Bezoek onze nieuwe website

U bekijkt een oud artikel op onze oude website.
Pitts heeft een nieuwe website. Ga naar http://www.pitts.be om alle nieuwe informatie te bekijken.

Nieuws
Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen

15/08/2012 Petrus De Keersmaeker / DD Categorie: Nieuws

Argenton kreeg Nationaal 37948 duiven,een heel mooi aantal. Uiteraard de grote massa jonge duiven, iets dat jaar na jaar meer weerklank vindt.


Nabeschouwingen Argenton in Oost Vlaanderen,

Argenton kreeg Nationaal 37948 duiven,een heel mooi aantal. Uiteraard de grote massa jonge duiven, iets dat jaar na jaar meer weerklank vindt. De overwinnaar hier is Maurice & Gregory Casaert uit Néchin goed voor 1233,38m/min voor 471,028km

Bij de 7041 jaarlingen gaat de overwinning naar Gevaert & Van Schoorisse uit Ronse en bij de 4774 oude duiven is het Platteeuw Kurt & Raf uit Rumbeke die met de overwinning gaan lopen.

De 2e grote opdracht voor de jonge duiven, het was werken deze vlucht. Met snelheden onder de 1250m/min vrij weinig verrassingen. Duiven die de mand ingingen met een minimum aan pluimen waren op voorhand verloren

Verduisteren en bijlichten is tegenwoordig de strenge norm voor dit soort werk. Tegenwoordig gebruikt men dit zelfs bij de oude duiven. Duitsland begint al bij te lichten van eind November. Wat het op termijn met de duif doet is een ander verhaal.

Oost Vlaanderen had 687 oude duiven
1-2-3-4-16-Gevaert-Lannoo uit Deinze 1177,50m/min
5-Van de Geguchte Romain Deinze
6-25-Vandenheede Fr & J Zingem
7-Landuyt Geert Adegem
8-21-Den Haese Willy Moortsel
9-Vergotte Astere Aalter
10-Van De Walle Filip Ursel

1090 jaarlingen
1-D’Hondt Martin Vurste 1174,64m/min
2-21-Dhondt Serge Deinze
3-Leeutenez E & M Kruishoutem
4-De Cock Marc Temse
5-7-19-Vandeputte Rudi Lembergen
6-De Vos Yves Oudenaarde
8-Vlerick Noël Zingem
9-Van Welden-Van Overmeire Kruishoutem
10-14-24-29-De Groote-Delappierre Kluisbergen

6097 jonge duiven
1-7-10-20-Gevaert Lannoo Deinze 1202,52m/min
2-3-12-35-Vandenheede Fr & J Zingem
4-11-Vermassen David Gavere
5-32-Verwilst Glenn Aalter
6-Speybroeck Dirk Vinkt
8-De Smeyter Paul Oudenaarde
9-Moreels Ruben Kluisbergen

Recht en Plicht Zottegem(met dank aan Natacha)
77 oude duiven
1-4-11-Den Haese Willy Moortsel 3/5
2-8-Van De Putte Rudy Lembergen ¾
3-7-De Jonghe Hervé Gijzenzele 2/9
104 jaarlingen
1-3-4-8-Van De Putte Rudy Lembergen 7/14
2-7-De Vos Yves Volkegem 8/10
5-9-Renneboog Maurice Wetteren 3/5
877 jonge duiven
1-De Smeyter Paul Nederename 6/12
2-De Rouck Karel & Stijn Oosterzele 4/12
3-De Vos Yves Volkegem 3

Vriendenkring Kuregem Centre Gent (met dank)
60 oude duiven
1-4-Vandenheede Fr & J Zingem 4/9
2-D’Hondt Martin Vurste 3/6
3-5-9-Verschueren H & H Zingem 7/13
64 jaarlingen
1-D’Hondt Martin Vurste 3/7
2-8-Leutenez E & M Kruishoutem 4/4
3-Vlerick Noël Zingem 1/4
547 jonge duiven
1-2-5-9-Vandenheede Fr & J Zingem 16/39
3-4-12-Vermassen David Gavere 13/26
6-Piens Marc Zingem 2/10

Union et Liberte Gent Noord
21 oude duiven
1-Helleputte Marc Merelbeke 2/4
213 jaarlingen
1-Helleputte Marc Merelbeke 1/2
132 jonge duiven
1-8-10-Van Caeneghem Guido Merelbeke 6/20
2-3-5-6-De Schepper-De Temmerman Merelbeke 9/14
4-Glorieus Remi Merelbeke 2/2

Eeklo Union et Eiktak (met dank aan Christiaan Stock)
162 oude duiven
1-2-3-4-10-Gevaert Lannoo 11/11
5-Vandegeuchte Romain 2/2
6-Landuyt Geert 6/6
263 jaarlingen
1-5-912-13-D’Hondt Serge 10/10
2-Van Hove Remi & Chr.
3-7-Landuyt Geert 6/8
1021 jonge duiven
1-4-5-6-Gevaeert Lannoo 17/23
2-11-Verwilst Glenn 7/18
3-7-10-Speybroeck Dirk 20/27

Fondrecht voor allen Sint Gillis Waas(met dank aan Patrick Daelman)
46 oude duiven
1-3-6-Baetens Willy & Ivan Sint Niklaas 3/3
2-Joris Raymond Sint Gillis Waas 1/1
4-De Geest J-p & Fr Stekene 2/3
103 jaarlingen
1-De Cock Marc Temse 2/11
2-Antheunis-Van Goethem De Klinge 1/4
3-Baetens Willy & Yvan Sint Niklaas 2/3
740 jonge duiven
1-3-4-5-6-12-Vlaeminck Hugo Rupelmonde 18/23
2-Smet-Van Landeghem Kemzeke 2/2
7-Quasten Danny Beveren 1/4
Hier is de man van Argenton Gunther Smet uit Lokeren,hij pakt haast alle grote zetnummers,een super uitslag en 11/18

De Lokerse Fondclub te Eksaarde(met dank aan Davy Fierens)
19 jaarlingen
1-2-Mathias De Witte Belsele 2/3
566 jonge duiven
1-11-Van Den Eeckhout Marc Kalken 33/43
2-3-7-8-13-14-16-19-Verstraete R & X Oostakker 25/54
4-Smet Georges & Jo Lokeren 3/8

Eerlijk Duurt Langst Moerbeke(met dank aan Sofie en Isabel)
105 oude duiven
1-Maes Willy Roborst zwalm 2/3
2-Camphijn Eric Ninove1/4
3-4-6-8-Brootcoorens Eric Idegem 5/9
178 jaarlingen
1-Saeyttijdt Sven & Paul Nederbrakel 2/3
2-8-Maddelin Amedee Velzeke 2/22
3-De Zutter Willem Ninove 1/15
545 jonge duiven
1-De Munter A & Zonen
2-Priels Floris Galmaarden
3-Van De Meersche –Aelbrecht Affligem

Land Van Aalst te Hofstade(Met dank aan Herman Roels)
25 oude duiven
1-Philips Geert Grembergen 1/1
47 jaarlingen
1-2-8-Philips Geert Grembergen 3/3
3-7-Brantegem Philipe Wichelen 3/7
408 jonge duiven
1-3-9-Dierickx-Visschers Jules Zele 12/20
2-4-11-Drieghe Etienne Schellebelle 1629
5-De Meyer Roger Massemen 4/4

De Reisduif Dendermonde te Baasrode(met dank aan Herman Roels)
56 oude duiven
1/12-14/17 Steveninck Benny Hamme 17/27
73 jaarlingen
1/8 Steveninck Benny Hamme
430 jonge duiven
1-3-6-7-8-10-Van Hoeck-Noël-He Baasrode 28/56
2-5-Van Overloop Henri Puurs 10/13
4-9-Bijl Raphael Buggenhout 12/37

