Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Nabeschouwingen Oost Vlaanderen

27/08/2012 Petrus De Keersmaeker / DD Categorie: Nieuws

La Souterainne kreeg 23848 duiven in de mand. Bij de 4698 oude duiven ging de eer naar Davy Tournelle uit Rummen Vlaams Brabant met 1895,58 m/min. Davy is zeker niet aan zijn proefstuk.


Nabeschouwingen Oost Vlaanderen,

La Souterainne kreeg 23848 duiven in de mand. Bij de 4698 oude duiven ging de eer naar Davy Tournelle uit Rummen Vlaams-Brabant met 1895,58 m/min. Davy is zeker niet aan zijn proefstuk samen met vader Patrick kijkt hij al terug op een schitterend palmares.


Bij de 19150 jonge duiven ging de overwinning naar Jos Thoné uit As  Limburg. Door het windvoordeel zaten alle vroege duiven in de Oostelijke provincies.
Oost Vlaanderen had 630 oude duiven, hier een duidelijk lagere snelheid door de eerder aangehaalde reden. Dit hoort uiteraard ook bij de duivensport. De wind is spelmaker en spelbreker, bepalend is hij altijd. Om Nationaal top te spelen moet de wind uit de juiste richting waaien. Hier toch ook een aandachtspunt om, of provinciaal, of zonaal zeker aan te houden zodat iedereen in zijn regio zijn kansen gevrijwaard ziet.

Toch ook eens nadenken om de windspelers aan banden te leggen(Nederland doet dit al enkele jaren) Laat iedereen op zijn hoklijst aanduiden waar “zijn” maatschappij is voor het geldende jaar. Afstand, aantal duiven en bereikbaarheid zijn zeker aandachtspunten. Maar de deur open laten op weekends dat de wind super gunstig zit zodat sommige liefhebbers 60 km verder rijden en zelfs 4 f 5 maatschappijen die dichter liggen negeren is duidelijk een brug te ver.

Oude duiven
1-Den Haese Willy Moortsel

2-De Smet Patrick Semmerzake
3-Van Den Haesevelde-Ce Zwalm
4-Vergotte Astere Aalter
5-11-23-gevaert-Lannoo Deinze
6-Piens Bart Gavere
7-Van Caneghem Guido Merelbeke
8-15-22-25-De Sadeleer Anja Denderleeuw
9-Evenpoel –De Brabante Meerbeke
10-De Backer Sammy Sint Niklaas
Jonge duiven
1-Temmermans-Arijs Outer

2-13-Steveninck Benny Hamme
3-8-16-41-Van Hoeck-Noel-He Baasrode
4-Smet Gunther Lokeren
5-40-De Munter A.& Zonen Zarlardingen
6-9-29-Vlaeminck Hugo Rupelmonde
7-17-Anckaert Eddy Grimmingen
10-Dierickx-Visschers J Zele

Recht en Plicht Zottegem(met dank aan Natacha)
793 jonge duiven
1e prijs 1758,78m/min
Laatste prijs 1548,94m/min
1-2-3-Waldack Luc Nederename 16/34
4-7-8-9-10-Leus Karel & Koen Oosterzele 29/74
5-Claeys Danny Melle 12/28
6-Thas Willy Melle 8/20

OVV Gent Deinze (met dank )
87 oude duiven
1e prijs 1736,90m/min
Laatste prijs 1542,54m/min
1-Van Caneghem Guido Merelbeke 1/2
2-Vanwelden-Van Overmeire Kruishoutem 2/8
3-7-Vermassen David Gavere 6/10
512 jonge duiven
1e prijs 1749,85m/min
Laatste prijs 1527,90m/min
1-Maebe Willy Deinze 6/22
2-Van Caneghem Guido Merelbeke 5/18
3-4-D’Hondt Martin Vurste 19/60
5-D’Hondt Erwin Semmerzake 14/33
6-Vandenheede Fr & J Zingem 9/43
7-De Schepper-De temmerman Merelbeke 6/20
8-Leutenez E & M Kruishoutem 6/12
9-Schietse J.M. &Dave Zingem 5/8
10-Verschueren Georges Zingem 2/4

Union et Liberte Gent Noord
27 oude duiven
1-Van Caneghem Guido Merelbeke 1/2
125 jonge duiven
1e prijs 1749,75m/min
Laatste prijs 1547,93m/min
1-4-5-Van Caneghem Guido Merelbeke
2-De Schepper-De Temmerman Merelbeke 6/20
3-7-9-Helleputte Marc Merelbeke 5/18

Eeklo Union et Eiktak (met dank aan Christiaan Stock)
124 oude duiven
1e prijs 1740,51m/min
Laatste prijs 1475,55m/min
1-Vergotte Astere Aalter 5/11
2-3-6-7-8-Gevaert-Lannoo Deinze 13/15
4-Dobbelaere-Martens Zomergem 5/8
710 jonge duiven
1e prijs 1762,77m/min
Laatste prijs 1373,70m/min
1-Tytgat-Van Den Broecke Nazareth 6/10
2-Legiest Romain Oostakker 3/5
3-Van De Geuchte Romain Deinze 6/8
4-Gevaert-Lannoo Deinze 14/22
5-7-Vergotte Astere Aalter 15/19
6-Dobbelaere Louis SA 5/6
8-Lannoo Max & Georges Evergem 8/12
9-Van De Kerckhove Daniel LE 8/20
10-Van Hove Rom. & Chr. DP 14/17

Fondrecht voor allen Sint Gillis Waas(met dank aan Patrick Daelman)
51 oude duiven
1e prijs 1729,12m/min
Laatste prijs 1501,21m/min
1-3-De Backer Sammy Sint Niklaas 2/3
2-De Cock Marc Temse 2/5
486 jonge duiven
1e prijs 1785,31m/min
Laatste prijs 1547,87m/min
1-Smet Gunther Lokeren 3/26
2-3-6-Vlaeminck Hugo Rupelmonde 16/24
4-Van Landeghem Gebr Kruibeke 6/10
5-9-De Cock Marc Temse
7-Blommaert & Zn Vrasene 4/10
8-Antheunis-Van Goethem De Klinge 2/5
10-Van Raemdonck Rudy Rupelmonde 5/22

