Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)

3/07/2013 Davy Deckers Categorie: Nieuws

Fondoverzicht Antwerpen over Argenton van 30 juni 2013 in organisatie van de Oost-Vlaamse Vereniging.


Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)

 

Fondoverzicht Antwerpen over Argenton van 30 juni 2013 in organisatie van de Oost-Vlaamse Vereniging.

PROVINCIAAL UNION ANTW PROVINCIAAL UNION ANTWERPEN

ARGENTON 30-06-13 1446 OUDE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 GEERINCKX LUC&BART&JU WOMMELG 21 2 558366 622627711 14.26120 1445.79
2 GEERINCKX LUC&BART&JU WOMMELG 21 3 2 622631611 14.26130 1445.73

3 SCHEERS J-LODEWIJCKX BEERZEL 2 2 547622 603224511 14.24297 1424.26
4 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 11 3 562860 606117711 14.37180 1416.71
5 VAN OECKEL BART EN NA OUD-TUR 15 4 583271 612625011 14.53220 1411.03

Klik hier voor uitslag oude Provincie Antwerpen

ARGENTON 30-06-13 2768 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 08.00 

1 GOOVAERTS VIC JENS BEERZEL 6 1 547574 610160012 14.17220 1451.04
2 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 20 9 547637 605130812 14.18340 1446.61
3 PREMIER VAN TILBURG BAARLE 17 1 589224 001127912 14.47560 1444.41
4 GEERINCKX LUC&BART&JU WOMMELG 40 11 558366 604230112 14.26550 1443.12
5 DOCKX LEO & GERRY KONINGS 14 10 551311 614864212 14.23230 1438.02

Klik hier voor uitslag jaarse Provincie Antwerpen

UNIONDUBBELING UNIONDUBBELING 

ARGENTON 30-06-13 331 OUDE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 GEERINCKX LUC&BART&JU WOMMELG 2 2 558366 622627711 14.26120 1445.79

2 SCHEERS J-LODEWIJCKX BEERZEL 2 2 547622 603224511 14.24297 1424.26
3 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 4 3 562860 606117711 14.37180 1416.71
4 VAN OECKEL BART EN NA OUD-TUR 6 4 583271 612625011 14.53220 1411.03
5 VAN ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 4 2 2 606111511 14.39480 1407.85

Klik hier voor uitslag oude Fond Union Antwerpen

ARGENTON 30-06-13 472 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 20 9 547637 605130812 14.18340 1446.61
2 DOCKX LEO & GERRY KONINGS 14 10 551311 614864212 14.23230 1438.02
3 VAN OECKEL BART EN NA OUD-TUR 12 3 583271 613058112 14.49090 1425.57
4 VAN OECKEL BART EN NA OUD-TUR 12 1 2 613063812 14.52490 1412.91
5 HOK JOS VERCAMMEN VREMDE 40 8 555728 619623412 14.34380 1408.21

Klik hier voor uitslag jaarse Fond Union Antwerpen

KEMP.FONDCL. BEERSE-SCHILDE-STABROEK 

ARGENTON 30-06-13 270 OUDE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 V.ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 11 3 562860 606117711 14.37180 1416.71
2 V.ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 11 2 2 606111511 14.39480 1407.85

3 PREMIER-V.TILBURG BAARLE- 15 3 589224 605553411 14.59250 1404.87
4 V.ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 11 7 3 606107411 14.42320 1398.29
5 VAN THILLO WILLY BEERSE 3 2 579462 602247911 14.54290 1398.03

Klik hier voor uitslag oude Kempische Fondclub

ARGENTON 30-06-13 564 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 PREMIER-V.TILBURG BAARLE- 17 1 589224 001127912 14.47560 1444.41
2 V.HOVE ROBERT PULLE 11 5 563332 632278312 14.42190 1400.22
3 V.ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 51 12 562860 604433012 14.42140 1399.34
4 GROOTJANS R.&E. BROECHE 13 9 557368 607847812 14.38310 1398.61
5 V.ELSACKER-JEPSEN SCHILDE 51 31 2 604431712 14.43430 1394.20

Klik hier voor uitslag jaarse Kempische Fondclub

Fond 2001 - Sint-Job-in-'t-Goor 

ARGENTON 30-06-13 226 OUDE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 GEERINCKX LUC&BART&JU WOMMELG 21 2 558366 622627711 14.26120 1445.79
2 GEERINCKX LUC&BART&JU WOMMELG 21 3 2 622631611 14.26130 1445.73

3 ROODHOOFT ANDRE PULDERB 8 8 566526 630415009 14.44011 1402.23
4 HOK JOS VERCAMMEN VREMDE 19 4 555728 628221211 14.38370 1394.14
5 HOK JOS VERCAMMEN VREMDE 19 11 2 628218911 14.39500 1389.90

Klik hier voor uitslag oude Fond 2001 Sint-Job-in-'t-Goor

ARGENTON 30-06-13 459 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 GEERINCKX LUC&BART&JU WOMMELG 40 11 558366 604230112 14.26550 1443.12
2 HOK JOS VERCAMMEN VREMDE 40 8 555728 619623412 14.34380 1408.21
3 HOK JOS VERCAMMEN VREMDE 40 5 2 619601412 14.36550 1400.11
4 GEERINCKX LUC&BART&JU WOMMELG 40 8 2 604235112 14.39040 1399.18
5 HOK JOS VERCAMMEN VREMDE 40 16 3 619600412 14.37360 1397.71

Klik hier voor uitslag oude Fond 2001 Sint-Job-in-'t-Goor

MOLSE FONDCLUB

Toch weer ruim boven de 600 ingekorfde duiven in de MFC op deze 6e nationale vlucht op rij . De “ nationale formule “ slaat blijkbaar aan . KBDB … goed gedaan , denken we !
189 oude duiven en een uitblinkersrol voor François en Mieke Van Roy – Philipsen ( Balen ) op 1 ( Bravo … taart ?? ) -8-14 en 5/6 . Gert Huysmans ( Balen ) pakt 2 supervroege duiven op 2 en 6 maar … die getekenden , hé Gert ! Brons is er voor Eddy Camps ( Eindh ) die 4/6 scoort. Raf en Lars Luyckx ( geel ) laten de kaas niet van hun brood halen en pakken 7-9 ( 1e en 3e get van de 3 ) Een 5/2 en heel wat series doen ook de kassa rinkelen . Lucien Blockx ( Vorst ) grabbelt met z’n 1e get op 4 een dikke 2/2 mee en komt aan 4/6 . Marcel en Gijs Noels ( Balen ) nemen 12-13-16 en 6/9 voor hun rekening , maar ook hier waren de getekenden verre van schitterend . Toch nemen ze op 16 heel wat series mee naar Balen .

André Vandoninck ( Tongerlo ) scoort 1/1 , Hok Stevens ( Balen ) , Benny Beckx ( Vorst ) en Patrick Claes ( Mol ) halen 2/2 en Pascal Slegers ( Dessel ) pakt zelfs 4/4 .

OUDE DUIVEN , ARGENTON OP 30/06/13. LOS OM 08:00:00. 189 DUIVEN.

1 VAN ROY-PHILIPSEN BALEN 6 6 14:54:44 30/06 577333 1392.06
2 HUYSMANS GERT BALEN 8 11 14:51:15 30/06 571434 1389.51
3 CAMPS EDDY EINDHOUT 2 6 14:45:54 30/06 563735 1388.85
4 BLOCKX LUCIEN VORST 1 6 14:46:25 30/06 564339 1388.57
5 VAN DE WEYER RENE MOL 2 3 14:54:47 30/06 573969 1383.78

Duurtijd oude duiven : 26 minuten 

Klik hier voor uitslag oude Fond Mol

Bij de 438 jaarlingen een schitterende Jef en Ulrich Lemmens ( Balen ) op 1-2-5-12 en 1e , 2e en 4e get van de 23 daar al in de klok ! Mensen die beweren dat het met 3 of 4 duiven moet kunnen , nemen best wat gas terug bij het zien van deze getekenden ! De Balense vader-zoon combinatie scoort 16/23 , ook niet zo alledaags , mijn gedacht ! Op 3 vinden we Lucien Blockx ( Vorst ) en op 4 de 1e get van Alfons ( Frans ) Van Baelen ( Mol ) die een 2/2 voor zijn rekening neemt .

Eddy Wilms ( Mil ) bekoort ons met 9-14-15-41-46 en 10/10… ook een bank vooruit en een kus van de juf , zeker ! Ook in deze categorie een aantal echt vroege duiven voor Gert Huysmans ( Balen ) op 10-16-21-27-42 en 8/11 aan de 62e prijs . Raf en Lars Luyckx pakken 8-26-45 met 1e en 2e get en nemen wat series voor hun rekening . Met “ alleen maar de duivers “ was het bij hok Renders een tikkeltje minder op 19-29-32 maar in de series spelen ze aardig mee .

De gewaarborgde 5/2 is voor team Lemmens op 5
Wegens een heel deel jaarlingen “ buiten wedstrijd “ … geen prijzenpakkers hier .

JAARDUIVEN , ARGENTON OP 30/06/13. LOS OM 08:00:00. 438 DUIVEN.

1 LEMMENS ULRICH BALEN 2 23 14:46:26 30/06 574732 1414.09
2 LEMMENS ULRICH BALEN 19 23 14:46:59 30/06 2 1412.18

3 BLOCKX LUCIEN VORST 2 4 14:43:12 30/06 564339 1399.65
4 VAN BAELEN ALFONS MOL 1 5 14:49:23 30/06 572077 1397.41
5 LEMMENS ULRICH BALEN 1 23 14:53:34 30/06 3 1389.70

Ook qua duurtijd , 51 minuten , is alles een beetje uit de context ! (Tekst: Raf & Mieke)

Klik hier voor uitslag jaarse Fond Mol

FONDSPEL HOUTVENNE

OUDE DUIVEN , ARGENTON op 30/06/13. Los om 08:00:00. 172 duiven.

