Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Zonale zege uit Chateauroux: Marc Declercq (Everbeek, Oost-Vlaanderen)

1/06/2013 Davy Deckers Categorie:

Een mooi resultaat van Marc Declercq uit Everbeek met de Zonale zege uit Chateauroux op 1 juni van 3.270 oude duiven Nationaal Zone B1.


Een mooi resultaat van Marc Declercq uit Everbeek met de Zonale zege uit Chateauroux op 1 juni van 3.270 oude duiven Nationaal Zone B1.

Met 1.189,36 m/min was zijn duif met ringnummer BE11-4297945 de snelste uit Chateauroux Nationaal Zone B1.

Dit zijn enkele uitslagen van het jaar 2013 :

  • Chateauroux (466.504 km ) 1/6/13 :
    • Nationaal Zone B1
      • 3.270 oude duiven: 1-9-29-43-100-390-553...
      • Klik hier voor de uitslag

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

1/01/2017 Laurent Lefour (Labuissière): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 2.192 oude
14/12/2016 Jeugdclub Oost-Vlaanderen: Kampioenschappen 2016
2/11/2016 Wim, Steven & Marianne De Troy (Berlaar): 3e Provinciaal Chateauroux 16/07
2/11/2016 Henderickx-Van Den Bruel (Itegem): 1e Zone B2 & 2e Nationaal Chateauroux 16/07
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 2e Chateauroux Zone B2 10/09 van 3.670 jonge
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 3e Zone B1 Chateauroux 10/09 van 670 oude
2/11/2016 Marcel Wouters (Westmalle): 3e Zone B1 Chateauroux 10/09 van 4.592 jonge
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
31/10/2016 Peter Boons (Mol) 1e Zone B2 Chateauroux 8/08 van 1.502 oude
31/10/2016 Peter Boons (Mol) 1e Provinciaal Chateauroux 11/07 van 1.287 oude
25/10/2016 Laurent Lefour (Labuissière): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 de 2.192 vieux
20/09/2016 Gust Verstraete (Adegem): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 14.672 jonge
12/09/2016 Chateauroux KBDB 10/06: Nat. & Zone uitslagen
12/09/2016 Chateauroux III 10/09: winnaars per Oost-Vlaams inkorvingslokaal
10/09/2016 Chateauroux RFCB10/06: annonces
10/09/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Zone B1 & Provinciaal Chateauroux 10/09
10/09/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Provinciaal Chateauroux 10/09 van 2.791 jonge
2/08/2016 Gert Noels uit Ham beleefde midden juli een super weekend
20/07/2016 Overzicht winnaars per Oost-Vlaams inkorvingslokaal: Chateauroux van 16/07
19/07/2016 Chateauroux KBDB 16/07 Nat. & Zones
18/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 15-16-17 juli
16/07/2016 Rudi Hendrikx (Maasmechelen): 1ste provinciaal en 1ste en 2de zonaal Chateauroux
16/07/2016 Chateauroux RFCB 16/07 lâcher 7h15
16/07/2016 Luc Christiaens (Ooigem): 1e Provinciaal Chateauroux 16/07 van 1.159 jaarse
16/07/2016 Wim De Troy (Berlaar): 3e Provincial Chateauroux 16/07
15/07/2016 Westhoek overheerst nationale top Châteauroux I oude duiven
5/07/2016 Mooie prestaties: De Ruy-Galazka (Zwalm)
25/06/2016 Ereprijs uit Laon: Jean P. Verlaek (Kuringen)
15/06/2016 Fondsamenspel Ruiselede-Wingene
15/06/2016 Chateauroux KBDB Nationaal & Zones 10/06
14/06/2016 KBDB Chateauroux 10/06 Zonale uitslagen
14/06/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Chateauroux van 10/06
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Oost-Vlaanderen 10/06
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Antwerpen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Limburg 10/06
11/06/2016 Dirk & Christine Van Den Driessche (St-Lievens-Esse): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 5.910 oude
10/06/2016 Chateauroux RFCB 10/06
10/06/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 2.644 oude
10/06/2016 Jan Pappens (Hundelgem) : 1e Provinciaal & 2e Nationaal Chateauroux 10/06
10/06/2016 Gilbert Dekervel (Poperinge): 1e Nationaal Chateauroux 10/06 van 25.127 oude
10/06/2016 Walter Mertens (Mol): 1e Zone B2 Chateauroux 10/06 van 6.573 jaarse
6/06/2016 Changements enlogement & décharge Chateauroux / Cahors
5/06/2016 RFCB: Guéret en date du 11 juin 2016 est remplacé par Châteauroux.
3/06/2016 Guéret 11/06 wordt vervangen door Châteauroux
3/06/2016 KBDB beslist tot afgelasting van (eigen) Chateauroux en alle hafo-vluchten
24/05/2016 Ereprijs uit Arras: Daniel Allemeersch
23/05/2016 Marnick De Neve (Aalter) : Stunt op Chateauroux 21/05
23/05/2016 Chateauroux FVOV 21/05 : Voorlopige uitslagen jaarse en oude duiven
21/05/2016 Land van Aalst Hofstade - Chateauroux FVOV 21/05
29/04/2016 Overlijden Octavie Bosseman (Oordegem)
25/04/2016 Dubbel nationaal winnaar zoekt helper (Job-info)
2/04/2016 Camiel Van Sande (Bambrugge): 1e nat. Asduif Grote Zware Fond 2015 - 2e Olympiade 2014
8/03/2016 Vluchtseizoen 2016: alles staat op punt
5/01/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1ste Nationaal Issoudun 29/08 van 2.212 oude
5/11/2015 Nationale kampioenschappen KBDB 2015
24/10/2015 Kampioenschappen 2015 KBDB PE Oost-Vlaanderen (voorlopige rangschikking)
5/10/2015 NPO Van elke uitslag een certificaat
21/08/2015 Rampvluchten: goed nieuws want heel wat duiven keren terug
30/07/2015 Narbonne internationaal : Analyse per inkorvingslokaal Oost-Vlaanderen
22/07/2015 Jarnac nationaal : Analyse per inkorvingslokaal Oost-Vlaanderen
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Dierickx-Visschers (Zele)
26/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Joel Desmet (Everbeek)
20/06/2015 Ereprijs uit Montlucon: Marc Declercq (Everbeek)
22/05/2015 Mooie prestaties: Lieven Buelens (Scherpenheuvel)
20/05/2015 Overlijden Godelieve Demets (Zwevegem)
18/05/2015 Vierzon 17052015 van inrichter Oost-Vlaamse Vereniging - top 50
16/05/2015 Verenigingsnieuws De Eendracht Waasmunster (Oost-Vlaanderen)
8/05/2015 Wedvlucht Arras 14/05/2015 afgelast voor Oost- & West-Vlaanderen
7/05/2015 Overlijden Walter Noppe (Deinze)
20/04/2015 Ereprijs uit Rethel: Jan & M. Duits (Eijsden, NL)
20/04/2015 Mooie prestaties: Patricia Verhaegen (Aarschot)
9/04/2015 Libourne Nationaal inkorving op woensdag
8/04/2015 Arras verplaatst naar zondag in Oost- & West-Vlaanderen
6/04/2015 Extra Oostvlaamse leervlucht uit St.-Quentin
5/04/2015 Overlijden Andre Van Opdenbosch (Ninove)
2/04/2015 KBDB Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen
1/04/2015 KBDB PE Oost- & West-Vlaanderen: wijziging programma Westenlijn
26/03/2015 Overlijden Wilfried Vermeulen (Zwalm)
26/03/2015 KBDB PE Oost- & West-Vlaanderen: Aflassing Arras & St-Quentin
19/03/2015 KBDB PE W-Vl. & O-Vl. Aflassing Arras 21/03
16/03/2015 Ereprijs uit Quievrain: Jos Verheyden (Heultje)
16/03/2015 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (Sint-Katelijne-Waver)
16/03/2015 Ereprijs uit Quievrain: Van Hoof-Steurs (Putte)
16/03/2015 FAVV Paramyxo vastgesteld te Buggenhout (Oost-Vlaanderen)
14/03/2015 Ereprijs uit Arras: G. De Bleeckere & Zn (Knesselare)
13/03/2015 Verenigingnieuws Ankerhof Ede - Haaltert (Oost-Vlaanderen)
11/03/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
9/03/2015 Jeugdclub Oost-Vlaanderen - nieuws van Voorzitter Yvan Lasseel
4/03/2015 34ste Propagandadag Jeugdkampioenschappen 2014 Oost-Vlaanderen
27/02/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
24/02/2015 Overlijden Roger Lefebre (Zulte)
24/02/2015 Verenigingsnieuws Union La Liberté Gent : Klokke Roeland en Ereprijzen 2014
19/02/2015 Verenigingsnieuws De Valk Eine-Oudenaarde (Oost-Vlaanderen)
18/02/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
13/02/2015 KBDB dagorde nationale algemene vergadering
13/02/2015 Kampioenenavond Koninklijke Eerlijk Duurt Langst Moerbeke
12/02/2015 PITTS-Veiling: Paul & Sven Saeytijdt (Brakel, Oost-Vlaanderen)
12/02/2015 Paul & Sven Saeytijdt (Brakel): Internationaal vlieggoud op Pittsveiling
3/02/2015 Verenigingsnieuws De Eendracht Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen)
30/01/2015 Bonverkoop Land van Aalst
29/01/2015 Seizoensoverzicht 2014: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
26/01/2015 De Ridder-De Backer (Hundelgem): Alles begon in 2007 in een kippenhokje
26/01/2015 Seizoenoverzicht 2014: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
26/01/2015 Seizoensoverzicht 2013: Tony Peeters (Hulshout, Antwerpen)
22/01/2015 Algemene vergadering & bonverkoop St Martinusvliegers Semmerzake
19/01/2015 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem): 3 Nationale asduiven in 2014
18/01/2015 Paul Wijns (Herenthout): Nationaal Kampioen jonge duiven KBDB 2014
16/01/2015 Verenigingsnieuws: Elk Zijn Recht - Café Ankerhof (Haaltert)
16/01/2015 Overlijdensbericht Pierre Vastenavondt (Lede)
15/01/2015 Webshop Dierenspeciaalzaak Dhoca te Deinze
13/01/2015 KBDB voorlopige dagorde Nationale Algemene Vergadering 25.02.2015
10/01/2015 Verenigingsnieuws Recht voor Allen St-Gillis-Waas
8/01/2015 Wilfried Van Vossole ( Buggenhout): Vrouwelijke duivenmelkers de toekomst van onze duivensport
8/01/2015 Duivenmaatschappij Elk zijn recht Haaltert : event 18 januari 2015
1/01/2015 PITTS-VEILING: Daniel Van Den Brande (Westerlo, Antwerpen)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Comb. de Kooning (Lewedorp, NL)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Peter Bours (Averbode, Vlaams-Brabant)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Lieven Buelens (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
1/01/2015 PITTS-VEILING: Ferdy Schuermans (Gorsem, Limburg)
31/12/2014 Overlijden Cyriel Poppe (Berlare)
31/12/2014 Rudy & Hedwig Baeten (Steenhuize): Het minihok
30/12/2014 Kampioenendag Local Unique Ronse
26/12/2014 Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem): 'Star Geronimo' nieuw kweek- en vliegwonder buiten proportie
23/12/2014 Local Unique Ronse : Communicatie ivm de Bricontoestellen
22/12/2014 NPO Prijsuitreiking nationale kampioenen en nationale overwinnaars
21/12/2014 Ameel-Vanlake (Dadizele): 1ste Nationaal Gueret 7.681 oude
20/12/2014 Kampioenenviering Groot Haaltert 2014
19/12/2014 Marc en Gerard Santens (Oudenaarde): 70 jaar top duivensport
12/12/2014 Eric Van Steenkiste (Heurne-Oudenaarde): VAC kampioen jonge duiven 2014
10/12/2014 Verenigingsnieuws De Eendracht Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen)
10/11/2014 Samenspelnieuws Nationale Ploegkoers Gent
6/11/2014 Jelle Van Sterthem (Nukerke): Jeugdig duivenmelkertje scoort top nationaal door coaching
5/11/2014 Kampioenschappen 2014 Ankerhof Ede/Haaltert
4/11/2014 Verenigingsnieuws Local Unique Ronse - uitbetalingen internationale vluchten
2/11/2014 1ste Nationale Asduif Halve Fond oude duiven Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Team Freddy De Jaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 1ste Nationale Asduif Halve Fond jaarse duiven Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Philippe Dobbelaere (Olsene, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven 1°get Duivenkrant - Vanrobaeys - LVC kampioenschap 2014: Wim Goeyers (Meerbeke, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond oude duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Gilbert Vercauteren (Kaprijke, Oost-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Algemeen Kampioen: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Fond: Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Halve Fond: Gino Clicque (Wevelgem, West-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven Kleine Fond: Marc Van Haute (Smetlede, Oost-Vlaanderen)
30/10/2014 Nationale kampioenschappen KBDB 2014 - Definitieve uitslag
30/10/2014 KBDB PE Oost-Vlaanderen: Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen
29/10/2014 Bosmans-Leekens: Beverlo in West-Limburg is beste plaats voor de fond
27/10/2014 Gaby Vandenabeele (Dentergem): 1ste Nationaal Tulle 5.735 jaarse
24/10/2014 NPO: Nationale kampioenschappen 2014 gecontroleerd
24/10/2014 Willy Francois (Serskamp Oost-Vlaanderen): 1ste provinciaal La Souterraine II oude duiven
18/10/2014 Overlijdensbericht Jacky Wittoeck (Maldegem)
14/10/2014 Communicatie ivm het afsluiten van de Oost-Vlaamse jeugdkampioenschappen
11/10/2014 Gino Clicque (Wevelgem): Algemeen Provinciaal Kampioen KBDB West-Vlaanderen 2014
11/10/2014 Ereprijs uit Cognelee: Roger Huybrechts (Ramsel, Antwerpen)
11/10/2014 Ereprijs uit Tongeren: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
9/10/2014 NPO: Nationale Tentoonstelling
5/10/2014 Verenigingsnieuws Kon. Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