De Lokerse Fondclub te Eksaarde(met dank aan Davy Fierens)
18 oude duiven
1-Van Migerode Etienne Eksaarde 1/1
469 jonge duiven
1e prijs 1760,65m/min
Laatste prijs 1567,29m/min
1-4-10-11- Van Den Eeckhout Marc Kalken 25/44
2-Jacobs & Zn Zaffelare 7/24
3-Van Migerode Etienne Eksaarde 5/9
5-9-Buyst Rudi Lokeren 5/6
6-Roelandt Julien Kalken 3/6
7-8-De Maesschalck Luc Zele 24/47

Eerlijk Duurt Langst Moerbeke(met dank aan Sofie en Isabel)
65 oude duiven
1e prijs 1719,93m/min
Laatste prijs 1550,13m/min
1-7-Brootcoorens Eric Idegem 2/6
2-3-4-De Zutter Willem Ninove 11/19
5-Camphijn Eric Ninove 1/6
378jonge duiven
1e prijs 1808,06m/min
Laatste prijs 1521,90m/min
1-Temmerman Arijs Outer 13/24
2-6-De Munter A & Zonen Zarlardingen 4/8
3-5-Anckaert Eddy Grimmingen 13/23
4-Haak Bjorn Moerbeke 3/4
7-8-Van De Meersche-Aelbrecht Affligem 6/8
9-Camphijn Eric Ninove 2/6
10-Priels Floris Galmaarden 1/2

Land Van Aalst te Hofstade(Met dank aan Herman Roels)
202 jonge duiven
1e prijs 1771,58m/min
Laatste prijs 1534,12m/min
1-4-8-Dierickx-Visschers J Zele 10/24
2-9-Brantegem Philippe Wichelen 14/34
3-6-Aelbrecht Marcel Lebbeke 10/19
5-Vermeir Jozef Grembergen 2/5
7-Van Impe Bart Schellebelle 3/6
10-Van Stehen Danny Sint Gillis Dendermonde 2/5

De Reisduif Dendermonde te Baasrode(met dank aan Herman Roels)
1e prijs 1798,15m/min
Laatste prijs 1556,92m/min
1-5-Steveninck Benny Hamme 13/37
2-3-7-Van Hoeck-Noel-He Baasrode 20/48
4-6-11-Willaert Frans & Geert Moerzeke 9/20
8-Van Roy-Rochtus Hemiksem 13/23
9-10-De Laat Frans & Geert Reet 4/6

FCD Fondclub der denderstreek,de overkoepeling(met dank aan Herman Roels)
138 oude duiven
1e prijs 1735,68m/min
Laatste prijs 1556,92m/min
1-4-8-9-De Saedeleer Anja Denderleeuw 14/25
2-Evenepoel-De Brabante Meerbeke 1/1
3-Coppens Freddy Okegem 3/4
5-V.D.Maele S-Penne B Nederhasselt 2/4
1009 jonge duiven
1e prijs 1808,06m/min
Laatste prijs 1558,97m/min
1-Temmerman-Arijs Outer 7/24
2-Steveninck Benny Hamme 15/37
3-7-Van Hoeck-Noel-He Baasrode
4-De Munter A & Zonen Zarlardingen 3/8
5-De Bruycker Christine Liedekerken 4/12
6-Anckaert Eddy Grimmingen 8/23
8-Dierickx-Visschers J Zele 10/24
9-De Bisschop Gustaaf Asse 12/26
10-Willaert Frans & Geert Moerzeke

Reacties

  • 28/08/2012 - 20:47 bokkeryder
    Rummen is Vlaams Brabant!!