Denderbond Ninove (met dank aan Freddy Coppens)
77 oude duiven
1-Ponnet Roger Burst 1/6
2-5-Roelandt Danny-Mille Denderhoutem 3/7
3-Dekens Danny Meerbeke 4/14
115 jaarlingen
1-Van Waeyenberghe –De Roo Steenhuizen1/5
2-Van De Maelen S-Penne B Nederhasselt /11
3-5-Van Haute Marc Smetlede 5/5. Marc zet zijn succesreeks verder
Nu aan de 34e prijs aan 100%afgewerkt.
498 jonge duiven
1-3-4-8-Van Kerckhoven Jimmy Denderhoutem 15/26
2-De Decker Kurt Wieze 4/16
5-Coetsiers-De Koker Erembodegem 2/4
Ook hier zet Marc Van Haute een schitterende uitslag neer
Met 13/16,5 per 10 tal 10-16-17-22-39-52-58-62-66-85-113-145-146

FCD Fondclub der denderstreek,de overkoepeling(met dank aan Herman Roels)
197 oude duiven
1-3-4-5-8-11-12-13-Steveninck Benny Hamme 18/27
2-Maes Willy Robost Zwalm 2/3
6-Ponnet Roger Burst 1/6
263 jaarlingen
1-5-10-Steveninck Benny Hamme 15/23
2-Van Waeyenberghe-De Roo Steenhuizen 14/26
3-7-Philips Geert Grembergen
1478 jonge duiven
1-4-Van Hoeck-Noël-He Baasrode 29/56
2-9-10-Van Kerckhoven Jimmy Denderhoutem 14/26
3-12-Van Overloop Henri Puurs 10/13

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel...

Reageer

Je moet aangemeld zijn om te reageren.