4/10/2014 Ereprijs uit Knokke: Raymond Ceulemans (Itegem, Antwerpen)
3/10/2014 Team Freddy De Jaeger (Knesselare): 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap Halve Fond Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC
1/10/2014 KBDB: Nationale kampioenschappen 2014 (voorlopig resultaat)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Herentals 2014: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
1/10/2014 Koning Noyon samenspel Noyonverbond Antwerpen Noord 2014: Rene Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Halve Fond samenspel Turnhout 2014: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Criterium BCK / CBJS 2014: Frans Verheyen en dochter (Merksplas, Antwerpen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Snelheid Midden Limburg 2014: Isidoor Van Cluysen (Helchteren, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Belgische Verstandhouding 2014: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Kleine Fond Fondclub Sint-Lambrechts-Herk 2014: Vanwinge-Reniers (Spalbeek, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Grote Fond Fondclub Sint-Lambrechts-Herk 2014: Jos en Wim Kempeneers (Nieuwerkerken, Limburg)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Koning Lokerse Fondclub 2014: Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Snelheid duivenbond Union Oostkamp 2014: Jozef Vincke (Oedelem, West-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Fontenay duivenbond Union Oostkamp 2014: Eddy Hubrecht (Sint-Andries-Brugge, West-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Frankrijkvluchten samenspel Houthalen-Zolder 2014: Jos Pellens (Helchteren, Limburg)
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
30/09/2014 Mooie prestaties: Rene Witvrouwen (Bruggeneinde, Antwerpen)
29/09/2014 NPO: Nationale Kampioenschappen
29/09/2014 Mooie prestaties: Masset-Delaruelle (Veldwezelt, Limburg)
28/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Jan Gommers (Herenthout, Antwerpen)
27/09/2014 Mooie prestaties: Evrard de Rijck (Rillaar, Vlaams-Brabant)
27/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Victor Badts (Putte, Antwerpen)
27/09/2014 Ereprijs uit Arlon: Jos Frederickx (Ramsel, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Leo en Davy Deckers (Hulshout, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
26/09/2014 Mooie prestaties: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
25/09/2014 Verenigingsnieuws Land van Aalst (Oost-Vlaanderen)
24/09/2014 Gueret Nationaal 06/09/2014 - Zonale uitslagen
23/09/2014 Rik Cools (Ruiselede): schittert op Argenton II
22/09/2014 Mooie prestaties: Joris-De Ridder (Balen, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Kweekcenter DSB (Heusden, Limburg)
21/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Feyaerts (Itegem, Antwerpen)
21/09/2014 Ereprijs uit Knokke: Frederik Van Den Bruel (Hallaar, Antwerpen)
20/09/2014 Kampioenschappen 2014 Union Oostkamp
20/09/2014 Bart Piens (Gavere): 1ste Provinciaal Cahors 1.363 Oostvlaamse oude duiven
20/09/2014 Ereprijs uit Herstal: Jean Conaert en zoon (Dilsen, Limburg)
19/09/2014 Verenigingsnieuws Land van Aalst (Oost-Vlaanderen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
19/09/2014 Mooie prestaties: Chris Peeters (Hulshout, Antwerpen)
18/09/2014 Thienpont-VanLaecke (Semmerzake): 1ste Provinciaal Bourges 3.497 Oostvlaamse jaarse duiven
16/09/2014 Verenigingsnieuws De Eendracht Waasmunster (Oost-Vlaanderen)
16/09/2014 Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge): 1ste InterNationaal Marseille 12.158 oude duiven
15/09/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
15/09/2014 Bourges II Nationaal 2/8/2014 - Uitslag Jeugdclub
15/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
14/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
14/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Antoon Neven (Lummen, Limburg)
14/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt, Limburg)
13/09/2014 Overlijden Maurits Vandenheede (Huise-Zingem)
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Veulemans-Perilleux (Vissenaken, Vlaams-Brabant)
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Jimmy Van Kerckhoven (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Danny Van Waeyenberghe (Steenhuize, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Yvonne Lefebre (Zulte, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Karel en Stijn De Rouck (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
7/09/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Geboers (Geel, Antwerpen)
7/09/2014 Ereprijs uit Marche: comb J. en M. Duits (Eijsden, Nederland)
7/09/2014 Ereprijs uit Chimay: Tony Bielen (Hasselt, Limburg)
6/09/2014 Willy Corteel (Oostduinkerke): 1ste Nationaal Jarnac & 1ste Provinciaal Agen
5/09/2014 La Souterraine II 30/8/14 - Nat. uitslagen
5/09/2014 Mooie prestaties: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
5/09/2014 Mooie prestaties: Alfons Wuyts (Heist-Goor, Antwerpen)
4/09/2014 Filip De Prol (Oedelem): 1ste Provinciaal Chateauroux 482 Westvlaamse oude duiven
3/09/2014 KBDB: Criteria nationaal kampioenschap jeugd
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen)
1/09/2014 Overlijden Paul Haelterman (Voorde)
1/09/2014 Mooie prestaties: Willy Beullens (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
1/09/2014 Mooie prestaties: Rik Vandendriessche (Waregem, West-Vlaanderen)
31/08/2014 Samenspelnieuws FCD (Oost-Vlaanderen)
31/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: J. en P. Hoes (Kapellen, Antwerpen)
31/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Pierre Beyl (Wambeek, Vlaams-Brabant)
31/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Jacques Gilis (Diepenbeek, Limburg)
30/08/2014 Ereprijs uit Troyes: K. en R. Lomans (Asenraij, Nederland)
30/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jan Wojciechowski (As, Limburg)
29/08/2014 Mooie prestaties: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rene Janssens (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
29/08/2014 Mooie prestaties: Rita Van Den Brande (Hulshout, Antwerpen)
28/08/2014 La colonie Jos Vercammen (Vremde): Victoire Nationale Chateauroux
28/08/2014 Verenigingsnieuws De Verdwaalde duif Horebeke (Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Verenigingsnieuws Eerlijk duurt langst Moerbeke (Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
25/08/2014 Tours Nationaal 23/08/2014 - Zonale uitslagen
25/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
25/08/2014 Ereprijs uit Nanteuil: Frans en zoon Andre Van Linden (Putte, Nederland)
24/08/2014 Luc en Hilde Sioen (Moorslede): 1ste Nationaal Poitiers 14.094 jaarse duiven
24/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Mertens-Beinaerts (Kapellen, Antwerpen)
24/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Willy Steenaerts (Lummen, Limburg)
24/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Vrancken-Berden (Kuringen, Limburg)
24/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Ali Christiaens (Genk, Limburg)
23/08/2014 Rudy Van Eynde (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Chateauroux 1.247 oude duiven
23/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jo Vangeel (Kuringen, Limburg)
22/08/2014 NPO: Schaduwuitslag Chateauroux
22/08/2014 Eric Vermander (Oekene): 1ste Nationaal Montauban 5.933 oude duiven
22/08/2014 Mooie prestaties: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
22/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Marcel Vierendeels (Genk, Limburg)
21/08/2014 Remy Speltdoorn (Winksele): 1ste Nationaal Barcelona 8.674 oude duiven
21/08/2014 Nationale zege uit Argenton: Kristin Ryks (Donk, Limburg)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Baert-Debusschere (Ere, Henegouwen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Bouckaert-Deneir (Olsene, Oost-Vlaanderen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: De Smeyter-Restiaen (Melden, Oost-Vlaanderen)
18/08/2014 Argenton Nationaal 16/08/2014 - Nat. uitslagen
18/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frankie De Gendt (Temse, Oost-Vlaanderen)
17/08/2014 Hok Jos Vercammen (Vremde): 1ste nationaal Chateauroux (22.818 jonge duiven)
17/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Goosen (Horendonk, Antwerpen)
17/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Louis De Vits (Lennik, Vlaams-Brabant)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Lucien Machiels (Hasselt, Limburg)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Schillaci-Pelgrims (Genk, Limburg)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Luc Engelen (Lommel, Limburg)
17/08/2014 Ereprijs uit Chimay: Jos Fetler (Wimmert, Limburg)
16/08/2014 NOG AAN TE PASSEN Vanhoudt-Serre (Diest): 1ste Nationaal Zone C1 Chateauroux 3.972 jonge
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Jef Keirsmakers (Nijlen, Antwerpen)
16/08/2014 Ereprijs uit Rethel: John Van Heel (Maria Hoop, Nederland)
16/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Lucien Vandebroek (Zolder, Limburg)
16/08/2014 Ereprijs uit Rethel: M. Beyers (Mesch, Nederland)
15/08/2014 Mooie prestaties: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
15/08/2014 Mooie prestaties: Rony en Bram De Rycker (Assebroek, West-Vlaanderen)
14/08/2014 hok Jos Vercammen (Vremde): 1&2de Nationaal Zone B Limoges 2.174 oude duiven
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Patrick Mathys (Merelbeke, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Thas (Melle, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Gunther Smet (Lokeren, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: De Geest-De Cock (Stekene, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Ledeganck (Aalter, Oost-Vlaanderen)
11/08/2014 Chateauroux Nationaal 9/08/2014 - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
11/08/2014 NPO: Nationale concoursen
11/08/2014 Dirk Van Dijck (Zandhoven): 1ste Nationaal Bourges 10.141 jaarse duiven
11/08/2014 Chateauroux National 9/08/2014 - resultat Nat.
10/08/2014 John Bruneel (Merkem): 1ste Nationaal Libourne 1.589 oude duiven
10/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Beyers (Essenhoek, Antwerpen)
10/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Ante en Tom Platteau (Sint-Katherina-Lombeek, Vlaams-Brabant)
10/08/2014 Ereprijs uit Stave: Joey Janssen (Bocholt, Limburg)
10/08/2014 Ereprijs uit Stave: Jean-Pierre Verlaek (Kuringen, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Emiel Van Den Branden (Zandhoven, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Momignies: Walter Joris-N. De Ridder (Balen, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
9/08/2014 Ereprijs uit Soissons: Van Cauwenbergh (Gelrode, Vlaams-Brabant)
9/08/2014 Ereprijs uit Souppes: Patrick Spinoy (Hofstade, Vlaams-Brabant)
9/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Eric Mebis (Wellen, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Charleville: gebr. Huntjens (Noorbeek, Nederland)
9/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Maurice Vanloffeld (Heusden, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jimmy Diris (Kuringen, Limburg)
9/08/2014 Ereprijs uit Chateauroux: Van Den Abbeel-Noel-Willockx (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
8/08/2014 Bourges II jaarlingen - Zandhoven boven
8/08/2014 Mooie prestaties: Louis Verheyen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Andrea Morren (Geetbets, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Van Paesschen (Humbeek, Vlaams-Brabant)
7/08/2014 Nationale zege uit Tulle: Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Tulle: Raphael Bijl (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Hans D'Hondt (Semmerzake, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Henri Vermeulen (Bachte, Oost-Vlaanderen)
5/08/2014 Tulle Nationaal 1/8/2014 - Nat. uitslag
5/08/2014 Tulle National 1/8/2014 - results
4/08/2014 St-Vincent (oude) InterNationaal 11/7/14 - InterNat. uitslag
4/08/2014 Mooie prestaties: Deruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
4/08/2014 Mooie prestaties: combinatie Houben-De Vries (Obbicht, Nederland)
3/08/2014 NPO: Schaduwuitslag Chateauroux!