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

19/12/2016 Jos Daans (Schriek): 3e Nationaal La Souterraine 3/09
14/12/2016 Jeugdclub Oost-Vlaanderen: Kampioenschappen 2016
2/11/2016 Wim De Troy (Berlaar): 1e Nationaal La Souterraine 3/09 van 16.613 jonge
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Provinciaal & 2e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Johan De Belser (Berlaar): 1e Zone B1 & 3e Nationaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 1e Zone B1 & 1e Provinciaal La Souterraine 3/07
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 3e La Souterraine Zone B2 3/09 van 3.447 jonge
9/09/2016 La Souterraine Nationaal Controle overladen
7/09/2016 La Souterraine OVV Nationaal 3/09: Zonale. uitslagen
3/09/2016 La Souterraine OVV National 3/09: lâcher 8h30
10/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 1-2-3 juli
10/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 1-2-3 juli
7/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: La Souterraine 3/07
6/07/2016 La Souterraine DH: Nat. & Zones
3/07/2016 La Souterraine DH 2/07 premier annonces
29/04/2016 Overlijden Octavie Bosseman (Oordegem)
25/04/2016 Dubbel nationaal winnaar zoekt helper (Job-info)
2/04/2016 Camiel Van Sande (Bambrugge): 1e nat. Asduif Grote Zware Fond 2015 - 2e Olympiade 2014
24/10/2015 Kampioenschappen 2015 KBDB PE Oost-Vlaanderen (voorlopige rangschikking)
30/07/2015 Narbonne internationaal : Analyse per inkorvingslokaal Oost-Vlaanderen
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Dierickx-Visschers (Zele)
20/05/2015 Overlijden Godelieve Demets (Zwevegem)
18/05/2015 Vierzon 17052015 van inrichter Oost-Vlaamse Vereniging - top 50
16/05/2015 Verenigingsnieuws De Eendracht Waasmunster (Oost-Vlaanderen)
8/05/2015 Wedvlucht Arras 14/05/2015 afgelast voor Oost- & West-Vlaanderen
7/05/2015 Overlijden Walter Noppe (Deinze)
8/04/2015 Arras verplaatst naar zondag in Oost- & West-Vlaanderen
6/04/2015 Extra Oostvlaamse leervlucht uit St.-Quentin
5/04/2015 Overlijden Andre Van Opdenbosch (Ninove)
2/04/2015 KBDB Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen
1/04/2015 KBDB PE Oost- & West-Vlaanderen: wijziging programma Westenlijn
26/03/2015 Overlijden Wilfried Vermeulen (Zwalm)
26/03/2015 KBDB PE Oost- & West-Vlaanderen: Aflassing Arras & St-Quentin
19/03/2015 KBDB PE W-Vl. & O-Vl. Aflassing Arras 21/03
16/03/2015 FAVV Paramyxo vastgesteld te Buggenhout (Oost-Vlaanderen)
13/03/2015 Verenigingnieuws Ankerhof Ede - Haaltert (Oost-Vlaanderen)
11/03/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
9/03/2015 Jeugdclub Oost-Vlaanderen - nieuws van Voorzitter Yvan Lasseel
4/03/2015 34ste Propagandadag Jeugdkampioenschappen 2014 Oost-Vlaanderen
27/02/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
24/02/2015 Overlijden Roger Lefebre (Zulte)
24/02/2015 Verenigingsnieuws Union La Liberté Gent : Klokke Roeland en Ereprijzen 2014
19/02/2015 Verenigingsnieuws De Valk Eine-Oudenaarde (Oost-Vlaanderen)
18/02/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
13/02/2015 Kampioenenavond Koninklijke Eerlijk Duurt Langst Moerbeke
12/02/2015 PITTS-Veiling: Paul & Sven Saeytijdt (Brakel, Oost-Vlaanderen)
12/02/2015 Paul & Sven Saeytijdt (Brakel): Internationaal vlieggoud op Pittsveiling
3/02/2015 Verenigingsnieuws De Eendracht Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen)
30/01/2015 Bonverkoop Land van Aalst
26/01/2015 De Ridder-De Backer (Hundelgem): Alles begon in 2007 in een kippenhokje
22/01/2015 Algemene vergadering & bonverkoop St Martinusvliegers Semmerzake
19/01/2015 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem): 3 Nationale asduiven in 2014
16/01/2015 Verenigingsnieuws: Elk Zijn Recht - Café Ankerhof (Haaltert)
16/01/2015 Overlijdensbericht Pierre Vastenavondt (Lede)
15/01/2015 Webshop Dierenspeciaalzaak Dhoca te Deinze
10/01/2015 Verenigingsnieuws Recht voor Allen St-Gillis-Waas
8/01/2015 Wilfried Van Vossole ( Buggenhout): Vrouwelijke duivenmelkers de toekomst van onze duivensport
8/01/2015 Duivenmaatschappij Elk zijn recht Haaltert : event 18 januari 2015
31/12/2014 Overlijden Cyriel Poppe (Berlare)
31/12/2014 Rudy & Hedwig Baeten (Steenhuize): Het minihok
30/12/2014 Kampioenendag Local Unique Ronse
26/12/2014 Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem): 'Star Geronimo' nieuw kweek- en vliegwonder buiten proportie
23/12/2014 Local Unique Ronse : Communicatie ivm de Bricontoestellen
20/12/2014 Kampioenenviering Groot Haaltert 2014
19/12/2014 Marc en Gerard Santens (Oudenaarde): 70 jaar top duivensport
12/12/2014 Eric Van Steenkiste (Heurne-Oudenaarde): VAC kampioen jonge duiven 2014
10/12/2014 Verenigingsnieuws De Eendracht Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen)
10/11/2014 Samenspelnieuws Nationale Ploegkoers Gent
6/11/2014 Jelle Van Sterthem (Nukerke): Jeugdig duivenmelkertje scoort top nationaal door coaching
5/11/2014 Kampioenschappen 2014 Ankerhof Ede/Haaltert
4/11/2014 Verenigingsnieuws Local Unique Ronse - uitbetalingen internationale vluchten
2/11/2014 1ste Nationale Asduif Halve Fond oude duiven Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Team Freddy De Jaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 1ste Nationale Asduif Halve Fond jaarse duiven Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Philippe Dobbelaere (Olsene, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven 1°get Duivenkrant - Vanrobaeys - LVC kampioenschap 2014: Wim Goeyers (Meerbeke, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond oude duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Gilbert Vercauteren (Kaprijke, Oost-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Fond: Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven Kleine Fond: Marc Van Haute (Smetlede, Oost-Vlaanderen)
30/10/2014 KBDB PE Oost-Vlaanderen: Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen
24/10/2014 Willy Francois (Serskamp Oost-Vlaanderen): 1ste provinciaal La Souterraine II oude duiven
20/10/2014 Hok Liliane Demely (Moorsele) : 1ste Provinciaal Châteaudun & La Souterraine
18/10/2014 Overlijdensbericht Jacky Wittoeck (Maldegem)
14/10/2014 Communicatie ivm het afsluiten van de Oost-Vlaamse jeugdkampioenschappen
5/10/2014 Verenigingsnieuws Kon. Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
3/10/2014 Team Freddy De Jaeger (Knesselare): 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap Halve Fond Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC
2/10/2014 Marc Peirs (Anzegem): 1ste Provinciaal La Souterraine II 236 Westvlaamse oude duiven
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Belgische Verstandhouding 2014: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Koning Lokerse Fondclub 2014: Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen)
25/09/2014 Verenigingsnieuws Land van Aalst (Oost-Vlaanderen)
22/09/2014 Geert Maroy (Heestert): Twee provinciale titels op rij
20/09/2014 Kampioenschappen 2014 Union Oostkamp
20/09/2014 Bart Piens (Gavere): 1ste Provinciaal Cahors 1.363 Oostvlaamse oude duiven
19/09/2014 Verenigingsnieuws Land van Aalst (Oost-Vlaanderen)
18/09/2014 Thienpont-VanLaecke (Semmerzake): 1ste Provinciaal Bourges 3.497 Oostvlaamse jaarse duiven
16/09/2014 Verenigingsnieuws De Eendracht Waasmunster (Oost-Vlaanderen)
