Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Victoire provinciale de Argenton: Duran Sauvage (Bornival, Brabant-Wallon)

30/06/2013 Davy Deckers Categorie:

Encore un bon résultat pour Duran Sauvage avec le premier prix de Argenton le 30 juin Provincial Brabant Wallon de 440 yearlings.


Encore un bon résultat pour Duran Sauvage avec le premier prix de Argenton le 30 juin Provincial Brabant Wallon de 440 yearlings.

Un bon résultat pour Duran Sauvage de Bornival avec le premier prix de Chateauroux le 1 juin Provincial Brabant Wallon de 222 yearlings.

Voici quelques résultats de l'année 2013 :

  • Argenton (? km) 30/6/13 :
    • Provincial Brabant Wallon
      • 440 yearlings: 1-3-4-9-18-19-20-25-47-49-50...
      • Cliquez ici pour voir les résultats
  • Chateauroux (? km) 1/6/13 :
    • Provincial Brabant Wallon
      • 222 yearlings: 1-4-5-10-14-20-21-24-38-39-49...
      • Cliquez ici pour voir les résultats

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

1/01/2017 Laurent Lefour (Labuissière): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 2.192 oude
2/11/2016 Hilde Ceulemans (Booischot): 3e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Wim, Steven & Marianne De Troy (Berlaar): 3e Provinciaal Chateauroux 16/07
2/11/2016 Louis Thijs (Wiekevorst): 1e Argenton 25/06 van 3.188 oude
2/11/2016 Henderickx-Van Den Bruel (Itegem): 1e Zone B2 & 2e Nationaal Chateauroux 16/07
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 2e & 5e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
2/11/2016 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 2e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 3e Nationaal & 2e Zonaal & 1e Provinciaal Argenton 25/06
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 3e Zone B2 Chateauroux 10/09 van 832 oude
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 2e Chateauroux Zone B2 10/09 van 3.670 jonge
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 3e Zone B1 Chateauroux 10/09 van 670 oude
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
2/11/2016 Marcel Wouters (Westmalle): 3e Zone B1 Chateauroux 10/09 van 4.592 jonge
1/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e & 2e Chateauroux 10/06 van 918 jaarse
31/10/2016 Peter Boons (Mol) 1e Zone B2 Chateauroux 8/08 van 1.502 oude
31/10/2016 Peter Boons (Mol) 1e Provinciaal Chateauroux 11/07 van 1.287 oude
25/10/2016 Laurent Lefour (Labuissière): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 de 2.192 vieux
20/09/2016 Gust Verstraete (Adegem): 1e Nationaal Chateauroux 10/09 van 14.672 jonge
12/09/2016 Chateauroux KBDB 10/06: Nat. & Zone uitslagen
12/09/2016 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 1.194 jaarse
12/09/2016 Chateauroux III 10/09: winnaars per Oost-Vlaams inkorvingslokaal
10/09/2016 Chateauroux RFCB10/06: annonces
10/09/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar, Antwerpen): 1e Zone B1 & Provinciaal Chateauroux 10/09
10/09/2016 Verschoot Pigeons Loft (Ingelmunster): 1e Provinciaal Chateauroux 10/09 van 2.791 jonge
25/08/2016 Henri & Danny Van Avondt (Wespelaar): 1e Provinciaal Argenton 13/08 van 2.473 jonge
20/08/2016 Argenton CC 13/08: Zone uitslag
17/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 13 augustus
15/08/2016 Overzicht winnaars per Oost-Vlaamse inkorvingslokaal: Argenton 13/08
13/08/2016 Ivan Stockmans (Lummen): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
13/08/2016 Jos Daans (Schriek): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 4.582 jaarse
