014: Rene Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Halve Fond samenspel Turnhout 2014: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Criterium BCK / CBJS 2014: Frans Verheyen en dochter (Merksplas, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Snelheid Midden Limburg 2014: Isidoor Van Cluysen (Helchteren, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Sint-Lambrechts-Herk 2014: Vanwinge-Reniers (Spalbeek, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Grote Fond Fondclub Sint-Lambrechts-Herk 2014: Jos en Wim Kempeneers (Nieuwerkerken, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Koning Lokerse Fondclub 2014: Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Snelheid duivenbond Union Oostkamp 2014: Jozef Vincke (Oedelem, West-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Fontenay duivenbond Union Oostkamp 2014: Eddy Hubrecht (Sint-Andries-Brugge, West-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Frankrijkvluchten samenspel Houthalen-Zolder 2014: Jos Pellens (Helchteren, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Belgische Verstandhouding 2014: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
30/09/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
30/09/2014 Mooie prestaties: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde, Antwerpen)
29/09/2014 Mooie prestaties: Masset-Delaruelle (Veldwezelt, Limburg)
28/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Jan Gommers (Herenthout, Antwerpen)
27/09/2014 Mooie prestaties: Evrard de Rijck (Rillaar, Vlaams-Brabant)
27/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Victor Badts (Putte, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Arlon: Jos Frederickx (Ramsel, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Leo en Davy Deckers (Hulshout, Antwerpen)
26/09/2014 Deze avond start de bonverkoop van Union Antwerpen
26/09/2014 Mooie prestaties: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
24/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
23/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
22/09/2014 Mooie prestaties: Joris-De Ridder (Balen, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Kweekcenter DSB (Heusden, Limburg)
21/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Feyaerts (Itegem, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Frederik Van Den Bruel (Hallaar, Antwerpen)
20/09/2014 Ereprijs uit Herstal: Jean Conaert en zoon (Dilsen, Limburg)
19/09/2014 Mooie prestaties: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Chris Peeters (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2014 Louis Keirsmakers (Nijlen): 1ste Nationaal Zone B2 Tours 797 oude duiven
15/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
14/09/2014 Verenigingsnieuws K. D. Berlaar (Antwerpen)
14/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
14/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Antoon Neven (Lummen, Limburg)
14/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt, Limburg)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Vermeerbergen-Wilms-Mostmans (Rijkevorsel, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
9/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
7/09/2014 Verenigingsnieuws Kon. De Reisduif Duffel (Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Momignies: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Geboers (Geel, Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Marche: comb J. en M. Duits (Eijsden, Nederland)
7/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Tony Bielen (Hasselt, Limburg)
5/09/2014 Mooie prestaties: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Alfons Wuyts (Heist-Goor, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Vereyken-Gommers (Schilde)
2/09/2014 Verenigingsnieuws Ieder zijn Recht Schriek (Antwerpen)
1/09/2014 Vermeerbergen-Wilms (Mol): 1ste Provinciaal Tours 4.557 Antwerpse jonge duiven
1/09/2014 Kampioenschappen Fond Union 2014
1/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Houtvenne (Antwerpen)
1/09/2014 Mooie prestaties: Willy Beullens (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
1/09/2014 Mooie prestaties: Rik Vandendriessche (Waregem, West-Vlaanderen)
31/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: J. en P. Hoes (Kapellen, Antwerpen)
31/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Pierre Beyl (Wambeek, Vlaams-Brabant)
31/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Jacques Gilis (Diepenbeek, Limburg)
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
30/08/2014 Ereprijs uit Troyes: K. en R. Lomans (Asenraij, Nederland)
30/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jan Wojciechowski (As, Limburg)
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Bond Wiekevorst (Antwerpen)
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Duivenbond St.-Katelijne-Waver (Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rene Janssens (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rita Van Den Brande (Hulshout, Antwerpen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Nijlen (Antwerpen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws De Veldklad Booischot Statie (Antwerpen)
27/08/2014 Samenspelnieuws Peulis - Beerzel (Antwerpen)
27/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 1ste Provinciaal Narbonne 504 Antwerpse oude duiven
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Louis Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
26/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar (Antwerpen)
26/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 23/08/2014 Tours
26/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 2de Provinciaal Perpignan 754 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Verenigingsnieuws De Witte Duif Tielen (Antwerpen)
25/08/2014 Leon Badts (Beerzel): 1ste Provinciaal Gien 1.485 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
25/08/2014 Ereprijs uit Nanteuil: Frans en zoon Andre Van Linden (Putte, Nederland)
24/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Mertens-Beinaerts (Kapellen, Antwerpen)
24/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Willy Steenaerts (Lummen, Limburg)
24/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Vrancken-Berden (Kuringen, Limburg)
24/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Ali Christiaens (Genk, Limburg)
23/08/2014 Rudy Van Eynde (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Chateauroux 1.247 oude duiven
23/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jo Vangeel (Kuringen, Limburg)
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
22/08/2014 Mooie prestaties: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
22/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Marcel Vierendeels (Genk, Limburg)
22/08/2014 Mooie prestaties: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
21/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Luc, Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
19/08/2014 Jos en Jules Engels (Putte): 1ste Provinciaal Bourges 4.438 Antwerpse jonge duiven
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
18/08/2014 Jos Van Olmen (Broechem): 1ste Nationaal Zone B Libourne 1.067 jaarse duiven
18/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frankie De Gendt (Temse, Oost-Vlaanderen)
17/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Goosen (Horendonk, Antwerpen)
17/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Louis De Vits (Lennik, Vlaams-Brabant)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Lucien Machiels (Hasselt, Limburg)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Schillaci-Pelgrims (Genk, Limburg)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Luc Engelen (Lommel, Limburg)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Jos Fetler (Wimmert, Limburg)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Jef Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Rethel: John Van Heel (Maria Hoop, Nederland)
16/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Lucien Vandebroek (Zolder, Limburg)
16/08/2014 Ereprijs uit Rethel: M. Beyers (Mesch, Nederland)
15/08/2014 Verenigingsnieuws De Luchtklievers Bouwel (Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Rony en Bram De Rycker (Assebroek, West-Vlaanderen)
14/08/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1&2de Nationaal Zone B Limoges 2.174 oude duiven
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
13/08/2014 Frans en Gert Van Beirendonck (Zandhoven): 3de Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: hok Van Gastel (Brecht, Antwerpen)
12/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Souppes
11/08/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
11/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
10/08/2014 Samenspelnieuws Diamantverbond (Antwerpen)
10/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Beyers (Essenhoek, Antwerpen)
10/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Ante en Tom Platteau (Sint-Katherina-Lombeek, Vlaams-Brabant)
10/08/2014 Ereprijs uit Stave: Joey Janssen (Bocholt, Limburg)
10/08/2014 Ereprijs uit Stave: Jean-Pierre Verlaek (Kuringen, Limburg)
9/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Emiel Van Den Branden (Zandhoven, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Walter Joris-N. De Ridder (Balen, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Soissons: Van Cauwenbergh (Gelrode, Vlaams-Brabant)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Patrick Spinoy (Hofstade, Vlaams-Brabant)
9/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Eric Mebis (Wellen, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Charleville: gebr. Huntjens (Noorbeek, Nederland)
9/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Maurice Vanloffeld (Heusden, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jimmy Diris (Kuringen, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Chateauroux: Van Den Abbeel-Noel-Willockx (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
8/08/2014 Wim De Troy (Berlaar): Reeds 3 provinciale overwinningen in 2014!