15/09/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
14/09/2014 Wouters-Wouters (Tremelo): 1ste Provinciaal La Souterraine 2.437 Brabantse jonge duiven
13/09/2014 Overlijden Maurits Vandenheede (Huise-Zingem)
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Jimmy Van Kerckhoven (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Danny Van Waeyenberghe (Steenhuize, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Yvonne Lefebre (Zulte, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Karel en Stijn De Rouck (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
5/09/2014 La Souterraine II 30/8/14 - Nat. uitslagen
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen)
1/09/2014 Overlijden Paul Haelterman (Voorde)
31/08/2014 Samenspelnieuws FCD (Oost-Vlaanderen)
28/08/2014 Verenigingsnieuws De Verdwaalde duif Horebeke (Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Verenigingsnieuws Eerlijk duurt langst Moerbeke (Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
26/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 23/08/2014 Tours
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Bouckaert-Deneir (Olsene, Oost-Vlaanderen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: De Smeyter-Restiaen (Melden, Oost-Vlaanderen)
18/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frankie De Gendt (Temse, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Patrick Mathys (Merelbeke, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Thas (Melle, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Gunther Smet (Lokeren, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: De Geest-De Cock (Stekene, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Ledeganck (Aalter, Oost-Vlaanderen)
12/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Souppes
9/08/2014 Ereprijs uit Chateauroux: Van Den Abbeel-Noel-Willockx (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
7/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Pont
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Perpignan
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Tulle
6/08/2014 Zonale zege uit Tulle: Raphael Bijl (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Hans D'Hondt (Semmerzake, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Henri Vermeulen (Bachte, Oost-Vlaanderen)
4/08/2014 Mooie prestaties: Deruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 27/07/2014 Jarnac
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Narbonne
1/08/2014 Mooie prestaties: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
30/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Gien
30/07/2014 Fond-overzicht Vlaams-Brabant 26/07/2014 Vierzon
28/07/2014 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 1ste Nationaal Zone B2 La Souterraine 1.921 jaarse duiven
27/07/2014 Louis Verheyen (Scherpenheuvel): 1ste Nationaal La Souterraine 7.245 oude duiven
25/07/2014 De Ruy-Galazka (Zwalm): 1ste Nationaal Zone A St-Vincent 1.198 jaarse duiven
24/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 19/07/2014 Sourdun
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Marseille
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Brive
23/07/2014 Zonale zege uit Brive: Robrecht Cosijn (Pollare, Oost-Vlaanderen)
20/07/2014 La Souterraine Nationaal 12/7/14 - Nat. uitslag
20/07/2014 KBDB PE Antwerpen, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - results
20/07/2014 La Souterraine National 12/7/14 - resultats
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 St-Vincent (oude)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 St-Vincent (jaarse)
16/07/2014 Overlijden Luc Verhoest (Eeklo)
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Van Overwaele-Gabriel (Michelbeke, Oost-Vlaanderen)
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Jean-Pierre Keymolen (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
15/07/2014 Overlijdensbericht August Devijlder (Oordegem)
10/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Souppes
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Gaver-De Vroe (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Muylder Nico -Noel-De Mul (Buggenhout)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Antoine Carijn (Nederzwalm, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Marc Dekeyzer (Schorisse, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Limoges: Herman Van Der Sijpe (Lede, Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Verenigingsnieuws Land Van Aalst (Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Barcelona: Geert De Coninck (Beveren, Oost-Vlaanderen)
7/07/2014 Ereprijs uit Barcelona: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
6/07/2014 Samenspelnieuws FVOV (Oost-Vlaanderen)
5/07/2014 Philippe Dobbelaere (Olsene): 1ste Nationaal Chateauroux 17.984 oude duiven
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Bert Van Den Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Montalimar: Francois Callebaut (Meldert, Oost-Vlaanderen)
25/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Sourdun
24/06/2014 Provinciale zege uit Montauban: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
21/06/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (14-06-2014)
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Poitiers
19/06/2014 Verenigingsnieuws Land Van Aalst (Oost-Vlaanderen)
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Cahors
19/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Sourdun
18/06/2014 Verenigd Noyonverbond wil terug...... Noyon spelen (maar mag niet...)!
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Mario Van Sterthem (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Jo Bauters (Gavere, Oost-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Evarist Marijsse (Zulte, Oost-Vlaanderen)
17/06/2014 Provinciale zege uit Cahors: Bart Piens (Gavere, Oost-Vlaanderen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Werner De Vos (Stekene, Oost-Vlaanderen)
13/06/2014 Fond en Zware Halve Fond van 7 juni - Oost-Vlaanderen
12/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Souppes
11/06/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Van De Riviere (Nevele, Oost-Vlaanderen)
11/06/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Robert Botteldoorn (Brakel, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: De Witte-De Block (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Marcel De Maere (Belsele, Oost-Vlaanderen)
6/06/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (31/05)
5/06/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen) - UPDATE
4/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Souppes
1/06/2014 Chateaudun Provinciaal 31/05/2014 - resultaat
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Oscar Bosman (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Georges Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Freddy Vindevogel (Nederzwalm, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Paul De Smeyter (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Zonale zege uit Bourges: Thienpont-Van Laecke (Semmerzake, Oost-Vlaanderen)
30/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (24/05)
30/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 24/05/2014 Souppes