3/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Ipermans (Antwerpen)
3/08/2014 Ereprijs uit Noyon: Pascal Hellinckx (Meise, Vlaams-Brabant)
3/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Robin Grauls (Halen, Limburg)
3/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Jozef Vanbrabant (Kuringen, Limburg)
3/08/2014 Ereprijs uit Mettet: Van Eynde-Broeren (Overpelt, Limburg)
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Jan Claes (Herenthout, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Pont: Francois Dillien (Westerlo, Antwerpen)
2/08/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Meurrens (Linden, Vlaams-Brabant)
2/08/2014 Ereprijs uit Marche: H. Winkens (Itteren, Nederland)
2/08/2014 Ereprijs uit Reims: Jules Slingers (Peer, Limburg)
2/08/2014 Ereprijs uit Reims: Gustaaf Biesmans (Lanaken, Limburg)
2/08/2014 Ereprijs uit Reims: Rudy Serre (Loksbergen, Limburg)
1/08/2014 Jarnac Nationaal 26/7/14 - Nat. uitslag
1/08/2014 Mooie prestaties: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/08/2014 Mooie prestaties: Frans Tobback (Hofstade, Vlaams-Brabant)
1/08/2014 Mooie prestaties: Peter Stakenborg (Neeroeteren, Limburg)
31/07/2014 Nationale zege uit Jarnac: Guy Wauthier (Mont-Sur-Marchienne, Henegouwen)
31/07/2014 Nationale zege uit Jarnac: Willy Corteel (Oostduinkerke, West-Vlaanderen)
28/07/2014 Ereprijs uit Dax: P. Stammen (Horn, Nederland)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Andre Van Doninck (Geel, Antwerpen)
27/07/2014 Louis Verheyen (Scherpenheuvel): 1ste Nationaal La Souterraine 7.245 oude duiven
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Willy Van Lommel (Ranst, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ronny Cle (Hulshout, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre De Ridder (Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: August Wouters (Oostmalle, Antwerpen)
27/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Kris De Bisschop (Essene, Vlaams-Brabant)
26/07/2014 Ereprijs uit Sourdun: Didier Houtmeyers (Meldert, Limburg)
26/07/2014 Ereprijs uit Marche: Vic Dreessen (Eijsden, Nederland)
25/07/2014 Brive Nationaal 19/07/2014 - Nat. uitslag
25/07/2014 De Ruy-Galazka (Zwalm): 1ste Nationaal Zone A St-Vincent 1.198 jaarse duiven
25/07/2014 Mooie prestaties: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Scheers-Lodewijkx (Beerzel, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Zeb en R. Scherens (Herselt, Antwerpen)
25/07/2014 Mooie prestaties: Griet Daems (Voortkapel, Antwerpen)
24/07/2014 KBDB: Deelnemingsformulieren nationale en provinciale kampioenschappen 2014
24/07/2014 InterNationale zege uit Marseille: Ronald Lodewijckx (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: familie Schreel (Zedelgem, West-Vlaanderen)
24/07/2014 Nationale zege uit Brive: mevrouw Decock en zonen (Diksmuide, West-Vlaanderen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Martin Hoes (Geel, Antwerpen)
23/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Edmond Heylen (Pulle, Antwerpen)
23/07/2014 Zonale zege uit Brive: Robrecht Cosijn (Pollare, Oost-Vlaanderen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Paul en Hendrik Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
21/07/2014 Seizoensoverzicht 2014: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Esther Vereecke (Beerzel, Antwerpen)
21/07/2014 Mooie prestaties: Willy Leyssen (Achel, Limburg)
20/07/2014 La Souterraine Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
20/07/2014 KBDB PE Antwerpen, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
20/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Charles De Ketelaere (Ekeren, Antwerpen)
20/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Etienne Vanderstappen (Merchtem, Vlaams-Brabant)
19/07/2014 Ereprijs uit Momignies: Andre Vervloesem (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
19/07/2014 Ereprijs uit Cahors: A. A. Hendriks (Susteren, Nederland)
18/07/2014 Mooie prestaties: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
17/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Linda Meulemans-Damen (Arendonk, Antwerpen)
17/07/2014 Nationale zege uit Libourne: Guy Delfosse (Mazee, Namur)
17/07/2014 Nationale zege uit Libourne: John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen)
16/07/2014 Libourne Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
16/07/2014 Argenton Nationaal 5/04/14 - Nat. uitslagen
16/07/2014 Overlijden Luc Verhoest (Eeklo)
16/07/2014 Nic De Winter (Brasschaat): 1ste Provinciaal Chateauroux 2.664 Antwerpse jaarse duiven
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Van Overwaele-Gabriel (Michelbeke, Oost-Vlaanderen)
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Jean-Pierre Keymolen (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
15/07/2014 Overlijdensbericht August Devijlder (Oordegem)
13/07/2014 Limoges Nationaal 5/07/2014 - Nationale uitslagen
13/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
13/07/2014 Ereprijs uit Chimay: Martens Bourguignon (Hasselt, Limburg)
10/07/2014 Nationale zege uit Argenton: Saban Saatduzen (Tessenderlo, Limburg)
10/07/2014 Nationale zege uit Barcelona: Remy Speltdoorn (Winksele, Vlaams-Brabant)
10/07/2014 Nationale zege uit Argenton: Guy en Michael Regnier (Pesche, Namen)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: Stefhan De Sloovere (Gullegem, West-Vlaanderen)
10/07/2014 Nationale zege uit Limoges: G. Backelandt-Bartel (Roeselare, West-Vlaanderen)
10/07/2014 Nationale zege uit St-Vincent: Francis Franssen (Bolland, Luik)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Gaver-De Vroe (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Muylder Nico -Noel-De Mul (Buggenhout)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Antoine Carijn (Nederzwalm, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Marc Dekeyzer (Schorisse, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Limoges: Herman Van Der Sijpe (Lede, Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Verenigingsnieuws Land Van Aalst (Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Walter Coussens (Oostrozebeke, West-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Limoges: Gerard Vanbrabant (Nieuwerkerken, Limburg)
8/07/2014 Provinciale zege uit Barcelona: Geert De Coninck (Beveren, Oost-Vlaanderen)
7/07/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Van Put (Kontich, Antwerpen)
7/07/2014 Ereprijs uit Barcelona: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
6/07/2014 Samenspelnieuws FVOV (Oost-Vlaanderen)
6/07/2014 Ereprijs uit Sourdun: Raymond De Haes (Baal, Vlaams-Brabant)
6/07/2014 Ereprijs uit Sourdun: Jozef Henrix (Zonhoven, Limburg)
6/07/2014 Ereprijs uit Noyon: Harry Govaerts (Minderhout, Antwerpen)
6/07/2014 Ereprijs uit Chimay: Hubert Desiron (Zolder, Limburg)
6/07/2014 Ereprijs uit Chimay: Twan Hamal (Peer, Limburg)
5/07/2014 Philippe Dobbelaere (Olsene): 1ste Nationaal Chateauroux 17.984 oude duiven
4/07/2014 Gueret Nationaal 28/06/2014 - Nat. uitslagen
4/07/2014 Mooie prestaties: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/07/2014 Montelimar Nationaal 28/6/14 - Nat. uitslagen
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Ameel-Vanlake (Dadizele, West-Vlaanderen)
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Bert Van Den Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Montalimar: Francois Callebaut (Meldert, Oost-Vlaanderen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Henri Boeders (Rijkevorsel, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
29/06/2014 Ereprijs uit Stave: Pierre Nijs en zoon (As, Limburg)
29/06/2014 Ereprijs uit Stave: Sofie Bos (Kuringen, Limburg)
29/06/2014 Ereprijs uit Mettet: Jozef Servaes (Vliermaal, Limburg)
28/06/2014 Ereprijs uit Reims: Luc Liebens (Genk, Limburg)
28/06/2014 Ereprijs uit Reims: Andre Severi (Stevoort, Limburg)
27/06/2014 Montauban Nationaal 21/06/2014 - Nationale uitslagen
27/06/2014 Ereprijs uit Limoges: A. J. Hendriks (Heerlen, Nederland)
25/06/2014 Montlucon Nationaal 21/06/2014 - Nat. & Zonale uitslagen
24/06/2014 Provinciale zege uit Montauban: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
23/06/2014 Ierland Nationaal - Penzance Race 21/6
22/06/2014 Cahors Nationaal 14/06/2014 - Zonale uitslagen
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc Hugo (Duffel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Janssen-Sleeckx (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Francois Luyten (Dessel, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Noyon: De Cuyper-Kerkstoel (Hallaar, Antwerpen)
22/06/2014 Ereprijs uit Mettet: Mark Janssens (Linkhout, Limburg)
22/06/2014 Ereprijs uit Stave: Alfons Hermans (Zonhoven, Limburg)
21/06/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (14-06-2014)
21/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Leopold Van Goolen (Aarschot, Vlaams-Brabant)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Armand Schoolmeesters (Spalbeek, Limburg)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Vogels-Kellens (Genk, Limburg)
21/06/2014 Ereprijs uit Reims: Guillaume Weustenraad (Maasmechelen, Limburg)
20/06/2014 Ereprijs uit Bordeaux: Winkens en Rothenburg (Itteren, Nederland)
19/06/2014 Verenigingsnieuws Land Van Aalst (Oost-Vlaanderen)
19/06/2014 Bestuur NPO feliciteert de winnaars van Nationaal St. Vincent
18/06/2014 Verenigd Noyonverbond wil terug...... Noyon spelen (maar mag niet...)!
18/06/2014 NPO: Melden duiven Nationale Concoursen 2014
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Mario Van Sterthem (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Jo Bauters (Gavere, Oost-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Evarist Marijsse (Zulte, Oost-Vlaanderen)
17/06/2014 Provinciale zege uit Cahors: Bart Piens (Gavere, Oost-Vlaanderen)
16/06/2014 Poitiers Nationaal 14/06/2014 - Nationale, Zonale en Provinciale uitslagen
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Karel Cuyvers jr (Dessel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Herman Lenaerts (Merksplas, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Ivan Vannijlen (Zonhoven, Limburg)
15/06/2014 Ereprijs uit Noyon: August Kennes (Duffel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jochems-Van Goubergen (Rijkevorsel, Antwerpen)
15/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Salvatore Nazello (Genk, Limburg)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Werner De Vos (Stekene, Oost-Vlaanderen)
14/06/2014 Overvlucht: Aflevering 2 - Chateauroux en Valence
14/06/2014 Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke): 1ste Provinciaal Chateauroux I 3.148 West-Vlaamse duiven
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Eugeen Geybels (Veerle, Antwerpen)
14/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Maurice Van Den Bergh (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
13/06/2014 Fond en Zware Halve Fond van 7 juni - Oost-Vlaanderen
13/06/2014 Mooie prestaties: Roger en Marc Van Tongelen (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
13/06/2014 Ereprijs uit St. Vincent: J. Corstjens (Thorn, Nederland)
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Chateauroux
11/06/2014 Ereprijs uit Momignies: Francois Van Saet (Balen, Antwerpen)
11/06/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Van De Riviere (Nevele, Oost-Vlaanderen)
11/06/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Robert Botteldoorn (Brakel, Oost-Vlaanderen)
10/06/2014 Valence Nationaal 7/06/2014 - Nat. & Zonale uitslagen
10/06/2014 Problemen korven Chateauroux: Wybo reageert
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Heymans-Rufin (Liedekerke, Vlaams-Brabant)
10/06/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Jeroen Van Asbroek (Liedekerke, Vlaams-Brabant)
9/06/2014 Limoges I (31/05/2014) - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
9/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
9/06/2014 Chateauroux I Nationaux (07-06-2014): resultats Provincial
9/06/2014 Chateauroux I Nationaal (07-06-2014): Nationale Top-100 online!
8/06/2014 Astere Vergotte (Aalter): 1ste Nationaal Chateauroux 21.403 jaarse duiven
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Georges Horemans (Herselt, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Carl Claessens (Sint-Lenaarts, Antwerpen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: De Witte-De Block (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Marcel De Maere (Belsele, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Patrick Welkenhuysen (Koersel, Limburg)
8/06/2014 Ereprijs uit Limoges: gebroeders Simons en zonen (Ransdaal, Nederland)
7/06/2014 Bourges I (31/05/2014) - Nationale, Zonale en Provinciale uitslagen
7/06/2014 Ereprijs uit Momignies: August Linten (Balen, Antwerpen)
7/06/2014 Ereprijs uit Souppes: Jozef Abbeloos (Oetingen, Vlaams-Brabant)
7/06/2014 Ereprijs uit Sourdun: Alfons Vaes (Zonhoven, Limburg)
6/06/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (31/05)
6/06/2014 Chateauroux: miserie en ontgoocheling wegens te weinig korven
5/06/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen) - UPDATE
4/06/2014 Bourges I (nationaal) 31/05/2014 - Louis Mattheus (oude) en Veulemans - Perilleux (jaarse) nationale winnaars
3/06/2014 Veulemans - Perilleux (Vissenaken): 1ste nationaal Bourges 24.067 jaarse duiven
3/06/2014 Louis Mattheus (Baal): 1ste nationaal Bourges 22.654 oude duiven
1/06/2014 Chateaudun Provinciaal 31/05/2014 - resultaat
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joke en Willy Dictus (Rijkevorsel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Roger Geysen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Willy Rongé (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Pierre Vonckx (Duffel, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Menten (Westerlo, Antwerpen)
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Oscar Bosman (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
1/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Ludo Engelen (Kuringen, Limburg)
1/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Gilbert Jordens (Diepenbeek, Limburg)
1/06/2014 Ereprijs uit Chimay: Jean Hulshagen (Lummen, Limburg)
31/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Erik Van Den Brande (Houtvenne, Antwerpen)
31/05/2014 Nationale zege uit Bourges: Louis Mattheus (Baal, Vlaams-Brabant)
31/05/2014 Ereprijs uit Lorris: H. Hermans (Born, Nederland)
31/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Antoine Panis (Diepenbeek, Limburg)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Georges Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Freddy Vindevogel (Nederzwalm, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Paul De Smeyter (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Zonale zege uit Bourges: Thienpont-Van Laecke (Semmerzake, Oost-Vlaanderen)
30/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (24/05)
30/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (25-05-2014)
27/05/2014 NPO: Toelichting op schrijven van PigeonVillage en reactie van bestuur NPO
27/05/2014 Provinciale zege uit Blois: Jordy Lauwers (Beigem, Vlaams-Brabant)
27/05/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Kurt Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
27/05/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Versluys (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
26/05/2014 Chateauroux in Oost-Vlaanderen (24/05/2014) - André Versluys en Kurt Ingels winnen
26/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Moens-Gaudius (Aspelare, Oost-Vlaanderen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Haest (Kapellen, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Joseph Van Put (Waarloos, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Wim Van Den Putte (Tongerlo, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Herman Donckers (Rijkevorsel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jo Molenberghs (Geel, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
25/05/2014 Ereprijs uit Stave: Jan Soons (Peer, Limburg)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Van Puymbroeck (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Stephen Ward (Brecht, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Walter De Meyer (Nijlen, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Rini Geerts (Hulshout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Jos Vermeulen (Meerhout, Antwerpen)
24/05/2014 Ereprijs uit Momignies: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
24/05/2014 Ereprijs uit Souppes: J. R. Van Den Borre (Dilbeek, Vlaams-Brabant)
24/05/2014 Ereprijs uit Reims: Eddy Linsen (Peer, Limburg)
24/05/2014 Ereprijs uit Gien: Henri Custers (Meeuwen, Limburg)
23/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (18-05-2014)
23/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (17/05)
23/05/2014 Mooie prestaties: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
20/05/2014 Vierzon (17/05) - Oost-Vlaanderen: Geert & Annick Van Renterghem en Bart & Robert De Clercq provinciale winnaars! UPDATE
20/05/2014 (Inter)Provinciale zege uit Blois: Guy Pletinckx (Zandbergen, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 (Inter)Provinciale zege uit Blois: Bjorn Haak (Moerbeke, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Geert en Annick Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Bart en Robert De Clercq (Kluisbergen, Oost-Vlaanderen)
19/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Walter De Keuster (Berlaar, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Benny Van Den Brande (Heultje, Antwerpen)
18/05/2014 Ereprijs uit Stave: Leo Camps (Meeuwen, Limburg)
18/05/2014 Ereprijs uit Stave: Leo Berben (Diepenbeek, Limburg)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Rudi Diels (Beerse, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Herman Bevers (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Lucien Roelans (Bevel, Antwerpen)
17/05/2014 Ereprijs uit Gien: Frans De Becker (Tildonk, Vlaams-Brabant)
17/05/2014 Ereprijs uit Gien: Raymond De Haes (Baal, Vlaams-Brabant)
17/05/2014 Ereprijs uit Lorris: J. Hornesch (Cadier en Keer, Nederland)
17/05/2014 Ereprijs uit Reims: Etienne Stassen (Dilsen, Limburg)
16/05/2014 Blois in Oost-Vlaanderen (11/05)
16/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (03/05 & 11/05)
16/05/2014 Samenspelnieuws F. V. O. V. (Oost-Vlaanderen)
15/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (11/05)
14/05/2014 Overlijden Godelieve De Moortel (Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen)
12/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
11/05/2014 Ereprijs uit Souppes: August Aerts (Beerse, Antwerpen)
11/05/2014 Ereprijs uit Rethel: G. Van Den Berg (Eijsden, Nederland)
11/05/2014 Ereprijs uit Rethel: H. Welzen (Spaubeek, Nederland)
10/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: B. en J. Menten (Nieuwerkerken, Limburg)
9/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (04-05-2014)
9/05/2014 Samenspelnieuws Vierdaagse Zwalmvallei (Oost-Vlaanderen)
6/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
5/05/2014 Verenigingsnieuws St-Martinus Vliegers Semmerzake (Oost-Vlaanderen)
4/05/2014 Ereprijs uit Sezanne: L. Penders (Itteren, Nederland)
3/05/2014 Ereprijs uit Sourdun: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
30/04/2014 Pont St. Maxence in Oost-Vlaanderen (27-04-2014)
28/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
28/04/2014 KBDB: Inkorvingsburelen nationale en internationale wedvluchten 2014
28/04/2014 Ereprijs uit Reims: Mia Schepers (Peer, Limburg)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Ronny Ghielens (Stabroek, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Josephine Delaedt (Horendonk, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jan Buysen (Nieuwmoer, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Johan Storms (Rijkevorsel, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Eric Rooyackers (Brasschaat, Antwerpen)
27/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gustaaf De Bisschop (Asse, Vlaams-Brabant)
27/04/2014 Ereprijs uit Epernay: H. Schroen (Eijsden, Nederland)
27/04/2014 Ereprijs uit Epernay: A. Van Lumig (Koningsbosch, Nederland)
26/04/2014 Overlijden Oscar Bekaert (Lede, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Momignies: Victor Wollants (Veerle, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Rene Van De Weyer (Mol, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Soissons: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Joel Van Daele (Hansbeke, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Antoon Schoonacker (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Luc Dooghe (Adegem, Oost-Vlaanderen)
25/04/2014 Oplossing Klein-Brabantse Fondspelers!