1 SCHEERS J LODEWIJCKX F BEERZEL 2 2 14:24:30 30/06 547622 1424.26

2 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 12 16 14:29:13 30/06 547637 1407.02
3 VERVOORT DIRK HEIST/OD 1 2 14:30:25 30/06 548616 1405.21
4 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 3 16 14:29:56 30/06 2 1404.44
5 DE TROY WIM BERLAAR 8 18 14:35:38 30/06 550603 1391.70

Klik hier voor uitslag oude Fond Houtvenne

JAARDUIVEN , ARGENTON op 30/06/13. Los om 08:00:00. 259 duiven.

1 VAN HOVE UYTTERHOEVEN PUTTE 9 20 14:18:34 30/06 547637 1446.61

2 THIJS NICK+ROGER HALLAAR 3 4 14:33:49 30/06 552053 1401.80
3 DE BELSER JOHAN BERLAAR 3 9 14:33:52 30/06 551656 1400.62
4 VAN DE WOUWER GASTON BERLAAR 3 10 14:35:15 30/06 552053 1396.72
5 VERSTAPPEN EDWIN BOOISCHO 1 5 14:32:03 30/06 547573 1396.69

Klik hier voor uitslag jaarse Fond Houtvenne

FONDCLUB BEVEL

OUDE DUIVEN , ARGENTON op 30/06/13. Los om 08:00:00. 134 duiven.

1 HENS ALFONS NIJLEN 4 6 14:39:08 30/06 558195 1398.51
2 HENS ALFONS NIJLEN 1 6 14:39:30 30/06 2 1397.23

3 STAES GUY BERLAAR 8 20 14:38:24 30/06 553447 1389.17
4 OP DE BEECK - BAETENS PUTTE 1 4 14:36:49 30/06 547985 1380.95
5 DOCKX LEO & GERRY KONINGSH 1 7 14:39:31 30/06 551310 1379.94

Klik hier voor uitslag oude Fond Bevel

JAARDUIVEN , ARGENTON op 30/06/13. Los om 08:00:00. 197 duiven.

1 DOCKX LEO & GERRY KONINGSH 10 14 14:23:23 30/06 551310 1438.01
2 DOCKX LEO & GERRY KONINGSH 2 14 14:32:45 30/06 2 1403.72

3 ANTHONIS WILLY BOUWEL 4 4 14:39:38 30/06 560742 1403.14
4 KEYNEN ROGER NIJLEN 10 10 14:37:46 30/06 557623 1401.88
5 PEETERS - VAN CROMBRUGGEN NIJLEN 7 15 14:41:56 30/06 559537 1392.11

Klik hier voor uitslag jaarse Fond Bevel

TURNHOUTSE FONDVRIENDEN Oud-Turnhout

Argenton 29-06-13 132 Oude LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 Van Oeckel Bart en Na Oud-Tur 15 4 583271 612625011 14.53220 1411.03
2 Van Oeckel Jan Oud-Tur 9 3 583816 612563911 14.54371 1408.08
3 Van Oeckel Bart en Na Oud-Tur 15 6 2 612602211 14.54520 1405.92
4 Van Oeckel Bart en Na Oud-Tur 15 7 3 612624611 14.56110 1401.48
5 Verbeek Bart Popppel 11 2 598346 613280711 15.07350 1399.37

Klik hier voor uitslag oude Fond Turnhoutse Fondvrienden

Argenton 29-06-13 191 Jaarse LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 Van Oeckel Bart en Na Oud-Tur 30 3 583271 613058112 14.49090 1425.57
2 Meulemans Louis Arendon 21 13 586753 613004112 14.53219 1419.45
3 Verbeek Bart Popppel 5 1 598346 623325412 15.02450 1415.37
4 Van Oeckel Bart en Na Oud-Tur 30 1 2 613063812 14.52490 1412.91
5 Broeckx Niels Oud-Tur 14 2 584325 613038412 14.55351 1406.03

Klik hier voor uitslag jaarse Fond Turnhoutse Fondvrienden

***STABROEK*** STABROEK

ARGENTON 29-06-13 83 OUDE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 DE BIE JAN BERENDR 1 1 567067 616228011 14.55110 1365.82
2 VERVOORT A&P&M STABROE 3 2 566797 615563211 14.58220 1354.79
3 JACOBS JOS WUUSTWE 5 1 581118 624774609 15.13010 1342.02
4 BAECK J & J BRASSCH 4 3 566934 616001609 15.03102 1339.73
5 KONINGS ETIENNE WILDERT 3 1 578737 625127311 15.12191 1338.68

Klik hier voor uitslag oude Fond Stabroek

ARGENTON 29-06-13 136 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 BAECK J & J BRASSCH 9 2 566934 607136612 14.51593 1376.09
2 VERVOORT A&P&M STABROE 5 1 566797 627926412 15.01140 1345.57
3 ANTONISSEN LEO NIEUWMO 14 9 579482 615966012 15.11251 1343.20
4 BAECK J & J BRASSCH 9 4 2 607142812 15.04372 1335.16
5 BAECK J & J BRASSCH 9 1 3 607145412 15.06392 1328.79

Klik hier voor uitslag jaarse Fond Stabroek

Kon. De Zuiderbond Mechelen 6138 Fond

Argenton Oude van 300613, gelost om 0800, centraal punt 520000. 72 Duiven 14 Deelnemers

1 0 DE WILDER JOZEF St.Kat.Wa 607021811 2 / 2 543233 30 143148,0 1386,51
2 0 DE WILDER JOZEF St.Kat.Wa 627427709 1 / 2 2 30 144030,0 1356,39

3 0 DE WILDER H.-BOEYKENS F St.Kat.Wa 607069211 2 / 4 543233 30 144059,0 1354,75
4 0 BOGAERTS LUDO Berlaar 618706610 2 / 11 549943 30 145110,0 1337,52
5 0 VOLKAERTS ROGER Duffel 631337211 1 / 3 547252 30 145122,0 1330,33

Klik hier voor uitslag oude Fond Zuidebond Mechelen

Argenton Jaarse van 300613, gelost om 0800, centraal punt 520000. 141 Duiven 19 Deelnemers

1 0 CLEIRBAUT-VAN RIET Bonheiden 621063612 2 / 9 542290 30 141745,0 1435,58
2 0 CLEIRBAUT-VAN RIET Bonheiden 621867412 1 / 9 2 30 143307,0 1379,46
3 0 CLEIRBAUT-VAN RIET Bonheiden 621063412 4 / 9 3 30 143310,0 1379,29

4 0 VOLKAERTS ROGER Duffel 608267912 2 / 4 547252 30 144032,0 1366,31
5 0 CLEIRBAUT-VAN RIET Bonheiden 212204012 8 / 9 4 30 143944,0 1356,63

Klik hier voor uitslag jaarse Fond Zuiderbond Mechelen

WIJNEGEM WIJNEGEM FOND

ARGENTON 30-06-13 62 OUDE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 LETEN GUSTAAF ST ANTO 4 3 567849 606287311 14.54460 1369.08
2 VAN BEEMEN EN DOCHTER DEURNE 3 2 556904 604775608 14.47231 1367.02
3 BEYENS JOS & KEN WIJNEGE 1 1 560372 610759511 14.52490 1357.44
4 KLOECK DE GRAUW MERKSEM 7 4 561656 613711311 14.56080 1349.70
5 VAN ROY ALFONS BORSBEE 3 3 556515 607656611 14.57200 1333.50

Klik hier voor de uitslag oude Fond Wijnegem

ARGENTON 30-06-13 123 JAARSE LOSTIJD/LACHER : 08.00

1 VERCAMMEN MAR+GUN VREMDE 4 4 555551 606405212 14.46390 1366.17
2 VAN ROY ALFONS BORSBEE 3 1 556515 606806012 14.50380 1355.26
3 VERCAMMEN MAR+GUN VREMDE 4 2 2 606405012 14.51200 1350.61
4 VAN OYSTAEYEN-PICKEUR BOECHOU 17 3 553860 606438112 14.50401 1348.68
5 VAN BEEMEN EN DOCHTER DEURNE 2 1 556904 616271912 14.55411 1339.73

Klik hier voor de uitslag jaarse Fond Wijnegem

FOND - HEIST - GOOR

OUDE DUIVEN , ARGENTON op 30/06/13. Los om 08:00:00. 50 duiven.

1 FEIJAERTS DANNY HEIST O/ 2 4 14:33:38 30/06 549793 1396.71

2 SCHEERS MAURICE HEIST-O/ 4 6 14:34:11 30/06 548446 1391.35
3 GOOVAERTS VICTOR & JENS BEERZEL 1 4 14:33:55 30/06 547574 1390.08
4 FEIJAERTS DANNY HEIST O/ 1 4 14:44:51 30/06 2 1358.02
5 NIJS-DE GEYTER-DE BELDER ITEGEM 1 9 14:51:35 30/06 554255 1346.64

Klik hier voor uitslag oude Fond Heist-Goor

JAARDUIVEN , ARGENTON op 30/06/13. Los om 08:00:00. 91 duiven.