Relevante nieuwsitems

14/12/2016 Jeugdclub Oost-Vlaanderen: Kampioenschappen 2016
2/11/2016 Hilde Ceulemans (Booischot): 3e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Louis Thijs (Wiekevorst): 1e Argenton 25/06 van 3.188 oude
2/11/2016 Nick & Roger Thijs (Hallaar): 2e & 5e Nationaal Argenton 13/08 van 19.592 jonge
2/11/2016 Dirk Vervoort (Heist-op-den-Berg): 2e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
2/11/2016 Jos & Jules Engels (Putte): 3e Nationaal & 2e Zonaal & 1e Provinciaal Argenton 25/06
2/11/2016 Broeckx-Van Hees (Oud-Turnhout): 1e Zone B2 Argenton 9/07 van 2.461 oude
2/11/2016 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout): 2e Zone B2 Argenton 9/07 van 3.338 jaarse
12/09/2016 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 1.194 jaarse
25/08/2016 Henri & Danny Van Avondt (Wespelaar): 1e Provinciaal Argenton 13/08 van 2.473 jonge
20/08/2016 Argenton CC 13/08: Zone uitslag
17/08/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Limburg 13 augustus
17/08/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 13 augustus
15/08/2016 Overzicht winnaars per Oost-Vlaamse inkorvingslokaal: Argenton 13/08
13/08/2016 Ivan Stockmans (Lummen): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 3.110 oude
13/08/2016 Jos Daans (Schriek): 1e Nationaal Argenton 13/08 van 4.582 jaarse
13/08/2016 hok Jos Vercammen (Vremde): 1e Zone B1 Argenton 13/08 van 865 oude
13/08/2016 De Meester-De Craene (Nokere – Kruishoutem): 1e Zone A2 Argenton 13/08 van 7.081 jonge
13/08/2016 Argenton CC 13/08: lâcher 7h20
31/07/2016 Willy Daniels (Kessel): 1e Zone B1 Argenton 9/07 van 3.617 jaarse
13/07/2016 Provinciale Vluchten Oost-Vlaanderen 8-9-10 juli
12/07/2016 Overzicht Oost-Vlaamse inkorvingslokalen: Argenton van 9/07
11/07/2016 Argenton OVV 9/07 Nat. & Zone resultaten
11/07/2016 Provinciale Vluchten Vlaams-Brabant 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Antwerpen 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten Limburg 8-9-10 juli
11/07/2016 Provinciale Vluchten West-Vlaanderen 8-9-10 juli
9/07/2016 Matthias Coel (Boortmeerbeek): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.307 jaarse
9/07/2016 Patrick Staelens (Sijsele): 1e Provinciaal Argenton 9/07 van 1.907 jaarse
9/07/2016 Argenton OVV 9/07 lâcher 7h
28/06/2016 Argenton OVV Nationaal 25/06 Nat. & Zones
28/06/2016 Argenton van 25/06: Overzicht Oost-Vlaanderen per inkorvingslokaal
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Oost-Vlaanderen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Vlaams-Brabant 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Antwerpen 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal Limburg 25/06
26/06/2016 Argenton OVV Provinciaal West-Vlaanderen 25/06
25/06/2016 Argenton OVV National 25/06 premier annonces
25/06/2016 Kevin Saudoyez (Tertre): 1e Nationaal Argenton 25/06 van 18.363 jaarse
25/06/2016 Vic & Jens Goovaerts (Beerzel): 1e Provinciaal Argenton 25/06 van 2.326 jaarse
25/06/2016 Wouters-Coremans (Langdorp): 1e Zone B2 Argenton 25/06 van 4.393 jaarse
24/06/2016 Argenton: speelt Oost-Vlaanderen hetzelfde spelletje als vorig jaar?
24/06/2016 Argenton van 25 juni : aantal duiven per entiteit (PE)
29/04/2016 Overlijden Octavie Bosseman (Oordegem)
25/04/2016 Dubbel nationaal winnaar zoekt helper (Job-info)
2/04/2016 Camiel Van Sande (Bambrugge): 1e nat. Asduif Grote Zware Fond 2015 - 2e Olympiade 2014
24/10/2015 Kampioenschappen 2015 KBDB PE Oost-Vlaanderen (voorlopige rangschikking)
30/07/2015 Narbonne internationaal : Analyse per inkorvingslokaal Oost-Vlaanderen
27/06/2015 Argenton uitgesteld: 32.121 duiven wachten op oostenwind
27/06/2015 Ereprijs uit Souppes: Dierickx-Visschers (Zele)
20/05/2015 Overlijden Godelieve Demets (Zwevegem)
18/05/2015 Vierzon 17052015 van inrichter Oost-Vlaamse Vereniging - top 50
16/05/2015 Verenigingsnieuws De Eendracht Waasmunster (Oost-Vlaanderen)
8/05/2015 Wedvlucht Arras 14/05/2015 afgelast voor Oost- & West-Vlaanderen
7/05/2015 Overlijden Walter Noppe (Deinze)
8/04/2015 Arras verplaatst naar zondag in Oost- & West-Vlaanderen
6/04/2015 Extra Oostvlaamse leervlucht uit St.-Quentin
5/04/2015 Overlijden Andre Van Opdenbosch (Ninove)
2/04/2015 KBDB Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen
1/04/2015 KBDB PE Oost- & West-Vlaanderen: wijziging programma Westenlijn
26/03/2015 Overlijden Wilfried Vermeulen (Zwalm)
26/03/2015 KBDB PE Oost- & West-Vlaanderen: Aflassing Arras & St-Quentin
19/03/2015 KBDB PE W-Vl. & O-Vl. Aflassing Arras 21/03
16/03/2015 FAVV Paramyxo vastgesteld te Buggenhout (Oost-Vlaanderen)
13/03/2015 Verenigingnieuws Ankerhof Ede - Haaltert (Oost-Vlaanderen)
11/03/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
9/03/2015 Jeugdclub Oost-Vlaanderen - nieuws van Voorzitter Yvan Lasseel
4/03/2015 34ste Propagandadag Jeugdkampioenschappen 2014 Oost-Vlaanderen
27/02/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
24/02/2015 Overlijden Roger Lefebre (Zulte)
24/02/2015 Verenigingsnieuws Union La Liberté Gent : Klokke Roeland en Ereprijzen 2014
19/02/2015 Verenigingsnieuws De Valk Eine-Oudenaarde (Oost-Vlaanderen)
18/02/2015 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
13/02/2015 Kampioenenavond Koninklijke Eerlijk Duurt Langst Moerbeke
12/02/2015 PITTS-Veiling: Paul & Sven Saeytijdt (Brakel, Oost-Vlaanderen)
12/02/2015 Paul & Sven Saeytijdt (Brakel): Internationaal vlieggoud op Pittsveiling
3/02/2015 Verenigingsnieuws De Eendracht Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen)
30/01/2015 Bonverkoop Land van Aalst
26/01/2015 De Ridder-De Backer (Hundelgem): Alles begon in 2007 in een kippenhokje
22/01/2015 Algemene vergadering & bonverkoop St Martinusvliegers Semmerzake
19/01/2015 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem): 3 Nationale asduiven in 2014
16/01/2015 Verenigingsnieuws: Elk Zijn Recht - Café Ankerhof (Haaltert)
16/01/2015 Overlijdensbericht Pierre Vastenavondt (Lede)
15/01/2015 Webshop Dierenspeciaalzaak Dhoca te Deinze
10/01/2015 Verenigingsnieuws Recht voor Allen St-Gillis-Waas
8/01/2015 Wilfried Van Vossole ( Buggenhout): Vrouwelijke duivenmelkers de toekomst van onze duivensport
8/01/2015 Duivenmaatschappij Elk zijn recht Haaltert : event 18 januari 2015
31/12/2014 Overlijden Cyriel Poppe (Berlare)
31/12/2014 Rudy & Hedwig Baeten (Steenhuize): Het minihok
30/12/2014 Kampioenendag Local Unique Ronse
26/12/2014 Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem): 'Star Geronimo' nieuw kweek- en vliegwonder buiten proportie
23/12/2014 Local Unique Ronse : Communicatie ivm de Bricontoestellen
20/12/2014 Kampioenenviering Groot Haaltert 2014
19/12/2014 Marc en Gerard Santens (Oudenaarde): 70 jaar top duivensport
12/12/2014 Eric Van Steenkiste (Heurne-Oudenaarde): VAC kampioen jonge duiven 2014
10/12/2014 Verenigingsnieuws De Eendracht Sint-Pauwels (Oost-Vlaanderen)
10/11/2014 Samenspelnieuws Nationale Ploegkoers Gent
6/11/2014 Jelle Van Sterthem (Nukerke): Jeugdig duivenmelkertje scoort top nationaal door coaching
5/11/2014 Kampioenschappen 2014 Ankerhof Ede/Haaltert
4/11/2014 Verenigingsnieuws Local Unique Ronse - uitbetalingen internationale vluchten
2/11/2014 1ste Nationale Asduif Halve Fond oude duiven Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Team Freddy De Jaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 1ste Nationale Asduif Halve Fond jaarse duiven Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Philippe Dobbelaere (Olsene, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven 1°get Duivenkrant - Vanrobaeys - LVC kampioenschap 2014: Wim Goeyers (Meerbeke, Oost-Vlaanderen)
2/11/2014 Nationaal Kampioen Halve Fond oude duiven 1° get Nationaal Duivenkrant–Vanrobaeys–LVC 2014: Gilbert Vercauteren (Kaprijke, Oost-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jaarse duiven Grote Fond: Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/11/2014 Nationaal Kampioen jonge duiven Kleine Fond: Marc Van Haute (Smetlede, Oost-Vlaanderen)
30/10/2014 KBDB PE Oost-Vlaanderen: Voorlopige uitslag provinciale kampioenschappen
24/10/2014 Willy Francois (Serskamp Oost-Vlaanderen): 1ste provinciaal La Souterraine II oude duiven
18/10/2014 Overlijdensbericht Jacky Wittoeck (Maldegem)
14/10/2014 Communicatie ivm het afsluiten van de Oost-Vlaamse jeugdkampioenschappen
5/10/2014 Verenigingsnieuws Kon. Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