23/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Konings (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Ginderen en zoon (Essen-Hoek, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Gaston Van De Velde (Zandhoven, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Leo Jacobs (Merksplas, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Luc en Andre De Peuter (Malle, antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Frans Overdulve (Horendonk, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Jos Martens (Wommelgem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W. Kloeck-F. De Grauw (Merksem, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Stanny Laurijssen (Hoogstraten, Antwerpen)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Bart Vandenbroeck (Merchtem, Vlaams-Brabant)
20/04/2014 Ereprijs uit Noyon: W-J Jacobs en zoon (Opwijk,Vlaams-Brabant)
20/04/2014 Ereprijs uit Reims: Jules Humblet (Maastricht, Nederland)
19/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
14/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
13/04/2014 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
13/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Christine De Bruycker (Liedekerke, Vlaams-Brabant)
13/04/2014 Ereprijs uit Noyon: Andre Rogiers (Schepdaal, Vlaams-Brabant)
7/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
5/04/2014 De Vadder-Valkenborgh (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Tophok van Quievrain tot Barcelona
26/03/2014 Persbericht FAVV / AFSCA
26/03/2014 Cursus regelaar 2014 Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen
25/03/2014 Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Bourges II 2013
23/03/2014 Vandermaelen-Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen): Halve fondkampioen jonge duiven 1+2 Oost-Vlaanderen 2013
21/03/2014 Mooie prestaties: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
21/03/2014 Seizoensoverzicht 2014: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
18/03/2014 Verenigingsnieuws: Sint-Martinus-Vliegers Semmerzake
17/03/2014 Ereprijs uit Ronquieres: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
15/03/2014 Het nieuwe vluchtseizoen 2014 start dit weekend!
14/03/2014 Mooie prestaties: Ludo Bulckens (Olen, Antwerpen)
13/03/2014 Stijn en Etienne Van Sterthem (Balegem, Oost-Vlaanderen): Provinciaal Fondkampioen Oost-Vlaanderen jonge duiven 1 en 2
5/03/2014 David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen): Algemeen Nationaal kampioen KBDB 2013
23/02/2014 Overlijden Marcel Van den Driessche (Sint-Gillis-Dendermonde, Oost-Vlaanderen)
12/02/2014 Provinciale kampioenendag Oost-Vlaanderen 2013
3/02/2014 NPO: Prijsuitreiking Nationale Kampioenen 2013
24/01/2014 Chris en Michel Bogaert (Heldergem, Oost-Vlaanderen): super op de vitesse in Verbond Groot-Haaltert
20/01/2014 Clubblad van Jeugdclub Oost-Vlaanderen
20/01/2014 Kampioenschappen Jeugdclub Oost-Vlaanderen 2013
17/01/2014 Van Looy-Van Nieuwenhuyse (Wetteren, Oost-Vlaanderen): Internationaal Fondsucces
12/01/2014 Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen): 1ste Zonaal A1 oude Chateauroux 3/8/13
4/01/2014 Leon Messiaen (Grammene, Oost-Vlaanderen): 2013 werd opnieuw topseizoen voor “The Barcelona Dynasty”
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jaarse Halve Fond: Luc Floridor (St-Laureins-Berchem, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Fond: gebroeders Desbuquois (Kapelle-o/d-Bos, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Hafo: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge Nationale Vluchten: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Zware Fond: Georges Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap Fond: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap Zware Fond: Yvon Deneufbourg (Estinnes, Henegouwen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap jonge Nationale Vluchten: Paul en Jelle Roziers (Bevel, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude Halve Fond: Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge & Crackduif jonge: Dirk Van Den Bulck (Grobbendonk, Antwerpen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jaarse Halve Fond: Schroyen-Henderix (Heusden-Zolder, Limburg)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap oude Halve Fond: Victor Massart (Linter, Vlaams-Brabant)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Snelheid: Roberto Panza (Ans, Luik)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Snelheid: Peter Stakenborg (Neeroeteren, Limburg)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Crackduif Hafo: Stickers-Donckers (Lille, Antwerpen)
29/12/2013 Marc Adam (Eine-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): Halvefond virtuoos - Vlaamse Ardennen
21/12/2013 KBDB: Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen
20/12/2013 Foto's Nationale Jeugddag 2013
20/12/2013 Onvrede troef in Oost-Vlaanderen
14/12/2013 Jacques Verschuere (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal La Souterraine & Brive
8/12/2013 Marc en Franky Van De Walle (Zwalm, Oost-Vlaanderen): 1e Algemeen Kampioen in de IFV
1/12/2013 Nationaal Kampioen jonge Kleine Halve Fond KBDB: Roger Berckmans (Kortenberg, Vlaams-Brabant)
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Kleine Halve Fond KBDB: Samson-Boye (Mechelen, Antwerpen)
1/12/2013 Nationaal Kampioen oude Grote Halve Fond KBDB: Roger Buvens (Loksbergen, Limburg)
1/12/2013 Algemeen Nationaal Kampioen KBDB: David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 Grootse huldiging der kampioenen en ereprijswinnaars O.V.V. – F.V.O.V.
1/12/2013 Nationaal Kampioen jaarse Grote Halve Fond KBDB: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jaarse Fond KBDB: Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen)
1/12/2013 Nationaal Kampioen jonge KBDB: Gustaaf De Bisschop (Asse, Vlaams-Brabant)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif jonge Kleine Halve Fond KBDB: Danny Van Dyck (Pulle, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude en jaarse Snelheid KBDB: Patrick Boeckx (Vorselaar, Antwerpen)
1/12/2013 1ste Nationale Asduif oude Kleine Hafo KBDB: Van Hertem-Schuurmans (Neerpelt, Limburg)
28/11/2013 Mededelingen AJD Oost-Vlaanderen
21/11/2013 Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Nevers 31/08/13
21/11/2013 Definitieve uitslag kampioenschappen 2013 Oost-Vlaanderen
21/11/2013 K.B.D.B. Afdeling Oost-Vlaanderen: 68e Provinciale Kampioenendag
13/11/2013 Jo en Steven Ronsijn (Appelterre, Oost-Vlaanderen): 1ste Asduif Fond in Fondclub der Denderstreek (FCD)
6/11/2013 NPO: Nationale Jeugddag 2013
5/11/2013 KBDB: Mededeling
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Niels Broeckx (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Struyf (Zandvliet, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Paul en Jeff Van Hove (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Eddy Smolders (OLV-Olen, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: William Luyten (Herselt, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Edwin Verstappen (Booischot, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Johan De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Francis Caems (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Werner Van Echelpoel (Voortkapel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensovericht 2013: Jos Gebruers (Kasterlee, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Alfons Helsen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vervoort (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Rene Vleugels (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Amandus Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jos en Jan Van Der Steen (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Louis Thijs (Wiekevorst, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Walter Van Looy (Noorderwijk, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Smets-Marien (Bruggeneinde, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Swa en Thiago Langmans (Tongerlo, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: August Deckers (Hulshout, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jan De Rijck (Heultje, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marcel Lommelen (Geel, Antwerpen)
1/11/2013 Seizoensoverzicht 2013: Wim De Troy (Berlaar, Antwerpen)
30/10/2013 Voorlopige kampioenschappen Oost-Vlaanderen 2013
26/10/2013 NPO: Aanmelden Nationale Jeugddag 2013
26/10/2013 Overlijden Mevr. Gyssens (Lokeren, Oost-Vlaanderen)
22/10/2013 Cousaert-Willems (Maarke-Kerkem, Oost-Vlaanderen): Zware fond een passie, een werk van lange adem
21/10/2013 Caro & Noël Pintens (Liezele): 1st zonal B1 Chateauroux youngsters(03/08/2013)
18/10/2013 Overlijden Romain Goethals (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
16/10/2013 Nationale kampioenschappen 2013
16/10/2013 Nationale kampioenschappen 2013 Definitieve Uitslag
15/10/2013 Tandem Roelandt-Mille (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Paul Mille is van ons heengegaan
12/10/2013 Ereprijs uit Herstal: Kevin en Nick Ceulemans (Booischot, Antwerpen)
9/10/2013 KBDB stelt nieuw nationaal vluchtprogramma 2014 voor
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Van den Brande (Berlaar, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gustaaf Ronge (Lint, Antwerpen)
6/10/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludo Vansant (Geel, Antwerpen)
5/10/2013 Ereprijs uit Cognelee: Claeskens-Joris (Kortenaken, Vlaams-Brabant)
4/10/2013 Joël Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen) : Superlatieven schieten tekort !
4/10/2013 Voorlopige uitslag van de nationale kampioenschappen 2013
1/10/2013 Nationaal Kampioen Grote Fond KBDB: Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Ferdy Cle (Hulshout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Frans Musch (Lennik, Vlaams-Brabant)
1/10/2013 Mooie prestaties: Verstichel-Rottier (Nazareth: Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Marc en Franky Van De Walle (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Erwin Geraerts (Nieuwerkerken, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Dennis Hamers (Maasmechelen, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Carmine Baldasarre (Beverlo, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Rudi Lens (Keerbergen, Vlaams-Brabant)
1/10/2013 Mooie prestaties: Louis Vercammen (Herenthout, Antwerpen)
1/10/2013 Algemeen Provinciaal Kampioen: Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Wim Storms (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan en Dirk Van Echelpoel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Chris en Michel Bogaert (Heldergem, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Ernest De Ceulaer (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Victor De Belser (Berlaar, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Eddy Smits (Voortkapel, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jul Lens (Putte, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensovericht 2013: Marc Dens (Noorderwijk, Antwerpen)
1/10/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nick en Roger Thijs (Hallaar, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Saban Saatduzen (Tessenderlo, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Leon Messiaen (Grammene, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Erwin Sanfrinnon (Appelterre, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Etienne Devos (Deerlijk, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Jos Das (Lummen, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Roger Debusschere (Lokeren, Oost-Vlaanderne)
1/10/2013 Mooie prestaties: Guido Loockx (Tessenderlo, Limburg)
1/10/2013 Mooie prestaties: Thomas Van Overschelde (Kortemark, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Lionel De Busschere (Hulste, West-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Hubert Van Herck (Borgloon, Limburg)
29/09/2013 Ereprijs uit St-Niklaas: Guy Pletinckx (Zandbergen, Oost-Vlaanderen)
29/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Jacobs-Gomez (Booischot, Antwerpen)
28/09/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): Een kwestie van superlatieven uit eenzelfde familie !