1 GOOVAERTS VICTOR & JENS BEERZEL 1 6 14:17:22 30/06 547574 1451.04
2 GOOVAERTS VICTOR & JENS BEERZEL 3 6 14:32:26 30/06 2 1395.33

3 SCHEERS MAURICE HEIST-O/ 2 6 14:35:50 30/06 548446 1385.55
4 DE GROOT EDDY PUTTE 8 10 14:43:49 30/06 548018 1357.10
5 JANSSENS RENE HEIST O/ 1 2 14:46:45 30/06 548729 1349.06

Klik hier voor uitslag jaarse Fond Heist-Goor

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

9/11/2016 Kampioenendag & Bonverkoop Union Antwerpen
4/11/2016 Kampioenschappen 2016 Union Antwerpen
2/11/2016 Hilde Ceulemans (Booischot): 3e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Louis Thijs (Wiekevorst): 1e Argenton 25/06 van 3.188 oude
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 2e & 5e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
2/11/2016 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 2e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 3e Nationaal & 2e Zonaal & 1e Provinciaal Argenton 25/06
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
25/10/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
12/09/2016 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 1.194 jaarse
25/08/2016 Henri & Danny Van Avondt (Wespelaar): 1e Provinciaal Argenton 13/08 van 2.473 jonge
20/08/2016 Argenton CC 13/08: Zone uitslag
17/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 13 augustus
15/08/2016 Overzicht winnaars per Oost-Vlaamse inkorvingslokaal: Argenton 13/08
13/08/2016 Ivan Stockmans (Lummen): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
13/08/2016 Jos Daans (Schriek): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 4.582 jaarse
13/08/2016 hok Jos Vercammen (Vremde): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 865 oude
13/08/2016 De Meester-De Craene (Nokere – Kruishoutem): 1e Zone A2 Argenton 13/08 van 7.081 jonge
13/08/2016 Argenton CC 13/08: lâcher 7h20
31/07/2016 Willy Daniels (Kessel): 1e Zone B1 Argenton 9/07 van 3.617 jaarse
19/07/2016 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
13/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 8-9-10 juli
12/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Argenton van 9/07
11/07/2016 Argenton OVV 9/07 Nat. & Zone resultaten
11/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 8-9-10 juli
9/07/2016 Matthias Coel (Boortmeerbeek): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.307 jaarse
9/07/2016 Patrick Staelens (Sijsele): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.907 jaarse
9/07/2016 Argenton OVV 9/07 lâcher 7h
28/06/2016 Argenton OVV Nationaal 25/06 Nat. & Zones
28/06/2016 Argenton van 25/06: Overzicht Oost-Vlaanderen per inkorvingslokaal
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Oost-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Vlaams-Brabant 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Antwerpen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
25/06/2016 Argenton OVV National 25/06 premier annonces
25/06/2016 Kevin Saudoyez (Tertre): 1e Nationaal Argenton 25/06 van 18.363 jaarse
25/06/2016 Vic & Jens Goovaerts (Beerzel): 1e Provinciaal Argenton 25/06 van 2.326 jaarse
25/06/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Zone B2 Argenton 25/06 van 4.393 jaarse
24/06/2016 Argenton: speelt Oost-Vlaanderen hetzelfde spelletje als vorig jaar?
24/06/2016 Argenton van 25 juni : aantal duiven per entiteit (PE)
21/06/2016 Fondclub Rekkem
15/06/2016 Fondsamenspel Ruiselede-Wingene
13/06/2016 Fondclub Rekkem Weekend van 4-5/06
12/06/2016 Verenigingsnieuws Fond Vrije Bevelse Duivenbond (Bevel)
3/06/2016 Fondsamenspel Ruiselede-Wingene
31/05/2016 Fondclub Rekkem Weekend van 28 mei
24/03/2016 Nationaal reglement geldt niet voor de stad Antwerpen
16/01/2016 Verenigingsnieuws Fondclub Antwerpen (Antwerpen)
30/10/2015 Koning - Keizer Union Antwerpen 2015: Andre Roodhooft
24/10/2015 Deze avond eindigt er een bonverkoop
21/10/2015 Algemeen Kampioen Fond De Grensduif Hamont 2015: Johny Janssens
25/08/2015 Donders-Boonen uit Nieuwerkerken: 'den Tom' is prima jaarduif fond
16/08/2015 Verenigingsnieuws Duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
8/08/2015 Nationale, Zonale & Provinciale uitslagen weekend 26, 27 & 28 juni
3/08/2015 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
2/08/2015 PE Antwerpen countert beroering rond kampioenschappen kleine HAFO
13/07/2015 Mooie prestaties: Hendrik & Paul Voeten (Oud-Turnhout)
12/07/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
27/06/2015 Argenton uitgesteld: 32.121 duiven wachten op oostenwind
16/06/2015 Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC kampioenschap Fond
29/05/2015 Sponsorvluchten 2015 PE Antwerpen
27/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
22/05/2015 Verenigingsnieuws Meerhout - Mol-Millegem (Antwerpen)
22/05/2015 Vlaams-Brabant Fond Overzicht 16-05-2015 Vierzon
22/05/2015 Antwerpen Fond Overzicht 16-05-2015 Vierzon
19/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
16/05/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
11/05/2015 Overlijden Leopold Van Calster (Berlaar)
8/05/2015 Overlijden Eduard Schrauwen (Essen)
3/05/2015 Samenspelnieuws Union Antwerpen
1/05/2015 Overlijden Frans Van Gemert (Hulshout)
24/04/2015 Overlijden Jules Van Hove (Heist-op-den-Berg)
20/04/2015 Verenigingsnieuws samenspel Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
19/04/2015 Overlijden Eduard Van De Sande (Berendrecht)
17/04/2015 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
15/04/2015 Overlijden Marcel Dillen (Berlaar)
10/04/2015 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen Seizoen 2015
9/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
5/04/2015 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger / Molse Fondclub (Antwerpen)
4/04/2015 Extra opleervluchten Antwerpen & Vlaams-Brabant
4/04/2015 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
1/04/2015 Kampioenenviering duivenbond Bevel
29/03/2015 Kampioenenviering De Snelle Vlucht Hulshout
27/03/2015 Overlijden Marcel Verhoeven (Turnhout)
27/03/2015 KBDB PE Antwerpen: mededeling
26/03/2015 Lokale duivenbonden moeten samensmelten
26/03/2015 Kampioenenviering Berlaarse Hafo Vriendenkring
25/03/2015 Overlijden Pol Biesemans (Heultje)
25/03/2015 Kampioenenviering De Vredesduif Heultje
24/03/2015 Kampioenenviering De Luchtklievers Bouwel
23/03/2015 Overlijden Stan Van Gastel (Schoten)
21/03/2015 Overlijden Jul De Lat (Hulshout)
17/03/2015 Verenigingsnieuws Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
13/03/2015 Samenspelnieuws Nieuw Kempisch Verbond (Antwerpen)
11/03/2015 Verenigingsnieuws Vrije Bevelse Duivenbond (Antwerpen)
7/03/2015 KBDB PE Antwerpen definitieve vluchtkalender Hafo 2015
6/03/2015 KBDB PE Antwerpen info zitdagen
5/03/2015 Overlijden André Van Aggelpoel (Berlaar)
21/02/2015 Immostruct. Dakvernieuwing en gevelrenovatie
20/02/2015 Kampioenschappen Halve Fond De Prijsvlucht Oud-Turnhout
6/02/2015 JCA Nieuwsbrief JeugdClub Antwerpen
29/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoenoverzicht 2014: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2013: Tony Peeters (Hulshout, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Rene Vervoort (Hulshout)
18/01/2015 Paul Wijns (Herenthout): Nationaal Kampioen jonge duiven KBDB 2014
5/01/2015 Leo Smets (Morkhoven): 4de Nationaal Kampioen oude duiven Snelheid KBDB 2014
1/01/2015 PITTS-VEILING: Daniel Van Den Brande (Westerlo, Antwerpen)
30/12/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout
24/12/2014 KBDB PE Antwerpen: zitdag
11/12/2014 Provinciale Kampioenendag KBDB PE ANTWERPEN
7/12/2014 Kampioenenviering Jeugd- en Beginnelingen Club KBDB Antwerpen
7/12/2014 PE KBDB Antwerpen Algemene Vergadering
4/12/2014 Kampioenenhuldiging Molse Fondclub
28/11/2014 KBDB PE Antwerpen Algemene Vergadering
17/11/2014 Kampioenenhuldiging Antwerp Flying Club (AFC)
14/11/2014 Overlijden Jules Bogaerts (Beerzel)
8/11/2014 KBDB PE Antwerpen Provinciale Kampioenschappen 2014
8/11/2014 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2014
3/11/2014 Kampioenenhuldiging Witkop Herenthout
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond jaarse duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen oude duiven Grote Halve Fond: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Snelheid: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven: Paul Wijns (Herenthout, Antwerpen)
31/10/2014 Nationale Asduif jonge duiven Snelheid: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
28/10/2014 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): al decennia een Hafo-tophok
25/10/2014 Niels Broeckx (Oud-Turnhout): Het seizoen van de bevestiging
17/10/2014 Overlijden Mathieu Van Mechelen (Lille)
17/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
16/10/2014 KBDB PE Antwerpen: secretariaat
15/10/2014 KBDB PE Antwerpen Kampioenschap 2014
13/10/2014 Herman Van Sande (Vosselaar): 1ste Nationaal Zone B Cahors 2.363 oude duiven
11/10/2014 Huldiging kampioenen Union Antwerpen
11/10/2014 Ereprijs uit Cognelee: Roger Huybrechts (Ramsel, Antwerpen)
11/10/2014 Ereprijs uit Tongeren: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
9/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
7/10/2014 KBDB PE Antwerpen: bericht aan de verenigingen
7/10/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
6/10/2014 Oproep beginneling
4/10/2014 Ereprijs uit Knokke: Raymond Ceulemans (Itegem, Antwerpen)
2/10/2014 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap jonge duiven Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC kampioenschap 2014 : Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Herentals 2014: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
1/10/2014 Koning Noyon samenspel Noyonverbond Antwerpen Noord 2014: Rene Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Halve Fond samenspel Turnhout 2014: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Criterium BCK / CBJS 2014: Frans Verheyen en dochter (Merksplas, Antwerpen)
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
30/09/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
30/09/2014 Mooie prestaties: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde, Antwerpen)
28/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Jan Gommers (Herenthout, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Arlon: Jos Frederickx (Ramsel, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Victor Badts (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Leo en Davy Deckers (Hulshout, Antwerpen)
26/09/2014 Deze avond start de bonverkoop van Union Antwerpen
26/09/2014 Mooie prestaties: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
24/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
23/09/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar Heikant (Antwerpen)
23/09/2014 Rik Cools (Ruiselede): schittert op Argenton II
22/09/2014 Mooie prestaties: Joris-De Ridder (Balen, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Feyaerts (Itegem, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Frederik Van Den Bruel (Hallaar, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Chris Peeters (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2014 Louis Keirsmakers (Nijlen): 1ste Nationaal Zone B2 Tours 797 oude duiven
15/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
14/09/2014 Verenigingsnieuws K. D. Berlaar (Antwerpen)
14/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
12/09/2014 Koen Vandevelde (Rummen): 1ste Provinciaal Argenton 3.563 Brabantse jonge duiven
11/09/2014 Van Muylder-Noël-Demul (Buggenhout): 1ste Nationaal Argenton I Zone B1 1.573 jaarse duiven
10/09/2014 Hok Jos Vercammen (Vremde): 1ste provinciaal Argenton II (621 jaarse duiven)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Vermeerbergen-Wilms-Mostmans (Rijkevorsel, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
9/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Hulshout (Antwerpen)
7/09/2014 Verenigingsnieuws Kon. De Reisduif Duffel (Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Momignies: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Geboers (Geel, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Alfons Wuyts (Heist-Goor, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Vereyken-Gommers (Schilde)
2/09/2014 Verenigingsnieuws Ieder zijn Recht Schriek (Antwerpen)
1/09/2014 Vermeerbergen-Wilms (Mol): 1ste Provinciaal Tours 4.557 Antwerpse jonge duiven
1/09/2014 Kampioenschappen Fond Union 2014
1/09/2014 Verenigingsnieuws De Snelle Vlucht Houtvenne (Antwerpen)
1/09/2014 Mooie prestaties: Willy Beullens (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: J. en P. Hoes (Kapellen, Antwerpen)