3/10/2014 Team Freddy De Jaeger (Knesselare): 1ste Asduif Nationaal Kampioenschap Halve Fond Duivenkrant-Vanrobaeys-LVC
1/10/2014 Algemeen Kampioen samenspel Belgische Verstandhouding 2014: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
1/10/2014 Algemeen Kampioen Koning Lokerse Fondclub 2014: Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen)
30/09/2014 Frans en Dirk Maris (Itegem): 1ste Nationaal Argenton 3.671 oude duiven
25/09/2014 Verenigingsnieuws Land van Aalst (Oost-Vlaanderen)
23/09/2014 Rik Cools (Ruiselede): schittert op Argenton II
20/09/2014 Kampioenschappen 2014 Union Oostkamp
20/09/2014 Bart Piens (Gavere): 1ste Provinciaal Cahors 1.363 Oostvlaamse oude duiven
19/09/2014 Verenigingsnieuws Land van Aalst (Oost-Vlaanderen)
18/09/2014 Thienpont-VanLaecke (Semmerzake): 1ste Provinciaal Bourges 3.497 Oostvlaamse jaarse duiven
16/09/2014 Verenigingsnieuws De Eendracht Waasmunster (Oost-Vlaanderen)
15/09/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
13/09/2014 Overlijden Maurits Vandenheede (Huise-Zingem)
12/09/2014 Koen Vandevelde (Rummen): 1ste Provinciaal Argenton 3.563 Brabantse jonge duiven
11/09/2014 Van Muylder-Noël-Demul (Buggenhout): 1ste Nationaal Argenton I Zone B1 1.573 jaarse duiven
11/09/2014 Nationale zege uit Gueret: Jimmy Van Kerckhoven (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Hok Jos Vercammen (Vremde): 1ste provinciaal Argenton II (621 jaarse duiven)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Danny Van Waeyenberghe (Steenhuize, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Yvonne Lefebre (Zulte, Oost-Vlaanderen)
10/09/2014 Zonale zege uit Gueret: Karel en Stijn De Rouck (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Fond-overzicht Antwerpen 30/08/2014 La Souterraine
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/09/2014 Zonale zege uit La Souterraine: David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen)
1/09/2014 Overlijden Paul Haelterman (Voorde)
31/08/2014 Samenspelnieuws FCD (Oost-Vlaanderen)
30/08/2014 Gaston Van De Wouwer (Berlaar): 1ste Provinciaal Argenton 4.017 Antwerpse jonge duiven
28/08/2014 Verenigingsnieuws De Verdwaalde duif Horebeke (Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Verenigingsnieuws Eerlijk duurt langst Moerbeke (Oost-Vlaanderen)
27/08/2014 Zonale zege uit Tours: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
26/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 23/08/2014 Tours
22/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 16/08/2014 Argenton
20/08/2014 Overvlucht - Aflevering 7 (Argenton)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: Bouckaert-Deneir (Olsene, Oost-Vlaanderen)
20/08/2014 Zonale zege uit Argenton: De Smeyter-Restiaen (Melden, Oost-Vlaanderen)
18/08/2014 Argenton Nationaal 16/08/2014 - Nat. uitslagen
18/08/2014 Ereprijs uit Quievrain: Frankie De Gendt (Temse, Oost-Vlaanderen)
16/08/2014 Argenton National 16/08/2014 - annonces
13/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Chateauroux
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Patrick Mathys (Merelbeke, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Thas (Melle, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Gunther Smet (Lokeren, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: De Geest-De Cock (Stekene, Oost-Vlaanderen)
13/08/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Willy Ledeganck (Aalter, Oost-Vlaanderen)
12/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 9/08/2014 Souppes
9/08/2014 Ereprijs uit Chateauroux: Van Den Abbeel-Noel-Willockx (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
7/08/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Pont
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 2/08/2014 Bourges
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Perpignan
6/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 1/08/2014 Tulle
6/08/2014 Zonale zege uit Tulle: Raphael Bijl (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Hans D'Hondt (Semmerzake, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
6/08/2014 Zonale zege uit Bourges: Henri Vermeulen (Bachte, Oost-Vlaanderen)
4/08/2014 Mooie prestaties: Deruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 27/07/2014 Jarnac
1/08/2014 Fond-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Narbonne
1/08/2014 Mooie prestaties: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
30/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 26/07/2014 Gien
30/07/2014 Fond-overzicht Vlaams-Brabant 26/07/2014 Vierzon
25/07/2014 De Ruy-Galazka (Zwalm): 1ste Nationaal Zone A St-Vincent 1.198 jaarse duiven
24/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 19/07/2014 Sourdun
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Marseille
24/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 18/07/2014 Brive
24/07/2014 Hilde Ceulemans (Booischot): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.363 oude duiven
23/07/2014 Zonale zege uit Brive: Robrecht Cosijn (Pollare, Oost-Vlaanderen)
20/07/2014 KBDB PE Antwerpen, Oost-Vlaanderen en Vlaams-Brabant
18/07/2014 Van Hove-Uytterhoeven (Putte): 1ste Nationaal Zone B2 Argenton 1.825 jaarse duiven
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 La Souterraine
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 St-Vincent (oude)
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 12/07/2014 Libourne
17/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 St-Vincent (jaarse)
16/07/2014 Overlijden Luc Verhoest (Eeklo)
16/07/2014 Argenton National 5/07/14 - resultats
16/07/2014 Argenton National 5/04/14 - Nat. Results
16/07/2014 Zonale zege uit Libourne: Van Overwaele-Gabriel (Michelbeke, Oost-Vlaanderen)
16/07/2014 Zonale zege uit La Souterraine: Jean-Pierre Keymolen (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
15/07/2014 Overlijdensbericht August Devijlder (Oordegem)
10/07/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Souppes
10/07/2014 Fond-overzicht Antwerpen 5/07/2014 Argenton
9/07/2014 Saban Saatdüzen (Tessenderlo): 1ste Nationaal Argenton 8.297 oude duiven
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Gaver-De Vroe (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Van Muylder Nico -Noel-De Mul (Buggenhout)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Antoine Carijn (Nederzwalm, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Argenton: Marc Dekeyzer (Schorisse, Oost-Vlaanderen)
9/07/2014 Zonale zege uit Limoges: Herman Van Der Sijpe (Lede, Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Verenigingsnieuws Land Van Aalst (Oost-Vlaanderen)
8/07/2014 Provinciale zege uit Barcelona: Geert De Coninck (Beveren, Oost-Vlaanderen)
7/07/2014 Ereprijs uit Barcelona: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
6/07/2014 Raf en Kurt Platteeuw: Argenton foutieve melding op de klok & reactie
6/07/2014 Samenspelnieuws FVOV (Oost-Vlaanderen)
5/07/2014 Philippe Dobbelaere (Olsene): 1ste Nationaal Chateauroux 17.984 oude duiven
3/07/2014 Nationale zege uit Gueret: Bert Van Den Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
1/07/2014 Provinciale zege uit Montalimar: Francois Callebaut (Meldert, Oost-Vlaanderen)
25/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 21/06/2014 Sourdun
24/06/2014 Provinciale zege uit Montauban: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
21/06/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (14-06-2014)
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Poitiers
19/06/2014 Verenigingsnieuws Land Van Aalst (Oost-Vlaanderen)
19/06/2014 Fond-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Cahors
19/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 14/06/2014 Sourdun
18/06/2014 Verenigd Noyonverbond wil terug...... Noyon spelen (maar mag niet...)!
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Mario Van Sterthem (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Jo Bauters (Gavere, Oost-Vlaanderen)
18/06/2014 Zonale zege uit Poitiers: Evarist Marijsse (Zulte, Oost-Vlaanderen)
17/06/2014 Provinciale zege uit Cahors: Bart Piens (Gavere, Oost-Vlaanderen)
15/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Werner De Vos (Stekene, Oost-Vlaanderen)
13/06/2014 Fond en Zware Halve Fond van 7 juni - Oost-Vlaanderen
12/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 7/06/2014 Souppes