13/08/2016 hok Jos Vercammen (Vremde): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 865 oude
13/08/2016 De Meester-De Craene (Nokere – Kruishoutem): 1e Zone A2 Argenton 13/08 van 7.081 jonge
13/08/2016 Argenton CC 13/08: lâcher 7h20
2/08/2016 Gert Noels uit Ham beleefde midden juli een super weekend
31/07/2016 Willy Daniels (Kessel): 1e Zone B1 Argenton 9/07 van 3.617 jaarse
20/07/2016 Overzicht winnaars per Oost-Vlaams inkorvingslokaal: Chateauroux van 16/07
19/07/2016 Chateauroux KBDB 16/07 Nat. & Zones
18/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 15-16-17 juli
18/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 15-16-17 juli
16/07/2016 Rudi Hendrikx (Maasmechelen): 1ste provinciaal en 1ste en 2de zonaal Chateauroux
16/07/2016 Chateauroux RFCB 16/07 lâcher 7h15
16/07/2016 Luc Christiaens (Ooigem): 1e Provinciaal Chateauroux 16/07 van 1.159 jaarse
16/07/2016 Wim De Troy (Berlaar): 3e Provincial Chateauroux 16/07
15/07/2016 Westhoek overheerst nationale top Châteauroux I oude duiven
13/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 8-9-10 juli
12/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Argenton van 9/07
11/07/2016 Argenton OVV 9/07 Nat. & Zone resultaten
11/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 8-9-10 juli
9/07/2016 Matthias Coel (Boortmeerbeek): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.307 jaarse
9/07/2016 Patrick Staelens (Sijsele): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.907 jaarse
9/07/2016 Argenton OVV 9/07 lâcher 7h
28/06/2016 Argenton OVV Nationaal 25/06 Nat. & Zones
28/06/2016 Argenton van 25/06: Overzicht Oost-Vlaanderen per inkorvingslokaal
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Oost-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Vlaams-Brabant 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Antwerpen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
25/06/2016 Argenton OVV National 25/06 premier annonces
25/06/2016 Kevin Saudoyez (Tertre): 1e Nationaal Argenton 25/06 van 18.363 jaarse
25/06/2016 Vic & Jens Goovaerts (Beerzel): 1e Provinciaal Argenton 25/06 van 2.326 jaarse
25/06/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Zone B2 Argenton 25/06 van 4.393 jaarse
24/06/2016 Argenton: speelt Oost-Vlaanderen hetzelfde spelletje als vorig jaar?
24/06/2016 Argenton van 25 juni : aantal duiven per entiteit (PE)
15/06/2016 Fondsamenspel Ruiselede-Wingene
15/06/2016 Chateauroux KBDB Nationaal & Zones 10/06
14/06/2016 KBDB Chateauroux 10/06 Zonale uitslagen
14/06/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Chateauroux van 10/06
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Oost-Vlaanderen 10/06
12/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Antwerpen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal West-Vlaanderen 10/06
11/06/2016 Chateauroux KBDB Provinciaal Limburg 10/06
11/06/2016 Dirk & Christine Van Den Driessche (St-Lievens-Esse): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 5.910 oude
10/06/2016 Chateauroux RFCB 10/06
10/06/2016 Habraken-Ducheyne (Vorselaar): 1e Provinciaal Chateauroux 10/06 van 2.644 oude
10/06/2016 Jan Pappens (Hundelgem) : 1e Provinciaal & 2e Nationaal Chateauroux 10/06
10/06/2016 Gilbert Dekervel (Poperinge): 1e Nationaal Chateauroux 10/06 van 25.127 oude
10/06/2016 Walter Mertens (Mol): 1e Zone B2 Chateauroux 10/06 van 6.573 jaarse
6/06/2016 Changements enlogement & décharge Chateauroux / Cahors
5/06/2016 RFCB: Guéret en date du 11 juin 2016 est remplacé par Châteauroux.