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Bond Wiekevorst (Antwerpen)
29/08/2014 Verenigingsnieuws De Nieuwe Duivenbond St.-Katelijne-Waver (Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rene Janssens (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rita Van Den Brande (Hulshout, Antwerpen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Nijlen (Antwerpen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws De Veldklad Booischot Statie (Antwerpen)
27/08/2014 Samenspelnieuws Peulis - Beerzel (Antwerpen)
27/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 1ste Provinciaal Narbonne 504 Antwerpse oude duiven
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Louis Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
26/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Berlaar (Antwerpen)
26/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 23/08/2014 Tours
26/08/2014 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem): 2de Provinciaal Perpignan 754 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Verenigingsnieuws De Witte Duif Tielen (Antwerpen)
25/08/2014 Leon Badts (Beerzel): 1ste Provinciaal Gien 1.485 Antwerpse oude duiven
25/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
24/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Mertens-Beinaerts (Kapellen, Antwerpen)
23/08/2014 Rudy Van Eynde (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Chateauroux 1.247 oude duiven
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
22/08/2014 Mooie prestaties: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
22/08/2014 Mooie prestaties: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
21/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond OLV-Waver (Antwerpen)
20/08/2014 Overvlucht - Aflevering 7 (Argenton)
20/08/2014 Nationaal kampioenschap FOND - De top-3 is gekend!
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Luc, Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
19/08/2014 Jos en Jules Engels (Putte): 1ste Provinciaal Bourges 4.438 Antwerpse jonge duiven
19/08/2014 Provinciale zege uit Argenton: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
18/08/2014 Argenton Nationaal 16/08/2014 - Nat. uitslagen
18/08/2014 Jos Van Olmen (Broechem): 1ste Nationaal Zone B Libourne 1.067 jaarse duiven
17/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Goosen (Horendonk, Antwerpen)
16/08/2014 Argenton National 16/08/2014 - annonces
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Jef Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
15/08/2014 Verenigingsnieuws De Luchtklievers Bouwel (Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
14/08/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1&2de Nationaal Zone B Limoges 2.174 oude duiven
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
13/08/2014 Frans en Gert Van Beirendonck (Zandhoven): 3de Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: hok Van Gastel (Brecht, Antwerpen)
12/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Souppes
11/08/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
11/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
10/08/2014 Samenspelnieuws Diamantverbond (Antwerpen)
10/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Beyers (Essenhoek, Antwerpen)
9/08/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Emiel Van Den Branden (Zandhoven, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Walter Joris-N. De Ridder (Balen, Antwerpen)
8/08/2014 Wim De Troy (Berlaar): Reeds 3 provinciale overwinningen in 2014!
7/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Pont
6/08/2014 Jo Claeskens (Willebroek): 1ste Provinciaal Gien 26/07 (2.213 jaarse Antwerpse duiven)
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Perpignan
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Tulle
5/08/2014 Verenigingsnieuws Berlaar Heikant (Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Tulle: Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout, Antwerpen)
5/08/2014 Provinciale zege uit Perpignan: Gladys Ferro (Nijlen, Antwerpen)
4/08/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
3/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
2/08/2014 PE Antwerpen mededeling
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Francois Dillien (Westerlo, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Jan Claes (Herenthout, Antwerpen)
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 27/07/2014 Jarnac
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Narbonne
1/08/2014 Ook nationaal duivenkrantkampioenschap Fond wordt dit weekend beslist!
1/08/2014 Mooie prestaties: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
30/07/2014 Verenigingsnieuws De Prijsvlucht Oud-Turnhout (Antwerpen)
30/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Gien
30/07/2014 Fond-overzicht Vlaams-Brabant 26/07/2014 Vierzon
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Jarnac: Lucien Blockx (Vorst, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Narbonne: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
29/07/2014 Provinciale zege uit Gien: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
28/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Andre Van Doninck (Geel, Antwerpen)
27/07/2014 Gien Provinciaal Antwerpen 26/7/14 - resultaat
27/07/2014 Verenigingsnieuws De Witkop Herenthout (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Willy Van Lommel (Ranst, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre De Ridder (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: August Wouters (Oostmalle, Antwerpen)
26/07/2014 Pascal De Belder (Hulshout): 1ste Provinciaal Brive 472 Antwerpse jaarse duiven
25/07/2014 Mooie prestaties: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Scheers-Lodewijkx (Beerzel, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Zeb en R. Scherens (Herselt, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Griet Daems (Voortkapel, Antwerpen)
24/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 19/07/2014 Sourdun
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Marseille
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Brive
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
23/07/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Martin Hoes (Geel, Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Edmond Heylen (Pulle, Antwerpen)
22/07/2014 Verenigingsnieuws De Reisduif Duffel-Mijlstraat (Antwerpen)
22/07/2014 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 1.646 oude duiven
22/07/2014 Provinciale zege uit Marseille: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
21/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Esther Vereecke (Beerzel, Antwerpen)
20/07/2014 KBDB PE Antwerpen, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
20/07/2014 Marcel en Gunter Vercammen (Vremde): uitzonderlijke prestaties van broer en zus
20/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Charles De Ketelaere (Ekeren, Antwerpen)
18/07/2014 Update nationale kampioenschappen Duivenkrant
18/07/2014 Mooie prestaties: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
17/07/2014 KBDB PE Antwerpen
17/07/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Zandhoven (Antwerpen)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 St-Vincent (oude)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 St-Vincent (jaarse)
17/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen)
16/07/2014 Uitslag Poll: Wat met de provinciale vlucht uit Gien
16/07/2014 Overlijden Marcel Wauters (Heist-op-den-Berg)
16/07/2014 Argenton National 5/07/14 - resultats
16/07/2014 Argenton National 5/04/14 - Nat. Results
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Peeters-Geluykens (Pulderbos, Antwerpen)
15/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
15/07/2014 KBDB: Mededeling PE Antwerpen en PE Vlaams-Brabant
15/07/2014 Overlijden Maria Heylen (Putte)
14/07/2014 KBDB PE Antwerpen: wijzigingen wedvluchten
14/07/2014 Pitts-poll: voor Gien een dag later inkorven of niet?
13/07/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Zone B2 Gueret 2.247 jaarse duiven
13/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
12/07/2014 Overlijden Jules Van Camp (Peulis)
12/07/2014 Van Oystaeyen-Pickeur (Boechout): 1ste Provinciaal Poitiers 1.575 Antwerpse oude duiven
11/07/2014 Verenigingsnieuws Oud-Turnhout (Antwerpen)
11/07/2014 Mooie prestaties: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
10/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Souppes
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/07/2014 Limoges
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Barcelona
9/07/2014 Saban Saatdüzen (Tessenderlo): 1ste Nationaal Argenton 8.297 oude duiven
9/07/2014 Zonale zege uit St-Vincent: Jos Imbert (Stabroek, Antwerpen)
8/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
7/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Van Put (Kontich, Antwerpen)
6/07/2014 Raf en Kurt Platteeuw: Argenton foutieve melding op de klok & reactie
6/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Harry Govaerts (Minderhout, Antwerpen)
5/07/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
4/07/2014 Mooie prestaties: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/06/2014 Gueret
1/07/2014 Rony en Jul Lens (Putte): 1ste Provinciaal Montlucon 2.366 Antwerpse jaarse duiven
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Jos en Simon Francken (Wuustwezel, Antwerpen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Agen: Erik Van Geel (Geel, Antwerpen)
30/06/2014 Samenspelnieuws Union Antwerpen
30/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Henri Boeders (Rijkevorsel, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
28/06/2014 Op De Beeck-Baetens (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Montlucon 2.373 oude duiven
25/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Sourdun
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montlucon
25/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Montauban
25/06/2014 Zonale zege uit Montlucon: Van Der Auwera en zoon (Gooreind, Antwerpen)
24/06/2014 Theo Yskout (Hulshout): 1ste Provinciaal Vierzon 1.998 Antwerpse jaarse duiven
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Hugo (Duffel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Janssen-Sleeckx (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Francois Luyten (Dessel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Noyon: De Cuyper-Kerkstoel (Hallaar, Antwerpen)
19/06/2014 KBDB PE Antwerpen: mededeling
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Poitiers
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Cahors
19/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Sourdun
18/06/2014 Verenigd Noyonverbond wil terug...... Noyon spelen (maar mag niet...)!
18/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (07 - 08/06 en 14 - 15/06)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Marcel en Gijs Noels (Balen, Antwerpen)
15/06/2014 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1ste Interprovinciaal Chalon-sur-Saone 1.821 jaarse duiven
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Karel Cuyvers jr (Dessel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Herman Lenaerts (Merksplas, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: August Kennes (Duffel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel, Antwerpen)
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Eugeen Geybels (Veerle, Antwerpen)
13/06/2014 Fond en Zware Halve Fond van 7 juni - Oost-Vlaanderen
12/06/2014 KBDB Bericht voor de liefhebbers en verenigingen van de PE Antwerpen
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Chateauroux
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Valence
12/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Souppes
12/06/2014 Gert Huysmans (Balen): 1ste Provinciaal Bourges I 3.819 jaarse Antwerpse duiven
12/06/2014 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout): 1ste Provinciaal Bourges I 3.540 oude Antwerpse duiven
11/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Francois Van Saet (Balen, Antwerpen)
11/06/2014 Zonale zege uit Valence: Jan en Jens Van Gompel (Mol, Antwerpen)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Nic De Winter (Brasschaat, Antwerpen)
9/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Georges Horemans (Herselt, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Carl Claessens (Sint-Lenaarts, Antwerpen)
7/06/2014 Ereprijs uit Momignies: August Linten (Balen, Antwerpen)