30/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (25-05-2014)
27/05/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Kurt Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
27/05/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Versluys (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
26/05/2014 Chateauroux in Oost-Vlaanderen (24/05/2014) - André Versluys en Kurt Ingels winnen
26/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Moens-Gaudius (Aspelare, Oost-Vlaanderen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Van Puymbroeck (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
23/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (18-05-2014)
23/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (17/05)
22/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 17/05/2014 Souppes
20/05/2014 Vierzon (17/05) - Oost-Vlaanderen: Geert & Annick Van Renterghem en Bart & Robert De Clercq provinciale winnaars! UPDATE
20/05/2014 (Inter)Provinciale zege uit Blois: Guy Pletinckx (Zandbergen, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 (Inter)Provinciale zege uit Blois: Bjorn Haak (Moerbeke, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Geert en Annick Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Bart en Robert De Clercq (Kluisbergen, Oost-Vlaanderen)
19/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
16/05/2014 Blois in Oost-Vlaanderen (11/05)
16/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (03/05 & 11/05)
16/05/2014 Samenspelnieuws F. V. O. V. (Oost-Vlaanderen)
15/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (11/05)
15/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 11/05/2014 Souppes
14/05/2014 Overlijden Godelieve De Moortel (Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen)
12/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
9/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (04-05-2014)
9/05/2014 Samenspelnieuws Vierdaagse Zwalmvallei (Oost-Vlaanderen)
7/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen van 3 mei 2014 Sourdun
6/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
5/05/2014 Verenigingsnieuws St-Martinus Vliegers Semmerzake (Oost-Vlaanderen)
30/04/2014 Pont St. Maxence in Oost-Vlaanderen (27-04-2014)
28/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Overlijden Oscar Bekaert (Lede, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Joel Van Daele (Hansbeke, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Antoon Schoonacker (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Luc Dooghe (Adegem, Oost-Vlaanderen)
25/04/2014 Oplossing Klein-Brabantse Fondspelers!
23/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
19/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
14/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
7/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
5/04/2014 De Vadder-Valkenborgh (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Tophok van Quievrain tot Barcelona
28/03/2014 A en R De Saer (Ruiselede, West-Vlaanderen): Ijzersterk seizoen 2013 voor deze kolonie
26/03/2014 Persbericht FAVV / AFSCA
26/03/2014 Cursus regelaar 2014 Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen
25/03/2014 Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Bourges II 2013
23/03/2014 Vandermaelen-Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen): Halve fondkampioen jonge duiven 1+2 Oost-Vlaanderen 2013
18/03/2014 Verenigingsnieuws: Sint-Martinus-Vliegers Semmerzake
13/03/2014 Stijn en Etienne Van Sterthem (Balegem, Oost-Vlaanderen): Provinciaal Fondkampioen Oost-Vlaanderen jonge duiven 1 en 2
5/03/2014 David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen): Algemeen Nationaal kampioen KBDB 2013
23/02/2014 Overlijden Marcel Van den Driessche (Sint-Gillis-Dendermonde, Oost-Vlaanderen)
12/02/2014 Provinciale kampioenendag Oost-Vlaanderen 2013
24/01/2014 Chris en Michel Bogaert (Heldergem, Oost-Vlaanderen): super op de vitesse in Verbond Groot-Haaltert
20/01/2014 Clubblad van Jeugdclub Oost-Vlaanderen
20/01/2014 Kampioenschappen Jeugdclub Oost-Vlaanderen 2013
17/01/2014 Van Looy-Van Nieuwenhuyse (Wetteren, Oost-Vlaanderen): Internationaal Fondsucces
12/01/2014 Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen): 1ste Zonaal A1 oude Chateauroux 3/8/13
4/01/2014 Leon Messiaen (Grammene, Oost-Vlaanderen): 2013 werd opnieuw topseizoen voor “The Barcelona Dynasty”
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Hafo: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Zware Fond: Georges Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge Nationale Vluchten: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap Fond: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
29/12/2013 Marc Adam (Eine-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): Halvefond virtuoos - Vlaamse Ardennen
21/12/2013 KBDB: Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen
20/12/2013 Onvrede troef in Oost-Vlaanderen
14/12/2013 Jacques Verschuere (Beveren-Leie, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal La Souterraine & Brive
8/12/2013 Marc en Franky Van De Walle (Zwalm, Oost-Vlaanderen): 1e Algemeen Kampioen in de IFV
4/12/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West Flanders): 1st Nat. La Souterraine
1/12/2013 Algemeen Nationaal Kampioen KBDB: David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 Grootse huldiging der kampioenen en ereprijswinnaars O.V.V. – F.V.O.V.
1/12/2013 Nationaal Kampioen jaarse Grote Halve Fond KBDB: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
28/11/2013 Mededelingen AJD Oost-Vlaanderen
21/11/2013 Definitieve uitslag kampioenschappen 2013 Oost-Vlaanderen
21/11/2013 K.B.D.B. Afdeling Oost-Vlaanderen: 68e Provinciale Kampioenendag
13/11/2013 Jo en Steven Ronsijn (Appelterre, Oost-Vlaanderen): 1ste Asduif Fond in Fondclub der Denderstreek (FCD)
30/10/2013 Voorlopige kampioenschappen Oost-Vlaanderen 2013
26/10/2013 Overlijden Mevr. Gyssens (Lokeren, Oost-Vlaanderen)
22/10/2013 Willy Van Thillo (Beerse, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 24/08/13
22/10/2013 Cousaert-Willems (Maarke-Kerkem, Oost-Vlaanderen): Zware fond een passie, een werk van lange adem
18/10/2013 Overlijden Romain Goethals (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
15/10/2013 Tandem Roelandt-Mille (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Paul Mille is van ons heengegaan
4/10/2013 Joël Verschoot (Ingelmunster, West-Vlaanderen) : Superlatieven schieten tekort !
1/10/2013 Mooie prestaties: Verstichel-Rottier (Nazareth: Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Marc en Franky Van De Walle (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Chris en Michel Bogaert (Heldergem, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Leon Messiaen (Grammene, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Erwin Sanfrinnon (Appelterre, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Roger Debusschere (Lokeren, Oost-Vlaanderne)
29/09/2013 Ereprijs uit St-Niklaas: Guy Pletinckx (Zandbergen, Oost-Vlaanderen)
28/09/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): Een kwestie van superlatieven uit eenzelfde familie !
26/09/2013 Jan en Chris Reybroeck (Melsen, Oost-Vlaanderen): Top op Barcelona, Narbonne en Perpignan in 2013 !