3/06/2016 Guéret 11/06 wordt vervangen door Châteauroux
3/06/2016 KBDB beslist tot afgelasting van (eigen) Chateauroux en alle hafo-vluchten
23/05/2016 Marnick De Neve (Aalter) : Stunt op Chateauroux 21/05
23/05/2016 Chateauroux FVOV 21/05 : Voorlopige uitslagen jaarse en oude duiven
21/05/2016 Land van Aalst Hofstade - Chateauroux FVOV 21/05
18/05/2016 Victoire Provincial de Vierzon: Sauvage-Duran (Bornival)
21/08/2015 Rampvluchten: goed nieuws want heel wat duiven keren terug
27/06/2015 Argenton uitgesteld: 32.121 duiven wachten op oostenwind
25/05/2015 Resultats (inter)Provincial weekend 23 & 24 mai
31/10/2014 Van Elsacker-Jepsen (Schilde): 1ste National Zone B2 Gueret 1.646 old birds
29/10/2014 Bosmans-Leekens: Beverlo in West-Limburg is beste plaats voor de fond
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
23/09/2014 Rik Cools (Ruiselede): schittert op Argenton II
12/09/2014 Koen Vandevelde (Rummen): 1ste Provinciaal Argenton 3.563 Brabantse jonge duiven
11/09/2014 Van Muylder-Noël-Demul (Buggenhout): 1ste Nationaal Argenton I Zone B1 1.573 jaarse duiven
10/09/2014 Hok Jos Vercammen (Vremde): 1ste provinciaal Argenton II (621 jaarse duiven)
4/09/2014 Filip De Prol (Oedelem): 1ste Provinciaal Chateauroux 482 Westvlaamse oude duiven
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
28/08/2014 La colonie Jos Vercammen (Vremde): Victoire Nationale Chateauroux
23/08/2014 Rudy Van Eynde (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Chateauroux 1.247 oude duiven
22/08/2014 NPO: Schaduwuitslag Chateauroux
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
20/08/2014 Overvlucht - Aflevering 7 (Argenton)
18/08/2014 Argenton Nationaal 16/08/2014 - Nat. uitslagen
17/08/2014 Hok Jos Vercammen (Vremde): 1ste nationaal Chateauroux (22.818 jonge duiven)
16/08/2014 NOG AAN TE PASSEN Vanhoudt-Serre (Diest): 1ste Nationaal Zone C1 Chateauroux 3.972 jonge
16/08/2014 Argenton National 16/08/2014 - annonces
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
11/08/2014 Chateauroux Nationaal 9/08/2014 - Nationale, zonale en provinciale uitslagen
11/08/2014 NPO: Nationale concoursen
11/08/2014 Chateauroux National 9/08/2014 - resultat Nat.
3/08/2014 NPO: Schaduwuitslag Chateauroux!
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
16/07/2014 Argenton National 5/07/14 - resultats
16/07/2014 Nic De Winter (Brasschaat): 1ste Provinciaal Chateauroux 2.664 Antwerpse jaarse duiven
16/07/2014 Argenton National 5/04/14 - Nat. Results
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
9/07/2014 Saban Saatdüzen (Tessenderlo): 1ste Nationaal Argenton 8.297 oude duiven
6/07/2014 Raf en Kurt Platteeuw: Argenton foutieve melding op de klok & reactie
5/07/2014 Philippe Dobbelaere (Olsene): 1ste Nationaal Chateauroux 17.984 oude duiven
14/06/2014 Overvlucht: Aflevering 2 - Chateauroux en Valence
14/06/2014 Kurt en Raf Platteeuw (Rumbeke): 1ste Provinciaal Chateauroux I 3.148 West-Vlaamse duiven
12/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Chateauroux
10/06/2014 Problemen korven Chateauroux: Wybo reageert
10/06/2014 Victoire de Chateauroux: Casaert-Senechal (Russeignies, Hainaut)
10/06/2014 Victoire de Valence: Marcel Dujardin (Petigny, Namur)
10/06/2014 Victoire de Valence: J. C. Lambotte (Gerpinnes, Hainaut)
9/06/2014 Samenspelnieuws Union (Antwerpen)
9/06/2014 Chateauroux I Nationaux (07-06-2014): resultats Provincial
9/06/2014 Chateauroux I Nationaal (07-06-2014): Nationale Top-100 online!