5/06/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (31/05 en 01/06/2014
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Limoges I
4/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Souppes
4/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Bourges I
3/06/2014 Verenigingsnieuws Mol-Millegem & Meerhout (Antwerpen)
2/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joke en Willy Dictus (Rijkevorsel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Roger Geysen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Willy Rongé (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre Vonckx (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Menten (Westerlo, Antwerpen)
31/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Erik Van Den Brande (Houtvenne, Antwerpen)
30/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 24/05/2014 Souppes
30/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (25-05-2014)
30/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (24 & 25/05/2014)
28/05/2014 Chalon Fond-overzicht Antwerpen 24/05/2014
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Haest (Kapellen, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joseph Van Put (Waarloos, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Van Den Putte (Tongerlo, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Herman Donckers (Rijkevorsel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jo Molenberghs (Geel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
24/05/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Interprovinciaal Vierzon 10.480 oude duiven
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Stephen Ward (Brecht, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Walter De Meyer (Nijlen, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Rini Geerts (Hulshout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Vermeulen (Meerhout, Antwerpen)
23/05/2014 Mooie prestaties: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
22/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 17/05/2014 Souppes
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Theo Yskout (Hulshout, Antwerpen)
19/05/2014 KBDB Antwerpen: lossingsuur jonge duiven
19/05/2014 Vierzon Fond-overzicht Antwerpen 17/05/2014
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Walter De Keuster (Berlaar, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Benny Van Den Brande (Heultje, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Rudi Diels (Beerse, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Herman Bevers (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Lucien Roelans (Bevel, Antwerpen)
16/05/2014 Verenigingsnieuws De Vlugge Vlieger Mol-Millegem & Verbroedering Meerhout (Antwerpen)
15/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 11/05/2014 Souppes
14/05/2014 KBDB Antwerpen: Bericht aan de hafo-verenigingen
11/05/2014 Ereprijs uit Souppes: August Aerts (Beerse, Antwerpen)
8/05/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (03 & 04-05-2014)
7/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen van 3 mei 2014 Sourdun
3/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
29/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (27-04-2014)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Ronny Ghielens (Stabroek, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Josephine Delaedt (Horendonk, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jan Buysen (Nieuwmoer, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Eric Rooyackers (Brasschaat, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Johan Storms (Rijkevorsel, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Van De Weyer (Mol, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Momignies: Victor Wollants (Veerle, Antwerpen)
25/04/2014 Oplossing Klein-Brabantse Fondspelers!
24/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (20-04-2014)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Konings (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Ginderen en zoon (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gaston Van De Velde (Zandhoven, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Leo Jacobs (Merksplas, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc en Andre De Peuter (Malle, antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Frans Overdulve (Horendonk, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Jos Martens (Wommelgem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W. Kloeck-F. De Grauw (Merksem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Stanny Laurijssen (Hoogstraten, Antwerpen)
17/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen Quievrain (13-04-2014)
15/04/2014 Verenigingsnieuws duivenbond Bevel (Antwerpen)
13/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
11/04/2014 Verenigingsnieuws Houtvense Fondclub (Antwerpen)
9/04/2014 Het snelheidsspel in Antwerpen (06/04/2014)
2/04/2014 Snelheidsoverzicht Antwerpen (30-03-2014)
21/03/2014 Seizoensoverzicht 2014: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
21/03/2014 Mooie prestaties: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
17/03/2014 Ereprijs uit Ronquieres: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
14/03/2014 Mooie prestaties: Ludo Bulckens (Olen, Antwerpen)
11/03/2014 KBDB Antwerpen: officieel vluchtprogramma 2014
5/03/2014 K.B.D.B. Antwerpen Provinciale Poulebrief
3/03/2014 KBDB Antwerpen: bericht aan de verenigingen
1/03/2014 KBDB Antwerpen: Zitdag PE
21/02/2014 Overlijden Achille Vervoort (Stabroek, Antwerpen)
13/02/2014 Algemene Vergadering Fondclub Antwerpen
19/01/2014 KBDB Antwerpen: mededeling
11/01/2014 Duivendiefstal bij Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jonge Nationale Vluchten: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude Halve Fond: Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Hafo: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
9/12/2013 Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Kleine Halve Fond KBDB: Samson-Boye (Mechelen, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jonge Kleine Halve Fond KBDB: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude en jaarse Snelheid KBDB: Patrick Boeckx (Vorselaar, Antwerpen)
25/11/2013 Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen) - 2de nationaal kampioen jonge duiven
21/11/2013 Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Nevers 31/08/13
21/11/2013 51e Provinciale Kampioenendag KBDB ANTWERPEN
14/11/2013 Provinciale Kampioenschappen Antwerpen 2013 (definitief)
8/11/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen: ledenboekje
8/11/2013 Kampioenschappen Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Antwerpen 2013
4/11/2013 Overlijden Annie Verlinden-Mertens (St-Antonius-Zoersel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Struyf (Zandvliet, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Paul en Jeff Van Hove (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Eddy Smolders (OLV-Olen, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marcel Lommelen (Geel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Johan De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Francis Caems (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Jos Gebruers (Kasterlee, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Alfons Helsen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vervoort (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jan Van Der Steen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Swa en Thiago Langmans (Tongerlo, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jan De Rijck (Heultje, Antwerpen)
26/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen) Laureaat van het Nat. Hafokampioenschap oude duiven van de Duivenkrant
25/10/2013 Kampioenenhulding Union Antwerpen
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
22/10/2013 Jeugd- en Beginnelingen Club K.B.D.B. Benzing M1 Special JCA Edition
20/10/2013 Overlijden Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
17/10/2013 Louis Van Springel (Mol, Antwerpen): 20 jaar onafgebroken Noyonspecialist !
12/10/2013 Ereprijs uit Herstal: Kevin en Nick Ceulemans (Booischot, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Van den Brande (Berlaar, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gustaaf Ronge (Lint, Antwerpen)
4/10/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Flanders): 1ste Provincial yearlings Argenton 10/08/13
4/10/2013 Voorlopige eindstand provinciale kampioenschappen Antwerpen
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Louis Vercammen (Herenthout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Wim Storms (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nick en Roger Thijs (Hallaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Eddy Smits (Voortkapel, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Marc Dens (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
30/09/2013 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2013
29/09/2013 Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen): hofleverancier van topvliegers !
29/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Jacobs-Gomez (Booischot, Antwerpen)
28/09/2013 Ereprijs uit Maaseik: Mertens-De Smet (Herselt, Antwerpen)
27/09/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
25/09/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
25/09/2013 Koning 2013 Eendracht Schilde: Verrijckt-Meeusen (Sint-Antonius, Antwerpen)
25/09/2013 Algemeen Kampioen Hafo 2013 samenspel Union Antwerpen - Zuid-Antwerps Verbond Zone West: Willy Van Berendonck (Schilde, Antwerpen)
22/09/2013 Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen): super Asduif op Noyon !
21/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Leon Badts (Beerzel, Antwerpen)
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2013 Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen): snelheid als passie en hierop schitteren !
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludwig De Vries (Wiekevorst, Antwerpen)
15/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Gustaaf Van Bel (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Andre Jacobs (Beerzel, Antwerpen)
11/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (5-09-2013)
9/09/2013 Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Issoudun 17/08/13
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: August Van Dingenen (Westerlo, Antwerpen)
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Dessel (Hulshout, Antwerpen)
7/09/2013 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
7/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jules Engels (Putte, Antwerpen)
6/09/2013 De Snelle Vlucht (Houtvenne, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
4/09/2013 Fondoverzicht Antwerpen Nevers (31-08-2013)
4/09/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
3/09/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (31-08-2013)
3/09/2013 Fondclub Antwerpen: Feestavond - Kampioenenviering
2/09/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
2/09/2013 JCA Nieuwsbrief 37
1/09/2013 De Nieuwe Bond (Wiekevorst, Antwerpen) organiseert Ronde Van Belgie 2013
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Joris Dils (Zoerle Parwijs, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Eddy Janssens (Zandhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Leo Smets (Morkhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Op de Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman en Wim Michiels (Massenhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Hoof (Geel, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Van Tendeloo (Olen, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Cassimon (Kalmthout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Anroch Van Eynde (Meerhout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eddy en Nicole Huygens (Booischot, Antwerpen)
31/08/2013 Nationale zege uit Gueret: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Liesl Laremans (Veerle, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Van Roy-Rochtus (Hemiksem, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
27/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (24-08-2013)
26/08/2013 Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Argenton 10/08/13
26/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Alfons Leysen (Lichtaart, Antwerpen)
25/08/2013 Seizoensovericht 2013: August Schellens (Hulshout, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Luc Rens (Voortkapel, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Stan Brosens (Meer, Antwerpen)