28/09/2013 Ereprijs uit Maaseik: Mertens-De Smet (Herselt, Antwerpen)
27/09/2013 KBDB: Nationale algemene vergadering 23 oktober 2013
26/09/2013 Jan en Chris Reybroeck (Melsen, Oost-Vlaanderen): Top op Barcelona, Narbonne en Perpignan in 2013 !
25/09/2013 Koning 2013 Eendracht Schilde: Verrijckt-Meeusen (Sint-Antonius, Antwerpen)
25/09/2013 Algemeen Kampioen Hafo 2013 samenspel Union Antwerpen - Zuid-Antwerps Verbond Zone West: Willy Van Berendonck (Schilde, Antwerpen)
23/09/2013 NPO: Informatie over voorlopige uitslagen Nationale Kampioenschappen 2013
21/09/2013 Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem-Petegem, Oost-Vlaanderen) laureaten van het Nat. Fondkampioenschap van de Duivenkrant
21/09/2013 Ereprijs uit Oostende: Leon Badts (Beerzel, Antwerpen)
20/09/2013 Paul & Sven Saeytijdt (Brakel, Oost-Vlaaderen): schitteren op de prestigieuze kampioenschappen van Bony Cup Internationaal
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Pierre Vercamst (Anzegem, West-Vlaanderen)
18/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
15/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Gustaaf Van Bel (Hulshout, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ludwig De Vries (Wiekevorst, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen)
15/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Andre Jacobs (Beerzel, Antwerpen)
13/09/2013 Nationale Asduif 2013 'De Gouden Veer’
12/09/2013 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
11/09/2013 NPO: Nationale Kampioenschappen Vitesse en Midfond
10/09/2013 Kampioenschappen Lokerse Fondclub 2013
9/09/2013 34e NPO Nationale Manifestatie
8/09/2013 Gueret Nationaal 5/09/13: uitslagen
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Dessel (Hulshout, Antwerpen)
8/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: August Van Dingenen (Westerlo, Antwerpen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek, Vlaams-Brabant)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Anthony Maes (Waregem, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Jef Vanwinkel (Tielt, Vlaams-Brabant)
7/09/2013 Ereprijs uit Momignies: Jos Lambrechts (Veerle, Antwerpen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Gueret: Ameel-Vanlake (Dadizele, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Brionne: Jean-Pierre Lahaye (Proven, West-Vlaanderen)
7/09/2013 Provinciale zege uit Brionne: Paul Ongenaert (Koksijde, West-Vlaanderen)
4/09/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Claude Blancquaert (Itegem, Antwerpen)
3/09/2013 Nevers Nationaal 31/08/13: nationale resultaten
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Eddy Janssens (Zandhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Noyon: Leo Smets (Morkhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Seizoensoverzicht 2013: Op de Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Van Tendeloo (Olen, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman en Wim Michiels (Massenhoven, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Joris Dils (Zoerle Parwijs, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Van Hoof (Geel, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Cassimon (Kalmthout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Anroch Van Eynde (Meerhout, Antwerpen)
1/09/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Soetewije en zoon (Tremelo, Vlaams-Brabant)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: team Freddy Dejaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Lannoo-De Clerck (Tielt, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eddy en Nicole Huygens (Booischot, Antwerpen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Van Muylder-Noel-De Mul (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Jan Pappens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Nationale zege uit Gueret: hok Jos Vercammen (Vremde, Antwerpen)
31/08/2013 Nationale zege uit Nevers: Michel Vanlint (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Roelandt-Mille (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: De Voet en zoon (Ronse, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Leo en Gerry Dockx (Koningshooikt, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Liesl Laremans (Veerle, Antwerpen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Brionne: Dirk Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Brionne: Tony Vanwijmelbeke (Zwevegem, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Raphael Vanthemsche (St-Eloois-Winkel, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: familie Schreel (Zedelgem, West-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Van Roy-Rochtus (Hemiksem, Antwerpen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Eric Berckmoes (Brecht, Antwerpen)
30/08/2013 Yvan Haelters (Nukerke, Oost-Vlaanderen): 2de Internationaal oude Perpignan 2/08/13
30/08/2013 La Souterraine Nationaal 24/08/13: nationaal resultaat
28/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Henri Heylighen en zoon (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
27/08/2013 Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Narbonne 26/07/13
26/08/2013 Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Argenton 10/08/13
26/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Alfons Leysen (Lichtaart, Antwerpen)
25/08/2013 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellingscommissie
25/08/2013 Seizoensovericht 2013: August Schellens (Hulshout, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Luc Rens (Voortkapel, Antwerpen)
25/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Stan Brosens (Meer, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Derwa-Luxem (Herent, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Issoudun 17/08/13
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterainne: Joel Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen)
24/08/2013 Seizoensovericht 2013: Ivo Renders (Geel, Antwerpen)
24/08/2013 Ereprijs uit Laon: Vandenbergh-Druyts (Meerhout, Antwerpen)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Wynand De Bruyn (Balen, Antwerpen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Leo en C. Van Horenbeeck (Wijgmaal, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Arien-De Keyser (Tielt-Winge, Vlaams-Brabant)
24/08/2013 Provinciale zege uit La Souterraine: Antoine en Rudy De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Gevaert-Van Schoorisse (Ronse, Oost-Vlaanderen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: gebroeders Van Der Gucht (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
21/08/2013 Bourges 27/07/13 Nationale Jeugddubbeling
20/08/2013 Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal en Internationaal oude Narbonne 26/07/13
18/08/2013 Issoudun Nationaal 17/08/13: uitslagen
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Edward De L'Arbre (Olen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alex Van Eynde (Geel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Herck-Vaes (Booischot, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Laenen (Herenthout, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lode Smets (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Wilfried Van Den Bosch (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Paul Janssens (Itegem, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Remi Antonissen (Kapellen, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Smedts (Voortkapel, Antwerpen)
18/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jos Hens (Zoersel, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Braekevelt-Cassaert (Egem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Premier-Van Tilburg (Baarle-Hertog, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Andre Roodhooft (Pulderbos, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Nationale zege uit Issoudun: Albert Derwa (Herent, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Linda en Michel Baertsoen (Brasschaat, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Eric Volkaerts (Berlaar, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Lander en Jenny Ongena (Zulzeke, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Ronny Van Reet (Mol, Antwerpen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Chris Eeman (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Van Hoof-Van Wijngaerden (Keerbergen, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Kamiel Hazaert (Neerijse, Vlaams-Brabant)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gerard Rens (Herselt, Antwerpen)
17/08/2013 Provinciale zege uit L'Aigle: Joost Mortier (Oedelem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Andre en Thierry Vercruysse (Anzegem, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Patrick Martens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Billiet-Baratto (Ieper, West-Vlaanderen)
17/08/2013 Zonale zege uit Issoudun: Van Houdt-Serre (Diest, Vlaams-Brabant)
16/08/2013 Rufin en Luc Buyl (Nieuwenhove, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
15/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Yvan Van Den Bossche en Eddy Van Den Steen (Asse, Vlaams-Brabant)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Cools (Geel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rene De Munter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Maria Van Bael (Voortkapel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Jr Cuyvers (Dessel, Antwerpen)
15/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Laurent Geyskens (Veerle, Antwerpen)
12/08/2013 Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges 28/06/13
12/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
12/08/2013 Argenton Nationaal 10/08/13: uitslagen
12/08/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude La Souterraine 6/07/13
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Angelo Roelen (Hoogstraten, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Vansant (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: combinatie Maegh-As (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Johan De Winter (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Robin Cools (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Bart Kerckhofs (Geel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Hendrickx (Rijkevorsel, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Gevers (Merksplas, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerald De Meyer (Ekeren, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Hugo Van De Putte (Booischot, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cyriel Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
11/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Willy Claes (Duffel, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Orleans: hok Liliane Demely (Moorsele, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Orleans: Danny Schokkaert (Oordegem, Oost-Vlaanderen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Marcel Wouters (Westmalle, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Gaston De Rijck (Booischot, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Luc Christiaens (Ooigem, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Stefaan Lambrechts (Berlaar, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vermeerbergen-Wilms (Mol, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Pithiviers: Ronny Vervloesem (Betekom, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Raf en Lars Luyckx (Geel, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Philip Grymonprez (Kuurne, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Patriek Verhue (Zwevegem, West-Vlaanderen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Vos-Jennes (Webbekom, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Ereprijs uit Argenton: Theo Elsen (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
10/08/2013 Ereprijs uit Orelans: Jean Marie en Dave Schietse (Zingem, Oost-Vlaanderen)
10/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Louis Verstrepen (Herselt, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Geert Lambrechts (Hallaar, Antwerpen)
10/08/2013 Ereprijs uit Laon: Magarino Van Gestel (Lommel, Limburg)
10/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Jozef Haepers (Hulshout, Antwerpen)
10/08/2013 Provinciale zege uit Argenton: Rik Cools (Ruiselede, West-Vlaanderen)
9/08/2013 Jerome Morisse (Wervik, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Souillac 20/07/13
9/08/2013 NPO: Voorlopige eindstanden Nationale Kampioenschappen Vitesse en Midfond Bokaal NK
8/08/2013 Roger Stoop (Rupelmonde) took a great start with the youngsters!
8/08/2013 Chris De Backer (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Poitiers 8/06/13
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
8/08/2013 Raymond Wandels (Asper, Oost-Vlaanderen): mogelijk beste jaarse kleine halve fond 2013
7/08/2013 Bourges Nationaal 27/07/13: Nat. resultaat
7/08/2013 Tulle Nationaal 3/08/2013: Nat. resultaat
7/08/2013 Roger Stoop (Rupelmonde) sterk op dreef met zijn jonge duiven!