8/06/2014 Astere Vergotte (Aalter): 1ste Nationaal Chateauroux 21.403 jaarse duiven
7/06/2014 Bourges I (31/05-2014): National, zonal & Provincial results
7/06/2014 Victoire de Chateauroux: Kevin Saudoyez (Tertre, Hainaut)
6/06/2014 Chateauroux: miserie en ontgoocheling wegens te weinig korven
31/05/2014 Victoire de Bourges: Roger et David Pierre (Bossut-Gottechain, Brabant-Wallon)
31/05/2014 Victoire de Bourges: J. P. Arnould (Burinnes, Brabant-Wallon)
26/05/2014 Chateauroux in Oost-Vlaanderen (24/05/2014) - André Versluys en Kurt Ingels winnen
21/04/2014 Excellents resultats: Famille 3D (Ghlin, Hainaut)
8/03/2014 Communiqué de presse AFSCA / FAVV
3/03/2014 Assemblée Ent.Prov.reg LNL
3/03/2014 Assemblée Ent.Prov.reg Hainaut-Brabant wallon
12/01/2014 Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen): 1ste Zonaal A1 oude Chateauroux 3/8/13
28/12/2013 RFCB: Itinéraires
6/12/2013 RFCB - Championnats EPR Hainaut-Brabant-Wallon 2013
1/12/2013 1st National Aspigeon vieux Grand Demi Fond: Casaert-Senechal (Russeignies, Hainaut)
21/10/2013 Caro & Noël Pintens (Liezele): 1st zonal B1 Chateauroux youngsters(03/08/2013)
4/10/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Flanders): 1ste Provincial yearlings Argenton 10/08/13
28/09/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): Een kwestie van superlatieven uit eenzelfde familie !
25/09/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
7/09/2013 Victoire (Inter)Provincial de Gueret: Andre Allemeersch (Pottes, Hainaut)
26/08/2013 Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Argenton 10/08/13
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Victoire (Inter)Provincial de La Souterraine: Marichal Murez (Wadelincourt, Hainaut)
24/08/2013 Victoire (Inter)Provincial: Jean Pierre Senzee (Bracquegnies, Hainaut)
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
17/08/2013 Victoire (Inter)Provincial: Hanne Verachtert (Bousval, Brabant-Wallon)
17/08/2013 Victoire (Inter)Provincial: M. en C. Borzsei-Cher (Namur, Namur)
17/08/2013 Victoire (Inter)Provincial: Theo Dunon (Juprelle, Liege)
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
13/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
12/08/2013 Nationale zege jaarduiven Argenton voor Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad,Limburg)
12/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
12/08/2013 Argenton Nationaal 10/08/13: uitslagen
11/08/2013 hok Verhestraeten (Herentals, Antwerpen): 1ste Nationaal jonge Chateauroux 5/08/13
10/08/2013 Victoire (Inter)Provinciale de Argenton: freres Leroy (Racour, Liege)
10/08/2013 Victoire (Inter)Provinciale de Argenton: Roger en David Pierre (Bossut-Gottechain, Brabant-Wallon)
10/08/2013 Victoire de Argenton: Gruloos-Destree (Cortil-Wodon, Namur)
10/08/2013 Victoire (Inter)Provincial de Argenton: pere et fils Piels (Comblain-la-Tour, Liege)
10/08/2013 Victoire de Argenton: Devilers-Leclercq (Saint-Remy, Liege)
10/08/2013 Victoire (inter)Provincial de Argenton: Hanzen Fontaine Cl. (Arlon, Luxembourg)
10/08/2013 Victoir (Inter)Provincial de Argenton: Patrick Dupuis (Thirimont, Hainaut)
10/08/2013 Victoire (Inter)provincial de Argenton: Kevin Saudoyez (Tertre, Hainaut)
8/08/2013 Roger Stoop (Rupelmonde) took a great start with the youngsters!
8/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 3/08/13
7/08/2013 Roger Stoop (Rupelmonde) sterk op dreef met zijn jonge duiven!