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Seizoensovericht 2013: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
24/08/2013 Ereprijs uit Laon: Vandenbergh-Druyts (Meerhout, Antwerpen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Wynand De Bruyn (Balen, Antwerpen)
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
22/08/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
21/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Issoudun (17-08-2013)
21/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (17-08-2013)
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Bourges 28/07/13
19/08/2013 Daems en zoon (Bevel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Brive 13/07/13
18/08/2013 Issoudun Nationaal 17/08/13: uitslagen
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Edward De L'Arbre (Olen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Herck-Vaes (Booischot, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lode Smets (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Wilfried Van Den Bosch (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Paul Janssens (Itegem, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Ronny Van Reet (Mol, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eric Volkaerts (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gerard Rens (Herselt, Antwerpen)
15/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (10-08-2013)
15/08/2013 Verenigingsnieuws Molse Fondclub (Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Cools (Geel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Bael (Voortkapel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Jr Cuyvers (Dessel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
13/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
12/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (11-08-2013)
12/08/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/06/13
12/08/2013 Nationale zege jaarduiven Argenton voor Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad,Limburg)
12/08/2013 Argenton Nationaal 10/08/13: uitslagen
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Vansant (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Angelo Roelen (Hoogstraten, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Willy Claes (Duffel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Robin Cools (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Bart Kerckhofs (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Hendrickx (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Gevers (Merksplas, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerald De Meyer (Ekeren, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Hugo Van De Putte (Booischot, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Union Antwerpen: kampioenschappen Kleine Halve Fond 2013
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jozef Haepers (Hulshout, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Raf en Lars Luyckx (Geel, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gaston De Rijck (Booischot, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Louis Verstrepen (Herselt, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
9/08/2013 KBDB Vlaams-Brabant & Antwerpen
8/08/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (03-08-2013)
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
7/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Tulle (3-08-2013)
6/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Perpignan (2-08-2013)
6/08/2013 Snelheidsoverzicht Antwerpen (04-08-2013)
6/08/2013 Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Narbonne 26/07/13
6/08/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
5/08/2013 KBDB Antwerpen
5/08/2013 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Souillac 20/07/13
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ernest Van Hove (Wiekevorst, Antwerpen)
4/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Huybregts-Reijnen (Hoogstraten, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Flor Van Horenbeeck (Mechelen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Emile Maes (Beerse, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Mon Vervoort (Beerzel, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Denis Dillen (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Dirk Maris (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Dirk Marien (Kapellen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel en zoon Menten (Tongerlo, Antwerpen)
3/08/2013 Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Orleans 13/07/13
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
3/08/2013 Mooie prestaties: Vereyken-Gommers (Schilde, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Caro en Noel Pintens (Liezele, Antwerpen)
3/08/2013 Nationale zege uit Chateauroux: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Tulle: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Wim Spinnoy (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Albert Van Roost (Ramsel, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Laon: Peter Gerinckx (Mol, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Paul Geens (Essen, Antwerpen)
2/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Bourges (28-07-2013)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Karel Huygen (Stabroek, Antwerpen)
1/08/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (28/07/2013)
31/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Narbonne (26-07-2013)
31/07/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
29/07/2013 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen): 1ste Provinciaal jonge Salbris 20/07/13
29/07/2013 Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Salbris 20/07/13
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Evarist Van De Moer (Hulshout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Janssens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Mooie prestaties: Jules Liekens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Peter Van Ael (Zoersel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Floran Van Gorp (Rijkevorsel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Yvo Verkoeyen (Mol, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Daems en zoon (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Pemen (Meer, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: E. en L. Van Peer (Halle, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Laeremans (Putte, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Bruno Wouters (Brasschaat, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Briers (Herselt, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc Van Loon (Kalmthout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Rene Coenen (Kessel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman Bevers (St-Job-in-'t-Goor, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Eddy De Groot (Putte, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Jozef Meyen (Veerle, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Jef en Wim Struyfs (Tielen, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
26/07/2013 Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Marseille 19/07/13
25/07/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Salbris 20/07/13
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Salbris (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Souillac (20-07-2013)
25/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Marseille (19-07-2013)
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
24/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (20-07-2013)
23/07/2013 Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
23/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
23/07/2013 Orleans Provincie Antwerpen 13/07/13: uitslagen
21/07/2013 Salbris Provinciaal 20/07/13: uitslagen
21/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Lauwers (Lichtaart, Antwerpen)
21/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marina Van De Velde (Grobbendonk, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel De Beck (Rijkevorsel, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Kinschots (Minderhout, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Truyen en Staf De Wever (Heultje, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
20/07/2013 Mooie prestaties: hok Puts (Olen, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Issoudun: Jos Wouters (Heist-Goor, Antwerpen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Souillac: Denis Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen)
19/07/2013 Provinciale zege uit Marseille: Linda Meulemans-Damen (Arendonk,Antwerpen)
19/07/2013 Nieuws van fondclub “De Glazen Stad”.
19/07/2013 Nieuws van fondclub “De Glazen Stad”.
19/07/2013 Nieuws van fondclub “De Glazen Stad”.
19/07/2013 Ereprijs uit Marseille: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen St-Vincent (12-07-2013)
17/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Brive (13-07-2013)
17/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (13-07-2013)
16/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
15/07/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Gueret 22/06/13
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van De Sande- M. Laenen (Heultje, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Leon Jochems (St-Lenaerts, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Belmans (Westerlo, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Amand De Raet (Hulshout, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Constant De Volder (Malle, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Orleans: Gustaaf Mertens (Wijnegem, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Laon: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
13/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart Luyten (Hulshout, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Frans Van De Mieroop (Schoten, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
12/07/2013 Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Argenton 30/06/13
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Staf Van Malderen (Mechelen, Antwerpen)
11/07/2013 Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Agen-Bordeaux 30/06/13
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Libourne (6-07-2013)
10/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (6-07-2013)
10/07/2013 Verenigingsnieuws: Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen)
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (6-07-2013)
9/07/2013 Argenton Nationaal 29/06/13: Zonale uitslagen
9/07/2013 Results Argenton (30/06/2013)
8/07/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (07/07/2013)
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Union Antwerpen
8/07/2013 Verenigingsnieuws Antwerp Flying Club
8/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 34: Update Orléans
7/07/2013 JCA: Nieuwsbrief 33: Orléans: Jeugd en Beginnelingendubbeling
7/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerrit Van Gestel (Oostmalle, Antwerpen)
7/07/2013 Seizoensovericht 2013: Frans Heylen (Hulshout, Antwerpen)
6/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Andre Bellens (Zandhoven, Antwerpen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Willy Daniels (Kessel, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Guido Van Vlierberghe (Bornem, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Kristof Mortelmans (Ranst, Antwerpen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
5/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/07/2013 Ivo Renders (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
4/07/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Gueret 22/06/13
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Orange (30-06-2013)
4/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Agen-Bordeaux (30-06-2013)
3/07/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (2-07-2013)
1/07/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
30/06/2013 Het snelheidsspel in Antwerpen (23/06/2013)
30/06/2013 Ereprijs uit Laon: Arthur Linten (Balen, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Saelen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Vanthienen (Lichtaart, Antwerpen)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Argenton National 29/06/2013: lâcher à 08 h
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen)