11/06/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Van De Riviere (Nevele, Oost-Vlaanderen)
11/06/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Robert Botteldoorn (Brakel, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: De Witte-De Block (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
8/06/2014 Ereprijs uit Noyon: Marcel De Maere (Belsele, Oost-Vlaanderen)
6/06/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (31/05)
5/06/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen) - UPDATE
4/06/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 31/05/2014 Souppes
1/06/2014 Chateaudun Provinciaal 31/05/2014 - resultaat
1/06/2014 Ereprijs uit Quievrain: Oscar Bosman (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Georges Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Chateaudun: Freddy Vindevogel (Nederzwalm, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Provinciale zege uit Bourges: Paul De Smeyter (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
31/05/2014 Zonale zege uit Bourges: Thienpont-Van Laecke (Semmerzake, Oost-Vlaanderen)
30/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (24/05)
30/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 24/05/2014 Souppes
30/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (25-05-2014)
27/05/2014 Provinciale zege uit Chateauroux: Kurt Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
27/05/2014 Zonale zege uit Chateauroux: Andre Versluys (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
26/05/2014 Chateauroux in Oost-Vlaanderen (24/05/2014) - André Versluys en Kurt Ingels winnen
26/05/2014 Ereprijs uit Souppes: Moens-Gaudius (Aspelare, Oost-Vlaanderen)
25/05/2014 Ereprijs uit Quievrain: Eddy Van Puymbroeck (Sint-Gillis-Waas, Oost-Vlaanderen)
23/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (18-05-2014)
23/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (17/05)
22/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 17/05/2014 Souppes
20/05/2014 Vierzon (17/05) - Oost-Vlaanderen: Geert & Annick Van Renterghem en Bart & Robert De Clercq provinciale winnaars! UPDATE
20/05/2014 (Inter)Provinciale zege uit Blois: Guy Pletinckx (Zandbergen, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 (Inter)Provinciale zege uit Blois: Bjorn Haak (Moerbeke, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Geert en Annick Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
20/05/2014 Provinciale zege uit Vierzon: Bart en Robert De Clercq (Kluisbergen, Oost-Vlaanderen)
19/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
16/05/2014 Blois in Oost-Vlaanderen (11/05)
16/05/2014 Halve fondoverzicht Oost-Vlaanderen (03/05 & 11/05)
16/05/2014 Samenspelnieuws F. V. O. V. (Oost-Vlaanderen)
15/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (11/05)
15/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen 11/05/2014 Souppes
14/05/2014 Overlijden Godelieve De Moortel (Geraardsbergen, Oost-Vlaanderen)
12/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
9/05/2014 Pont Ste. Maxence in Oost-Vlaanderen (04-05-2014)
9/05/2014 Samenspelnieuws Vierdaagse Zwalmvallei (Oost-Vlaanderen)
7/05/2014 Hafo-overzicht Antwerpen van 3 mei 2014 Sourdun
6/05/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
5/05/2014 Verenigingsnieuws St-Martinus Vliegers Semmerzake (Oost-Vlaanderen)
30/04/2014 Pont St. Maxence in Oost-Vlaanderen (27-04-2014)
28/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Overlijden Oscar Bekaert (Lede, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Joel Van Daele (Hansbeke, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Antoon Schoonacker (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
26/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Luc Dooghe (Adegem, Oost-Vlaanderen)
25/04/2014 Oplossing Klein-Brabantse Fondspelers!
23/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
19/04/2014 Ereprijs uit Clermont: Marnick De Neve (Aalter, Oost-Vlaanderen)
14/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
7/04/2014 Verenigingsnieuws Denderbond Ninove (Oost-Vlaanderen)
5/04/2014 De Vadder-Valkenborgh (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Tophok van Quievrain tot Barcelona
26/03/2014 Persbericht FAVV / AFSCA
26/03/2014 Cursus regelaar 2014 Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen
25/03/2014 Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Bourges II 2013
23/03/2014 Vandermaelen-Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen): Halve fondkampioen jonge duiven 1+2 Oost-Vlaanderen 2013
18/03/2014 Verenigingsnieuws: Sint-Martinus-Vliegers Semmerzake
13/03/2014 Stijn en Etienne Van Sterthem (Balegem, Oost-Vlaanderen): Provinciaal Fondkampioen Oost-Vlaanderen jonge duiven 1 en 2
5/03/2014 David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen): Algemeen Nationaal kampioen KBDB 2013
23/02/2014 Overlijden Marcel Van den Driessche (Sint-Gillis-Dendermonde, Oost-Vlaanderen)
12/02/2014 Provinciale kampioenendag Oost-Vlaanderen 2013
24/01/2014 Chris en Michel Bogaert (Heldergem, Oost-Vlaanderen): super op de vitesse in Verbond Groot-Haaltert
20/01/2014 Clubblad van Jeugdclub Oost-Vlaanderen
20/01/2014 Kampioenschappen Jeugdclub Oost-Vlaanderen 2013
17/01/2014 Van Looy-Van Nieuwenhuyse (Wetteren, Oost-Vlaanderen): Internationaal Fondsucces
12/01/2014 Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen): 1ste Zonaal A1 oude Chateauroux 3/8/13
4/01/2014 Leon Messiaen (Grammene, Oost-Vlaanderen): 2013 werd opnieuw topseizoen voor “The Barcelona Dynasty”
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap oude en jaarse Hafo: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Asduifkampioenschap Zware Fond: Georges Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap jonge Nationale Vluchten: Benny Steveninck (Hamme, Oost-Vlaanderen)
1/01/2014 Laureaat Nationaal Vanrobaeys-Duivenkrant-LVC Kampioenschap Fond: Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
29/12/2013 Marc Adam (Eine-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): Halvefond virtuoos - Vlaamse Ardennen
21/12/2013 KBDB: Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen
20/12/2013 Onvrede troef in Oost-Vlaanderen
8/12/2013 Marc en Franky Van De Walle (Zwalm, Oost-Vlaanderen): 1e Algemeen Kampioen in de IFV
1/12/2013 Algemeen Nationaal Kampioen KBDB: David Vermassen (Gavere, Oost-Vlaanderen)
1/12/2013 Grootse huldiging der kampioenen en ereprijswinnaars O.V.V. – F.V.O.V.
1/12/2013 Nationaal Kampioen jaarse Grote Halve Fond KBDB: Hugo Vlaeminck (Rupelmonde, Oost-Vlaanderen)
28/11/2013 Mededelingen AJD Oost-Vlaanderen
21/11/2013 Definitieve uitslag kampioenschappen 2013 Oost-Vlaanderen
21/11/2013 K.B.D.B. Afdeling Oost-Vlaanderen: 68e Provinciale Kampioenendag
13/11/2013 Jo en Steven Ronsijn (Appelterre, Oost-Vlaanderen): 1ste Asduif Fond in Fondclub der Denderstreek (FCD)
30/10/2013 Voorlopige kampioenschappen Oost-Vlaanderen 2013
26/10/2013 Overlijden Mevr. Gyssens (Lokeren, Oost-Vlaanderen)
22/10/2013 Cousaert-Willems (Maarke-Kerkem, Oost-Vlaanderen): Zware fond een passie, een werk van lange adem
18/10/2013 Overlijden Romain Goethals (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
15/10/2013 Tandem Roelandt-Mille (Haaltert, Oost-Vlaanderen): Paul Mille is van ons heengegaan
4/10/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Flanders): 1ste Provincial yearlings Argenton 10/08/13
1/10/2013 Mooie prestaties: Verstichel-Rottier (Nazareth: Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Marc en Franky Van De Walle (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Chris en Michel Bogaert (Heldergem, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Leon Messiaen (Grammene, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Erwin Sanfrinnon (Appelterre, Oost-Vlaanderen)
1/10/2013 Mooie prestaties: Roger Debusschere (Lokeren, Oost-Vlaanderne)
29/09/2013 Ereprijs uit St-Niklaas: Guy Pletinckx (Zandbergen, Oost-Vlaanderen)
28/09/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): Een kwestie van superlatieven uit eenzelfde familie !
26/09/2013 Jan en Chris Reybroeck (Melsen, Oost-Vlaanderen): Top op Barcelona, Narbonne en Perpignan in 2013 !
25/09/2013 Gaby Vandenabeele (Dentergem, West-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
21/09/2013 Patrick & Dimitri Houfflijn (Wortegem-Petegem, Oost-Vlaanderen) laureaten van het Nat. Fondkampioenschap van de Duivenkrant