7/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Pont
6/08/2014 Jo Claeskens (Willebroek): 1ste Provinciaal Gien 26/07 (2.213 jaarse Antwerpse duiven)
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Perpignan
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Tulle
5/08/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Tulle: Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout, Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Gladys Ferro (Nijlen, Antwerpen)
4/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
4/08/2014 Mooie prestaties: combinatie Houben-De Vries (Obbicht, Nederland)
3/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
3/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Pascal Hellinckx (Meise, Vlaams-Brabant)
3/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Robin Grauls (Halen, Limburg)
3/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Jozef Vanbrabant (Kuringen, Limburg)
3/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Van Eynde-Broeren (Overpelt, Limburg)
2/08/2014 PE Antwerpen mededeling
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Jan Claes (Herenthout, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Francois Dillien (Westerlo, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Meurrens (Linden, Vlaams-Brabant)
2/08/2014 Ereprijs uit Marche: H. Winkens (Itteren, Nederland)
2/08/2014 Ereprijs uit Reims: Jules Slingers (Peer, Limburg)
2/08/2014 Ereprijs uit Reims: Gustaaf Biesmans (Lanaken, Limburg)
2/08/2014 Ereprijs uit Reims: Rudy Serre (Loksbergen, Limburg)
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 27/07/2014 Jarnac
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Narbonne
1/08/2014 Mooie prestaties: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Frans Tobback (Hofstade, Vlaams-Brabant)
1/08/2014 Mooie prestaties: Peter Stakenborg (Neeroeteren, Limburg)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
30/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Gien
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Lucien Blockx (Vorst, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
28/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
28/07/2014 Ereprijs uit Dax: P. Stammen (Horn, Nederland)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Andre Van Doninck (Geel, Antwerpen)
27/07/2014 Gien Provinciaal Antwerpen 26/7/14 - resultaat
27/07/2014 Verenigingsnieuws De Witkop Herenthout (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Willy Van Lommel (Ranst, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre De Ridder (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: August Wouters (Oostmalle, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Kris De Bisschop (Essene, Vlaams-Brabant)
26/07/2014 Pascal De Belder (Hulshout): 1ste Provinciaal Brive 472 Antwerpse jaarse duiven
26/07/2014 Ereprijs uit Sourdun: Didier Houtmeyers (Meldert, Limburg)
26/07/2014 Ereprijs uit Marche: Vic Dreessen (Eijsden, Nederland)
25/07/2014 Mooie prestaties: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Scheers-Lodewijkx (Beerzel, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Zeb en R. Scherens (Herselt, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Griet Daems (Voortkapel, Antwerpen)
24/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 19/07/2014 Sourdun
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Marseille
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Brive
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
23/07/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Martin Hoes (Geel, Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Edmond Heylen (Pulle, Antwerpen)
22/07/2014 Verenigingsnieuws De Reisduif Duffel-Mijlstraat (Antwerpen)
22/07/2014 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 1.646 oude duiven
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
21/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
21/07/2014 Seizoensoverzicht 2014: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Esther Vereecke (Beerzel, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Willy Leyssen (Achel, Limburg)
20/07/2014 KBDB PE Antwerpen, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
20/07/2014 Marcel en Gunter Vercammen (Vremde): uitzonderlijke prestaties van broer en zus
20/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Charles De Ketelaere (Ekeren, Antwerpen)
20/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Etienne Vanderstappen (Merchtem, Vlaams-Brabant)
19/07/2014 Ereprijs uit Momignies: Andre Vervloesem (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
19/07/2014 Ereprijs uit Cahors: A. A. Hendriks (Susteren, Nederland)
18/07/2014 Mooie prestaties: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
17/07/2014 KBDB PE Antwerpen
17/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 St-Vincent (oude)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 St-Vincent (jaarse)
17/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen)
16/07/2014 Uitslag Poll: Wat met de provinciale vlucht uit Gien
16/07/2014 Overlijden Marcel Wauters (Heist-op-den-Berg)
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Peeters-Geluykens (Pulderbos, Antwerpen)
15/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
15/07/2014 KBDB: Mededeling PE Antwerpen en PE Vlaams-Brabant
15/07/2014 Overlijden Maria Heylen (Putte)
14/07/2014 KBDB PE Antwerpen: wijzigingen wedvluchten
14/07/2014 Pitts-poll: voor Gien een dag later inkorven of niet?
13/07/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 2.247 jaarse duiven
13/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
13/07/2014 Ereprijs uit Chimay: Martens Bourguignon (Hasselt, Limburg)
12/07/2014 Overlijden Jules Van Camp (Peulis)
12/07/2014 Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout): 1ste Provinciaal Poitiers 1.575 Antwerpse oude duiven
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
11/07/2014 Mooie prestaties: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
10/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Souppes
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/07/2014 Limoges
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Barcelona
10/07/2014 Nationale zege uit Argenton: Guy en Michael Regnier (Pesche, Namen)
9/07/2014 Zonale zege uit St-Vincent: Jos Imbert (Stabroek, Antwerpen)
8/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
8/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Walter Coussens (Oostrozebeke, West-Vlaanderen)
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Van Put (Kontich, Antwerpen)
7/07/2014 Ereprijs uit Barcelona: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
6/07/2014 Ereprijs uit Sourdun: Raymond De Haes (Baal, Vlaams-Brabant)
6/07/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jozef Henrix (Zonhoven, Limburg)
6/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Harry Govaerts (Minderhout, Antwerpen)
6/07/2014 Ereprijs uit Chimay: Hubert Desiron (Zolder, Limburg)
6/07/2014 Ereprijs uit Chimay: Twan Hamal (Peer, Limburg)
5/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
4/07/2014 Mooie prestaties: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/06/2014 Gueret
1/07/2014 Rony en Jul Lens (Putte): 1ste Provinciaal Montlucon 2.366 Antwerpse jaarse duiven
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Jos en Simon Francken (Wuustwezel, Antwerpen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Erik Van Geel (Geel, Antwerpen)
30/06/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
30/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Henri Boeders (Rijkevorsel, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Stave: Pierre Nijs en zoon (As, Limburg)
29/06/2014 Ereprijs uit Stave: Sofie Bos (Kuringen, Limburg)
29/06/2014 Ereprijs uit Mettet: Jozef Servaes (Vliermaal, Limburg)
28/06/2014 Op De Beeck-Baetens (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Montlucon 2.373 oude duiven
28/06/2014 Ereprijs uit Reims: Luc Liebens (Genk, Limburg)
28/06/2014 Ereprijs uit Reims: Andre Severi (Stevoort, Limburg)
27/06/2014 Ereprijs uit Limoges: A. J. Hendriks (Heerlen, Nederland)
25/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Sourdun
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montlucon
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montauban
25/06/2014 Zonale zege uit Montlucon: Van Der Auwera en zoon (Gooreind, Antwerpen)
24/06/2014 Theo Yskout (Hulshout): 1ste Provinciaal Vierzon 1.998 Antwerpse jaarse duiven
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Hugo (Duffel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Janssen-Sleeckx (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Francois Luyten (Dessel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Noyon: De Cuyper-Kerkstoel (Hallaar, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Mettet: Mark Janssens (Linkhout, Limburg)
22/06/2014 Ereprijs uit Stave: Alfons Hermans (Zonhoven, Limburg)
21/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Leopold Van Goolen (Aarschot, Vlaams-Brabant)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Armand Schoolmeesters (Spalbeek, Limburg)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Vogels-Kellens (Genk, Limburg)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Guillaume Weustenraad (Maasmechelen, Limburg)
20/06/2014 Ereprijs uit Bordeaux: Winkens en Rothenburg (Itteren, Nederland)
19/06/2014 KBDB PE Antwerpen: mededeling
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Poitiers
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Cahors
19/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Sourdun
18/06/2014 Verenigd Noyonverbond wil terug...... Noyon spelen (maar mag niet...)!