7/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (3-08-2013)
7/08/2013 Provincial results Belgium (2nd & 3rd of August)
7/08/2013 Antoine en Cindy Benoot (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 06/07/13
7/08/2013 National and zonal results Belgium (2nd & 3rd of August 2013)
6/08/2013 Chateauroux 3/08/2013: uitslagen
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Ernest Van Hove (Wiekevorst, Antwerpen)
4/08/2013 Seizoensoverzicht 2013: Karel Peeters (Hulshout, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Huybregts-Reijnen (Hoogstraten, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Dillen (St-Job-in-t-Goor, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Lucien Verbanck (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Menten (Herselt, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Flor Van Horenbeeck (Mechelen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Guido Verheyen (Ekeren, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Emile Maes (Beerse, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel Middernacht (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Mon Vervoort (Beerzel, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Van Hove-Uytterhoeven (Putte, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Denis Dillen (Itegem, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Dirk Marien (Kapellen, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel en zoon Menten (Tongerlo, Antwerpen)
4/08/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans en Dirk Maris (Itegem, Antwerpen)
3/08/2013 Chateauroux National 3/08/13: lacher 8h
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Veulemans-Perilleux (Vissenaken, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ivan Van Vuchelen (Grazen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Vos-Rigot (Diest, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Koen Crucke (Onkerzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Nationale zege uit Tulle: Ulrich Lemmens (Balen, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Peter Windels (Zwevegem, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: Leon Van Der Haeghen (Aarsele, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: Johan Hebberecht (Drongen, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: August Verstraete (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Mooie prestaties: Vereyken-Gommers (Schilde, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Caro en Noel Pintens (Liezele, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Davy Tournelle (Rummen, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Nationale zege uit Chateauroux: hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Chris Debacker (Beveren, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Herman Van Sande (Vosselaar, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Jo Claeskens (Willebroek, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Tulle: Rene en Patrick Vervloesem (Rijmenam, Antwerpen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Erik Limbourg (Brussegem, Vlaams-Brabant)
3/08/2013 Provinciale zege uit L'Aigle: Eric Honore (Snellegem, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Kristel Volkaerts (Putte, Antwerpen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Pontoise: De Clerck-Blancke (Tielt, West-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Geert Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Eric Camphijn (Ninove, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Omer Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Dirk Speybroeck (Vinkt, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marnique De Witte (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Leyseele (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Karel en Stijn De Rouck (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Wim Spinnoy (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Momignies: Albert Van Roost (Ramsel, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Laon: Peter Gerinckx (Mol, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Paul Geens (Essen, Antwerpen)
3/08/2013 Ereprijs uit Issoudun: Maurice Scheers (Heist-o/d-Berg, Antwerpen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Jozef en Georges Comyn (Kanegem, West-Vlaanderen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Karel Huygen (Stabroek, Antwerpen)
2/08/2013 Provinciale zege uit Perpignan: Vandeputte-Vandenhende (Beersel, Vlaams-Brabant)
2/08/2013 Internationale zege uit Perpignan: Yvan Haelters (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
31/07/2013 Ereprijs uit Pommeroeul: Louis Vermeerbergen (Herenthout, Antwerpen)
30/07/2013 Souillac Nationaal 20/07/13: uitslagen
29/07/2013 Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen): 2 x 1ste Provinciaal met MONTI BE10-4031613
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lannoo-Ballegeer (Moerkerke, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Evarist Van De Moer (Hulshout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jozef Janssens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Mooie prestaties: Jules Liekens (Olen, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Peter Van Ael (Zoersel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Floran Van Gorp (Rijkevorsel, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Daems en zoon (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: M. en G. Eyletten (Diest, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Brive Nationaal 13/07/13: nat. en zonale uitslagen
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Wouters-Coremans (Langdorp, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Georges Vancraeynest (Klerken, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Kati Lippens (Izegem, West-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Henri Pemen (Meer, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: E. en L. Van Peer (Halle, Antwerpen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lucien Gurickx (St-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Tony Lievens (Sint-Laureins, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: De Vroe-Van Gaver (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Roger en Marc Van Tongelen (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Martin Dhooge (Ursel, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Freddy Van Sterthem en Kurt (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Baele (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Greta Pirco (Halle-Booienhoven, Vlaams-Brabant)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Herman Bevers (St-Job-in-'t-Goor, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Marc Van Haute (Smetlede, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jozef Ysebaert (Elst, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Laeremans (Putte, Antwerpen)
28/07/2013 Provinciale zege uit Bourges: Bruno Wouters (Brasschaat, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Cornelis-Keuleers (St-Katelijne-Waver, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Briers (Herselt, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marc Van Loon (Kalmthout, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans en Jens Leys (Itegem, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: gebroeders Aerts (Bevel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Rene Coenen (Kessel, Antwerpen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Et. en Kris Meerpoel (Hillegem, Oost-Vlaanderen)
27/07/2013 Provinciale zege uit Clermont: Delbaere-Sampers (Menen, West-Vlaanderen)
27/07/2013 Provinciale zege uit Clermont: Andre Decleir (Oostnieuwkerke, West-Vlaanderen)
27/07/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): weekend 13/07/13 ... 3 x 1°, in drie verscheidene lokalen
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Eddy De Groot (Putte, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Laon: Jozef Meyen (Veerle, Antwerpen)
27/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Rene Hendrickx (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
27/07/2013 Ereprijs uit Clermont: Noel Roegiest (Lovendegem, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Jef en Wim Struyfs (Tielen, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Ivan Verhaeghe (Harelbeke, West-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Nijs-De Geyter-De Belder (Itegem, Antwerpen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Poffe-Denruyter (Kapellen, Vlaams-Brabant)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Marc Van Den Eeckhoudt (Kalken, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
24/07/2013 Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Gueret 22/06/13
23/07/2013 Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal oude Orange 30/06/13
23/07/2013 Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen): 1ste prov. Bourges en La Souterraine
22/07/2013 Mooie prestaties: De Ruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
21/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Ludo Lauwers (Lichtaart, Antwerpen)
21/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Marina Van De Velde (Grobbendonk, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel De Beck (Rijkevorsel, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Marcel Kinschots (Minderhout, Antwerpen)
21/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Karel Truyen en Staf De Wever (Heultje, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Norbert Sierens (Zwevegem, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Vanhoudt-Serre (Diest, Vlaams-Brabant)
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Erik Denijs (Beveren, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Mooie prestaties: hok Puts (Olen, Antwerpen)
20/07/2013 Nationale zege uit Souillac: Jerome Morisse (Wervik, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Tours: Marc Lernout (Geluwe, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Tours: Eric Strubbe (Brugge, West-Vlaanderen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Francois Tobback (Hofstade, Vlaams-Brabant)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Nuyts-Steurs (Geel, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Issoudun: Jos Wouters (Heist-Goor, Antwerpen)
20/07/2013 Ereprijs uit Souillac: Denis Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Alfons en Davy Daems (Voortkapel, Antwerpen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: De Bruycker-Decraene (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen)
19/07/2013 NPO: Uitbetaling nationale/sectorale wedvluchten d.d. 14-06-2013, 21-06-2013
19/07/2013 Provinciale zege uit Marseille: Linda Meulemans-Damen (Arendonk,Antwerpen)
19/07/2013 Ereprijs uit Marseille: Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen)
18/07/2013 Zonale zege uit Poitiers: Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
18/07/2013 Libourne Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
15/07/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude & 1ste Nationaal jaarse Libourne 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
14/07/2013 Ereprijs uit Brive: Daniel Van Wassenhove (Ooike, Oost-Vlaanderen)
14/07/2013 La Souterraine Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Jef Van De Sande- M. Laenen (Heultje, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Leon Jochems (St-Lenaerts, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Belmans (Westerlo, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Amand De Raet (Hulshout, Antwerpen)
14/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Constant De Volder (Malle, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Fr. Van Den Troost (Ramsdonk, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Jacques Verschuere (Beveren, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Ereprijs uit Orleans: Gustaaf Mertens (Wijnegem, Antwerpen)
13/07/2013 Ereprijs uit Laon: Gert Huysmans (Balen, Antwerpen)
13/07/2013 Nationale zege uit St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
13/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jochems-Van Hasselt (Rijkevorsel, Antwerpen)
13/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Bart Luyten (Hulshout, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Frans Van De Mieroop (Schoten, Antwerpen)
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Evrard De Rijck (Rillaar, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Andre Ceusters (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
13/07/2013 Ereprijs uit Momignies: Achiel, Willy en Tim Slaets (Ramsel, Antwerpen)
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Noel Peiren (Zedelgem, West-Vlaanderen)
12/07/2013 Provinciale zege uit St-Vincent: Staf Van Malderen (Mechelen, Antwerpen)
12/07/2013 NPO: Voorlopige eindstanden Nationale Kampioenschappen Vitesse - Senioren
12/07/2013 Mooie prestaties: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Francois Boeykens (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
9/07/2013 Argenton Nationaal 29/06/13: Zonale uitslagen
7/07/2013 Ereprijs uit Quievrain: Gerrit Van Gestel (Oostmalle, Antwerpen)
7/07/2013 Seizoensovericht 2013: Frans Heylen (Hulshout, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Willy Verbruggen (Londerzeel, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Nationale zege uit La Souterraine: Davy Verleije-Amber (Damme, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Andre Bellens (Zandhoven, Antwerpen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Willy Daniels (Kessel, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Julien Vaneenoo (Wingene, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Frans Denoo (Zedelgem, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Guido Van Vlierberghe (Bornem, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit Libourne: Kristof Mortelmans (Ranst, Antwerpen)
6/07/2013 Provinciale zege uit La Souterraine : Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 NPO: Schaduwuitslag Chateauroux volgens nieuwe rekenmethode
6/07/2013 Zonale zege uit Libourne: Marc De Cock (Temse, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Joni-Caro-Benny Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Mooie prestaties: Gommaire Verbruggen (Scherpenheuvel, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Jan Ceusters (Berlaar, Antwerpen)
5/07/2013 Nationale zege uit Barcelona: Luc Wiels (Roosdaal, Vlaams-Brabant)
5/07/2013 Provinciale zege uit Barcelona: Etienne Decherf (Vlissegem, West-Vlaanderen)
5/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
5/07/2013 Ivo Renders (Geel, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Montlucon 15/06/13
5/07/2013 Internationale zege uit Barcelona: Daniel Aerens (Drongen, Oost-Vlaanderen)
4/07/2013 Orange Nationaal 29/06/13: nationale uitslagen
1/07/2013 Pierre Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal oude Pau 14/06/13
1/07/2013 Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Agen-Bordeaux 30/06/2013
30/06/2013 Ereprijs uit Laon: Arthur Linten (Balen, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Patrick Saelen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Louis Vanthienen (Lichtaart, Antwerpen)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Alfons en Wim Hendrickx (Berlaar, Antwerpen)
30/06/2013 Victoire provinciale de Argenton: Duran Sauvage (Bornival, Brabant-Wallon)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Martha Sapion (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Van Aerschot (Herselt, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Peeters (Rijkevorsel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Marc Heylen (Bouwel, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Agen-Bordeaux: Werner Staessen (Hulshout, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Paul Lanneau (Ingooigem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Orange: Germain D'Hondt (Anzegem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: John Bruneel (Merkem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Chris Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Nationale zege uit Orange: Roger Wits (Bierbeek, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: De Smet-Van Puymbroeck (Belsele, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Steven Van De Velde (Erpe-Mere, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Constant Truyts (Deurne, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Orange: Guy Vanermen (Vosselaar, Antwerpen)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
30/06/2013 Mooie prestaties: Leon Jacobs (Tremelo, Vlaams-Brabant)
29/06/2013 Gustaaf Ceusters (Tongerlo, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
27/06/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: mededelingen
27/06/2013 Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
26/06/2013 Montauban Nationaal 22/06/13: nationale & zonale resultaten
26/06/2013 Gueret Nationaal: nationale en zonale resultaten
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Gueret (22-06-2013)
26/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montauban (22-06-2013)
24/06/2013 Mooie prestaties: Geert Willaert (Moerzeke, Oost-Vlaanderen)
23/06/2013 Ereprijs uit Noyon: Frans Dams (Olen, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudy Luyten (Geel, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Lodewijck De Ceuster (Itegem, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Frans Verbiest (Westerlo, Antwerpen)
23/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Alfons Van Doninck (Rijkevorsel, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Hufkens-Van Hecke (Westmalle, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Andre Somers (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Ereprijs uit Melun: Adriaenssen-Van Bouwel (Grobbendonk, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: W. en W. Van Elsacker ('s Gravenwezel, Antwerpen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Moeraert-Stand en Gunther (Lochristi, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Nicolas en Filip Norman (Knokke, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Van Cauwenberghe-Ally (Ruiselede, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Jo en Robert Bernaert (Middelkerke, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Pau
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Verhelst-Cant (Haasdonk, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Montauban: Hendrik Mortier (St. Kruis, West-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Georges Sterckx (Korbeek-Dijle, Vlaams-Brabant)
22/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Filip en Kris Smits (Berlaar, Antwerpen)
22/06/2013 Mooie prestaties: Henri Reyniers (Lubbeek, Vlaams-Brabant)
19/06/2013 Cahors Nationaal 15/06/13: Update Nationale uitslag
19/06/2013 Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 8/06/13
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montlucon (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Cahors (15-06-2013)
19/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Pau (14-06-2013)
18/06/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 1/06/13
17/06/2013 Montlucon Nationaal 15/06/2013: uitslagen
17/06/2013 Jacques en Gino Mispelaere (Moorsele, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Poitiers 8/06/13
17/06/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Poitiers 1/06/13
16/06/2013 Seizoensovericht 2013: Linda Tops (Heultje, Antwerpen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Deno-Herbots (Leefdaal, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Willy Van Essche (Begijnendijk, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Jozef Planckaert (Harelbeke, West-Vlaanderen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Willy Den Haese (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Paul Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Erwin Schepmans (Grazen, Vlaams-Brabant)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Willy en Ivan Baetens (Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Luc Decabooter (Harelbeke, West-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Cahors: Maurice Linten (Olmen, Antwerpen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Verstricht-Janssens (Geel, Antwerpen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Lucien Meurysse (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Van Ouwerkerk-Dekkers (Brasschaat, Antwerpen)
14/06/2013 Mooie prestaties: Johan Van Laere (Kalken, Oost-Vlaanderen)
14/06/2013 Provinciale zege uit Pau: Kristian Vrebos (Neerijse, Vlaams-Brabant)
13/06/2013 Zonal results Chateauroux / Limoges (01/06/2013) - Belgium
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Poitiers (8-06-2013)
12/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Montelimar (8-06-2013)
12/06/2013 Wilfried Vandemaele (Heule, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
12/06/2013 Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Limoges 1/06/13
12/06/2013 Poitiers Nationaal 08/06/2013: Nationaal resultaat
11/06/2013 Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal jaarse Poitiers 8/06/13
11/06/2013 Frederik Van Bost (Nederename-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Chatearoux 1/06/13
10/06/2013 Ereprijs uit Pithiviers: Roger Beullens (Heverlee, Vlaams-Brabant)
10/06/2013 Montelimar Nationaal 08/06/2013: Nationaal resultaat
9/06/2013 Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen): 5de Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
9/06/2013 Ereprijs uit Quievrain: Michel Heremans (Booischot, Antwerpen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Eric Vermander (Oekene, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Kitano Masao (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: G. en J. Pronckaert (Schepdaal, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Daniel De Roock (Lennik, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Jacques en Gino Mispelaere (Moorsele, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Kerkhofs-Van den Eynde (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Nationale zege uit Poitiers: Luc en Hilde Sioen (Moorslede, West-Vlaanderen)
8/06/2013 Op De Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Seizoensoverzicht 2013: Patrick Lismont (Bekkevoort, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Marc De Beule (Waasmunster, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Paul Beckers (Budingen, Vlaams-Brabant)
8/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Jos Van Der Veken (Retie, Antwerpen)
8/06/2013 Zonale zege uit Montelimar: Jean Collet (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Provinciale zege uit Montelimar: Rene Schelkens (Berlaar, Antwerpen)
8/06/2013 Seizoensovericht 2013: Daneels-Dierckx (Berlaar, Antwerpen)
6/06/2013 Limoges Nationaal 01/06/2013: Nationaal Resultaat
6/06/2013 Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 1/06/13
6/06/2013 National and provincial results Belgium (01/06/2013)
5/06/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
5/06/2013 Chateauroux Nationaal 01/06/2013: Nationaal resultaat
5/06/2013 KBDB: aanmeldingen nationale vluchten
4/06/2013 André Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
4/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Rudi Hendrikx (Maasmechelen, Limburg)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Limoges (1-06-2013)
4/06/2013 Rudi Hendrikx (Maasmechelen) excelled on the race from Chateauroux (01/06/2013)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
3/06/2013 Chateauroux National 1/06/2013: résultats
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Limoges Nationaal van 1-06-2013
3/06/2013 Niels Broeckx (Oud - Turnhout) - 1st Provincial Bourges yearlings (Antwerp) and lots of top prizes!