30/06/2013 Victoire provinciale de Argenton: Duran Sauvage (Bornival, Brabant-Wallon)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Van Aerschot (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Marc Heylen (Bouwel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Agen-Bordeaux: Werner Staessen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Paul Lanneau (Ingooigem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Chris Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Rene Rahier (Fexhe-Slins, Liege)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: P. et fille Vandeputte (Cuesmes, Hainaut)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Orange: Guy Vanermen (Vosselaar, Antwerpen)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Pierre Loppe (Rixensart, Brabant Wallon)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
29/06/2013 Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
28/06/2013 Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montlucon 15/06/13
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
26/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (22-06-2013)
23/06/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans Dams (Olen, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Luyten (Geel, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lodewijck De Ceuster (Itegem, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Verbiest (Westerlo, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Van Doninck (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Hufkens-Van Hecke (Westmalle, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Andre Somers (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Adriaenssen-Van Bouwel (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: W. en W. Van Elsacker ('s Gravenwezel, Antwerpen)
22/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Filip en Kris Smits (Berlaar, Antwerpen)
20/06/2013 Maurice Linten (Olmen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Cahors 15/06/13
19/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
18/06/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 1/06/13
17/06/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Poitiers 1/06/13
16/06/2013 Seizoensovericht 2013: Linda Tops (Heultje, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Maurice Linten (Olmen, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
11/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (8-06-2013)
9/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
9/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel Heremans (Booischot, Antwerpen)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Op De Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Van Der Veken (Retie, Antwerpen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Rene Schelkens (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Seizoensovericht 2013: Daneels-Dierckx (Berlaar, Antwerpen)
7/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Bevel (Antwerpen)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
4/06/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (1-06-2013)
3/06/2013 Verenigingsnieuws Fond Houtvenne (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Union (Antwerpen)
2/06/2013 Verenigingsnieuws: Eendracht (Schilde, Antwerpen)
2/06/2013 Mooie prestaties: Louis Van Springel (Mol, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: August Van Aert (Oostmalle, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Jos Van Olmen (Broechem, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Van Geel (Hulshout, Antwerpen)
31/05/2013 Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 25/05/2013
30/05/2013 KBDB Antwerpen: mededeling
29/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
28/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (25-05-2013)
27/05/2013 Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Bourges 25/05/2013
27/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
27/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudi Bruynseels (Hulshout, Antwerpen)
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Erik Peeters-Dillien (Voortkapel, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Walter Roziers (Berlaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Lars Boje Henriksen (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
24/05/2013 Verenigingsnieuws: De Vlugge Vlieger (Mol, Antwerpen): Midweekse competitie
22/05/2013 Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen): pakken uit met dubbele provinciale zege uit Vierzon 18/05/13
22/05/2013 Fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
22/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (18-05-2013)
19/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
19/05/2013 Union Antwerpen: info Halve Fond
18/05/2013 (Inter)provinciale zege uit Vierzon: Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen)
18/05/2013 Seizoensoverzicht 2013: Roger Engelen (Dessel, Antwerpen)
17/05/2013 Halve fondoverzicht Antwerpen (11-05-2013)
16/05/2013 Mooie prestaties: Jean Leemans (Bornem, Antwerpen)
11/05/2013 Provinciale zege uit Blois: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
11/05/2013 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/05/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Breugelmans (Voortkapel, Antwerpen)
5/05/2013 Duivenbond OLVWaver (OLV Waver, Antwerpen): Seizoensstart criterium Jonge Duiven
5/05/2013 ONVOLLEDIG (geen uitslag) Ereprijs uit Noyon: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
3/05/2013 Union Antwerpen: Vluchtprogramma 2013
1/05/2013 Overlijden Jos Deckers (Houtvenne, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Bjorn Rombouts (Malle, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Jos Ielegems (Reet, Antwerpen)
29/04/2013 Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Raemaekers-De Peuter (Malle, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
26/04/2013 KBDB Antwerpen sponsorvluchten 2013
21/04/2013 Mooie prestaties: René Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
17/04/2013 Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen): Algemeen Kampioen Belgische Verstandhouding – Entente Belge 2012
11/04/2013 Weekoverzicht Vitesse Provincie Antwerpen
6/04/2013 Pere et fils Nihoul (Senzeilles, Namur): Champion National Fond R.F.C.B 2008 - 2009 - 2011
31/03/2013 Alain ALBERO (Thuin, Hainaut): 1er Champion Fond 2012 de la Société de Marbaix-La-Tour
23/03/2013 Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen): 1e Nat. Halve Fond jaarse duiven Duivenkrant-Vanrobaeys 2012
21/03/2013 Michel Heremans (Booischot, Antwerpen): Algemeen Kampioen samenspel Hafo Kempen 2012
12/03/2013 NOG AAN TE PASSEN Hok in de Kijker: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
4/03/2013 Duivenwijding Grobbendonk (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag duivenbond Hallaar (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Eerlijke Duif (Westmeerbeek, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag samenspel Kempisch Verbond (Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag De Witpen (Pulderbos, Antwerpen)
3/03/2013 Kampioenendag Hafo Nijlen (Antwerpen)
11/02/2013 Kampioenendag Fond Moed en Hoop Retie
10/02/2013 Kampioenschappen Moed en Hoop Retie Fond 2012
1/02/2013 Wilson Dekens (Zingem) 1ste provinciaal Soulliac en 1ste nationale asduif fond
5/01/2013 Kampioenenschappen samenspel Fond Zuiderkempen 2012
5/01/2013 Kampioenendag samenspel Fond Zuiderkempen
20/12/2012 Kampioenendag samenspel Union Antwerpen
16/12/2012 1st kampioen Fond Jaarse NKV Kortrijk: Marc Wybo (Harelbeke)
11/12/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
5/12/2012 PERSBERICHT: Kampioenen huldiging Stichting Fondclub Midden - Limburg 2012
2/12/2012 Kampioenschappen Fondclub Zuid-Oost Limburg 2012
1/12/2012 KBDB Antwerpen: Algemene Vergadering
29/11/2012 Kampioenschappen Provincie Antwerpen 2012
29/11/2012 50e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG K.B.D.B.ANTWERPEN
20/11/2012 Algemene vergadering KBDB Afdeling Antwerpen op 24 november
15/11/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
5/11/2012 Jeugddag Jeugdclub K.B.D.B. Antwerpen
28/10/2012 Kampioenenhuldiging Fondclub Antwerpen
9/10/2012 KBDB: Hoklijsten Antwerpen-Brabant-Limburg
8/10/2012 Kampioenschappen Fondclub Antwerpen 2012
5/10/2012 KBDB Antwerpen: provinciale kampioenschappen 2012
5/10/2012 JCA: mooie prestaties leden
2/10/2012 Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke) winnen de Argenton II Nationaal met Devils Daughter tegen 4774 oude duiven
15/09/2012 Nationaal winnaar oude Gueret 8/09: Andr Roodhooft (Pulderbos)
15/09/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Gueret 8/09/2012
10/09/2012 Limoges middaglossing in Terneuzen Zeeland
9/09/2012 Kampioenschappen Union Antwerpen & Antwerp Flying Club
4/09/2012 Gevaert-Lannoo (Meigem): twee maal provinciale winst op Argenton
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
30/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen slotweekend 25/08/2012 Pithiviers & Angerville
28/08/2012 Van Elsacker - Jepsen (Schilde): Top op halve fond in 2012
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
26/08/2012 Internationaal Barcelona, Bordeaux & St-Vincent + Zonaal Argenton & Bourges.
24/08/2012 3de & 6de Provinciaal oude Bourges 29/07: Wim De Troy (Berlaar)
23/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Blois 18/08: Gaston Van De Wouwer (Berlaar)
22/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 18/08/2012 Pithiviers & Angerville
22/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 18/08/2012
20/08/2012 Kampioenschappen Hafo Union - ZAV
19/08/2012 Provinciaal winnaar oude Berlijn 29/07: Bram Joossens (Schilde)
19/08/2012 Berlijn Antwerpen: Bram Joossens wint dramatische vlucht
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
18/08/2012 Glazen Stad
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
16/08/2012 Provinciaal winnaar oude Tulle 4/08: Yvo Verkoeyen (Mol)
15/08/2012 Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen
14/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Argenton 11/08: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
13/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 11/08/2012 Pithiviers & Angerville
13/08/2012 Argenton: Uitslagen Vlaanderen & Wallonie
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
12/08/2012 Union Antwerpen voorlopige klassementen
12/08/2012 4 Provinciale zeges & 1 nationale overwinning in 2012: Jos Van Olmen (Broechem)
12/08/2012 Argenton Limburg: Platteeuw-Noels uit Ham vliegt ver vooruit
10/08/2012 Angerville 4/08/12 in Oost Vlaanderen
8/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 3/08/2012 Pithiviers & Angerville
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Tulle 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Perpignan 3/08/2012
7/08/2012 Provinciaal winnaar oude Bourges 29/07: Alfons Hens (Nijlen)
7/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Bourges 29/07: Scheers-Lodewijckx (Beerzel)
2/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 29/07/2012 Marne
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Narbonne 29/07/2012
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
31/07/2012 Provinciaal winnaar oude Salbris 21/07: Herman Van Sande (Vosselaar)
28/07/2012 Provinciaal winnaar oude Marseille 22/07: Meulemans-Damen Linda (Arendonk)
28/07/2012 Ivan & Gunnar Delrue (Bovekerke) : Tophok op de fond en zware fond
26/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Salbris 21/07: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
26/07/2012 Hok William Geerts - Schilde: 1ste prov. Limoges Jaarse Antwerpen (15/07)
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Souillac 22/07/2012
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 22/07/2012: Marseille
25/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 21/07/2012: Salbris
25/07/2012 Fondclub Terneuzen geeft zijn tussenstand van de kampioenschappen weer
25/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 21/07/2012 Marne
24/07/2012 Provinciaal winnaar jonge Orleans 15/07: Victor Goovaerts (Beerzel)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Orleans 15/07: Paul & Jeff Van Hove (Heist-op-den-Berg)
24/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Salbris 21/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
24/07/2012 Provinciaal winnaar oude Orleans 15/07: Nick & Roger Thijs (Hallaar)
21/07/2012 KBDB Antwerpen
20/07/2012 Nieuws Fond De Glazen Stad
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: St-Vincent