18/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (07 - 08/06 en 14 - 15/06)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Marcel en Gijs Noels (Balen, Antwerpen)
15/06/2014 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1ste Interprovinciaal Chalon-sur-Saone 1.821 jaarse duiven
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Karel Cuyvers jr (Dessel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Herman Lenaerts (Merksplas, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: August Kennes (Duffel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Ivan Vannijlen (Zonhoven, Limburg)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Salvatore Nazello (Genk, Limburg)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Werner De Vos (Stekene, Oost-Vlaanderen)
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Eugeen Geybels (Veerle, Antwerpen)
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Maurice Van Den Bergh (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
13/06/2014 Mooie prestaties: Roger en Marc Van Tongelen (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
13/06/2014 Ereprijs uit St. Vincent: J. Corstjens (Thorn, Nederland)
12/06/2014 KBDB Bericht voor de liefhebbers en verenigingen van de PE Antwerpen
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Chateauroux
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Valence
12/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Souppes
12/06/2014 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 3.819 jaarse Antwerpse duiven
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
11/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Francois Van Saet (Balen, Antwerpen)
11/06/2014 Zonale zege uit Valence: Jan en Jens Van Gompel (Mol, Antwerpen)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Nic De Winter (Brasschaat, Antwerpen)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Heymans-Rufin (Liedekerke, Vlaams-Brabant)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Jeroen Van Asbroek (Liedekerke, Vlaams-Brabant)
9/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Georges Horemans (Herselt, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Carl Claessens (Sint-Lenaarts, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: De Witte-De Block (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Marcel De Maere (Belsele, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Patrick Welkenhuysen (Koersel, Limburg)
8/06/2014 Ereprijs uit Limoges: gebroeders Simons en zonen (Ransdaal, Nederland)
7/06/2014 Ereprijs uit Momignies: August Linten (Balen, Antwerpen)
7/06/2014 Ereprijs uit Souppes: Jozef Abbeloos (Oetingen, Vlaams-Brabant)
7/06/2014 Ereprijs uit Sourdun: Alfons Vaes (Zonhoven, Limburg)
5/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (31/05 en 01/06/2014
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Limoges I
4/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Souppes
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Bourges I
3/06/2014 Verenigingsnieuws Mol-Millegem & Meerhout (Antwerpen)
2/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joke en Willy Dictus (Rijkevorsel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Roger Geysen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Willy Rongé (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre Vonckx (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Menten (Westerlo, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Oscar Bosman (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
1/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Ludo Engelen (Kuringen, Limburg)
1/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Gilbert Jordens (Diepenbeek, Limburg)
1/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Jean Hulshagen (Lummen, Limburg)
31/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Erik Van Den Brande (Houtvenne, Antwerpen)
31/05/2014 Ereprijs uit Lorris: H. Hermans (Born, Nederland)
31/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Antoine Panis (Diepenbeek, Limburg)
30/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 24/05/2014 Souppes
30/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (24 & 25/05/2014)
28/05/2014 Chalon Fond-overzicht Antwerpen 24/05/2014
27/05/2014 Provinciale zege uit Blois: Jordy Lauwers (Beigem, Vlaams-Brabant)
26/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Moens-Gaudius (Aspelare, Oost-Vlaanderen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Haest (Kapellen, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joseph Van Put (Waarloos, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Van Den Putte (Tongerlo, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Herman Donckers (Rijkevorsel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jo Molenberghs (Geel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Stave: Jan Soons (Peer, Limburg)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Van Puymbroeck (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
24/05/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Interprovinciaal Vierzon 10.480 oude duiven
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Stephen Ward (Brecht, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Walter De Meyer (Nijlen, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Rini Geerts (Hulshout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Vermeulen (Meerhout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: J. R. Van Den Borre (Dilbeek, Vlaams-Brabant)
24/05/2014 Ereprijs uit Reims: Eddy Linsen (Peer, Limburg)
24/05/2014 Ereprijs uit Gien: Henri Custers (Meeuwen, Limburg)
23/05/2014 Mooie prestaties: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
22/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 17/05/2014 Souppes
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Theo Yskout (Hulshout, Antwerpen)
19/05/2014 KBDB Antwerpen: lossingsuur jonge duiven
19/05/2014 Vierzon Fond-overzicht Antwerpen 17/05/2014
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Walter De Keuster (Berlaar, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Benny Van Den Brande (Heultje, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Stave: Leo Camps (Meeuwen, Limburg)
18/05/2014 Ereprijs uit Stave: Leo Berben (Diepenbeek, Limburg)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Rudi Diels (Beerse, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Herman Bevers (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Lucien Roelans (Bevel, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Gien: Frans De Becker (Tildonk, Vlaams-Brabant)
17/05/2014 Ereprijs uit Gien: Raymond De Haes (Baal, Vlaams-Brabant)
17/05/2014 Ereprijs uit Lorris: J. Hornesch (Cadier en Keer, Nederland)
17/05/2014 Ereprijs uit Reims: Etienne Stassen (Dilsen, Limburg)
16/05/2014 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger Mol-Millegem & Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
15/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 11/05/2014 Souppes
14/05/2014 KBDB Antwerpen: Bericht aan de hafo-verenigingen
11/05/2014 Ereprijs uit Souppes: August Aerts (Beerse, Antwerpen)
11/05/2014 Ereprijs uit Rethel: G. Van Den Berg (Eijsden, Nederland)
11/05/2014 Ereprijs uit Rethel: H. Welzen (Spaubeek, Nederland)
10/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: B. en J. Menten (Nieuwerkerken, Limburg)
8/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (03 & 04-05-2014)
7/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen van 3 mei 2014 Sourdun
4/05/2014 Ereprijs uit Sezanne: L. Penders (Itteren, Nederland)
3/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
29/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (27-04-2014)
28/04/2014 Ereprijs uit Reims: Mia Schepers (Peer, Limburg)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Ronny Ghielens (Stabroek, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Josephine Delaedt (Horendonk, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jan Buysen (Nieuwmoer, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Johan Storms (Rijkevorsel, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Eric Rooyackers (Brasschaat, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gustaaf De Bisschop (Asse, Vlaams-Brabant)
27/04/2014 Ereprijs uit Epernay: H. Schroen (Eijsden, Nederland)
27/04/2014 Ereprijs uit Epernay: A. Van Lumig (Koningsbosch, Nederland)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Van De Weyer (Mol, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Momignies: Victor Wollants (Veerle, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Antoon Schoonacker (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Joel Van Daele (Hansbeke, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Luc Dooghe (Adegem, Oost-Vlaanderen)
25/04/2014 Oplossing Klein-Brabantse Fondspelers!
24/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (20-04-2014)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Konings (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Ginderen en zoon (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gaston Van De Velde (Zandhoven, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Leo Jacobs (Merksplas, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc en Andre De Peuter (Malle, antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Frans Overdulve (Horendonk, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Jos Martens (Wommelgem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W. Kloeck-F. De Grauw (Merksem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Stanny Laurijssen (Hoogstraten, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Bart Vandenbroeck (Merchtem, Vlaams-Brabant)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W-J Jacobs en zoon (Opwijk,Vlaams-Brabant)
20/04/2014 Ereprijs uit Reims: Jules Humblet (Maastricht, Nederland)
19/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
17/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen Quievrain (13-04-2014)
15/04/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
13/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
13/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Christine De Bruycker (Liedekerke, Vlaams-Brabant)
13/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Andre Rogiers (Schepdaal, Vlaams-Brabant)
11/04/2014 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
9/04/2014 Het snelheidsspel in Antwerpen (06/04/2014)
2/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (30-03-2014)
21/03/2014 Seizoensoverzicht 2014: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
21/03/2014 Mooie prestaties: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
17/03/2014 Ereprijs uit Ronquieres: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
15/03/2014 Het nieuwe vluchtseizoen 2014 start dit weekend!