20/09/2013 Paul & Sven Saeytijdt (Brakel, Oost-Vlaaderen): schitteren op de prestigieuze kampioenschappen van Bony Cup Internationaal
12/09/2013 Freddy en Jacques Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Souillac 20/07/13
10/09/2013 Kampioenschappen Lokerse Fondclub 2013
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: team Freddy Dejaeger (Knesselare, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Van Muylder-Noel-De Mul (Buggenhout, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Zonale zege uit Nevers: Jan Pappens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Provinciale zege uit Nevers: Roelandt-Mille (Denderhoutem, Oost-Vlaanderen)
31/08/2013 Ereprijs uit Angerville: De Voet en zoon (Ronse, Oost-Vlaanderen)
30/08/2013 Yvan Haelters (Nukerke, Oost-Vlaanderen): 2de Internationaal oude Perpignan 2/08/13
27/08/2013 Marc Van Den Eeckhout (Kalken, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal jaarse Narbonne 26/07/13
26/08/2013 Matthias Coel (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Nationaal jonge Argenton 10/08/13
24/08/2013 Bart en Nance Van Oeckel (Oud-Turnhout, Antwerpen): 1ste Provinciaal jaarse Argenton 10/08/13
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: Gevaert-Van Schoorisse (Ronse, Oost-Vlaanderen)
24/08/2013 Zonale zege uit La Souterraine: gebroeders Van Der Gucht (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
21/08/2013 Peeters-Van Crombruggen (Nijlen, Antwerpen): 1ste Provinciaal oude Argenton 10/08/13
20/08/2013 Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal en Internationaal oude Narbonne 26/07/13
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Lander en Jenny Ongena (Zulzeke, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Chris Eeman (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
17/08/2013 Provinciale zege uit Issoudun: Patrick Martens (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
16/08/2013 Rufin en Luc Buyl (Nieuwenhove, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Barcelona 5/07/13
13/08/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (10-08-2013)
13/08/2013 Kon.Denderbond Ninove: Vluchtverslag
12/08/2013 Nationale zege jaarduiven Argenton voor Vanoppen-Luyten (Herk-de-Stad,Limburg)
12/08/2013 Argenton Nationaal 10/08/13: uitslagen
10/08/2013 Ereprijs uit Orleans: Danny Schokkaert (Oordegem, Oost-Vlaanderen)
10/08/2013 Ereprijs uit Orelans: Jean Marie en Dave Schietse (Zingem, Oost-Vlaanderen)
8/08/2013 Raymond Wandels (Asper, Oost-Vlaanderen): mogelijk beste jaarse kleine halve fond 2013
7/08/2013 Antoine en Cindy Benoot (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude La Souterraine 06/07/13
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Lucien Verbanck (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
4/08/2013 Ereprijs uit Noyon: Marcel Middernacht (Leeuwergem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Koen Crucke (Onkerzele, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: Johan Hebberecht (Drongen, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Tulle: August Verstraete (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Astere Vergotte (Aalter, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Schoors-De Waele (Adegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Tulle: Geert Van Renterghem (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Provinciale zege uit Chateauroux: Eric Camphijn (Ninove, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Omer Verschueren (Zingem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Dirk Speybroeck (Vinkt, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marnique De Witte (Maldegem, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Willy Leyseele (Deinze, Oost-Vlaanderen)
3/08/2013 Ereprijs uit Angerville: Karel en Stijn De Rouck (Oosterzele, Oost-Vlaanderen)
2/08/2013 Internationale zege uit Perpignan: Yvan Haelters (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
29/07/2013 Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen): 2 x 1ste Provinciaal met MONTI BE10-4031613
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Lucien Gurickx (St-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Tony Lievens (Sint-Laureins, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: De Vroe-Van Gaver (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Martin Dhooge (Ursel, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Zonale zege uit Bourges: Freddy Van Sterthem en Kurt (Velzeke, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Nationale zege uit Bourges: Dirk Deroose (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Roger Baele (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Bourges: Marc Van Haute (Smetlede, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Jozef Ysebaert (Elst, Oost-Vlaanderen)
28/07/2013 Ereprijs uit Noyon: Et. en Kris Meerpoel (Hillegem, Oost-Vlaanderen)
27/07/2013 Gevaert-Lannoo (Meigem, Oost-Vlaanderen): weekend 13/07/13 ... 3 x 1°, in drie verscheidene lokalen
27/07/2013 Ereprijs uit Clermont: Noel Roegiest (Lovendegem, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Marc Van Den Eeckhoudt (Kalken, Oost-Vlaanderen)
26/07/2013 Provinciale zege uit Narbonne: Luc Van Coppenolle (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
24/07/2013 Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal Zone A2 oude Gueret 22/06/13
23/07/2013 Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen): 1ste prov. Bourges en La Souterraine
22/07/2013 Mooie prestaties: De Ruy-Galazka (Zwalm, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Souillac: Wilson Dekens (Zingem, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: De Bruycker-Decraene (Eeklo, Oost-Vlaanderen)
20/07/2013 Provinciale zege uit Blois: Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen)
18/07/2013 Zonale zege uit Poitiers: Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen)
15/07/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude & 1ste Nationaal jaarse Libourne 6/07/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste, 2de & 3de Nationaal Zone B1 oude Montlucon 15/06/13
15/07/2013 Bart en Jurgen Geerinckx (Wommelgem, Antwerpen): 1ste & 2de Nationaal oude Argenton 30/06/13
14/07/2013 Ereprijs uit Brive: Daniel Van Wassenhove (Ooike, Oost-Vlaanderen)
13/07/2013 Nationale zege uit St-Vincent: Chris Hebberecht (Evergem, Oost-Vlaanderen)
12/07/2013 Kristiaan Hennes (Rotselaar, Vlaams-Brabant): 1ste Provinciaal oude Argenton 30/06/13
12/07/2013 Mooie prestaties: Guido Van Den Bulcke (Balegem, Oost-Vlaanderen)
9/07/2013 Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen): 1ste Nationaal jaarse Argenton 30/06/13
9/07/2013 Ereprijs uit Angerville: Francois Boeykens (Lebbeke, Oost-Vlaanderen)
9/07/2013 Argenton Nationaal 29/06/13: Zonale uitslagen
9/07/2013 Results Argenton (30/06/2013)
6/07/2013 Zonale zege uit Libourne: Marc De Cock (Temse, Oost-Vlaanderen)
6/07/2013 Victoire provinciale de La Soutteraine: Joffrey Vertez (Daussoulx, Namur)
6/07/2013 Seizoensoverzicht 2013: Joni-Caro-Benny Schuddinck (Meldert, Oost-Vlaanderen)
5/07/2013 Internationale zege uit Barcelona: Daniel Aerens (Drongen, Oost-Vlaanderen)
3/07/2013 Fondoverzicht Antwerpen Argenton (30-06-2013)
1/07/2013 Pierre Carteus (Ronse, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal oude Pau 14/06/13
1/07/2013 Bert Vanden Berghe (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Nationaal oude Agen-Bordeaux 30/06/2013
30/06/2013 Nationale zege uit Argenton: Victor en Jens Goovaerts (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Scheers-Lodewijckx (Beerzel, Antwerpen)
30/06/2013 Argenton National 29/06/2013: lâcher à 08 h
30/06/2013 Victoire provinciale de Argenton: Duran Sauvage (Bornival, Brabant-Wallon)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rino Verheye (Aalbeke, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Yvon Pipers (Doornik, Henegouwen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Paul Lanneau (Ingooigem, West-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Argenton: Chris Jamar (Rummen, Vlaams-Brabant)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: De Smet-Van Puymbroeck (Belsele, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Provinciale zege uit Agen-Bordeaux: Steven Van De Velde (Erpe-Mere, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Zonale zege uit Argenton: Rudi Vandeputte (Lemberge, Oost-Vlaanderen)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Rene Rahier (Fexhe-Slins, Liege)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: P. et fille Vandeputte (Cuesmes, Hainaut)