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Chateauroux KBDB van 1-06-2013
2/06/2013 Rudi Hendrikx uit Maasmechelen schittert op Chateauroux
2/06/2013 Mooie prestaties: Louis Van Springel (Mol, Antwerpen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: August Van Aert (Oostmalle, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Erik Huys (Bellegem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Etienne Matterne (Binkom, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Nationale zege uit Chateauroux: Masao Kitano (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Victoire provinciale de Chateauroux: Bertrand Gilles (Waret-la-Chaussee, Namur)
1/06/2013 Victoire provinciale de Chateauroux: Pierre Tassoul (Chastre, Brabant-Wallon)
1/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Chateauroux: JP Cosse Verspreet (Biesme-sous-Thuin, Hainaut)
1/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Chateauroux: M. & L. Tramonte (Saint-Georges-sur-Meuse, Liege)
1/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Chateauroux: Capon Pirotte (Flemalle, Liege)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Paul Volckaert (Ooigem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Jos Van Olmen (Broechem, Antwerpen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Van Bost (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Van Geel (Hulshout, Antwerpen)
31/05/2013 Bourges Nationaal: Nationale & zonale resultaten 2013
30/05/2013 KBDB Oost- & West-Vlaanderen: mededeling
29/05/2013 Nabeschouwing: Orléans 25-05.
29/05/2013 Nabeschouwing: Bourges in de provincie Oost Vlaanderen
29/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges I 25/05/13
27/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Rudi Bruynseels (Hulshout, Antwerpen)
27/05/2013 Ereprijs uit Quievrain: Erik Peeters-Dillien (Voortkapel, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Theo Van Genechten (Vorselaar, Antwerpen)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Walter Roziers (Berlaar, Antwerpen)
25/05/2013 Provinciale zege uit Bourges: Wouters-Wouters (Tremelo, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Zonale zege uit Bourges: Andre Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen)
25/05/2013 Nationale zege uit Bourges: Dr. Dirk Moens (Grimbergen, Vlaams-Brabant)
25/05/2013 Ereprijs uit Bourges: Lars Boje Henriksen (St.-Katelijne-Waver, Antwerpen)
23/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste en 2de Provinciaal Vierzon FVOV Jaarse duiven 18-05-13
23/05/2013 KBDB Vlaams-Brabant: mededeling
22/05/2013 Danny Van Den Elsen (Baasrode,Oost-Vlaanderen): Noyon spel op hoog niveau
20/05/2013 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen 18-05-13
18/05/2013 (Inter)provinciale zege uit Vierzon: Van Eynde-Goovaerts (Putte, Antwerpen)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
18/05/2013 Ereprijs uit Vierzon: Hubert Caenen (Veldwezelt, Limburg)
18/05/2013 Seizoensoverzicht 2013: Roger Engelen (Dessel, Antwerpen)
18/05/2013 Ereprijs uit Angerville: Ante en Tom Platteau (Ternat, Vlaams-Brabant)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Christian Taymans (Hoeilaart, Vlaams-Brabant)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Andre Verhaeghe (Anzegem, Oost-Vlaanderen)
16/05/2013 Ronny Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen): 2de nationale asduif fond jonge duiven KBDB 2012
16/05/2013 Mooie prestaties: Jean Leemans (Bornem, Antwerpen)
15/05/2013 Mooie prestaties van Valentin Briers (Kuringen, Limburg)
12/05/2013 Blois: provinciaal resultaat Oost-Vlaanderen
11/05/2013 Provinciale zege uit Blois: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
11/05/2013 Mooie prestaties: Ludo Van Nueten (Herentals, Antwerpen)
10/05/2013 De nationale vluchten komen stilaan in zicht
6/05/2013 Ereprijs uit Ecouen: Van Der Maelen - Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen)
5/05/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Breugelmans (Voortkapel, Antwerpen)
5/05/2013 ONVOLLEDIG (geen uitslag) Ereprijs uit Noyon: Van Elsacker-Jepsen (Schilde, Antwerpen)
4/05/2013 Ereprijs uit Angerville: De Schepper - De Temmerman (Merelbeke, Oost-Vlaanderen)
3/05/2013 Overlijden Albert Derweduwen (Zingem, Oost-Vlaanderen)
2/05/2013 NPO: Aandachtspunten Nationale Hok- en Duif- kampioenschappen 2013
1/05/2013 NPO: Poster nationale concoursen
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Bjorn Rombouts (Malle, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Etienne Eeckhout (Melsen, Oost-Vlaanderen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel en Gunter Vercammen (Vremde, Antwerpen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Jos Ielegems (Reet, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Raemaekers-De Peuter (Malle, Antwerpen)
28/04/2013 Mooie prestaties: Van Hove-Goyvaerts (Booischot, Antwerpen)
27/04/2013 Ereprijs uit Marne: Roger en Koen Vanmeert (Zelem, Limburg)
24/04/2013 Lothar Martle (Knesselare, Oost-Vlaanderen): Kampioen Oost-Vlaanderen snelheid jonge duiven 2012
21/04/2013 Mooie prestaties: René Van Hoydonck (Wuustwezel, Antwerpen)
17/04/2013 Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen): Algemeen Kampioen Belgische Verstandhouding – Entente Belge 2012
17/04/2013 Mededeling FAVV
12/04/2013 Johny Van Haverbeke (Maldegem, Oost-Vlaanderen): 4de Nat. Asduif Fond KBDB 2012
30/03/2013 KBDB: nationale reglementen
27/03/2013 Temsele, een nieuw samenspel naast de Schelde
26/03/2013 Elk zijn Recht uit Haaltert: vluchtprogramma
26/03/2013 Daniel Van Wassenhove (Ooike, Oost-Vlaanderen): Magna cum laude
16/03/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1e Algemeen Kampioen KBDB 2012
15/03/2013 Overlijden Hector Boterberg (Aalst, Oost-Vlaanderen)
15/03/2013 Andre Colbrandt (Bottelare, Oost-Vlaanderen): duivendiefstal in 2012 update
14/03/2013 Hok in de Kijker: Daniel en Luc Van Heddeghem (Letterhoutem, Oost-Vlaanderen)
9/03/2013 Yves Van De Walle (Mont de l'Enclus Orroir, Henegouwen): 1e Nationaal Zone A Limoges 2012
8/03/2013 NPO: Huldiging Nationale Kampioenen
7/03/2013 Hok in de Kijker: Christine en Dirk Van Den Driessche (Sint-Lievens-Esse, Oost-Vlaanderen)
5/03/2013 KBDB Oost-Vlaanderen jeugdclub: Oost-Vlaamse jeugdclub uit de bol in Oudenaarde
4/03/2013 De Balegemse Duivenmarkt : een unieke happening in Oost-Vlaanderen.
25/02/2013 1e Nationaal Perpignan: Piet Van Nijnatten (Roosendaal, NL)
18/02/2013 Jean-Paul & Bjorn Vankerckvoorde (Lovendegem): 7 maal Top 100 nationaal in 2012
17/02/2013 Overzicht bonverkopen afgelopen weekend
17/02/2013 Jeroen Seymortier (Lokeren): Sterk op Noyon
13/02/2013 Johan Van Laere (Kalken): De jeugd, waar zware fond een passie is.
12/02/2013 Marc Van Haute (Smetlede): Van jonge duivenspecialist naar het duivinnenspel op hoog niveau
11/02/2013 Oost Vlaanderen vierde zijn kampioenen in stijl.
1/02/2013 Wilson Dekens (Zingem) 1ste provinciaal Soulliac en 1ste nationale asduif fond
26/01/2013 Jeugd Kampioenschappen Oost Vlaanderen op 3 maart 2013
26/01/2013 Uitreiking ereprijzen Bourges 29 juli 2012 Oost-Vlaanderen
23/01/2013 Verslag AJD feestavond
23/01/2013 NPO: Programma Nationale Sectorale concoursen
19/01/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: ereprijzen Bourge
8/01/2013 4° nat. kamp. Zware Hafo KBDB 2012: Robert en Bart Declercq (Berchem)
4/01/2013 AJD Oost-Vlaanderen
27/12/2012 1e nationale asduif Grote Fond KBDB: Etienne Devos (Deerlijk)
22/12/2012 Mededeling KBDB Oost-Vlaanderen
7/12/2012 NPO: Uitslag Nationale Tentoonstelling 2012
5/12/2012 Marniek De Neve (Aalter) Super kampioen uit het Meetjesland
4/12/2012 Algemene Vergadering KBDB Oost-Vlaanderen
3/12/2012 Kampioenen viering OVV-FVOV Oost Vlaanderen
30/11/2012 Met het oog op de 33eNationale Manifestatie van 24 & 25 november a.s.
22/11/2012 Provinciale kampioenschappen 2012 Oost-Vlaanderen
7/11/2012 Winnaars nationale vluchten 2012
23/10/2012 Voorlopige uitslagen provinciale kampioenschappen Oost-Vlaanderen
21/10/2012 Het centraal hafo verbond kent zijn kampioenen
18/10/2012 KBDB: NATIONALE ALGEMENE VERGADERING 24.10.2012
16/10/2012 Provinciaal winnaar jaarse duiven Bourges II: Adrien De Munter & Zonen (Zarlardinge)
12/10/2012 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellingscommissie
2/10/2012 Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke) winnen de Argenton II Nationaal met Devils Daughter tegen 4774 oude duiven
1/10/2012 Seizoensoverzicht 2012: Hendrik en Paul Voeten (Oud-Turnhout, Antwerpen)
16/09/2012 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
15/09/2012 Nationaal winnaar oude Gueret 8/09: Andr Roodhooft (Pulderbos)
12/09/2012 Nationaal winnaar jonge Gueret 08/09: Soetewije en Zoon (Tremelo)
10/09/2012 Gueret Nationaal: aanmeldingen Nationaal + uitslag Brabant
9/09/2012 Nationaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Davy Tournelle (Rummen)
8/09/2012 KBDB: Nationale kampioenschappen
7/09/2012 La Souterraine: Nationale uitslag
3/09/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
29/08/2012 Angerville 25/08/12 in Oost Vlaanderen
27/08/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen
20/08/2012 Nabeschouwingen Montrichard Oost Vlaanderen
20/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
18/08/2012 Nabeschouwingen Orlans Oost Vlaanderen
17/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
16/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
15/08/2012 Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen
15/08/2012 Bourges: Nationale uitslagen
14/08/2012 Nationaal winnaar jaarse Libourne 07/07: Gerard Samyn (Rumbeke)
14/08/2012 Nationaal winnaar jaarse Tulle 04/08: Jozef en Georges Comyn (Kanegem)
13/08/2012 Argenton: Uitslagen Vlaanderen & Wallonie
12/08/2012 4 Provinciale zeges & 1 nationale overwinning in 2012: Jos Van Olmen (Broechem)
10/08/2012 Angerville 4/08/12 in Oost Vlaanderen
9/08/2012 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
8/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
8/08/2012 Nabeschouwingen Perpignan Oost Vlaanderen
8/08/2012 Nabeschouwingen Tulle Oost Vlaanderen
7/08/2012 Tulle: Uitslagen
6/08/2012 Nabeschouwingen Narbonne Oost Vlaanderen,
5/08/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen
3/08/2012 Nabeschouwingen Ecouen In Oost Vlaanderen
2/08/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
29/07/2012 Nabeschouwingen Blois Oost Vlaanderen
28/07/2012 Limoges Nationaal: Nationaal resultaat & zones
28/07/2012 Souillac Nationaal: Uitslag Nationaal & Zones
28/07/2012 Een tweede nationale overwinning voor A&R Desaer (Ruiselede)
27/07/2012 KBDB Oost-Vlaanderen: mededeling
26/07/2012 Nabeschouwingen Marseille Oost Vlaanderen
25/07/2012 Nabeschouwingen Souillac Oost Vlaanderen
24/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
24/07/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen,
23/07/2012 Nationaal winnaar jaarse Limoges 16/07: Van Dijck-Van Dijck (Begijnendijk)
22/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Limoges 16/07: Gunther Smet (Lokeren)
21/07/2012 KBDB Oost-Vlaanderen
21/07/2012 Nabeschouwingen St. Vincent Oost Vlaanderen,
21/07/2012 Nabeschouwingen Limoges jaarlingen Oost Vlaanderen,
17/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
14/07/2012 Libourne Nationaal: Nationale & zonale uitslagen
14/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
13/07/2012 Brive in Oost Vlaanderen
12/07/2012 Nabeschouwingen, Libourne jaarlingen in Oost Vlaanderen.
12/07/2012 Nationaal winnaar oude Brive 7/07: Oscar en Koen Brackenier (Oosterzele)
12/07/2012 Barcelona in Oost Vlaanderen,
12/07/2012 Brive Nationaal: Uitslagen UPDATE
11/07/2012 Hulde Nationaal winnaar Barcelona Descheemaeker & zoon (Ooigem)
10/07/2012 Nabeschouwingen van Bordeaux Internationaal in Oost Vlaanderen
7/07/2012 Provinciaal winnaar Agen - Bordeaux 30/06: Alfons & Wim Hendrickx (Berlaar)
6/07/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
4/07/2012 Inschrijven voor de provinciale en nationale kampioenschappen
3/07/2012 Mededeling vanwege F.V.O.V.- O.V.V.
3/07/2012 Provinciaal Winnaar Chateauroux 19/05: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
2/07/2012 Nationaal winnaar Orange 30/06: Walter Mertens (Mol)
2/07/2012 Orange Nationaal: resultaat Nationaal & Zonaal
2/07/2012 Argenton Nationaal: Uitslagen UPDATE 1
2/07/2012 Orange in Oost Vlaanderen
1/07/2012 Rik Coppens uit Stekene wint Bordeaux(Agen) Oude duiven Internationaal.
29/06/2012 Nabeschouwingen in Oost Vlaanderen Montauban
28/06/2012 Montauban: Alle uitslagen UPDATE 3
27/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
25/06/2012 2de Provinciaal Chateauroux 09/06: Bart Verbeek (Poppel)
24/06/2012 Nabeschouwingen Pau in Oost Vlaanderen
23/06/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen Monltuon
22/06/2012 NPO: VACATURE Begeleider Nationale Concoursen
22/06/2012 Nationaal winnaar Bourges 26/05: Gebroeders Gaie (La Bouverie)
21/06/2012 Nabeschouwingen Cahors Oost Vlaanderen, een heel mooi weekend.