14/03/2014 Mooie prestaties: Ludo Bulckens (Olen, Antwerpen)
11/03/2014 KBDB Antwerpen: officieel vluchtprogramma 2014
5/03/2014 K.B.D.B. Antwerpen Provinciale Poulebrief
3/03/2014 KBDB Antwerpen: bericht aan de verenigingen
1/03/2014 KBDB Antwerpen: Zitdag PE
21/02/2014 Overlijden Achille Vervoort (Stabroek, Antwerpen)
13/02/2014 Algemene Vergadering Fondclub Antwerpen
19/01/2014 KBDB Antwerpen: mededeling
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jaarse Halve Fond: Luc Floridor (St-Laureins-Berchem, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Fond: gebroeders Desbuquois (Kapelle-o/d-Bos, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Hafo: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge Nationale Vluchten: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Zware Fond: Georges Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap Fond: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap Zware Fond: Yvon Deneufbourg (Estinnes, Henegouwen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jonge Nationale Vluchten: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude Halve Fond: Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge & Crackduif jonge: Dirk Van Den Bulck (Grobbendonk, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jaarse Halve Fond: Schroyen-Henderix (Heusden-Zolder, Limburg)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap oude Halve Fond: Victor Massart (Linter, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Snelheid: Roberto Panza (Ans, Luik)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Snelheid: Peter Stakenborg (Neeroeteren, Limburg)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Hafo: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
30/12/2013 Kampioenendag De Nieuwe Bond Wiekevorst 2013
30/12/2013 Kampioenschappen De Nieuwe Bond Wiekevorst 2013
13/12/2013 Kampioenendag De Nieuwe Bond Wiekevorst 2013
9/12/2013 Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
1/12/2013 Nationaal Kampioen jonge Kleine Halve Fond KBDB: Roger Berckmans (Kortenberg, Vlaams-Brabant)
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Kleine Halve Fond KBDB: Samson-Boye (Mechelen, Antwerpen)
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Grote Halve Fond KBDB: Roger Buvens (Loksbergen, Limburg)
1/12/2013 Nationaal Kampioen jaarse Grote Halve Fond KBDB: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jaarse Fond KBDB: Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen)
1/12/2013 Nationaal Kampioen jonge KBDB: Gustaaf De Bisschop (Asse, Vlaams-Brabant)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jonge Kleine Halve Fond KBDB: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude en jaarse Snelheid KBDB: Patrick Boeckx (Vorselaar, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude Kleine Hafo KBDB: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt, Limburg)
25/11/2013 Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen) - 2de nationaal kampioen jonge duiven
21/11/2013 Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Nevers 31/08/13
21/11/2013 51e Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
14/11/2013 Provinciale Kampioenschappen Antwerpen 2013 (definitief)
8/11/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen: ledenboekje
8/11/2013 Kampioenschappen Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen 2013
4/11/2013 Overlijden Annie Verlinden-Mertens (St-Antonius-Zoersel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Struyf (Zandvliet, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Paul en Jeff Van Hove (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Eddy Smolders (OLV-Olen, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marcel Lommelen (Geel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Johan De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Francis Caems (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Jos Gebruers (Kasterlee, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Alfons Helsen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vervoort (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jan Van Der Steen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Swa en Thiago Langmans (Tongerlo, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jan De Rijck (Heultje, Antwerpen)
26/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen) Laureaat van het Nat. Hafokampioenschap oude duiven van de Duivenkrant
25/10/2013 Kampioenenhulding Union Antwerpen
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
22/10/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Benzing M1 Special JCA Edition
20/10/2013 Overlijden Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
17/10/2013 Louis Van Springel (Mol, Antwerpen): 20 jaar onafgebroken Noyonspecialist !
12/10/2013 Ereprijs uit Herstal: Kevin en Nick Ceulemans (Booischot, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Van den Brande (Berlaar, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gustaaf Ronge (Lint, Antwerpen)
5/10/2013 Ereprijs uit Cognelee: Claeskens-Joris (Kortenaken, Vlaams-Brabant)
4/10/2013 Voorlopige eindstand provinciale kampioenschappen Antwerpen
1/10/2013 Nationaal Kampioen Grote Fond KBDB: Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Frans Musch (Lennik, Vlaams-Brabant)
1/10/2013 Mooie prestaties: Verstichel-Rottier (Nazareth: Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Marc en Franky Van De Walle (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Erwin Geraerts (Nieuwerkerken, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Dennis Hamers (Maasmechelen, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Carmine Baldasarre (Beverlo, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Rudi Lens (Keerbergen, Vlaams-Brabant)
1/10/2013 Mooie prestaties: Louis Vercammen (Herenthout, Antwerpen)
1/10/2013 Algemeen Provinciaal Kampioen: Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Wim Storms (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Chris en Michel Bogaert (Heldergem, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nick en Roger Thijs (Hallaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Eddy Smits (Voortkapel, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Marc Dens (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Saban Saatduzen (Tessenderlo, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Leon Messiaen (Grammene, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Etienne Devos (Deerlijk, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jos Das (Lummen, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Guido Loockx (Tessenderlo, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Roger Debusschere (Lokeren, Oost-Vlaanderne)
1/10/2013 Mooie prestaties: Thomas Van Overschelde (Kortemark, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Erwin Sanfrinnon (Appelterre, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Lionel De Busschere (Hulste, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Hubert Van Herck (Borgloon, Limburg)
30/09/2013 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2013
29/09/2013 Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen): hofleverancier van topvliegers !
29/09/2013 Ereprijs uit St-Niklaas: Guy Pletinckx (Zandbergen, Oost-Vlaanderen)
29/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Jacobs-Gomez (Booischot, Antwerpen)
28/09/2013 Ereprijs uit Maaseik: Mertens-De Smet (Herselt, Antwerpen)
27/09/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
25/09/2013 Koning 2013 Eendracht Schilde: Verrijckt-Meeusen (Sint-Antonius, Antwerpen)
25/09/2013 Algemeen Kampioen Hafo 2013 samenspel Union Antwerpen - Zuid-Antwerps Verbond Zone West: Willy Van Berendonck (Schilde, Antwerpen)
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
21/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Leon Badts (Beerzel, Antwerpen)
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Pierre Vercamst (Anzegem, West-Vlaanderen)
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2013 Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen): snelheid als passie en hierop schitteren !