30/06/2013 Victoire (inter)provinciale de Argenton: Pierre Loppe (Rixensart, Brabant Wallon)
30/06/2013 Ereprijs uit Argenton: Alfons Hens (Nijlen, Antwerpen)
27/06/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: mededelingen
27/06/2013 Patrick en Dimitri Houfflijn (Wortegem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Montauban 22/06/13
24/06/2013 Mooie prestaties: Geert Willaert (Moerzeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Moeraert-Stand en Gunther (Lochristi, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: Achiel Verzelen (Ouwegem, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Zonale zege uit Gueret: gebroeders Van Landeghem (Kruibeke, Oost-Vlaanderen)
22/06/2013 Provinciale zege uit Gueret: Verhelst-Cant (Haasdonk, Oost-Vlaanderen)
19/06/2013 Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Poitiers 8/06/13
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Willy Den Haese (Moortsele, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Provinciale zege uit Montlucon: Willy en Ivan Baetens (Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen)
15/06/2013 Zonale zege uit Montlucon: Lucien Meurysse (Kruishoutem, Oost-Vlaanderen)
14/06/2013 Mooie prestaties: Johan Van Laere (Kalken, Oost-Vlaanderen)
12/06/2013 Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Limoges 1/06/13
11/06/2013 Frederik Van Bost (Nederename-Oudenaarde, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Chatearoux 1/06/13
8/06/2013 Provinciale zege uit Poitiers: Nicky De Vos (Asper, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Zonale zege uit Poitiers: Marc De Beule (Waasmunster, Oost-Vlaanderen)
8/06/2013 Zonale zege uit Montelimar: Jean Collet (Maarkedal, Oost-Vlaanderen)
4/06/2013 André Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen) 1ste Provinciaal jaarse Bourges I 25/05/13
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Limoges Nationaal van 1-06-2013
3/06/2013 Nabeschouwing Oost-Vlaanderen: Chateauroux KBDB van 1-06-2013
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Marc Declercq (Everbeek, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Provinciale zege uit Limoges: Camiel Verdonck (Nazareth, Oost-Vlaanderen)
1/06/2013 Zonale zege uit Chateauroux: Frederik Van Bost (Oudenaarde, Oost-Vlaanderen)
30/05/2013 KBDB Oost- & West-Vlaanderen: mededeling
29/05/2013 Nabeschouwing: Orléans 25-05.
29/05/2013 Nabeschouwing: Bourges in de provincie Oost Vlaanderen
29/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste Provinciaal oude Bourges I 25/05/13
25/05/2013 Zonale zege uit Bourges: Andre Baeckelandt (Gavere, Oost-Vlaanderen)
23/05/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1ste en 2de Provinciaal Vierzon FVOV Jaarse duiven 18-05-13
22/05/2013 Danny Van Den Elsen (Baasrode,Oost-Vlaanderen): Noyon spel op hoog niveau
20/05/2013 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen 18-05-13
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen)
18/05/2013 Provinciale zege uit Vierzon: Andre Verhaeghe (Anzegem, Oost-Vlaanderen)
16/05/2013 Ronny Ingels (Eeklo, Oost-Vlaanderen): 2de nationale asduif fond jonge duiven KBDB 2012
12/05/2013 Blois: provinciaal resultaat Oost-Vlaanderen
11/05/2013 Provinciale zege uit Blois: Cleirbaut-Van Riet (Bonheiden, Antwerpen)
6/05/2013 Ereprijs uit Ecouen: Van Der Maelen - Penne (Nederhasselt, Oost-Vlaanderen)
4/05/2013 Ereprijs uit Angerville: De Schepper - De Temmerman (Merelbeke, Oost-Vlaanderen)
3/05/2013 Overlijden Albert Derweduwen (Zingem, Oost-Vlaanderen)
30/04/2013 Ereprijs uit Noyon: Etienne Eeckhout (Melsen, Oost-Vlaanderen)
24/04/2013 Lothar Martle (Knesselare, Oost-Vlaanderen): Kampioen Oost-Vlaanderen snelheid jonge duiven 2012
17/04/2013 Frederik Everaert (Zwijnaarde, Oost-Vlaanderen): Algemeen Kampioen Belgische Verstandhouding – Entente Belge 2012
17/04/2013 Mededeling FAVV
12/04/2013 Johny Van Haverbeke (Maldegem, Oost-Vlaanderen): 4de Nat. Asduif Fond KBDB 2012
27/03/2013 Temsele, een nieuw samenspel naast de Schelde
26/03/2013 Elk zijn Recht uit Haaltert: vluchtprogramma
26/03/2013 Daniel Van Wassenhove (Ooike, Oost-Vlaanderen): Magna cum laude
16/03/2013 Jacques en Freddy Vandenheede (Zingem, Oost-Vlaanderen): 1e Algemeen Kampioen KBDB 2012
15/03/2013 Overlijden Hector Boterberg (Aalst, Oost-Vlaanderen)
15/03/2013 Andre Colbrandt (Bottelare, Oost-Vlaanderen): duivendiefstal in 2012 update
14/03/2013 Hok in de Kijker: Daniel en Luc Van Heddeghem (Letterhoutem, Oost-Vlaanderen)
7/03/2013 Hok in de Kijker: Christine en Dirk Van Den Driessche (Sint-Lievens-Esse, Oost-Vlaanderen)
5/03/2013 KBDB Oost-Vlaanderen jeugdclub: Oost-Vlaamse jeugdclub uit de bol in Oudenaarde
4/03/2013 De Balegemse Duivenmarkt : een unieke happening in Oost-Vlaanderen.
17/02/2013 Overzicht bonverkopen afgelopen weekend
17/02/2013 Jeroen Seymortier (Lokeren): Sterk op Noyon
13/02/2013 Johan Van Laere (Kalken): De jeugd, waar zware fond een passie is.
12/02/2013 Marc Van Haute (Smetlede): Van jonge duivenspecialist naar het duivinnenspel op hoog niveau
11/02/2013 Oost Vlaanderen vierde zijn kampioenen in stijl.
26/01/2013 Jeugd Kampioenschappen Oost Vlaanderen op 3 maart 2013
26/01/2013 Uitreiking ereprijzen Bourges 29 juli 2012 Oost-Vlaanderen
23/01/2013 Verslag AJD feestavond
19/01/2013 KBDB Oost-Vlaanderen: ereprijzen Bourge
4/01/2013 AJD Oost-Vlaanderen
22/12/2012 Mededeling KBDB Oost-Vlaanderen
5/12/2012 Marniek De Neve (Aalter) Super kampioen uit het Meetjesland
4/12/2012 Algemene Vergadering KBDB Oost-Vlaanderen
3/12/2012 Kampioenen viering OVV-FVOV Oost Vlaanderen
22/11/2012 Provinciale kampioenschappen 2012 Oost-Vlaanderen
23/10/2012 Voorlopige uitslagen provinciale kampioenschappen Oost-Vlaanderen
21/10/2012 Het centraal hafo verbond kent zijn kampioenen
16/10/2012 Provinciaal winnaar jaarse duiven Bourges II: Adrien De Munter & Zonen (Zarlardinge)
2/10/2012 Kurt & Raf Platteeuw (Rumbeke) winnen de Argenton II Nationaal met Devils Daughter tegen 4774 oude duiven
16/09/2012 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
15/09/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Gueret 8/09/2012
4/09/2012 Gevaert-Lannoo (Meigem): twee maal provinciale winst op Argenton
31/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: La Souterraine 25/08/2012
30/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen slotweekend 25/08/2012 Pithiviers & Angerville
29/08/2012 Angerville 25/08/12 in Oost Vlaanderen
27/08/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen
27/08/2012 Winnaar jonge Argenton 11/08 & La Souterraine 25/08 Brabantse Unie: Jespers-Vanderwegen (Holsbeek)
26/08/2012 Internationaal Barcelona, Bordeaux & St-Vincent + Zonaal Argenton & Bourges.
22/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 18/08/2012 Pithiviers & Angerville
22/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 18/08/2012
20/08/2012 Nabeschouwingen Montrichard Oost Vlaanderen
20/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
18/08/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 11/08: Maurice Scheers (Heist-op-den-Berg)
18/08/2012 Nabeschouwingen Orlans Oost Vlaanderen
16/08/2012 Hok Jos Vercammen (Vremde): 4 (inter)provinciale en 1 zonale overwinning op 8 dagen tijd!
16/08/2012 Angerville 11/08/12 in Oost Vlaanderen
14/08/2012 Provinciaal winnaar jonge Argenton 11/08: Allemeersch-Van Parys (Ruddervoorde)
13/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 11/08/2012 Pithiviers & Angerville
13/08/2012 Argenton: Uitslagen Vlaanderen & Wallonie
12/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Argenton 11/08/2012
12/08/2012 Argenton Limburg: Platteeuw-Noels uit Ham vliegt ver vooruit
10/08/2012 Angerville 4/08/12 in Oost Vlaanderen
9/08/2012 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
8/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 3/08/2012 Pithiviers & Angerville
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Blois 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Tulle 4/08/2012
8/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Perpignan 3/08/2012