7/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (3-08-2013)
7/08/2013 Provincial results Belgium (2nd & 3rd of August)
7/08/2013 National and zonal results Belgium (2nd & 3rd of August 2013)
6/08/2013 Chateauroux 3/08/2013: uitslagen
3/08/2013 Chateauroux National 3/08/13: lacher 8h
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Koen Crucke (Onkerzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Victoire (Inter)Provincial de Tulle: Luc De Roeck (Manage, Liege)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Eric Camphijn (Ninove, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Victoire Zonal de Chateauroux: Didier Delhez (Soumagne, Liege)
3/08/2013 Victoire (Inter)Provincial de Tulle: Daniel Lemestre (Geer, Liege)
3/08/2013 Victoire (Inter)Provincial de Tulle: Degee-Dumortier (Hotton, Luxembourg)
3/08/2013 Victoire (Inter)Provincial de Tulle: Jean-Pierre en Yvette Palm (Braine-l'Alleud, Brabant-Wallon)
3/08/2013 Victoire de Chateauroux: Rene Mathoul (Rocourt, Liege)
3/08/2013 Victoire (Inter)Provincial de Chateauroux: Julie en M. Vanrossomme (Pont-de-Loup, Hainaut)
2/08/2013 Victoire (Inter)Provincial de Perpignan: Nicolas Bascourt (Braine-le-Comte, Hainaut)
28/07/2013 Victoire (Inter)Provincial de Bourges: Yves Van De Walle (Mont-de-l'Enclus-Orroir, Hainaut)
28/07/2013 Victoire (Inter)Provincial de Bourges: Jean-Jacques Baleau (Moignelee, Namur)
28/07/2013 Victoire (Inter)Provincial de Bourges: Willy Longlez (Kain, Hainaut)
28/07/2013 Victoire (Inter)Provincial de Bourges: Thibaut-Boons (Sombreffe, Namur)
28/07/2013 Victoire de Bourges: Philippe Leleux (Saint-Vaast, Hainaut)
28/07/2013 Victoire de Bourges: Eddy Spruyt (Vieux Gemappe, Brabant-Wallon)
28/07/2013 Victoire de Bourges: R. Canion-Sobkowiak (Wasmes, Hainaut)
20/07/2013 Bourges Region Wallonnes 20/7/13: lâcher 7h
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
13/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Brive: Patrick F. Campinne (Doissche, Namur)
12/07/2013 Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Argenton 30/06/13
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Argenton Nationaal 29/06/13: Zonale uitslagen
9/07/2013 Results Argenton (30/06/2013)
6/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Libourne: Beukenne pere et fils (Bruyelle, Hainaut)
6/07/2013 Victoire Zonale de Libourne: Stephane Defoort (Maubray, Hainaut)
6/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Libourne: Michel Couchariere (Morialme, Namur)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Souterraine: Robert Martin (Limal, Brabant Wallon)
6/07/2013 Victoire (inter)provinciale de Libourne: vve Marcel Caro (Verviers, Liege)
6/07/2013 Victoire provinciale de Libourne: Fabrice Dereux (Perwez, Brabant Wallon)
6/07/2013 Victoire zonale de Libourne: Noe De Coster (Obaix, Hainaut)
6/07/2013 Victoire zonale de Libourne: Henri Vandenbergh (Viesville, Hainaut)
6/07/2013 Victoire Zonale de La Souterraine: pere & fils Nihoul (Senzeilles, Namur)
6/07/2013 Victoire provinciale de Libourne: Pierre Leloup-Nagels (Bousval, Brabant Wallon)
6/07/2013 NPO: Schaduwuitslag Chateauroux volgens nieuwe rekenmethode
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
3/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Agen-Bordeaux: Carlos Vandemeulebroecke (St-Leger, Hainaut)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Agen-Bordeaux: Patrick Dubois (Gaurain, Hainaut)
30/06/2013 Victoire provinciale de Agen-Bordeaux: Germain en Nico Imbrecht (Bornival, Brabant Wallon)
30/06/2013 Victoire provinciale de Agen-Bordeaux: Alain Dr. en S. Delhove (Sart-Dames-Avelinnes, Brabant Wallon)
30/06/2013 Victoire provinciale de Agen-Bordeaux: Andre Regnier (Presgaux, Namur)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Orange: Jean-Marie Deckers (Clermont, Namur)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Orange: Dumonceau-Bergeret (Trivieres, Hainaut)