15/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Gustaaf Van Bel (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludwig De Vries (Wiekevorst, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Andre Jacobs (Beerzel, Antwerpen)
11/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (5-09-2013)
9/09/2013 Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Issoudun 17/08/13
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Dessel (Hulshout, Antwerpen)
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: August Van Dingenen (Westerlo, Antwerpen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Anthony Maes (Waregem, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
7/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Jef Vanwinkel (Tielt, Vlaams-Brabant)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Ameel-Vanlake (Dadizele, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Brionne: Jean-Pierre Lahaye (Proven, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Brionne: Paul Ongenaert (Koksijde, West-Vlaanderen)
6/09/2013 De Snelle Vlucht (Houtvenne, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
4/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Nevers (31-08-2013)
4/09/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
3/09/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (31-08-2013)
3/09/2013 Fondclub Antwerpen: Feestavond - Kampioenenviering
2/09/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
2/09/2013 JCA Nieuwsbrief 37
1/09/2013 De Nieuwe Bond (Wiekevorst, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Eddy Janssens (Zandhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Leo Smets (Morkhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Joris Dils (Zoerle Parwijs, Antwerpen)
1/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Op de Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman en Wim Michiels (Massenhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Hoof (Geel, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Van Tendeloo (Olen, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Cassimon (Kalmthout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Anroch Van Eynde (Meerhout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Soetewije en zoon (Tremelo, Vlaams-Brabant)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Lannoo-De Clerck (Tielt, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eddy en Nicole Huygens (Booischot, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Jan Pappens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Van Muylder-Noel-De Mul (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Nationale zege uit Gueret: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
31/08/2013 Nationale zege uit Nevers: Michel Vanlint (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Roelandt-Mille (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: De Voet en zoon (Ronse, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Liesl Laremans (Veerle, Antwerpen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Brionne: Dirk Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Brionne: Tony Vanwijmelbeke (Zwevegem, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Raphael Vanthemsche (St-Eloois-Winkel, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: familie Schreel (Zedelgem, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Van Roy-Rochtus (Hemiksem, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: team Freddy Dejaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
28/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Henri Heylighen en zoon (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
27/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (24-08-2013)
26/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Alfons Leysen (Lichtaart, Antwerpen)
25/08/2013 Seizoensovericht 2013: August Schellens (Hulshout, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Luc Rens (Voortkapel, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Stan Brosens (Meer, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Seizoensovericht 2013: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
24/08/2013 Ereprijs uit Laon: Vandenbergh-Druyts (Meerhout, Antwerpen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Wynand De Bruyn (Balen, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Leo en C. Van Horenbeeck (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Arien-De Keyser (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Antoine en Rudy De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: gebroeders Van Der Gucht (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterainne: Joel Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen)
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
21/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Issoudun (17-08-2013)
21/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (17-08-2013)
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Brive 13/07/13
18/08/2013 Issoudun Nationaal 17/08/13: uitslagen
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Edward De L'Arbre (Olen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Herck-Vaes (Booischot, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lode Smets (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Wilfried Van Den Bosch (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Paul Janssens (Itegem, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Braekevelt-Cassaert (Egem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Ronny Van Reet (Mol, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Nationale zege uit Issoudun: Albert Derwa (Herent, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eric Volkaerts (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Lander en Jenny Ongena (Zulzeke, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Chris Eeman (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Van Hoof-Van Wijngaerden (Keerbergen, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Kamiel Hazaert (Neerijse, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gerard Rens (Herselt, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit L'Aigle: Joost Mortier (Oedelem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Andre en Thierry Vercruysse (Anzegem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Patrick Martens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Billiet-Baratto (Ieper, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Zonale zege uit Issoudun: Van Houdt-Serre (Diest, Vlaams-Brabant)
15/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (10-08-2013)
15/08/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
15/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Yvan Van Den Bossche en Eddy Van Den Steen (Asse, Vlaams-Brabant)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Cools (Geel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Bael (Voortkapel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Jr Cuyvers (Dessel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
12/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (11-08-2013)
12/08/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/06/13
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Angelo Roelen (Hoogstraten, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Vansant (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Willy Claes (Duffel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Robin Cools (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Bart Kerckhofs (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Hendrickx (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Gevers (Merksplas, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerald De Meyer (Ekeren, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Hugo Van De Putte (Booischot, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Orleans: hok Liliane Demely (Moorsele, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Union Antwerpen: kampioenschappen Kleine Halve Fond 2013
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jozef Haepers (Hulshout, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Raf en Lars Luyckx (Geel, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gaston De Rijck (Booischot, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Luc Christiaens (Ooigem, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Pithiviers: Ronny Vervloesem (Betekom, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Philip Grymonprez (Kuurne, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Patriek Verhue (Zwevegem, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vos-Jennes (Webbekom, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Ereprijs uit Orleans: Danny Schokkaert (Oordegem, Oost-Vlaanderen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Theo Elsen (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Ereprijs uit Orelans: Jean Marie en Dave Schietse (Zingem, Oost-Vlaanderen)
10/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Louis Verstrepen (Herselt, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Laon: Magarino Van Gestel (Lommel, Limburg)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Rik Cools (Ruiselede, West-Vlaanderen)
9/08/2013 KBDB Vlaams-Brabant & Antwerpen
8/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (03-08-2013)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
7/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Tulle (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Perpignan (2-08-2013)
6/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (04-08-2013)
6/08/2013 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Narbonne 26/07/13
6/08/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
5/08/2013 KBDB Antwerpen
5/08/2013 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Souillac 20/07/13
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
4/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Huybregts-Reijnen (Hoogstraten, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Lucien Verbanck (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Flor Van Horenbeeck (Mechelen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Emile Maes (Beerse, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel Middernacht (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Mon Vervoort (Beerzel, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Denis Dillen (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Dirk Maris (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Dirk Marien (Kapellen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel en zoon Menten (Tongerlo, Antwerpen)
3/08/2013 Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Orleans 13/07/13