20/06/2012 Cahors: Uitslagen UPDATE 4
20/06/2012 Montlucon: Uitslagen UPDATE 4
20/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten volgend weekend
18/06/2012 1ste Semi-Nat (CFW) Chateauroux 3630 B 02/06: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
18/06/2012 Nationaal winnaar Montlucon 17/06: Wim Storms (Berlaar)
16/06/2012 Nieuws voor de Oost- en West-Vlaamse liefhebbers
14/06/2012 PERSBERICHT van het FAVV
14/06/2012 Chateauroux in Oost Vlaanderen,weekend 9 en 10 juni.
13/06/2012 Jos Das uit Lummen
12/06/2012 7de Provinciaal Chateauroux 09/06: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
12/06/2012 5de Provinciaal Chateauroux 09/06: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
10/06/2012 Montelimar: Uitslagen UPDATE
10/06/2012 Chateauroux Prov & Interprov: Uitslagen UPDATE
8/06/2012 De �New Jens� - B10/3020896 � van A & R Desaer (Ruiselede) wint 1ste Nationaal Limoges tegen 13.789 oude duiven.
8/06/2012 NPO: Eerste sectorale/nationale wedvlucht 2012 achter de rug
8/06/2012 Van de ZLU
8/06/2012 Chateauroux National: photos et rsultat provisoire
7/06/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
7/06/2012 Mededeling KBDB
7/06/2012 Jules DHuyvetter (Olsene) wint Chateauroux nationaal jaarse
6/06/2012 Chateauroux Nationaal: foto's en voorlopige uitslag
4/06/2012 Molse Fondclub Chateauroux 2 juni
4/06/2012 Limoges Nationaal: Nationaal resultaat UPDATE
4/06/2012 LB&J Geerinckx stunten met dubbele provinciale zege op Chateauroux
4/06/2012 Nabeschouwingen Limoges en Chateauroux Oost Vlaanderen
4/06/2012 Steenbergen domineert Chateauroux Limburg
3/06/2012 Chateauroux Nationaal: Officile uitslagen
1/06/2012 Nationaal & Zonaal Resultaat: Bourges 26/05
31/05/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
31/05/2012 Chateauroux National 2/06
31/05/2012 Duivenliefhebbersclub VIJFDAAGSE - Gent
29/05/2012 Oost-Vlaanderen: Nabeschouwing Bourges en Orleans
28/05/2012 Bourges: Uitslagen Provinciaal UPDATE
27/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Orleans 26/05
25/05/2012 Nationale, interprovinciale en provinciale vluchten dit weekend
20/05/2012 Provinciale uitslagen: Vierzon, Chateauroux, Gien
20/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Chateauroux 19/05
20/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Vierzon 19/05
17/05/2012 KBDB: lijst met alle vluchten
10/05/2012 Nationale vluchten door de KBDB
7/05/2012 Transport Nationale KBDB-Vluchten Montlucon & Chateauroux
6/05/2012 Nationale vluchten KBDB
26/04/2012 Vargues & Van Helsdingen (Portugal) Nationale Kampioenen 2008 Halve Fond
23/04/2012 KBDB: inkorvingslokalen nationale vluchten
20/04/2012 Fondvereniging Oost-Vlaanderen (FVOV): vluchtkalender
19/04/2012 Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen van de westenlijn
23/03/2012 KBDD Oost-Vlaanderen
9/03/2012 De Balegemse Duivenmarkt : een unieke happening in Oost-Vlaanderen.
6/03/2012 Propaganda dag voor de jeugd Oost Vlaanderen
29/02/2012 Provinciale zitdag Oost-Vlaanderen
20/02/2012 Stickers-Donckers (Lille) Opnieuw top Nationaal, provinciaal en in de Vanrobaeys- en Duivenkrantkampioenschappen 2011 !
18/02/2012 PERSBERICHT van het FAVV
15/02/2012 Norbert De Keyzer (Etikhove): Sterk op de fond!
6/02/2012 Hubert Walterus (Halen): Loksbergen wint Chateauroux met de vingers in de neus
29/01/2012 Uitslag Nationale Manifestatieloterij 2011
14/01/2012 Casaert-Senechal (Russeignies) spotlights op enkele duiven
14/01/2012 Casaert-Senechal (Russeignies) bevestigen ook weer in 2011 !
14/01/2012 Leo Heremans (Vorselaar) Opnieuw top Nationaal, provinciaal en in de Vanrobaeys- en Duivenkrantkampioenschappen 2011 !
7/01/2012 Anja De Saedeleer (Haaltert): Sterk op dreef met duivinnen
3/01/2012 Rene Van Aerschot (Rillaar) 3de Nationaal Asduif en 6de Nationaal Kampioen Fond
20/12/2011 Mededeling KBDB - kampioenschap Kleine Halve Fond jonge duiven
10/12/2011 Uitzonderlijke verkoop van de schenkingen van nationale kampioenen KBDB 2011
5/12/2011 KBDB: Zitdagen in de provincie Oost- en West-Vlaanderen.
3/12/2011 De Catalaanse supercup
29/11/2011 FVOV: 25 november was voor Oost Vlaanderen terug een feest.
24/11/2011 Actie Jonge Duivenliefhebbers (AJD) Oost-Vlaanderen
23/11/2011 Kampioenschap AJD Oost-Vlaanderen
22/11/2011 NPO: Nationale Kampioenen 2011
11/11/2011 Heb je je al opgegeven voor de Nationale Jeugddag? Stuur snel je inschrijfformulier op
11/11/2011 Laatste kans om u in te schrijven voor de Nationale Tentoonstelling
5/11/2011 NPO: Besloten in AV
3/11/2011 Nationale Jeugddag 2011
31/10/2011 Critrium National des Clubs de Jeunes 2011 (provisoire)
27/10/2011 KBDB voorlopig Nationaal Criterium Jeugdclubs 2011
20/10/2011 Voorlopige Provinciale Kampioenschappen Oost-Vlaanderen
9/10/2011 NPO: Nieuws van de Nationale Tentoonstellings- commissie
23/09/2011 KBDB: Overwinnaars van de Nationale vluchten 2011
22/09/2011 KBDB Provincie Oost-Vlaanderen: provinciale kampioenendag 2011
21/09/2011 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
16/09/2011 INDIENEN PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN 2011 - OOST-VLAANDEREN
14/09/2011 Gueret Nationaal resultaat
14/09/2011 Info provinciale kampioenschappen 2011 Oost-Vlaanderen
14/09/2011 Bourges Nationaal jeugd & beginnelingen resultaat
14/09/2011 Perpignan Internationaal resultaat
12/09/2011 Marc Vlaeminck (Ramsel) 1e Nationaal Gueret oude
10/09/2011 Gueret Nationaal: Aanmeldingen + uitslagen
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
4/09/2011 Barcelona Internationaal resultaat
31/08/2011 La Souterraine: Officile uitslagen UPDATE Nationale uitslag!
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
31/08/2011 Nabeschouwingen La Souteraine Nationaal in Oost Vlaanderen
28/08/2011 Teruggave aan de liefhebbers door de KBDB
27/08/2011 Nationale Derby der Junioren
26/08/2011 Montrichard in Oost Vlaanderen
25/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 27/08
25/08/2011 Tarbes (Agen) Internationaal
24/08/2011 Brothers cooing after big race win
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
19/08/2011 Nabeschouwingen Orlans in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Nabeschouwingen Tulle Nationaal in Oost-Vlaanderen
15/08/2011 Argenton Nationaal: Officile aanmeldingen + uitslagen
15/08/2011 Nabeschouwingen Perpignan Internationaal in Oost Vlaanderen
13/08/2011 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
11/08/2011 INTERNATIONALE, NATIONALE & INTERPROVINCIALE VLUCHTEN 13/08
9/08/2011 Narbonne Internationaal in Oost Vlaanderen
8/08/2011 Tulle Nationaal: Nationale + Provinciale uitslagen
8/08/2011 Perpignan Internationaal: Aanmeldingen & uitslagen
7/08/2011 Nabeschouwingen Narbonne Internationaal in Zeeland Nederland
7/08/2011 Nabeschouwingen Bourges Nationaal in Oost Vlaanderen
4/08/2011 Souillac Nationaal: uitslag online
3/08/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 06/08
2/08/2011 Nabeschouwingen Souillac Nationaal in Oost-Vlaanderen
2/08/2011 Bourges Nationaal: uitslagen
2/08/2011 Marseille: nationale uitslag online
2/08/2011 Tarbes/Agen: Nationale uitslag online
29/07/2011 Nabeschouwingen van Blois in Oost Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal Oost- Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Agen-Tarbes in Oost Vlaanderen
28/07/2011 Evrard De Rijck uit Rillaar wint S.Nat Jarnac
27/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal in Zeeland
27/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 30/07
26/07/2011 Souillac nationaal: Uitslagen
26/07/2011 Nabeschouwingen Bourges in Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Limoges jaarse Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Tarbes ZLU in Zeeland
25/07/2011 Marseille internationaal: Officile aanmeldingen
24/07/2011 NARBONNE international: vieux et yearlings
24/07/2011 Barcelona nationaal: Uitslag Online
23/07/2011 Tarbes/Agen internationaal: Officiele uitslagen
21/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten weekend van 21-23/07
16/07/2011 Limoges: aanmeldingen Nationaal, uitslagen
16/07/2011 Nationaal resultaat Bordeaux Online
14/07/2011 Nabeschouwingen Blois provinciaal Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Barcelona in Oost Vlaanderen
14/07/2011 Uithoorn: Prestaties postduiven
12/07/2011 Hok in de kijker: Rudy Baert uit Deurne
12/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 16-07
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
10/07/2011 Winnaars Gouden Vleugel 2011
9/07/2011 Nabeschouwingen Bordeaux ZLU in Zeeland Nederland
9/07/2011 Brive: aanmeldingen
8/07/2011 Internationale - Nationale - Interprovinciale -Provinciale Vluchten 8, 9 & 10-07
8/07/2011 Barcelona: Los om 10u
7/07/2011 Boe. Lacher de pigeons voyageurs
7/07/2011 Nabeschouwingen van Bordeaux in Oost-Vlaanderen
5/07/2011 Nationale en zonale uitslagen Orange online
5/07/2011 Mark Gilbert (Windsor) wint 1ste Internationaal Bordeaux 2011 jaarse en duivinnen
4/07/2011 Geoff and Catherine Cooper (Peasedown St John) win 1st International Bordeaux 2011 old birds.
4/07/2011 Mark Gilbert (Windsor) wins 1st International Bordeaux 2011 yearlings and hens.
3/07/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden) 1ste nationaal Argenton jaarse duiven UPDATE
30/06/2011 Puttense duif verslaat 18.500 andere duiven
30/06/2011 Nieuw-Vennep: Dubbele winst voor Cees Arensman bij PV Nieuw Leven
29/06/2011 BORDEAUX-TELEVIE 2 juillet 2011
28/06/2011 Zwanenburg: C. Slinger naar winst bij PV de Postduif Zwanenburg
28/06/2011 Nieuw-Vennep: Wedvlucht vanuit Chateauroux verloopt voor PV De Gouden Leeuw met hindernissen
24/06/2011 Peperga: Duiven vliegen naar hoofdprijs
19/06/2011 D Bullen and Son (New Addington UK) win 1st International Pau 2011
19/06/2011 D Bullen en zoon (New Addington UK) 1ste internationaal Pau 2011
18/06/2011 Peter Symaeys (Brugge) 1ste nationaal Pau 2011
16/06/2011 Van Eynde - Goovaerts (Putte) 1ste provinciaal Chateauroux oude duiven
14/06/2011 Albert Derwa speelt uitmuntend
13/06/2011 Jos Wouters (Heist-Goor) 1ste provinciaal Chateauroux jaarse duiven
12/06/2011 Rene en Patrick Vervloesem winnen 1 en 2 interprovinciaal Chateauroux jaarse
9/06/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden ) 1ste provinciaal Chateauroux oude duiven
7/06/2011 Herman Van Sande (Vosselaar) 1ste provinciaal Chateauroux jaarse duiven
3/06/2011 Rik Hermans (PUlle) 1ste nationaal Bourges oude duiven
3/06/2011 Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1ste nationaal Bourges jaarse duiven
31/05/2011 Arnemuiden: Siereveld wint met blauwe jaarling
30/05/2011 Eerste sectorale/nationale vlucht van 2011
28/05/2011 Lisse: Lisser Ferry Elderbroek wint beide duivenvluchten
25/05/2011 Etiquettes pour les bureaux d'enlogement pour les concours R.F.C.B.
15/05/2011 Nationale Kampioenschappen 2011
27/04/2011 NPO: Boekje Nationale Postduiven Top 2010
6/12/2010 Provincie Antwerpen: winnaars van een nationale wedvlucht of een nationaal kampioenschap
2/09/2010 Vanavond inmanden Derby, speciale prijs voor zelfstandig spelende jeugdleden
25/06/2010 Sierens-Van den Broeke: het West-Vlaamse monument wint Chateauroux oude duiven op 12 juni 2010
14/06/2010 Nationaal St. Vincent 2010
23/05/2010 Gaston Van De Wouwer (Berlaar) wint 2 nationaals op rij
9/11/2009 Kampioenschappen Jeugdclub Oost-Vlaanderen
20/10/2009 Jeugdclub Kampioenschap Oost-Vlaanderen 2009
17/06/2009 Johan De Belser (Berlaar): 1e prov Chateauroux

Advertenties

 

 

Poll