30/06/2013 Victoire provinciale de Orange: Philippe Lambert (Ittre, Brabant Wallon)
30/06/2013 Victoire provinciale de Orange: Alain Vouche (Hanzinne, Namur)
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Argenton National 29/06/2013: lâcher à 08 h
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Paul Lanneau (Ingooigem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Chris Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Rene Rahier (Fexhe-Slins, Liege)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: P. et fille Vandeputte (Cuesmes, Hainaut)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Pierre Loppe (Rixensart, Brabant Wallon)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Agen-Bordeaux: Sabri Ramadani (Jambes, Namur)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
27/06/2013 National and provincial results Belgium (22/06/2013)
22/06/2013 Victoire de Gueret: J. M. Thielens-Romain (Donceel, Liege)
22/06/2013 Victoire provinciale de Gueret: Parent Berwaer (Fosses-la-Ville, Namur)
22/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Gueret: Bernard Favart (Blaregnies, Hainaut)
22/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Gueret: Goossens-Druart (Hyon, Hainaut)
22/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Gueret: Armand Vandersteen (Milmort, Liege)
22/06/2013 Victoire National de Montauban: Dumonceau-Pavoncelli (St-Vaast, Hainaut)
20/06/2013 National and provincial results Belgium (15/06/2013)
15/06/2013 Victoire provinciale de Cahors: Jean Somme-Thiange (Gerin, Namur)
15/06/2013 Victoire National de Cahors: Cedric Delbushaye (Petit-Rechain, Liege)
15/06/2013 Victoire provinciale de Montlucon: Jacquy Vincent (Bonsin, Namur)
15/06/2013 Victoire provinciale de Montlucon: Roger Delhove (Nivelles, Brabant Wallon)
15/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Montlucon: Polome Tielemans (Frasnes-lez-Gosselie, Hainaut)
15/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Montlucon: Denis Delchambre (Luttre, Hainaut)
15/06/2013 Victoire zonale de Montlucon: Joseph Westphal (Magnee-Fleron, Liege)
15/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Montlucon: Francois Jacquemin (Herve, Liege)
14/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Pau: Roger en Olivier Porson (Le Roeulx, Hainaut)
14/06/2013 Victoire provinciale de Pau: Jean Charles Denis (Vieusart, Brabant Wallon)
14/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Pau: Henri Degroote (Gerin, Namur)
13/06/2013 Zonal results Chateauroux / Limoges (01/06/2013) - Belgium
11/06/2013 Frederik Van Bost (Nederename-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Chatearoux 1/06/13
11/06/2013 National and provincial results Belgium (08/06/2013)
9/06/2013 Marc Pollin (Snellegem, West-Vlaanderen): 5de Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Op De Beeck-Baetens (Putte, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Chateauroux 1/06/13
8/06/2013 Victoire de Poitiers: Guy Wauthier (Mont-sur-Marchienne, Hainaut)
8/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Poitiers: Christian Derycke (Braine l'Alleud, Brabant Wallon)
8/06/2013 Victoire provinciale de Montelimar: Michel Biller (Limal, Brabant Wallon)
8/06/2013 Victoire national de Montelimar: Jerome Van Heede (Forchies, Hainaut)
6/06/2013 Dirk Van Dijck (Zandhoven, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Chateauroux 1/06/13
6/06/2013 National and provincial results Belgium (01/06/2013)
5/06/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
5/06/2013 Chateauroux Nationaal 01/06/2013: Nationaal resultaat
4/06/2013 Rudi Hendrikx (Maasmechelen) excelled on the race from Chateauroux (01/06/2013)
4/06/2013 Fondoverzicht Antwerpen Chateauroux (1-06-2013)
3/06/2013 Chateauroux National 1/06/2013: résultats
3/06/2013 Niels Broeckx (Oud - Turnhout) - 1st Provincial Bourges yearlings (Antwerp) and lots of top prizes!