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Veulemans-Perilleux (Vissenaken, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ivan Van Vuchelen (Grazen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Vos-Rigot (Diest, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Koen Crucke (Onkerzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Peter Windels (Zwevegem, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Leon Van Der Haeghen (Aarsele, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: Johan Hebberecht (Drongen, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: August Verstraete (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Mooie prestaties: Vereyken-Gommers (Schilde, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Caro en Noel Pintens (Liezele, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Davy Tournelle (Rummen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Nationale zege uit Chateauroux: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Tulle: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Chris Debacker (Beveren, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit L'Aigle: Eric Honore (Snellegem, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: De Clerck-Blancke (Tielt, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Geert Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Eric Camphijn (Ninove, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Omer Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Dirk Speybroeck (Vinkt, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marnique De Witte (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Leyseele (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Karel en Stijn De Rouck (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Wim Spinnoy (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Albert Van Roost (Ramsel, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Laon: Peter Gerinckx (Mol, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Paul Geens (Essen, Antwerpen)
2/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Bourges (28-07-2013)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Jozef en Georges Comyn (Kanegem, West-Vlaanderen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Karel Huygen (Stabroek, Antwerpen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Vandeputte-Vandenhende (Beersel, Vlaams-Brabant)
2/08/2013 Internationale zege uit Perpignan: Yvan Haelters (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
1/08/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (28/07/2013)
31/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Narbonne (26-07-2013)
31/07/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
29/07/2013 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Salbris 20/07/13
29/07/2013 Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Salbris 20/07/13
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Evarist Van De Moer (Hulshout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Janssens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Mooie prestaties: Jules Liekens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Peter Van Ael (Zoersel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Floran Van Gorp (Rijkevorsel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Yvo Verkoeyen (Mol, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Daems en zoon (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: M. en G. Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Georges Vancraeynest (Klerken, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Kati Lippens (Izegem, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Pemen (Meer, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: E. en L. Van Peer (Halle, Antwerpen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lucien Gurickx (St-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Tony Lievens (Sint-Laureins, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: De Vroe-Van Gaver (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Roger en Marc Van Tongelen (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Freddy Van Sterthem en Kurt (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Martin Dhooge (Ursel, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Baele (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Greta Pirco (Halle-Booienhoven, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman Bevers (St-Job-in-'t-Goor, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Marc Van Haute (Smetlede, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jozef Ysebaert (Elst, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Laeremans (Putte, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Bruno Wouters (Brasschaat, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Briers (Herselt, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc Van Loon (Kalmthout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Rene Coenen (Kessel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Et. en Kris Meerpoel (Hillegem, Oost-Vlaanderen)
27/07/2013 Provinciale zege uit Clermont: Delbaere-Sampers (Menen, West-Vlaanderen)
27/07/2013 Provinciale zege uit Clermont: Andre Decleir (Oostnieuwkerke, West-Vlaanderen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Eddy De Groot (Putte, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Jozef Meyen (Veerle, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Rene Hendrickx (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
27/07/2013 Ereprijs uit Clermont: Noel Roegiest (Lovendegem, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Jef en Wim Struyfs (Tielen, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Ivan Verhaeghe (Harelbeke, West-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Poffe-Denruyter (Kapellen, Vlaams-Brabant)
26/07/2013 Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Marseille 19/07/13
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Marc Van Den Eeckhoudt (Kalken, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Salbris (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Souillac (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Marseille (19-07-2013)
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
24/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (20-07-2013)
23/07/2013 Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
23/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
23/07/2013 Orleans Provincie Antwerpen 13/07/13: uitslagen
22/07/2013 Mooie prestaties: De Ruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
21/07/2013 Salbris Provinciaal 20/07/13: uitslagen
21/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Lauwers (Lichtaart, Antwerpen)
21/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marina Van De Velde (Grobbendonk, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel De Beck (Rijkevorsel, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Kinschots (Minderhout, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Truyen en Staf De Wever (Heultje, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Norbert Sierens (Zwevegem, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Vanhoudt-Serre (Diest, Vlaams-Brabant)
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Erik Denijs (Beveren, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Mooie prestaties: hok Puts (Olen, Antwerpen)
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Jerome Morisse (Wervik, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Tours: Marc Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Tours: Eric Strubbe (Brugge, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Ereprijs uit Issoudun: Jos Wouters (Heist-Goor, Antwerpen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Tobback (Hofstade, Vlaams-Brabant)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Souillac: Denis Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: De Bruycker-Decraene (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen)
19/07/2013 Provinciale zege uit Marseille: Linda Meulemans-Damen (Arendonk,Antwerpen)
19/07/2013 Ereprijs uit Marseille: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2013 Zonale zege uit Poitiers: Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen St-Vincent (12-07-2013)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Brive (13-07-2013)
17/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (13-07-2013)
16/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
15/07/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Gueret 22/06/13
14/07/2013 Ereprijs uit Brive: Daniel Van Wassenhove (Ooike, Oost-Vlaanderen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van De Sande- M. Laenen (Heultje, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Leon Jochems (St-Lenaerts, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Belmans (Westerlo, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Amand De Raet (Hulshout, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Constant De Volder (Malle, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Fr. Van Den Troost (Ramsdonk, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Jacques Verschuere (Beveren, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Ereprijs uit Orleans: Gustaaf Mertens (Wijnegem, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Laon: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
13/07/2013 Nationale zege uit St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
13/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
13/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart Luyten (Hulshout, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Frans Van De Mieroop (Schoten, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Evrard De Rijck (Rillaar, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Andre Ceusters (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Noel Peiren (Zedelgem, West-Vlaanderen)
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Staf Van Malderen (Mechelen, Antwerpen)
12/07/2013 Mooie prestaties: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
11/07/2013 Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Libourne (6-07-2013)
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (6-07-2013)
10/07/2013 Verenigingsnieuws: Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen)
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (6-07-2013)
9/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Francois Boeykens (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
8/07/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (07/07/2013)
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Antwerp Flying Club
8/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 34: Update Orléans
7/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 33: Orléans: Jeugd en Beginnelingendubbeling
7/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerrit Van Gestel (Oostmalle, Antwerpen)
7/07/2013 Seizoensovericht 2013: Frans Heylen (Hulshout, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Willy Verbruggen (Londerzeel, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Nationale zege uit La Souterraine: Davy Verleije-Amber (Damme, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Andre Bellens (Zandhoven, Antwerpen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Willy Daniels (Kessel, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Julien Vaneenoo (Wingene, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Frans Denoo (Zedelgem, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Guido Van Vlierberghe (Bornem, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Kristof Mortelmans (Ranst, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit La Souterraine : Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Zonale zege uit Libourne: Marc De Cock (Temse, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Joni-Caro-Benny Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Mooie prestaties: Gommaire Verbruggen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
5/07/2013 Nationale zege uit Barcelona: Luc Wiels (Roosdaal, Vlaams-Brabant)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Etienne Decherf (Vlissegem, West-Vlaanderen)
5/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/07/2013 Ivo Renders (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