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: Limoges
20/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Libourne 7/07: hok Puts (Olen)
20/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 15/07/2012 Orleans & Pithiviers
19/07/2012 Provinciaal winnares oude Barcelona 7/07: Kristel Volkaerts (Putte)
19/07/2012 Provinciaal winnaar oude Brive 7/07: Frans & Gunther Van Der Schraelen (Ranst)
18/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Montlucon 7/07: Dirk Van Dijck (Zandhoven)
16/07/2012 Orleans Provinciaal Antwerpen 15/07: Provinciaal resultaat
15/07/2012 Provinciaal winnaar oude Montlucon 7/07: Eddy De Groot (Putte)
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Pithiviers
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Barcelona
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Angerville
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Montlucon
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Brive
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Libourne
9/07/2012 Provinciaal winnaar Argenton 30/06: Leon Jacobs (Tremelo)
6/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem)
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Mededeling vanwege F.V.O.V.- O.V.V.
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
2/07/2012 Argenton Nationaal: Uitslagen UPDATE 1
1/07/2012 Mededeling Union Antwerpen
29/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
28/06/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 23/06/2012
27/06/2012 Argenton National 30/06
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Gaston Maeyninckx (Lichtaart)
25/06/2012 Provinciaal winnaar Montlucon 23/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
24/06/2012 Mededeling Union Antwerpen - Zuid-Antwerps-Verbond
24/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 2
22/06/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
18/06/2012 1ste Semi-Nat (CFW) Chateauroux 3630 B 02/06: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
18/06/2012 Provinciaal winnaar Cahors 17/06: Roger en Eddy Grootjans (Ranst)
18/06/2012 Nationaal winnaar Montlucon 17/06: Wim Storms (Berlaar)
14/06/2012 Fondoverzicht van afgelopen weekend
14/06/2012 Halve Fond-overzicht van afgelopen weekend
13/06/2012 Pau Internationaal 22/06
12/06/2012 7de Provinciaal Chateauroux 09/06: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
12/06/2012 5de Provinciaal Chateauroux 09/06: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
11/06/2012 Mededeling Antwerp Flying Club, Fondclub Antwerpen
6/06/2012 Mooie prestaties: Frans & Gert Van Beirendonck (Zandhoven)
4/06/2012 Molse Fondclub Chateauroux 2 juni
31/05/2012 Provinciaal winnaar Bourges: Op de Beeck-Baetens (Putte)
30/05/2012 KBDB Antwerpen: Bericht aan de voorzitters en bestuursleden
29/05/2012 MOLSE FONDCLUB BOURGES 26 MEI
27/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Bourges 26/05
26/05/2012 2de Prov Vierzon, 4de Prov Bourges Daneels-Dierckx (Berlaar)
24/05/2012 KBDB: Update lossingsuren Pithiviers
21/05/2012 MOLSE FONDCLUB VIERZON 19 MEI
20/05/2012 Provinciaal Antwerpen: Vierzon 19/05
15/05/2012 Glansprestatie Hok Jos Vercammen (Vremde)
9/05/2012 KBDB Vlaams-Brabant en Antwerpen: uitslagen via e-mail
9/05/2012 KBDB Antwerpen: halve fond komend weekend Angerville wordt Melun
4/05/2012 JCA: Nieuwsbrief 15: Info seizoen 2012
17/04/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen UPDATE
25/03/2012 Nog aan te passen
24/03/2012 Internationale Fondvereniging: programma 2012
23/03/2012 Mededeling KBDB Antwerpen
16/03/2012 Glazen Stad Kampioenenhuldiging 2011
14/03/2012 Fondvluchten provincie Antwerpen
13/02/2012 Johnny en Yves Jonckers (Drieslinter): Nationaal Kampioen KBDB 2011 en zoveel meer
7/02/2012 Fondclub Antwerpen: Algemene vergadering
23/01/2012 UNION FONDCLUB GISTEL viert feest met nationale en provinciale winnaars in de hoofdrol.
14/01/2012 Jean Pierre Raemdonck-Ruys (Hamme) Algemeen Kampioen FCD 1+2 Zware Halve Fond + Fond
5/01/2012 Kampioenendag Union - Z.A.V.
5/01/2012 Kampioenschap Union Antwerpen
22/12/2011 Sittner-Premier UK (Merksplas) 1ste provinciaal Argenton oude
19/12/2011 Sluitingsdagen provinciaal secretariaat Antwerpen
17/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 13: Bonnenverkoop
17/12/2011 Kampioenendag F.C.D. - FONDCLUB DENDERSTREEK
11/12/2011 K.B.D.B. ANTWERPEN 49e PROVINCIALE KAMPIOENENDAG
10/12/2011 Uitnodiging Turnhoutse Fondvrienden en duivenbond Turnhout
7/12/2011 JCA: Nieuwsbrief 12: Bonnenverkoop van start gegaan
21/11/2011 Uitnodiging FCD feest 2011
12/11/2011 Kampioenschap Antwerp Flying Club
9/11/2011 Definitieve uitslag Provinciale kampioenschappen Antwerpen
6/11/2011 Kampioenendag Fond Zuiderkempen
5/11/2011 Kampioenschap Fond Zuiderkempen
27/10/2011 JCA Nieuwsbrief 11
26/10/2011 JEUGDDAG van Jeugd Club Antwerpen
22/10/2011 Verslag Topforum Fondclub Gewest Turnhout
12/10/2011 Topforum Fondclub Gewest Turnhout
7/10/2011 JeugdClub K.B.D.B. kampioenschappen en nevencompetities
7/10/2011 Provinciale kampioenschappen
29/09/2011 Gaston Surkijn uit Lummen
23/09/2011 Gezocht: een compagnon
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: 49ste provinciale dag afdeling Antwerpen
21/09/2011 KBDB Provincie Antwerpen: Provinciale kampioenschappen 2011
19/09/2011 Fondclub Terneuzen in Zeeland
18/09/2011 Union Antwerpen Kampioenschap Fond + Koning
18/09/2011 Lokserse Fondclub Kampioenschap Fond
17/09/2011 Moed en Hoop Retie Kampioenschap Fond
12/09/2011 MOLSE FONDCLUB Guret 10 september.
11/09/2011 Gueret provincie Antwerpen
11/09/2011 De Snelle Vlucht Houtvenne: Ronde van Belgi
10/09/2011 JeugdClub K.B.D.B. Antwerpen: JCA ZOW Race 2011
10/09/2011 Gueret Nationaal: Aanmeldingen + uitslagen
9/09/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
30/08/2011 Familie Theo Yskout en Herman Govaerts (Hulshout) 1ste provinciaal Argenton jonge
29/08/2011 La Souterraine Proinvicie Antwerpen
29/08/2011 MOLSE FONDCLUB LA SOUTERRAINE 28 AUGUSTUS ( zondag )
27/08/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
26/08/2011 Van Elsacker-Jepsen (Schilde) 1ste provinciaal Argenton jaarse
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Onder de loep: Argenton-20383 jonge duiven.
18/08/2011 Hok In de kijker Sjaak Van De Velde & Zoon uit Breskens Zeeland Nederland
16/08/2011 MFC Argenton 13 augustus
16/08/2011 Gommaire Verbruggen wint Nationaal Argenton jonge
15/08/2011 Argenton Nationaal: Officile aanmeldingen + uitslagen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
13/08/2011 Henri Reyniers uit Lubbeek wint Argenton jaarse nationaal
12/08/2011 Nieuws van Fondclub De Glazen Stad
12/08/2011 Nieuws van Fondclub De Glazen Stad
12/08/2011 Molse fondclub weekeinde 6/7 augustus
12/08/2011 Hok in de kijker: Willy Van Geel (Hulshout)
11/08/2011 Bourges II Antwerpen (30/07/2011) - onder de loep
9/08/2011 CRITERIUM FONDCLUB ANTWERPEN 2011
9/08/2011 Tulle provincie Antwerpen
9/08/2011 Neede: Erik Stortelder (48) is een grote kampioen
8/08/2011 Bourges 6 augustus provinicie Antwerpen
6/08/2011 Narbonne Provincie Antwerpen
5/08/2011 Hok in de kijker: Jos en Jules Engels (Putte)
1/08/2011 MFC Bourges 30 juli 2011
1/08/2011 Bourges 30/07 provincie Antwerpen
29/07/2011 Inkorving Bourges Houtvense Fondclub
29/07/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
28/07/2011 Marseille provincie Antwerpen
27/07/2011 Nevers provincie Antwerpen
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
26/07/2011 Uithoorn: Wijfje wint jonge duivenvlucht
25/07/2011 Westzaan: duiven
25/07/2011 Molse Fondclub weekend 23 juli 2011
24/07/2011 Tarbes (Agen) provincie Antwerpen
18/07/2011 Molse Fondclub Limoges Jaarlingen 16 juli
17/07/2011 Orleans provincie Antwerpen
17/07/2011 Limoges (16/07/2011) Antwerpen - onder de loep!
16/07/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
16/07/2011 NIEUWS VAN FONDCLUB DE GLAZEN STAD
13/07/2011 Moulins Provincie Antwerpen
13/07/2011 Brive provincie Antwerpen
13/07/2011 Barcelona provincie Antwerpen
12/07/2011 MOLSE FONDCLUB BRIVE 9 JULI
12/07/2011 MOLSE FONDCLUB BARCELONA 8-9 JULI
11/07/2011 Nieuw-Vennep: Veel en goed 'vliegwerk' bij PV De Gouden Leeuw op diverse wedvluchten vanaf ver over de grens
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
7/07/2011 Willy Den Haese (Moortsele) wint Argenton nationaal tegen 10.962 oude duiven!
7/07/2011 Molse Fondclub Montauban, Libourne
5/07/2011 Orange provincie Antwerpen
5/07/2011 Molse Fondclub Argenton 2 juli
5/07/2011 Bordeaux provincie Antwerpen
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
4/07/2011 Gaston Van de Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Argenton oude duiven
3/07/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden) 1ste nationaal Argenton jaarse duiven UPDATE
28/06/2011 Wolvega: Duif Jan Jonkers als eerste terug uit Frankrijk
9/06/2011 Mededeling Z.L.U - Meerdaagse fondvluchten
22/05/2011 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Vierzon oude duiven
22/05/2011 Familie Houben (Itegem) 1ste provinciaal Vierzon jaarse duiven
17/05/2011 Wolvega: De Luchtbode doet dubbele vlucht
15/02/2011 Kampioenschappen Fond 2010 Hafo2000 + Autovlucht
21/12/2010 Kampioenschappen Union Antwerpen - ZAV 2010
8/12/2010 Kampioenschappen Duivenbond Bevel Fond 2010
6/12/2010 NIET PUBLICEREN
6/12/2010 Provincie Antwerpen: winnaars van een nationale wedvlucht of een nationaal kampioenschap
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Beginnelingen
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Halve Fond jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Snelheid jonge duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: Kampioenschap Marathon
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Grote Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Kleine Halve Fond oude duiven
6/12/2010 Provincie Antwerpen: kampioenschap Snelheid oude duiven
30/10/2010 Nieuws van PV de Snelvliegers Met de kampioenschappen van de verre drachten.
26/10/2010 Jeugddag jeugd club Antwerpen
13/10/2010 Gratis Prijzen Fond Molse Fondclub
13/10/2010 Kampioenschap Molse Fondclub Fond
13/10/2010 Jerome en Marc Huybrechts (Stabroek) 5de provinciaal Limoges 4/07 oude duiven
10/10/2010 Kampioenschappen Fondclub Meulebeke
7/10/2010 Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen Antwerpen 2010 UPDATE
2/10/2010 Robert Verbeek (Poppel) 1ste provinciaal Gueret 4/09 oude duiven
25/09/2010 Nevencompetities Fond Houtvense Fondclub
25/09/2010 Kampioenschappen Fond Houtvense Fondclub
25/09/2010 Feijaerts Danny (Heist-op-den-Berg) De Fondkeizer van Heist-Goor
25/09/2010 Nevencompetities Fond Zuiderkempen
25/09/2010 Nevencompetities Fond Herentals
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
11/09/2010 Kampioenschappen Fond Herentals
11/09/2010 Kampioenschappen Fond Zuiderkempen
11/09/2010 Hafo- en Fondclub Bevel
31/08/2010 Willy Daniels (Kessel) 1ste provinciaal Blois 14/08 jonge duiven
28/08/2010 Sittner-Premier UK: 2 provinciale zeges in 2010
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
23/08/2010 Alfons Wuyts (Heist-Goor) 1ste provinciaal Blois 14/08 oude duiven
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Rik Hermans (Pulle) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Jef Vanwinkel wint Argenton nationaal!
11/08/2010 Ferdinand Nand Helsen (Herentals) 1ste provinciaal Orleans 10/07 jaarse duiven
6/08/2010 Marcel Koenig (Bouwel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 oude duiven
5/08/2010 Vleugels-Wuyts (Geel) 1ste provinciaal Bourges 31/07 jonge duiven
5/08/2010 Marcel Van Oosterwijck (Rijmenam) 1ste provinciaal Bourges II 24/07 jaarse duiven
17/07/2010 De Winter-Hermans-Huygen (Herentals) Dubbelslag op Orlans Antwerpen!
29/06/2010 Andr� Van Herzeele (Nazareth) wint 1ste nationaal Argenton jaarlingen.
27/11/2009 Marcel Wouters (Westmalle): Koning ZAV 2009
18/10/2009 Vandaag huldigde Jeugdclub Antwerpen de kampioenen van 2009
1/10/2009 Dany Dusausoit eerste nationaal Argenton
12/09/2009 Dany Dusausoit de Beloeil
5/09/2009 Tijdrit JC Antwerpen! Uitslag Tijdrit
23/08/2009 Baertsoen L&M verlengen provinciale eer met een week!
20/08/2009 Raf en Lars Luyckx (Geel) met Geschelpte Verstappen en Miss Perpignan.
19/08/2009 Peeters-Kerkhofs (Nijlen): In bezit van ijzersterke jonge duif!
18/08/2009 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e prov Argenton jaarlingen
17/08/2009 Baertsoen Linda & Michel (Brasschaat): 1e prov Blois
10/08/2009 Freddy Van Sterthem wint Argenton Nationaal bij de oude duiven
10/08/2009 Willy Francois wint Nationale Argenton bij de jaarse
17/06/2009 Johan De Belser (Berlaar): 1e prov Chateauroux

Advertenties

 

 

Poll