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Chateauroux KBDB van 1-06-2013
2/06/2013 Rudi Hendrikx uit Maasmechelen schittert op Chateauroux
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Erik Huys (Bellegem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Chateauroux: Dany Dusausoit (Beloeil, Hainaut)
1/06/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Etienne Matterne (Binkom, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Nationale zege uit Chateauroux: Masao Kitano (Zoutleeuw, Vlaams-Brabant)
1/06/2013 Victoire provinciale de Chateauroux: Bertrand Gilles (Waret-la-Chaussee, Namur)
1/06/2013 Victoire provinciale de Chateauroux: Pierre Tassoul (Chastre, Brabant-Wallon)
1/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Chateauroux: JP Cosse Verspreet (Biesme-sous-Thuin, Hainaut)
1/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Chateauroux: M. & L. Tramonte (Saint-Georges-sur-Meuse, Liege)
1/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Chateauroux: Capon Pirotte (Flemalle, Liege)
1/06/2013 Victoire provinciale de Bourges: Louis Delveaux (Ceroux-Mousty, Brabant-Wallon)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Declercq (Everbeek, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Paul Volckaert (Ooigem, West-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Van Bost (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
27/05/2013 Union Antwerpen: info Fond
25/05/2013 Victoire provinciale de Bourges: Patte Putseys (Houtain-le-Val, Brabant-Wallon)
18/05/2013 Victoire (inter)provinciale de Vierzon: Christophe Lecomte (Tertre, Hainaut)
18/05/2013 Victoire (inter)provinciale de Nevers: Andre Arnould (Lobbes, Hainaut)
18/05/2013 Victoire (inter)provinciale de Nevers: Sylvain Brulez & fils (Ressaix, Hainaut)
18/05/2013 Victoire (inter)provinciale de Nevers: C.Volont (Profondeville, Namur)
11/05/2013 Victoire provinciale de Melun: Danny Miseur (Avernas, Liege)
4/04/2013 Jean-Pol Metens (Virginal, Brabant-Wallon): Champion Entente de Demi-fond Centre-Charleroi
20/03/2013 Bourlard Père & Fils (Harveng, Hainaut): 1e (inter)provincial yearling Libourne FCW
21/02/2013 East Flanders Provincial Championships 2012
21/02/2013 Flemish Brabant Provincial Championships 2012
21/02/2013 Limburg Provincial Championships 2012
21/02/2013 Antwerp Provincial Championships 2012
2/10/2012 Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke) winnen de Argenton II Nationaal met Devils Daughter tegen 4774 oude duiven
4/09/2012 Gevaert-Lannoo (Meigem): twee maal provinciale winst op Argenton
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
26/08/2012 Internationaal Barcelona, Bordeaux & St-Vincent + Zonaal Argenton & Bourges.
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
15/08/2012 Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen
14/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Argenton 11/08: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
13/08/2012 Argenton: Uitslagen Vlaanderen & Wallonie
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
12/08/2012 Argenton Limburg: Platteeuw-Noels uit Ham vliegt ver vooruit
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
9/07/2012 Provinciaal winnaar Argenton 30/06: Leon Jacobs (Tremelo)
4/07/2012 Critres des Championnats
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Provinciaal Winnaar Chateauroux 19/05: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
2/07/2012 Argenton Nationaal: Uitslagen UPDATE 1
27/06/2012 Argenton National 30/06
25/06/2012 2de Provinciaal Chateauroux 09/06: Bart Verbeek (Poppel)
18/06/2012 1ste Semi-Nat (CFW) Chateauroux 3630 B 02/06: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
14/06/2012 Chateauroux in Oost Vlaanderen,weekend 9 en 10 juni.
13/06/2012 Jos Das uit Lummen
12/06/2012 7de Provinciaal Chateauroux 09/06: Marcel & Gunter Vercammen (Vremde)
12/06/2012 5de Provinciaal Chateauroux 09/06: Jan Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Bart & Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout)
12/06/2012 Provinciaal winnaar Chateauroux 09/06: Daniel De Pauw (Oud-Turnhout)
10/06/2012 Chateauroux Prov & Interprov: Uitslagen UPDATE
8/06/2012 Chateauroux National: photos et rsultat provisoire
7/06/2012 Mededeling KBDB
7/06/2012 Jules DHuyvetter (Olsene) wint Chateauroux nationaal jaarse
6/06/2012 Chateauroux Nationaal: foto's en voorlopige uitslag
4/06/2012 Molse Fondclub Chateauroux 2 juni
4/06/2012 LB&J Geerinckx stunten met dubbele provinciale zege op Chateauroux
4/06/2012 Nabeschouwingen Limoges en Chateauroux Oost Vlaanderen
4/06/2012 Steenbergen domineert Chateauroux Limburg
3/06/2012 Chateauroux Nationaal: Officile uitslagen
31/05/2012 Chateauroux National 2/06
20/05/2012 Provinciale uitslagen: Vierzon, Chateauroux, Gien
20/05/2012 Provinciaal West-Vlaanderen: Chateauroux 19/05
17/05/2012 RFCB: Liste de tous les concours
10/05/2012 Nationale vluchten door de KBDB
7/05/2012 Transport Nationale KBDB-Vluchten Montlucon & Chateauroux
13/02/2012 Johnny en Yves Jonckers (Drieslinter): Nationaal Kampioen KBDB 2011 en zoveel meer
6/02/2012 Hubert Walterus (Halen): Loksbergen wint Chateauroux met de vingers in de neus
22/12/2011 Sittner-Premier UK (Merksplas) 1ste provinciaal Argenton oude
9/11/2011 Championnats provinciaux 2011 - Information complmentaire
31/10/2011 Championnat provincial Namur 2011 (provisoire)
29/09/2011 Gaston Surkijn uit Lummen
30/08/2011 Familie Theo Yskout en Herman Govaerts (Hulshout) 1ste provinciaal Argenton jonge
28/08/2011 Teruggave aan de liefhebbers door de KBDB
26/08/2011 Van Elsacker-Jepsen (Schilde) 1ste provinciaal Argenton jaarse
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Onder de loep: Argenton-20383 jonge duiven.