5/07/2013 Internationale zege uit Barcelona: Daniel Aerens (Drongen, Oost-Vlaanderen)
4/07/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Gueret 22/06/13
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Orange (30-06-2013)
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Agen-Bordeaux (30-06-2013)
3/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)
3/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (2-07-2013)
1/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
30/06/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (23/06/2013)
30/06/2013 Ereprijs uit Laon: Arthur Linten (Balen, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Saelen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Vanthienen (Lichtaart, Antwerpen)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Van Aerschot (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Marc Heylen (Bouwel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Agen-Bordeaux: Werner Staessen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Paul Lanneau (Ingooigem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Orange: Germain D'Hondt (Anzegem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Chris Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Nationale zege uit Orange: Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: De Smet-Van Puymbroeck (Belsele, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Steven Van De Velde (Erpe-Mere, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Orange: Guy Vanermen (Vosselaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
30/06/2013 Mooie prestaties: Leon Jacobs (Tremelo, Vlaams-Brabant)
29/06/2013 Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
28/06/2013 Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montlucon 15/06/13
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
26/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (22-06-2013)
24/06/2013 Mooie prestaties: Geert Willaert (Moerzeke, Oost-Vlaanderen)
23/06/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans Dams (Olen, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Luyten (Geel, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lodewijck De Ceuster (Itegem, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Verbiest (Westerlo, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Van Doninck (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Hufkens-Van Hecke (Westmalle, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Andre Somers (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Adriaenssen-Van Bouwel (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: W. en W. Van Elsacker ('s Gravenwezel, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Moeraert-Stand en Gunther (Lochristi, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Nicolas en Filip Norman (Knokke, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Van Cauwenberghe-Ally (Ruiselede, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Verhelst-Cant (Haasdonk, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Montauban: Hendrik Mortier (St. Kruis, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Georges Sterckx (Korbeek-Dijle, Vlaams-Brabant)
22/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Filip en Kris Smits (Berlaar, Antwerpen)
22/06/2013 Mooie prestaties: Henri Reyniers (Lubbeek, Vlaams-Brabant)
20/06/2013 Maurice Linten (Olmen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Cahors 15/06/13
19/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
18/06/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 1/06/13
17/06/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Poitiers 1/06/13
16/06/2013 Seizoensovericht 2013: Linda Tops (Heultje, Antwerpen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Deno-Herbots (Leefdaal, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Willy Van Essche (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Jozef Planckaert (Harelbeke, West-Vlaanderen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Willy Den Haese (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Paul Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Erwin Schepmans (Grazen, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Willy en Ivan Baetens (Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Luc Decabooter (Harelbeke, West-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Maurice Linten (Olmen, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Lucien Meurysse (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
14/06/2013 Mooie prestaties: Johan Van Laere (Kalken, Oost-Vlaanderen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Kristian Vrebos (Neerijse, Vlaams-Brabant)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
12/06/2013 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
11/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (8-06-2013)
10/06/2013 Ereprijs uit Pithiviers: Roger Beullens (Heverlee, Vlaams-Brabant)
9/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel Heremans (Booischot, Antwerpen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Kitano Masao (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: G. en J. Pronckaert (Schepdaal, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Daniel De Roock (Lennik, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Op De Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Patrick Lismont (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Marc De Beule (Waasmunster, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Paul Beckers (Budingen, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Van Der Veken (Retie, Antwerpen)
8/06/2013 Zonale zege uit Montelimar: Jean Collet (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Rene Schelkens (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Seizoensovericht 2013: Daneels-Dierckx (Berlaar, Antwerpen)
7/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Bevel (Antwerpen)
4/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Rudi Hendrikx (Maasmechelen, Limburg)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
4/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (1-06-2013)
3/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Houtvenne (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
2/06/2013 Mooie prestaties: Louis Van Springel (Mol, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: August Van Aert (Oostmalle, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Erik Huys (Bellegem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Etienne Matterne (Binkom, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Nationale zege uit Chateauroux: Masao Kitano (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Declercq (Everbeek, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Paul Volckaert (Ooigem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Jos Van Olmen (Broechem, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Van Bost (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Van Geel (Hulshout, Antwerpen)
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
30/05/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
29/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
28/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
27/05/2013 Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/2013
27/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
27/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudi Bruynseels (Hulshout, Antwerpen)
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Erik Peeters-Dillien (Voortkapel, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Walter Roziers (Berlaar, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Wouters-Wouters (Tremelo, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Zonale zege uit Bourges: Andre Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen)
25/05/2013 Nationale zege uit Bourges: Dr. Dirk Moens (Grimbergen, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Lars Boje Henriksen (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
24/05/2013 Verenigingsnieuws: De Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen): Midweekse competitie
22/05/2013 Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen): pakken uit met dubbele provinciale zege uit Vierzon 18/05/13
22/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
22/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
19/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
19/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
18/05/2013 (Inter)provinciale zege uit Vierzon: Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen)
18/05/2013 Ereprijs uit Vierzon: Hubert Caenen (Veldwezelt, Limburg)
18/05/2013 Seizoensoverzicht 2013: Roger Engelen (Dessel, Antwerpen)
18/05/2013 Ereprijs uit Angerville: Ante en Tom Platteau (Ternat, Vlaams-Brabant)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Christian Taymans (Hoeilaart, Vlaams-Brabant)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Andre Verhaeghe (Anzegem, Oost-Vlaanderen)
17/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (11-05-2013)
16/05/2013 Mooie prestaties: Jean Leemans (Bornem, Antwerpen)
15/05/2013 Mooie prestaties van Valentin Briers (Kuringen, Limburg)
11/05/2013 Provinciale zege uit Blois: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
11/05/2013 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
6/05/2013 Ereprijs uit Ecouen: Van Der Maelen - Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen)
5/05/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Breugelmans (Voortkapel, Antwerpen)
5/05/2013 Duivenbond OLVWaver (OLV Waver, Antwerpen): Seizoensstart criterium Jonge Duiven
5/05/2013 ONVOLLEDIG (geen uitslag) Ereprijs uit Noyon: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
4/05/2013 Ereprijs uit Angerville: De Schepper - De Temmerman (Merelbeke, Oost-Vlaanderen)
3/05/2013 Union Antwerpen: Vluchtprogramma 2013
1/05/2013 Overlijden Jos Deckers (Houtvenne, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Bjorn Rombouts (Malle, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Etienne Eeckhout (Melsen, Oost-Vlaanderen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Jos Ielegems (Reet, Antwerpen)
29/04/2013 Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Raemaekers-De Peuter (Malle, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
27/04/2013 Ereprijs uit Marne: Roger en Koen Vanmeert (Zelem, Limburg)
26/04/2013 KBDB Antwerpen sponsorvluchten 2013
21/04/2013 Mooie prestaties: René Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
11/04/2013 Weekoverzicht Vitesse Provincie Antwerpen
23/03/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1e Nat. Halve Fond jaarse duiven Duivenkrant-Vanrobaeys 2012
21/03/2013 Michel Heremans (Booischot, Antwerpen): Algemeen Kampioen samenspel Hafo Kempen 2012
12/03/2013 NOG AAN TE PASSEN Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
4/03/2013 Duivenwijding Grobbendonk (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag duivenbond Hallaar (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Eerlijke Duif (Westmeerbeek, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag samenspel Kempisch Verbond (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Witpen (Pulderbos, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag Hafo Nijlen (Antwerpen)
20/12/2012 Kampioenendag samenspel Union Antwerpen
11/12/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
5/12/2012 Kampioenendag De Nieuwe Bond Wiekevorst
5/12/2012 Kampioenschappen De Nieuwe Bond Wiekevorst 2012