8/08/2012 Nabeschouwingen Perpignan Oost Vlaanderen
8/08/2012 Nabeschouwingen Tulle Oost Vlaanderen
6/08/2012 Nabeschouwingen Narbonne in Zeeland
6/08/2012 Nabeschouwingen Perpignan in Zeeland
6/08/2012 Nabeschouwingen Narbonne Oost Vlaanderen,
5/08/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen
3/08/2012 Nabeschouwingen Ecouen In Oost Vlaanderen
2/08/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 29/07/2012 Marne
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Narbonne 29/07/2012
2/08/2012 Fondoverzicht Antwerpen: Bourges 29/07/2012
29/07/2012 Nabeschouwingen Blois Oost Vlaanderen
27/07/2012 KBDB Oost-Vlaanderen: mededeling
26/07/2012 Nabeschouwingen Marseille Oost Vlaanderen
26/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 22/07/2012: Marseille
25/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 21/07/2012: Salbris
25/07/2012 Nabeschouwingen Souillac Oost Vlaanderen
25/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 21/07/2012 Marne
24/07/2012 Nabeschouwingen Bourges Oost Vlaanderen,
22/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Limoges 16/07: Gunther Smet (Lokeren)
21/07/2012 KBDB Oost-Vlaanderen
21/07/2012 Nabeschouwingen St. Vincent Oost Vlaanderen,
21/07/2012 Nabeschouwingen Limoges jaarlingen Oost Vlaanderen,
21/07/2012 Nabeschouwingen St-Vincent Internationaal in Zeeland, Nederland
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: St-Vincent
20/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 15/07/2012: Limoges
20/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 15/07/2012 Orleans & Pithiviers
14/07/2012 Provinciaal winnaar jaarse Argenton 30/06: Vereyken-Gommers (Schilde)
13/07/2012 Brive in Oost Vlaanderen
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Pithiviers
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Barcelona
13/07/2012 Barcelona in Zeeland
13/07/2012 Hafo-overzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Angerville
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Montlucon
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Brive
13/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 7/07/2012 Libourne
12/07/2012 Nabeschouwingen, Libourne jaarlingen in Oost Vlaanderen.
12/07/2012 Barcelona in Oost Vlaanderen,
10/07/2012 Nabeschouwingen van Bordeaux Internationaal in Oost Vlaanderen
9/07/2012 Provinciaal winnaar Argenton 30/06: Leon Jacobs (Tremelo)
8/07/2012 Bordeaux Internationaal, Zeeland Nederland
3/07/2012 Fondoverzicht Antwerpen weekend 30/06/2012
3/07/2012 Mededeling vanwege F.V.O.V.- O.V.V.
2/07/2012 Argenton Nationaal: Uitslagen UPDATE 1
2/07/2012 Orange in Oost Vlaanderen
29/06/2012 Nabeschouwingen in Oost Vlaanderen Montauban
27/06/2012 Argenton National 30/06
24/06/2012 Nabeschouwingen Pau Internationaal in Zeeland,Nederland
24/06/2012 Nabeschouwingen Pau in Oost Vlaanderen
23/06/2012 Nabeschouwingen Oost Vlaanderen Monltuon
21/06/2012 Nabeschouwingen Cahors Oost Vlaanderen, een heel mooi weekend.
16/06/2012 Nieuws voor de Oost- en West-Vlaamse liefhebbers
14/06/2012 PERSBERICHT van het FAVV
14/06/2012 Chateauroux in Oost Vlaanderen,weekend 9 en 10 juni.
4/06/2012 Nabeschouwingen Limoges en Chateauroux Oost Vlaanderen
29/05/2012 Oost-Vlaanderen: Nabeschouwing Bourges en Orleans
27/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Orleans 26/05
20/05/2012 Provinciaal Oost-Vlaanderen: Vierzon 19/05
20/04/2012 Fondvereniging Oost-Vlaanderen (FVOV): vluchtkalender
19/04/2012 Bericht aan de Oost-Vlaamse verenigingen van de westenlijn
23/03/2012 KBDD Oost-Vlaanderen
9/03/2012 De Balegemse Duivenmarkt : een unieke happening in Oost-Vlaanderen.
6/03/2012 Propaganda dag voor de jeugd Oost Vlaanderen
29/02/2012 Provinciale zitdag Oost-Vlaanderen
18/02/2012 PERSBERICHT van het FAVV
13/02/2012 Johnny en Yves Jonckers (Drieslinter): Nationaal Kampioen KBDB 2011 en zoveel meer
7/01/2012 Anja De Saedeleer (Haaltert): Sterk op dreef met duivinnen
22/12/2011 Sittner-Premier UK (Merksplas) 1ste provinciaal Argenton oude
5/12/2011 KBDB: Zitdagen in de provincie Oost- en West-Vlaanderen.
3/12/2011 De Catalaanse supercup
29/11/2011 FVOV: 25 november was voor Oost Vlaanderen terug een feest.
24/11/2011 Actie Jonge Duivenliefhebbers (AJD) Oost-Vlaanderen
23/11/2011 Kampioenschap AJD Oost-Vlaanderen
20/10/2011 Voorlopige Provinciale Kampioenschappen Oost-Vlaanderen
29/09/2011 Gaston Surkijn uit Lummen
22/09/2011 KBDB Provincie Oost-Vlaanderen: provinciale kampioenendag 2011
21/09/2011 Nabeschouwingen Gueret in Oost Vlaanderen
16/09/2011 INDIENEN PROVINCIALE KAMPIOENSCHAPPEN 2011 - OOST-VLAANDEREN
14/09/2011 Info provinciale kampioenschappen 2011 Oost-Vlaanderen
31/08/2011 Nabeschouwingen La Souteraine Nationaal in Oost Vlaanderen
30/08/2011 Familie Theo Yskout en Herman Govaerts (Hulshout) 1ste provinciaal Argenton jonge
26/08/2011 Van Elsacker-Jepsen (Schilde) 1ste provinciaal Argenton jaarse
26/08/2011 Montrichard in Oost Vlaanderen
20/08/2011 Nabeschouwingen Argenton Nationaal in Oost Vlaanderen
19/08/2011 Nabeschouwingen Orlans in Oost Vlaanderen
18/08/2011 Nabeschouwingen Tulle Nationaal in Oost-Vlaanderen
18/08/2011 Onder de loep: Argenton-20383 jonge duiven.
16/08/2011 Gommaire Verbruggen wint Nationaal Argenton jonge
15/08/2011 Argenton Nationaal: Officile aanmeldingen + uitslagen
15/08/2011 Nabeschouwingen Perpignan Internationaal in Oost Vlaanderen
14/08/2011 Argenton provincie Antwerpen
13/08/2011 Henri Reyniers uit Lubbeek wint Argenton jaarse nationaal
13/08/2011 Nabeschouwingen Vierzon in Oost Vlaanderen
9/08/2011 Narbonne Internationaal in Oost Vlaanderen
7/08/2011 Nabeschouwingen Bourges Nationaal in Oost Vlaanderen
5/08/2011 Hok in de kijker: Jos en Jules Engels (Putte)
2/08/2011 Nabeschouwingen Souillac Nationaal in Oost-Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen van Blois in Oost Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal Oost- Vlaanderen
29/07/2011 Nabeschouwingen Agen-Tarbes in Oost Vlaanderen
27/07/2011 Nabeschouwingen Marseille Internationaal in Zeeland
26/07/2011 Oostburg: Superboy heeft supernazaten
26/07/2011 Uithoorn: Wijfje wint jonge duivenvlucht
26/07/2011 Nabeschouwingen Bourges in Oost Vlaanderen
25/07/2011 Westzaan: duiven
25/07/2011 Nabeschouwingen Limoges jaarse Oost Vlaanderen
25/07/2011 Nabeschouwingen Tarbes ZLU in Zeeland
14/07/2011 Nabeschouwingen Blois provinciaal Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Barcelona in Oost Vlaanderen
14/07/2011 Nabeschouwingen Barcelona ZLU in Zeeland
11/07/2011 Nieuw-Vennep: Veel en goed 'vliegwerk' bij PV De Gouden Leeuw op diverse wedvluchten vanaf ver over de grens
10/07/2011 Nabeschouwingen Argenton 2011 in Oost Vlaanderen
7/07/2011 Willy Den Haese (Moortsele) wint Argenton nationaal tegen 10.962 oude duiven!
7/07/2011 Nabeschouwingen van Bordeaux in Oost-Vlaanderen
5/07/2011 Orange provincie Antwerpen
5/07/2011 Molse Fondclub Argenton 2 juli
5/07/2011 Bordeaux provincie Antwerpen
4/07/2011 Argenton provincie Antwerpen
4/07/2011 Gaston Van de Wouwer (Berlaar) 1ste provinciaal Argenton oude duiven
3/07/2011 Cleirbaut-Desbuquois (Bonheiden) 1ste nationaal Argenton jaarse duiven UPDATE
11/09/2010 Guy Staes (Berlaar) 8ste oude + 8ste jaarse provinciaal Argenton 09/08, 6de oude + 7 & 10de jaarse provinciaal Bourges 31/07
28/08/2010 Sittner-Premier UK: 2 provinciale zeges in 2010
19/08/2010 Andre Somers (Grobbendonk) 3de & 5de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
16/08/2010 Smits Jos en zoon (Berlaar) 2de provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Rik Hermans (Pulle) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jaarse duiven
15/08/2010 Raf en Lars Luyckx (Geel) 1ste provinciaal Tulle 31/07 jaarse duiven
12/08/2010 Koen Dockx (Herselt) 1ste provinciaal Argenton 09/08 jonge duiven
11/08/2010 Jef Vanwinkel wint Argenton nationaal!
29/06/2010 Andr� Van Herzeele (Nazareth) wint 1ste nationaal Argenton jaarlingen.
9/11/2009 Kampioenschappen Jeugdclub Oost-Vlaanderen
20/10/2009 Jeugdclub Kampioenschap Oost-Vlaanderen 2009
1/10/2009 Dany Dusausoit eerste nationaal Argenton
12/09/2009 Dany Dusausoit de Beloeil
18/08/2009 Van Eynde-Goovaerts (Putte): 1e prov Argenton jaarlingen
10/08/2009 Freddy Van Sterthem wint Argenton Nationaal bij de oude duiven
10/08/2009 Willy Francois wint Nationale Argenton bij de jaarse

Advertenties

 

 

Poll