16/08/2011 Gommaire Verbruggen wint Nationaal Argenton jonge
15/08/2011 Argenton Nationaal: Officile aanmeldingen + uitslagen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
13/08/2011 Henri Reyniers uit Lubbeek wint Argenton jaarse nationaal
5/08/2011 Hok in de kijker: Jos en Jules Engels (Putte)
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
26/07/2011 Uithoorn: Wijfje wint jonge duivenvlucht
25/07/2011 Westzaan: duiven
14/07/2011 Uithoorn: Prestaties postduiven
12/07/2011 Hok in de kijker: Rudy Baert uit Deurne
11/07/2011 Nieuw-Vennep: Veel en goed 'vliegwerk' bij PV De Gouden Leeuw op diverse wedvluchten vanaf ver over de grens
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
7/07/2011 Willy Den Haese (Moortsele) wint Argenton nationaal tegen 10.962 oude duiven!
5/07/2011 Molse Fondclub Argenton 2 juli
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
4/07/2011 Gaston Van de Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Argenton oude duiven
3/07/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden) 1ste nationaal Argenton jaarse duiven UPDATE
30/06/2011 Nieuw-Vennep: Dubbele winst voor Cees Arensman bij PV Nieuw Leven
28/06/2011 Zwanenburg: C. Slinger naar winst bij PV de Postduif Zwanenburg
28/06/2011 Nieuw-Vennep: Wedvlucht vanuit Chateauroux verloopt voor PV De Gouden Leeuw met hindernissen
16/06/2011 Van Eynde - Goovaerts (Putte) 1ste provinciaal Chateauroux oude duiven
14/06/2011 Albert Derwa speelt uitmuntend
13/06/2011 Jos Wouters (Heist-Goor) 1ste provinciaal Chateauroux jaarse duiven
12/06/2011 Rene en Patrick Vervloesem winnen 1 en 2 interprovinciaal Chateauroux jaarse
9/06/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden ) 1ste provinciaal Chateauroux oude duiven
7/06/2011 Herman Van Sande (Vosselaar) 1ste provinciaal Chateauroux jaarse duiven
31/05/2011 Arnemuiden: Siereveld wint met blauwe jaarling
28/05/2011 Lisse: Lisser Ferry Elderbroek wint beide duivenvluchten
25/05/2011 Etiquettes pour les bureaux d'enlogement pour les concours R.F.C.B.
25/12/2010 Rsultat dfinitif du Championnat provincial 2010
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
28/08/2010 Sittner-Premier UK: 2 provinciale zeges in 2010
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Rik Hermans (Pulle) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Jef Vanwinkel wint Argenton nationaal!
29/06/2010 Andr� Van Herzeele (Nazareth) wint 1ste nationaal Argenton jaarlingen.
25/06/2010 Sierens-Van den Broeke: het West-Vlaamse monument wint Chateauroux oude duiven op 12 juni 2010
1/10/2009 Dany Dusausoit eerste nationaal Argenton
12/09/2009 Dany Dusausoit de Beloeil
18/08/2009 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e prov Argenton jaarlingen
10/08/2009 Freddy Van Sterthem wint Argenton Nationaal bij de oude duiven
10/08/2009 Willy Francois wint Nationale Argenton bij de jaarse
17/06/2009 Johan De Belser (Berlaar): 1e prov Chateauroux

Advertenties

 

 

Poll