1/12/2012 KBDB Antwerpen: Algemene Vergadering
29/11/2012 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2012
29/11/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
20/11/2012 Algemene vergadering KBDB Afdeling Antwerpen op 24 november
15/11/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
5/11/2012 Jeugddag Jeugdclub K.B.D.B. Antwerpen
28/10/2012 Kampioenenhuldiging Fondclub Antwerpen
9/10/2012 KBDB: Hoklijsten Antwerpen-Brabant-Limburg
8/10/2012 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2012
5/10/2012 KBDB Antwerpen: provinciale kampioenschappen 2012
5/10/2012 JCA: mooie prestaties leden
1/10/2012 Seizoensoverzicht 2012: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2012 Nationaal winnaar oude Gueret 8/09: Andr Roodhooft (Pulderbos)
15/09/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Gueret 8/09/2012
9/09/2012 Kampioenschappen Union Antwerpen & Antwerp Flying Club
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
30/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen slotweekend 25/08/2012 Pithiviers & Angerville
24/08/2012 3de & 6de Provinciaal oude Bourges 29/07: Wim De Troy (Berlaar)
23/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Blois 18/08: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
22/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 18/08/2012 Pithiviers & Angerville
22/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 18/08/2012
21/08/2012 RONDE VAN BELGIE 2012 DUIVENBOND WIEKEVORST
20/08/2012 Kampioenschappen Hafo Union - ZAV
19/08/2012 Provinciaal winnaar oude Berlijn 29/07: Bram Joossens (Schilde)
19/08/2012 Berlijn Antwerpen: Bram Joossens wint dramatische vlucht
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
16/08/2012 Provinciaal winnaar oude Tulle 4/08: Yvo Verkoeyen (Mol)
13/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 11/08/2012 Pithiviers & Angerville
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
12/08/2012 Union Antwerpen voorlopige klassementen
12/08/2012 4 Provinciale zeges & 1 nationale overwinning in 2012: Jos Van Olmen (Broechem)
8/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 3/08/2012 Pithiviers & Angerville
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Tulle 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Perpignan 3/08/2012
7/08/2012 Provinciaal winnaar oude Bourges 29/07: Alfons Hens (Nijlen)
7/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Bourges 29/07: Scheers-Lodewijckx (Beerzel)
2/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 29/07/2012 Marne
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Narbonne 29/07/2012
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
31/07/2012 Provinciaal winnaar oude Salbris 21/07: Herman Van Sande (Vosselaar)
28/07/2012 Provinciaal winnaar oude Marseille 22/07: Meulemans-Damen Linda (Arendonk)
26/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Salbris 21/07: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
26/07/2012 Hok William Geerts - Schilde: 1ste prov. Limoges Jaarse Antwerpen (15/07)
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Souillac 22/07/2012
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 22/07/2012: Marseille
25/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 21/07/2012: Salbris
25/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 21/07/2012 Marne
24/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Orleans 15/07: Victor Goovaerts (Beerzel)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Orleans 15/07: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Salbris 21/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
24/07/2012 Provinciaal winnaar oude Orleans 15/07: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
21/07/2012 KBDB Antwerpen
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: St-Vincent
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: Limoges
20/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Libourne 7/07: hok Puts (Olen)
20/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 15/07/2012 Orleans & Pithiviers
19/07/2012 Provinciaal winnares oude Barcelona 7/07: Kristel Volkaerts (Putte)
19/07/2012 Provinciaal winnaar oude Brive 7/07: Frans & Gunther Van Der Schraelen (Ranst)
18/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Montlucon 7/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
16/07/2012 Orleans Provinciaal Antwerpen 15/07: Provinciaal resultaat
15/07/2012 Provinciaal winnaar oude Montlucon 7/07: Eddy De Groot (Putte)
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Pithiviers
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Barcelona
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Angerville
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Montlucon
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Brive
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Libourne
6/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem)
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
1/07/2012 Mededeling Union Antwerpen
29/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Gaston Maeyninckx (Lichtaart)
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
24/06/2012 Mededeling Union Antwerpen - Zuid-Antwerps-Verbond
24/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 2
22/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
18/06/2012 1ste Semi-Nat (CFW) Chateauroux 3630 B 02/06: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
18/06/2012 Provinciaal winnaar Cahors 17/06: Roger en Eddy Grootjans (Ranst)
18/06/2012 Nationaal winnaar Montlucon 17/06: Wim Storms (Berlaar)
14/06/2012 Halve Fond-overzicht van afgelopen weekend
12/06/2012 7de Provinciaal Chateauroux 09/06: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
12/06/2012 5de Provinciaal Chateauroux 09/06: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
11/06/2012 Mededeling Antwerp Flying Club, Fondclub Antwerpen
6/06/2012 Mooie prestaties: Frans & Gert Van Beirendonck (Zandhoven)
31/05/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Op de Beeck-Baetens (Putte)
30/05/2012 KBDB Antwerpen: Bericht aan de voorzitters en bestuursleden
27/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Bourges 26/05
26/05/2012 2de Prov Vierzon, 4de Prov Bourges Daneels-Dierckx (Berlaar)
24/05/2012 KBDB: Update lossingsuren Pithiviers
20/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Vierzon 19/05
15/05/2012 Glansprestatie Hok Jos Vercammen (Vremde)
9/05/2012 KBDB Vlaams-Brabant en Antwerpen: uitslagen via e-mail
9/05/2012 KBDB Antwerpen: halve fond komend weekend Angerville wordt Melun
9/05/2012 Mooie prestaties: Jos en Jan Van Der Steen (Wiekevorst)
4/05/2012 JCA: Nieuwsbrief 15: Info seizoen 2012
17/04/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen UPDATE
25/03/2012 Nog aan te passen
23/03/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
14/03/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen
7/02/2012 Fondclub Antwerpen: Algemene vergadering
5/01/2012 Kampioenendag Union - Z.A.V.
5/01/2012 Kampioenschap Union Antwerpen
19/12/2011 Sluitingsdagen provinciaal secretariaat Antwerpen
17/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 13: Bonnenverkoop
11/12/2011 K.B.D.B. ANTWERPEN 49e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG
10/12/2011 Kampioenendag De Nieuwe Bond Wiekevorst
9/12/2011 Kampioenschap De Nieuwe Bond Wiekevorst
7/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 12: Bonnenverkoop van start gegaan
9/11/2011 Definitieve uitslag Provinciale kampioenschappen Antwerpen
27/10/2011 JCA Nieuwsbrief 11
26/10/2011 JEUGDDAG van Jeugd Club Antwerpen
7/10/2011 JeugdClub K.B.D.B. kampioenschappen en nevencompetities
7/10/2011 Provinciale kampioenschappen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: 49ste provinciale dag afdeling Antwerpen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: Provinciale kampioenschappen 2011
18/09/2011 Union Antwerpen Kampioenschap Fond + Koning
11/09/2011 Gueret provincie Antwerpen
11/09/2011 De Snelle Vlucht Houtvenne: Ronde van Belgi
10/09/2011 JeugdClub K.B.D.B. Antwerpen: JCA ZOW Race 2011
29/08/2011 La Souterraine Proinvicie Antwerpen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
12/08/2011 Hok in de kijker: Willy Van Geel (Hulshout)
11/08/2011 Bourges II Antwerpen (30/07/2011) - onder de loep
9/08/2011 Tulle provincie Antwerpen
8/08/2011 Bourges 6 augustus provinicie Antwerpen
6/08/2011 Narbonne Provincie Antwerpen
1/08/2011 Bourges 30/07 provincie Antwerpen
28/07/2011 Marseille provincie Antwerpen
27/07/2011 Nevers provincie Antwerpen
24/07/2011 Tarbes (Agen) provincie Antwerpen
17/07/2011 Orleans provincie Antwerpen
17/07/2011 Limoges (16/07/2011) Antwerpen - onder de loep!
13/07/2011 Moulins Provincie Antwerpen
13/07/2011 Brive provincie Antwerpen
13/07/2011 Barcelona provincie Antwerpen
5/07/2011 Orange provincie Antwerpen
5/07/2011 Bordeaux provincie Antwerpen
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
22/05/2011 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Vierzon oude duiven
22/05/2011 Familie Houben (Itegem) 1ste provinciaal Vierzon jaarse duiven
14/02/2011 Jos Laureys (Wiekevorst) heeft bij de snelste duiven van de provincie Antwerpen.
21/12/2010 Kampioenschappen Union Antwerpen - ZAV 2010
8/12/2010 Kampioenschappen De Nieuwe Bond Wiekevorst 2010
6/12/2010 NIET PUBLICEREN
6/12/2010 Provincie Antwerpen: winnaars van een nationale wedvlucht of een nationaal kampioenschap
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Beginnelingen
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Halve Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Snelheid jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Marathon
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Grote Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Kleine Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Snelheid oude duiven
26/10/2010 Jeugddag jeugd club Antwerpen
13/10/2010 Jerome en Marc Huybrechts (Stabroek) 5de provinciaal Limoges 4/07 oude duiven
7/10/2010 Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen Antwerpen 2010 UPDATE
2/10/2010 Robert Verbeek (Poppel) 1ste provinciaal Gueret 4/09 oude duiven
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
31/08/2010 Willy Daniels (Kessel) 1ste provinciaal Blois 14/08 jonge duiven
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
23/08/2010 Alfons Wuyts (Heist-Goor) 1ste provinciaal Blois 14/08 oude duiven
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Ferdinand Nand Helsen (Herentals) 1ste provinciaal Orleans 10/07 jaarse duiven
6/08/2010 Marcel Koenig (Bouwel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 oude duiven
5/08/2010 Vleugels-Wuyts (Geel) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jonge duiven
5/08/2010 Marcel Van Oosterwijck (Rijmenam) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jaarse duiven
17/07/2010 De Winter-Hermans-Huygen (Herentals) Dubbelslag op Orlans Antwerpen!
27/11/2009 Marcel Wouters (Westmalle): Koning ZAV 2009
18/10/2009 Vandaag huldigde Jeugdclub Antwerpen de kampioenen van 2009
5/09/2009 Tijdrit JC Antwerpen! Uitslag Tijdrit
23/08/2009 Baertsoen L&M verlengen provinciale eer met een week!
20/08/2009 Raf en Lars Luyckx (Geel) met Geschelpte Verstappen en Miss Perpignan.
19/08/2009 Peeters-Kerkhofs (Nijlen): In bezit van ijzersterke jonge duif!
18/08/2009 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e prov Argenton jaarlingen
17/08/2009 Baertsoen Linda & Michel (Brasschaat): 1e prov Blois
17/06/2009 Johan De Belser (Berlaar): 1e prov Chateauroux

Advertenties

 

 

Poll