21/09/2013 Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem-Petegem, Oost-Vlaanderen) laureaten van het Nat. Fondkampioenschap van de Duivenkrant
20/09/2013 Paul & Sven Saeytijdt (Brakel, Oost-Vlaaderen): schitteren op de prestigieuze kampioenschappen van Bony Cup Internationaal
12/09/2013 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
10/09/2013 Kampioenschappen Lokerse Fondclub 2013
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: team Freddy Dejaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Van Muylder-Noel-De Mul (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Jan Pappens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Roelandt-Mille (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: De Voet en zoon (Ronse, Oost-Vlaanderen)
30/08/2013 Yvan Haelters (Nukerke, Oost-Vlaanderen): 2de Internationaal oude Perpignan 2/08/13
30/08/2013 La Souterraine Nationaal 24/08/13: nationaal resultaat
28/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
27/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen La Souterraine (24-08-2013)
27/08/2013 Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Narbonne 26/07/13
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Gevaert-Van Schoorisse (Ronse, Oost-Vlaanderen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: gebroeders Van Der Gucht (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
20/08/2013 Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal en Internationaal oude Narbonne 26/07/13
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Lander en Jenny Ongena (Zulzeke, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Chris Eeman (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Patrick Martens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
16/08/2013 Rufin en Luc Buyl (Nieuwenhove, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
15/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Yvan Van Den Bossche en Eddy Van Den Steen (Asse, Vlaams-Brabant)
12/08/2013 Davy en Amber Verleije (Damme, West-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude La Souterraine 6/07/13
10/08/2013 Ereprijs uit Orleans: Danny Schokkaert (Oordegem, Oost-Vlaanderen)
10/08/2013 Ereprijs uit Orelans: Jean Marie en Dave Schietse (Zingem, Oost-Vlaanderen)
8/08/2013 Raymond Wandels (Asper, Oost-Vlaanderen): mogelijk beste jaarse kleine halve fond 2013
7/08/2013 Antoine en Cindy Benoot (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 06/07/13
5/08/2013 Frank Neven (Wellen, Limburg): 1ste Provinciaal Orleans en La Souterraine
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Lucien Verbanck (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel Middernacht (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Koen Crucke (Onkerzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: Johan Hebberecht (Drongen, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: August Verstraete (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Geert Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Eric Camphijn (Ninove, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Omer Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Dirk Speybroeck (Vinkt, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marnique De Witte (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Leyseele (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Karel en Stijn De Rouck (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
2/08/2013 Internationale zege uit Perpignan: Yvan Haelters (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
29/07/2013 Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen): 2 x 1ste Provinciaal met MONTI BE10-4031613
28/07/2013 Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude La Souteraine 6/07/13 van 845 oude duiven
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lucien Gurickx (St-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Tony Lievens (Sint-Laureins, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: De Vroe-Van Gaver (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Martin Dhooge (Ursel, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Freddy Van Sterthem en Kurt (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Baele (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Marc Van Haute (Smetlede, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jozef Ysebaert (Elst, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Et. en Kris Meerpoel (Hillegem, Oost-Vlaanderen)
27/07/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): weekend 13/07/13 ... 3 x 1°, in drie verscheidene lokalen
27/07/2013 Ereprijs uit Clermont: Noel Roegiest (Lovendegem, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Marc Van Den Eeckhoudt (Kalken, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
24/07/2013 Armand Celis (Vorselaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 6/07/13
24/07/2013 Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Gueret 22/06/13
23/07/2013 Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen): 1ste prov. Bourges en La Souterraine
22/07/2013 Mooie prestaties: De Ruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: De Bruycker-Decraene (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen)
18/07/2013 Zonale zege uit Poitiers: Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
16/07/2013 Gaston Van De Wouwer (Berlaar, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse La Souterraine 6/07/13
15/07/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude & 1ste Nationaal jaarse Libourne 6/07/13
14/07/2013 Ereprijs uit Brive: Daniel Van Wassenhove (Ooike, Oost-Vlaanderen)
14/07/2013 La Souterraine Nationaal 6/07/13: Nationale uitslagen
13/07/2013 Provinciale zege uit Brive: Jacques Verschuere (Beveren, West-Vlaanderen)
13/07/2013 Nationale zege uit St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
12/07/2013 Mooie prestaties: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
9/07/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
9/07/2013 Guido Loockx (Tessenderlo,Limburg)
9/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Francois Boeykens (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Nationale zege uit La Souterraine: Davy Verleije-Amber (Damme, West-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Souterraine: Robert Martin (Limal, Brabant Wallon)
6/07/2013 Victoire Zonale de La Souterraine: pere & fils Nihoul (Senzeilles, Namur)
6/07/2013 Provinciale zege uit La Souterraine : Louis Vandevorst (Willebringen, Vlaams-Brabant)
6/07/2013 Zonale zege uit Libourne: Marc De Cock (Temse, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Joni-Caro-Benny Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 La Souterraine National 6/07/13: Lâcher 6h30
5/07/2013 Internationale zege uit Barcelona: Daniel Aerens (Drongen, Oost-Vlaanderen)
1/07/2013 Pierre Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal oude Pau 14/06/13
1/07/2013 Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Agen-Bordeaux 30/06/2013
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: De Smet-Van Puymbroeck (Belsele, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Steven Van De Velde (Erpe-Mere, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
27/06/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: mededelingen
27/06/2013 Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
24/06/2013 Mooie prestaties: Geert Willaert (Moerzeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Moeraert-Stand en Gunther (Lochristi, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Verhelst-Cant (Haasdonk, Oost-Vlaanderen)
19/06/2013 Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 8/06/13
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Willy Den Haese (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Willy en Ivan Baetens (Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Lucien Meurysse (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
14/06/2013 Mooie prestaties: Johan Van Laere (Kalken, Oost-Vlaanderen)
12/06/2013 Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Limoges 1/06/13
11/06/2013 Frederik Van Bost (Nederename-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Chatearoux 1/06/13
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Marc De Beule (Waasmunster, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Zonale zege uit Montelimar: Jean Collet (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
4/06/2013 André Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Limoges Nationaal van 1-06-2013
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Chateauroux KBDB van 1-06-2013
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Declercq (Everbeek, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Van Bost (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
30/05/2013 KBDB Oost- & West-Vlaanderen: mededeling
29/05/2013 Nabeschouwing: Orléans 25-05.
29/05/2013 Nabeschouwing: Bourges in de provincie Oost Vlaanderen
29/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges I 25/05/13
25/05/2013 Zonale zege uit Bourges: Andre Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen)
23/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste en 2de Provinciaal Vierzon FVOV Jaarse duiven 18-05-13
22/05/2013 Danny Van Den Elsen (Baasrode,Oost-Vlaanderen): Noyon spel op hoog niveau
20/05/2013 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen 18-05-13
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Andre Verhaeghe (Anzegem, Oost-Vlaanderen)
16/05/2013 Ronny Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen): 2de nationale asduif fond jonge duiven KBDB 2012
12/05/2013 Blois: provinciaal resultaat Oost-Vlaanderen
11/05/2013 Provinciale zege uit Blois: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
6/05/2013 Ereprijs uit Ecouen: Van Der Maelen - Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen)
4/05/2013 Ereprijs uit Angerville: De Schepper - De Temmerman (Merelbeke, Oost-Vlaanderen)
3/05/2013 Overlijden Albert Derweduwen (Zingem, Oost-Vlaanderen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Etienne Eeckhout (Melsen, Oost-Vlaanderen)
24/04/2013 Lothar Martle (Knesselare, Oost-Vlaanderen): Kampioen Oost-Vlaanderen snelheid jonge duiven 2012
17/04/2013 Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen): Algemeen Kampioen Belgische Verstandhouding – Entente Belge 2012
17/04/2013 Mededeling FAVV
12/04/2013 Johny Van Haverbeke (Maldegem, Oost-Vlaanderen): 4de Nat. Asduif Fond KBDB 2012
27/03/2013 Temsele, een nieuw samenspel naast de Schelde
26/03/2013 Elk zijn Recht uit Haaltert: vluchtprogramma
26/03/2013 Daniel Van Wassenhove (Ooike, Oost-Vlaanderen): Magna cum laude
16/03/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1e Algemeen Kampioen KBDB 2012
15/03/2013 Overlijden Hector Boterberg (Aalst, Oost-Vlaanderen)
15/03/2013 Andre Colbrandt (Bottelare, Oost-Vlaanderen): duivendiefstal in 2012 update
14/03/2013 Hok in de Kijker: Daniel en Luc Van Heddeghem (Letterhoutem, Oost-Vlaanderen)
7/03/2013 Hok in de Kijker: Christine en Dirk Van Den Driessche (Sint-Lievens-Esse, Oost-Vlaanderen)
5/03/2013 KBDB Oost-Vlaanderen jeugdclub: Oost-Vlaamse jeugdclub uit de bol in Oudenaarde
4/03/2013 De Balegemse Duivenmarkt : een unieke happening in Oost-Vlaanderen.
17/02/2013 Overzicht bonverkopen afgelopen weekend
17/02/2013 Jeroen Seymortier (Lokeren): Sterk op Noyon
13/02/2013 Johan Van Laere (Kalken): De jeugd, waar zware fond een passie is.
12/02/2013 Marc Van Haute (Smetlede): Van jonge duivenspecialist naar het duivinnenspel op hoog niveau
11/02/2013 Oost Vlaanderen vierde zijn kampioenen in stijl.
26/01/2013 Jeugd Kampioenschappen Oost Vlaanderen op 3 maart 2013
26/01/2013 Uitreiking ereprijzen Bourges 29 juli 2012 Oost-Vlaanderen
23/01/2013 Verslag AJD feestavond
19/01/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: ereprijzen Bourge
4/01/2013 AJD Oost-Vlaanderen
22/12/2012 Mededeling KBDB Oost-Vlaanderen
5/12/2012 Marniek De Neve (Aalter) Super kampioen uit het Meetjesland
4/12/2012 Algemene Vergadering KBDB Oost-Vlaanderen
3/12/2012 Kampioenen viering OVV-FVOV Oost Vlaanderen
22/11/2012 Provinciale kampioenschappen 2012 Oost-Vlaanderen
23/10/2012 Voorlopige uitslagen provinciale kampioenschappen Oost-Vlaanderen
21/10/2012 Het centraal hafo verbond kent zijn kampioenen
16/10/2012 Provinciaal winnaar jaarse duiven Bourges II: Adrien De Munter & Zonen (Zarlardinge)
6/10/2012 Provinciaal winnaar jonge La Souterraine 25/08: Ronny Van Reet (Mol)
16/09/2012 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
15/09/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Gueret 8/09/2012
12/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Rik Cools (Ruiselede)
9/09/2012 Nationaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Davy Tournelle (Rummen)
7/09/2012 La Souterraine: Nationale uitslag
2/09/2012 Provinciaal winnaar oude La Souterraine 25/08: Van Hove-Uytterhoeven (Putte)
31/08/2012 Karlo Van Rompaey uit Sint-Truiden
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
30/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen slotweekend 25/08/2012 Pithiviers & Angerville
29/08/2012 Angerville 25/08/12 in Oost Vlaanderen
28/08/2012 Jos Thon uit Niel-bij-As
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
22/08/2012 La Souterraine National 25/08
22/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 18/08/2012 Pithiviers & Angerville
22/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 18/08/2012
20/08/2012 Nabeschouwingen Montrichard Oost Vlaanderen
20/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
18/08/2012 Nabeschouwingen Orlans Oost Vlaanderen
16/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
15/08/2012 Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen
13/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 11/08/2012 Pithiviers & Angerville
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
10/08/2012 Angerville 4/08/12 in Oost Vlaanderen
9/08/2012 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
8/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 3/08/2012 Pithiviers & Angerville
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Tulle 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Perpignan 3/08/2012
8/08/2012 Nabeschouwingen Perpignan Oost Vlaanderen
8/08/2012 Nabeschouwingen Tulle Oost Vlaanderen
6/08/2012 Nabeschouwingen Narbonne in Zeeland
6/08/2012 Nabeschouwingen Perpignan in Zeeland
6/08/2012 Nabeschouwingen Narbonne Oost Vlaanderen,
5/08/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen
3/08/2012 Nabeschouwingen Ecouen In Oost Vlaanderen
2/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 29/07/2012 Marne
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Narbonne 29/07/2012
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
29/07/2012 Nabeschouwingen Blois Oost Vlaanderen
27/07/2012 KBDB Oost-Vlaanderen: mededeling
26/07/2012 Nabeschouwingen Marseille Oost Vlaanderen
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 22/07/2012: Marseille
25/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 21/07/2012: Salbris
25/07/2012 Nabeschouwingen Souillac Oost Vlaanderen
25/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 21/07/2012 Marne
24/07/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen,
22/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Limoges 16/07: Gunther Smet (Lokeren)
21/07/2012 KBDB Oost-Vlaanderen
21/07/2012 Nabeschouwingen St. Vincent Oost Vlaanderen,
21/07/2012 Nabeschouwingen Limoges jaarlingen Oost Vlaanderen,
21/07/2012 Nabeschouwingen St-Vincent Internationaal in Zeeland, Nederland
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: St-Vincent
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: Limoges
20/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 15/07/2012 Orleans & Pithiviers
13/07/2012 Brive in Oost Vlaanderen
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Pithiviers
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Barcelona
13/07/2012 Barcelona in Zeeland
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Angerville
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Montlucon
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Brive
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Libourne
12/07/2012 Nabeschouwingen, Libourne jaarlingen in Oost Vlaanderen.
12/07/2012 Barcelona in Oost Vlaanderen,
10/07/2012 Nabeschouwingen van Bordeaux Internationaal in Oost Vlaanderen
8/07/2012 Bordeaux Internationaal, Zeeland Nederland
3/07/2012 Mededeling vanwege F.V.O.V.- O.V.V.
2/07/2012 Orange in Oost Vlaanderen
29/06/2012 Nabeschouwingen in Oost Vlaanderen Montauban
24/06/2012 Nabeschouwingen Pau Internationaal in Zeeland,Nederland
24/06/2012 Nabeschouwingen Pau in Oost Vlaanderen
23/06/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen Monltuon
21/06/2012 Nabeschouwingen Cahors Oost Vlaanderen, een heel mooi weekend.
16/06/2012 Nieuws voor de Oost- en West-Vlaamse liefhebbers
14/06/2012 PERSBERICHT van het FAVV
14/06/2012 Chateauroux in Oost Vlaanderen,weekend 9 en 10 juni.
4/06/2012 Nabeschouwingen Limoges en Chateauroux Oost Vlaanderen
29/05/2012 Oost-Vlaanderen: Nabeschouwing Bourges en Orleans
27/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Orleans 26/05
20/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Vierzon 19/05
20/04/2012 Fondvereniging Oost-Vlaanderen (FVOV): vluchtkalender
19/04/2012 Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen van de westenlijn
23/03/2012 KBDD Oost-Vlaanderen
9/03/2012 De Balegemse Duivenmarkt : een unieke happening in Oost-Vlaanderen.
6/03/2012 Propaganda dag voor de jeugd Oost Vlaanderen
29/02/2012 Provinciale zitdag Oost-Vlaanderen
18/02/2012 PERSBERICHT van het FAVV
7/01/2012 Anja De Saedeleer (Haaltert): Sterk op dreef met duivinnen
5/12/2011 KBDB: Zitdagen in de provincie Oost- en West-Vlaanderen.
3/12/2011 De Catalaanse supercup
29/11/2011 FVOV: 25 november was voor Oost Vlaanderen terug een feest.
24/11/2011 Actie Jonge Duivenliefhebbers (AJD) Oost-Vlaanderen
23/11/2011 Kampioenschap AJD Oost-Vlaanderen
20/10/2011 Voorlopige Provinciale Kampioenschappen Oost-Vlaanderen
22/09/2011 KBDB Provincie Oost-Vlaanderen: provinciale kampioenendag 2011
21/09/2011 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
16/09/2011 INDIENEN PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN 2011 - OOST-VLAANDEREN
14/09/2011 Info provinciale kampioenschappen 2011 Oost-Vlaanderen
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 5e nationaal La Souterraine jonge met de 'Bronze La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 4e nationaal La Souterraine jonge met de 'Silver La Souterraine'
7/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 3e nationaal La Souterraine jonge met de 'Golden La Souterraine'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 5e nationaal La Souterraine oude met de 'den Harde'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 4e nationaal La Souterraine oude met de 'Golden Lady'
6/09/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1-4-5-18-21-22e Nationaal La Souterraine oude
6/09/2011 Van Hove-Uytterhoeven (Putte) 1-2-3e provinciaal / 3-4-5e nationaal La Souterraine jonge
5/09/2011 Verreckt-Arin uit Tessenderlo
31/08/2011 La Souterraine: Officile uitslagen UPDATE Nationale uitslag!
31/08/2011 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout) 1e nationaal La Souterraine oude met de 'F-16'
31/08/2011 Nabeschouwingen La Souteraine Nationaal in Oost Vlaanderen
29/08/2011 La Souterraine Proinvicie Antwerpen
29/08/2011 MOLSE FONDCLUB LA SOUTERRAINE 28 AUGUSTUS ( zondag )
26/08/2011 Montrichard in Oost Vlaanderen
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
19/08/2011 Nabeschouwingen Orlans in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Nabeschouwingen Tulle Nationaal in Oost-Vlaanderen
15/08/2011 Nabeschouwingen Perpignan Internationaal in Oost Vlaanderen
13/08/2011 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
9/08/2011 Narbonne Internationaal in Oost Vlaanderen
7/08/2011 Nabeschouwingen Bourges Nationaal in Oost Vlaanderen
2/08/2011 Nabeschouwingen Souillac Nationaal in Oost-Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen van Blois in Oost Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal Oost- Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Agen-Tarbes in Oost Vlaanderen
27/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal in Zeeland
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
26/07/2011 Nabeschouwingen Bourges in Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Limoges jaarse Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Tarbes ZLU in Zeeland
14/07/2011 Nabeschouwingen Blois provinciaal Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Barcelona in Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Barcelona ZLU in Zeeland
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
7/07/2011 Nabeschouwingen van Bordeaux in Oost-Vlaanderen
5/07/2011 Orange provincie Antwerpen
5/07/2011 Bordeaux provincie Antwerpen
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
16/06/2011 La Souterraine nu ook op erelijst familie Scheele
7/09/2010 Sabrina Brugmans (Halen): Knalt op La Souterraine!
27/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste & 4de provinciaal La Souterraine 21/08 jonge duiven
24/08/2010 Louis Keirsmakers: 1ste nat. La Souterraine oude duiven
9/11/2009 Kampioenschappen Jeugdclub Oost-Vlaanderen
20/10/2009 Jeugdclub Kampioenschap Oost-Vlaanderen 2009
24/08/2009 Gebroeders Van Landeghem (Kruibeke): 1ste Nationale La Souterraine jonge duiven 2009
23/08/2009 Baertsoen L&M verlengen provinciale eer met een week!

Advertenties

 

 

Poll